Sada je: sub apr 27, 2024 10:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pon jul 23, 2012 6:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Termalni Bata je napisao/la:
Postoje andjeli...ko je rekao da ne postoje? Samo je to nesto potpuno strano nasem poimanju andjela koje je mas produkt religijskog programiranja i nametnute percepcije...


Nama je strano i pozitivno razmišljanje. Što je to? Koje su to misli s kojima se treba buditi i lijegati? Svakog dana, svakog trenutka.
:glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pon jul 23, 2012 6:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 19, 2012 9:34 am
Postovi: 107
Lampa je napisao/la:
Nama je strano i pozitivno razmišljanje. Što je to? Koje su to misli s kojima se treba buditi i lijegati? Svakog dana, svakog trenutka.
:glasses7:


Covek postaje ono o cemu misli. Pazi sta mislis. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: uto jul 24, 2012 3:16 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub nov 26, 2011 1:43 pm
Postovi: 6
Lokacija: među zvijezdama
Termalni Bata je napisao/la:
Ispod bezdana negativno dominira jer veca denzitetska gustoca uzrokuje vecu inertnost duha pa tako i jace utjecaje onih koji se nalaze u bezdanu i oko bezdana...na nas...


Aha...hvala na odgovoru :)

_________________
...neka te oni na koje misliš po ljubavi prepoznaju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sri jul 25, 2012 6:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Termalni Bata je napisao/la:
...Svojevremeno sam u sebi neutralizirao Monarch programiranje i na sebe navukao bijes kontrolora koji me godinama udaraju, od 3D OPS do 6D OPS. Posto mi je u to vrijeme sve to bila eksperimentalna zajebancija eksperimentalno sam na sebe privukao one koji koji nikad ni ne bi obratili paznju na mene da nisam poceo "svjetliti u mraku". Da nemam Sirius A entitete iza sebe, vec bi davno izgorio od suludih napada od 3D do 6D, od lokalne masonerije, organskih portala i crnih loza, preko kojekavih 4D nakota do demonskih i transparentnih bica...


TB zamolio bih te ako mozes pojasniti čime si zavrijedio to da imaš ''Sirius A entitete iza sebe'' ?
I na koji način i od kada si svjestan da su ti pružali štit u tim pojedinim situacijama koje navodiš.
Pruža li ti ta sirijanska struktura štit i do danas ? Ako si imao prilike i načina da sa njima ostvariš razumljiviji način shvatanja , komunikacije i tog vašeg ''odnosa'' , šta su ti oni sami rekli o svojim razlozima zašto su te štitili.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: čet jul 26, 2012 7:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Evo kako se to radi:

http://www.kurir-info.rs/vlada-sad-kriv ... nak-334697

Malo tehnologije da pripomogne:
http://www.kurir-info.rs/andeo-iznad-bi ... nak-335619

Muljaže i mistifikacije za kraj, a možda i curenje informacija, možda je bio previše revnosan prema svom kontroloru, možda je bio plan da se ubije na kraju, kao i obično u ovakvim scenarijima, a on uprskao stvar:
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/334987/Mo ... je-je-ubio

Na kraju i kada im on sam kaže ne veruju mu:
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/335215/Mo ... e-na-hranu


Zadnja izmjena: Pantelija; pet jul 27, 2012 8:06 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: čet jul 26, 2012 11:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Cathandy, ako ti odgovorim iskreno i temeljito navuci cu na sebe hrpu ljudi, jer se debelo kosi sa mnogim stvarima u koje vecina vjeruje. I ne samo ljudi.
Tako da, morat ces se zadovoljiti samo onim sturo napisanim.

Panta je dobro rekao. Pokazao sam kontrolorima srednji prst i postao ih svjestan. Ne "svjestan" nego SVJESTAN. I tu moja prica staje jer ne zelim nikom nametat svoju percepciju vise nego sto je potrebno.

Stara narodna: "daj covjeku onoliko koliko moze prihvatiti".

A Pantelija ima veliko znanje o Sirius A entitetima te opcenito nacinima na koje vise rase aktiviraju svoja niza simultana postojanja... pa pitaj njega jer je daleko objektivniji od mene. Toliko o tome...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pon jul 30, 2012 2:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Termalni Bata je napisao/la:
Cathandy, ako ti odgovorim iskreno i temeljito navuci cu na sebe hrpu ljudi, jer se debelo kosi sa mnogim stvarima u koje vecina vjeruje. I ne samo ljudi.


Zato te i pitam, pretpostavljam da je takvo nešto u pitanju, tj nešto o čemu ''ti nije baš drago pričati'' , ali baš zato bi bilo zanimljivo čuti koji detalj o razlozima zašto su ti pružali štit , ili tek imaš takav dojam da su ti oni pružali štit , ali ti nisu rekli pravu cijenu takvih svojih usluga.

Termalni Bata je napisao/la:
Tako da, morat ces se zadovoljiti samo onim šturo napisanim.


A ti ćeš se morati zadovoljiti sa svojim stanjem u životu , i stvarima koje te zasipaju , i u kojima ti ''Sirius A'' strukture i nisu više baš od tolike pomoći... ako sam u pravu , obzirom da spominješ da su ti oni još odranije pružali ''tjelohraniteljske usluge'' , ali možda im nisi platio rate na vrijeme , ili im i nikako nisi plaćao račune za takve , ipak značajne usluge, obzirom da ako su te oni štitili , također nisu bezvezne ni forme koje su te napadale, ometale i podapinjale, što u ljudskom obliku na terenu, što nematerijalna bića kojima si se zamjerio nečim. Razumijem da ako si na bilo koji način imao posla sa tim ''A'' Sirijanima , iz toga ti danas proizilazi određena priča koja se ''kosi sa uvjerenjima većine ljudi'' , tj smatraš da ili ne bi bila ušima ugodna i prihvatljiva, ili bi bila dosta nerazumljiva , pa bolje onda i da tu priču ne otvaraš.

A je li ti problem onda barem odgovoriti na dio mog pitanja koji ne zahtijeva taj neki ''iskren i temeljit'' odgovor, a to je da kažeš da li ti i danas ( ''danas'' znači do nekih recimo godinu dana unazad) te forme pružaju isti stepen ''štita'' kao tad ranije , u periodu za koji navodiš da si ih baš imao ''iza sebe'' .

Termalni Bata je napisao/la:
A Pantelija ima veliko znanje o Sirius A entitetima te opcenito nacinima na koje vise rase aktiviraju svoja niza simultana postojanja... pa pitaj njega jer je daleko objektivniji od mene


Da , moguće da bi bio objektivniji vezano za poneku riječ o njima, ali pitanje nije ni bilo uopćeno , i sa nečije posmatračke strane objektivno (neutralno) , već subjektivno . Pitanje nije ''o tim entitetima'' , i da neko o njima zna ili ne , i koliko , nego je pitanje o tvom ličnom odnosu sa njima (i njihovom sa tobom) , a time se to pitanje odnosi na tebe, a ne na Panteliju , niti vjerujem da on može šta puno reći o njihovim ličnim razlozima zašto su tebi lično pružali štit.

'' ugovori i dogovori '' sa njima su jako šaroliki i specifični , i ma koliko on ''znao o njima'' u globalu , ne može odgovoriti na ono šta sam te pitao, a o njima ''u globalu'' mi ne treba toliko, jer imao sam i ja s njima jedan dogovor . dogovor , ne ugovor. ako si ti s njima imao dogovor , onda je to jedno stanje stvari i drugačiji tok daljeg razvoja , a ako si imao ugovor sa njima , to je opet druga stvar. Ako su te prestali pokrivati , a i dalje ti nije baš život ''miran i bez upadanja stranih tijela i energija'' , onda je bolje da si s njima imao dogovor , jer ako su te prestali pokrivati a imao si s njima neki jasniji i konkretniji ugovor , onda si ga nečim prekršio , ili si nagazio negdje gdje ne treba, a da ni sam možda ne znaš gdje . Treća opcija je da je i baš te koji su tebe pokrivali kad zatreba, također nešto napalo (oni također imaju svojih neprijatelja) , a time onda ni oni više (za sada , ako ne dovedu još) nemaju dovoljan broj operatera . Takvu opciju ćeš prepoznati ako su ti naglo i bez tebi shvatljivih razloga prestali ''silaziti u pomoć'' , ili drugim riječima ''napustili te bez najave'' . Koja od navedenih opcija je po tebi tvoj slučaj ? Ili te i dalje pokrivaju istim intenzitetom kao i ranije.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pon jul 30, 2012 1:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ako si imao s njima dogovor onda ga jos uvijek imas. Ako te stite, stite te zbog genetike. Mogu te stititi bez obzira na genetiku, ali u tom slucaju moras im biti na odredjene nacine "posebno drag". Mozda su te oni sami poslali ovdje da nisi jedan od njih, mozda su te poslali kao svog promatraca da promatras prelazak (Val), mozda nije ni jedno od toga a koriste te ko subjekt za neke svoje planove...Sirius A je jako sirok pojam (od 4D do 6D)...Imaju prste u svemu i nista, ali nista ne prolazi mimo njih a da nije dio plana...A plan je da se rasturi magijska mreza po zemlji i da dodje do rapidnog dizanja svijesti a ujedno i direktnijeg povezivanja covjeka sa monadicnim sferama. Dakle, kidanje donjeg astrala u covjeku i veza sa donjim astralom, a zatim kidanje kompletnog donjeg astrala i odasiljanje ostataka u svemir kaosa. Pantelija je jednom prilikom napisao da su oni nositelji novoga univerzuma i to je isti info koji sam ja dobio nevezano uz Panteliju, a posto znam da Pantelija ima kontakte sa Sirianima, nije me previse zacudilo sto su se informacije poklopile (jest da me ugodno iznenadilo). U genetske kodove svakog na zemlji ukodiran je arhetip "Unije" staroga i novoga univerzuma. Arhetip djeluje na principu da u covjeku otvori energetski vrtlog (nesto nalik na unutarnju crnu rupu) i djeluje unutar same strukture genetskog koda, sireci impulse kroz sve enrgetske centre. Dolaskom Vala, kodovi ce se u potpunosti aktivirati i oni kojima ce se frekvencija poklopiti sa frekvencijom Vala, prolaze kroz crnu rupu u novi univerzum. Posto novi univerzum nema astral...dakle cetvrti denzitet bit ce "oslobodjen snova", mnogi ce poludjeti jer se neci moci odreci snova. Posto je u ovom univerzumu astral omotac i izmedju 3D i 4D i izmedju 4D i 5D, u novom univerzumu nece postojati omotac izmedju 4D i 5D i iskustva ce biti direktna i trenutna. Da se vratim "u ovaj univerzum i 3D agendu"...Narusavanje magijske mreze stvorit ce prostor izmedju 3D i 4D u ovom univerzumu i samim tim prekinuti energetske spone koje nas preko astrala povezuju sa reptilima, demonima, transparentima itd. Odcjepljeni od nase energije, raptili ce morati napasti (prvo Visitors scenario a onda...) po direktivi svojih vodica sa visih planova. Tu ih ovi cekaju...
Zbog zabluda da su se Siriani povukli iz Atlantide i Egipta "zbog velike i mocne reptilske prijetnje", Siriani su osim "kozmickih Ferengija" etiketirani i kao "dvolicna partija", sto je klasicna 3D perspektiva jer se ne vide uzroci i odgovornosti koje nosi drzanje kozmickog balansa u univerzumu, ovom (do)sadasnjem koji je stvoren po nacelima disbalansa...kreiranom od demonskih i transparentnih bica. Sirianima nisu problem reptili, kao sto nama nisu problem recimo hijene, ali problem su im gospodari iz kaosa koji upravljaju reptilima - transparenti i mnoge demonske frakcije (od reptilskih do ostalih...sve do onih koje su se naselile u nasem umu i nakacile na duse, bolje receno, fragmente duse koje sada nosimo). To je sve velika igra saha, koji se igra i preko 4D OPS i OPD entiteta ali i 3D OPS i OPD entiteta. MI smo pijuni, reptili, nordijci, tau cetijanci, andromedijanci, greysi, rigelijanci, nibiruanci te ostala "Orion zivad" i "scorpio zivad" (dvije kostalacije zavadjene od pamtivijeka, ujedno i portali prema drugim univerzumima i dimenzijama, mitoloski sukob Ozirisa i Setha koji vodi do novoga univerzuma, ere Horusa i utjelovljenje Izide, duha svetoga, esencije bozanskog). Posto 6D OPD snage djeluju iz sfera koje su prosle kroz Kapije Oriona (tzv. kapije Amente u egipatskoj mitologiji) i stvorile crvotocinu koju mi nazivamo Val, preko tog Vala utjecu na mnoge individue posvuda po planeti (ne samo u Americi :mrgreen: ). Posto se Val trenutno nalazi izmedju Jupitera i Marsa, ceka se korespodencija izmedju Zemlje i Vala krajem 9. mjeseca i djelovanje unutar slijedecih mjeseci, prema nasem linearnom poimanju vremena). Tada padaju maske sa lica, veci tzv. covjecanstva poprimit ce svoj primaran oblik (onaj koji su imali prije nego su se spustili u 3D) a ostat ce samo Organski Portali i hibridi, kojima ljudska forma i je jedina prava forma...

Evo, pokusao sam opcenito objasniti neke stvari, pa kom pasalo, kom ne.Rijetko ko ce se sloziti sa ovakvim vidjenjem stvari a ionako se tema zove...programiranje uma, pa ce i vecini biti logicko to sto sam napisao, unutar same teme :toothy2:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sri aug 01, 2012 11:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Koji su ``simptomi`` konekcije sa tim kako ih zovete siriusima?
Bato, kako ti oni pomazu, stite...?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sri aug 01, 2012 1:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
To je jako tesko opisati... Kristalne misli, osjecaj "lakoce" u cijelom tijelu (pogotovo umu i srcu), osjecaj kao da si visa svijest koja "sebe" promatra odozgora (ne one astralne pizdarije sa projekcijom ili OBE) vec jednostavno bistrina, svjesnost sebe kao neceg mnogo veceg od sebe ali i sebe kao trenutnog fragmenta u materiji...

Opisivao sam neka iskustva i pomaganje na "Pojacanoj Kradji Energije"...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pet aug 24, 2012 11:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter


Psihotronicka obrada duse-mind control-ispiranje mozga


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub nov 10, 2012 11:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Ako je programiranje uma pojam onda je to širok pojam a koji ima svoj koren.
Kristalna jasnoća koja se javlja izgleda kao autosugestivni stav donešen prihvatanjem vrednosti onog momenta kada je u podsvesti ušao opis sa izričitim naredbama sklonim ispitivanju verodostojnosti unetog opisa.

Složio sam definiciju podsvesti radi uklanjanja nepoželjnih programa: Podsvest je skup misaono-energetskih naredbi nastalih prihvatanjem zbog opredeljenja u načinu ponašanja radi određenog karaktera koji se preuzima na sebe a koji ima određeni stav, važnost, verovanje i viđenje.

U korenu podsvest naizgled nema naredbi. Opstanak u životu je podsvesna naredba koja čini se je dobijena samim rođenjem.
U budnom stanju podsvest izgleda kao ogledalo zato što je ogledalo sačinjeno od unutrašnjeg inventara opisa i popisa. Refleksioni zrak iz podsvesti je naredba moranja zbog verovanja u morati.

Mislim da je podsvest živo biće i kao takvo uzgajati je jer je opasna po život.

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: čet nov 15, 2012 9:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Podsvijest je DAAT / Praznina...najveci kontejner astralnog smeca u svemiru...ali opet, i jedini izlaz prema "gore"!

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pet nov 16, 2012 10:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Termalni Bata je napisao/la:
Podsvijest je DAAT / Praznina...najveci kontejner astralnog smeca u svemiru...ali opet, i jedini izlaz prema "gore"!

Pokušaj da zamisliš da ta praznina koja je podsvest je lice onoga 'gore'.
Praznina nemože da postoji, i zato joj se pojavljuje jezgro da bi prazninu osvetlelo.
U hermetičko zatvorenom polju svetlost pritiska tamu i stvara silu. Sile ima u svim pravcima. Jezgra je i gore a i u nama. Položaj jezgre u nama predstavlja stanje svesti. Jezgra u nama je pomerljiva....

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pet nov 16, 2012 11:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Preduboko je ovo za mene. Ali zapisao sam u teku i nastojat cu spoznati i shvatiti s vremenom :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pet nov 16, 2012 11:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
dorokusai je napisao/la:
.

Mislim da je podsvest živo biće i kao takvo uzgajati je jer je opasna po život.

Možeš li malo pojasniti?

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pet nov 16, 2012 1:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
@Kolos,
U podsvest ulazi sve što se percipira. U zavisnosti od ispitivanja i namernog korišćenja za izvršenje svesnog činjenja ona je precizna. Zato što zadate komande ispunjava prema opisu znači da je svesna sebe da je aktivna svest iako se za nju kaže da je nebitna.

Otprilike na to upućujem, mada ima još nešto sa čime se može povezati jer se to i naslućuje a radi se o terminima 'dvojnik' i 'druga pažnja'...

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pet nov 16, 2012 2:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Mislio sam na pojam "uzgoj podsvijesti".
Ako time misliš na korištenje podsvijesti, tad bi to značilo da je opasno učiniti npr. voziti bicikl.
Jer jednom kad to naučim to više ne zaboravljam. Učenjem vožnje bicikla mi zapravo treniramo tijelo i um da istovremeno održava ravnotežu, da pedalira,prati cestu, prati promet i misli unaprijed......
Zašto i jest "teško" naučiti voziti bicikl, a kasnije o tome ni ne razmišljamo.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pet nov 16, 2012 3:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Samo laprdam tak da...Mozda se samo sjetimo voziti bicikl, tj podsvijest "pobere" sa visih razina znanja, podprogram "voznja bicikla"!
To bi slikovito bilo ona lampica iznad glave!

slika

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pet nov 16, 2012 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Uzgajanjem podsvesti nazivam rad sa novim inventarom važnosti i kriterijuma koji će dopustiti podsvesti da upravlja nama.

- primena ne-rada za razbijanje rutine
- bezlično prihvatanje činjenica


...

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Matrona i 104 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz