Sada je: sub apr 27, 2024 6:33 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: čet apr 08, 2010 7:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Čini mi se da se Njemačka počela buniti protiv nekih pravila u ovom sistemu koji vlada svijetom. Nedavno su zahtijevali da računi švicarskih banaka ne budu tajni i nedostupni. A jutros sam pročitala ovo.
http://www.monitor.hr/clanci/njemacka-c ... nke/30443/
Radila sam godinu dana u Njemačkoj i svidilo mi se njihovo poštenje i pravednost, barem tako sam ja doživila život u njihovoj državi. Ako si pošten i pošteno i dobro radiš to će se primjetiti i nagraditi. Kod njih nema oprosta i lošeg i korumpiranog pravosudnog sustava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: čet apr 08, 2010 2:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
nioivo je napisao/la:
Radila sam godinu dana u Njemačkoj i svidilo mi se njihovo poštenje i pravednost, barem tako sam ja doživila život u njihovoj državi. Ako si pošten i pošteno i dobro radiš to će se primjetiti i nagraditi. Kod njih nema oprosta i lošeg i korumpiranog pravosudnog sustava.


U pravu si! Cijeli život mi je Njemačka bila upravo zbog toga zemlja u kakvoj bi volio živjeti.

Zapravo, mislio sam na takav državni sustav i na odnose bazirane na pravednosti.

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pon apr 12, 2010 1:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
Iako ne živim u Hrvatskoj,itekako mogu da se solidarišem jer nažalost i sam živim u jednom novokomponovanom "demokratskom" društvu.A ta demokratija i novi poredak su nam svima već došli,i sa EU i bez nje.Poenta je da će nas politika,bankari i "investitori" i dalje derati a mi samo možemo da nastojimo da sve promatramo kritičkim okom i da se borimo svojim malim bitkama i nastojanjima.Mišljenja sam da ulaskom u EU će se ipak ekonomska situacija malo stabilizirati,biće malo bolje.E sad,pitanje je šta će se desiti nakon toga,šta slijedi mada neke smjernice i sami možemo nazrijeti i vidjeti.Trebaće nam svima najveća moguća pamet i sreća.Uglavnom yasuni hvala za tekst


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: sri apr 28, 2010 10:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
















:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: sri apr 28, 2010 10:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
pa josh malo o famoznom lisabonskom sporazumu.

:shock:

Death penalty in case of crime against the EU state
Professor Schachtschneider pointed out that it also reintroduces the death penalty in Europe, which I think is very important, in light of the fact that, especially Italy was trying to abandon the death penalty through the United Nations, forever. And this is not in the treaty, but in a footnote, because with the European Union reform treaty, we accept also the European Union Charter, which says that there is no death penalty, and then it has a footnote, which says, "except in the case of war, riots, upheaval"—then the death penalty is possible. Schachtschneider points to the fact that this is an outrage, because they put it in a footnote of a footnote, and you have to read it, like really like a super-expert to find out!”

Now referenda on this treaty are being effectively blocked by European politicians , who prefer to keep the contents of the treaty secret, which they can easily do, since the system is apparently in complete control of our astonishingly silent media. One reason for keepimg the Treaty secret may be the selfamending clause in article 48, pieces 6 and 7 making it possible to change the Constititutional Reform Treaty to the liking of the eurocrats at any time without asking us. This Treaty makes the EU dictatorship legal!

source: http://euro-med.dk/?p=776

http://www.hri.org/docs/ECHR50.html#C.Art2


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: čet maj 06, 2010 8:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 02, 2009 10:10 am
Postovi: 140
Lokacija: ZAR JE TO BITNO ?
Poznati ekonomista Miroslav Prokopijevic ( nije rezimski ) ima veoma pesimisticna predvidjanja o EU. Njegovo misljenje je da je kraj vec veoma blizu i da ce ga ubrzati i izazvati ekonomski kolaps Grcke a kao domino efekat ce preci i na Spaniju, Portugaliju i tako redom.
Pored ekonomskog momenta veliko nezadovojlstvo je eskaliralo juce u Grckoj i mislim da je to samo pocetak velikih desavanja u Evropi a i sire.
Zapali su mi za oko transparenti u Grckoj koji pozivaju ljude na budjenje i na otpor establismentu, nesto kao stvaranje pokreta otpora ili internacionale.
Sve ovo sto se dogadja govori mi da zivimo u prelomnom vremenu i vremenu velikih promena.
Nesto se krupno desava u 3D

_________________
NE POSTOJI VREME, POSTOJI SAMO SADASNJI TRENUTAK


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: čet maj 06, 2010 10:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
dejan70 je napisao/la:
Nesto se krupno desava u 3D

Slažem se,pitanje je samo kako ćemo mi,svaki zasebno,to prihvatiti/shvatiti.
Osobno mislim da neće doći do nestanka EU kao zajednice,već će se promijeniti "demokratska" politika,tj. prava čovjeka kao induvudue će biti zanemarena i ignorirana.
Sve mi se čini da i ovaj otpor koji pružaju Grci,nasilne demonstracije,navijači u hr,....,su očekivana reakcija na koju se računalo.Čak ih se potiče!!!
Vjerojatno će nas se pokušati prisiliti na to da reagiramo iz nižih centara.Jako dobar pogled,po meni,kako izbječi narušavanje slobodne volje. viewtopic.php?f=7&p=87282#p87282
Sve je to odavno opisano u ovoj "poučnoj" knjizi :D
http://www.4shared.com/document/-Sn0yVZ ... udraca.htm

Evolucija da,revolucija ne.Revolucije se događaju svakih par godina i sudjeluju mase(koje je lakše kontrolirati),a evolucija se događa u nama samima.
Ja nisam samo tijelo.Neću se prepušati bujici,već ću "trijezno" odlučivati.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: čet maj 06, 2010 12:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Na prvi pogled izgleda da EU propada ali; jedna od glavnih obmana vlastodržaca je da se pretvaraju da država propada (Reinhard; The primary function of government.. is to pretend to fail).
Sjetimo se samo koliko je dugo propadala AustroUgarska ili Jugoslavija a profiteri i banke su uredno poslovali i bogatili se cijelo vrijeme jedino je za narod uvijek bila kriza...

Novac za bolnice, škole, dječije vrtiće? Ne može pa kriza je. Al zato hrvatistan uredno godišnje iskešira 380 milijuna Kn za okupatorsku NATO misiju u Afganistanu i 350 miliuna Kn za Crkvu u hrvatistanu ](*,) (kako YHWH voli novac! čudo neviđeno)...

Podsjećam na izvjesnog Nathan Mayer Rotchilda koji je imajući insajderske podatke o rezultatima bitke kod Waterlooa 1815 žmuknuo toliko love na Londonskoj burzi da valjda ni on ni svi njegovi potomci ne bi mogli pojedinačno novčanice pobrojat i posložit....

Svaka kriza je u biti preslagivanje bogatstva, jedni gube jedni dobivaju....i da završim s Sun Tzu-om kojeg poslovnjaci često konzultiraju; kad smo jaki, moramo se pretvarati da smo nejaki; kad smo aktivni, praviti se da smo neaktivni ....
Nažalost realitet današnjice je obmana.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: čet maj 06, 2010 5:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
metuzalem, moram reci da si mi otvorio oci s ovim postom, nikad nisam tako gledao na to. Ali u potpunosti si u pravu - nema se novca za zdravstvo, ali se ima za mostove i Afganistan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: čet maj 06, 2010 10:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Metuzalem jel to netko čitao radove iz međunarodne ekonomije? :)

Malo pojednostavljujete stvari. Članstvo u NATOu donosi veću sigurnost i automatski veća ulaganja i pojačanu ekonomsku aktivnost. Mostovi su jedna od rijetkih stvari radi kojih se isplati uzimati kredite jer oni takoreć isplaćuju sami sebe. S vremenom te stvari daju mogućnosti za eto recimo jače javno zdravstvo i socijalu i škole.

Kritizirati, ali pametno. :)

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 6:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Samo tako je napisao/la:
Metuzalem jel to netko čitao radove iz međunarodne ekonomije? :)

Malo pojednostavljujete stvari. Članstvo u NATOu donosi veću sigurnost i automatski veća ulaganja i pojačanu ekonomsku aktivnost. Mostovi su jedna od rijetkih stvari radi kojih se isplati uzimati kredite jer oni takoreć isplaćuju sami sebe. S vremenom te stvari daju mogućnosti za eto recimo jače javno zdravstvo i socijalu i škole.

Kritizirati, ali pametno. :)



Hm, da - sve to piše u radovima iz međunarodne ekonomije, u njima još stoji kako je NATO naša sigurnost, kako vanzemaljci ne postoje, a ako postoje tu su radi našeg boljitka i jako nas vole, pa detaljno je u tim radovima objavljeno kako su banke tu samo radi našeg boljitka - zato svi ovako dobro živimo - sve to piše u tim radovima....Dodatno je objašnjeno kako oni na vrhu trebaju raditi da bi uništili one koje su smjestili na dno, a farmaceutske industrije su tu kako bi nam pomogle da ostanem zdravi i uživamo u svemu navedenom!

U međuvremenu još se ništa od toga nije dogodilo niti zaživjelo, osim onoga da je sve u potpunosti suprotno - no, nije važno, ako to piše u radovima međunarodne ekonomije - mora da je istina.

Dobro je vjerovati u bajke, zar ne? Lakše je!

I onda su dugo i sretno živjeli do kraja svog života! Samo što pojma nisu imali gdje žive, kako žive, žive li još uopće....
Ali koga briga - bili su sretni u svome neznanju!


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 7:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Samo tako je napisao/la:
Metuzalem jel to netko čitao radove iz međunarodne ekonomije? :)

Malo pojednostavljujete stvari. Članstvo u NATOu donosi veću sigurnost i automatski veća ulaganja i pojačanu ekonomsku aktivnost. Mostovi su jedna od rijetkih stvari radi kojih se isplati uzimati kredite jer oni takoreć isplaćuju sami sebe. S vremenom te stvari daju mogućnosti za eto recimo jače javno zdravstvo i socijalu i škole.

Kritizirati, ali pametno. :)

Hm,zar se znanje ne isplati najviše?Dakle ako bi se ulagalo u konkretno/praktično znanje koje bi išlo u korist pojedincu,tad bi svi imali korist od toga.A mostovi se ne isplačuju sami od sebe,već MI kao podanici države platimo jedanput most,pa platimo drugi put mostarinu,pa platimo cestarinu na tehničkome pregledu vozila,paplatimo porez kod tankanja goriva(od kojeg dio opet ide na isplatu mosta),pa plaćamo kamate koje dolaze od tog kredita,pa nam dignu PDV,....,da ne nabrajam,gdje se to most sam isplaćuje?
Od turista, :lol: :lol: :lol: ,nemoj molim te :lol: :lol: .
Znaš li koliko stoje troškovi održavanja mosta? he he he,možda se i sam gradi ako se sam isplačuje 8)
Edit:skoro sam zaboravio,na kraju će tad investitor (čitaj država) shvatiti da je nabolje dati taj most u koncesiju,jer se "nama" ne isplati (čitaj-netko treba za jo dvije vile :D )
O Nato-u neću ni početi pričati,zbog toga jer je to samo plačenička garda oligarha.Samo što vojnici to neznaju ili im je svejedno.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 10:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
nigel farage, vodja ukipa-a (united kingdom independence party), chlan euro parlamenta i zhestoki protivnik lisabonskog sporazuma (mozhda se ga sjetjate preprushenog u kokosh za vrijeme izglasavanja u paralmentu) ozlijedjen u avionskoj nesretji. neuspjeh ili opomena?



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 2:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
kolos je napisao/la:
da ne nabrajam,gdje se to most sam isplaćuje?
Od turista, :lol: :lol: :lol: ,nemoj molim te :lol: :lol: .
Znaš li koliko stoje troškovi održavanja mosta? he he he,možda se i sam gradi ako se sam isplačuje 8)

Kolos. Ne bi trebao govoritio stvarima o kojima očito pooooooooojma nemaš. Turizmom, nego kako. Ne donosi most zaradu samo kada turisti plate cestarinu. Prometna povezanost je jedan od tri glavna faktora kada turist odlučuje o mjestu odmora. Da ne pitaš, druga dva su sama destinacija i cijena. Novac koji turisti troše u Hrvatskoj se mjeri u miliardama eura. Možda si čuo za multiplikator. To ti znači da je vrijednost i značaj tog novca u okviru hrvatskog gospodarstva puno veća od tih nekoliko milijardi. A to je samo početak, jer još ne govorimo o tome kako se ostala gospodarska aktivnost intenzivira kada je prometna povezanost jača.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 4:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Ma ja se samo mogu složit s tim šta govore alf i kolos!!!

Ovo ostalo mi zvuči samo kao "mlaćenje prazne slame!"

(Sorry, ako sam nekoga uvrijedio!)

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 6:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Otišli smo malo u :offtopic: jer ovdje je ipak riječ o EU i kad tamo stignemo bit će nam bajno.Imat ćemo mostove,autoceste,po kojima će se voziti turisti iz materijalno bogatijih zemalja,imat ćemo čak i škole u kojima ćemo učiti kako poslužiti tog turistu za plaču od koje si nećemo moći priuštiti život na kakv imamo pravo,...,da...da,...
Stvarno je super to što smo izgradili Najmodernije autoputove u Europi a sad nemamo za kredit,ali nema veze,bar smo povezani...hm..ako platimo...
Zapravo shvaćam što ti želiš reći,ali to što ti govoriš se pokazalo neuspiješnim zbog toga jer psihopate na vrhu se brinu samo za svoju stražnjicu i njima nije bitan neki napredak kojim bi se postigao neki kulturno/duhovni napredak.Politika je i dalje ostala ista-200 obitelji,a ostalo je stoka sitnog zuba. :thumbup:

metuzalemu si odgovorio:
Samo tako je napisao/la:
Kritizirati, ali pametno. :)

Jesi li pogledao zadnje stanje zaduženosti rvacke?Do toga je doveo turizam na rvacki način :lol: :lol: :lol: i da ide kreće se prema gore.................,ali zaduženje =D>.Bilo bi dobro da su to samo nečiji promašaji koji su učinjeni iz nekog neznanja ili sreće ili što već.Al sve se čini da je to planirano.
Nadam se da griješim,ali gledajući sadašnje stanje država u EU,sve mi se čini da ćemo biti još veči robovi novcu nego sad.Ako dopustimo to sami sebi.
:occasion5:
P.S.-nadam se da se nitko nije uvrijedio time što sam posluživanje nekog naveo kao nešto što se ne cijeni.To ne mislim tako,već sam samo mislio prikazati nemogućnost,tj. smanjenje izbora koje ćemo (možda) imati.Bit će (možda) par stvari koje ćemo biti u mogućnosti odabrati,ostale bi mogle biti rezervirane za "druge".Ono što ti želim reći Samo tako,jest da bi u rvackoj mogli svi pristojno živjeti već sada od turizma,ali očito da nije tako.U čemu je kvaka?
Ali sad sam stvarno :offtopic:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 6:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Predragi moj KOLOS, a i svi ostali...

Da li vam je jasno da jedan Milano u Italiji ima VIŠE stanovnika negoli cijela RVACKA naprimjer!
A sad pogledajte koliko oni imaju administracije - a koliko mi!?
Koliko policije, a koliko mi!?
Koliko "branitelja", a koliko MI!?
Koliko državne administracije, službenika... ma da ne nabrajam...!

A narod... oni najmanji... pate!

Pa ako to nije dijabolična zavjera... ne znam onda što je!?

I samo sam još jedno svjestan...
Ako se ovdje ( a i svugdje u svijetu) ne umješa nekakva "SVIJETLA SILA" i popravi sve ovo čega se gadimo... JEBALI SMO JEŽA!!! :mrgreen:

Eto, toliko o famoznoj EU od mene!

(pozdrav svim dobrim i pozitivnim ljudima!)

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 7:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
kolos je napisao/la:
Ali sad sam stvarno :offtopic:


ma nisi :D

Alzo dakle, ajemo ovako; dakle mantra je "Divna EU, sve će biti bolje samo da uđemo..."

mračna SFRJ; akademsko školovanje besplatno i doista dostupno svima
svijetla EU & aspirant HR; akademsko školovanje se plaća i samo deklarativno dostupno svima

pa zar samo to nije Sapientis sat!?

Mislim da EU treba gledat kao trgovca koji želi uvaljat svoju robu; onda je sve jasnije
Recimo iz EU su donirali dio novaca za sređivanje gruntovnice & zemljišnih knjiga, rekli su kao to je za naše dobro, pravna sigurnost i te stvari pa su HR vlastodršci dodali još umjesto da ulože u HR proizvodnju;
Posljedica; sada STRANE Banke imaju sređene papire kada idu u ovrhe HR državljana & poduzeća koji nemaju para da vrate kredite jer su STRANE banke dovele do bankrota HR proizvodnju...
Pitanje; pa jesu li onda donirali novac HR ili za svoje interese?

Možemo i o mostovima; s obzirom da sam metuzalem sijećam se još u moje vrijeme u osnovnoj školi kako smo na satu povijesti učili o feudalizmu i nametima na kmetove, recimo tada se govorilo o mostarini, svi smo se tada tome grohotom smijali.... Zapravo koliko se sijećam u SR HR I šire je postojala samo jedna mostarina i to za tzv. Titov Most na Krku i bilo je rećeno da će se ukinuti čim se most otplati... pravni sljednik RH to naravno nije ispoštovala, danas u RH imamo kmetske namete na sve, gorivo, aute, ceste, mostove, na co2 iz auta, za reciklažu auta a imamo i kmetski porez na boravak van svog sela takozvanu "boravišnu pristojbu"....

Cijela SFRJ je uvela tzv."stezanje remena" pod Milkom Planinc a cijelokupni dug je bio 1/2 ovog sadašnjeg od RH koja je ekonomski tek oko 25-30%bivše SFRJ.- očito je kriza rastezljiv pojam i služi po prigodi

Za one koje zanima Elonomsku Politiku i Političku Ekonomiju sam odslušao i uredno položio na faksu al nekih stvari tamo jednostavno nema, jer kad bi sve bilo u knjigama ekonomije onda nebi bilo ni ovog stanja obmane.

Od svih resursa najskuplji je onaj ljudski, ako vičeš iz sveg glasa "kriza" onda pada cijena rada i to je osnova svake krize... kako dobiti najskuplji resurs mukte i još nek se ovce potuku da rade za crkavicu. Primjer javni radovi u SAD tijekom Velike Depresije.

Što je EU dobila proširenjem? Jeftinu radnu snagu s istoka... tko naj jeftinije radi u npr.Engleskoj -Poljaci, tko radi u Francuskoj - bivše kolonije Marokanci, Alžirci...

Što želi EU proširenjem na Balkan; jeftinu zemlju za turizam i poljoprivredu s jeftinim radnicima u uslužnim djelatnostima ali će nama prićat & prodavat maglu klasičnom "navlakušom" da je to za naše dobro...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 7:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
metuzaleme, ja te razumim, i sve šta govoriš - stoji!

(ujedno žalim sve one kratkovidne - al ih i shvaćam - fali im dijelić "kolektivnog" pamćenja da bi shvatili cjelinu! - al šta se tu može!?)

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Divna EU
PostPostano: pet maj 07, 2010 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
metuzalem je napisao/la:
Za one koje zanima Ekonomsku Politiku i Političku Ekonomiju sam odslušao i uredno položio na faksu al nekih stvari tamo jednostavno nema, jer kad bi sve bilo u knjigama ekonomije onda nebi bilo ni ovog stanja obmane.


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

metuzalem je napisao/la:
Što želi EU proširenjem na Balkan; jeftinu zemlju za turizam i poljoprivredu s jeftinim radnicima u uslužnim djelatnostima ali će nama prićat & prodavat maglu klasičnom "navlakušom" da je to za naše dobro...


zar to vetj nisu odavno dobili famoznom privatizacijom? :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 86 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz