Sada je: sub apr 27, 2024 5:18 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet aug 16, 2012 8:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje
od 55min
http://www.youtube.com/watch?v=sVkYhE8H ... r_embedded



https://www.youtube.com/watch?v=X2aWA_n ... r_embedded

kom s kanala
Citat:

Whether what he says as far as flooding, Nibiru etc. is true I do not know. My Military community here in Germany has been doing COOP exercises (Continuity of Operations) for the last 3 weeks. The tests and guide lines all come from FEMA. My 30 years Military/Government experience (mostly overseas) I have never seen anything like this done before. I wonder if it is connected to anything John Moore is putting out. I guess time will tell.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pon aug 27, 2012 8:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje
ekstra



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto aug 28, 2012 11:14 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jul 07, 2012 3:13 pm
Postovi: 8
HA, ha...odlicno..treba nastaviti u ovom tempu, da se opustimo!

_________________
Ne želi suviše da znaš. Što se manje zna, lakše se živi. Znanje čoveka čini slobodnim, ali i nesrećnim.- E.M.Remark


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto aug 28, 2012 4:39 pm 
Zanimljivo ovo ovde sve... Ima vas vecina koji cekaju prolazak planete Nubiru veoma brzo, navodno je stalno sunceva svetlost zakanja i moze samo iz pojedinih delova sveta u jutarnjim casovima da se vidi prilikom izlaska Sunca. Mislim...
Kratko pitanje. Sta ce te vi koji verujete i gomilu ljudi sa interneta raditi i pricati kada se nikada ne pojavi Nubiru? Da li ce te se samo oladiti ili ce te verovati da ipak nije jos stigao? Ili je ovo samo vasa fikcija u koju zelite da verujete jer bi bila katastrofalna ali opet uzbudjujuca.

Sa druge strane imamo ovde ljude koje ni opste ne zanima ova tema ali ipak pricaju o drugim stvarima. Raznim zaverama, priprema za WW III, globalno zagrejavanje... Donekle realniji scenariji. Ali opet tolko podela. Ima ljudi koji cekaju jedan scenarijo koji se blizi i navodno 1000 "dokaza" pokazuju da je gotovo i kraj za sve nas, zatim ima ljudi koji veruju nekom drugom scenariju koji je dalji od prvog a ne obaziru se na taj prvi itd. Zasto bi se pricalo o scenarijima u buducnosti raznim zaverama, ishodima itd. kada je "kraj" blizu iz mnogih prica a prvi je Nubiru koji "dolazi"? Ne postoji nikakav smer. Ko pije a ko placa u svim ovim pricama?
Ovo je samo zapazanje sto sam mogao kroz letimicno citanje da primetim na ovom forumu.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto aug 28, 2012 6:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Dark passenger je napisao/la:
Zanimljivo ovo ovde sve... Ima vas vecina koji cekaju prolazak planete Nubiru veoma brzo, navodno je stalno sunceva svetlost zakanja i moze samo iz pojedinih delova sveta u jutarnjim casovima da se vidi prilikom izlaska Sunca. Mislim...
Kratko pitanje. Sta ce te vi koji verujete i gomilu ljudi sa interneta raditi i pricati kada se nikada ne pojavi Nubiru? Da li ce te se samo oladiti ili ce te verovati da ipak nije jos stigao? Ili je ovo samo vasa fikcija u koju zelite da verujete jer bi bila katastrofalna ali opet uzbudjujuca.

Sa druge strane imamo ovde ljude koje ni opste ne zanima ova tema ali ipak pricaju o drugim stvarima. Raznim zaverama, priprema za WW III, globalno zagrejavanje... Donekle realniji scenariji. Ali opet tolko podela. Ima ljudi koji cekaju jedan scenarijo koji se blizi i navodno 1000 "dokaza" pokazuju da je gotovo i kraj za sve nas, zatim ima ljudi koji veruju nekom drugom scenariju koji je dalji od prvog a ne obaziru se na taj prvi itd. Zasto bi se pricalo o scenarijima u buducnosti raznim zaverama, ishodima itd. kada je "kraj" blizu iz mnogih prica a prvi je Nubiru koji "dolazi"? Ne postoji nikakav smer. Ko pije a ko placa u svim ovim pricama?
Ovo je samo zapazanje sto sam mogao kroz letimicno citanje da primetim na ovom forumu.


I šta ćeš sada s tom informacijom? Po čemu je ona tebi važna?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri aug 29, 2012 9:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ma ja isto čekam, gledam teleskopom, čak i Sunce s filterima-al nema ga, osim lijepih pjega na Suncu 8)

Kak ide ona pjesma: doći ću ti u snovima.............. \:D/

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri aug 29, 2012 9:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
Egipćani su izgradili civilizaciju jer su gledali u nebo i čekali da se vrate oni koji su otišli i to je trajalo kojih 1000 godina.
Pa možemo i mi još tih par dana :)

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri aug 29, 2012 5:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Dark passenger je napisao/la:
Zanimljivo ovo ovde sve... Ima vas vecina koji cekaju prolazak planete Nubiru veoma brzo, navodno je stalno sunceva svetlost zakanja i moze samo iz pojedinih delova sveta u jutarnjim casovima da se vidi prilikom izlaska Sunca. Mislim...
Kratko pitanje. Sta ce te vi koji verujete i gomilu ljudi sa interneta raditi i pricati kada se nikada ne pojavi Nubiru? Da li ce te se samo oladiti ili ce te verovati da ipak nije jos stigao? Ili je ovo samo vasa fikcija u koju zelite da verujete jer bi bila katastrofalna ali opet uzbudjujuca.

Sa druge strane imamo ovde ljude koje ni opste ne zanima ova tema ali ipak pricaju o drugim stvarima. Raznim zaverama, priprema za WW III, globalno zagrejavanje... Donekle realniji scenariji. Ali opet tolko podela. Ima ljudi koji cekaju jedan scenarijo koji se blizi i navodno 1000 "dokaza" pokazuju da je gotovo i kraj za sve nas, zatim ima ljudi koji veruju nekom drugom scenariju koji je dalji od prvog a ne obaziru se na taj prvi itd. Zasto bi se pricalo o scenarijima u buducnosti raznim zaverama, ishodima itd. kada je "kraj" blizu iz mnogih prica a prvi je Nubiru koji "dolazi"? Ne postoji nikakav smer. Ko pije a ko placa u svim ovim pricama?
Ovo je samo zapazanje sto sam mogao kroz letimicno citanje da primetim na ovom forumu.

Kako stvari stoje, svi čekaju neki svoj najomiljeniji scenarij, a nitko ne radi na tome da se takvi scenariji ne obistine. Toliko o podizanju svjesnosti i sl. teoretiziranju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri aug 29, 2012 6:50 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja sam napravio komprimiranu kopiju svih dobrih duša na zemlji i odveo to brodom na sigurno, tako da bez brige. Zločesti ostaju.
:glasses7: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri aug 29, 2012 7:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
"Dali vidis tu tocku sto svemirom vrluda kada dodjemo bit ces miran kao buba, otpor je uzaludan ne budi glupan, budi miran bit ces asimiliran."

http://www.youtube.com/watch?v=51sibxym ... ata_player

Mislim da je Nibiru i po ovome zapravo vasionski hiperdimenzionalni brod.. :mrgreen:
Ja trazim po njuskalo-oglasniku neku papovku ili tandzaru i pucat cu ma sta god rekli-kazali :cool:
:evil::-o
http://www.youtube.com/watch?v=q6jlEzKL ... ata_player

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri aug 29, 2012 8:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Toner je napisao/la:
"Dali vidis tu tocku sto svemirom vrluda kada dodjemo bit ces miran kao buba, otpor je uzaludan ne budi glupan, budi miran bit ces asimiliran."

http://www.youtube.com/watch?v=51sibxym ... ata_player

Mislim da je Nibiru i po ovome zapravo vasionski hiperdimenzionalni brod.. :mrgreen:
Ja trazim po njuskalo-oglasniku neku papovku ili tandzaru i pucat cu ma sta god rekli-kazali :cool:
:evil::-o
http://www.youtube.com/watch?v=q6jlEzKL ... ata_player


:D :D :D
:thumbup:

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri sep 19, 2012 9:32 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 9:05 am
Postovi: 28
Lokacija: novi sad


ovo je dokaz, ne ?

preuzeto sa sajta http://www.cfht.hawaii.edu/en/gallery/c ... 8-2012.mp4

_________________
kladivo, sinus, smirgla, funfla, zmajevo gnijezdo i slebina


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri sep 19, 2012 9:51 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
[quote="Kwatee"]

ovo je dokaz, ne ?

preuzeto sa sajta http://www.cfht.hawaii.edu/en/gallery/c ... 8-2012.mp4[/quote

Daa!
Napokon dokaz da se Zemlja još uvjek okreče :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri sep 19, 2012 10:01 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 9:05 am
Postovi: 28
Lokacija: novi sad
heretic02 je napisao/la:
Kwatee je napisao/la:


ovo je dokaz, ne ?

preuzeto sa sajta http://www.cfht.hawaii.edu/en/gallery/c ... 8-2012.mp4[/quote

Daa!
Napokon dokaz da se Zemlja još uvjek okreče :!:


svaka cast, vidim razmijes se u nebeska tijela, sve si fino objasnio :notworthy:

_________________
kladivo, sinus, smirgla, funfla, zmajevo gnijezdo i slebina


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 20, 2012 7:21 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
Objasni mi molim te šta bi to točno trebao vidjeti.
Istina nisam expert pa vidim samo sazvježđe bika,lava,ribe i Orion.
Još nešto?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 20, 2012 8:24 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 9:05 am
Postovi: 28
Lokacija: novi sad
heretic02 je napisao/la:
Objasni mi molim te šta bi to točno trebao vidjeti.
Istina nisam expert pa vidim samo sazvježđe bika,lava,ribe i Orion.
Još nešto?



objekat koji se pojavljuje na 1:16 sa leve strane...sta je to

ja sam prvo pomislio da je mjesec al onda sam pogledao snimak od 1. sep, tad je mjesec bio pun na sjevernoj hemisveri, i jedva da su se mogle uociti zvezde od njegove svetline...

dakle ?

_________________
kladivo, sinus, smirgla, funfla, zmajevo gnijezdo i slebina


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 20, 2012 8:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
fotke su rađene s velikom ekspozicijom tako da bi bile vidljive zvijezde koje jedva sjaje. tako svako bliže tijelo u tim uvijetima fotografiranja pregori. ovo je možda Jupiter ili Venera ili čak Mars, teško je reći, trebalo bi proučiti položaj kamere u odnosu na vrijeme pa bi se znalo točno što je na nebu bilo tad.

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 20, 2012 9:55 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 9:05 am
Postovi: 28
Lokacija: novi sad
nogard je napisao/la:
fotke su rađene s velikom ekspozicijom tako da bi bile vidljive zvijezde koje jedva sjaje. tako svako bliže tijelo u tim uvijetima fotografiranja pregori. ovo je možda Jupiter ili Venera ili čak Mars, teško je reći, trebalo bi proučiti položaj kamere u odnosu na vrijeme pa bi se znalo točno što je na nebu bilo tad.

:love12:


vidis, sad kad se malo razmislim, to se valjda nalazi u toj ravni pa je vjerovatno planeta...jebi ga, al bar impresivno izgleda

zahvaljujem

_________________
kladivo, sinus, smirgla, funfla, zmajevo gnijezdo i slebina


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pon sep 24, 2012 8:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
by schmotz -
kaze da ce 27.09.2012 Nibiru stajati direkt izmedju Sunca i Zemlje, sto ce prouzrokovati da za jedno vrijeme sunceva svjetlost nece moci prodirati do Zemlje pa ce biti mrak. Ovisno kako ce magnetsko polje djelovati na Zemlju, tako ce utjecati na zemljinu os, tj. moze doci da se zemljina os pomjeri/nagne za 90° ili 180° ....... Problem je kako ce se ponasati vodene mase, a to si mozemo predociti tako da si zamislimo da uzmemo u ruke jednu kadu punu vode i koraknemo korak naprijed. :?: :?: :?:




Veliko pomracenje Sunca- prorocanstva:



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pon sep 24, 2012 10:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Hm, danas je 24. a 27. bude ispred sunca.
ZAŠTO ja sad onda teleskopom ga ne vidim, niti kroz fotoaparat koji "vidi" i IC??

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 118 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz