Sada je: sub apr 27, 2024 7:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 29, 2011 7:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
DOSTA je bilo tih laži, represija, silovanja, mučenja, zamagljivanja i skrivanja od nas samih ono najvažnije - TKO SMO?
E pa bića smo Svjetlosti, neuništivi, hrabri, gladni Pravednosti i Istine.
Meni tekst puno toga potvrđuje - sam autor je rekao da su to njegova razmišljanja - e pa i moja su i vjerujem da nas ima.... ima nas puno.
Prepreka nam je STRAH.... a od čega molit ću lijepo.... najveća ogavnost i strah bi trebao biti da se niš ne događa nego da ovaj veo i dalje opstaje, da ova represija i ropstvo i dalje traju...... e al neće moći više. Makakvi.
Kontrolori - NEKA JE VAS STRAH.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 29, 2011 9:21 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto sep 20, 2011 1:15 pm
Postovi: 19
Lokacija: ...u ogledalu...
E'o da se i ja očitujem o prevedenom tekstu, kad sam već dao truda gospodinu google translatoru.

Dakle, ovo može biti potpuna laž (što je i najlogičnije, ako idemo ovozemaljskom logikom), može biti potpuna istina (ima previše tekstova po knjigama i internetu, koji podržavaju sličan scenario, te legende nekih starih naroda, također), može biti djelomična istina (ovo je najopasnije, jer je to klasično manipulacijsko oruđ(/žj)e, gdje intuitivno prepoznajemo nekakvu istinu u tekstu, pa automatski prihvatimo i laž u tom tekstu). Ukoliko se radi o manipulaciji, trebamo uvidjeti koji dio teksta je manipulacija i u čiju svrhu. Prema nekim postovima nakon objave teksta vidim da se kod nekih javlja strah, kod drugih ignorancija, kod trećih nada, pa se i prema tome može vidjeti koliko smo različiti s ugrađenim različitim programima, na različitim frekvencijama svijesti, što je i normalno za ovu gustoću kreacije…. valjda. Po meni je tekst pisan u pozitivnom svjetlu i daje nadu izlaska iz matrice, pa mi je u početku bila čudna reakcija nekih ljudi, koji misle da je to sijanje straha, jer im je očito dobro na ovakvoj Zemlji i ne žele ići u nikakve pete dimenzije (još), a ne sviđa im se prognoza ostanka na degradiranoj Zemlji pogađanoj katastrofama. I to je legitimno i normalno mišljenje… ali ako uzmemo mogućnost da će se to sve tako dogoditi, zanima me što bi izabrale te osobe… No, jedno je stvar izbora na osnovu logike, 3D uma, a drugo su putevi koji vuku dušu na drugu stranu, i međuinkarnacijski ugovori, kojima smo, pretpostavljam, također vezani.
E sad… gdje može biti manipulacija u tekstu?! Meni prvo upada u oči to što po ovome ne moramo „guzicom mrdniti“, a idemo na mjesto koje treba zaslužiti… Znači, čovjeku je osigurano mjesto u „raju“, ma kakav on bio, ma kojom mu frekvencijom svijest vibrira… čak se navodi i da su vladajući, koji su svjesno na strani zla, u mogućnosti da izaberu na kakvoj Zemlji će boraviti… i to mi je „nonsense“.
Drugo, može biti da su nam prezentirani Uzašli Majstori i radnici svjetla, a da su to ustvari Pali Šegrti i (ne)radnici tame… pa lažno vođeni (na što smo i navikli u ovom svijetu) izaberemo krivi put… Kaže i kako neki Sivi žele pomoći nama bijelima, žutima, crnima i crvenima, jer jednako ne vole gmazove kao i mi, što bi mogla biti još jedna vrsta manipulacije ne bi li izabrali krivi put… A postoji li pravi?! Ili postoji jedan jedini?! Hamlet bi znao odgovor….
Također, dani su točni datumi, a dobro znamo kako budućnost nije fiksna, pa prema tome kompletna priča može pasti u vodu, jer postoji beskonačno mnogo faktora, koji usmjeravaju nešto nečemu (?!)….
S druge strane, nigdje ne učimo toliko lekcija, kao u ovoj našoj (ne)ravni, pa bi bilo šteta (ili ne bi?!) da nam netko uskrati to znanje (koje?!). U 5D ćemo i ovako i onako doći, pa ćemo biti pametniji… ako nam se ne svidi, uvijek se možemo vratiti u ovu, kako netko reče, dolinu suza.
Bu'mo videli, rekli su slepci….

_________________
Novi model univerzuma omogućava metamorfoze duševnog života i sada i ovdje, gdje život je stvaran samo kada jesam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 29, 2011 5:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 24, 2011 11:32 pm
Postovi: 37
Ma ljudi ništa se ne brinite jer neće se ništa posebno dogoditi u vezi ove Nibure ili elenina to je samo trenutačni trend interneta koji je masovno postao dostupan svima i svakome . Potresi poplave i ostala zbivanja dešavala su se i ranije a dešavati će se uvijek to je u skladu sa našim postojanjem i ne treba oko toga praviti zbrku i paniku . Jučer sam negdje na netu pročitao da nam dolazi čak tri velika vanzemaljska broda sa Nefilima (oni divovi visoki preko 4m :)) na svakom brodu po 12 miliona njih , Elenin nije komet nego također veliki mega brod sa isto tako puno nekih drugih vanzemaljaca a pogotovo najveći brod u dolasku je Nibiru mada mi ga ne vidimo je nismo u 5 denzitetu ali oni su najopakiji . Pritom stiže tu i svemirska federacija koja nam želi dobro i dolaze da nas spase . Tako da ništa ne brinete osim što će malo biti gužva jer dolazi podosta gostiju koji će sami između sebe još u vasioni riješiti većinu problema a nama ostaje samo da ih lijepo ugostimo kad stignu i da nas oni prevedi u viši nivo svijesti , doduše na baš sve nas jer veliki dio nas neće tamo otići nego ostaje i dalje na ovoj planeti ali u drugim tijelima i bez ove svijesti tj. kreće se iz početka našto poput kamenog doba . Uglavnom bilo kako bilo tako nam je svejedno na bilo kakav događaj mi ne možemo utjecati i bog nas veselio živi i veseli bili :love11:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 29, 2011 11:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Poštovanje svima. Evo ja mogu reći da sam poprilično zelen po pitanju ovih stvari. Sad sam vec kojih 2mj da čitam u vezi svega od Nibirua,denziteta itd(da nedosadujem) . Uglavnom mene zanima kako bi se moglo povezati odnosno dal ima uopće povezanosti izmedu planeta Nibiru koji bi trebo u narednih nekoliko mjeseci izazvati promjene i nadolazećeg "vala" koji se spominje kod Kasiopejaca,taj val koji kao služi prijevozno sredstvo njima i donosi "energiju" za nasu dusevnu promjenu.? :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Nibiru
PostPostano: pet sep 30, 2011 1:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Pa ja mislim
Ds bi mogli biti povezani.Jedan kao nesto negat.jer ce prouzrociti sve kataklizme,a drugi kasiopejsi bi se mogao onda protumaciti kao pozit.onaj nakon kojeg cemo skuziti sta smo sve dozvolili da radimo i sebi i drugima itd.i koji ce nam pomoci da predjemo u visi nivo svijesti ili denzitet.
Neznam meni je isto dosta komplicira o sve to i jos posto sam danas gledao fourth kind film pa me sve to satralo.Sad nemogu spavat zvog tog filma.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet sep 30, 2011 7:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Najveći kretenizam je-priča o dolasku i dolaženju.
Pa zar na višoj razini svijesti trebaš negdje ići i dolaziti-ak sam dobro skužio, ti si tada svugdje ili samo "pomisliš" na to mjesto u Svemiru.

Tak da ovi koji dolaze već godinama, desetljećima ili više i ako dolaze, moraju biti na vrlo "niskim razinama", a onda nam se ne piše dobro

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet sep 30, 2011 9:41 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto sep 20, 2011 1:15 pm
Postovi: 19
Lokacija: ...u ogledalu...
Pa, jel' Einstein nije lijepo rekao da ne postoji ništa brže od brzine svjetlosti, koja je fiksna?!

Osim toga, snimljeni su gušteroliki reptili u izvidnici:

slika

Također i za "nevjerne Tome", snimljen je i jedan radnik svjetlosti, odnosno Uzašli Majstor (dv)osobno:

slika

_________________
Novi model univerzuma omogućava metamorfoze duševnog života i sada i ovdje, gdje život je stvaran samo kada jesam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet sep 30, 2011 10:32 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Sterop je napisao/la:
...Uglavnom mene zanima kako bi se moglo povezati odnosno dal ima uopće povezanosti izmedu planeta Nibiru koji bi trebo u narednih nekoliko mjeseci izazvati promjene i nadolazećeg "vala"...



Nibiru=HIPOTEZA=Val


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet sep 30, 2011 12:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Artemida je napisao/la:
DOSTA je bilo tih laži, represija, silovanja, mučenja, zamagljivanja i skrivanja od nas samih ono najvažnije - TKO SMO?
E pa bića smo Svjetlosti, neuništivi, hrabri, gladni Pravednosti i Istine.
Meni tekst puno toga potvrđuje - sam autor je rekao da su to njegova razmišljanja - e pa i moja su i vjerujem da nas ima.... ima nas puno.
Prepreka nam je STRAH.... a od čega molit ću lijepo.... najveća ogavnost i strah bi trebao biti da se niš ne događa nego da ovaj veo i dalje opstaje, da ova represija i ropstvo i dalje traju...... e al neće moći više. Makakvi.
Kontrolori - NEKA JE VAS STRAH.


Pa i je ih strah. Zato i divljaju i na sve strane pokusavaju manipulaciju uciniti sto duljom. Vecina njih ne vjeruje u "vise sile" nego smatra da je kolicina njihove volje i ustrajnosti presudna u narednim dogadjajima. Sa druge strane, dogadjaju se ratovi izmedju klanova kontrolora i to u svom dijelovima svijeta. I u zemljama bivse Juge. Ako netko smatra da kontrolora ovdje nema nego da su svi "po amerikama i engleskama", taj je naivniji nego sto bi ikada sebi mogao priznati. Politika / biznis / crkva...ima ih ko skotova. Neka bilo tko od energetski senzibilnih osoba ode negdje gdje se okuplja elita pa da vidimo sto ce sve dobiti u paketu - da li samo igracku, ili igracku i cokoladu :toothy2:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: ned okt 09, 2011 9:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 24, 2011 11:32 pm
Postovi: 37
Interesantan film na ovu temu :thumbup:



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: ned okt 09, 2011 12:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub okt 08, 2011 1:41 pm
Postovi: 5
Lokacija: where I wann be ...
Ja se odavno ne osjećam ugodno na ovoj planeti, na ovoj Zemlji, ja znam da ovdje ne pripadam, znam i osjećam da dolazi nešto veliko, i nešto se sprema, dolazi Buđenje,ne da dolazi, nego nam je već pred nosom i vratima :D

Sa temom Nibirua sam upoznata već odavno, sad što će se desiti točno ( a nešto hoće), morat ćemo izgleda pričekat i vidjet.
Uostalom neki govore da on čak niti ne postoji, dok neki tvrde da su Nibiru i Elenin jedno te isto, a neki da su to dvije odvojene stvari :D
We will see :P

Ali izgleda nekima je ovdje na Zemlji ugodno, ovako kako je, živi svoj život, idu na posao, školu,crkvu, mediji ih manipuliraju iz dana u dan, rade jedne te iste repetitivne radnje, i ne zamaraju se ničim, a puno njih osjeća da nešto gadno smrdi, samo se izgleda ne žele zamarat, nije ih briga jednostavno.

Netko je rekao da oni koji su siromašni i nemaju novca, da će preć na sljedeći nivo automatski? Zašto?

Gledam oko sebe sve više i više takvih ljudi, postaju sve više i više agresivniji, ratoborniji, pa čak i zli, u nekim slučajevima, dakle umjesto da nešto promjene kod sebe, oni prelaze na "mračnu stranu".Ne drži mi vodu da će njihove vibracije bit više i da će samo automatski time preć na sljedeću razinu, isto kao što smatram da to neće bit dostupno svima.

Jer po mojem jako puno ljudi nije spremno za to što dolazi, nije spremno da ide dalje, dok ne nauče svoje lekcije i zašto su ovdje.
Al to je samo moje mišljenje.

_________________
I wanna go home, cause i know I do not belong here...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto okt 11, 2011 2:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
narvno,niko nece da dodje,jel nema ni ko da dodje,jedino ko bi mogo da naleti je stvarno neka kometa koja ce da poljubi ovu nasu zemljicu,koju su najveci sljamovi ovog sveta unistili
ljudi su postali cista roba,robovi ,radnici neradnicima ,ljudi zive u strahu,bez volje ,postali smo mazohisti
zivot se zasniva na rad,rad i samo rad (ne mislim da ne treba da se radi ,treba naravno,da se obradjuje svoja zemlja,zivotinje,zivina...itd.itd.novac je postao jedina prava strav,nemas para,nemas zivot,bez obzira kakav zivot zeleo da zivis.
zao mi je sto se ovde mnogo koristi crvka kao neko ko manipulise ljudima,i mislim da tu mnogo gresite.(ne interesuju me popovi pedofilicari)necu mnogo da smaram,ali kad bi ljudi ziveli barem po 10 bozijih zapovesti,mislim da bi svima bilo mnogo bolje,kad nebi jedne druge pljuvali,kad nebi jedne druge krali,omalozavali,ubijali
kad bi se pomagali medjusobno,ziveli bi mnogo bolje ,ovako osecamo samo strah,nemoc
jednostavno zivimo u vremenu u kojem pogresne stvari velicamo ,postaju IN .
jos jednom nema nikkavih vanzemaljaca,niti brodova koji nam dolaze,ali me nista nebi zacudilo da nam puste pricu kako je obama ili tako neki "veliki poznat" covek vanzemaljac,samo u ljudskom obliku blabla...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet okt 20, 2011 8:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Nibiru navodno lociran pomoću Skyviewa

http://www.youtube.com/watch?v=8AAx04Ci ... r_embedded


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet okt 20, 2011 8:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 11:42 am
Postovi: 193
Joyner je napisao/la:
Nibiru navodno lociran pomoću Skyviewa

http://www.youtube.com/watch?v=8AAx04Ci ... r_embedded


Nije li malo predaleko ?
Ili je to Nibiru 2 ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet okt 20, 2011 9:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ništa od tog Nibirua, nema ga, bar ne u ovom svemiru.
Jer već bi morao na noćnom nebu biti vidljiv u popriličnoj veličini, makar da je i u IR spektru samo vidljiv-taj spektar "vide" fotoaparati, kamere na mobitelima itd

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet okt 20, 2011 11:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ako zanemarite naslov "CNN priznao"....ima ovdje još informacija o tome što dolazi, ne dolazi, gdje je i kad je i hoće li ili neće.....iako možda naslov i ne treba zanemariti....Kad CNN prizna - ufff.....

http://matrixworld-hr.com/2011/10/20/cn ... -blizanac/

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet okt 20, 2011 11:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Ne znam baš, vidio si na početku koje je to fokusiranje. Možda kad bi imao nešto jače, kakav teleskop?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet okt 20, 2011 1:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
U februaru je CNN objavio tekst i video Znanstvenici teleskopima otkrili masivan skriveni objekt uz hmm... "audio-vizuelno" obraćanje voditelja na poseban način.

U tekstu naučnici puno misle, osjećaju, vjeruju i iznose podatke.

Jack-ov prijevod i komentar uz linkove

Vezano za svemir imamo komšiju Trojan Asteroid 2010 TK7 otkrivenog u oktobru 2010.

Njegovo kretanje predviđaju ovdje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet okt 21, 2011 8:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Na CNN-u ništa ne izlazi slučajno , tako da bi moglo biti da su sa ovim prekratkim prilogom htjeli vidjeti reakcije publike. A reakcija je bila koliko mi se čini mlaka jer su svi oguglali na takve stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: ned dec 11, 2011 11:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Zanimljivo kako je zadnja 2-3 mjeseca sva fama oko Nibirua splasnula do te mjere da skoro više niko i ne piše o tome.
Šta su ti mediji,iduće godine se nećemo ni sjećati da je priča o ovom uopšte i postojala.
:evil3: :dontknow:

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 115 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz