Sada je: čet mar 28, 2024 2:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: uto apr 05, 2011 11:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 16, 2010 10:38 pm
Postovi: 204
a bio je neki Hofman prosle godine.. ali najvise sto sam uzeo je cetvrtina od toga... i to je bilo u tom trenutku dovoljno posto sam i pola sledeceg dana proveo na plazi ispijajuci pivo.. dakle nakon veceri ujutru zavrsio na plazi... i naravno bez spavanja do sledeceg jutra... posto jednostavno zbog obaveza nisam imao ni vremena za spavanje.... da sam uzeo ceo verovatno bih otisao do mora....

mene trip vuce na akciju pa bih se u slucaju neke zaista velike kolicine verovatno totalno oslobodio, i ko zna gde bih zavrsio.... sto trenutno sebi ne mogu da priustim...

u tome je problem, ne plasim se ja samoga tripa kao takvoga.... niste me shvatili, iskustva imam dovoljno... :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: pon apr 11, 2011 3:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
Remain je napisao/la:
ma potakla me prica o DMT-u... i bas me zanimaju neke razlike izmedju LSD i DMT... ili bilo koje druge slicne pizdarije.... koliko su u sustini slicne a koliko razlicite... tj. koliko toga imaju zajednickog....


slični jesu, jer su oboje psihodelici, ali nimalo slično nije intenzitet iskustva. dok se iskustvo na lsd tripu polagano nadograđuje od blagog do intenzivnog i od intenzivnog do popuštanja (intenzitet ovisi o dozi) DMT (ovisno o načinu uzimanja - ja sam ga pušio) lupa instantno i iskustvo je kao lsd trip na fast forwardu. lupa u roku sekundi a završava u roku minuta (bez glavobolja, mučnina ili nekih drugih simptoma (barem iz mojeg iskustva). nakon što završi dmt trip, korisnici se većinom osjećaju sasvim normalno u roku od par minuta i osim blage euforije, osjećaji su kao u svakodnevnom stanju svijesti. lsd je drukčiji malo pošto tijelo ga nema prirodno u sebi i osjećaj je uvijek drukćiji, variranje od izrazite nelagode nakon tripa do ekstaze i ugode (sve ovisi o osobi) - a i na lsd-u je način primanja informacija mozga izmjenjena na dulje vrijeme pa su psihičke posljedice vidljivije dok je dmt (čak i ako korisnik doživi bad trip) puno manjeg intenziteta jer traje prekratko da ostavi veće posljedice.

na DMT-u je trip izrazito vizualan (ukoliko se dogodi breakthrough - probijanje) i šarolik. vide se fraktalni geometrijski uzorci koji se kaotično izmjenjuju, pretvaraju u bića, slike, krajolike, ili bilo šta drugo. moguće je viđanje svakakvih bića, komunikacija s njima (iako ne na način ljudske komunikacije, nemože se ni opisati komunikacija ako to uopće i je). kad sam izlazio iz tripa sve mi je pulsiralo čistom geometrijskom/matematičkom energijom i sve je izgledalo presavršeno za opisati. svako vidi nešto drugo ali je način onoga što vidite isti. ako očekujete vidjeti vanzemaljce ili slično razočarat ćete se. nemoguće je trip ljudskim riječima opisati nekom dok ne probate. i naravno, netko može loše dim povući i ništa ne doživjeti a netko može pasti u trip ali kad izađe i z njega ničega se ne sjećati.

inaće, dmt je zapravo ayahuasca. ekstrahiran je iz biljke i može se kombinirati sa MAOI antidepresivima da iskustvo bude isto kao ayahuasca jer je psihoaktivni sastojak ayahuasce dmt, tako da je iskustvo ista stvar. samo što kad se pije traje pola-tri sata. i dmt ne možete oralno uzeti bez tog MAOI-a ili one biljke šta šamani koriste kad ju mješaju jer je DMT razgradiv u želucu a da bude aktivan ne smije se razgraditi i to se potiže sa ovim drugim tvarima koje sprječavaju da se razgradi.

inaće, što se tiće većih doza lsd-a. uzeo sam četiri jedanput iz čistog nemara i gluposti ( mislio sam da sam poprilično iskusan i da ako nisam puko do tad, neću ni sad) i doživio psihozu i poludio. na sreću, nisu bile neke velike posljedice (neću opisivati iskustvo), nisam završio u ludnici i izvukao sam se, ali vjerujte mi da nije bilo nimalo ugodno i 2 mjeseca sam psihički morao nadoknađivati depresijom i žaljenjem za svojim činom.

a sad, opis tripa je ovo, zabrijavao sam štošta, od toga da je smak svijeta u tijeku, da sam bog i mogu raditi što hoću, bio pomalo i nasilan i previše zaljubljen u ljude oko sebe :) ma uglavnom, cijeli život sam rekapitulirao i nasumično razgovarao sam sa sobom tak da mi je unutrašnji dijalog bio glasan da su mi svi mogli čuti svaku misao. vizualke su mi bile preintenzivne, zvukovi su bili boje, boje zvukovi, upadao sam u rupe čiste psihodelije, ponirao u vlastiti um u pakao kakav nisam ni znao da postoji unutar čovjeka. uglavnom, sjebano. riječi ne mogu opisati kako je sjebano psihozu doživjeti. i prijatelj ju je isto na petici doživio i štošta zabrijavao.

a da li sam nakon toga prestao i promjenio se, drek :mrgreen: probao sam i jače doze (ne prejake) i sada mogu kontrolirati trip bez problema, ali i dalje moram biti oprezan.

zato, držite se mog savjeta i ako ste stvarno nesigurni u trip nemojte jače uzimati nego što mislite da u tom trenutku možete podnjeti. tržište je kaotično jer je sama tvar ilegalna pa variraju od izrazito jakih tripova do toliko slabih da se ljudi osjećaju opljačkanim. i da, važno upozorenje za sve buduće psihonaute: BEZ OBZIRA KOLIKO TRIP BIO JAK, KOLIKO VI MISLITE DA STE UŠLI U NEKI DRUGI SVIJET U KOJEM VI GOSPODARITE VAŠOM STVARNOŠĆU, I KOLIKU MOĆ OSJEĆALI, TO JE SAMO TRIP. SVE JE TO VAŠ UM, U TOM TRENUTKU NENADJEBIVO UVJEREN U NEKU ILUZIJU KOJU JE STVORIO. KOLIKO GOD STE VAN OVOG SVIJETA, VJERUJTE DA I DALJE VRIJEDE PRAVILA OVOG SVIJETA. NEMOJTE POČETI SRANJA RADITI MISLEĆI DA JE STVARNOST NESTALA JER, IAKO U SVOM UMU MOŽEŠ BITI BOG, ZA PROSJEČNOG PROMATRAČA SI BUDALA KOJOJ TREBA POMOĆ JER JE PREUDROGIRAN.

dakle, sve te tvari nam daju uvide u same sebe imogu biti odlična sredstva kako dobre zabave, tako i divnih psiholoških prekretnica i dublje uvide u naše vlastito biće, um/dušu/tijelo/šta god, ali prilazite im s poštovanjem, ako ne i strahopoštovanjem i nemojte naglo početi sa većim dozama iz zajebancije.

naravno, možete raditi šta hoćete ali se pripremite na strah i prijezir kaose :mrgreen:

ali da, jedan trip nije toliko strašan ukoliko si s ljudima (ako ti je prvi put). ako si iskusan, jedan trip nije ništa posebno. s vremenom se tolerancija stjeće itd.

nadam se da sam vam bio od pomoći. NAMASTE! :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: pon apr 11, 2011 6:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
demiurge je napisao/la:
Remain je napisao/la:
ma potakla me prica o DMT-u... i bas me zanimaju neke razlike izmedju LSD i DMT... ili bilo koje druge slicne pizdarije.... koliko su u sustini slicne a koliko razlicite... tj. koliko toga imaju zajednickog....



a sad, opis tripa je ovo, zabrijavao sam štošta, od toga da je smak svijeta u tijeku, da sam bog i mogu raditi što hoću, bio pomalo i nasilan i previše zaljubljen u ljude oko sebe :) ma uglavnom, cijeli život sam rekapitulirao i nasumično razgovarao sam sa sobom tak da mi je unutrašnji dijalog bio glasan da su mi svi mogli čuti svaku misao. vizualke su mi bile preintenzivne, zvukovi su bili boje, boje zvukovi, upadao sam u rupe čiste psihodelije, ponirao u vlastiti um u pakao kakav nisam ni znao da postoji unutar čovjeka. uglavnom, sjebano. riječi ne mogu opisati kako je sjebano psihozu doživjeti. i prijatelj ju je isto na petici doživio i štošta zabrijavao.
.
.

dakleko ti je prvi put). ako si iskusan, jedan trip nije ništa posebno. s vremenom se tolerancija stjeće itd.

nadam se da sam vam bio od pomoći. NAMASTE! :love3:


ja sam izlazio van iz tjela, samo što sam to skužio čitav tjedan kasnije,
kada sam se prisjećao te večeri, skužio sam da sam imao "krivi kut" gledanja,
fak... ptičja perspektiva...
nikad to ekipi nisam ispričao....

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet maj 12, 2011 12:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Droge vam nece pomoc. Pricam zato jer znam jer sam bio 2 godine na heroinu i da ne pricam na kakvim sve ne pizdarijama.

Bjezite ca od toga ako zelite zivot, napredovanje i ako zelite svjest. Sve je to umjetno. Jebe vam mozak i nikakve koristi od toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri maj 25, 2011 8:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
waax je napisao/la:
Droge vam nece pomoc. Pricam zato jer znam jer sam bio 2 godine na heroinu i da ne pricam na kakvim sve ne pizdarijama.

Bjezite ca od toga ako zelite zivot, napredovanje i ako zelite svjest. Sve je to umjetno. Jebe vam mozak i nikakve koristi od toga.



Ako uzimas nesvjesno i navuces se na to, onda se slazem sa tobom, tu nema vise pomoci.
No, ako zelis svjesno uzeti oprobati, da vidis polozaj svjesnosti u tom trenu, nista opasno.

Promatrao sam neke ljude koji duze vremena uzimju bilo sta, cak i travu, ne svidja mi se njihova svjetlost aure, potamni, oci su im tamne, nema vise sjaja u njima.

Probao sam neke stvari i izvukao sam samo pozitivno iz toga, ali da si dalje zelim prljati
auru i svjest, ne hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: ned jun 26, 2011 5:01 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 12:00 pm
Postovi: 3
Konzumirao sam duže vrijeme sve i svašta, i to doslovno, od opijata do rijetkih halucinogena...

I došao do čega? Droge se iluzija. Sada mantram Hare Krišna maha mantru i doživljavam iskustva koja postaju sve intenzivnija, a percepcija se mijenja za stalno. Dakle, budim se sa većom svjesnošću i imam ju konstantno. Ne treba mi nikakav thc, morfij, heroin, šarolik izbor sa polica ljekarne, amfetamin, mdma, mdea, 2cb, 2ce, lsd, doc, salvia divinorum, dmt, peganum harmala, pa sve do muškatnog orašćića lsa sjemenki, san pedra itd. itd. da ne nabrajam sve jer je i ovo dovoljno za poantu...

One koje znam a nastavili su s tim samo tonu sve više i više i prodaju se suptilnim bićima za još, i postaju robovi i sluge maye potpuno prekriveni iluzijom i sve više pod vlašću tamasa (gune neznanja). Svatko primjeti kad nečija pojava sjaji, a kad je netko kao crna rupa...pogotovo oči...samo tama...ali ipak, nadam se da će i takve osobe dobiti milost, i krenuti prema Krišni.


Te droge ne daju ništa osim laži. Koja je svrha? Kako netko može uopće misliti da će mu droga pomoći u razvoju svijesti? Pa to je materija! Treba uključiti zdravi razum. Kako ti nešto sa grubog nivoa može pomoći da dosegneš suptilna stanja svijesti? Možda i može...na koji dan, par sati ili par minuta, a nakon toga si niže nego prije toga, i počinješ razmišljati kako ćeš opet uzet, kako ćeš uzet duplo, kako ćeš probat ovo-ono, kako će ti to nešto dati...iluzija, obmana.

Stalno tražiš a ne nalaziš, i sveki put kad nešto uzimaš misliš da ćeš to što tražiš naći i svaki put se razočaraš, pa isprobavaš sve po redu misleći da je to možda to, i da ćeš doći do onoga što tražiš i opet ništa. Bude zanimljivo, ali ipak na nalaziš ono što tražiš, jer da nalaziš ne bi opet tražio i konzumirao...I nastavljaš uzimati jer očito nešto tražiš, ali nikako to da nađeš i nastavljaš potragu...zašto ne možeš naći to što tražiš? Što uopće tražiš?

Ne možeš naći jer tražiš na krivom mjestu. A tražiš zadovoljstvo, blaženstvo, ekstazu jer je to naša priroda; sat-cit-ananda; vječnost-svjesnost-sreća i blaženstvo. To je Krišna. Krišna znači zadovoljstvo. On je taj kojeg tražimo...personifikacija ekstaze.

Droga ne daje nego uzima. Zapravo daje, daje nesvijest. Posljedice koje i danas trpim, nakon rigoroznih promjena u životnim navikama i pročišćenju su strašne, i trebat će mi još dugo da se povratim na nekadašnju razinu...

Sreća je što sam shvatio da je to sve tako trebalo biti, jer u ovom se svijetu sve dešava s matematičkom preciznošću, po apsolutnoj vlasti Vrhovnog Svjesnog Bića, Boga (Krišne).

Droge te mogu nešto naučiti, a to je da ti netrebaju i da ti daju samo laž i iluziju. To treba shvatiti dok nije prekasno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: ned jun 26, 2011 5:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 12:00 pm
Postovi: 3

"Srila Prabhupada lived amid the drug culture, in a neighborhood
where the young people were almost desprerately attempting to alter
their consciousness, whether by drugs or some other means--whatever
was available. Srila Prabhupada assured them they could easily
achieve the higher consciousness they desired by chanting Hare
Krishna.

"In explaining Krishna consciousness Prabhupada occasionally
mentioned the drug experience -- even if only to show that the two
were contrary paths. He was familiar already with Indian "Sadhus" who
took ganga and hashish on the plea of aiding their meditations. And
even before he left India hippie tourists had become a familiar
sight on the streets of Delhi.

"The hippies liked India because of the cultural mystique and the easy
access to drugs. They would meet their Indian counterparts who
assured them that taking hassish was spiritual, and then they would
return to America and spread this misconception of Indian spiritual
culture.

"It was the way of life. The local head shops carried a full line of
paraphernalia. Marijuana, LSD, peyote, cocaine and hard drugs like
heroin and barbituates were easily purchased on the streets and in
the parks. Underground newspapers reported important news on the drug
scene, featured a cartoon character called "Captain High", and ran
crossword puzzles that only a seasoned "head" could answer.

"Srila Prabhupada taught that Krishna consciousness was beyond the
revered LSD trip. "Do you think taking LSD can produce ecstasy and
higher consciousness?" he once asked the storefront audience. "Then
just imagine a room full of LSD -- Krishna consciousness is like
that..."

"People would regularly come into the storefront and ask Srila
Prabhupada's disciples, "Do you get high from this?" and the devotees
would truthfully reply, "Oh yes. You can get high just by chanting Hare Krishna.
Why don't you try it."

"When the members of Timothy Leary's Millbrook commune came to Srila
Prabhupada's storefront they all chanted in the kirtana [to see what
sort of "high" chanting could produce] and after Prabhupada's lecture
the Millbrook commune's leader asked about drugs. Prabhupada replied
that drugs were not necessary for spiritual life, that they could not
produce spiritual consciousness, and that all drug-induced religious
visions were simply hallucinations. To realize God was not so easy or
cheep that one could do it by just taking a pill or smoking. Chanting
Hare Krishna, he explained, was a purifying process to uncover one's
pure consciousness. Taking drugs would increase the covering and bar
one from self-realization

"The members of the Millbrook community then challenged Srila
Prabhupada: "But have you ever taken LSD?" Prabhupada replied, "I
have never taken any of these things -- not even cigarettes or tea. I
have not taken, but my disciples have taken all these things --
marijuana, LSD -- many times and now they have given them all up. you
can hear from them. Hayagriva, you can speak.

Hayagriva said: "Well no matter how high you go on LSD, you
eventually reach a peak, and you have to come back down. Just like
travelling into outer-space in a rocket ship. Your spacecraft can
travel very far away from the earth for thousands of miles, day after
day, but it cannot simply go on travelling and travelling. Eventually
it must land. On LSD we experience going up, but we always have to
come down again. that's not spiritual consciousness. When you
actually attain spiritual or Krishna consciousness, you stay high.
Because you go to Krishna you don't have to come down. You can stay
high forever." (From "Prabhupada"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: pon jun 27, 2011 2:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
jivatma =D> :thumbup:
uzimanje droge za duhovnost je ko jebanje za nevinost.

jedino sta priznajem su kastanedine gljive i kaktusi jer onde stoji dosta toga iza onoga, te nasa obicna konoplja koju zapalis na podu dok meditiras.

droge = easy way = OPS, laganje samog sebe, hranjenje ega i vlastitog uzitka.

uvjek ce neki pokusat vidit kozmos odozgo, a nisu ni pokusali vidjet zalazak sunca odozdo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: uto jul 05, 2011 7:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
u krivu si jivatma, te droge su te učinile osobom kakva jesi danas. ako si danas čist od svega i ideš svojim putem razvijanja svijesti (koji god on bio, krišna, višna, šiva, buda, isus) bez korištenja biljka učiteljica, to je zato što si u jednom periodu života granice svog ega uništio sa drogama, biljkama i kemikalijama učiteljima, pa čak i sa dopom koji kažeš da si koristio. kažeš da je to materija ali sve je materija, materija nije ništa drugo nego čvrsta manifestacija beskrajne energije/duha/ki-ja/boga/brahmana/bla-bla. tvoje tijelo je odraz tvog duha, i svaka meditacija koja izazove pomak svijesti iz jednog stanja u drugo je također kemijska reakcija unutar tijela. materija je oblik energije i energija je oblik materije.

to uzaludno traženje onog tranformacijskog trenutka kroz korištenje nanovo i nanovo je zapravo neshvaćanje da si taj trenutak već dobio ali ga ne želiš priznati.

uostalom nije stvar u cilju, stvar je u potrazi. sve droge rade štetu tijelu, neke ogromnu neke blagu i gotovo nikakvu, ali sve su tu s razlogom, kao što je svaki atom koji sačinjava prostor tu s razlogom, iako ga zapravo ni nema.

btw. judzin, očito jako malo znaš o drogama (vjeruj mi, jer ih ja proučavam). pretpostavljam da nisi ništa probao osim trave, ako si i nju probao (možda sam u krivu). kastaneda je manje više uzimo delirijante, koji su čisti otrov i petnaest puta otrovniji od bilo koje sintetike. od dature pun k ljudi godišnje otegne papke ili provodi vrijeme u ludari poluslijepi od otrova koji ne znaju na ispravan način spraviti da ih ne unakazi, al bar im nije dosadno :D uostalom, san pedro kaktus je skoro isti k ko lsd a lsd je možda najmanje štetna stvar po tijelo ako se koristi umjereno, daleko više od duvanja vikendom pošto kad se puši vutra unosi u sebe pun k kancerogena i nus-produkata koji se teško isščišćavaju iz tijela uz konstantno duvanje čak i usprkos thc-u koji je antikancerogen. dakle unos thc-a pušenjem kanabisa je najštetnije zato što sve što gori je kancerogeno, dim je iopćenito kancerogen u bilo kojem obliku. inaće neštetan naćin unošenja tog predivnog spoja u tijelo je kroz upotrebzu vaporizera di se biljka ne zapali već se samo zagrije da ispari thc u balon vrećicu i to je onda 100% lijek i još je sto put bolje i psihoaktivnije nego nego joint. dakle, zabavica sa čistom saviješću :love3:

doduše ne kažem da ja to tak koristim, ja se i dalje još razbijam uz novaka ĐOKovića :mrgreen:

sve je relativno. inaće patnja je nužna da bi se čovjek pomaknuo iz točke A do točke B. bolit će tebe kurac ako ti je sve na pladnju i savršeno. kao što je reko alexander shulgin: "da bi saznao kako nešto radi, moraš ga prvo poremetiti" . droge (alkohol, duhan, kanabis halucinogeni...) su bile tu od početka civilizacije i bit će i dalje s nama izvršavajući svoj zadatak, neke živote uzimajući a neke uzdizući do visina intelektualnosti i evolucije svijesti (zvuči malo blesavo, al nema veze). uglavnom, kao što sam reko, učite i prilazite svemu s poštovanjem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet dec 15, 2011 11:38 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet dec 15, 2011 11:19 am
Postovi: 1
demiurge je napisao/la:
u krivu si jivatma, te droge su te učinile osobom kakva jesi danas. ako si danas čist od svega i ideš svojim putem razvijanja svijesti (koji god on bio, krišna, višna, šiva, buda, isus) bez korištenja biljka učiteljica, to je zato što si u jednom periodu života granice svog ega uništio sa drogama, biljkama i kemikalijama učiteljima, pa čak i sa dopom koji kažeš da si koristio. kažeš da je to materija ali sve je materija, materija nije ništa drugo nego čvrsta manifestacija beskrajne energije/duha/ki-ja/boga/brahmana/bla-bla. tvoje tijelo je odraz tvog duha, i svaka meditacija koja izazove pomak svijesti iz jednog stanja u drugo je također kemijska reakcija unutar tijela. materija je oblik energije i energija je oblik materije.

to uzaludno traženje onog tranformacijskog trenutka kroz korištenje nanovo i nanovo je zapravo neshvaćanje da si taj trenutak već dobio ali ga ne želiš priznati.

uostalom nije stvar u cilju, stvar je u potrazi. sve droge rade štetu tijelu, neke ogromnu neke blagu i gotovo nikakvu, ali sve su tu s razlogom, kao što je svaki atom koji sačinjava prostor tu s razlogom, iako ga zapravo ni nema.

btw. judzin, očito jako malo znaš o drogama (vjeruj mi, jer ih ja proučavam). pretpostavljam da nisi ništa probao osim trave, ako si i nju probao (možda sam u krivu). kastaneda je manje više uzimo delirijante, koji su čisti otrov i petnaest puta otrovniji od bilo koje sintetike. od dature pun k ljudi godišnje otegne papke ili provodi vrijeme u ludari poluslijepi od otrova koji ne znaju na ispravan način spraviti da ih ne unakazi, al bar im nije dosadno :D uostalom, san pedro kaktus je skoro isti k ko lsd a lsd je možda najmanje štetna stvar po tijelo ako se koristi umjereno, daleko više od duvanja vikendom pošto kad se puši vutra unosi u sebe pun k kancerogena i nus-produkata koji se teško isščišćavaju iz tijela uz konstantno duvanje čak i usprkos thc-u koji je antikancerogen. dakle unos thc-a pušenjem kanabisa je najštetnije zato što sve što gori je kancerogeno, dim je iopćenito kancerogen u bilo kojem obliku. inaće neštetan naćin unošenja tog predivnog spoja u tijelo je kroz upotrebzu vaporizera di se biljka ne zapali već se samo zagrije da ispari thc u balon vrećicu i to je onda 100% lijek i još je sto put bolje i psihoaktivnije nego nego joint. dakle, zabavica sa čistom saviješću :love3:

doduše ne kažem da ja to tak koristim, ja se i dalje još razbijam uz novaka ĐOKovića :mrgreen:

sve je relativno. inaće patnja je nužna da bi se čovjek pomaknuo iz točke A do točke B. bolit će tebe kurac ako ti je sve na pladnju i savršeno. kao što je reko alexander shulgin: "da bi saznao kako nešto radi, moraš ga prvo poremetiti" . droge (alkohol, duhan, kanabis halucinogeni...) su bile tu od početka civilizacije i bit će i dalje s nama izvršavajući svoj zadatak, neke živote uzimajući a neke uzdizući do visina intelektualnosti i evolucije svijesti (zvuči malo blesavo, al nema veze). uglavnom, kao što sam reko, učite i prilazite svemu s poštovanjem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet jan 19, 2012 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
droge nisu problem, vec ljudska svijest. i nije da droga vuce tebe, vec ti ocajno pokusavas doci do nje. zasto? ljudska podsvijest je cudna stvar, svi mi imamo unutrasnjih demona od kojih pokusavamo pobjeci a droge ti omogucavaju to. naravno, ne moraju biti droge, neko se navuce na hranu,slatkise,sex,alkohol etc,etc. cannabis je po meni jedna od najsavrsenijih biljaka na ovoj planeti, samo je ne treba zloupotrebljavat i koristiti za pogresne stvari, i naravno sve u mjeri.
nisu ti preparati nista kirvi, krivi smo mi sto pokusavamo pobjeci od stvarnosti a ne rijesavat unutrasnje dijaloge. e tu lezi zamka ovisnosti, kad pomislis da ti neki "dodatak" moze rijesit zivotne probleme.

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 7:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon mar 19, 2012 7:56 pm
Postovi: 51
Hteo bih da vas pitam..
Osim konoplje,koja jos droga ne "steti",da su ista stanja kao ona u stetnim,ako me razumete :oops:
Ne bi se to sce zvalo droga da ne steti,ali interesuje me.
Naravno,uz to da dodam meditaciju itd kao pozitivne stvari koje vec radim..

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 7:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
mimi95 je napisao/la:
Hteo bih da vas pitam..
Osim konoplje,koja jos droga ne "steti",da su ista stanja kao ona u stetnim,ako me razumete :oops:
Ne bi se to sce zvalo droga da ne steti,ali interesuje me.
Naravno,uz to da dodam meditaciju itd kao pozitivne stvari koje vec radim..

Hvala

Zavisi na šta ciljaš.
Zbog čega meditiraš?

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 7:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
mimi95 je napisao/la:
Hteo bih da vas pitam..
Osim konoplje,koja jos droga ne "steti",da su ista stanja kao ona u stetnim,ako me razumete :oops:
Ne bi se to sce zvalo droga da ne steti,ali interesuje me.
Naravno,uz to da dodam meditaciju itd kao pozitivne stvari koje vec radim..

Hvala



Ma konoplja ti nije droga :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 7:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
mimi95 je napisao/la:
Hteo bih da vas pitam..
Osim konoplje,koja jos droga ne "steti",da su ista stanja kao ona u stetnim,ako me razumete :oops:
Ne bi se to sce zvalo droga da ne steti,ali interesuje me.
Naravno,uz to da dodam meditaciju itd kao pozitivne stvari koje vec radim..

Hvala



Nema takve. Sve imaju nekakve svoje nuspojave, koje nemoraju nužno biti instant štetne, no ulaze u tvoje energetsko polje i ostaju unutra, ako ništa trajno te mjenjaju, s posljedicama na energije, tijelo i psihu koje se nedaju predvidjeti. Zapravo i trava šteti, bar ovo smeće koje do nas dolazi jer je tretirano različitim kemijama i dodatcima, što radi očuvanja, što radi povećanja gramaže. Od bakra pa do benzina, sve se može naći u travi lokalnog dilera. Najbolje bi bilo da ju prokuhaš, tj. radiš čokoladu od nje. Od ovih ostalih, ako baš moraš, biraj ono što raste iz zemlje. Mnogi su imali zanimljiva iskustva na psilocibama, salviji, hašišovom ulju i slično, no sve je od toga iznimno teško nabaviti, bar ovdje gdje ja živim. Ja sam od navedenog probao samo gljive psilocibe (tu travu ne računam) i jedino iskustvo koje sam imao je ono bad tripa. Doduše nije bilo tako strašno jer mi se i bez gljiva događaju čudne stvari, tako da sam znao da samo trebam čekati da prođe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 8:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Bakar i benzin?
Kako to?cemu?
NIsam znao...znam za razne hormone i tecnosti iz cvecara...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 8:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon mar 19, 2012 7:56 pm
Postovi: 51
Najpre sam pitao da vidim da li je uopste moguce nekome biti toliko "dobro" a da se ne upropasti.Mislim na razne tripove,halucinacije...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 9:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Korištenje trave dugi niz godina dovodi do agresivnijeg ponašanja.Nijedna droga nije zdrava,pa tako ni kafa koju nazivaju drogom….oni koji je konzumiraju vrlo dobro znaju da glava boli ako se ne popije u vremenu kad se pije. Također su i cigare droga, dakle svaka ovisnost je u biti droga,…
Za vrijeme rata vojska (necu reci koja) je konzumirala u nedostatku droga coca colu i ćeten alvu ili tahan halvu nisam sigurna sta od tog dvoga, ali kad se zajedno uzima izaziva efekat trave,ugodan i spokojan osjecaj…..

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 10:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
razni tripovi DA!
to sta sam poceo da dozivljavam na travi nikad nisam.
Tipa da cujem misli i znanja drugih vezane uglavnom za moj zivot zvukove npr ocesem se o vrata a cujem melodiju vidjenje energije i tako to.
Mnogo prirodnije i trezvenije nego na psihotropnim supstancama

Ne znam odakle ti dodo to za agresivnost.
meni su ljudi pricali da s vremenom postaju mnogo opusteniji i neagresivniji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri sep 19, 2012 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
snoopy je napisao/la:
razni tripovi DA!
to sta sam poceo da dozivljavam na travi nikad nisam.
Tipa da cujem misli i znanja drugih vezane uglavnom za moj zivot zvukove npr ocesem se o vrata a cujem melodiju vidjenje energije i tako to.
Mnogo prirodnije i trezvenije nego na psihotropnim supstancama

Ne znam odakle ti dodo to za agresivnost.
meni su ljudi pricali da s vremenom postaju mnogo opusteniji i neagresivniji


Tako sam cula od jednog psihologa.Trava daje trenutnu opustenost i smirenost i nisam sigurna koliko je "zdravije" koristiti je u manjim kolicinama ....to jeste koliko je bolje koristiti od leksaurina....ali eto ako neko zna nek odgovori...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz