Sada je: čet mar 28, 2024 2:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pon sep 24, 2012 12:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Nemam pojma, ako je to istina za 27. (ali nesto se sprema u svakom slucaju to vlade vec sve dobro znaju), jer mi covjek izgleda dosta uvjerljivo, svaki dan prati i snima pa stavlja na youtube, a i sama vidim, nebo se totalno promjenilo. Svaki dan par sati prije zalaska spricaju chemitrails upravo podrucje zalaska sunca, nebo je nevjerojatne boje, prelijevaju se crvena, rosa, ljubicasta, turkis, zelena, babyplava, a kad pogledam pravac iznad glave prozirna svjetlo turkis, izgleda kao da se nebo otvorilo kao da gledam u beskonacnost. Po noci je nebo crveno, oblaci crveni. Ako se ta pomracina stvarno desi 27. kakvo objasnjenje ce da nam lifruju, n a s a :mrgreen: :?: mozda invaziju vanzemaljaca :mrgreen: :angel4:
( :-k pod uslovom da ne bude katastrofe, da prezivimo )


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pon sep 24, 2012 2:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
Ja jedva cekam 28.09. i objasnjenja zasto ipak nismo vidjeli Nibiru niti bilo kakve efekte istoga. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto sep 25, 2012 9:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Da, mislim da ovo sijanje straha je već prešlo u paranoju.

Istina, jučer je nebo bilo išarano zaostalim tragovima aviona.

Ništa sa Olimpijskih, ništa od ovoga 27. itako dalje.

Treba si radije naći neki hobi :angel4:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet sep 28, 2012 4:40 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ako nešto znači, moje kornjače su zadnja tri dana spavale van vode na suhom, a to nikad ne rade, uvijek spavaju pod vodom.
Sad sam pogledao gdje spavaju i vratile su se u vodu, slučajno baš kako je prošao 27.09.2012.....
Može biti da se nešto događa, ali što?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet sep 28, 2012 2:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
Dakle, prva stvar koja ti pada na pamet zasto su ti kornjace spavale na suhom je Nibiru? :D Da im nije mozda bilo prevruce u vodi, mozda im je dosao gust malo se protegnuti na suhom, mozda im je bilo dovoljno vlazno na kopnu, mozda im je temperatura na kopnu bila dovoljno visoka, itd itd... Moja kornjaca je najnormalnije spavala u vodi jucer (da, imam vodenu kornjacu, ne zezam te) :D

Danas je dakle 28.09., gdje je ta jucerasnja pomrcina, gdje je Nibiru koji je toliko blizu da je zaklonio Sunce? Pretpostavljam da je barem na jednakoj udaljenosti kao Mjesec, ako je u potpunosti zaklonio Sunce.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto okt 02, 2012 5:30 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 02, 2012 3:59 pm
Postovi: 4
Pročitao sam cijeli ovaj post i primjetio da se ponavljaju uglavnom ova 2 pitanja : Kada će se dogoditi taj konačni dan D kada Nibiru bude imao najveći utjecaj na Zemlju??? zašto se Nibiru ne vidi ili ne može vidjeti-ako se već približava?? Čitao sam o tome na Zetatalk pa evo što je Nancy rekla u vezi toga::



''Činjenica je da je vrijeme relativna stvar i različit pojam od vremena 5. dimenzije- čak i naše vrijeme je mijenjano nekoliko puta kroz povijest pa se ne treba držati za datum i termin uklesanog u ploču naših predaka. Vrijeme koje mi znamo je vrijeme koje smo mi sami izmislili. Mnogo puta je prognoziran datum kada bi se 'promjena' trebala dogoditi - odvraćam pozornost na namjerno slanje krivih informacija i izazivanja nevjerice namjernim promašajima kako bi se izazvala empatija i ravnodušnost u ljudima, da ih se još više ubaci u materijalizirani svijet i da im svijest bude isprogramirana i ograničena. Jedina borba i otpor koji možemo pružiti je uz pomoć naše svijesti i osviještenosti,a to je upravo točka koju Oni od samog početka zatrpavaju, jer mi smo tu da Im služimo i budemo pokorni. Svemirska Federacija ne dopušta otkrivanje točnog vremena događaja upravo zbog niske razine ljudske svijesti i svega onoga što bi se dogodilo kada bi se ljudi poveli za njom. Reći ću samo da je promjena počela i da je 'trenutak' odmakao od svog početka i polako dolazi do svoje kulminacije.'' - Nancy Zetatalk


'' Nibiru je vidljiv samo u slučajevima kada 'oni' to požele- reći ću 'oni' jer Svemirska Federacija ne pridaje važnost njihovom entitetu još od vremena pokoravanja Atlantide. Tehnologija kojom rukuju im omogućuje da magnetskim poljem zakamufliraju svoju prisutnost- ali na što treba obratiti pažnju i biti svjestan- svako njihovo pojavljivanje ljudima ima za namjeru izazivanje straha i stvaranja opće anarhije ovdje na Zemlji, kako bi im dolazak na Zemlju i njihovo porobljavanje i vladanje ljudima sami ljudi olakšali u što većoj mjeri. Zato se nemojte čuditi što velike organizacije ulažu veliki trud u zataškavanja- kada se Nibiru bude mogao vidjeti normalnijim teleskopom ionako će sve biti prekasno.''- Nancy Zetatalk

_________________
------ Together We Stand, Divided We Fall--------


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto okt 02, 2012 7:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Da, dogodit će-osim ako se neće.
Doći će, osim ako ne dođe, ako nam "oni" dopuste.
Ko prognoza vremena ili horoskop #-o

Opet, nije bitna istina, nego kako se ona prikaže.

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto okt 02, 2012 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Kad ce se Nibiru sjediniti sa Zemljom?
Od danas pa do pocetka 3 svetskog rata.- x dana
3 svetski rat - 3 ipo godina
Vladavina djavola sa njegovim slugama (crkvama) - 3 ipo godine
Dolazak Boga
5 meseci mucenja djavolovih sluga.
Smtr svih ljudi koji nisu zapisani u Knigu Zivota
!000 (hiljadu)god mucenja svih dusa koji nisu zapisani u Knigu Zivota
Tek tada dolazi Nibiru i spaja se sa Zemljomi dobijamo SUMPURNU VATRU u koju ce biti bacena SMRT,PAKAO I PROLAZNOST i samo ce djavo biti vezan u lancima i peci ce se VA , VA VJEKOVIMA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto okt 02, 2012 7:50 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto okt 02, 2012 8:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
lakše malo s tim krekom , spržićeš si mozak


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto okt 02, 2012 8:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Citat:
svako njihovo pojavljivanje ljudima ima za namjeru izazivanje straha i stvaranja opće anarhije ovdje na Zemlji, kako bi im dolazak na Zemlju i njihovo porobljavanje i vladanje ljudima sami ljudi olakšali u što većoj mjeri.


Da, a inace, ljudi su sada slobodni, i nisu porobljeni, i sada svi smo se usrali sto oni dolaze, jer nam je bajno .

Treba uvesti "hvala" i recimo "dezinformacija", kao klik, toliko gluposti procitam, da treba neki filteri da se naprave.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto okt 02, 2012 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
100 ljudi 100 cudi
[-(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri okt 03, 2012 12:36 am 
Citat:
Zato se nemojte čuditi što velike organizacije ulažu veliki trud u zataškavanja


Kako izgleda taj trud u zataskavanju?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri okt 03, 2012 7:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
...tzv...realnost..................................................................... :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri okt 03, 2012 10:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
Drimacus je napisao/la:
Pročitao sam cijeli ovaj post i primjetio da se ponavljaju uglavnom ova 2 pitanja : Kada će se dogoditi taj konačni dan D kada Nibiru bude imao najveći utjecaj na Zemlju??? zašto se Nibiru ne vidi ili ne može vidjeti-ako se već približava?? Čitao sam o tome na Zetatalk pa evo što je Nancy rekla u vezi toga::



''Činjenica je da je vrijeme relativna stvar i različit pojam od vremena 5. dimenzije- čak i naše vrijeme je mijenjano nekoliko puta kroz povijest pa se ne treba držati za datum i termin uklesanog u ploču naših predaka. Vrijeme koje mi znamo je vrijeme koje smo mi sami izmislili. Mnogo puta je prognoziran datum kada bi se 'promjena' trebala dogoditi - odvraćam pozornost na namjerno slanje krivih informacija i izazivanja nevjerice namjernim promašajima kako bi se izazvala empatija i ravnodušnost u ljudima, da ih se još više ubaci u materijalizirani svijet i da im svijest bude isprogramirana i ograničena. Jedina borba i otpor koji možemo pružiti je uz pomoć naše svijesti i osviještenosti,a to je upravo točka koju Oni od samog početka zatrpavaju, jer mi smo tu da Im služimo i budemo pokorni. Svemirska Federacija ne dopušta otkrivanje točnog vremena događaja upravo zbog niske razine ljudske svijesti i svega onoga što bi se dogodilo kada bi se ljudi poveli za njom. Reći ću samo da je promjena počela i da je 'trenutak' odmakao od svog početka i polako dolazi do svoje kulminacije.'' - Nancy Zetatalk


'' Nibiru je vidljiv samo u slučajevima kada 'oni' to požele- reći ću 'oni' jer Svemirska Federacija ne pridaje važnost njihovom entitetu još od vremena pokoravanja Atlantide. Tehnologija kojom rukuju im omogućuje da magnetskim poljem zakamufliraju svoju prisutnost- ali na što treba obratiti pažnju i biti svjestan- svako njihovo pojavljivanje ljudima ima za namjeru izazivanje straha i stvaranja opće anarhije ovdje na Zemlji, kako bi im dolazak na Zemlju i njihovo porobljavanje i vladanje ljudima sami ljudi olakšali u što većoj mjeri. Zato se nemojte čuditi što velike organizacije ulažu veliki trud u zataškavanja- kada se Nibiru bude mogao vidjeti normalnijim teleskopom ionako će sve biti prekasno.''- Nancy Zetatalk


Kaj nisu ti sa Zetatalk-a rekli da je Obama dobil rok da do kraja 9. mjeseca mora (i bude) izasel sa informacijama o alienima na zemlji i o planetu X?

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet okt 05, 2012 11:01 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 02, 2012 3:59 pm
Postovi: 4
krixos je napisao/la:
Kaj nisu ti sa Zetatalk-a rekli da je Obama dobil rok da do kraja 9. mjeseca mora (i bude) izasel sa informacijama o alienima na zemlji i o planetu X?


DA,bilo je to u vijestima da Obama mora otkriti ljudima pravu priču do kraja 9. mjeseca..i ja sam baš čekao kraj mjeseca da vidim hoće li to stvarno biti. Jedino što mogu reći je da se osjećam kao ovca haha...baš ću pogledati na Zetatalk što oni kažu o tome,odnosno dotična Nancy..--a moš' mislit,neko objašnjenje sigurno ima :^o :^o ,mi samo moramo zamekekati

_________________
------ Together We Stand, Divided We Fall--------


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet okt 05, 2012 12:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ma bit će uskoro, osim ako neće

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet okt 05, 2012 12:23 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 02, 2012 3:59 pm
Postovi: 4
preletio sam Zetatalk da pronađem odgovor zašto Obama nije objavio vijest,iako mu je bilo uvjetovano od strane 'Koncila Svijetova'.nema direktnog odgovora, vjerojatno još nitko nije postavio to pitanje,ubrzo će biti otvoren chat sa pitanjima,pa valjda bude govora o tome. Naletio sam samo na pitanje čitatelja da prokomentira zabrinuto ponašanje Obame u predsjedničkoj debati,kako se činio nervozan,odsutan i kako je bilo očito da ga nešto muči u pozadini- odbila je to komentirati uz odgovor da je on sam sebi odgovorio na to pitanje. odgovor-''You answered your own question and you ARE asking for the Zetas to tell you what is on his mind. Declined. ''

_________________
------ Together We Stand, Divided We Fall--------


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet okt 05, 2012 1:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
Drimacus je napisao/la:
preletio sam Zetatalk da pronađem odgovor zašto Obama nije objavio vijest,iako mu je bilo uvjetovano od strane 'Koncila Svijetova'.nema direktnog odgovora, vjerojatno još nitko nije postavio to pitanje,ubrzo će biti otvoren chat sa pitanjima,pa valjda bude govora o tome. Naletio sam samo na pitanje čitatelja da prokomentira zabrinuto ponašanje Obame u predsjedničkoj debati,kako se činio nervozan,odsutan i kako je bilo očito da ga nešto muči u pozadini- odbila je to komentirati uz odgovor da je on sam sebi odgovorio na to pitanje. odgovor-''You answered your own question and you ARE asking for the Zetas to tell you what is on his mind. Declined. ''


hvala na odgovoru, ak naletis na razlog zakaj nije nist bilo od toga, javi...

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pon nov 05, 2012 5:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 03, 2012 2:18 am
Postovi: 13
e ja jedva cekam taj 21.12 :))))))


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz