Sada je: sub apr 27, 2024 8:55 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 12:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Mislim da je slična vrsta fenomena donekle predstavljena ovdje:


http://www.galaksija.com/metafizika/opsjednutost.htm





Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 2:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
NijeBitno, vidis, da sam ja na tvome mestu, i da sam primetila da se samnom desava nesto neobicno, uradila bih, pod br.

1. potopila bih sve kristale u rastvor slane vode, ostavila ih tako 2-3 dana, isprala, i lepo ih popakovala u kutiju i odlozila;

2. literaturu koju citam, bih, isto tako- odlozila, i ne bih je doticala, jedno 5 godina;

3. sve andrmolje u vidu slika, fotografija, i bilo cega sto me podseca na taj zivotni period, a nekako ide uz to "znanje" koje si poprimio iz literature i kontakata sa nekim ljudima- sve bih sklonila sa vidokruga;

i

4. posvetila bih se obicnim kucnim, fizickim poslovima, ne vezujuci se za misli koje bi mi, posebno u pocetku, cesto padale na pamet; (npr. kad nesto cistis, ribas, glancas, gledaj da to bude odradjeno kako treba- bez skretanja misli- znaci, mislis samo na to sto radis u tom momentu)

5. ako si ucenik- uci skoncetrisano;

6. samodisciplinuj se i ustani rano ujutro, i lezi ranije;

7. setnja, sport rekreativno, posmatraj prirodu, ljude, sve oko sebe- bez fantaziranja. Samo posmatraj...

8. nadji jos koju zanimaciju, a onda ponovo na kucne poslove...

Kada se uhodas u svemu tome, neosetno ces se promeniti. Daj vremena sebi- jos si vrlo mlad. Izbegavaj druzenje sa ljudima koji su negativni (vide trn u oku drugoga, a u svome ne vide balvan; ogovaraju; kukaju i zale se- a nista ne menjaju....takvi te samo iscrpljuju, a tebi treba TVOJA snaga, da bi se izvukao.)


ps Ako ni to ne pomogne, poslusala bih Arbitriuma.

Pozdrav

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 5:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
Ok hvala danas sam bas prico sa svojim seficom i kaze da njena uciteljica reikia zna puno o tome i da ih je dosta vec rastjerala tako da vjerovatno iden na razgovor ovih dana. Ma on meni ne smeta skuzio sam da je dugo bio u meni ali sam ga prije tjedan dana skuzio i onda se javio i prestavio kao kristal i ja sam prvi par dana povjerovao i dobro sam se osjecao ali kad sam skuzio da laze i mulja onda vise nisam bio siguran sto je jeli kristal ili 4d ops i onda je sam sinoc reko da oce moju energiju tj, pito sam ga ali nece jos dugo

i neboj te se necu nikog sa foruma kriviti ako se sto desi jer vidim da ima strahova zbog toga :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 5:53 pm 
NijeBitno je napisao/la:
Ok hvala danas sam bas prico sa svojim seficom i kaze da njena uciteljica reikia zna puno o tome i da ih je dosta vec rastjerala tako da vjerovatno iden na razgovor ovih dana.

Hm, vodi računa da ima majstora i majstora reikija. Vidi da samo od jednog priljepka ne zaradiš dva, pamet u glavu, provjeri dva puta prije nego li se predaš u tuđe ruke. BTW, prijedlog od sigme izgleda da je na mjestu, za početak se makni od izvora problema.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 7:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Zašto si uopće imao kući kristal? Tko ti ga je dao, kupio, poklonio? Ako si ga sam kupio i donio, sjeti se zašto!

Alf :love3:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 7:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
namjenjeni su za orgonite 3 sam napravio i namjeravan jedan veliki napraviti ali stalno odugovlacim pomislio sam da me mozda to bice odvlaci od toga ali moram otic kupit smolu vec nekoliko mjeseci kupujem nikako kupit, kupio sam u nebeskom daru postom stigli zapravo imam dosta kristala neke sam dobio na poklon 4 sam dobio na poklon i to prije 2 dana. e da jos sam nesto zaboravio reci sto mozda ima veze sa ovim, prije malo manje od pola godine nesjecam se bas kad tocno, imao sam jedan san ugl, vidio sam nekog kao covijeka sa kapuljacom kako je uzeo sa poda nesto i bacio mi u oci mozda pijesak neznam, i taj tren sam se probudio i oci su me pekle prejako jos dosad nisam tako nesto osjetio i bile crvene uzasno skoro se bijeloocnica nije vidjela i nisam moga nista viditi i do jutra se to smirilo e da kad se to desilo par dana prije toga sam napravio orgonite a ostali kristali su mi bili u sobi pa sam mozda mislio da je to kad je "usao" u mene samo sto to nisam shvaca do sad. prasimix i kako mislis da ne zaradim 2 ??? otkad sam skuzio tko je ne dozvoljavam mu da namece misli jer svaka misao koja mi dodje a da nema veze sa onim sto radim odma je ignoriram i nepricam vise snjim, dok sam mislio da je kristal dopustao sam mu da mice moje prste i oci ali nedam vise totalno ga ignoriram. i vjerujem da ce ga uspit maknut jer kaze da je ta zena vec dosta njih makla i one koji su stvarno problematicni i kad ga makne naucit ce me zastiti se od te gamadi. e da btw jeli njima smetaju orgoniti jer kad sam pitao jeli orgoniti rade rekao je ne i da kristali ne vole kad ih se stavlja u orgonit ali posto mi je onda lagao sad zelim to namjerno napravit jer mislim da mu smeta sto vi mislite


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
NijeBitno, nije bitno... Samo ti teraj, negde ces vec stici. Svaka je skola zlatna.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 8:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
:D daj nemoj mi takve postove tipa "nema ti pomoci gotov si" preko 80% ljudi vuce nekog za sebon samo sto neki nisu svjesni toga pa misle da su cisti

i da nemogu odbaciti sve tako kako kazes, da se nedruzin sa negativnim ljudima nedruzim se nego radim snjima 8 sati dnevno mada nezelim snjima biti moram raditi otplacivam si auto pa neman veliki izbor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 8:48 pm 
NijeBitno je napisao/la:
prasimix i kako mislis da ne zaradim 2 ???


U smislu da ne odeš kod nekog "majstora" da napravi više štete nego koristi. To što je ona učiteljica tvoje šefice tebi za tvoj problem ne mora značiti apsolutno ništa. Stvar mi izgleda preozbiljno i ne bi isključio da bi energetski rad mogao dati još više snage tom entitetu umjesto da ga skine s tebe. Ako žena ima nekoga koje je stvarno pomogla, nazovi, pitaj, ne upadaj bez glave u nešto samo zato što je došlo "dobrom" preporukom.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 9:26 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
NijeBitno je napisao/la:
...preko 80% ljudi vuce nekog za sebon samo sto neki nisu svjesni toga pa misle da su cisti...


=D> :thumbup: =D> :occasion5:

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 9:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
prasimix gle nista ne radin prije nego se uvjerin da to radi i da ce sve dobro proci jer sam cuo da je ta zena stvarno mocna i da inace prica sa visim entitetima i alienima i da ima iskustva u tome ali kazem provjerit cu, reko sam mu ides van milom ili silom nece da sam izadje e pa necu stati prekrizenih ruku bolje i da odem na taj razgovor da se raspitan ako ta zena nemoze, znat ce sigurno nekog drugog ili treceg sve jedno samo da ne stojim na jednom mjestu i predan se jer me jako razljutia sto me par dana lagao i iskoristava moju dobrotu, jer drzim se dalje od ljudi koji lazu stvarno mi netriba neki debil iz 4d koji ce me navlaciti kako se njemu sprdne ocistilo se puno ljudi i ja cu pa makar cijelu hrvatsku proso


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 10:08 pm 
NijeBitno je napisao/la:
prasimix gle nista ne radin prije nego se uvjerin da to radi i da ce sve dobro proci jer sam cuo da je ta zena stvarno mocna i da inace prica sa visim entitetima i alienima i da ima iskustva u tome ali kazem provjerit cu, reko sam mu ides van milom ili silom nece da sam izadje e pa necu stati prekrizenih ruku bolje i da odem na taj razgovor da se raspitan ako ta zena nemoze, znat ce sigurno nekog drugog ili treceg sve jedno samo da ne stojim na jednom mjestu i predan se jer me jako razljutia sto me par dana lagao i iskoristava moju dobrotu, jer drzim se dalje od ljudi koji lazu stvarno mi netriba neki debil iz 4d koji ce me navlaciti kako se njemu sprdne ocistilo se puno ljudi i ja cu pa makar cijelu hrvatsku proso


Napravi što misliš da trebaš napraviti i držim palčeve da se što prije toga riješiš :thumbup:


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri mar 17, 2010 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
NijeBitno je napisao/la:
...jer sam cuo da je ta zena stvarno mocna i da inace prica sa visim entitetima i alienima i da ima iskustva u tome ali kazem provjerit cu,

Zanimljivo,ali kako ćeš provjeriti kad neznaš ništa o tome?
Da bi mogao nešto provjeriti trebao bi znati postaviti prava pitanja i jako dobro poznavati tehniku koju ta osoba prakticira.
Najlakše je prepustiti i predati svoje probleme nekome drugome da ih riješava,a nakon toga plakati da su nas iskoristili protiv naše volje.
Moj prijedlog je da upoznaš sebe,prije odlaska nekome,a oko te "močne" tehnike postoji jako puno literature.
Moguće je da je opsjednutost u pitanju kao što je galaksija primjetio i ako je tako tim je veća opasnost od odlaska nekome,navodno "moćnome".
:occasion5:
P.S.-mani se serija tipa Heroes ako toliko utječu na tebe

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: čet mar 18, 2010 4:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
hmmm kako znas da san gleda heroes??? ali samo 1 i 2 sezonu dosadni su postali ali viruj mi nisan se toliko uzivia :D :D i zasto mislis da je ta serija utjecala na mene serija ka serija

gle ispricati cu sto je bilo znan dovoljno o tome procito sam sto san nasa na netu ako mi kaze koju tehniku bi koristila isto tako cu pogledati na netu, i napisati tu ako smijem ? pa cu viditi ocu ili necu nisan toliki tudum da uletin nekom vadi ga vani nezanima me kako ili jeli znas o tome
a mozete li vi reci koje su posljedice ako ne uspije kako triba???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: čet mar 18, 2010 4:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 21, 2006 6:51 pm
Postovi: 159
Lokacija: Goloka
galaksija je napisao/la:
Mislim da je slična vrsta fenomena donekle predstavljena ovdje:


http://www.galaksija.com/metafizika/opsjednutost.htm





Pozdrav


Točno! Ovdje je generalno iznešeno ono o čemu se priča, treba samo malo dublje prokopati.

Ne vidim razloga zašto bi preuzimao odgovornost za bilo čije postupke jer nisam predložio neku tehniku niti iznjeo svoje mišljenje, samo sam napisao nešto je doista tako, to je ono što je već zakonima svemira određeno.

Problem se svodi na određivanju pravila za nešto što je već samo po sebi apsolutno prihvatljivo i točno, nešto što je većini možda neshvatljivo, ali je činjenica.

Kad govorimo o 4D kontroli, moramo shvatiti da je denzitet i dimenzija smještena unutar nas samih...nije to destinacija koju dostižemo , to je destinacija koju uviđamo unutar samih sebe.

poz

_________________
"Out of many thousands among men, one may endeavor for perfection, and of those who have achieved perfection, hardly one knows Me in truth."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: čet mar 18, 2010 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
NijeBitno je napisao/la:
hmmm kako znas da san gleda heroes???

Imam tu moč :mrgreen:
NijeBitno je napisao/la:
i zasto mislis da je ta serija utjecala na mene serija ka serija

Nije ta serija ništa kriva,samo su poneki ljudi previše udubljeni/prijemčivi,upijaju u sebe svakojake informacije koje kasnije isplivaju na površinu.
Uzrok tome mogu biti i stvari koje je sigma nabrojala.
NijeBitno je napisao/la:
a mozete li vi reci koje su posljedice ako ne uspije kako triba???

slika
](*,)
Mala molba,vjerojatno si primjetio da se na forumu nalaze članovi iz drugih država,pa bi bilo poželjno da ne pišeš lokalnim narječjem več hrvatskim književnim pismom čisto iz razloga da se lakše razumijemo.Ako bi ja počeo pisati svojim narječjem,vjerojatno bi me samo ljudi iz slovenije razumijeli,hm...možda :lol: .

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: čet mar 18, 2010 8:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 18, 2010 5:17 pm
Postovi: 2
Ćao Rama!
Da - malo sa mte ćitao ovdje. Ako zaista slijediš Vedama (Indija) , pa i drugim, doći ćeš vrlo visoko (razturat ćeš i poslednju iluziju, ako budeš to iskreno namjerovao); dosta što ima "gore" slaga se sa indijskim spiritualnim naukama. Može da donese ti kljuć. Samo idi naprijed, dobar si!!!

(I meni Indijski put ali ne samo taj, dosta je već pomagao, mala napomena)

Budi iskren! :)

Čao ------


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: čet mar 18, 2010 9:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
hmm imam osjecaj da bi bilo bolje da nisam naveo svoje godine znam da je tu vecina "odraslih" ljudi i da sam za vas dijete.

Nije mi jasno kakve veze Heroes ima sa ovime pa milijuni ljudi gleda tu seriju kazem ti nisam se uopce uzivio u to zanimljivo je bilo od pocetka ali poslije je dosadno. Sto god vidis upijes bilo to dobro ili lose najbolje bi bilo zatvoriti se u sobu postavljati krizeve po sobi nista ne gledati, nista nemisliti tek bi onda poglupia ](*,)


Imas neki izvor gdje si to vidio ili procito ako mozes stavi da procitam malo znam da slika govori tisucu rijeci ali opet nisi mi puno rekao plz
kolos je napisao/la:
slika


Ispricavam se na mom narijecju i mom pisanju nece se ponoviti ako se i ponovi nije namjerno :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: čet mar 18, 2010 10:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Godine nemaju nikakve veze s tim i da nisi naveo godine,lako ih je približno odrediti prema načinu na koji pišeš.
NijeBitno je napisao/la:
Nije mi jasno kakve veze Heroes ima sa ovime pa milijuni ljudi gleda tu seriju kazem ti nisam se uopce uzivio u to zanimljivo je bilo od pocetka ali poslije je dosadno. Sto god vidis upijes bilo to dobro ili lose najbolje bi bilo zatvoriti se u sobu postavljati krizeve po sobi nista ne gledati, nista nemisliti tek bi onda poglupia ](*,)

Tvoji simptomi su me asocirali na tu seriju,još točnije na jedan određeni lik iz te serije.
Ti miljoni ljudi koji gledaju seriju ili su pod utjecajem raznih drugačijih informacija,su različiti.Nisu svi isti,nisu klonovi.Svatko ima malo drugačiju "kemiju" u tijelu,svaki ima drugačiji koncept shvaćanja,....,svatko je na svojem duhovnom nivou.Ima puno sličnosti,ali to ne znači da smo/su svi isti.Zbog toga je netko alergičan na jagode,netko na mrkvu,a netko je hiper senzitivan na subliminalne poruke.
Dakle ja neznam dal su tvoji problemi nastali gledanjem te serije,ali kao što sam rekao to je bila moja prva asocijacija.
NijeBitno je napisao/la:
Imas neki izvor gdje si to vidio ili procito ako mozes stavi da procitam malo znam da slika govori tisucu rijeci ali opet nisi mi puno rekao plz

Svaka aktivnost,pa i mentalna uzrokuje određenu aktivnost u fizičkom tijelu.Tako i rad s energijama uzrokuju određenu aktivnost u tijelu,samo što se to događa na neki finiji način,na višim nivoima energetskog tijela.
A zbog toga što taj rad s energijom tako djeluje,pacijent ili praktikant nemože odmah nakon tretmana saznati SVE što se događa s njim na svim nivoima.To ti je poput onog da te netko hipnotizira i kaže da ćeš zalajati poput psa na njegov znak i svi će to čuti samo se ti toga nećeš sjećati i bit ćeš začuđen što se svi smiju.
Radi toga je odlazak k nekome rizičan i uvijek bi bilo bolje pokušati sam nešto učiniti u vezi riješavanja svoga problema.A opet,s druge strane tko ne radi taj ne griješi.Zbog toga nije mudro davati savjete što bi netko trebao učiniti već usmjeravati osobu neka sama vidi svoje granice i mogućnosti i dadi joj do znanja da je samo ona sama odgovorna za svoje postupke.
Citat:
Imas neki izvor gdje si to vidio ili procito ako mozes stavi da procitam malo znam da slika govori tisucu rijeci ali opet nisi mi puno rekao plz

Primjer su ti isprazne i isprane glave raznoraznih fanatika i psihopata.

Ovo je totalno :offtopic: ali će admini to staviti na najprimjerenije mjesto-

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pet mar 19, 2010 10:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
Znaci po tebi bi bilo bolje da nista ne diram jer stvarno ne smeta mi sad ignoriram ga tj, skoro svaku misao koja mi padne na pamet a da nema veze sa onim sto trenutno vidim ili cujem tako mogu biti siguran da ne misli umjesto mene zar ne?

Na kojeg lika te asocira nemogu se sjetit niti jednog sa mojim simptomima ali ozbiljno :mrgreen:

Cek malo, da vi mozda ne mislite da zapravo nema nikog, da sam umislio sve ovo, nisam vjerujete mi, jednostavno tesko je umisliti da ti netko prste pomice jer sam mu dopustio to #-o #-o probajte zamisliti da opustite cijelu ruku i jednostavno osjetis i vidis prste kako se stiscu u saku i rasiru u otvoreni dlan a da ti nista ne napravis aaaaaa tesko za objasnit pokusajte shvatit nisam umislio previse dokaza imam


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 115 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz