Sada je: pet maj 10, 2024 2:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 102 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Maitreja i transmisijska meditacija
PostPostano: sub jul 11, 2009 4:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
namjerava osmisliti jedna jedinstvena svjetska religija u koju bi utrpali malo Kršćanstva, malo Islama, malo Židovstva, malo Hinduizma... pa sad više ne znam kako misle sve to spojit.


To je već napravljeno: zove se NEW AGE !!!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Maitreja i transmisijska meditacija
PostPostano: uto feb 23, 2010 11:52 pm 
Iako je u Benjaminu i Maitreji manje-više sve rečeno i tema je već neko vrijeme mrtva, htio sam dodati samo još jednu napomenu temeljenu na vlastitom iskustvu glede famoznih svjetlosnih krugova kao jednom od primjera znamenja valjda dolazećeg Benjaminovog spasitelja.
Prošlo ljeto par dana nakon što sam po prvi puta u životu naletio na Share i Benjamina (neki bi rekli sinkronicitet :) ) imao sam prilike i slikati to "čudo" koje se fino pojavljivalo na zidu prekoputa jedne novosagrađene zgrade. Hm, pomislih vidi vraga, baš čudno. Ali to nije sve, zgrada pored spomenute koja je također ima staklenu fasadu nije reflektirala križne simbole, već pravilne pravokutnike. Tad sam odlučio pobliže istražiti o čemu je riječ i da: stakla na prvoj fasadi JESU bila iz nekog razloga uvinuta, dovoljno da se ta deformacija mogla vidjeti prostim okom. Da li je u pitanju drugačiji način uokvirivanja/sidrenja stakla, ili je riječ o proizvodnoj deformaciji koja je rezultirala konkavnošću, ne znam, ali znam da je čudo od Maitreje koliko i moj odlazak na wc svaki dan [-X

To što se navodi na njihovom portalu, citiram: "Fizičari koji su istraživali ovaj fenomen kažu da bi se za proizvodnju takve fokusirane slike prozorsko staklo trebalo podvrći ekstremnom savijanju ili udubljivanju, čak i do nekoliko milimetara." je pravi non-sense, prvo, koji to fizičari, drugo, nekoliko milimetara nije ekstremno i treće nek si odu do prvog staklara i pitaju njega koliko milimetara se staklena stijena od metar i više može uvinuti bez pucanja.


Vrh
  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 102 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz