Sada je: čet mar 28, 2024 3:22 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: čet mar 25, 2010 1:51 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Mene ti insajderi podsjećaju na one zečeve koje se koriste za trku pasa. Kontam da je to što izlaze u javnost dirigovano od nekih viših ''instanci'' njihovog reda ili slično...ma, mutivode. Ako su bili u tim strukturama i to visoko rangirani onda im je potrebno jedno temeljno čišćenje i nemilosrdan rad na sebi, što sumnjam da preduzimaju. Čak i da pokušaju bio bi to tako jak šok da bi ima trebalo xy godina da se balansiraju i da iskažu pravo stanje stvari. Nije nemoguće da neko od njih kaže neke konkretnije agende ali kontam da su šanse vrlo male.( pogledati Lea Zagamija kao primjer, prvo intevju Projektu Kamelot gdje otkriva koliko je upućen a onda finalna uloga najvjerovatnije kad se ''oteo'' kontroli, omiljena uloga za Ego naravno : Mesija ).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: ned mar 28, 2010 10:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
ovaj zadnji kaže da je bilo objelodanjenje 1999 i 2003.
Ovaj 1999 kao više ne postoji, a ovaj 2003 kaže da je na forumu pa je izbrisano. To zvuči ko Insider, al koliko znam on je iz 2005. Ako ta dva nisu ista gdje je onda ovaj iz 2003, i šta je onda u biti ovaj iz 2005


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto apr 06, 2010 11:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 27, 2007 11:23 pm
Postovi: 138
On se čitavo vrijeme poziva na taj univerzalni uzvišeni zakon, koji njih kao postavlja da nas kontroliraju... aj dobro... uzmimo hipotetski da je on istinit, mislim insider...

Ali, iskreno, i ja bih se da sam na njihovom mjestu svojski potrudio da uvjerim svakog koga god mogu da imam apsolutnu moć, da sam biran od uzvišenog zakona i da se to apsolutno nikako ne može promijeniti... i da, jako je dobro pitanje- zbog čega on uopće izlazi u javnost?

Postoje dvije mogućnosti: tip laže, i tip govori istinu.

U slučaju da laže- to je totalni psihopat, jer malo tko može tako dobro lagati...

U slučaju da govori istinu- joj.

Zar je sve to tako uistinu nepromjenjivo? Ako hipotetski uzmemo da govori istinu, onda jest nepromjenjivo. Sve do onog trenutka u kojem čovječanstvo prestaje biti razjedinjeno u samom sebi, zapravo, svaki pojedinac dok je razjedinjen u samom sebi što se kontrole tiče ne možemo učiniti apsolutno ništa. U jednoj stvari sigurno ima pravo- svatko vodi svoju bitku, protiv samog sebe.

Jer, opet, ako uzmemo za istinito to njihovu izabranost od uzvišenog zakona, onda smo po istom tom uzvišenom zakonu i mi ovdje "zarobljeni"...

Zemlja je mnogo gadnije od zatvora? Što to može onda biti.... hranilište?

_________________
Γνωθι σεαυτόν!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto apr 06, 2010 12:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 12, 2009 10:26 am
Postovi: 1353
Lokacija: Split
ima i treća mogućnost, da govori djelomičnu, svoju istinu.
ja mislim da je to. i da je iskren.
i da je luciferski nastrojen (zbog spominjanja tog utjelovljenja prije krista). taj podatak o utjelovljenju lucifera( u trećem mileniju prije krista) sam našao jedino kod steiner-a. kao i utjelovljenje ahrimana (sotone) koji slijedi u ovom mileniju.
a razlozi mogu biti svakakvi. netko može biti iskren i opet ne biti potpuno u pravu.
indikativno je i mišljenje o templarima koje prikazuje negativnima. ne ulazeći sad u templare, njih je "sredio" filip IV i to na način da su poslje dugotrajnih mučenja i torture "sve priznali". tortura je i trajala dok ih dovoljan broj nije pokleknuo.
suviše se toga uklapa u tom intervjuu da bi tip bio lažan.

_________________
http://www.rudolfsteiner.com.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto apr 06, 2010 12:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 12, 2009 10:26 am
Postovi: 1353
Lokacija: Split
mislim da se ne treba gledati da li je nešto točno ili ne, već da li se uklapa ( ili je točno ) gledajući iz određene pozicije, tako da treba ako je moguće identificirati poziciju s koje tip govori. meni je luciferski nastrojen a sve mi sliči na opus dei(jezuite).

_________________
http://www.rudolfsteiner.com.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto apr 20, 2010 8:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Tomo K je napisao/la:
ovaj zadnji kaže da je bilo objelodanjenje 1999 i 2003.
Ovaj 1999 kao više ne postoji, a ovaj 2003 kaže da je na forumu pa je izbrisano. To zvuči ko Insider, al koliko znam on je iz 2005. Ako ta dva nisu ista gdje je onda ovaj iz 2003, i šta je onda u biti ovaj iz 2005


Evo ga zadnji ovde :http://wespenre.com/illuminator13.htm
U znacenju poruka, kao ni u iznetim informacijama, ni kod jednog od Insidera nisam primetio neke kontradikcije.

Ali zato insajderi nicu kao pecurke :D

Kada sam procitao diskusiju sa Hidden_Hand, kao i sa "insajderom" iz 2005, primetih da insajder2005 kaze za sebe da je od onih koji ne vrse svoju duznost. To bi objasnilo odakle taj "leek" kad mu vreme nije (mislim na 2005 godinu). A Hidden_Hand veli da zna iz koje zemaljske linije je ovaj iz 2005, upravo zbog tog "ne vrsenja duznosti". Povezanost se primeti...

Sve to moze biti hoax. U najmanju ruku je interesantno stivo.

Jos jedan link : http://www.illuminati-news.com/072706a.htm

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sri apr 21, 2010 6:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
pročitat ću to, ali ovi forumaši im uvijek ista pitanja postavljaju koja i nisu baš korisna.
kad će neki insider doć na ovaj forum


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: pon apr 26, 2010 2:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub apr 24, 2010 2:56 pm
Postovi: 12
Ima li negdje prevod ovog novog insajdera?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto maj 18, 2010 1:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 04, 2004 6:32 pm
Postovi: 31
misar je napisao/la:
Ima li negdje prevod ovog novog insajdera?

Nisam uspio naći.

Zanimljivi materijali koji se u dosta točaka poklapaju sa Kasiopejskim opisima univerzuma iako ima dobar dio novih stvari.

Naglasak je na razumijevanju a ne pukom čitanju, evo nećete vjerovati ali 35 široko pisanih stranica insidera iz 2005-te sam čitao preko 3 sata, jednostavno odjeljak po odjeljak ponavljajući čitanje rečenica makar 10 puta i nebi htio ići dalje dok koliko-toliko u sebi ne predočim i shvatim polu-skriveno značenje.

Ovaj novi insider daje dosta potpunije i opširnije odgovore od onog iz 2005-te krećem sa čitanjem pa da vidimo o čemu se radi...

Molim da ako slućajno naiđete na prijevod novog insidera "Hidden_Hand" da nam upišete link pa će nam mnogima biti lakše protumačiti njegove odgovore.
Hvala.

P.S. evo čitajući insidera 2008 nekako se ne mogu oteti dojmu da se previše trudi oko odgovora, ide u prevelike detalje čak i kad nije upitan o njima a da ne pričamo da se "raspada" se od ljubaznosti, skoro pa šušta suprotnost od onog iz 2005. Malo mi je sumnjivo sve to ali nastavit ću sa čitanjem...

_________________
Ne znam što je istina, znam samo da "službena istina" nije istina!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto maj 18, 2010 2:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Svali je definitivno do sada najvjerodostojniji insider. To se da zaključiti po obimu i kvalitetu iformacija koje je prezentovala. Nakon 30 godina života u porodici koja je od nastanka Iluminatska, uspješnog bjega odatle, pa izvlačenja muža i djece iz njihovih ruku do pomaganja u deprogramiranju onih koji su se takođe usudili na bjeg.

Opisala je kompletnu obuku, od najranijeg djetinjstva, pa do trenera i obučavanja drugih. Do detalja je razotkrila ciljeve i način rada Iluminata, i još mnogo, mnogo toga.

Iz ličnog iskustva, vezanog za period života kada sam se kretao u krugovima vezanim za njih, mogu potvrditi da oni funkcionišu na način kako je Svali i opisala.

Interview With Ex Illuminati Programmer

Svali 1st Series - The Illuminati - How the Cult Programs People

Svali 2nd Series - The Illuminati in America

Revelations From Ex-Illuminati - Satanism and Mind Control

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: pon maj 24, 2010 11:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
ja mislim da je ovaj illuminati13 najbolji insider jer je rekao važne stvari. činjenice i dokazi nisu toliko potrebni za čovjekov duh


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto maj 25, 2010 12:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Tomo K je napisao/la:
ja mislim da je ovaj illuminati13 najbolji insider jer je rekao važne stvari. činjenice i dokazi nisu toliko potrebni za čovjekov duh


Mislim da jako grješiš. Evo i zašto.

Prvo. Taj nazovi insider već u prvoj rečenici stavlja pod navodnike da su krvne linije Iluminata zle, što onda ispada da su suprotno od toga t.j. dobre.

Citat:
Illuminator13 (A): I am one with access to the knowledge of The Bloodlines who you believe are "Evil" and whose actions you disapprove of. I have chosen to come here to answer the questions you may have, all you have to do is follow The Rules and ask.


Dalje neću ni da se trudim da ga pobijem, to je sasvim dovoljno. Još kad uzmemo u obzir da ga promoviše Wes Penre sve mi je jasno. Penre se prije izvesnog vremena prodao Iluminatima. Dokaz? Pročitaj ovo sa sledećeg linka.

http://www.savethemales.ca/playboy_luci ... ch_be.html

Pozdrav.

:love3:

P.S. Prouči malo bolje linkove iz mog predhodnog posta, znam što pričam, bio sam u tim vodama.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto maj 25, 2010 7:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub apr 24, 2010 2:56 pm
Postovi: 12
Ne znam ali kada sam prvi put pročitao insajdera u meni su počele da se pale neke lampice i
pitanja koja sam sam sebi postavljao sam našao baš tu.Što se tiče odgovora meni skroz imaju
logike što se tiče zatvora,vjere itd.E sad dali je pravi ili nije,nije mi baš ni stalo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto maj 25, 2010 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Ako cemo pretpostaviti da je ovdje prezentirana odredjena kolicina istine, mislim da je sa ovim tekstom sve receno:
Citat:
Mi smo neutralni i radimo nasu dužnost koja mnogo puta zna izgledati negativno.
Ako promatraš pobliže, da naprosto širimo alat koji se može koristiti da se oslobodite ili okujete, vaš izbor.
Uzvišeni zakon ima svrhu za vas i on nije s ovog planeta.
Dokazi da si dostojan da budeš pušten.
Ometanje je dio toga.
Radi se o tome tko je i tko nije.
Oni koji podupiru bilo koju od ovih poznatih ličnosti ne uspjevaju.
Citat:
Borba na koju trebate usmjeriti pažnju je na osobnoj razini.
Citat:
Zabranjujući emocije/želje/ strasti/energije ne znači da ih se makne (to će ti naštetiti, pazite), nego kanaliranje toga da se radi za više ciljeve.

Sva borba se odvija unutar nas samih.
Samo rad na sebi (a ne oko sebe) vodi do Slobode.

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto maj 25, 2010 5:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 3:27 pm
Postovi: 36
Na mene je imalo nekog uticaja jer opet se sve svodi na "tebe" ti odlucujes o svemu bar u ovoj precepciji 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto maj 25, 2010 6:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 12, 2009 10:26 am
Postovi: 1353
Lokacija: Split
Citat:
Ako cemo pretpostaviti da je ovdje prezentirana odredjena kolicina istine, mislim da je sa ovim tekstom sve receno....


meni se bila odmah upalila lampica da je taj insider iskren. za ostale sumnjam.

_________________
http://www.rudolfsteiner.com.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto maj 25, 2010 7:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
LightCaster je napisao/la:

Prvo. Taj nazovi insider već u prvoj rečenici stavlja pod navodnike da su krvne linije Iluminata zle, što onda ispada da su suprotno od toga t.j. dobre.

Citat:
Illuminator13 (A): I am one with access to the knowledge of The Bloodlines who you believe are "Evil" and whose actions you disapprove of. I have chosen to come here to answer the questions you may have, all you have to do is follow The Rules and ask.




ne kužim, on tu kaže da mi mislimo da su te linije zle.
uglavnom, mislim da ni to nije važno, niti tko su linije niti što su one, bitno je to da je sve što nam je potrebno nalazi se u nama samima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto jun 01, 2010 4:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 6:18 am
Postovi: 25
Pročitao sam veći deo teksta iz prvog posta, i mislim da je jednostavno neko, ko je jako upućen u priče o ezoteriji, masonima, kultovima, vladarima sveta, itd, itd... dakle, neko ko je iščitao uzduž i popreko i Davida Ickea, i Johna Maxwella i mnoge druge, jednostavno odlučio da se malo "poigra" na jednom od foruma po tom pitanju. Svojevrstan "elaborate hoax".

Dakle, lik zna masu stvari o tim teorijama i ezoterijama svake vrste, i na osnovu toga i nekoliko svojih originalnih ideja on osmisli neko svoje uređenje sveta i, predstavivši se kao deo neke "svete elite", pojavi se na forumu i odgovara na pitanja. Uvod kaže: "Što začuđuje je to da je insider odgovorio na ta pitanja u jako kratkom vremenu, i ako imamo na umu da su teme raznolike, neke ne oštroumne i neki epski odgovori su se pojavili za samo nekoliko minuta, moramo se zapitati kako je to izvedeno." Dodajte prethodno spomenutoj informisanosti o ezoteriji i malo wikipedije i guglanja i na taj način nije nikakvo čudo to što se desilo.

Poduhvat je i dalje zanimljiv u najmanju ruku. Ako ništa drugo, kreativan je na neki svoj način. Ali ništa više.

But that's me and I could be wrong.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto jun 01, 2010 11:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
table191 je napisao/la:
Pročitao sam veći deo teksta iz prvog posta, i mislim da je jednostavno neko, ko je jako upućen u priče o ezoteriji, masonima, kultovima, vladarima sveta, itd, itd... dakle, neko ko je iščitao uzduž i popreko i Davida Ickea, i Johna Maxwella i mnoge druge, jednostavno odlučio da se malo "poigra" na jednom od foruma po tom pitanju. Svojevrstan "elaborate hoax".

Dakle, lik zna masu stvari o tim teorijama i ezoterijama svake vrste, i na osnovu toga i nekoliko svojih originalnih ideja on osmisli neko svoje uređenje sveta i, predstavivši se kao deo neke "svete elite", pojavi se na forumu i odgovara na pitanja. Uvod kaže: "Što začuđuje je to da je insider odgovorio na ta pitanja u jako kratkom vremenu, i ako imamo na umu da su teme raznolike, neke ne oštroumne i neki epski odgovori su se pojavili za samo nekoliko minuta, moramo se zapitati kako je to izvedeno." Dodajte prethodno spomenutoj informisanosti o ezoteriji i malo wikipedije i guglanja i na taj način nije nikakvo čudo to što se desilo.

Poduhvat je i dalje zanimljiv u najmanju ruku. Ako ništa drugo, kreativan je na neki svoj način. Ali ništa više.

But that's me and I could be wrong.



Pozdravljam,
Mozes li mi pojasniti sto znaci PTB i TPTB?
Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto jun 01, 2010 11:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
table191,

ne vrijedi džabe se trudiš, pokušao sam sa najboljom namjerom, još im izlinkovao ka pravoj stvari, opet ne vrijedi. Njihova spajder čula im daju osjećaj da je to to. Digao sam ruke. Da kako da ne , baš će da se pojavi lik na ATS forumu i da bude insider. Znam neke ovdje na ovom forumu za koje sam siguran, s obzirom na to što postuju, da bi ladno mogli da napišu i bolji materijal.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz