Sada je: sub apr 27, 2024 8:32 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Manipulacija iz drugih oblasti egzistencije
PostPostano: pon sep 19, 2005 10:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 10:15 pm
Postovi: 19
Ako je bićima iz 4D (lizardsi i slični) u interesu da ljudi ostanu u mraku i neznanju, zašto su uopće dopustili da dođe do tehnološke revolucije, računala, ponajviše Interneta, evo preko kojeg mi sada razmjenjujemo informacije koji je za tu svrhu nezamjenjiv. Da li se radi o njihovom propustu ili opet nekom podmuklom planu kojeg ja ne prepoznajem. Da li se možda radi o tome da su dobrobiti visoke tehnologije u svrhu nadzora toliko velike da su odlučili ignorirati šačicu ljudi koji bi tu istu tehnologiju koristili za razmjenu informacija? Molim komentare, te ako se već raspravljalo o ovoj temi molim nekog da me uputi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 19, 2005 10:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobro pitanje.

Pa internet i tehnologija nam koriste za dobru razmjenu podataka, ali koristi i za još mnogo drugih "negativnih" stvari. Da se sad odmah razumijemo, bića 4 D mogu raditi stvari koje ni ne možemo sanjati, a kamoli percipirati. Dakle, koliku god naprednu tehnologiju mi imali, oni imaju jaču, razvijeniju, i djeluju iz realiteta koji mi uopće ne možemo detektirati svojim "uobičajenim" osjetilima. Tako da ću sad nastaviti sa opisom interneta kojeg koriste LJUDSKI nadzornici.
Sad, internet može služiti za praćenje nečijih interesa, što te zanima i kuda ideš ( u cyberspace-u ). Reklame, plaćanja, bezgotovinsko pogotovo... lakša kontrola ljudi. Što im više tehnike daš, to su oni OVISNIJI O NJOJ !!! A u jednom trenutku možeš to sve isključiti. Kao kad od čovjeka stvoriš narkića i onda mu možeš poslije raditi što hoćeš za malo droge. Jer je OVISAN o njoj.
Adekvatno, i druga tehnika ima sličnu ulogu. Oni žive od naše negativne energije, pa ju je još lakše stvoriti ako koristimo neku tehnologiju i preko nje promoviraju neke vijesti i stvari koje u nama bude negativu. Jesi li kad pogledao Dnevnik? Oh, koliko vijesti je u njemu pozitivno??? Niti vremenska prognoza nije uvijek pozitivna... hehe! Samo iznošenje problema i konflikata ljudi. A bedaste ovce viču jedne protiv drugih. Jadno. Glupe ovce. I ponekad se radi toga i ubiju međusobno.

Lizzardi ne mogu u potpunosti zagušiti svu svjetlost. Da je nema ni malo, oni nebi postojali. I oni to znaju. Treba im svjetlost kao suprotnost mraku, jedino ju maksimalno debalansiraju u korist mraka. Takvi su kakvi su. Ali mislim da će uskoro morati naći druge budale za zahebavat... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 20, 2005 10:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 29, 2005 8:43 pm
Postovi: 45
a šta mislite imali sila na zemlji kao šta su lizzardi tj.. njihove kopije i druga biča...npr dobra.. koja igraju uloge na nesvjesnom nivou....s početne crte tj...svjesti...odnosno da su svi ograničeni isto...a da je ljudsko tjelo samo maska(ljuska)..

pa ako su lizzardi iz ove galaksije..jeli možemo mi tražit pomoch iz drugih galaksija....ta toliko/koliko dočekamo u miru četvrti denzinitet....
s prvom točkom tj...prirodom....jer ovdi praktički si zarobljenik među robovima :wink: ..jer je sve pod utjecajem lizzarda...ovaj materijalni svijet...i nemožeš uspostavit pravi kontakt s prirodom jer se mora biti potrošna roba...ako želiš da ostaneš pri zemlji.....a što je opche opstanak.
to što su ljudi nametnuli kao bježanje od nepoznatoga...to im je osnovni stah od kojeg počmu da bježe ....treba čovjeku sloboda
a ako je pokuša da dokuči i na putu se izgubi samo tako...jer nemože da prepozna(samo/tako) svoje nesvjesnu točku...jer iz te percepcije gleda koja je sahranjena u njega...to je početna točka...onda se dođe do situvacije kad sam neznaš šta je šta nije...prljavštine....i onda sam znaš da to nije
tako / ovako (srce jedno/razum drugo/um treče)
i sve postane jeb...ILUZIJA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 20, 2005 11:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
a šta mislite imali sila na zemlji kao šta su lizzardi tj.. njihove kopije i druga biča...npr dobra..


"Dobra" je relativan pojam.

Ali ima entiteta koji su OPD iz. 4. denziteta koji nam POMAŽU i koji nam mogu pomoći. Orion Federacija, Nordijci.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 9:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Napisat cu neka znanja koje sam dobio od jedne osobe koja ima interakcije s naprednim bicem koji joj prenosi odredena znanja.

NITKO NAM NECE POMOCI S GORNJIH KATOVA, MI SI MORAMO SAMI POMOĆI I AKO NE USPIJEMO IDEMO IZ POČETKA. OVAJ PLANET JE PRED VELIKIM PROMJENAMA KOJE SU VEĆ POČELE. VEĆINA STVARI KOJE RDIMO SU POGREŠNE.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 11:25 am 
Grunfer je napisao/la:
Napisat cu neka znanja koje sam dobio od jedne osobe koja ima interakcije s naprednim bicem koji joj prenosi odredena znanja.

NITKO NAM NECE POMOCI S GORNJIH KATOVA, MI SI MORAMO SAMI POMOĆI I AKO NE USPIJEMO IDEMO IZ POČETKA. OVAJ PLANET JE PRED VELIKIM PROMJENAMA KOJE SU VEĆ POČELE. VEĆINA STVARI KOJE RDIMO SU POGREŠNE.


mislim da je to njena svjest samo. Logicki je da drugi nemoze pomoci da dostignemo svjesnost.. jedino nas pogurat u tom smjeru a na nama je kako cemo dalje ... evo recimo ako postignes jednu razinu svjesnosti, sta dalje..to mene zanima...

btw. ti "andjeli" ce ti reci sve samo ih moras pitati...

mene u zadnje vrijeme pomazu nesto.. i stalno im se beskonacno zahvaljujem. ...pocela sam opet toniti u nizu svjest (depra) jer imam osjecaj da vec dugo se ne micem... i valjda nisu dali da s to dogodi jer sam opet dosla ksebi.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 11:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Rekao sam BICE, A NE ENTITET, ali nije to sad bitno. Vazno je shvatit poantu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 2:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Citat:
a šta mislite imali sila na zemlji kao šta su lizzardi tj.. njihove kopije i druga biča...npr dobra..


"Dobra" je relativan pojam.

Ali ima entiteta koji su OPD iz. 4. denziteta koji nam POMAŽU i koji nam mogu pomoći. Orion Federacija, Nordijci.

:wink:


orion federacija, nordijci, ma gdje si to pokupio?
Orion federacija je reptilska federacija
Nordijci...kako da ne, nordijci su posebna skupina pladejaca koja se odvojila od pladeje i pridružila reptilima.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 2:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobro, tko su onda "dobri momci"?

Pledijci su 6. denzitet, reptili su 4. Zašto bi im se "pridružili"? Oni tada nemaju potrebe za time...

Koje je rase tip 4. denziteta koji je napravio Koralni dvorac od onakvog kamenja? Tu je negdje na forumu ta tema...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 29, 2005 8:43 pm
Postovi: 45
a da zanemarimo bicha iz denziniteta...i odemo izravno kreatoru..da ubaci
anti virusni program u matricu

možda bi igra postala suvišna onda... ili šta vech...ja osobno mislim da neche da bude "visa" kartica u četvrtom denzinitetu....i da che mochi da lizzardi manipulišu narodom...jer ako che biti pojedinaca...koji che biti izravno spojeni sa frekvencijom svjesti....neche moci praktički da ga unište...jer che da se brani samom kemijom svemira....a to bi bilo
jako oružje...a i mislim da che obdukciju nad ljudima činit sam svemir..
svojom ravnotežom...i ko je ispod granice prolaska stabilne iluzije izgorit che sa ostalim "surovom" materijom za vrjeme mjenjanja magnetskih ploča...odnosno prolaženja kroz drugi realitet....i da che u početku da bude extaza...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 5:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
a da zanemarimo bicha iz denziniteta...i odemo izravno kreatoru..da ubaci
anti virusni program u matricu


Ono kao "odmah u glavu", ha? Hehe!

Mislim da nam je jako teško stupiti u kontakt i sa 4. denzitetom, a kamoli sa Kreatorom na 7. Mislim da bića na 6. i Kreator na 7. ne mijenjaju stvari, već samo promatraju što se dešava, odnosno ne mješaju se u slobodnu volju direktno.

A da bi mogli staviti antivirusni program, bilo bi jako lijepo... malo da upgrade definicije i puste da engine radi svoje... matrica bi se lijepo "pročistila". Tko zna što se sve time može postići... mislim da su antivirusni programi na tim nivoima veoma moćni...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 10:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
ne, pladejci nisu 6 denzitet, oni su fizička bića.
6-ti stupanj su samo "anđeoska" hijearhija, tj naši oversoulovi....tj naši pravi roditelji.
Iman osjećaj da kasiopejci nisu rekli kako da kontaktiraš svoj oversoul.
Nisam puno čitao kasiopeju, no jesu li naveli tehnike zaštite od otmica na astralnom i fizičkom nivou...?, baš me zanima šta oni kažu o tome.
Ako jesu, daj mi quote tog teksta.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 11:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Matrica je dio boga, stoga ubacivanjem antivirusa praktički radite protiv boga a ujedno i protiv sebe.
malo je sad to komplicirano, a naši oversouli (6 denzitet) ne sudjeluju u ničemu šta nije njihov dio energije, stoga vaš oversoul će pomoći vama ako ga zatražite, nemojte misliti da će šetati za vama kao anđeo čuvar.

Znate kako se kaže, ako se čuvaš....i bog te čuva....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 21, 2005 11:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ne, pladejci nisu 6 denzitet, oni su fizička bića.


Hm, pa mogu se prikazati kako god hoće, dakle i fizički...

Pleadians su slično kao i Kasiopejci, svjetlosna bića - energije 6. nivoa. Različiti su jedino po nekim misaonim formama i lokatoru kroz koji komuniciraju sa našim 3. denzitetom. U biti, prema našoj percepciji - jako su slični. Ne mislim uopće na izgled jer to i nije bitno. Već u 3. denzitetu mošeš promjeniti svoj izgled. Na 4. je to već "normalno". A dalje ni ne trebam napominjati...

Ima tehnika zaštite. Treba znati osnove da si to možeš napraviti. Za početak je samo znanje o tome jedna velika zaštita. Dalje, kad ideš prema višoj svijesti, pojačavaš tu zaštitu.

I nikad nisi 100 % siguran, ma koliko god znao i bio svjesan. Ali se postotak smanjuje što si svjesniji.

Koliko znamo o hiperdimenzionalnim realitetima?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 22, 2005 12:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
ne, pladejanci nisu slični kasiopeji.
Gle, ima nekoliko osoba koje su imale direktan kontakt sa pledejancima i nema šanse da je pladeja 6d, a jedan od najslavnijih je billy maier koji je snimio dosta njihovih letjelica te ih je i nacrtao.

Jack, trebao bi slušati više Stewarta Sweardlova nego to kanaliziranje, oni nemogu znati odakle dolazi to kanaliziranje, dok stewart je stručnjak za programiranje i deprogramiranje te je radio na mountak projektu te sigurno puno više zna o tome.
Svi koji su radili na mountak kažu da je kasiopeja prijevara.
Osim toga, saznao sam od jednog prijatelja da je da vinci gurao kasiopeju već u tom vremenu a on je bio teški mason ....(nije 100 % provjerena informacija).

Odluka ostaje na tebi, odnosno na svima vama kojima je kasiopeja draga.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 22, 2005 1:14 pm 
mislim da previse razmisljate o "drugim" svjetovima, pogotovo zato jer ste stavljeni na zemlju radi toga da razmisljate o sebi... Nije nase da razumijemo kako "oni" funkcioniraju... totalno ste se izgubili sa fokusa IMHO... HNF


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 22, 2005 1:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
trebao bi slušati više Stewarta Sweardlova nego to kanaliziranje


Haha! Cacth22!

Samo zato što je radio na Montauk projektu da ga slušam??? Haha, pa to je zbilja smješno! On ti je dosta umno programiran i tvrdi da je SVO kanaliziranje lažno. Dakle, pošto je rekao SVE, znači da je umno zatvoren i da ne prihvaća niti jednu novu mogućnost. Trebao bi razumjeti više ljudsku psihu, pa da možeš lakše nešto zaključiti o ljudima.

Inače - NE SLUŠAM NIKOGA !!! Samo sve pročitam i onda što mi moja intuicija+razum kažu = to je moja percepcija svega.

Kasiopejski materijal te uči učiti, a ne govori što trebaš raditi !!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 22, 2005 3:31 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 14, 2005 7:47 pm
Postovi: 21
Ali ima entiteta koji su OPD iz. 4. denziteta koji nam POMAŽU i koji nam mogu pomoći. Orion Federacija, Nordijci.

:wink:[/quote]

dijelim tvoje mišljenje. jel imaš kakav link?
ili knjigu da mi preporučiš?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 22, 2005 4:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
flow je napisao/la:
Ali ima entiteta koji su OPD iz. 4. denziteta koji nam POMAŽU i koji nam mogu pomoći. Orion Federacija, Nordijci.

:wink:


dijelim tvoje mišljenje. jel imaš kakav link?
ili knjigu da mi preporučiš?[/quote]

HALLOOO, iz orion sazvježđa su reptili...halo...


Citat:
Haha! Cacth22!

Samo zato što je radio na Montauk projektu da ga slušam??? Haha, pa to je zbilja smješno! On ti je dosta umno programiran i tvrdi da je SVO kanaliziranje lažno. Dakle, pošto je rekao SVE, znači da je umno zatvoren i da ne prihvaća niti jednu novu mogućnost. Trebao bi razumjeti više ljudsku psihu, pa da možeš lakše nešto zaključiti o ljudima.

Inače - NE SLUŠAM NIKOGA !!! Samo sve pročitam i onda što mi moja intuicija+razum kažu = to je moja percepcija svega.

Kasiopejski materijal te uči učiti, a ne govori što trebaš raditi !!!


Ne mislim doslovno slušati, nego obratiti više pažnje njegovim učenjima.
On se deprogramirao kroz dugi niz godina, u početku se nije niti sjećao moutak projekta, a kasnije su mu se sjećanja vratila kroz deprogramiranje.
Još nešto, njegova sjećanja su identična ostalima koji su radili na mountalku, prisjetili su se da su radili zajedno i šta su radili a mislili su da se nikad nisu upoznali.
Osim toga, postoji film o moutalk projektu, i sve o čemu su oni pričali su potvrdili tako da su otišli u bazu gdje se to održavalo i tamo je pronađeno sve kako su oni opisivali.
Gle, stewart je prenio neka učenja koja ti kasiopejci nikad nisu rekli, a ta učenja se daju provjerit tamo da ih samo slijediš i vidiš šta će se dogoditi.
Iz svog osobnog iskustva ti mogu reći da sam uspostavio kontakt sa oversoulom nekoliko puta, imao sam vizije "budućnosti" i drugih svijetova kada sam to zatražio, njegove vježbe za telepatsko komuniciranje rade i isprobao sam ih sa nekoliko osoba, te još ostalih stvari.

Ja ti samo kažem, ono šta on uči zaista radi, sad vaš je odabir šta ćete s time.

Još nešto jack, govoriš o intuiciji, onda izgleda neznaš puno o programiranju, jer kad si programiran ti misliš da je to tvoja intuicija a zapravo je program koji se izvodi, i zapamti da svaki čovjek na ovoj planeti ima 3-4 vrste programiranja, stoga kasiopeja može biti povezana sa programiranjem kao i sve ostalo.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 22, 2005 5:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
HALLOOO, iz orion sazvježđa su reptili...halo...


Pa ima i drugih tamo... ne moraju nužno biti samo oni. I mi potičemo od tamo.

Citat:
kad si programiran ti misliš da je to tvoja intuicija a zapravo je program koji se izvodi, i zapamti da svaki čovjek na ovoj planeti ima 3-4 vrste programiranja, stoga kasiopeja može biti povezana sa programiranjem kao i sve ostalo.


Znam. Svjesan sam toga. Ali možeš napraviti i neke provjere i "šamaranja" kao nešto slično kod kompjutera 3D Mark i Aida32... štepaš po svemu, pa koliko izdrži. Ako izdrži, to je to... hehe.

Imaš li kojeg "momka" iz 4 D, OPD smjera? Da ga "pozovemo" malo... hehe. Neću ove naše 3 D... iz bilo kojeg "projekta". Znaš li kojeg i iz koje je rase?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 89 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz