Sada je: sub apr 27, 2024 6:42 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: sub nov 27, 2010 9:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
LightCaster svaka čast i hvala za iscrpne i vrijedne podatke! :notworthy: :thumbup:

Svi ti podaci su ono što bi oni htjeli da bude i jednim dobrim dijelom se već ostvarili, ali oni ne moraju biti definitivna sudbina, u svakom trenu i ljudi se mogu odlučiti da u većem broju preuzmu stvari u svoje ruke NAIME TA ISTA GLOBALIZACIJA SE MOŽE OKRENUTI I PROTIV NJIH!!! JER ONOG TRENA KADA I ENGLEZI I FRANCUZI I NJEMCI I HRVATI I SLOVENCI I SRBI I BOŠNJACI I MAĐARI I GRCI I TALIJANI I RUMUNJI I BUGARI I SVI OSTALI shvate da su "BRAĆA PO OCU" (tko nije siguran što točno pod tim mislim, odgovor može naći pod topicom : "Misao je početak svega")

kada shvate da svi imamo ISTE CILJEVE, ISTE ŽELJE U DUBINI DUŠE I ISTOG NEPRIJATELJA i da smo zajedno ogromna snaga, i da nas šačica psihopata drži za teške budale i hoće nas ako ne mrtve, onda za zombije u najboljem slučaju. I da smo poput TSUNAMIJA kada se udružimo poštujući jedni druge i ljubav i pravo svakog od nas da živi GDJE GOD HOĆE DOKLE GOD TO MJESTO POŠTUJE I NJEGUJE , DA SVI IMAMO PRAVO NA DOSTOJANSTVEN ŽIVOT I i taj tsunami je u stanju potopiti te psihopate u trenu samo KADA SHVATE SVI KOJA JE NAŠA STVARNA SNAGA I KOLIKO SMO ZAJEDNO NEIZMJERNO MOĆNI!!!


Moje je duboko mišljenje da jedino čime ta bagra drži toliku ljudsku snagu pod kontrolom je zahvaljujući dvama glavnim ljudskim trenutnim slabostimai najvećim neprijateljima:

NEZNANJU o tome tko smo u suštini i kolika je naša stvarna snaga/potencijal i moć
I STRAHU (od izražavanja ljubavi) jednih prema drugima.


Eliminirajmo ta 2 faktora i imamo nevjerojatnu silu pred sobom koja je u stanju u trenu svoga osvještenja od te šačice psihopata učiniti da ispare u trenu poput kapi vode na površini sunca!!!


Jednom neki pisac reče da je 95% posto ljudi suštinski dobro i da je jedini razlog tolike ljudske patnje neznanje i nesporazumi. Ma neka je i 70% , mi smo uspjeli!!!

Što se tiče Sjeverne Koreje- meni se to nekako čini užasno očigledno. RAT U IRAKU JE GOTOV, TREBA IM SADA NOVO BOJIŠTE, NOVO ZGRTANJE LOVE, NOVI POVOD ZA DALJNJE MANIPULACIJE. Za vrijeme rata u Iraku, glavno sredstvo manipulacije bio je terorizam odnosno strah od istog. U ovom daljnjem potezu "sukob sa S. Korejom" možemo očekivati da će sredstvo manipulacije biti strah od nuklearnog rata odnosno upotrebe nuklearnog oružja. Što su sve smislili na tom planu, možemo samo pretpostaviti.

Kina, se je (po članku koji sam nedavno negdje pročitala) izjasnila da je na strani S. Koreje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: ned nov 28, 2010 3:20 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Mislim da se na integraciju u EU može gledati kao na nešto sasvim normalno kad je 3D piramida u pitanju, odnosno, uspostavljanje i održavanje kontrole čovječanstva od strane psihopata, tj. individua izražene OPS frekvencije. SVE što oni rade u sklopu tih svojih entropičnih frekvencija lijepo se uklapa u sistem kontrole one veće piramide čiji je vrh na nekom od spratova koji su iznad našeg. Svaki naučni i tehnološki napredak ili otkriće, prvo se upošljava za ojačavanje te kontrole ukoliko on ima potencijal za tu vrstu upotrebe. Kontrola informacija, kontrola svijesti čovječanstva, fizička kontrola... sabijanje ovaca u grupu, torove, kontejnere...itd.

U 3D OPS realnosti koja je bazirana na sistemu piramide, drugačije ni ne može jer manje više sve funkcioniše u opsegu tih frekvencija. Od jednog psihopate ne možeš očekivati da bude filantrop ili altruista (mada će se mnogi od njih tako predstavljati, opet s ciljem kontrole drugih). Viši oblici svijesti kontrolišu, absorbuju i hrane se nižim oblicima svijesti. Niži oblici svijesti rade za više oblike svijesti.

Upravo zato se i potencira grupna svijest i robotizacija čovjeka dok se svaka njegova individualizacija sprečava. Individualizacija podrazumijeva odvajanje od stada i lični napredak. Individualizacija podrazumijeva slobodu. Stoga, svako nezavisno razmišljanje se obeshrabruje.

Od isijavanja kojekakve "ljubavi" prema svim ljudima od strane individue koja ne posjeduje neku veću dozu istinskog znanja, nema ništa. Mislim da je potrebno razumjeti razliku između "vanjskog čovjeka" (kako je to predstavljeno u Četvrtom putu) i "unutrašnjeg čovjeka". S aspekta nivoa svjesnosti "vanjskog čovjeka", skoro da se ništa kreativno ili smisleno ne može uraditi. On može samo projicirati svoje deluzije na objektivnu realnost, vako ili nako. On je može obasipati i svojom subjektivnom verzijom ljubavi. Ili meditirati na temu mira, sveukupne povezanosti ("jednote") svega što jeste i harmonije, međutim, to uopšte ne mijenja stanje na terenu.

Dok psihopate/patokratija aktivno radi na porobljavanju čovječanstva, dotle "normalni ljudi" ne čine ništa konkretno u pravcu svog oslobođenja. Oni su ubačeni u pasivni modalitet iz čega se ništa korisno ne može napraviti. Svjestan čovjek bi takođe trebao da - dejstvuje, međutim, takvih je malo.

Dovoljno je samo pogledati kako ovih dana ovce stoje mirno u redu na američkim aerodromima i čekaju da ih podvrgnu radijaciji (skeniranju) ili da im neko gurne ruke u gaće a to je samo jedan od rezultata "kondicioniranog uma" čovjeka. Da ljudi dozvole da ih se ponizi do krajnjih granica.

slika

...sve sa svrhom njihove vlastite sigurnosti!? Ljudi koji su programirani da se naguze Hrkljušu (dakle, većina današnjeg čovječanstva) naguziće se i svakom drugom koga smatraju autoritetom ili ko im se predstavi kao takav. Tu se radi o jednom posebnom stanju svijesti. Takve ne možeš na silu deprogramirati, niti im možeš (na silu) pomoći.

Teoretski, malo svjesniji vanjski ljudi u ovakvim primjerima možda mogu nešto poduzeti!? Recimo, prestati putovati avionom (patokratija ne voli kad ih se udari po džepu jer mi normalno moramo sami plaćati sve metode našeg porobljavanja i ponižavanja). Međutim, većina ljudi će se ipak potruditi da se okupaju i obuku čiste gaće prije putovanja, da se ne bi osjećali neprijatno kad im ih neko skine na aerodromu ili zavuče ruku u njih.

Neki će, kao Eric Cantona, nadoći na neke prijedloge, kao ono: "ajmo povući novac iz banaka", međutim, automatski će se cijela bulumenta drugih svaliti na leđa takvih i napasti ih kako "rade za sistem", kako oni u stvari hoće ovo ili ono, elem, bolje je da šutimo i ništa ne poduzimamo, pa će tako stvari barem ostati na istom (bila bi poenta toga). Isti ti naravno neće biti u stanju predložiti bilo šta bolje. Dakle, "ostanimo pasivni kao i do sada".

U vezi sa ulaskom nekih država u EU, odvija se slična mentalna masaža već mentalno kondicioniranih ovaca. Kontrolisani mediji uglavnom drže stategiju tipa razvoja dileme - "da li ćemo uspjeti da ispunimo njihove uslove ili nećemo"... da li će nas oni primiti ili ne?!... dok se ne postavljaju pitanja tipa - da li narod uopšte želi u EU ili ne?! O nekom objektivnom pristupu predstavljanja pozitivnih i negativnih strana EU, nema ni govora. S druge strane, u većini tih država strane kompanije i individue ionako već posjeduju većinu onoga što je vrijedno, uključujući i medije. Sada im je samo potrebno obezbijediti jedan stabilan i siguran sistem da mogu mirno iskorištavati prirodna bogatstva i jeftinu radnu snagu.

I na kraju, da li će sistem u piramidi biti uspostavljen 'vako ili 'nako, kako god da bude, on će biti takav da će omogućavati iskorištavanje onih odozdo od strane onih odozgo.

Fol je u podrivanju piramide i izlasku iz nje, bez obzira na to da li se čovjek zadesio u onom njenom dijelu koji pripada EU ili negdje drugo.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: ned nov 28, 2010 1:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
galaksija
Citat:
Fol je u podrivanju piramide i izlasku iz nje, bez obzira na to da li se čovjek zadesio u onom njenom dijelu koji pripada EU ili negdje drugo.


Dragi galaksija sve to što si rekao je pogodilo "u sridu".

Sebe sam dijelom pronašala u ovom:
Citat:
Od isijavanja kojekakve "ljubavi" prema svim ljudima od strane individue koja ne posjeduje neku veću dozu istinskog znanja, nema ništa. Mislim da je potrebno razumjeti razliku između "vanjskog čovjeka" (kako je to predstavljeno u Četvrtom putu) i "unutrašnjeg čovjeka". S aspekta nivoa svjesnosti "vanjskog čovjeka", skoro da se ništa kreativno ili smisleno ne može uraditi. On može samo projicirati svoje deluzije na objektivnu realnost, vako ili nako. On je može obasipati i svojom subjektivnom verzijom ljubavi. Ili meditirati na temu mira, sveukupne povezanosti ("jednote") svega što jeste i harmonije, međutim, to uopšte ne mijenja stanje na terenu.


S druge strane da nije bilo/nema "galaksije", i drugih sličnih stranica, sa sličnom tematikom, Davida Ickea, Mišaka itd. itd...stvar bi na terenu vjerojatno bila još gora. zahvaljujući vama/nama/takvima mnogi bi danas duhovno/psihički pucali po svim šavovima, umjesto toga naše duhovno zdravlje je unatoč svemu, na zavidnom nivou ja bi rekla (onako od oka).

Ovu stranicu sam mnogima preporučila i oni koji su duhovno bili sazreli za ovakve teme i razmišljanja, doživjeli su je kao oslobođenje iz zatvora tame, kao "mjesto" oslobođenja od stega/laži/prevara...ovog drušva i načina življenja ili bolje rečeno preživljavanja.

Drugim riječima čineći to što činite, za ljude čije su duše tražile šire/više/dublje odgovore (SVJETLO), učinili ste mnogo BILI TOGA SVJESNI ILI NE I NEKAKO PO PRIRODI STVARI, I MI TO ŽELIMO UZVRATITI NATRAG I ČINITI TO ISTO DALJE, SVJETLO ZNANJA KOJE STE VI PRENJELI NAMA, ŠIRITI DALJE!

Svi smo mi tu istovremeno i izvor i cilj i nosioc svjetla (u svakom slučaju to bi vjerujem htjeli biti).

Da bi to mogli, da bi to što nosimo zaista bilo pravo a ne lažno svjetlo, u sebi moramo imati istinsku ljubav za čovjeka i svako Božje stvorenje, ali i znanje o prirodi istog.

Ako svoju koncentraciju konstantno usmjeravamo na psihopate i njihove agende i zanemarujemo ljudski potencijal, mislim da radimo krivo!

Kada sam 1. put iznijela neka svoja razmišljanja, neke prikupljene informacije npr. o cjepivima pred svojom "publikom" bili su jako skeptični kao što to praktički svatko je kada 1. put čuje nešto suprotno od onog u što je do tada bio uvjeren, s vremenom su sumnje u cjepiva bivale sve veće, a sumnje u argumente koje sam im iznosila sve manje, trenutno je "stanje na terenu" takvo da nikom više ne pada na pamet od te publike cijepiti se npr. protiv gripe, a oni nekad najveći zagovarači istog sada šute.

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: pon nov 29, 2010 4:13 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Citat:
dodo: Da bi to mogli, da bi to što nosimo zaista bilo pravo a ne lažno svjetlo, u sebi moramo imati istinsku ljubav za čovjeka i svako Božje stvorenje, ali i znanje o prirodi istog.


To je tačno, međutim, ono što mi kao “vanjski ljudi” obično podrazumijevamo pod ljubavlju u realnosti nema mnogo mnogo veze s istinskom ljubavlju. Ljubav=svjetlost=znanje.

Ono što mi smatramo pod ljubavlju je jedna uslovna emocija, dok je istinska ljubav bezuslovna.

Emocionalno stanje koje mi smatramo pod ljubavlju muti čovjekovu percepciju i moć rasuđivanja, dok je istinska ljubav vezana sa znanjem i odgovornošću u vezi s čovjekovom interakcijom sa Svim što jeste…

Onaj osjećaj kojeg mi podrazumijevamo pod ljubavlju, u čovjeka se može inducirati izvana (isto kao i osjećaj straha); dok to nije slučaj s istinskom ljubavlju.

Citat:
Ako svoju koncentraciju konstantno usmjeravamo na psihopate i njihove agende i zanemarujemo ljudski potencijal, mislim da radimo krivo!


Da bi se čovjek mogao odbraniti od nečega ili nekoga, preduslov je da on stekne potrebno znanje o prirodi ili suštini “neprijatelja”. Činjenica jeste da mnogi “borci za istinu” ignorišu ovu problematiku i ja bih se tu pitao – zašto?! Da bi se “ljudski potencijal ostvario” preduslov je znanje jer se tu prvensveno radi o jednom potencijalu ka skupljanju istinskog znanja i njegovoj aktivnoj primjeni u oslobađanju sebe i čovječanstva (odnosno pružanju adekvatne pomoći onima koje je traže). Isto znanje podiže nivo čovjekove svjesnosti, pa time i njegovog bića i omogućava mu ezoterički napredak u Svemu što jeste.

“Human potential movement” je sam po sebi u suštini jedna Cointelpro-operacija gdje je sam pojam ljudskih potencijala pogrešno predstavljen.

U ovoj realnosti, čovjek koji "isijava" ljubav prema svima i svemu i meditira na temu Jednote i ljudskih potencijala je – hrana. On takođe služi kao sredstvo za uspavljivanje drugih, odnosno, održavanje drugih u snu. Nijedna njegova aktivnost ne može da ima pozitivan efekat u smislu poboljšanja kvaliteta realnosti u kojoj živimo.

Evo i jedan primjer. Ako uzmemo u obzir gornju sliku iz mog prethodnog posta, primjetićemo kako se ljudima nude dvije opcije, dakle, - ONI MOGU DA BIRAJU! - međutim, - samo između onih opcija koje im nudi kontrolni sistem. To je jedna od glavnih metoda manipulacije čovječanstva a nekim slučajem malo ko od “onih s potencijalom” je u stanju to da primjeti i poduzme nešto konkretno u vezi s tim. Slično tome, ljudima se nude i religije jer bilo koju od njih čovjek da prihvati, popušio je. Naravno, kontrolni sistem je ponudio i druge sadržaje (kontejnere) i za one kojima nijedna od religija/vjerovanja ne odgovara. Tako je osnovan i Pokret ljudskih potencijala koji se kasnije pretvorio u new-age, odnosno, imaginaciju i projiciranje ‘ličnih’ deluzija (uključujući i čovjekovu subjektivnu verziju ljubavi) na objektivnu realnost. Tako je većina njih stekla utisak da mogu da kreiraju svoju i tuđu realnost uz pomoć imaginacije, dok svoje meditacije i razmišljanje u skladu sa svojim lijepim željama smatraju dejstvovanjem. Usput, naloženo im je da ne posvećuju pažnju ružnim stvarima jer ih tako samo pojačavaju. Ukratko, poruka se svodi na - “blaženstvo je u ignoranciji”.

S druge strane, čovjek ima potencijal da razvije svoju percepciju i pronicljivost, međutim, tako nešto se kroz nju-ejđ kanale ne propagira. On ima potencijal da promijeni realnost ali ne na način kako se to propagira kroz nju-ejđ filozofiju.

**

Mi dopuštamo da jedna psiho-patološka bagra manipuliše ovu realnost uključujući i nas u njoj kako joj se sviđa i ne činimo ništa kontkretno u tome da je spriječimo (mada imamo potencijal!?).

slika

Interpretacija (moja): Na gornjoj slici vidimo “ljude s potencijalom” u stanju ignorantnog blaženstva. Tu vidimo i kako predator proždire jednog od njih (dok se oni "blaženi" snebivaju i kao da kažu – “Oops, šta ovo bi?!” I tako dalje, i tako dalje...

Sve dok žrtve ne raspolažu znanjem o osnovnim karakteristikama predatora, njegovom mentalnom sklopu i metodologiji dejstvovanja, one neće biti u stanju da se zaštite od njega, mada imaju potencijal za to.

S tim u vezi, “oni s potencijalom” bi trebali biti svjesni i par sljedećih činjenica:

1. Mi imamo predatora među nama (a neke njegove ‘komponente’ i u samima sebi!)

2. Mi imamo potencijal da stekenemo potrebno znanje o predatoru i da mu se adekvatno suprostavimo.

3. Mi imamo potencijal da steknemo potrebno znanje o sebi samima kao i o realnosti u kojoj živimo i da ulazimo u interakciju s njom na jedan daleko optimalniji način od onoga kojeg smo do sada upražnjavali, te tako i da popravimo kvalitet života u njoj.

4. Mi imamo potencijal da uz pomoć pravilnog razvoja svog bića napredujemo s donjih nivoa Kreacije ka gornjim i pri tome svesno sarađujemo s njenim kreativnim silama.

5. Taj potencijal se može ostvariti jedino uz pomoć jednog aktivnog rada na samom sebi uz istovremeno sticanje istinskog znanja, oštrenje vlastite percepcije i pronicljivosti, kao i jedno aktivno dejstvovanje u skladu sa postignutim nivoom svoje svjesnosti.

6. Samo posjedovanje potencijala ne znači ništa ukoliko se on i ne iskoristi(…)

***

Da ne skrećemo previše s teme, kad se o EU radi, “oni s potencijalom” bi trebali primjetiti da je ta zajednica kao i Novi svjetski poredak uopšte, zasnovan na jednom fašističkom sistemu uprave i da tu nema ni ‘d’ od neke demokratije. Ono što danas u većini država možemo da vidimo je sljedeće - Korporatizam: vladama upravlja korporalna plutokratija…vlade gospodare ljudima (umjesto da im služe)…ispreplitanje vlade i religije…omalovažavanje ljudskih prava…identifikacija neprijatelja/žrtvenih jaraca kao faktor ujedinjenja…jačanje vojne moći i nadzora "normalnih" ljudskih bića…kontrolisani masovni mediji…zaštita korporacija i njihove moći…gušenje radničkih prava…kronizam i korupcija…državno sponzorirani terorizam…lažiranje izbora…itd.

Međutim, koliko znamo, malo ko to primjećuje i malo ko poduzima nešto u vezi s tim?!

I na kraju, naravno, možemo si postaviti i pitanje koliko parola “Volim Hrvatsku a ne EU”, ima veze s nekom povećanom svjesnošću?! Mislim da nema nikakve jer se ovdje ljudi izjašnjavaju u vezi s tim šta više vole.

Kad bi čovjek rekao, “Volim i poštujem ljudska bića a ne volim i ne poštujem one koji žele da ih manipulišu, porobljavaju i iskorištavaju”, to bi već možda podrazumijevalo određenu dozu svjesnosti!? Još veću dozu svjesnosti podrazumijevalo bi i njegovo aktivno dejstvovanje u vezi s tim. A preduslov za tako nešto bilo bi posjedovanje i one istinske ljubavi (a ne ove njene “3D-verzije” kojom se stalno razmećemo) jer bez nje nema ni težnje ka sticanju istinskog znanja, niti težnje ka njegovoj upotrebi za dobro jedne šire zajednice ljudskih bića.

I tako, tačno je to da nema ništa bez - istinske ljubavi/znanja/svjetlosti, samo što to treba ispravno shvatiti na ovom našem nivou.



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: pon nov 29, 2010 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
dodo je napisao/la:
LightCaster svaka čast i hvala za iscrpne i vrijedne podatke! :notworthy: :thumbup:

Svi ti podaci su ono što bi oni htjeli da bude i jednim dobrim dijelom se već ostvarili, ali oni ne moraju biti definitivna sudbina, u svakom trenu i ljudi se mogu odlučiti da u većem broju preuzmu stvari u svoje ruke NAIME TA ISTA GLOBALIZACIJA SE MOŽE OKRENUTI I PROTIV NJIH!!! JER ONOG TRENA KADA I ENGLEZI I FRANCUZI I NJEMCI I HRVATI I SLOVENCI I SRBI I BOŠNJACI I MAĐARI I GRCI I TALIJANI I RUMUNJI I BUGARI I SVI OSTALI shvate da su "BRAĆA PO OCU" (tko nije siguran što točno pod tim mislim, odgovor može naći pod topicom : "Misao je početak svega")

kada shvate da svi imamo ISTE CILJEVE, ISTE ŽELJE U DUBINI DUŠE I ISTOG NEPRIJATELJA i da smo zajedno ogromna snaga, i da nas šačica psihopata drži za teške budale i hoće nas ako ne mrtve, onda za zombije u najboljem slučaju. I da smo poput TSUNAMIJA kada se udružimo poštujući jedni druge i ljubav i pravo svakog od nas da živi GDJE GOD HOĆE DOKLE GOD TO MJESTO POŠTUJE I NJEGUJE , DA SVI IMAMO PRAVO NA DOSTOJANSTVEN ŽIVOT I i taj tsunami je u stanju potopiti te psihopate u trenu samo KADA SHVATE SVI KOJA JE NAŠA STVARNA SNAGA I KOLIKO SMO ZAJEDNO NEIZMJERNO MOĆNI!!!


Moje je duboko mišljenje da jedino čime ta bagra drži toliku ljudsku snagu pod kontrolom je zahvaljujući dvama glavnim ljudskim trenutnim slabostimai najvećim neprijateljima:

NEZNANJU o tome tko smo u suštini i kolika je naša stvarna snaga/potencijal i moć
I STRAHU (od izražavanja ljubavi) jednih prema drugima.


Eliminirajmo ta 2 faktora i imamo nevjerojatnu silu pred sobom koja je u stanju u trenu svoga osvještenja od te šačice psihopata učiniti da ispare u trenu poput kapi vode na površini sunca!!!


Jednom neki pisac reče da je 95% posto ljudi suštinski dobro i da je jedini razlog tolike ljudske patnje neznanje i nesporazumi. Ma neka je i 70% , mi smo uspjeli!!!

Što se tiče Sjeverne Koreje- meni se to nekako čini užasno očigledno. RAT U IRAKU JE GOTOV, TREBA IM SADA NOVO BOJIŠTE, NOVO ZGRTANJE LOVE, NOVI POVOD ZA DALJNJE MANIPULACIJE. Za vrijeme rata u Iraku, glavno sredstvo manipulacije bio je terorizam odnosno strah od istog. U ovom daljnjem potezu "sukob sa S. Korejom" možemo očekivati da će sredstvo manipulacije biti strah od nuklearnog rata odnosno upotrebe nuklearnog oružja. Što su sve smislili na tom planu, možemo samo pretpostaviti.

Kina, se je (po članku koji sam nedavno negdje pročitala) izjasnila da je na strani S. Koreje.


Slažem se da ništa nije definitivno rješeno, da jeste mi sada nebi imali ni priliku da pričamo o tome. U pitanju je proces koji traje već veoma dugo vremena, i ciklično se ponavlja. Iluzija promjene je takođe vid kontrole. Promjene su kontrolisane i u suštini ništa ne mjenjaju, (revolucije, mjenjanje političkih sistema vlasti, itd) elita uvjek ostaje u nekom vidu na vrhu i upravlja stadom. Globalizacija se ne može okrenuti protiv "njih", jer je "oni" ne sprovode prvi put u ljudskoj istoriji. Nastanak svih velikih carstava i njihovo nestajanje je bio vid kontrolisane "promjene" kojom ništa nije mjenjano, osim predaje vlasti od strane jedne "porodice" drugoj, u istoj krvnoj hibridnoj eliti. Žrtva je uvjek ista, ljudi, i predator je uvjek isti, hibridna elita i "oni" iza te elite. Drže nas kao stoku i hrane se nama, ne samo na energetskom nivou.

Buđenje većeg broja ljudi ka hororu u kome obitavamo je teško ostvarivo iz prostih razloga:

1. Kontrolno-represivni aparat je razvijen do te mjere da to prosto ne dozvoljava. Individualno buđenje je moguće i svjedok sam tome u mnogim slučajevima. Problem je u tome što kada god je to dostizalo ozbiljnu kritičnu masu u prošlosti ljudska rasa je uvjek bila dovođena do granice nestanka. Potop, je samo jedan od vidova depopulacije koji primjenjuju, za ostale vidove vidi link.

2. Mentalna kontrola koja se vrši nad ljudskom populacijom je skoro dovedena do savršenstva. Stado je pripitomljeno i umireno iluzijom slobode i mogućnosti izbora koje u stvari nema. Velika većina i ne želi promjene. Želi komfor u kome nema odgovornosti donošenja bitnih odluka. To prepušta onima koje je "izabrala" i kojima je predala mogućnost da u njihovo ime odlučuju o svemu. Ljudi generalno vjeruju onome što im se servira putem medija i ne žele ni da vide što je iza zavjese. Oni pojedinci koji su poluprobuđeni i vide dio istine generalno idu linijom manjeg otpora u stilu "što ja tu mogu da promjenim, ništa" te se vraćaju u stanje sna. Pojedini ostanu u polubudnom stanju, teže punom buđenju, uspostavljaju komunikaciju sa drugima sebi sličnima i pokušavaju se organizovati u nekakav vid otpora stanju stvari. Problem je što sistem kontrole nadzire i taj vid komunikacije jer im je on i dao te alate komunikacije. O tome možeš čuti ovdje. Neki opet čekaju "spasitelja čovječanstva", što je ništa drugo nego još jedan vid kontrole, obično je to izbor onih lijenjih koji čekaju da njihov posao obavi neko drugi.

3. Ekonomski sistem je tako napravljen da "robovima" ne omogućava pristup resursima i sredstavima koji mogu doprinjeti oslobađanju od represora. Samo elita ima pravo bogaćenja i kontrole resursa.

4. Ratna mašinerija elite koristi robove protiv robova, te kroz kontrolisane revolucije i ratove sprovodi još jedan vid kontrole po staroj Zavadi i Vladaj taktici.

Pomenula si Ljubav. Kao opozicija strahu i svim drugim negativnim emotivnim stanjima (kojima se predatori i hrane i održavaju na vlasti), vidim je kao najsnažnije oružje koje imamo u svojim rukama.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: pon nov 29, 2010 7:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
galaksija je napisao/la:
I na kraju, naravno, možemo si postaviti i pitanje koliko parola “Volim Hrvatsku a ne EU”, ima veze s nekom povećanom svjesnošću?! Mislim da nema nikakve jer se ovdje ljudi izjašnjavaju u vezi s tim šta više vole.

Odličan tekst !!!Zanimljiva je ta subjektivnost i klopke matrixa uopće.
Zaista,ako i na trenutak samo malo "maknemo pogled" iz/sa sebe,odmah upadamo u maticu rijeke/matrixa i bivamo povučeni svom silom.
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: pon nov 29, 2010 8:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
galaksija i LightCaster ..."najgore" je to što ste U PRAVU!!!

Kažem "najgore" jer živjeti u ovakvom jednom svijetu...a biti u takvoj poziciji da više "ne možeš natrag"... zaspat/stopit se sa masom...

... a s druge strane put koji je pred nama poprilično je neutaban, prepreka bezbroj, društva malo ili nikako...nije lako... ali iz ove moje pozicije još je milijon puta teže vratiti se u mrak- ono po principu "tko jednom doživi svjetlo, više ne može živjeti u sjeni"...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: uto nov 30, 2010 10:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
Vrlo kvalitetna rasprava, bez uletavanja i "kurcomačevanja" kako se netko na ovom forumu izrazio za egoistično nadmudrivanje.

Obzirom da smo pomalo i nadrasli sam naslov, možda bi bilo dobro postaviti post: Mogućnosti globalnih pozitivnih promjena?

Osvrčući se na prethodne postove očito je da se slažemo da u ovom trenutku postoji malo mogućnosti da se nešto promijeni. Naravno da je svijest u svemu ključna.
Ja bih želio malo dodati "svjetla i nade", istaknuti ono što je dobro i određene pozitivne predispozicije ili pozitivne karakteristike ovog vremena a koje nam daju kakvu takvu nadu.

Vjerujem da je najbolja stvar današnjeg vremena, a za razliku od prošlih, povezanost, komunikacija i skoro trenutačno širenje informacija na globalnoj razini.

U praksi ovo se najbolje pokazalo s pozitivnim ishodom bitke protiv cjepiva za svinjsku gripu. Jane Burgermeister je heroina koja je na sebe privukla globalnu pažnju, čime je dobila na važnosti a čime je vjerojatno i izbjegla kaznu! U vrlo kratkom vremenskom roku istina o cjepivu je okružila planetom i zadala udarac vladajućoj oligarhiji. Dakle, globalne komunikacije koliko god pružaju mogućnost vladajućim strukturama da "kljukaju", indoktriniraju masu i te kako mogu biti dvosjekli mač. Ovde bih se još osvrnuo na ono što je Dodo rekla kako je raspravljala o cjepivu i kako se na kraju ispostavilo da je bila u pravu. Jeste, ali da je varka uspjela ništa ne bi pomoglo, nikakvo uvjeravanje na lokalnom nivou! Ovo je vrlo bitno. I ja osobno znam kako je teško nečije dogmatsko i usađeno vjerovanje i već usađene "kontejnere" svijesti razuvjeriti. Mislim da svi koji vide stvari sa šireg i višeg aspekta, ili iz više točaka gledišta uvijek imaju problem uvjeriti onoga drugog da nije u pravu.

Dobra stvar je da je slučaj cjepiva malo "zamislio" i najobičnijeg, najjednostavnjeg čovjeka koji i ne razmišlja (i nema kada razmišljati) o stvarnosti sadašnjeg trenutka. U par situacija kroz razgovore s ljudima, bilo mi je lako dodati "ulja na vatru" te proširiti razgovor na kontrolu cijena energenata, perfidnost banaka te se lako moglo zaključiti da iza svega stoji klika koja sve kontrolira a da smo mi obični pijuni čiji život njima ne vrijedi ni "pišljiva boba".

Druga pozitivna stvar, možda se nećete složiti s ovom konstatacijom, je demistifikacija, razobličenje religijskih institucija i djelovanja istih. Prije svega mislim na zapadnu civilizaciju, ovime ne uzimam u obzir veći dio Azije, Afrike i Južne Amerike. Očit je nedostatak svećeničkog kadra, praktičnih vjernika je sve manje, itd...Ljudi više ne prihvataju "servirana", "zdravo za gotovo" objašnjenja i tumačenja izvornih knjiga i spisa. Polako svi otkrivaju koliko je izvorno znanje prizemljeno i prilagođeno svjetovnim i materijalnim potrebama!

Treća pozitivna stvar je sve teža kontrola raznih alternativnih izvora energije. Mislim da je ključ za dobijanje bitke na njihovom terenu, materijalnom osiguranju resursa za život upravo izvori energije koji će biti svima dostupni i neće zahtijevati mjesto za centralnu kontrolu kao što je slučaj s mrežom el. energije. Svaka kuća da ima svoj izvor energije, kako bi to bilo izvrsno! Navijam za HHO plin.

Slažem se sa svima koji tvrde da je ovo vrijeme unikatno i posebno, od nastanka života na zemlji pa do danas. Mi jesmo svjedoci najbitnijih događanja u cijeloj povijesti. Moramo dati sve od sebe...

:love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: uto nov 30, 2010 1:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Evo prikladan filmić.













Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: uto nov 30, 2010 4:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Rece Langolijer
Citat:
Obzirom da smo pomalo i nadrasli sam naslov, možda bi bilo dobro postaviti post: Mogućnosti globalnih pozitivnih promjena?



Genijalno. Ustvari razmisljanje ka pozitivnom retko kome pada na pamet. Stalno smo u negativi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: uto nov 30, 2010 6:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Ja sam ZA... "Mogućnost globalnih pozitivnih promjena"!

Ukoliko je moguće promijeniti naslov (a moguće je sve) ajmo iz negative u pozitivu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: uto nov 30, 2010 6:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
legolas 47 VIDEO JE GENIJALAN! Hvala!

http://www.youtube.com/watch?v=4OivEcnZ_mE&feature=player_embedded

Poslala sam ga već na sve adrese koje imam.

Često puta imam dojam da ljudi kada ih navedeš (podsjetiš) da misle svojom glavom ne trebaju puno da shvate, ko snježna gruda kada je pustiš niz brijeg.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: uto nov 30, 2010 7:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Stvari idu korak po korak, pa tako i naš razvoj svijesti. Moramo 1. "proći 3. nivo" da bi došli na "4." Preskakanja vjerujem nema.

Ovo je nivo DUALITETA kažu mnogi i kakav god problem da iskrsne on ima crne i bijele, prave i krive,...pa tako i ovaj naš EU/svjetska politika/iluminati...

Najnoviji su možda, odnosno postaju sve više IN: za i protiv svjetske elite.

Naravno i to će mnogi pokušati iskoristiti/okrenuti u svoju korist na razne načine obmanuti sve što se miče...sve bolje shvaćam...drž glavu trijeznom i ne daj se uvući u sukobe i ratove bilo kojeg tipa jer i od ove istine postoji veća.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: čet dec 02, 2010 12:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
FARSA SE NASTAVLJA!!!

http://hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=9910:posljednja-faza-okupacije-hrvatske&catid=1:politika&Itemid=9


Posljednja faza okupacije Hrvatske? .
Srijeda, 01 Prosinac 2010 21:18 .

U svakome narodu, društvu i državi postoje izdajice: ološ koji bi za šaku judinih – ili, alternativno, Sorosevih - škuda prodao svoju obitelj, domovinu, vjeru, prijatelje... bilo što što se dade dobro unovčiti.


Međutim, izdajama nikako nije došao kraj, jer izdajice u svom strasnom puzanju pred inozemnim gazdama u narednom vremenu pripremaju nove izdaje.

u narednom će vremenu biti poduzeta posljednja operacija ekonomske okupacije Hrvatske. O čemu je riječ? O privatizaciji posljednjih strateških resursa koji su u hrvatskom vlasništvu. Hrvatska je trenutno zadužena oko 45 milijardi eura, no – kao što reče dr. Slaven Letica pretprošli petak u emisiji «Peti dan» - u hrvatskom je vlasništvu još uvijek imovina u vrijednosti 500 milijardi eura. Riječ je o prebajnoj svoti a da izdajice i domaći lopovi ne bi spremali nove lopovske i zločinačke udružene pothvate kako da te svote skrenu o svoje poslije transfera dobro skrivene džepove.

Konkretno govoreći, u ne tako dalekoj budućnosti inozemne će (masonske) gazde – a putem domaćih izdajničkih izvršitelja, koji su samo lutke na njihovim koncima - na dnevni red staviti privatizaciju voda i šuma, a nema sumnje da će se posegnuti i za rasprodajom zemlje i otoka tj. katastarskom okupacijom Hrvatske. Kako se čini, prva je na redu voda.

Na «Tportalu» u članku pod naslovom

«Vlada otvara tihu privatizaciju voda» možemo tako pred koji dan pročitati sljedeću zlokobnu vijest:» Vladajući su se, tvrdi SDP-ova Mirela Holy, odlučili na izmjene Zakona o vodama i Zakona o financiranju vodnog gospodarstva bez ikakve javne rasprave, iako su to dužni učiniti

Osim toga, SDP-ovki nije jasno zašto se uopće ide u izmjene kada su zadnje donesene prije godinu dana i tada je složen poprilično dobar zakon. 'Koji je stvarni razlog da se ponovno ide u izmjene Zakona o vodama, i to na način da se otvara tiha privatizacija vodnih resursa', rekla je Holy, dodavši da su u objašnjenju vladajući samo stavili da se na izmjene ide 'zbog novonastalih gospodarskih okolnosti'. Naime, prema novom prijedlogu zakona, Hrvatske vode iz neprofitne ustanove pretvorile bi se u trgovačko društvo, pojasnio je SDP-ov Josip Leko. 'SDP traži javnu raspravu i protivi se da se Hrvatske vode kao ustanova pretvore u trgovačko društvo. Time vladajući izazivaju strah da bi se Hrvatske vode kroz taj model mogle i prodati, a financiranje Hrvatskih voda je iz javnog novca i služi za zaštitu od poplava', kazao je Leko podsjetivši da su vode jedan od strateških resursa. Zašto se Hrvatske vode pretvaraju u profitabilno društvo, nije jasno ni SDP-ovom Zvonimiru Mršiću. 'Ne vidimo nijedan razlog zbog kojeg bi se uopće donosili zakoni o transformaciji te državne agencije u trgovačko društvo, osim ako ne postoje neki privatni ili stranački interesi koje treba zadovoljiti', zaključio je Mršić».

Bilo je samo pitanje dana kad će privatizacija vode doći na dnevni red, pa i na ovakav zaobilazan, perfidan i netransparentan način. Kao što je nafta bila resurs 20 st., tako će voda biti resurs 21. st. A Hrvatska je, nota bene, treća zemlja u Europi po bogatstvu pitkom vodom! I umjesto da se taj potencijalno izuzetno profitabilni resurs zaštiti i izvozom dobro iskoristi, Hrvatskoj prijeti da ga se privatizacijom odrekne – i to po hrvatskom običaju za sitne novce – u korist svjetskih grabežljivaca koji Hrvatsku ne mogu vidjeti na karti svijeta, osim eventualno kao njihovu guberniju čiji će se suverenitet svoditi na upravljanje domaćim robljem. Od domaćih političara, geopolitički nepismenih diletanata koji su produžena ruka svjetskih finacijskih i parazitskih institucija u RH nemoguće je očekivati da će zaštiti vodu i posljednje resurse koji su ostali u hrvatskom vlasništvu. A riječ je, zapravo, o najvrijednijim resursima (koji se mogu uporabiti za saniranje do sada učinjenih šteta), gubitak kojih bi Hrvatsku pretvorio u potpunu koloniju,

Ako generacijama koje dolaze u naslijeđe ne želimo ostaviti isključivo dugove – privatizaciji voda i šuma moramo se suprotstaviti svim zakonskim i demokratskim sredstvima. Izdaji(cama) je jednom za svagda potrebno stati na kraj. Ako im dopustimo, izdajice će na kraju rasprodati apsolutno sve.

Riječ je, kako rekosmo, o ljudima koji ne mare za išta osim za svoj trbuh; njima je Hrvatska samo prolazna slučajnost i sredstvo da podebljaju svoje debele džepove i trbuhe. Jedan je svjetski vojskovođa – mislim da se da radi o Aleksandru makedonskome – rekao da «poslije izdaje, izdajice više nije potreban». Da je tome tako, vidimo na primjeru Ive Sanadera, a vidjet ćemo i na primjeru brojnih drugih izdajica. Nakon što za «špek i gemišt» obave svoj posao, gazde će s njima obrisati pod, a možebitno ih poslati na ljetovanje u Remetinec. Nije, stoga, potrebno previše okapati i lamentirati o nekadašnjim izdajama i izdajicama: takve kad tad sustižu mlinovi Gospodnji, iako je potrebno učiniti sve da ih sustignu i lisice te krevet u Remetincu. Ono što je, međutim, potrebno napraviti jest to da se svim raspoloživim zakonskim sredstvima suprotstavimo daljnoj izdaji i kolonizaciji Hrvatske. Uz izdajice, u ovoj zemlji žive i pošteni i časni ljudi koji žele svojim potomcima ostaviti u naslijeđe ovu predivnu zemlju, koja bi mogla postati raj na zemlji ako se antihrvatski izdajnički kukolj sankcionira i trasferira gdje mu je mjesto: u Remetinec i slične ustanove. A da bi to bilo moguće, potrebno je da se pošteni, časni i dobri ljude udruže i aktiviraju. U ovo adventsko vrijeme i Krist nas poziva na budnost. Potrebno je dobro otvoriti oči i energično reagirati na svaki pokušaj daljnje rasprodaje Hrvatske. Pravi primjer kako to činiti daje nam – uz one koji se protiv izdajica bore perom - udruga «Volim Hrvatsku, ne u EU», koja svojim tribinima upozorava na opasnosti koje nam prijete od strane EU, a koje se itekako tiču i gubitka vode, šuma i ostalih resursa. Niti izdajice, a niti njihovi inozemni nalogodaci nisu svemogući. Svemogući je samo Bog na nebesima. I stoga je britanski državnik i filozof Edmund Burke bio u pravu kad je rekao:

» Zlo može pobijediti jedino ako dobri ljudi ne učine ništa».
Ortega y Gasset bi dodao:» Moramo to pozorno poslušati. Taj čovjek znade što govori»...



Autor: Davor Dijanović


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: čet dec 02, 2010 12:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
2+2=4

itakdalje. :blob: :love6: :blob:
viewtopic.php?f=5&t=2758





:love3:

P.S. ofkors, Voda je,i dalje, mokra :angel4: :toothy2: :mrgreen:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: uto dec 07, 2010 7:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 17, 2010 7:42 am
Postovi: 5
Za Dodo:
Ako Vam se svidela Istina o EU, koju je pre dve i po godine CowboyBebop2012 postavio na YOUTUBE, onda možete pogledati od istog priređivača i
http://www.youtube.com/watch?v=8sEqQbZQzBo&feature=related
U trećem nastavku ovog serijala, pominje se zanimljiva činjenica da su Islanđani odustali od EU zbog onog što se dogodilo Irskim ribarima, koji su bili opljačkani, ma šta to značilo. Nakon toga, razmatra se struktura moći u EU, pa se utvrđuje da u EU nema baš puno od tkzv. parlamentarne demokratije. Pri kraju četvrtog nastavka, govori se o aspartamu - kako su u EU "utvrdili" da je bezopasan.
Ali, demokratija je ionako "žvaka za ludaka" ili, da citiram naslov jednog članka Dušana Stojanovića "Demokratija je trojanski konj novog svetskog poretka", kao i poslednji pasus iz njega:
"Zapadna demokratija se svela na bezočan flert sa prividno homogenizovanom građanskom masom. Većina u „demokratskom“ sistemu količinom glasova odlučuje na bazi serviranih činjenica; filter koji vrši selekciju činjenica, odnosno proizvodi prihvatljivu „istinu“ jesu mediji odnosno propagandna mašina, a ova se uspostavlja i održava novcem. Plutokratija je skrivena iza demokratskog paravana — o svemu se pita glasač, ali tako da njegova reakcija bude predvidljiva. Većina prividno odlučuje — kvantitetom; zakulisna finansijska elita zaista odlučuje — rukovođena sopstvenim, sebičnim interesom. Demokratija je, otuda, diktatura kvantiteta. Ispolitizirana „većina“ je njen instrument a ne subjekt; od nje se ni ne očekuje shvatanje već izjašnjavanje, traži se i dobija stav a ne smisao. Nametanje ovakvog političkog modela je primarni cilj NSP. „Građanska“ demokratija otuda nudi izbor svega i svačega, ali sebe a priori izuzima od tog pravila; ona ne dopušta mogućnost izbora između nje i ma kog alternativnog koncepta. Trend je sve — vrli novi svet gazi one koji odbijaju da kaskaju za njim".

Dok smo još u dalekoj 2008 godini, ne mogu da odolim, a da Vam ne pokažem plakate na koje je ukazao bloger Sivi Soko 17.06.2008. u tekstu Irci i mi (misleći pri tom na Srbe i Srbiju), kojima su EU pristalice nagovarale irske glasače da glasaju za Lisabonski sporazum. Kaže Sivi Soko: "Nadam se da je bar jedan Irac glasao "ne" samo zbog uvrede zdravom razumu koju ovakvi plakati predstavljaju":

slika i slika

Ali, to je bilo polovinom 2008. Pretpostavljam da znate da su Irci, nakon što su rekli NE na referendumu, bili obrađivani sledećih godinu i nešto, pa su u oktobru 2009 na novom referendumu usvojili Lisabonski sporazum dvotrećinskom većinom. Posle prvog referenduma zvali su ih "nezahvalonom ruljom", a posle drugog su "napravili korak u pravom smeru". Baš slatko!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: uto dec 07, 2010 9:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
AlisaIzaOgledala hvala na ovom izvoru! Izvrsno objašnjeno!

Sve to što nam rade, zaista je uvreda zdravom razumu! Iako situacija na prvi pogled djeluje krajnje očajno, mene sve više ovo počinje da zabavlja. Ne gledam više na to iz perspektive straha, već kao izazov prema uvjerenju - dobijamo samo one zadatke koje smo u stanju i riješiti.

Pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: sri dec 15, 2010 9:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Sveučilišta su postala suučesnik u održavanju svijeta kakvog ne želimo
"Ekonomija treba služiti ljudima, a ne ljudi ekonomiji", kaže Manfred Max-Neef, čileanski ekonomist koji se zalaže za holistički pristup toj znanosti. "Cijela kriza je proizvod pohlepe. Pohlepa je danas prevladavajuća vrijednost u svijetu i ako se tako nastavi, s nama je svršeno." Razgovor je emitiran na kanalu Democracy Now!, a prenosi ga H-alter...


više na: http://h-alter.org/vijesti/svijet/ekonomija-bosih-nogu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: sri dec 15, 2010 10:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
dodo je napisao/la:
Sveučilišta su postala suučesnik u održavanju svijeta kakvog ne želimo
"Ekonomija treba služiti ljudima, a ne ljudi ekonomiji", kaže Manfred Max-Neef, čileanski ekonomist koji se zalaže za holistički pristup toj znanosti. "Cijela kriza je proizvod pohlepe. Pohlepa je danas prevladavajuća vrijednost u svijetu i ako se tako nastavi, s nama je svršeno." Razgovor je emitiran na kanalu Democracy Now!, a prenosi ga H-alter...


više na: http://h-alter.org/vijesti/svijet/ekonomija-bosih-nogu


Pročitao, kopirao i ostavio u svojoj "knjižnici".

Izvrstan članak Dodo, :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - VRHUNAC moderne političke PREVARE
PostPostano: sri dec 15, 2010 3:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
ZAKONI EU ANTE PORTAS...I DRUGE MUDRE MISLI


http://www.svjetlost-online.com/kresimir-misak/?p=70


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 86 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz