Sada je: sub apr 27, 2024 9:42 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ova godina je kriticna?
PostPostano: sub feb 19, 2011 7:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 19, 2011 7:25 pm
Postovi: 7
U razgovoru sa jednim covjekom,naglasio je da se od novembra ove godine spremaju krupne promjene i da ce samo ljudi sa visokim razvojem svijesti opstati.Da dolazi kraj manipulacijama covjekove svijesti?Nista mi vise nije htio reci
Sta mislite vi o ovim tvrdnjama?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ova godina je kriticna?
PostPostano: sub feb 19, 2011 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Svaka godina je kritična,
što više svaki dan je kritičan.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ova godina je kriticna?
PostPostano: sub feb 19, 2011 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
svaki trenutak je kritičan! :love7:

šta misliti o tim tvrdnjama? isto što i o miki mausu :mrgreen:

mislim, pitanje po kojoj osnovi ti je ta osoba rekla to što je rekla? na temelju čega?

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ova godina je kriticna?
PostPostano: sub feb 19, 2011 9:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 19, 2011 7:25 pm
Postovi: 7
ovo je u vezi majanskog kalendara
dolazi do proboja svijesti,mnoga znanja koja nam se nude bice iluzija


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ova godina je kriticna?
PostPostano: sub feb 19, 2011 9:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
metuzalem je napisao/la:
Svaka godina je kritična,
što više svaki dan je kritičan.

:thumbup: =D>
da ne ponavljam,to je to

Artist je napisao/la:
svaki trenutak je kritičan! :love7:

takodje :thumbup: =D>

Citat:
šta misliti o tim tvrdnjama? isto što i o miki mausu :mrgreen:

da ,da, jashe Miki na chelu kolone :angel4:
a i Betmen je tu negde,
evo,samo shto nije :blob:
Citat:
mislim, pitanje po kojoj osnovi ti je ta osoba rekla to što je rekla? na temelju čega?

to je bar lako
na temelju tetovskog pasulja
pri tome ne mislim na gledanje u pasulj
vec na loshu sezonu shto se pasulja tiche zbog klimatskih neprilika
a kad je pasulj losheg kvaliteta,
chak i kod "nadljudi sa visokim razvojem svijesti "
dolazi do stvaranje vetrova,pa chak i oluja
a kakvo je vreme mozda se desi i poneko aktiviranje vulkana sa usputnim zemljotresima :toothy2:
al' nema veze -
I POSLE MIKIJA - MIKI :angel4:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ova godina je kriticna?
PostPostano: sri mar 02, 2011 5:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
metuzalem je napisao/la:
Svaka godina je kritična,
što više svaki dan je kritičan.

opet se slažem s tobom u potpunosti :angel4:

medix je napisao/la:
ovo je u vezi majanskog kalendara
dolazi do proboja svijesti,mnoga znanja koja nam se nude bice iluzija

vidjet ćemo
ali ovo da su mnoga "znanja" iluzija se slažem
desiti će se nešto ako dovoljno nas odluči da će se desiti
a uz konstantnu propaganda, dezinformacije, paniku, strah, bolesti, potrese, poplave i to, čini se sve izglednije da čemo odlučiti da se "to" nešto i desi

trenutačno mislim da su sve interpretacije majanskog kalendara glupost... 2012 će se desiti galaktičko poravnanje, do onda ćemo se ili osloboditi ili postati utamničeni do kraja
vjerojatno će naše "stanje" tada, multiplicirano sa kozmičkim zračenjima nama nesvatljivih razmjera, odrediti našu budućnost kao rase

a ako ne, 2013. čemo svi zajedno ovdje pisat kak smo bili glupi :toothy2:

živjeli!

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: čet mar 03, 2011 7:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 05, 2010 9:15 am
Postovi: 142
medix je napisao/la:
U razgovoru sa jednim covjekom,naglasio je da se od novembra ove godine spremaju krupne promjene i da ce samo ljudi sa visokim razvojem svijesti opstati.Da dolazi kraj manipulacijama covjekove svijesti?Nista mi vise nije htio reci
Sta mislite vi o ovim tvrdnjama?


nesto slicno sam i ja cuo...kratko receno, u drugoj polovici ove godine ce se "iscrpiti duhovna snaga covjeka" (ili ce se svesti na nizi nivo)...eh sad koje posljedice ce to imati stvar je spekulacije...

dodatak postu: takodjer sam od istoga izvora cuo da ce sve otpoceti cunamijem u Japanu, pa evo posto se danas isti desio, da nastavim dalje tvrdnjom da je ovaj zemljotres samo uvertira vecim nepogodama koje ce otpoceti sredinom gosine (isto lokacija Japan).


Zadnja izmjena: svejednoje; pet mar 11, 2011 11:17 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: čet mar 03, 2011 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ja mislim da je kritično, gledam posljednjih dana ove prosvjede u Zagrebu i stvarno, Miki Maus na čelu kolone. Time nisam protiv toga da narod kaže što misli, ali gledajući dugoročno, zaista je Miki Maus na čelu ne prosvjedničke kolone, već vladajuće, a kako stvari stoje zamijenit će ga u najboljem slučaju Pajo Patak! I teško da je to jasno onima koji se trude uvesti promijene.

I ne bih sve ovo pisala da nisam pomislila kako bi lijepo osvježenje probuđene mase i njhovih transparenata koje nose bilo sljedeće:

osim parola: Dolje Vlada, Dolje HDZ, Lopovi itd....zgodno bi bilo vidjeti i :

Stop chemtrailsima, Vlada šuti o chemtrailsima, Vlada laže o chemtrailsima, Stop obaveznom cijepljenju djece...i sve tako i u tom stilu...

To bi me zaista iznenadilo i tad bih zaista rekla: aha, postaje kritično za vladajuće na ovoj planeti, a i šire!

Ovako, hm.....možda se trebamo ubaciti među narod, zanimljivo bi bilo vidjeti koji bi mediji i kako popratili ovakve poruke upućene svim budućim Vladama! A možda bi bili odmah izgnani od strane probuđenih u masi koji nose poruku tipa: Kara marko Jadranku!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: čet mar 03, 2011 7:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Mozda ovo govori o tome kako obicni covjek gleda na cijelokupnu situaciju danas...

J.Bennett-Transformacija
Citat:
Milioni radnika u razvijenim industrijskim zemljama su nezadovoljni svojim načinom života do stepena revolta. Oni nastavljaju da povezuju svoje nevolje sa industrijskim odnosima, plaćanjem, satima rada i drugim funkcionalnim elementima. U stvari, oni su uznemireni nedostatkom mogućnosti da donose sopstvene odluke, da koriste svoje instrumente u svoju korist – ili, iskazano jednostavnim terminima, zamara ih ponavljanje i nemaštoviti karakter njihovog svakodnevnog rada. Problem, koji izgleda ekonomski sa elementima socijalnog konflikta, u stvarnosti je posledica akutne disharmonije između njihovog aktuelnog i potencijalnog načina života.

http://izagranice.blogspot.com/2011/01/jg-bennett-transformacija-v.html

Borba s Mikijem i ekipom na bilo koji način je jalova borba. Udruženi ego nemože donijeti nikakve nama značajne promjene. Ako je ovo sve jedan veliki paravan imamo veliko stivo upoznavanja sebe kroz cijelu situaciju...Nudi nam se sve na tacni :mrgreen:

Ako prasne sve ove ili iduce godine , pa neka ... Bar je "voznja" bila zanimljiva...... :hello2:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: čet mar 03, 2011 10:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Miki Maus na celu kolone? Hm...podsjeca me sve to na masone :D

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: čet mar 03, 2011 11:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Miki Maus na celu kolone? Hm...podsjeca me sve to na masone :D


Iza svega su sigurno masoni,zidovi i binladen...
...duuu duuu duuu neeeema nam pooomoociiiiiiii !!! :love11: :love11: :rotfl: :rotfl: :glasses7:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: pet mar 04, 2011 12:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
alf je napisao/la:

I ne bih sve ovo pisala da nisam pomislila kako bi lijepo osvježenje probuđene mase i njhovih transparenata koje nose bilo sljedeće:

osim parola: Dolje Vlada, Dolje HDZ, Lopovi itd....zgodno bi bilo vidjeti i :

Stop chemtrailsima, Vlada šuti o chemtrailsima, Vlada laže o chemtrailsima, Stop obaveznom cijepljenju djece...i sve tako i u tom stilu...

To bi me zaista iznenadilo i tad bih zaista rekla: aha, postaje kritično za vladajuće na ovoj planeti, a i šire!


pa nitko ti ni brani da to napraviš
sada imaš priliku napraviti to uživo, ne na forumu
bit prvi/prva štoviše! uzoran primjer
na sljedećem prosvjedu bi bilo još više ljudi sa sličnim natpisima
lako je vodit revoluciju za tipkovnicom
(ništa osobno)

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: pet mar 04, 2011 1:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
mrktrb je napisao/la:
alf je napisao/la:

I ne bih sve ovo pisala da nisam pomislila kako bi lijepo osvježenje probuđene mase i njhovih transparenata koje nose bilo sljedeće:

osim parola: Dolje Vlada, Dolje HDZ, Lopovi itd....zgodno bi bilo vidjeti i :

Stop chemtrailsima, Vlada šuti o chemtrailsima, Vlada laže o chemtrailsima, Stop obaveznom cijepljenju djece...i sve tako i u tom stilu...

To bi me zaista iznenadilo i tad bih zaista rekla: aha, postaje kritično za vladajuće na ovoj planeti, a i šire!


pa nitko ti ni brani da to napraviš
sada imaš priliku napraviti to uživo, ne na forumu
bit prvi/prva štoviše! uzoran primjer
na sljedećem prosvjedu bi bilo još više ljudi sa sličnim natpisima
lako je vodit revoluciju za tipkovnicom
(ništa osobno)


U potpunosti si u pravu! Nitko mi ne brani. Baš nešto razmišljam.... :-k Ako ni zbog čega drugoga da se barem ta riječ chemtrailsi pojavi još jednom u medijima i pred ljudima. Pogotovo nakon jučerašnjeg Mišakovog gostovanja na HTV-u. Čini se kao dobra prilika.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: pet mar 04, 2011 1:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
ja danas ne mogu, al ak ce se redit neki transparenti u budučnosti, mogu ih nosti :D

bio sam na prvom prosvjedu i ovu u subotu
ljudima je jednostavno dosta
i to mladim ljudima, što mi je posebno drago
na pitanje "sto poslje" večina nema odgovor jel u ovom sustavu nema nekih rješenja osim novih političara
ulaganje svih sredstava u proizvodnju hrane i energije koje su put prema neovisnosti i odbacivanje EU kao nepotrebne i zle je jednostavno još uvijek pre radikalno
no bilo je dosta i svi to osjete :)

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: pet mar 04, 2011 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
:love12: Jaca je reptil, Jaco znaj, svemu je kraj, zbogom i više se ne vraćaj.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: pet mar 04, 2011 4:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
jadna jaca, dr. ivo skuhao juhu, a ona će se opeć :)))

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: uto mar 08, 2011 7:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Kako meni treba dulje vrijeme za razmišljanje - evo trajalo je danima! Zaključak je sljedeći, a do njega je Alf stigao sljedećim putem:
prvo jedno pitanje koje je nužno postaviti - da li naša potreba za obavještavanjem ostalih ljudi koji nešto ne vide - u ovom slučaju chemtrailse - dolazi iz "ispravnog" mjesta, te na koji način istu dalje širiti?

Pokušala sam se sjetiti kako sam ja saznala za chemtrailse. Tad sam shvatila da nisam o njima čitala prije nego sam ih uočila. Dakle, prvo sam ih vidjela, onda sam naišla na tekstove u kojima se spominju. Zato sam i počela čitati, jer sam sebi željela objasniti što je to što vidim, a do sada nisam na našem nebu.

Naravno, nakon ovog zaključka malo sam ovih dana popričala s običnim ljudima koji ne koriste internet. Pa ih pitala što misle o tome na nebu. Veliki dio njih to nije primjetio, niti želi to primjetiti. Drugi dio je primjetio i nešto načuo o tome. Treći dio je primjetio i čitao nešto o tome.

Onda sam temu razgovora prebacila na prosvjede. Zaključak je sljedeći: pusti chemtrailse, važno je dovesti nove ljude da počnemo normalnije živjeti.

U tom sam trenu postala svijesna kako niti jedan transparent o chemtrailsima ne bi donio ništa novo. Situacija je kritična. Ljudima, čak i onima koji vide tragove i koji naslućuju da bi to što se na nebu događa moglo biti opasno - u potpunosti je nemoguće povući paralelu s trenutnom političkom situacijom. Oni ne mogu sebe odmaknuti i vidjeti da je šaranje neba sastavni dio politike u cijelome svijetu, te da se radi o nečemu čega su chemtrailsi samo jedan mali dio.

I zato, suludo je očekivati transparent o njima na bilo kojim prosvjedima. To jednostavno nije mjesto gdje bi ovakva informacija bila informacija.

No, onda sam dalje razmišljala, što je to bilo u meni u trenucima kad sam napisala post?

I shvatila, svi smo mi u tome - bez iznimke - svi sudjelujemo u događanjima, jer svi smo tu i sada. Međutim, postoji nešto što će nas razlikovati u danima koji dolaze. Što se toga više bude događalo, a svi ćemo osjećati da se nešto događa bez obzira što nećemo moći protumačiti sve to u istom trenu, neki će osjetiti u sebi navale adrenalina u želji da se bore i mijenjaju tok događanja. Drugi će znati da bilo koja opcija koja unutar sebe nosi riječ "borba" - bila ona mirna ili burna - neće ništa mijenjati, pa čak niti onda ako krene s motivacijom koju sam ja osjetila prije nekoliko dana. Čak niti onda ako proizlazi iz želje da samo podijeli informaciju.

Jer, grubo rečeno - riječ je o bacanju biserja pred svinje!

Tako da evo sada odgovaram tebi mrktrb, koji si me potaknuo na ispitivanje sebe same, što je bilo izvrsno svih ovih dana, Alf neće na prosvijede, niti smatra da bi nošenjem natpisa o chemtraislima išta promijenio. Nisu važni chemtrailsi, oni su samo dio o kojem se eto nešto više zna. Ima toga još o čemu pojma nemamo.

Međutim, svaka novost koju nam serviraju i dozvole da saznamo, može u konačnici najviše služiti samo u njihovim namjerama da u nama izazovu upravo takvu reakciju koju sam ja, na samo taj jedan trenutak osjetila onog dana kad sam napisala onaj post.

Ovo je kritična godina upravo iz tog razloga - razloga što su nam dali upravo to - razlog da viknemo i započnemo borbu.

U tom trenu kad se to počelo događati, a događa se, prestaje biti važno da nam nešto rade putem tih chemtrailsa, postaje važna samo naša reakcija i put koji ćemo odabarati nakon što smo informaciju primili.

Tako nakon svih promišljanja ovih dana, te promatranja razvoja situacije ne samo u našoj zemlji već u svijetu, zaključila sam da je ono što uvijek ističem i dalje put kojim idem - sama sa sobom. Na tom putu nema ljubavi kojom ću obasipati čovječanstvo nudeći mu informacije koje ne želi vidjeti, na tom putu nema oprosta jer nemam kome što opraštati, mogu činiti samo ono što sam i do sada, promatrati sebe u ovom ludilu u kojem živimo, te eventualno oprostiti sebi ludosti koje primjetim, točnije dobro se upoznati na način da znam odakle mi dolaze poticaji za djelovanje i kuda će me oni odvesti.

Tako da ću imati i dalje prosvjede unutar sebe, a kad bi to bilo moguće proširiti virusno među većim dijelom stanovništva, nekako mislim da bi svi zajedno bili u puno boljoj poziciji.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: uto mar 08, 2011 11:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
alf je napisao/la:
Kako meni treba dulje vrijeme za razmišljanje - evo trajalo je danima! Zaključak je sljedeći, a do njega je Alf stigao sljedećim putem:
prvo jedno pitanje koje je nužno postaviti - da li naša potreba za obavještavanjem ostalih ljudi koji nešto ne vide - u ovom slučaju chemtrailse - dolazi iz "ispravnog" mjesta, te na koji način istu dalje širiti?

Pokušala sam se sjetiti kako sam ja saznala za chemtrailse. Tad sam shvatila da nisam o njima čitala prije nego sam ih uočila. Dakle, prvo sam ih vidjela, onda sam naišla na tekstove u kojima se spominju. Zato sam i počela čitati, jer sam sebi željela objasniti što je to što vidim, a do sada nisam na našem nebu.

Naravno, nakon ovog zaključka malo sam ovih dana popričala s običnim ljudima koji ne koriste internet. Pa ih pitala što misle o tome na nebu. Veliki dio njih to nije primjetio, niti želi to primjetiti. Drugi dio je primjetio i nešto načuo o tome. Treći dio je primjetio i čitao nešto o tome.

Onda sam temu razgovora prebacila na prosvjede. Zaključak je sljedeći: pusti chemtrailse, važno je dovesti nove ljude da počnemo normalnije živjeti.

U tom sam trenu postala svijesna kako niti jedan transparent o chemtrailsima ne bi donio ništa novo. Situacija je kritična. Ljudima, čak i onima koji vide tragove i koji naslućuju da bi to što se na nebu događa moglo biti opasno - u potpunosti je nemoguće povući paralelu s trenutnom političkom situacijom. Oni ne mogu sebe odmaknuti i vidjeti da je šaranje neba sastavni dio politike u cijelome svijetu, te da se radi o nečemu čega su chemtrailsi samo jedan mali dio.

I zato, suludo je očekivati transparent o njima na bilo kojim prosvjedima. To jednostavno nije mjesto gdje bi ovakva informacija bila informacija.

No, onda sam dalje razmišljala, što je to bilo u meni u trenucima kad sam napisala post?

I shvatila, svi smo mi u tome - bez iznimke - svi sudjelujemo u događanjima, jer svi smo tu i sada. Međutim, postoji nešto što će nas razlikovati u danima koji dolaze. Što se toga više bude događalo, a svi ćemo osjećati da se nešto događa bez obzira što nećemo moći protumačiti sve to u istom trenu, neki će osjetiti u sebi navale adrenalina u želji da se bore i mijenjaju tok događanja. Drugi će znati da bilo koja opcija koja unutar sebe nosi riječ "borba" - bila ona mirna ili burna - neće ništa mijenjati, pa čak niti onda ako krene s motivacijom koju sam ja osjetila prije nekoliko dana. Čak niti onda ako proizlazi iz želje da samo podijeli informaciju.

Jer, grubo rečeno - riječ je o bacanju biserja pred svinje!

Tako da evo sada odgovaram tebi mrktrb, koji si me potaknuo na ispitivanje sebe same, što je bilo izvrsno svih ovih dana, Alf neće na prosvijede, niti smatra da bi nošenjem natpisa o chemtraislima išta promijenio. Nisu važni chemtrailsi, oni su samo dio o kojem se eto nešto više zna. Ima toga još o čemu pojma nemamo.

Međutim, svaka novost koju nam serviraju i dozvole da saznamo, može u konačnici najviše služiti samo u njihovim namjerama da u nama izazovu upravo takvu reakciju koju sam ja, na samo taj jedan trenutak osjetila onog dana kad sam napisala onaj post.

Ovo je kritična godina upravo iz tog razloga - razloga što su nam dali upravo to - razlog da viknemo i započnemo borbu.

U tom trenu kad se to počelo događati, a događa se, prestaje biti važno da nam nešto rade putem tih chemtrailsa, postaje važna samo naša reakcija i put koji ćemo odabarati nakon što smo informaciju primili.

Tako nakon svih promišljanja ovih dana, te promatranja razvoja situacije ne samo u našoj zemlji već u svijetu, zaključila sam da je ono što uvijek ističem i dalje put kojim idem - sama sa sobom. Na tom putu nema ljubavi kojom ću obasipati čovječanstvo nudeći mu informacije koje ne želi vidjeti, na tom putu nema oprosta jer nemam kome što opraštati, mogu činiti samo ono što sam i do sada, promatrati sebe u ovom ludilu u kojem živimo, te eventualno oprostiti sebi ludosti koje primjetim, točnije dobro se upoznati na način da znam odakle mi dolaze poticaji za djelovanje i kuda će me oni odvesti.

Tako da ću imati i dalje prosvjede unutar sebe, a kad bi to bilo moguće proširiti virusno među većim dijelom stanovništva, nekako mislim da bi svi zajedno bili u puno boljoj poziciji.

Alf :blob:

=D> =D> =D>
neka je trajalo danima
i dunja je slatka tek kad na vrhu ormara odlezi onoliko koliko je potrebno da valjano pozuti
u tom procesu neka dunja i istruli al' one koje ostanu chitave su neshto najsladje shto postoji
neodlezana dunja je toliko opora da se usta sama zatvore posle prvog ugriza
meni je ova dunja koju si ovde ponudila
najvaljanije neshto shto sam od tebe pojeo
alal vera :thumbup: =D>

P.S.
a to dal' ce mrktrb skontati valjano shta si mu ovde ponudila na kushnju
ili ce se uvrediti kao na moj post u temi sa alternativnim naslovom "Joj ,Joj,.....Joooooooooooooooooj" koju je nedavno otvorio:
viewtopic.php?f=10&t=3417
jope' ne zavisi ni od tebe ,ni od mene
vec od njega Samog

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: uto mar 08, 2011 12:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Alf, vaistinu mudro zborish ... Osecam se kao mentalni plagijator jer sam usvojio tvoje misljenje 100%.

Slazem se da je sve pitanje toga kako cemo se postaviti. Nasih akcija ovde, i sada, a ne na nekim protestima i ''revolucijama''. Ispravite me ako gresim, ali da bi doslo do neke promene na globalnom nivou mora prvo doci do promena na individualnom, jer, naravno, ti individualni ''nivoi'' zbirno i chine globalni.

Bio bih i sam ''revolucionar'' kada bih znao da efekti te revolucije nece biti iskoristeni upravo onako kako je u koristi onima koji su sve ovo i zakuvali, ali ne postoji niko zivi ko moze to da garantuje. Ovako ce, naravno, sve biti samo iskoristeno ponovo, protiv nas.

Pitanje koje se postavlja je kako dalje? Ova godina ''je kriticna.'' Sto znachi promene mogu ici u citava 2 pravca. Po nas bolje, po nas gore, ili da se zadrzi status quo. Svi ovde znamo nekolicinu scenaria, kao i gde oni vode.

E pa sad ... Ostaje onaj fatalistichki osecaj da se nista ne moze promeniti. Standardni odgovor, mozes ''raditi na sebi.'' Ali ako ja radim na sebi, a na sebi ne radi moj komsija, ja svejedno moram da izlazim na kraj sa ''komshilukom'' :P Globalnim, lokalnim, nebitno. Svi zajedno kreiramo ovu stvarnost, i tu kreacija jednoga ne moze nista puno da uchini, ukoliko taj jedan nije u poziciji za tako nesto.

Sve ovo, i jos gomila drugih ''nepovezanih'' stvarcica me navodi na pitanje - kako za ime sveta je ova godina kritichna, kad je svima jasno da shta god uradili, sledi shah-mat od strane ''kontrolnog sistema''? To onda nije nikakva kritichnost, po meni je to sasvim linearni razvoj dogadjaja, sa ili bez revolucije ... e pa Fnord. Neshto postoji. Neshto se sasvim sigurno moze uraditi, a odgovor nije samo ''radi na sebi'' dok ne dodjes u poziciju za neki oslobadjajuci uvid. Jer i pored svog moguceg rada na sebi, moras raditi i van sebe da bi se nesto promenilo. Inache je sav ''rad na sebi'' samo adaptacija na nase okruzenje, a sa obzirom na prirodu tog naseg okruzenja to samo znachi dalje robovanje. Kako stvari stoje, iz mog ugla gledano, uskoro velika vecina ljudi realno nece biti u mogucnosti chak ni da misli ovim blizu nultim procentom svoga mozga koji josh uvek poseduju. Kada i ako se to dogodi ...sledi apsolutni shah mat.
Zato sam misljenja da odgovor nije samo ''rad na sebi''. Potrebno je malo i rada spolja, na realnom svetu, da bi se makar i ta mrvica potencijala za neku stvarnu promenu odrzala.
No, mozda gresim ...

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ova godina je kriticna?
PostPostano: uto mar 08, 2011 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
Sto znachi promene mogu ici u citava 2 pravca. Po nas bolje, po nas gore, ili da se zadrzi status quo.


Status quo podpada pod onu drugu opciju.

Ako zaista zelimo da preokrenemo proces, odnosno, da radimo sebi u korist, moramo prvo nauciti da se zaustavimo, kako bismo izbegli zakonitosti kontrolnog sistema.

Citat:
Svi zajedno kreiramo ovu stvarnost, i tu kreacija jednoga ne moze nista puno da uchini, ukoliko taj jedan nije u poziciji za tako nesto.


Ja bih ovo malo preformulisala. Svako kreira svoju stvarnost, i tu moze mnogo da ucini, jer, samo taj jedan je u poziciji za tako nesto. Upravo na taj nacin mozes izbeci
Citat:
shah-mat od strane ''kontrolnog sistema''
.

I, u pravu si kada kazes da tu nesto postoji. Kada se zaustavis,a to podrazumeva "rad na sebi", dovesces sebe u poziciju za taj, kako ga nazivas, "odgovarajuci uvid".

Kada bi svako gledao sebe iz te pozicije, svet bi bio divno mesto za zivot. Ali, zasto se prepustati mastanju, kada samo treba zavrnuti rukave? Ne brigaj za ostale, sve u svoje vreme... Kako mozemo uopste bilo koga pokrenuti, kada cak nismo ni dovoljno snazni, da sami cestito odradimo ono sto je do nas?

:love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 83 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz