Sada je: sub apr 27, 2024 12:27 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 5:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kontrola iz 4D teče ponajviše na emotivnom pritisku/okidačima. Pojačavaju se petlje ( loop-ove ) kojima sami sebe zarobljavamo i generiramo pregršt emotivnih isijanih energija - kojima se oni fino hrane.

Ako u neki vir dodaješ energije - taj vir će još postati veći - a ne da se on smanji ili nestane. Dakle, analogno - to primjenjujemo i kod naših obrana od tih kontrola. SMANJITI protok energije ( emocija ) tako da se vrtlog/petlja tako izgubi i opet stanje dovede do balansa.

Manipulatori to dobro znaju, pa koriste stvari kojima se mi sami još više uvlačimo u ( emotivne ) vrtloge... zato im nedajmo prilike da to iskoriste koliko god mogu.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 5:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 20, 2010 12:58 pm
Postovi: 40
Pozdrav!

Nisu u igri samo emocije - dobro ako sledim tvom izlaganju: onda možem napisati, da je 4-D samo obićni astral (i mi pravimo tako puno buke zbog toga, hrane zapravo) :)
Ali ako 4-D je istotako i više ond. šire od emotivnih "pretoka" snaga?

Postoje još jako finiji entiteti nas i istotako drugih bića na višim nivoima (vidi moj link kod teme denziteti i sve o njima ) i takisto i tamo istotako postoji još jako finija i snažnija manipulacija.
Zapravo puno jako puno ćinjenica radi u tom procesu oslobadjanja izpod ovih gospodara - koji ipak su samo iluzija odvojenosti djelćića od Kreatora.

I ovdje u Vedama ima već odavno naziv nekih gospodara, koji upravljaju nama sa tattvama i mi smo obićne marionete u njihovoj igri .....

Što me malo nervira jeste absolutni naćin ili pokušaj na taj naćin, da se nekve duhovne i metaforićke ćinjenice dogmatiziraju odn. tumaće kao absolutne.

Svakom detailnom definicijom radimo samo na njezinom vlastitom naravnom frekvencijoim, koju nama pruža. Svaka ćinjenica je samo strogo ogranićena i zapravo ako mi idemo hrabro i bezprekorno Stazu prema Jednoj Istini, sve takve STS istotako i sve druge definicije izgubit ću njihov domet, kad budemo toga mi svestni (ali prije to nije moguće).

Mi smo puno više od tih definicija, od tih prolaznih ćinjenica i ogranićenja - zapravo svi mi smo u budužnosti slobodna i jako lijepa bića, jer to već sada potencialno "spava" u nama! I ako smo svi ovdje u "3-D i u STS" - dobar mudar rad i snažna volja nisu uzalud! Straha nema - strah j e istotako samo trenutaćna iluzija sobstvenog ega. Može da je naravno katastrofalno jak - ali mi smo puno puno jaćiji!

Smo determinirani, smo robovi (još sada) - ali istovremeno Svi mi imamo Kreatorovu snagu u sebi i samo na nama je, dali je sledimo i primetimo. Ima dosta rada na tome planu! :)
I Pl kažu nama to slićno i to je dobro.

sory - opet sam pokušavao da nešto ućim. Sve je već odavno jasno.

Čao svima!

D.N.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 6:19 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Shinning, ne učiš ništa, jer sve što si rekao je već i nama poznato. Ljudi su moćna bića, samo to moraju da sami shvate i mi ne živimo u 4D. niti u 6D. nego u 3D. i tu moramo završiti naše lekcije. Čovjek se mora posvetiti življenju DANAS i samo DANAS, je rsutra ne postoji. Znati za našu kosmičku braću je OK, znati za OPD ili OPS je OK, ali to ima malo vajde sa samom ličnošću, svakog pojedinca. Ostavi se stalnih ponavljanja, imaš li nešto novo, dali u tvom programu ima nešto što mi neznamo, tj, što ne osjećamo.
Sory ja nepoznati vašega jeziku, daj više tih gluposti - uozbilji se.
Ćao robotinjo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 6:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
juzni krst je napisao/la:
Shinning, ne učiš ništa, jer sve što si rekao je već i nama poznato. Ljudi su moćna bića, samo to moraju da sami shvate i mi ne živimo u 4D. niti u 6D. nego u 3D.

Mozda je cijela nasa osjetilnost samo nejasna predodzba stvari?

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 6:33 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
bad. ass:
Citat:
Mozda je cijela nasa osjetilnost samo nejasna predodzba stvari?

slažem se bad, vjerojatno dok ne saznamo istinu. Lijep pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 6:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 20, 2010 12:58 pm
Postovi: 40
.... @Bad: tako je.

@Juzni krst: drago mi je ako ti se svidja igra samnom.... :) I ti ostajaš isti u njoj :)

to o ućenju nametnuo si mi Ti ....da ti smeta. Ali nikad nisam rekao, da mi živimo u 4-D, 6-D itd .... odkud ti to? :(

Ako već sve znaš (znate, kolektivno) - zašto ima toliko takvih i onakvih debata ovdje na forumu, ako sve već je Vama jasno? Onda n e treba foruma uopšte :)

Budi dobro!

D.N.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 6:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
juzni krst je napisao/la:
bad. ass:
Citat:
Mozda je cijela nasa osjetilnost samo nejasna predodzba stvari?

slažem se bad, vjerojatno dok ne saznamo istinu. Lijep pozdrav.

Samo "problem" je onda sljedeci: koja mjerila sluze za (pro)nalazenje istine i Istine? Ocigledno je da se nacini za prvu verziju tesko mogu upotrijebiti i za drugu. No cak ako i sa sigurnoscu znamo kako shvatiti prvu istinu, onda se moram vratiti na prethodni post: mozda je citava nasa osjetilnost samo nejasna predodzba stvari?

Ocigledno je da zbog egotripiranih osjetila jednostavno nismo u stanju da percipiramo stvarno stanje (kolektivne i jedne Svijesti?) stvari te ju zbog toga djelimo na beskonacno mnogo verzija i, usudio bih se reci cak, nebuloza.

Ah, blazeni Tertium Organum... :mrgreen:

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 7:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
@bad.ass

Vidim nepišeš više W,šta ti bi :mrgreen:

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 7:15 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Prestala kontrola iz 4D. :mrgreen:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 7:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
daco je napisao/la:
@bad.ass

Vidim nepišeš više W,šta ti bi :mrgreen:

Bijah zamagljen. Sad sam malo manje! :mrgreen:

Rudar je napisao/la:
Prestala kontrola iz 4D. :mrgreen:

Tesko da se mogu otrgnuti ovoj iz 3D-a a kamoli nekoj, meni (jos) "neosjetljivoj", na visem nivou... :love3:

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 7:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
bad.ass je napisao/la:
daco je napisao/la:
@bad.ass

Vidim nepišeš više W,šta ti bi :mrgreen:

Bijah zamagljen. Sad sam malo manje! :mrgreen:

Rudar je napisao/la:
Prestala kontrola iz 4D. :mrgreen:

Tesko da se mogu otrgnuti ovoj iz 3D-a, a kamoli nekoj, meni (jos) "neosjetljivoj", na visem nivou... :roll:

LP


Osetio si je bad ass.

Volimo mi tebe i bez w. Al' ne daj se.
:love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 7:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
sigma je napisao/la:
bad.ass je napisao/la:
daco je napisao/la:
@bad.ass

Vidim nepišeš više W,šta ti bi :mrgreen:

Bijah zamagljen. Sad sam malo manje! :mrgreen:

Rudar je napisao/la:
Prestala kontrola iz 4D. :mrgreen:

Tesko da se mogu otrgnuti ovoj iz 3D-a, a kamoli nekoj, meni (jos) "neosjetljivoj", na visem nivou... :roll:

LP


Osetio si je bad ass.

Volimo mi tebe i bez w. Al' ne daj se.
:love9:

:love12: :love5: :love12:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 8:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 20, 2010 12:58 pm
Postovi: 40
Čao svima!

@bad.ass: Problem je, što zbiv ase izza ovog komuniciranja ovdje; ko radi kroz nekve autore ovdje koji su samo alat za proširenje nekvih poruka i što to nametne masama ćitaocima foruma. I problem je, da ova merila (ja sam ih nazvao u mojim tekstovima kao kriterije) koja Ti izdvajaš - izmedju istine i Istine ovdje poseduju samo nekvi izbrani odnosno oću da sve naprave, da tako i dalje barem ovdje na forumu ostane. Alergije i agresije zamegljuju i ovdje sve što je nekome potrebno za osnovne ćinove postavljanja razlikovanja i izabiranja izmedju istine i Istine. Slika društva vani.

Samo posmatraj nekve reakcije, koje su se poćele ovdje zbivati i grupirati. Napravit ću sve, da se jima ne oduzme lažna aureola koja može se dobiti ovdje u 3-D i STS razini vrlo brzo na osnovu stroge kontrole nevinih malih članova foruma (sory - na istinom koja boli).

L. noć svima i ne dajte se manipulirati nikome!!!

D.N.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 8:34 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Shinning:
Citat:
Samo posmatraj nekve reakcije, koje su se poćele ovdje zbivati i grupirati. Napravit ću sve, da se jima ne oduzme lažna aureola koja može se dobiti ovdje u 3-D i STS razini vrlo brzo na osnovu stroge kontrole nevinih malih članova foruma (sory - na istinom koja boli).

Opet si u krivu, pogrešno si shvatio da se tebi obraća, ne tebi, nego tvojim šefovima preko tebe i ako oni već znaju naše profile. Već sam ti rekao ti si u svemu nebitan, daj da se zezamo, jer si kratko na zemlji, vjerovatno i mi ostali. Nego imam jednu pitalicu za tebe, pomozi ako možeš, ako ne pitaj šefove neka pomažu, a ona glasi;
"riba ipol, kuna i pol, koliko je kuna pet riba". Ako ovo znadneš odgovoriti, možda ću i pomisliti da nisi Hibrid. Pazi nemoj da omaneš. [-X Ćao robotinjo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 8:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 20, 2010 12:58 pm
Postovi: 40
Hehehh - nećeš me moći da me držiš u smijehu dugo (možda pa? - zavisi i od tebe Juzni krst: ali pazi da tako tebi ne izbegnje Tvoja poruka ovdje i Tvoji gospodari naljutit ću se).
I isto i Ti si pao u uvu buku o STS i poruke koja izžarevaju ovdje kroz tebe, nisi bitan ovdje, samo tvoj domet ovdje je ono zašto si i Ti došao ovdje .... :)
a pitanje o ribama mi je nepoznato, mi trošimo zvezdani prah kao equivalent izmjene za materialnom svrhu .... :)
još nikada nije mi trebalo kupiti pet riba , heh :)

By D.N.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 8:49 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Baš bi htjeo da upoznam kako se hibridi smiju, ali ostavimo sada to, ima nešto važnije.
Shinning, vidiš da neznaš zemaljskuu matematiku, vas hibride to nisu učili ali imam za tebe nešto drugo, pazi, još si u igri, Ako mi kažeš brojeve sljedećeg lota, pitaj šefove jer oni znaju, možda od tebe i bude neki "čojk" Ako mi ih ne saopštiš (u poruci) onda nisi nizašta, onda si mali agent i kao takav ne zaslužuješ nikakvu pažnju. Nemoj me iznevjeriti - imam u tebe puno povjerenje. Ovo ima veze sa kontrolom iz 4D. Budi dobar - učini to za druga. Ćao robotinjo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 9:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 20, 2010 12:58 pm
Postovi: 40
puffffffff evo ih! :) (i Ti možeš to da dešifriraš, ako si Veliki, hehehh ) :)

Poz
D.N.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 9:41 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Shinning; Iznevjero si me, ali dobro, imam još jedan zadatak za tebe, pazi da ne omaneš;
"radi i za nas i za njih" - oni te svejedno ne cijene, jer ti si obična programirana kutija, a mi, ako ništa možemo te bar staviti na stalažu u podrum i pokriti da se ne zaprašiš. ovo ti je posljednja prilika nemoj da me iznevjeriš, ali ako te otkriju mogli bi te mi pronaći negdje na smetljištu kao stari televitor koji je odradio svoje. Daj uozbilji se, ispuni bar jedan zemaljski zadatak. Poistoji mogućnost da dobiješ dušu, ako nam se pridružiš, ovako će te samo isključiti i "kratak spoj" Razmisli i ne dozvoli onima iz 4D. OPS da te isključe.
Daj čovječe zezaj se, vidiš i sam da će te isključiti. Ćao robotinjo. \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 9:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Evo ja cu sada da pricam sama sa sobom, posto me dreamer ignorise.

Nije mi jasno ko su to nevini mali clanovi foruma. Kad porastem, mozda ce mi se kas'ti samo.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned mar 21, 2010 10:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 20, 2010 12:58 pm
Postovi: 40
..... @juzni krst: hhmmmpf ffff? Što? ja tebi za tebe raditi? Podrum? kutija? Prašina? Duša? Znaći prevod: Ti imaš svoju dušu na zaprašenom podrumom u kutiji?
Pusti je Van da je pojedu šišmiševi! mljac :)

jao juzni krst, šta će biti iz Tebe, iznjeverio si me! Došao sam ovdje uzalud. :) Nisi ćist u sebi. Ali ućiš se. :)
šta ću Ti napraviti tvoji gospodari, aku saznaju da Ti oćeš da ja radim za tebe? Budeš u 24h opasnom situacijom! :(

Poz. D.N.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 83 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz