Sada je: sub apr 27, 2024 8:10 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned aug 02, 2009 7:52 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Samo ti, Pantelija, "izgledaj" arogantan. I meni si bio jedno vreme, ali sam posle shvatio nesto drugo. Sada volim tvoje postove. Mislim da mi se desilo posle citanja Oshoa. To je tvoj nacin. Ne mora da se svidja svakome, a steta je da ne napises nesto, samo zato sto se mozda nekome nece svideti. Svidece mu se jednom.

:love3:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned aug 02, 2009 8:10 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Navijači su uvijek izmanipulisani, dali navijali za jednu ili drugu stranu - (Zvezdu ili Partizan). Zašto?, jer nemaju vlastiti stav ili im još nije izgrađen.. Moje opaske nemaju to za cilj nego predstaviti i drugu sliku istoga. Arogancija je želja za dominacijom i proizilazi iz raznih strahova. Shvaćao to neko ili ne, to ne menja stvar, jer Zakon Jednog je uvek bio, Jest i biti će Kreacija Onoga što Jeste.
Zakon konfuzije ili ti ga slobodne volje je neprikosnoven u fizičkom realitetu na Zemlji.
Prihvaćali ga ili ne vlastiti je izbor. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned aug 02, 2009 8:27 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Arogancija verovatno jeste zelja za dominacijom. Medjutim, i kada nekome smeta taj pristup, to je znak da njegov ego ne zeli prihvatiti informaciju, ako je pristup izlagaca arogantan. I ako jeste arogantan, u informaciji moze biti korisnog materijala za samoanalizu.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned aug 02, 2009 8:38 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Rudar:
Citat:
Medjutim, i kada nekome smeta taj pristup, to je znak da njegov ego ne zeli prihvatiti informaciju, ako je pristup izlagaca arogantan.


Zašto bi to bio ego, zašto to nebi bilo znanje da neko želi da sa nama manipuliše - da smo toga svjesni i da mu pružamo otpor, a tako i drugima drugačiji pogled na istu sliku.
Citat:
I ako jeste arogantan, u informaciji moze biti korisnog materijala za samoanalizu.


Tu se slažem sa tobom, i od takvih treba učiti, jer da nema njih nikada nebi mogli napraviti poređenje koliko smo napredovali. a i oni vjerovatno učeći od nas. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned aug 02, 2009 8:46 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Citat:
Zašto bi to bio ego, zašto to nebi bilo znanje da neko želi da sa nama manipuliše - da smo toga svjesni i da mu pružamo otpor, a tako i drugima drugačiji pogled na istu sliku.


Ako ti znas da je to laz, ali bas znas, onda nije ego. Medjutim, ako ti svaki njegov post smeta, jer je "arogantan", onda jeste ego. Onda sve sto on napise gledas tim ocima, kao lazno prosvecenog, pa tako reagujes na sve sto napise. Kako znas da to mozda nije tvoj ego, kojem smeta sto Pantelija nesto "zna"?

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned aug 02, 2009 9:01 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Rudar:
Citat:
Ako ti znas da je to laz, ali bas znas, onda nije ego. Medjutim, ako ti svaki njegov post smeta, jer je "arogantan", onda jeste ego.

Meni njegove pojedine cirkusijade ne smetaju, jar meni to ništa ne znači, niti može u meni iznuditi promjenu vlastitih stavova. Ali ne odupreti se manipulaciji znači prećutno je odobriti. Ta prećutnost danas je prisutna i u svakodnevnom životu, ali ljudi će se ubrzo morati mjenjati - neće im niko drugi pomoći ako oni sami sebi ne pomognu.

I za takvu vrstu percepcije postoji druga vrsta osjećaja - to su energije. Ja svoje energije poznajem, a drugi? - za njih neznam. Mi svi imamo zadatak zašto smo došli baš u ovo vreme i u ova milenijumska događanja. Ja znam za moj zadatak, drugi se moraju truditi za svoj. A što se tiče ega izgleda da je on danas u modi, pa sve što je nepoznato - kažemo "ma to je tvoj ego". To me podsjeća na prošla razdoblja iz komunizma, ko god bi dao objektivnu kritiku bio je proglašavan kao protivnik sistema. Među vikačima bilo je i provokatora koji su bili jako grlati a kasnije je ispostavilo da su manipulatori. Na svakome je individualno da i ove današnje otkrije. Pozdrav


Zadnja izmjena: juzni krst; ned aug 02, 2009 9:31 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned aug 02, 2009 9:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
:love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned aug 02, 2009 10:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
gorchilo je napisao/la:
Kako obezbediti da članstvo bude sastavljeno od slobodnih umova?

Jako dobro pitanje.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: ned aug 02, 2009 10:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Pantelija je napisao/la:
:love12:


Stavio je smajlija sa cvecem, arogantni je stavio smajlija sa cvecem! Cekaj da zapisem datum.


:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon aug 03, 2009 1:06 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
MANIPULACIJA 3. DENZITETA
Pantelija:
Citat:
I naravno, nikada se um ne može umiriti, jer tada ne bi ni postojao, on postoji samo kroz aktivnost, a njihova priča da se um umiruje mantrom i tako kao u Holilvudskom hapy endu transcendira, je čista laž.

Južni:
Citat:
Um nemože biti zarobljenik ničega,

Pantelija:
Citat:
Ovo je prilično kontradiktorno za diskusiju o manipulaciji ljudskih bića.
Koliko ja znam jedini način na koji um postoji i funkcioniše je zarobljenost i uslovljenost.


Praznih priča nikad dosta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon aug 03, 2009 2:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 17, 2007 9:26 pm
Postovi: 35
Lokacija: Zagreb
juzni krst je napisao/la:
MANIPULACIJA 3. DENZITETA
Pantelija:
Citat:
I naravno, nikada se um ne može umiriti, jer tada ne bi ni postojao, on postoji samo kroz aktivnost, a njihova priča da se um umiruje mantrom i tako kao u Holilvudskom hapy endu transcendira, je čista laž.

Južni:
Citat:
Um nemože biti zarobljenik ničega,

Pantelija:
Citat:
Ovo je prilično kontradiktorno za diskusiju o manipulaciji ljudskih bića.
Koliko ja znam jedini način na koji um postoji i funkcioniše je zarobljenost i uslovljenost.


Praznih priča nikad dosta.



Ma oni su to kao što Osho govori o političarima - "Umjetnici riječi" - samo se igraju riječima i svojim umom , moram priznati zabavno je i vidi se kreativnost...

_________________
"The word impossible is not in my dictionary"
-Napoleon Bonaparte


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon aug 03, 2009 4:55 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Pantelija je napisao/la:
:love12:


Sta je sad? Poludeo si? :rofl

Eto, vidite da i on zna, kad ga dobro iskritikujete. :thumbup: :mrgreen:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto okt 06, 2009 3:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
=D> auh koje pranje na ovom topicu! svaka cast!
ko sve ovo razume, sigurno nije "normalan". :notworthy:
:rofl pitam se dal igde na svetu postoji ovakav forum?

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto okt 06, 2009 7:12 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
joloko je napisao/la:
... :rofl pitam se dal igde na svetu postoji ovakav forum?



Da




:love3: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto mar 16, 2010 12:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
Evo ovako postam tu da ne pravim novu temu

Imam jedan problem koji sam primjetio prije nekoliko dana
netko je u meni moze micati moje oci, moje prste, namece mi misli, vjerovatno krade moju energiju i diše u meni osjetim dupli dah kad se uspušem i jako dobro laze
moguce je da je neko 4D stvorenje posto neznam dosta o tome ako prepoznate slucajno koje je i kako ga makniti bio bi zahvalan jer me neslusa kazem mu da izlazi on nece btw imam 19 godina

EDIT: jeli postoji mogucnost da je to gorski kristal jer ispocetka kad bi pita ko je to okrenuo bi moje oci prema kristalu i kad bi ja reko ti si kristal? odgovara bi sa da, ali sinoc mi je reko da je to sve laz i da nije kristal i da nesmije reci ko je jer bi se ja uplasio i da nemoze izaci iz mene i sad mi vise nista nije jasno zbunilo me totalno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto mar 16, 2010 6:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
NijeBitno je napisao/la:
Evo ovako postam tu da ne pravim novu temu

Imam jedan problem koji sam primjetio prije nekoliko dana
netko je u meni moze micati moje oci, moje prste, namece mi misli, vjerovatno krade moju energiju i diše u meni osjetim dupli dah kad se uspušem i jako dobro laze
moguce je da je neko 4D stvorenje posto neznam dosta o tome ako prepoznate slucajno koje je i kako ga makniti bio bi zahvalan jer me neslusa kazem mu da izlazi on nece btw imam 19 godina

EDIT: jeli postoji mogucnost da je to gorski kristal jer ispocetka kad bi pita ko je to okrenuo bi moje oci prema kristalu i kad bi ja reko ti si kristal? odgovara bi sa da, ali sinoc mi je reko da je to sve laz i da nije kristal i da nesmije reci ko je jer bi se ja uplasio i da nemoze izaci iz mene i sad mi vise nista nije jasno zbunilo me totalno.


Ovde niko nije dovoljno strucan a verujem ni spreman da preuzme odgovornost da ti pomogne (ako neki problem uopste postoji). Mozda da posetis lekara ili neku strucnu osobu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto mar 16, 2010 7:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
Pa pitam samo mozda netko zna nesto o tome ako sam pogresio sto pitam onda sry


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto mar 16, 2010 7:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 21, 2006 6:51 pm
Postovi: 159
Lokacija: Goloka
NijeBitno je napisao/la:
Pa pitam samo mozda netko zna nesto o tome ako sam pogresio sto pitam onda sry


Nije pitanje uopće loše!

Naime, većina ljudi se radi ovakvih simptoma često okreću razno raznim vježbama serviranim na netu za stabiliziranje takvih simptoma.

Kontrola iz 4D ne mora biti prirode nekog drugog bića, već može biti i kontrola samog sebe, nekim skrivenim alterom koji još nije odradio svoju karmu unutar utjelovljenja tvoje persone.

Kristali inače znaju navlačiti energiju koja emanira iz tvog energetskog tijala, nazovimo ga tako, pa te zapravo navlači na samog sebe.

To je vicious circle.

Kontrolirati neku personu nije tako lako kao ubrati jagodu. To je više unioverzalno određeno, jer ponekad karma zna odrediti neke stvari do tog nivoa da se pojedinci moraju suočiti sami sa sobom unutar svojih tzv "programa" da bi stabilizirali svoj um. Ukoliko to ne uspiju, onda često posežu za radikalnim metodama samokontrole propisanim od nekih neadekvatnih autoriteta i time sebe uvale u još veće probleme.

_________________
"Out of many thousands among men, one may endeavor for perfection, and of those who have achieved perfection, hardly one knows Me in truth."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto mar 16, 2010 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Rama, pretpostavljam da ti preuzimas odgovornost ako se "NijeBitno" nesto desi?

Odnosno, misljenje Rame je samo njegovo i ne odrazava zvanicni stav (koliko vidim u pravilima) urednistva foruma niti ostalih clanova. Receno pojednostavljeno "ne preuzimamo odgovornost, stoga ne dajemo nikakve savete o ""tehnikama"", niti o onome sto moze da utice na fizicko i mentalno zdravlje osoba koje citaju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto mar 16, 2010 9:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 16, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
Arbitrium Liberum molim te neka te ne zavaraju moje godine zar si stvarno mislio da bi svalio krivnju na nekog na forumu???? samo pitam mozda stvarno neko nesto zna o tome mozda je cuo, vidio ili procito nesto o tome, nisam dosa traziti krivca na forumu

btw po postovima vidim da bas nevjerujes sto pisem ili mislis da neman pametnijeg posla nego zafrkavati likove sa foruma pa pisen gluposti, a sto se tice nicka "nijebitno" jer stvarno nije bitno ko sam ka sto ni ja neznam od tvog nicka ko si tako da stvarno to nije bitno kuzis?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 105 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz