Sada je: sub apr 27, 2024 7:06 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: uto sep 27, 2011 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
bad.ass je napisao/la:


Pojavilo se i ovdje kao kontra-pogled vezano za izjavu.


bumo vidjeli


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri sep 28, 2011 10:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Toda je napisao/la:
bad.ass je napisao/la:


Pojavilo se i ovdje kao kontra-pogled vezano za izjavu.


bumo vidjeli

Da, upoznat sam sa tom reakcijom. Samo ono sto je on rekao je odavno poznata prica, tako da pretpostavljam kako je primarna intencija ovog opovrgavanja bila (a mozda se i varam) da zataska stvarni smisao burzovnih mesetara (i nj "kompanija-tvornica") od mediokriteta koji su mozda, zbog ovog brutalno iskrenog izlaganja, na tren posumnjali u altruizam doticnih spodoba koji im se licemjerno servira u mainstream medijima.

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri sep 28, 2011 12:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Problem-reakcija-resenje

To je to.
Problem je stvoren poodavno,reakcija naroda je sve ``zesca``(protiv bankara ponajzesca), a NWO ,zeitgeist ili vec nesto trece sto ce iste te govnare ostaviti tu gde jesu , je spremno kao resenje.A narod...?
Narod neka se fucka

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri sep 28, 2011 1:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
A narod je onoliko slobodan koliko si slobode dozvoli.

Umovi su već odavno programirani i u glave usađen "profil žrtve".

Da bi bilo što promijenili, 1. ih trebamo postati svjesni - gdje završava program, a počinjemo mi!

2. donijeti jasnu odluku kakav život ŽELIMO

3. i korak po korak na taj ga način i oblikovati, a za to treba

4. LJUBAV prema bićima i životu i VJERA u sebe!

Ne kažem da sam otkrila Ameriku, ali meni ovaj stav pomaže i pomake vidim i FOKUS MI JE NA ONOM ŠTO ŽELIM, A NE ONOM ŠTO NE ŽELIM. Nije ga, istina, uvijek lako zadržati, ali je vrijedno truda.

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri sep 28, 2011 1:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Na kraju krajeva, tu je i primjer ISLANDA. Što oni imaju, a mi nemamo? VJERU U SEBE!

Činjenica je da su otok na sred Atlantika sa svega 300 i kusur tisuća ljudi i oboje im izgleda ide u prilog:

1. manje pod direktnim utjecajem nekih sila i programa, jer jednostavno nisu im toliko na putu, kao npr- zemlje bivše Juge sa svojim geostrateškim "križem". Pa im teritorij nije tako "vruć" za mnoge kao naš, čini se.

2. i k tome manje ih je, pa im se po samoj prirodi stvari lakše složiti.

što nama preostaje?

1. "ZATVORITI VRATA" jer je propuh raznih sila prestrašan postao.

2. Svak svoju kuću pošteno urediti

3. Paziti u buduće koga u nju puštamo!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: ned okt 02, 2011 10:08 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jul 15, 2011 6:21 pm
Postovi: 18
Lokacija: Donji Kraljevec
magistar0 je napisao/la:
Znaci euro ce kleknut.Ajd sad ono realno,imam 70000 kuna koje stedim 10 jebenih god.i moze se desit da ostanem bez toga preko noci.Sta da kupim od valute onda ne kuzim?

Drugo,ja pricam 10 god da europska unija ima plan,a taj nije da covjek europske unije bude slobodan nego obrnuto,ne da bude placen nego obrnuto i ne razumijem kako ljudi pa vec to vide i sami i dalje srljaju u eu.Ma uzas!
Da covjrk danas ne vidi sutra ali u nijednom segmentu zivota.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Po meni niti jedna valuta nije sigurna, vec je jedna od najsigurnijih vrijednosti zlato, a u EU srlja pokvarena politicka elita i jedan manji dio ispranih mozgova.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: ned okt 02, 2011 10:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Toliko smo htjrli biti samostalni, i sada srljamo u vlastitu propast.

Rješenje zu našu državu je ne ući u EU, zakon koji preko noći štiti naše proizvode da budu jeftiniji od uvoznog smeća iz Kine i sličnih, staviti klauzulu da naglo ti naši proizvodi ne poskupe radi velike potražnje, ono što proizvodimo a nemamo materijal-uvesti po povlaštenim tarifama, zabrana izdavanja potrošačkih kredita, krediti za aute preko 20 000 ojra sa 200% kamate, sa susjedima s kojima se da-uvesti slobodnu trgovinsku uniju/dogovor.
Kao što je spomenuto na Islandu-transparentnost politike da pojedinac osjeti da je svojim glasom utjecao na nešto.

Mislim da bi ovime vrlo brzo došli na zelenu granu

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: pon okt 03, 2011 8:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Sve bi to bilo super kada bi mi kao građani imali pravo glasa i kada bi se pitalo i nas. Međutim od sve te silne demokracije i "neovisnosti" nema apsolutno ništa. Čista utopija za sitnu raju. ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: pon okt 03, 2011 8:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Hrvatsku,Bosnu,Srbiju,Crnu Goru,Albaniju,Italiju,Francusku su okupirali izdajnici kao i mnoge druge zemlje u Evropi.Te politicare sto vidite na sceni su samo piuni koje pomeraju strane obavestajne sluzbe.Dok se oni ne sklone s vlasti nece biti promene vec ce biti sve gore i gore

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: uto okt 04, 2011 6:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Točno Saty!

Najsmješnije je to što je istinska moć u nama, ne u njima i što su mase ne vjerujući u sebe, predale moć psihopatima, koji kao lešinari samo su ugrabili priliku. Kad bi narod bio složan i znao što hoće, kada bi sebičnost i malograđanštinu zamijenili dugoročno i kreativno razmišljanje, GDJE BI NAM KRAJ BIO. Koliko god mi pljuvali po njima, kad tad, morat ćemo preuzeti odgovornost za ovakvo stanje i početi djelovati jedni za druge, a ne samo svak za sebe, jer takvo razmišljanje većine je i dovelo do ovog.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: čet okt 13, 2011 4:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
vidim da ni ljudima u Hr nije bas draga EU kako ovde,tako i po medijima ovde u Srbiji.
samo cu da dodam jednu stvari,nisam citao komentare :) ali zelim da napisem neko moje misljenje,vidjenje te takozvane EU ,i da nije sve onako kako nam korumpirani novinari svaki dan pisu.
evo nasi politicari svi srecni,pa teraju i nas obican narod da budemo srecni,jelte,dobili smo nekakav status za kandidaturu za tu cuvenu EU gde tece med i mleko,i gde umesto kise padaju evrici.
sta je za mene EU ,EU je americka kolonija,nastala je iz americkih ubedjenja,i veliku vecinu zakona koje EU ima su americki,pa mnogo puta su cak oni pricali neke stvari za Srbiju umesto da to kaze EU,npr: ucicete u EU 2985 (ja bi voleo da udjemo 2985). pa oni nisu EU,sta njih brine onda to ? rat koju je "preuzela" EU u Libiji,je americki rat,samo je morao neko drugi,da ne ispadne kako samo Amerika ratuje,manipulacija.
dacu primer: U EU drzavama postoji zakon,koji kaze da Drzava ne sme da pomaze nekoj firmi ako dodje u tesku finansisku situaciju .
Dok u americi drugacije,i drzava rado pomaze firmama
Sutra neka firma u Srbiji(ili nekoj drugoj drzavi) dodje do situacije da nema 1 euro,drzava ne sme da pomogne,sta se onda desava?javi se coca cola da kupi,iako nemaju mozda para,amerika im da...i tako dobijamo imperijalizam,colonijalizam...tamo neke 2635 ,coca cola ce da nam prodaje vodu ako budemo hteli da pijemo,a moracemo.

imamo situaciju sa ovom novom hranom ,koju nam namecu da MORAMO da pocnemo da kupujemo,a mi u Srbiji,a verujem da je tako i u Hr i ostalim zemlja,imamo nase prirodno seme,i zemlju,zasto bi kupovali neku hranu koja je nastala u labarotoriji?a i pitanje je koliko je zdrava za coveka?sta se desava? jednog lepog suncanog dana nas neki minstar se zameri amerima,i oni blokiraju tu hranu,nece vise da salju,a mi jadni naravno posle toliko vremena nemamo vise prirodno seme,a i onako nas svaki dan prskaju pa zemlja vise nije plodna kao sto je nekad bila,i samo njihova hrana iz labaratorije uspeva na takvoj zemlji...itd...itd.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sub okt 15, 2011 12:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Europska unija priprema najveći udar na slobodu pojedinca u povijesti čovječanstva

http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=17528:europska-unija-priprema-najvei-udar-na-slobodu-pojedinca-u-povijesti-ovjeanstva&catid=86:goran-maji&Itemid=357


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri okt 19, 2011 8:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Evo malo livestream iz Crcke

http://www.livestream.com/stopcarteltvgr?utm_source=lsplayer&utm_medium=ui-content&utm_campaign=stopcarteltvgr&utm_content=stopcarteltvgr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: uto nov 22, 2011 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri nov 23, 2011 5:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Upravo mi je bio prijatelj, koji je tražio od mene da potpišem neke papire - peticiju - protiv ulaska Srbije u EU - u ime jedne političke partije.

Prvi put da sam zaista zastao i razmislio na tu temu.

Sa jedne strane, imamo domaći politički establišment, koji je ogavan toliko da mi se stomak prevrće na svakui pomen "političkih opcija."
Sa druge - kvazi opoziciju, koja je kao i u svakoj demoNkratskoj zemilji . "sjaši Kurta da uzjaše Murta."
Okrenuo sam se oko sebe i pogledao gde živim. Sa neplaćenim računima - bez posla, bez finansija, neopremljen za zimu, bez perspektive, bez dostupnog formalnog obrazovanja uprkos IQu koji je po zvaničnim merilima dobrano iznad proseka. Drugim rečima, suštinski bez sredstava za baratanje u 3D realnosti - osim ruku, nogu, i kičme koja je do sada u glavnom služila za - Kičma Trans.

Naše, domaće drakule, koje i finansijski i energetski sisaju svoje "podanike", pogotovo one koji odbijaju da sisaju druge, su se svesrdno pobrinule za to da najmanje 15% ljudi bude u istoj situaciji.

Glavni izgovor za to je "svetska finansijska kriza." Pogledajte, kriza postoji i u Evropi, jel tako?

Tako je. Međutim, dok se na mene ta kriza odslikava tako što ću verovatno proći kroz zimu sa jednom jačom upalom bubrega, i priznajem da je kriza tek kad se nedobrovoljno podvrgnem i Uskršnjem, i Božićnom, i još bogtepitakakvom za potrebe situacije izmišljenom postu - na prosečnog Evropljanina, ili građanina SAD, Rusije, ili neke druge države - kako se zapravo odražava ta toliko strašna kriza?

Nemac neće moći da zameni BMW koji je već (oh, Strašno!!!) 4 godine star?! Amer neće uspeti da letuje na Tahitiju ako zameni pola godine stari komp za najnoviji Alienware?

Toliko o individualnim percepcijama krize.

Tu je argument odricanja suvereniteta sopstvene države.

Zar se mi ovde, na Balkanu, nismo poodavno odrekli dotičnog? Hajde ljudi, budimo realni. Pogledajte šta smo malte ne sami sebi napravili? Pa za ovu našu, domaću bagru koja ovde "zavodi reda" i zbog koje su ove 3 slavne države odavno postale privatno vlasništvo vladajućih partija, nekolicine tajkuna - iliti legalizovano kriminalnih grupa - drakule iz EU su male bebe. Najblaže rečeno.

Da je EU tvorevina čistog zla - oh yeah, it is. To potpisujem.

Da su ovi naši 200x gori? Potpisujem 2 puta. Jebe lud zbunjenog, samo, za ovo novije vreme se to može preimenovati i u "jede lud zbunjenog."

Protiv ulaska Srbije u EU - nisam potpisao. Mislim da se iz teksta iznad jasno nameće moj zaključak na tu temu. Jednostavno, kao i uvek, od dva zla - moram birati manje.

Bilo bi najbolje bez EU, bez ikakvih laži, manipulacija i prevara, u fer sistemu, bez Drakula, bez tajkuna, bez psihopata.... Anarhista sam, inače. I prilično veliki idealista, ali tu je ta dobra stara realnost u kojoj sam prinuđen da živim - i zato ću i kada dođe referendum (ako ga uopšte bude), glasiti za Srbiju u EU.
Koliko god mi se gadilo da priznam, i koliko god mi EU bila odvratna - sve zajedno sa ovim našima - unutar te raspadajuće, izforsirane strukture koja je bazirana na manipulacijama i prevarama - makar postoji šansa za obezbeđivanje fizičke egzistencije.
Postojala bi i izvan nje, ali ne ovde. Ovde postoji struktura koja je mnogo gora.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri nov 23, 2011 7:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Valjda? je napisao/la:
Ovde postoji struktura koja je mnogo gora.

Izgled može prevarit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri nov 23, 2011 7:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Prrrr! je napisao/la:
Valjda? je napisao/la:
Ovde postoji struktura koja je mnogo gora.

Izgled može prevarit.


Moje viđenje tačke strukture na kojoj se nalazim je prilično verno. Verujem da i ti dobro vidiš svoju. Sa obzirom na to da ne znaš sa kojim sam sve tačkama dotične upoznat - no further comments.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri nov 23, 2011 7:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 05, 2010 9:15 am
Postovi: 142
EU priprema zakonsku regulativu da se mladji od 16 godina ne smiju farbati (kosu):
http://www.nachrichten.at/ratgeber/life ... 120,766362


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri nov 23, 2011 7:42 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
http://www.business.hr/ekonomija/madjar ... a-37-posto


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri nov 23, 2011 8:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
:rofl

Zanimljivo je kako se neke stvari lako zaborave :angel4:

promatrač je napisao/la:
http://www.business.hr/ekonomija/madjari-pdv-digli-na-27-a-poreze-za-male-tvrtke-na-37-posto


Vratilo me je u stvarnost ahah! :occasion5:

@Prrrr!, imaš moje javno izvinjenje :thumbup:

Sad mi se čini da su ovi naši jednaki, doduše #-o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 122 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz