Sada je: uto maj 14, 2024 2:06 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Masonski znaci
PostPostano: pet apr 23, 2010 1:04 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 08, 2010 10:09 pm
Postovi: 5
Unapred se izvinjavam ukoliko sam na pogresnom mestu, ili bez potrebe, otvorio novu temu sa ovom tematikom. Ali, jako mi je hitno i voleo bih da podelite svoja iskustva sa mnom. Iz Srbije sam. Vec oko pola godine odlazim u jedan klub, za koji pouzdano znam da je vlasnistvo jednog masona. Pouzdano znam da tu svracaju i roterijanci, ali i neki satanisti. Moj drug je cesto tamo. Zacudio se kada je jednom od cestih posetilaca cestitao Vaskrs, a ovaj mu odgovorio:"Nek' je hvaljen Isus.". Naravno, njemu je to samo bilo neobicno, ali ja bih voleo da znam ima li to neke veze sa masonima. I, da li ikome od vas nesto znace reci IRON FORTRESS? Ljudi koji su mi najsumnjiviji su jako slicni... Pozdravljaju se na neki poseban nacin, ne jedu meso i vecina njih ima neka masonska obelezja na sebi(istetovirana piramida sa okom, prstenje sa slicnim detaljima...). Ako znate nesto o tim stvarima, molim vas, obavestite me sto pre, jer ne bih zeleo da se tamo vidjam sa svojim drustvom. Hvala unapred i veliki pozdrav!!!
LE PETIT


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonski znaci
PostPostano: pet apr 23, 2010 1:39 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Tehuti istražuje okultnu simboliku pa pogledaj na linku ispod ima li štogod interesantno a možeš i njega da pitaš šta te interesuje u vezi masona i ostale ekipe. Probaj sa pretraživačem da potražiš, siguran sam da ima još koja tema o masonima, rotariancima i sl.

viewtopic.php?f=13&t=1638&start=0


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonski znaci
PostPostano: pet apr 23, 2010 2:45 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 08, 2010 10:09 pm
Postovi: 5
Java, hvala ti mnogo!!!
Pogledah link koji si ostavio. Mogu slobodno da kazem da je mnostvo detalja slicnih ovim na fotografijama veoma vesto, skoro neprimetno upakovano u dekor enterijera lokala. Bas dosta... Neke cudne zastae, novcanice iz svih delova sveta...
Jos jednom, HVALA!!!
Veliki pozdrav!!!

_________________
You are the Little Prince himself- extraordinary, mysterious, philosophical, and with a passion for just the right sort of sheep. Remember: "The eyes are blind. One must look with the heart...".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonski znaci
PostPostano: pet apr 23, 2010 4:22 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Molim. Posmatranje je zdrava aktivnost.

Veliki pozdrav od Malog Princa je baš Pozdrav, hvala, hvala...:mrgreen:

Veliki otpozdrav, Mali Prinče... :hello2:

:read: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz