Sada je: čet mar 28, 2024 12:54 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
snoopy je napisao/la:
razni tripovi DA!
to sta sam poceo da dozivljavam na travi nikad nisam.
Tipa da cujem misli i znanja drugih vezane uglavnom za moj zivot zvukove npr ocesem se o vrata a cujem melodiju vidjenje energije i tako to.
Mnogo prirodnije i trezvenije nego na psihotropnim supstancama

Ne znam odakle ti dodo to za agresivnost.
meni su ljudi pricali da s vremenom postaju mnogo opusteniji i neagresivniji


Tako sam cula od jednog psihologa.Trava daje trenutnu opustenost i smirenost i nisam sigurna koliko je "zdravije" koristiti je u manjim kolicinama ....to jeste koliko je bolje koristiti od leksaurina....ali eto ako neko zna nek odgovori...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 10:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
taj verovatno nikad nije ni probao to o cemu prica.
Meni je rekao decko iz svog iskustva kaze da se ranije stalno tukao imao eksplozivne reakcije i tako to i da se mnogo``iskulirao`` od kad....
Decko je inace mnogo dobar i zanimljiv, ima prica i da trava utice na to da kao postanes pasivan i nezainteresovan a ja bas to kod odredjenih ljudi nisam primetio..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
dodo jasan nam je tvoj stav po pitanju marihuane, nema potrebe da periodicki uletavas sa istim pitanjem na koje dobijes odgovor, ali ga ne pokusavas uzeti u obzir.

mani se corava posla, planiraj neku rutu po gjerdapu ili stajaznam...
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 10:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
snoopy je napisao/la:
Bakar i benzin?
Kako to?cemu?
NIsam znao...znam za razne hormone i tecnosti iz cvecara...


Nisam ni ja. Za bakar mi je pričao jedan dečko koji je dilao, naime tako dobiju na gramaži. U bezin je pak utapaju da bi mogli švercat prek granice bez da ju psi nanjuše.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 10:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
pa da, isto ko i jabuke iz hondurasa, ili peruanska teletina.
ako ne uzgojis svoje, jedes (pusis)... da ne kazem sad sta 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 11:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Ma ta mladež, pušidu maruhanu i opojne droge, u ruke si injekcije turaju. treba njima motika paš onda vidit. teiss. a zna se da od droge poludiš
drogaši obični da vas sram i stid može bit. narod u recesiji a vi tako.pujpujpuj
aj spit on dem. z žrmns


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet sep 20, 2012 10:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
to za benzin mi nema smisla.
U tom slucaju mogu jednostavno da je stave u kesu pa u kantu.
A i kada bi bio natoplen benzinom sagoreo bi za cas i osecao bi se jak miris.
sa tim se jos nisam sreo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet sep 20, 2012 10:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
a vala nisam ni bakar sreo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet sep 20, 2012 11:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Nije tako jednostavno, benzin brzo ispari iz trave kad se ona jednom izvadi iz njega ali trava promjeni izgled i okus. Kak to misliš u kesu pa u kantu, pas će ga nanjušiti u koliko god ga ti kesa i kanti stavio. Bakar se nemože vidjeti izvana, treba povući hed po papiru pa ako ostavi crtu bakrenu, eto ti ga na.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet sep 20, 2012 1:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Čisto kao opomena, svaku promociju opojnih supstanci (koje mijenjaju stanje čovjekove svijesti i koje se klasificiraju kao - "droge"), uključujući načine pakovanja i prenošnja - nećemo tolerisati na ovom forumu.

A možda ne bi bilo loše i obratiti pažnju na poglavlje -

Drugs in the Dreamscape, u ovom članku J. Bartleya (koji je bio uzak saradnik Dr Karle Turner, Barbare Bartholic i Eve Lorgen):


http://www.whale.to/b/bartley4.html


(s obzirom da to ima dosta veze sa tematikom kojom se bavimo na ovom forumu)


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet sep 20, 2012 8:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
slika

:glasses7: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet sep 20, 2012 10:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Borg,

nisam vidnovnjak ali sam već unaprijed vidjeo ovakvu reakciju jer znam da "common sense" ne pije vode kod svakog od nas. Zato sam i naveo - "supstance koje se klasifikuju kao droge". Ako trebam biti još jasniji, izvoli:

- depresori CNS-a: alkohol, barbiturati, opijati (morfij, heroin, kodein);
- stimulansi: kokain, ecstasy, amfetamini, fenciklidin;
- halucinogeni: LSD, meskalin, psilocobin, marihuana, ljepila i isparljive otopine

(Naravno, i ovaj spisak ostavlja dovoljno prostora za "šiljenje zobi" i "tjeranje maka na konac" što će opet da odražava nečiju nesposobnost razumijevanja - suštine.)

Nadalje, ne očekujem da neko ko već koristi neke od navedenih supstanci, prestane da ih koristi (ovaj link: http://www.whale.to/b/bartley4.html sam ostavio čisto iz razloga da ne bi kasnije bilo: "...nisam znala... ja sam mislila..."). Tako bi suština poruke bila u tome da se njihova PROMOCIJA na ovom forumu neće tolerisati.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet sep 20, 2012 10:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Galaksija.

Hajde stavimo na trenutak metafiziku i sve ine stvari na stranu.

Cjenim tvoj rad i tvoje postove i smatrajuči da imaš veliku širinu pogleda.

Zato nemogu vjerovati da si na trenutak zaboravio što je to obična ljudska zafrkancija.

Naravno da sam u potpunosti svjestan što su to droge i što si htio reči no, stavio sam gornji post isključivo kao benignu (u mojim očima) zafrkanciju utoliko jer sam smatrao da bi mogla leči uz tvoj post.

Ako si to, eventualno, drugačije uzeo, iskoristit ču američku uzrečicu "no hard feelings" i idemo

:ontopic:

Srdačan pozdrav.

Borg.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: ned sep 30, 2012 9:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
Kad smo vec kod droga,imao bih jedno sasvim Bezazleno Pitanje.Ja se licno ne razumem
u te zajebancije,i nemam nista protiv onih koji svesno odluce da isprobavaju i koriste ta sredstva.
Moje pitanje a u isto vreme i problem koji pokusavam da resim se odnosi na upotrebu alkohola.
Nenormalnu,nekontrolisanu upotrebu vina.Mozda da ukratko objasnim situaciju.
Osoba kojoj pokusavam da pomognem nije bila alkoholicar,sve do jedne obicne laparoskopije
u drzavnoj bolnici.Jedan dan nakon njenog izlaska iz bolnice,primetio sam cudno ponasanje,koje naravno nisam povezao sa uzimanjem alkohola.Vremenom sam ukapirao da se ta osoba opija,i na zalost je svaki moj pokusaj da je recima,delima,ili sta ti ja znam sa cim jos, odvratim od upotrebe alkohola,bio uzaludan.
Pokusacu da jos navedem neke nepravilnosti prilikom opijanja.Sakrivanje.Od samog pocetka je pocela da se krije,kao i alkohol(za cime naravno nema potrebe). Nenormalno brzo ispijanje vina u velikim kolicinama,NEMOGUCIM za tu istu osobu(govorim o pola litre na eks):poznajem je odlicno,jedva je mogla da ispije malu casu vina.Sluz.Obicno pronadjem odredjenu kolicinu sluzi u njenoj blizini,providna i vrlo lepljiva.Agresivnost.
Obicno sam ja meta napada,al nekako se snalazim,da ne ulazim u detalje.Totalna Zaboravnost.Ujutru ustaje kao nova,bez bilo kakvih simptoma mamurluka i secanja na prethodnu noc.Snaga.Raspolaze ogromnom snagom
za njenu fizicku konstrukciju u trenucima opijenosti.Pogled.U tim trenucima joj se opasno promeni nacin na koji gleda,nekako suvise vestacki,rekao bih,da taj pogled lici na nesto sto sam vec video negde.Ostali simptomi su manje vise slicni ostalim alkoholicarima,
a to bih da ne pisem.Rekoh,ukratko,pa da ne davim.U temi abdukcije sam pronasao puno slicnih slucajeva ponasanja kod klonova,a moja osobna snovidjenja ukazuju na to da se toj osobi desilo nesto sto ona licno nije inicirala nicim osim sto je bila bliska sa mnom.Napominjem da je u to Vreme,kad je ona pocela da pokazuje simptome alkoholizma,i onoga sto mozete da zakljucite iz teksta,tekao Najjaci napad na mene.Psihicki.Pa Gospodo draga ,ako imate neku ideju izvolite,otvoren sam za predloge.
Voleo Bih da Znam da li je moguce Nekim sredstvom, Bez Pristanka Izleciti,prekinuti ovisnost o alkoholu, automatski zatvoriti kanal Opsedanja,Racunam da postoji Neka Kontra Droga,Kontra napad,Ovo stanje samo Traje I Traje, a Samo Nece Nista da se Promeni...
Naravno,uvek postoji mogucnost da sam se prevario,jer u danasnje vreme...kome verovati??? :-k pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: ned sep 30, 2012 10:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Da li je klon ili nije, to je teško reći. Po onom što si opisao, čini mi se da se kod nje probudi kompletno zasebna ličnost dok se opija. Čuo sam za par takvih slučajeva, a imam sam prijatelja koji je takav. Naime, inače drag i razuman dečko, kad si popije postane kompletno druga, poprilično zla osoba. Alkohol bude trigger za aktiviranje podosobnosti koja inače leži uspavana, a on se, nakon aktivacije iste koja nastaje nakon određene količine alkohola, ničega ne sjeća. Također, uz njegovu tu podosobnost je nakačena neka vrsta demona, što bi možda mogao biti slučaj i kod osobe o kojoj pričaš. Dosta tog se vidi iz pogleda. No teško je reći ovak prek foruma, tako da su ovo sve samo špekulacije.

Ako pretpostavimo da je demon, u slučaju da je ta podosobnost i on od prije u njoj, pa je samo čekao aktivaciju, tu se nemože puno ako osoba ne posveti iskrenim radom na sebi i putem samospoznaje. Ako je pak naknadno stavljen, tu bi se možda i moglo nešto (doduše pravo pitanje je tko ima dovoljno znanja da pomogne), no samo svjesnim sudjelovanjem i odlukom te osobe.

Teško da joj možeš pomoći ako ona to ne želi.

Uvijek možeš je odvesti ju na prisilno lječenje na psihijatriju, s tim da će ju oni uzeti jedino ako je opasnost za sebe i za druge ili ako je nefunkcionalna i nesposobna brinuti se o sebi. Također, pitanje je da li će joj to išta pomoći ako sama negdje ne donese tu odluku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: pon okt 01, 2012 9:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
Vremenom sam ukapirao da se ta osoba opija,i na zalost je svaki moj pokusaj da je recima,delima,ili sta ti ja znam sa cim jos, odvratim od upotrebe alkohola,bio uzaludan.
Pokusacu da jos navedem neke nepravilnosti prilikom opijanja.Sakrivanje.Od samog pocetka je pocela da se krije,kao i alkohol(za cime naravno nema potrebe). Nenormalno brzo ispijanje vina u velikim kolicinama,NEMOGUCIM za tu istu osobu(govorim o pola litre na eks):poznajem je odlicno,jedva je mogla da ispije malu casu vina.Sluz.Obicno pronadjem odredjenu kolicinu sluzi u njenoj blizini,providna i vrlo lepljiva.Agresivnost.
Obicno sam ja meta napada,al nekako se snalazim,da ne ulazim u detalje.Totalna Zaboravnost.Ujutru ustaje kao nova,bez bilo kakvih simptoma mamurluka i secanja na prethodnu noc.Snaga.Raspolaze ogromnom snagom
za njenu fizicku konstrukciju u trenucima opijenosti.Pogled.U tim trenucima joj se opasno promeni nacin na koji gleda,nekako suvise vestacki,rekao bih,da taj pogled lici na nesto sto sam vec video negde.Ostali simptomi su manje vise slicni ostalim alkoholicarima,



Ovo ne zvuči dobro....
To što si tek sada ukapirao da pije, ne znači da i prije nije pila. Ima ljudi koji su cijeli život ovisnici o alkoholu a porodica to ne vidi, ali vidi promjene raspoloženja.
Postoje nasljedne psihičke bolesti koje se aktiviraju oko tridesete. Nasljedne...dakle..prelaze na potomstvo. Pazi s kim ćeš imati djecu.
Ta zaboravnost je upitna. Ne možeš biti siguran da je stvarno zaboravila, a ja osobno uopće ne vjerujem u zaboravnost u stanju opijenosti, osim ako je osoba u alkoholnoj komi, a koma je koma, nesvjestica iz koje je ne možeš dozvati a ne ispadi pojačane aktivnosti i divljanje.
slažem se sa sjenkom, imala bih još za dodati:
Demoni su širok pojam za astralne entitete, može se to tako nazvati..Očito su prisutni, zakačeni za tu osobu a možda i za prostor...tjeranjem demona može se pomoći i trebalo bi to svakako napraviti da bi moglo liječenje uspjeti. jer demoni će ometati svako liječenje. Ali samo s tjeranjem demona posao liječenja nije gotov. Drugi dio posla osoba treba da odradi sama, ali dok je pod utjecajem demona ona ne može ni vidjeti potrebu da bilo šta radi. Dakle, prije svega bi trebalo očistiti prostor i osobu na daljinu. To se može napraviti a dalje je na njoj.

Moram te upozoriti na narodnu poslovicu: s kim si takav si i ti...znam da zvuči grozno i elogično, jer ona je ta koja divlja a ne ti, ali razmisli. To "takav si i ti" se odnosi na ono što bi od tebe moglo postati ako nastaviš biti u tijesnoj vezi s tom osobom. Takvi ljudi svoje žrtve povuku za sobom na dno, bez obzira na ljubav, rodbinske veze, može to biti i tvoja vlastita majka.....nema tu moralnih skrupula ...
Ta poslovica ima još jedno značenje, a to je ogledalo. S kim si, ti si njegovo ogledalo i on je tvoje ogledalo. Ogledalo -ako je "prljavo" pokazuje naše potisnute mane, ako je čisto pokazuje naše otvorene vrline. Ne možeš popraviti frizuru tako da češljaš sliku u ogledalu, češljaš svoju vlastitu glavu. Dakle, ako želiš popraviti sliku sebe koju reflektira ta osoba trebaš raditi na sebi a ne na njoj. To nije lako shvatiti ni prihvatiti. Da bi pojednostavili što je to ogledalo, uzmimo za primjer one koji stalno nekog sumnjiče i optužuju da je lopov i škrtica, sigurno znaš nekog takvog . Takvi su u biti velike škritice i prikriveni lopovi: oni jako paze kad oni tebi nešto posude da im to što prije vratiš, stalno te podsjećaju da si im dužan, ali kad ti njima nešto posudiš to se ne vraća, ili čak tvrde da su ti već vratili a ti si to zaboravio. Takvi uvijek nađu potvrdu za svoju tvrdnju da su svi ljudi lopovi, uvijek im se dešava da ih prodavačica na kasi prevari, da im netko ne vrati posuđenu stvar...Privlače takve okolnosti. Da bi riješili problem varanja na kasi moraju da riješe svoj problem potisnute emocije koja ih tjera da tako gledaju svijet i da privlače takve okolnosti.
Ima i druga poslovica: Bog nam daje takve probleme s kojima smo sposobni izboriti se. Nema nerješivih problema. Ako misliš da za tebe više vrijedi ova druga poslovica onda se uhvati u koštac s tim, samo , pazi i na prvu...
Mislim da je problem kojeg si opisao ozbiljan i težak, nema dobru prognozu za budućnost ako se ne poduzme nešto ozbiljno, i mislim da ti to ne možeš tek tako riješiti, bez pomoći iskusnijih. Mislim da je taj problem opasan za tu osobu ali i za tebe koji su u blizini. Savjetujem ti da potražiš stručnu pomoć ili da se makneš što dalje možeš od te osobe, bez obzira na to koliko ti se čini da ti je stalo do nje. Spašavaj glavu dok možeš. Ako te osoba uopće pusti da se makneš, jer takvi kad zagrizu, ne puštaju. U svakom slučaju bilo bi dobro da odeš kod psihijatra i opišeš problem, i da ti on objasni što je to, što se može a što se ne može pomoći. Tako ćeš ti sam sebi pomoći da ne osjećaš krivnju ako je odlučiš napustiti unatoč tome što je očito da ti je stalo do nje i očito je da imaš potrebu da joj pomogneš.
Pozdrav :-)

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: pon okt 01, 2012 9:46 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pitaj kakav je nalaz laparoskopije, vjerovatno je neko poražavajuće saznanje u vezi nalaza bilo okidač za depresiju koju ta osoba prilično žestoko pokušava utopiti u alkoholu.
Ne bi ja tu odmah išao miješati metafiziku nego bi prvo pokušao naći sasvim razuman uzrok alkoholizmu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: pon okt 01, 2012 7:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Mislim da je problem u narkozi (drogi!!!!) i stanju u kojem je bila dok je operirana! Tada se obično da "navući" na sebe svašta i primjeri promjene ličnosti nakon operacije su vrlo česti. Ovdje je i pitanje kako je tekla operacija, je li bilo kakvih problema?

Rad na micanju nakačenja trebao bi biti dovoljan, jer u biti ne pije ona!
Obzirom da navodiš da je to "novo" stanje - ja ne vidim problem koji bi se mogao razvlačiti ako se makne onaj koji pije. Ali treba voditi računa da se pregleda da li je riječ o jednom ili ima više toga, jer gdje ej jedan - dođu i drugi....

Da li je sve vezano uz tebe Karadjordje - ne znam, ali znam za puno ovakvih "post" operativnih slučajeva. Stanje unutra kojeg se nalazi čovjek pod narkozom - je doslovno biti isporučen "na pladnju". Bez ikakve mogućnosti obrane, ali to je ionako poznat način rada.

Stanje neće biti moguće rješavati bez njezina znanja i pristanka! Ona mora biti ta koja će sudjelovati u micanju onoga koji pije. I čisto sumnjam, da će ovdje psihijatar moći išta učiniti.
Kažeš da je kad ne pije "normalna" probaj tada razgovarati s njom o tom događanju i objasniti joj što je moguće u igri.

Kanal ne možeš zatvarati, a i čemu, nije riječ o kanalu - to je "na njoj". Dakle to treba maknuti s nje.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sub okt 06, 2012 8:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
Zahvaljujem na odgovorima.Uopste nije jednostavno,jer nisam neki krotitelj
demona i bica iz drugih svetova,a pravo da vam kazem, ma uopste mi nije
trebala takva situacija.Nikad nisam ni pomislio da treba da resavam neresivo
ali eto,stvarno mi nije ostavljena mogucnost izbora.Ne zelim da bezim,da se
sklanjam, dosadilo mi je vise.Jednostavno nek bude.
Nalazi laparoskopije-uredni.Otpust iz Bolnice-posle 2 dana.Dijagnoza- manja upala.
Terapija- Antibiotik u trajanju od 7 dana.Znaci nema indicija da je razocarana dijagnozom.
Uspavana podosobnost?Moguce???
Gen koji se aktivira oko tridesete- Moguce??? Familijarno alkoholicari.
Ali to i dalje ne objasnjava ogromne kolicine,vise mi izgleda kao neko ko nezna
da pije,jer cak i ogrezli alkoholicari koje poznajem izuzetno dobro kao naciju,
(priroda posla,mislim) ne piju na taj nacin.Nikad nisam tako nesto video.Suicid.
Ja vodu tako ne bih popio.Bokalce i tras.Za 10 sec.Ej bre,brate pa to nema nigde.
Opsednuce ? Ili mozda kontrola na daljinu?
U komatoznim stanjima beonjace rade ringispil,i to je tako cudno, ne mogu
da predstavim kako to izgleda.Vreme opijanja je tacno tempirano na vece,preko dana
druga osoba,skroz normalna.Za ovih 3-4 god. neznam dal je promasila neko vece.Secam se, u startu
kad je epizoda pocela,u polusvesnom stanju mi kaze: ovo je mnogo jako,ne mogu da
se suprostavim.
Dal ima jos nekih entiteta pored "onoga sto pije" najverovatnije da.Kad ja recimo
pokusam da odradim neko isterivanje budem ismejan.Bukvalno,kaze jel ti mislis
da ce biblija da ti pomogne(bio sam opasno isprogramiran),ili dok seta nocu ispusta neke cudne coktave zvukove. Taj sto cokce je jos i komican,nikog ne dira,kao da je u nekom svom svetu,srecan,
zadovoljan,a najvise se raduje- kad ide da spava.Sve u svemu,sto rece arwen najbolje
bi bilo da odem u tri lepe,ali mi zaista situacija ne dozvoljava tako nesto.
Otprilike,ako poznajete onu igru sa crnim i belim figuricama,pa kad nekog
drzis u sahu non stop,jednostavno nemam sansu da odigram potez,jebi ga.
Mozda nesto improvizujem... Moje vidjenje koje ne mora da bude tacno a nije vezano
za informacije koje sam ovde procitao je da je zarobljena u beloj odaji u nekoj vrsti sna,
i da to sto je kontrolise ima pristup snovima.Mislim da bi bilo najbolje da TO pokusam da oteram
i sta mislite kako bi bilo najbolje da to odradim, kojom metodom?Zaboravite na Isterivaca Djavola
iz bilo koje Religije, ovo je nesto Drugo.Namerno izmisljen Holivudski scenario samo udaljuje
od Istine. pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sub okt 06, 2012 9:45 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Vjerovatno je to sve onda i tebi namješteno kao životna situacija kao i njoj.
Nemam neko pametno "rješenje" za preporučiti osim da pročitaš ovo ako već nisi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz