Sada je: čet mar 28, 2024 12:15 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon dec 19, 2005 7:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Citat:
Mozemo li pomisliti da su i politicari sa nasih prostora Milosevic, Tudjman, Izetbegovic, Karadzic itd bili pod nekom vrstom magije, s obzirom sta se desavalo prije 10-ak godina na prostorima bivse nam drzave.


Ja ne znam da li mogu drugi pomisliti na to, ali ja znam da ja ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 20, 2005 2:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Nekoliko komentara.

galaksija je napisao/la:

Interesantno je da je u to doba živjeo i poznati gnostičar Rudolf Steiner koji je u Švajcarskoj osnovao jedno duhovno istraživačko društvo bazirano na ideji da se cijeli univerzum nalazi u čovjekovoj svijesti i da je čovjekov um sposoban da ostvari mnogo više od onoga što je poznato u zvaničnoj psihologiji. Steiner je napravio veliki doprinos na mnogim poljima (biologija, medicina, pedagogija itd.) te se može reći da je stvarno doprinosio čovječanstvu u pozitivnom smislu. On je smatrao da su teozofija i razna neo-paganska društva iznikla iz jednog velikog podzemnog Svijeta Zla, i da teozofi predstavljaju glasnike dolazećeg satanskog ili demonskog doba. U njegovim učenjima postojala je jedna jaka moralna komponenta i njegovi učenici su se morali obavezivati da će činiti čovječanstvu samo dobro. On je želio da osnuje jedno društvo ‘dobrih ljudi koji čine dobra djela’. Bez obzira da li su njegove teorije odgovarale objektivnoj istini ili ne, za njega se može reći da je bio veliki humanista.


Zanimljiv pozitivni osvrt na Steinera sa obzirom da se covjek imao tendenciju se baviti cijelim spektrom djelatnosti koje bi po ovim prijasnjim tekstovima bile proglasene magijom.
Drago mi je to cut jer Steiner je bio pametan momak koji je znao cijeniti sve vidove ljudske kreativnosti pa i one "magicne".


galaksija je napisao/la:
Sve ovo su bile samo pripreme za ono što će kasnije uslijediti. Teorije “smrznutog svijeta” i “šuplje planete zemlje” zaživjele su i počele su se sve više širiti a tzv. moderna nauka je bivala sve više i više potiskivana. Tako su u ljeto 1925. godine svi naučnici iz Njemačke i Austrije dobili jedno ultimativno pismo sljedeće sadržine:


Teorija "smrznutog svijeta" nije ni najmanje za odbaciti kako se a priori i bez ikakve dubine cini u ovom tekstu.
Htio sam otvoriti temu jednom o tome ali pokusat cu to ukratko jer moram reagirati.

Prvo i osnvovno sa takvim idejama se bavilo cijeli niz fizicara od kojih bi izdvojio Millera, Michaelsona, Lorentza i pogotovo Teslu.
To su samo neki naravno. I nije to nikakva nacisticka izmisljotina nego jedna NIKAD OPOVRGUNTA TEZA!

Ta teorija (teorija etera a.k.a smrznutog svemira) je "srusena" kako se danas pokazalo jednim sasvim sumnjivim komentarom Millerovog rada od strane njegovog bivseg ucenika imenom Shankland i to tek nakon Millerove smrti jer za vrijeme zivota nitko mu nista nije mogao dokazat jer su razultati govorili sve.
Dakle doticna osoba kao i Tesla je govorila o 4 agregatnom stanju...eteru.

I dok su svi razmisljali o eteru kao potencijalnom agregatnom stanju laksom i rijeđom od plinovitog stanja, Tesla je medu prvima iznio teoriju po kojoj je eter agregatno stanje gusce od krutog stanja, medutim posve elektromagnetski inaktivno sta ga cini gotovo nemogucim za detektirati.
Navodno je on nasao nacinda se dobije ta "energija prostora" kako ju je on zvao. Jedan zanimljiv link o tome sam vec ostavio na forumu.
Eto ga ponovo.

http://www.keelynet.com/energy/teslcar.htm
http://www.uncletaz.com/library/scimath ... lacar.html
Citat:
When
asked where the power came from, Tesla replied, "From the ethers all
around us".


Dakle teorija smrznutog svemira nije nista nego model kojeg su zastupali i nakon rata neki vrhunski znansvenici. Tu naravno ubrajam i Reicha jer priroda orgona kao energije koja "dolazi iz prostora" kako bi to nazvao Tesla je nesto sta sa sobom vuce postojanje etera kao 4 agregatnog stanja u svemiru.
Kako god bilo, Njemacka je imala vrhunske znansvenika na kojima je poslijeratna Amerika napravila svoju vojnu industriju. O potencijalnim naci letecim tanjurima o kojima se speukira jos danas necu ni pocinjati.

Dakle ako su oni rekli jos prije rata ono sta su poslije rata u gotovo istoj verziji pricali Tesla i iz cega proizlazi dobar dio rada Reicha ja to uopce ne bih uzimao kao salu jer se radi o vodecoj znanstvenoj sili u to doba. Tim vise ako pretpostavimo od koga/cega su dobijali informacije. Naravno kad se tome dodaju i odredeni nedostaci danas opce prihvacenog relativistickog modela situacija je jos klimavija a kamoli da odbacujemo sasvim izgledne teorije tek tako.

To sta su oni eventualno to zaogrnuli u idoloske okvire ne mijenja to da danas ljudi na ovom site rade HHG-ove i sl. stvari.


***

Citat:
Orginalni tvorac ove druge teorije bio je amerikanac, Cleves Symnes, 1818-te godine, dok ju je nešto proširio jedan drugi amerikanac po imenu Cyrus Read Teed, 1870-tih godina. Čini se da su ova dvojica glavna saznanja na temu šuplje planete dobijali uz pomoć “vizija”, isto kao Horbinger u vezi svoje ‘doktrine vječnog leda’.


Postoje sasvim realne indikacije za "vjecni led" tj. eter jer nije jedini Horbinger dobio tu "viziju".

ALI!!!
Ako se ovdje htjelo rec, a pretpostavljam da jest da je tvorac ideje "suplje planete" doticni Cleves Symnes onda ostajem osupnut od soka.
Naime to je katastrofalna dezinformacija.


Ideja suplje planete je stara koliko i ljudska civilizacija!
Od hinduskih Purana i legendi pa ja mislim i same Mahabharate gdje su precizno opisani odnosi izmedu naroda ispod povrsine Zemlje i kraljeva na povrsini, njihovi ratovi i ishodi tih ratova kao i opis tog podzemnog svijeta.

Naglasavam da je to isti izvor koji je opisivao prije nekoliko tisuca godina vanzemaljske letjelice, razna oruzja koja neopisivo podsjecaju na nuklearna, oblikemzivota na drugim planetama i sl.

Tu bih dodao da gotovo svaka kultura na svijetu ima u svojim korijenima neku pricu ili legendu o podzemnim svijetovima u Zemljinoj supljini.
Od Sumerana pa do americkih Indijanaca koji opisuju kako su jednog dana dosli iz Zemljine supljine na povrsinu nakon nekog velikog rata.
Recimo Hopi indijanci imaju takvu pricu a slicne legende imaju i srednjoamericki Indijanci.
Ma mislim sad mi pada toliko stvari na pamet da ne znam ni odakle bih poceo.

Recimo mogao bih pocet kako danasanja seizmologija i opcenito ponasanje nekih fenomena u Zemljinoj kori odgovora modelu suplje Zemlje. U danasnjem modelu ne suplje Zemlje to su neobjasnjive anomalije!
Ne da mi se pisat roman oko toga pa cu nac neki link i postat ga ovdje.
Eto....

http://www.hollowplanets.com/journal/Seismic01.asp

Nadalje tu su svjedoci kojih ima bas kao i u slucaju NLO pa ne bi bilo u redu da jednima vjerujemo a drugima ne pogotovo sta i ovih ima poveci broj.

Da ne pricam o tome da ne postoji NITI JEDAN RAZLOG ZASTO U PROCESU FORMIRANJA PLANETA NE BI DOSLO DO STVARANJA SUPLJINE UNUTRA ZA VRIJEME HLADENJA VANJSKE KORE.
Cak stavise jedan moderni model maltene predvida da su sve planete u Suncevom sustavu suplje!!!!

Naravno istrazivanju tog fenomena nije pomogla ni odluka americke vlade da proglasi sve spilje drzavnim vlasnistvom u koje se ne smije uc bez posebne dozvole.

Ma mislim ne da mi se vise uopce o tome.
Ali ono sta je bitno da su Njemacki znansvenici bez obzira na dosta ambiciozne i ekstravagantne pokusaje nacista imali tada vise sustinskog znanja o nekim bitnim stvarima nego sta se nama danas pokazuje.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Zadnja izmjena: Organski portal; uto dec 20, 2005 3:01 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 20, 2005 3:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
tom je napisao/la:
Mozemo li pomisliti da su i politicari sa nasih prostora Milosevic, Tudjman, Izetbegovic, Karadzic itd bili pod nekom vrstom magije, s obzirom sta se desavalo prije 10-ak godina na prostorima bivse nam drzave.


Itekako pomisljam i smatram vjerojatnim.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 20, 2005 9:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Galaksija,
dal li su ovi prijevodi iz knjige "The Morning of the Magicians"?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 20, 2005 9:47 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Jana je napisao/la:
Galaksija,
dal li su ovi prijevodi iz knjige "The Morning of the Magicians"?


Da, većina materijala u vezi zbivanja u nacističkoj Njemačkoj je odatle, ali ne mogu da prenosim sve detalje u vezi ovih teorija jer to nije suštinska tema teksta.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 20, 2005 11:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Mozemo li pomisliti da su i politicari sa nasih prostora Milosevic, Tudjman, Izetbegovic, Karadzic itd bili pod nekom vrstom magije, s obzirom sta se desavalo prije 10-ak godina na prostorima bivse nam drzave.


Pod nekom vrstom vjerovatno da. U stvari pod nekakvim i nečijim uticajem su bili sigurno. Da li je to bila neka magija, crna, bijela ili ne znam kakva druga ili ne manje je bitno. Pa samo kad se sjetimo koliko su njihove "aktivnosti" proizvele negativnih osjećaja i negativne energije kod ovog naroda nije nam teško ni pretpostaviti pod čijim su uticajem i bili.

Citat:
Citat:
Hitler je čak govorio da što je laž veća, narod u nju lakše povjeruje. Čini se da u tome ima dosta istine.


Tu mu skidam kapu.


I ja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 1:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ovdje sam postavio kompletan tekst na ovu temu:


http://www.galaksija.com/metafizika/mag ... litika.htm


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 11:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 06, 2006 11:30 pm
Postovi: 8
Lokacija: um
kog zanima hitler i crna magija ima nešto na tu temu u knjizi DUŠANA NINIĆA"OTKRIĆE",ima nekih podudarnosti sa navodima kasiopejaca

_________________
fi na kvadrat puta 1.2(odnos dur/mol)jednako PHI!?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 9:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Evo nešto stvarno zanimljivo. Komercijalni oglas objavljen u jednim nažalost visoko tiražnim novinama:

NOVO! NOVO! NOVO!

PRVI PUT U RS!!!

GLEDANJE U ŠOLJU UŽIVO TELEFONOM!

Vidovita Majka Mara čita vašu sudbinu gledajući slike u tozu od kafe ... i još proročica Amanda gleda u ciganske karte, a vidovita tetka Bosa u grah.

Saznajte sve o svojo sudbini i onda broj telefona.

:shock: ](*,) ](*,) [-o<


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 12, 2006 4:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Haha, zbilja stare "fore" su prilagođene novijoj tehnologiji...

Ništa čudno, zarađivanje para ima mnoge puteve...

Haha!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 12, 2006 8:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
NOVO! NOVO! NOVO!

PRVI PUT U RS!!!

GLEDANJE U ŠOLJU UŽIVO TELEFONOM!

Vidovita Majka Mara čita vašu sudbinu gledajući slike u tozu od kafe ... i još proročica Amanda gleda u ciganske karte, a vidovita tetka Bosa u grah.

Saznajte sve o svojo sudbini i onda broj telefona.


:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 13, 2006 1:09 am 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
off topic je,ali skinite s ovog linka

http://dhost.info/lazu/download.htm

fajl 253 (proricanje sudbine 1) pa ćete videti koliko su ljudi naivni kad su 'ove' stvari u pitanju


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 17, 2006 7:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 06, 2006 11:30 pm
Postovi: 8
Lokacija: um
Vezano uz galaksijin prilog book of satan,malo mi je čudno da autor objašnjava porijeklo pozdrava "elite"a kao da zaboravlja da su ruke prirodne antene mozga. :wink:

_________________
fi na kvadrat puta 1.2(odnos dur/mol)jednako PHI!?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 17, 2006 11:09 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Nije li cijelo tijelo antena mozga? Mislim, energetski dio...

:?:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 18, 2006 12:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Na neki način je, ali.. i nije baš doslovno tako...može se reći i da je mozak antena tijelu...to je sve zbrčkano i ispremiješano pa nije lako za objasniti, ali se može proučiti.

8)

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 18, 2006 5:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
NA-TI-GA-TOR je napisao/la:
Vezano uz galaksijin prilog book of satan,malo mi je čudno da autor objašnjava porijeklo pozdrava "elite"a kao da zaboravlja da su ruke prirodne antene mozga. :wink:


To je tocno, ruke jesu prirodne antene mozga.
Nacisticki pozdrav je tipicno usmjeravanje energije. Govornik na taj nacin pojacava ucinak svojih rijeci, a masa mu odvracajuci pozdrav daje energiju. Na taj nacin stvara se sinergijski ucinak, koji je Hitler uspjesno koristio.

Posljednji pokret osnovne tensegrity serije vracanja energije se zove The Antenna i naravno radi se rukama. Radi se o tome da su ljudi u drevnom Meksiku znali da golema kolicina energije iz svemira dolazi iz mrtvih zvijezda. Tim pokretom omogucava se upotreba te energije u svakodnevnom zivotu.

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 31, 2006 12:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 06, 2006 11:30 pm
Postovi: 8
Lokacija: um
još da netko spomene onu čuvenu alkemičarsku izjavu"kako je GORE tako je i DOLE" sintergiju mikro-makro kozmosa :shock: jedno je sve :roll: ,neko me bi se LAMPA upalila,pa bi preplivao MORE .LJEVO I DESNO ,podjela mozga na dve polutke od koje jedno uvijek vodi čovjeka kroz život koji ponekad sliči na buket "RUŽA" a kad naletiš na trn onda nekad i ZNA ZAZVONIT U GLAVI,pa se čovjek zapita čem se više okretao za svog života i za čim je više težio,dali za "ljepotom pogleda" ili "trnjem posutim putem". Veliko nam se čini malim a malo velikim :wink:

_________________
fi na kvadrat puta 1.2(odnos dur/mol)jednako PHI!?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crna magija i politika
PostPostano: ned maj 27, 2012 10:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 26, 2012 8:31 pm
Postovi: 34
Lokacija: ANDROMEDA
Pronasao sam text na internetu pa reko da ga podjelim sa svima i da cujem sto vi mislite o tome!

LOKRUMSKO PROKLETSVO

Negdje oko 1023godine u Dubrovniku je izbio veliki požar pa su se Dubrovčani tada zavjetovali sv.Benediktu da će mu sagraditi samostan i crkvu ako im spasi grad. Požar se istog trena ugasio pa su zahvalni Dubrovčani sagradili na Lokrumu benediktinski samostan i crkvu koju su posvetili Blaženoj Djevici Mariji. Činjenica je da je benediktinski samostan doista osnovan 1023. i o tome postoji prijepis originalne isprave iz 13stoljeća. Isto tako stoji i činjenica da je 1023., i to točno na dan sv. Benedikta, u iznenadnom noćnom požaru izgorio veći dio tada još uglavnom drevnog Dubrovnika... Legenda o lokrumskom prokletstvu ima svoj početak u odluci generala francuske vojske da zatvori samostan na Lokrumu i potjera iz njega benediktince. Zaprepašteni takvom odlukom francuskog generala, redovnici su činili sve što su mogli da ostanu tu gdje je njihov red stoljećima živio, a kad nije ništa pomoglo, jedne noći su pošli u Crkvu sv. Marije, odslužili posljednju službu Božju na otoku, obukli redovničke kabanice s kukuljicama na glavi i jedan iza drugoga, pogrebnim korakom pošli u ophodnju otokom. Upaljene voštanice, kao znak prokletstva, okrenuli su prema zemlji tako da ih je plamen lizao odozdo i vosak kapao putem kojim su hodali. Tri puta su tako obišli čitav otok i cijelo vrijeme glasno i svečano su izgovarali strahovite, teške riječi prokletstva: „ Nek je proklet svaki koji pribavi Lokrum za svoje osobno uživanje!“ U zoru, napustili su otok i nikad više na njega nisu stupili.

Tada je na Lokrum bačeno prokletstvo koje se ubrzo počelo obistinjavati. Tri plemića koji su bili prenositelji poruke o zatvaranju samostana, jedan od te trojice bacio se kroz prozor, drugi se utopio u moru na putu prema Lokrumu, a trećeg je ubio vlastiti sluga. Nakon pada Republike vlasnik otoka postao je kapetan Tomašević. Bio je to veoma bogat čovjek, ali je nakon kupnje otoka naglo materijalno potpuno propao te je morao prodati Lokrum. Nakon njega otok je kupio Maksimilijan. Bio je očaran ljepotom otoka i želio ga je preurediti za svoje ljetovalište. Usred šume borova, lovora, palmi, čempresa, naranča, limuna, liljana uživao je kao vlasnik raja sa svojom ženom. A onda ga je benediktinsko proklestvno odvelo u Meksiko, tamo su ga zarobili i strijeljali.

Prokleti otok kupuje dr. Jakopović iz Budinpešte, glasovit po tome što mu je car Franjo Josip I. povjeravao vođenje nekih svojih poslova. Kratko vrijeme nakon kupnje otoka otkrilo se, međutim, da je on, potpuno nelegalno, sebi sam pripisao titulu doktora pravnih znanosti, a da je zapravo bio brijač. Nasljednik otoka bio je njegov nećak i već prvog dana u čamcu prema Lokrumu ga je zahvatio vrlo jak vjetar, prevrnuo mu barku i on se utopio.

Tada su se kao vlasnici pojavili Habsburgovci. Lokrum se dopao prijestolonasljedniku Rudolfu, jedincu sinu cara Franje Josipa I. i carice Elizabete Bavarske. Na Lokrumu je boravio neko vrijeme sa svojom ženom, dopunjujući otočni park egzotičnim biljem. Na kraju je izvršio samoubojstvo.
Tada carica Elizabeta donosi odluku da se kraljevska obitelj mora riješiti tog otoka, nudi benediktincima otok, ne bi li tako prokletstvo bilo poništeno, ali oni, vjerni zakletvi svoje braće prethodnika da se više nikad neće vratiti na taj otok, odbijaju ponudu carskog dvora.

Carska obitelj, opsjednuta strahom da ne izgubi još kojeg člana obitelji, daje svoj novac dubrovačkim dominikancima da prividno kupe otok i upišu se kao njegovi vlasnici, uz uvjet da ga, ako to zaželi netko od Habsburgovaca, može opet kupiti. Unuka cara Franje Josipa I., Kneginja Elizabeta, bila je očarana otokom i bez obzira na prokletstvo, odlučila je kupit otok. Nedugo nakon toga, njezinu baku, po povratku s Krfa u Ženevi, ubija talijanski anarhist, i to zabunom.
I... kraj Habsburgovaca je poznat. Njastraiji sin nadvojvode Franje Ferdinanda ubijenog u Sarajevu 1914. završio je kao agronom, kneginja Elizabeta je u nekom noćnom lokalu u Pragu pucala u neku pjevačicu, pa je se carska obitelj odrekla, i konačno, Habsburgovci su 1918, nakon točno 700godina, izgubili i krunu.
Ali tu nije kraj. Sve nabrojeno samo je onaj dio priče koji prokletstvo Lokruma vezuje uz povijesno poznate osobe. Legenda o lokrumskom prokletstvu se dopunila bezbrojnim pričama i pričicama da su se povijesno istiniti događaji i oni koje je tim događajima dodalo praznovjerje predajnom dogradnjom i preoblikovanjem tijekom stoljeća kulminirali, do sintagme – misterij Lokruma.

Fantazija je isplela mnoštvo misterioznih priča i oko lokrumskih pećina u kojima za vrijeme oluja bjesni more, a njegova se jeka čuje kao teški udarac zemlje o poklopac mrtvačkog sanduka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crna magija i politika
PostPostano: pon maj 28, 2012 12:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
To se zove "program re-inforcement procedure" (propagiranje, utvrđivanje i pojačavanje mentalnih programa) a iza toga obično stoji "treća strana" tj. programeri. Salvador Freixedo je pokušao da rasvijetli slične "fenomene" u ovoj knjizi:

viewtopic.php?f=2&t=4068

prijevod je u toku ovdje:

viewtopic.php?f=2&t=4087

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Crna magija i politika
PostPostano: pet okt 28, 2016 10:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 28, 2016 10:53 pm
Postovi: 1
Crna magija mi je skoro uništila život.Preživeo sam tešku muku kada mi je jedna gdja iz Beograda skidala.Mučnina,nesvestica i povraćanje neke zelene tečnosti je trajalo par dana a bio sam na ivici samoubistva jer sam sve u mesec dana izgubio.Posao,prijatelji,porodica..sve mi je bilo uništeno.Nakon skidanja magije,prošlo je mesec dana da se sve vrati u normalu.Imam sada osecaj kao da se nista lose nije desavalo.Ako zelite kontakt te osobe da vam pomogne,kontaktirajte me na mail jovic.markosr@gmail.com.Zena je cudo i preporucujem je svima koji zele da rese ozbiljno svoj problem


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz