Sada je: čet mar 28, 2024 8:20 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 218 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sri dec 19, 2012 6:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
vasco je napisao/la:


Ovde je malo teže prolupao.
Lako je kritikovati igre sa ostvarenjem želja koje se kriju u Tajni, ali Ho'o ponopono uopšte nije shvatio, ili ne želi da shvati jer taj rad daleko nadilazi sve što je on pokušavao godinama da kaže i samo je naslućivao. Ali nije mogao da kaže ni da razume do kraja jer je sebe ograničio biblijskim tumačenjem svega i svačega. To dokazuje da ne zna ni šta je karma. Ho'o ponopono je suština karme. Biblija je stvorena ovakva kakva je samo da uništi razumevanje karme i odgovornosti i nametne autoritet kome će ljudi da robuju. Ko to ne razume brlja sve ovo zajedno i nema šanse da razume Ho'o ponopono.
Njegovo llupanje je još i veće zato što svu kritiku ovde zasniva na slučaju samo jedne žene koja to naravno uopšte nije ni razumela niti ispravno primenila.

Ovde je najdetaljnije objašnjen princip delovanja Ho'o ponopono-a:
http://www.youtube.com/watch?v=R-RtDH5C ... 4w&index=3

http://www.youtube.com/watch?v=A6QTJ_xl ... 4w&index=2


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sri dec 19, 2012 6:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ma daj Pantelija, pa svi znamo da se Hooponopono i Lazarev kuže!

On obožava učiti ljude da opraštaju, ali nekako zaboravio je kao veliki učitelj iste te ljude obavijestiti kako je mudrije da nauče živjeti na način da se ne dovode u situacije da moraju ikome, pa i sebi samima - išta opraštati.
On uči ljude o snazi misli - primjerom koji indirektno uključuje ubojstvo...ma svašta on radi, ja jednostavno nemam druge riječi osim:

Žao mi je. Oprosti mi. Žao mi je. Volim te.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sri dec 19, 2012 9:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Pa ja sam imala super rezultate sa ho`oponopono, no problem je sto nakon nekog vremena je meni bilo lose i nisam to povezivala sa ho`oponopono, dok mi slucajno jedna e-mail poznanica sa foruma Grabovoi nije takoreci vristala preko e-maila "NEee ho`oponopono, ni slucajno, Bärbel Mohr (autor/praktikant knjiga o ho´oponopono, narudjbe na Universum itd) je umrla od raka dojke, a i nekoliko drugih autora je umrlo, ja sam se prenerazila, jer nisam ni znala da je Bärbel umrla, citala sam njene knjige prije 4-5 godina. Lazarev je to vrlo dobro objasnio, bilo bi stvarno super kada bi HO djelovao bez posljedica. Film Tajna nisam gledala. ( jer ima negdje da se skine na nasem ili njemackom)

http://bewusstseinblog.alex-energies.org/81/warum-ist-baerbel-mohr-gestorben/

http://translate.google.de/translate?sl=de&tl=hr&js=n&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fbewusstseinblog.alex-energies.org%2F81%2Fwarum-ist-baerbel-mohr-gestorben%2F


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sri dec 19, 2012 11:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
alf je napisao/la:
Ma daj Pantelija, pa svi znamo da se Hooponopono i Lazarev kuže!

On obožava učiti ljude da opraštaju, ali nekako zaboravio je kao veliki učitelj iste te ljude obavijestiti kako je mudrije da nauče živjeti na način da se ne dovode u situacije da moraju ikome, pa i sebi samima - išta opraštati.
On uči ljude o snazi misli - primjerom koji indirektno uključuje ubojstvo...ma svašta on radi, ja jednostavno nemam druge riječi osim:

Žao mi je. Oprosti mi. Žao mi je. Volim te.

Alf :blob:





On upravo poducava kako treba misliti/zivjeti/ponasati se da se ne dolazi u takvu situaciju koliko je moguce sto manje, a rezumijevanje, oprastanje i pokajanje je lijek.

Žao mi je. Oprosti mi. Žao mi je. Volim te. = Magija = ostvarenje Zelja

Kako to da Bärbel M. nije pomogao Ho`oponopono kada je obolila od raka, odjednom je umrla, a borila se protiv njega da nitko nije znao, pisala i prodavala knjige u bestseller tirazu, a cutila da ima rak. Sjecam se prije par godina sam na njenim stranicama citala njen cjenovnik seminara, pa da se onesvjestis, njena cijena npr. ako ju netko naruci da mu dodje kuci placa sve troskove + Honorar oko 2800 € za jedan dan. Ona je pisala to sto su ljudi zeljeli da cuju, i to je islo ko ludo.
Medjutim Lazarev ne obecava ostvarenje Bajki, pa to nekima, pa sigurno i tebi ALF ne ide u prilog, pa je bolje ja mislim sasvim dobronamjerno da se klonis Lazareva i onda dalje HOppen po tvojoj zelji.


Zadnja izmjena: HO_OPONOPONO; čet dec 20, 2012 12:19 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet dec 20, 2012 8:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
HO_OPONOPONO je napisao/la:
alf je napisao/la:
Ma daj Pantelija, pa svi znamo da se Hooponopono i Lazarev kuže!

On obožava učiti ljude da opraštaju, ali nekako zaboravio je kao veliki učitelj iste te ljude obavijestiti kako je mudrije da nauče živjeti na način da se ne dovode u situacije da moraju ikome, pa i sebi samima - išta opraštati.
On uči ljude o snazi misli - primjerom koji indirektno uključuje ubojstvo...ma svašta on radi, ja jednostavno nemam druge riječi osim:

Žao mi je. Oprosti mi. Žao mi je. Volim te.

Alf :blob:






On upravo poducava kako treba misliti/zivjeti/ponasati se da se ne dolazi u takvu situaciju koliko je moguce sto manje, a rezumijevanje, oprastanje i pokajanje je lijek.

Žao mi je. Oprosti mi. Žao mi je. Volim te. = Magija = ostvarenje Zelja

Kako to da Bärbel Mohr nije pomogao Ho`oponopono kada je obolila od raka, odjednom je umrla, a borila se protiv njega da nitko nije znao, pisala i prodavala knjige u bestseller tirazu, a cutila ko xicka da ima rak. Sjecam se prije par godina sam na njenim stranicama citala njen cjenovnik seminara, pa da se onesvjestis, njena cijena npr. ako ju netko naruci da mu dodje kuci placa sve troskove + Honorar oko 2800 € za jedan dan. Ona je pisala to sto su ljudi zeljeli da cuju, i to je islo ko ludo.
Medjutim Lazarev ne obecava ostvarenje Bajki, pa to nekima, pa sigurno i tebi ALF ne ide u prilog, pa je bolje ja mislim sasvim dobronamjerno da se klonis Lazareva i onda dalje HOppen po tvojoj zelji.


Magija, želja, borba, prosuđivanje, ljutnja...nije to baš neka podloga unutar koje bi čovjek mogao raditi na sebi - bar ne na način da uopće uvidi šta radi.

Spominješ rak (neću komentirati kako si Lazarevski misaono napala ženu o kojoj pišeš). To je ono što Lazarev podučava? Ovakvo stanje uma?

Baš jučer slušam na televiziji reklamu nove preventivne akcije u kojoj kažu da će uskoro svaka 11 žena oboljeti od rajka dojke...slušam i mislim si, ma kako li to samo znaju? Te koliko li će samo žena pomisliti da je 11.-a? I to je svijet unutra kojeg mi živimo! To treba uvidjeti.

Gle, vjeruj ti što god hoćeš, ako baš moraš vjerovati i imati Lazareva kao učitelja, ali nije ti on baš daleko od bajke, obećava li ili ne obećava, čovjek je manipulator i programator, duboko ukopan u svoj vlastiti religijski kontejner, a čitajući ne samo sada, već i prije tvoje redke, bijes koji ispoljavaš kada se njega dotakne je specifičnost kojom se pokazuje da je vrlo uspješan. I on to zna! On zna što radi!

I ja to vidim i ne shvaćam, zašto bih šutjela o tome?
Ovo je forum, metafizički forum, a ne "Lazarev forum" - te ako netko nešto predloži za gledanje, pogledam i imam svoje mišljenje o tome.
Komunkacija koja se ovdje odvija nije: pljeskati ili šutjeti, već upravo suprotno, zbir je naše različitosti.
I baš u nemogućnosti takvog vođenja razgovora, s tvoje strane - očitava se šta ovaj čovjek radi.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet dec 20, 2012 11:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Alf - koliko knjiga si procitala od Lazareva?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet dec 20, 2012 12:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Nakon ovog viewtopic.php?f=6&t=322&p=136285#p136285 (boldano):

Gospode , tvoju volju vidim u svemu. Ni za cime ne zalim , nicega se ne bojim. Sve primam kao dato od tebe. Ja ne kontrolisem situaciju, sve se odigrava po Visoj volji, odricem se kontrole nad situacijom. Gospode u svemu je tvoja volja.

...onima sa jos neispranim mozgovima gdje su još uvijek sive stanice i malo u pokretu, a pogotovo clanovima jednog metafizickog foruma, vrlo je upitno i tesko citati takve knjige!

lp

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet dec 20, 2012 12:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Pa imas pravo, mislim da ga je tesko nekima citati iz odredjenih razloga


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet dec 20, 2012 1:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Pa imas pravo, mislim da ga je tesko nekima citati iz odredjenih razloga
Razlozi (odricanje od slobodne volje+svjesno davanje guze) koje si navela su citirani i nisu upitni kao sad predstavljeno/pretpostavljeno!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet dec 20, 2012 1:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Alf - koliko knjiga si procitala od Lazareva?



Dovoljno!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet dec 20, 2012 2:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
alf je napisao/la:
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Alf - koliko knjiga si procitala od Lazareva?



Dovoljno!

Alf :blob:






to sam i znala :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sub dec 22, 2012 5:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
S. N. Lazarev - O vegetarijanstvu i prelasku na više energetske nivoe -prevod bebamur2



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto dec 25, 2012 8:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
dok se ne prevede.........

bebamur2

Novogodišnja čestitka za 2013 se već prevodi...evo jedno uputstvo koje u njoj daje Lazarev: "Na koji način se osjećamo sada, kako vidimo svijet prije nove godine, koliko je sada harmonična naša duša, to opredeljuje kakva će nam biti iduća godina...Nova godina, opredeljuje cijelu sledeću godinu. Dakle, sada je važno, kako ćemo proći ovu nedjelju, kako ćemo prihvatiti spoljni svijet, koliko umijemo sačuvati ljubav u svakoj sekundi, koliko umijemo osjećati prisustvo Božje volje u svemu."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto dec 25, 2012 9:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
HO_OPONOPONO je napisao/la:
dok se ne prevede.........

bebamur2

Novogodišnja čestitka za 2013 se već prevodi...evo jedno uputstvo koje u njoj daje Lazarev: "Na koji način se osjećamo sada, kako vidimo svijet prije nove godine, koliko je sada harmonična naša duša, to opredeljuje kakva će nam biti iduća godina...Nova godina, opredeljuje cijelu sledeću godinu. Dakle, sada je važno, kako ćemo proći ovu nedjelju, kako ćemo prihvatiti spoljni svijet, koliko umijemo sačuvati ljubav u svakoj sekundi, koliko umijemo osjećati prisustvo Božje volje u svemu."


Ovo zvuči betonirajuće!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto dec 25, 2012 9:55 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mene je mama tjerala da se kupam na svaku staru godinu jer bi inače navodno bio prljav cijele iduće godine. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sri dec 26, 2012 1:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
promatrač je napisao/la:
Mene je mama tjerala da se kupam na svaku staru godinu jer bi inače navodno bio prljav cijele iduće godine. :)




znaci dovoljno je okupati se na Staru godinu, i onda si cist cjelu Novu i ne trebas se vise kupati do sljedece Stare godine :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sri dec 26, 2012 3:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet jan 17, 2013 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
ovo je facebook grupa od Beba Mur "Postovaoci S.N.Lazareva" koga zanima nek se pridruzi :love5:
https://www.facebook.com/login.php?next=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgroups%2Fpostovaoci.sn.lazareva%2F


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet jan 31, 2013 7:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
S.N.Lazarev - Videoprilog za treću knjigu "Čovjek budućnosti" (Moskva, 17.04.2009.)



_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: pet feb 01, 2013 2:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 16, 2008 2:31 pm
Postovi: 203
Lokacija: Bosna
Evo jedan info,

RADIONICA

KARMIČKAE DIJAGNOSTIKE


(Bihać - BiH 01.03. – 03.03.2013.) - Uz malo truda i u mom gradu, napokon, nešto
ezoterijskog sadržaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Informacije o radionici se mogu dobiti na 00387 62 142 574 (ako koga bude zanimalo) :)

_________________
Bogatstvo je kvaliteta Postojanja


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 218 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz