Sada je: pet mar 29, 2024 12:34 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 232 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: uto jun 15, 2010 12:20 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet maj 21, 2010 1:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: USA TN
Citat:
Da li može neko da mi objasni o čemu se tu uopšte radi? Ništa ne kontam. ](*,)


I am sorry. I will let Lighcaster translate for me. The program I was using does not work properly. I am like you, frustrated and ](*,)

_________________
"Truth is not only violated by falsehood; it may be equally outraged by silence." ~ Amiel

"...the enemy is global, so must be the resistance.." ~Lightcaster

http://www.youtube.com/user/MsLuckee1


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: uto jun 15, 2010 4:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
halo,

postovi koji su bili loše prevedeni su sada editovani, moja greška, poslao sam joj moj program za prevođenje koji očito nije obavio posao kako treba u startu.

Sada je sve dovedeno u red i nadam se da će ti info iz njenih postova pružiti korisne informacije.

:love3:

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: čet aug 05, 2010 10:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Sodium Fluoride: Poison In The Tap Water

slika

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: pet sep 03, 2010 1:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Novo slučajno otkriće, zube perite prahom od kore cimeta. Bolje je od najbolje dosad isprobane paste, a em osvežava tj aromatizuje dah. Ua fluor :mrgreen:
Javite iskustva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: pet sep 03, 2010 5:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Cek, cek, jel to obicni cimet u prahu o kojem govoris ?

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: sub sep 04, 2010 1:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Da.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: uto okt 05, 2010 10:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 2:15 pm
Postovi: 62
baki je napisao/la:
Novo slučajno otkriće, zube perite prahom od kore cimeta. Bolje je od najbolje dosad isprobane paste, a em osvežava tj aromatizuje dah. Ua fluor :mrgreen:
Javite iskustva.


Jesi to ti otkrio ili ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: sri okt 06, 2010 7:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Primetio sam da mi zubi postaju neverovatno glatki nakon što pojedem nešto što pospem cimetom, ili nakon čaja s cimetom.
Probao sam da naspem na četkicu i operem zube i bilo je kao da sam ih oprao pastom, i još bolje.
Nakon pranja cimetom, usta isprati čajem od kadulje i zelenog čaja i mente (dobija se još bolji efekat i ledeno svež dah :mrgreen: )...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: ned okt 10, 2010 7:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 4:38 pm
Postovi: 7
Dado je napisao/la:
Soda-bikarbona izbjeljuje zube,ali uništava zubno meso.Dugotrajna upotreba dovodi do paradentoze.Pozdrav

Pa normalno,ljudi saznaju neugodnosti i stetu tek kada se ona dogodi.Zaista neznam da i ljudi od znanja unatoc tome silnom obrazovanju podlijezu takvim neznanjima pa se truju tim fluorom,pa i danas bogati u urbanim sredinama gdje pijemo fluorisanu vodu,nitko nepoduzima bas nista da se prestane sa tim.Hajde tu zubnu pastu i mozemo zamjeniti raznim drugim sredstvima,ali sto ce mo sa vodom,jeli treba da idemo negdje traziti izvore?zaboga pa to je katastrofa. :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: pet dec 24, 2010 9:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 16, 2010 10:38 pm
Postovi: 204
baki je napisao/la:
Primetio sam da mi zubi postaju neverovatno glatki nakon što pojedem nešto što pospem cimetom, ili nakon čaja s cimetom.
Probao sam da naspem na četkicu i operem zube i bilo je kao da sam ih oprao pastom, i još bolje.
Nakon pranja cimetom, usta isprati čajem od kadulje i zelenog čaja i mente (dobija se još bolji efekat i ledeno svež dah :mrgreen: )...

Pozdrav


probao sam cimet.. ranije sam koristio i origano.. sad cu probati i sa zhalfijom.. sve je to dobro, mozhda najbolje neki mix prah napraviti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: sri dec 29, 2010 10:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Remain je napisao/la:
...probao sam cimet.. ranije sam koristio i origano.. sad cu probati i sa zhalfijom.. sve je to dobro, mozhda najbolje neki mix prah napraviti...

Mix ja... npr daljim istraživanjem pronašao sam da se mix može spraviti i od domaće sirovine kakva je prah od sušene quercus cortex kao osnova, te uz dodatak malo mlavenog syzygium aromaticum, zbog arome, te može i/ili cimeta, isto zbog arome (koji čak slično i deluju jer poseduju slična antimikrobna svojstva), kako ko voli.
Recimo mlevena quercus cortex uz mlaveni syzygium aromaticum kao preah, a čaj od žalfije kao tečnost kojom će se nakon pranja ispiratri.

Inače postižu se zapanjujući efekti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: ned jan 02, 2011 11:25 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 26, 2010 9:43 am
Postovi: 28
Ja koristim AloeFresh pastu, ima nekoliko vrsta, ponekad Logonu kupim. Weleda, na zalost, nema da se kupi u Srbiji, a oni imaju super kozmetiku, pored pasti za zube.

Nasla sam neki link, to su te paste: https://shop.gea.com.hr/c-111-zubne-paste.aspx, tako da mozete da narucite i preko neta, iz Hrvatske.

U Srbiji AloeFresh moze da se kupi u Lily prodavnicama i u nekim apotekama

:love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: uto jan 04, 2011 10:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Lahadima je napisao/la:
Ja koristim AloeFresh pastu, ima nekoliko vrsta, ponekad Logonu kupim. Weleda, na zalost, nema da se kupi u Srbiji, a oni imaju super kozmetiku, pored pasti za zube.

Nasla sam neki link, to su te paste: https://shop.gea.com.hr/c-111-zubne-paste.aspx, tako da mozete da narucite i preko neta, iz Hrvatske.

U Srbiji AloeFresh moze da se kupi u Lily prodavnicama i u nekim apotekama

:love12:

I... kada opereš zube ujutro tom pastom, ostaju li čisti do večeri, mislim glatki, bez naslaga i to... Odsustvo neprijatnog mirisa podrazumevam kao No:1?

A pored svega, zašto doprinositi kapitalizmu kao najvećem zlu kada možemo otići, nabrati i sami sebi pripremiti svoju najbolju pastu ili prašak za zube...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: sri jan 05, 2011 10:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
Flouorid nije največi problem zubnih pasti,tamo ima još desetak raznih vrsti kemikalija koje su štetne za zdravlje.

http://www.wired.com/science/discoveries/magazine/15-10/st_colgate


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: sri jan 05, 2011 7:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Dr. Russell Blaylock - Skrivena istina iza cijepljenja, fluoridirane vode, aspartama i eugenike


Dr. Russell Blaylock M.D. is a retired neurosurgeon and author whose trailblazing research has tirelessly documented the fact that there is an epidemic of neurological disorders in the western world which are directly connected to toxins in our environment, and how this relates to the larger global eugenics program behind population reduction. In this fascinating interview, Blaylock reveals how depopulation programs forged by the Rockefeller foundation in association with the Nazis were the basis of modern day incarnations of eugenics like fluoride poisoning and vaccinations. Blaylock explains how the eugenics movement began in America through Rockefeller, Ford and Carnegie funding and what originated as The Science of Man project, which was an effort to socially engineer humanity to weed out those deemed "undesirable" to the elite. Rockefeller funding via major universities then bankrolled eugenics programs for the next several years, information about which was gleaned and exchanged with the Nazis in Hitler's Germany. Once eugenics had attracted the negative connotations of racial superiority and genocide, the pseudo-science was reborn under the umbrella of molecular biology and DNA. The goal is to alter behavior by chemically changing the way in which the brain functions. One of the primary methods through which this is achieved is by fluoridating water and food supplies. Blaylock explains how fluoride opportunists seized upon falls in dental cavities, which were occurring naturally as a result of increased calcium intake and better diets in the west, to claim that mass fluoridation was the answer, while burying a plethora of studies that proved adding fluoride to water did not reduce cavities at all and in fact in several instances increased dental cavities.


1 dio


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika



2 dio


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika



3 dio


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika



4 dio


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika



5 dio


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: sri jan 05, 2011 9:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Hvala, hvala, hvala righteous!!! Izvrstan video! :thumbup:

:love3: :love3: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: čet jan 06, 2011 1:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
ne znam dal je neko vec pomenuo ovo al ako nije evo sad:

Neka indijska kompanija plasira svoje proizvode u Srbiji koji su na bazi njihovih biljaka i jos nekih nama poznatijih.

One su bez fluora i prodavnica se nalazi u bulevaru umetnosti 5 na novom beogradu.
Pa koga zanima nek svrati ,pozove,naruci...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: čet jan 06, 2011 2:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Pogledajte "Paklenu naranča" iz 1971. godine - Clockwork Orange
to je film usko povezan s ovim što govori ovaj tip o eugeniji i biheviorizmu!

http://thepiratebay.org/torrent/6001164 ... 5D-PiRaTeS

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: čet jan 06, 2011 10:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
snoopy je napisao/la:
ne znam dal je neko vec pomenuo ovo al ako nije evo sad:

Neka indijska kompanija plasira svoje proizvode u Srbiji koji su na bazi njihovih biljaka i jos nekih nama poznatijih.

One su bez fluora i prodavnica se nalazi u bulevaru umetnosti 5 na novom beogradu.
Pa koga zanima nek svrati ,pozove,naruci...

Citat:
A pored svega, zašto doprinositi kapitalizmu kao najvećem zlu kada možemo otići, nabrati i sami sebi pripremiti svoju najbolju pastu ili prašak za zube...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Fluor - najveća naučna prevara
PostPostano: uto mar 15, 2011 1:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 7:33 pm
Postovi: 30
da liste ikad procitali sastav flasirane vode,svka ima fluor u sebi???...kojim povodom za zube?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 232 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz