Sada je: čet mar 28, 2024 10:04 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 229 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: pet jul 22, 2011 4:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Termalni Bata je napisao/la:
Mislim da je sporedno koji pristup energiji se koristi, jer na kraju krajeva, sva energija ima isti izvor. Neko ce "paznju na sebe" privuci sa orgonom, neko sa sa pranom, neko sa reikijom, neko sa nekim vidom magije. Sve na kraju dodje na namjeru i volju te energetski potencijal pojedinca (osvjestenost i sposobnost raspolaganja vlastitim resursima te duboki uvidi u sebe i svijet oko sebe, sto bi se ovdje reklo - znanje). Cim skrenes paznju entiteta na sebe, znaci da dobro radis i da drugima predstavljas odredjenu prijetnju.

:thumbup: =D> jeste Batice,tako to biva
u ovom postu(i ne samo u ovom ,al' ovog sam se prvo setio) "Napadi i odbrana" je galaksija izlozio dinamiku kako se te stvari odvijaju:
viewtopic.php?p=45292#p45292
i svako ko se bar malo odmakao na Putu ka izlasku iz Podruma je to na svojoj kozi itekako osetio :twisted:

Termalni Bata je napisao/la:
Meni su najbolje konstatacije: "ako si privukao tako nesto na sebe znaci da si negdje grdno zajebo". Takve izjave najcesce dolaze iz glava pompoznih new agera i najcesce su pogresne, jer izostavljaju i zanemaruju osnovnu premisu: ako si nekom stao na put onda ce te taj netko probati nagaziti jer se osjeca ugrozenim, a ne zato jer si mu samo smetnja.

hehe... :toothy2: da,to su bash tipichne izjave NABS ekipe koji se chvrsto drze YCYR principa u kojima neprikosnoveno vlada vishful t'inking da svako kreira svoju livadicu prepunu mirishljavih sharenih cvetica,i ako na toj livadici zasmrdi neko govance,onda mora da si ga je on sam posrao,nema druge :angel4:
totalno im je neprihvatljiva,a u svom tom slepilu i nepojmiva mogucnost,da i pored evidentnog uceshca u kreiranju sopstvene realnosti,
postoje i sile u ovom univerzumu ,kojima je posao da seru i da ta govna razbacuju po livadama,
i te sile taj posao obavljaju veoma revnosno 24/7 :twisted:
za to se i livada treba chistiti 24/7 :love3:

nema nam druge,nego na posao 8)

:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: pet jul 22, 2011 5:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Mudro zboris Nate :thumbup:

New age zajednica je toliko pompozna koliko je ignorantna - idealna kombinacija za manipulaciju. Kada covjek dodje na neke new age domene i skonta da ih netko kolektivno nabada na astralni pimpek, i napravi veliku gresku sto to kaze javno, na sebe moze navuc i one koji masu sa tim astralnim pimpekima kao i bijes / energiju onih koji te astralne pimpeke svakodnevno primaju u sebe. Rjecnikom ovog mjesta: "ovce u nirvani". Druga strana medalje su oni koji osjecaju da je sugovornik energetski jaci ali cekaju svoj trenutak za hendleriranje i manipulaciju. Takodjer omiljena igra kontrolora. U tim duhovnim post religijskim zajednicama 50 posto ljudi boluje od psihickih problema gdje je najjaci kompleks krivnje (kao posljedica mentalnih religijskih programa) te kada osjeti (instiktno, necu reci intuitivno jer radi se o svijesti tipa 1,2 ili 3) da ga je drugi procitao, "lazni osmjesi pretvaraju se u grimase a lijepe njezne rijeci u siktanje puno otrova". New age zajednice - zajednice psihopata i zrtava sa osjecajem krivice (prekrasna simbioza). Nikada necu zaboraviti izjavu jednog lika: "pa ako Sai Baba i je pedofil, to ne znaci da nije Avatar". Drugim rijecima: "ako je netko glup, k tome jos i nije normalan" i eto opisa vecine new age zajednice :)

A jos kad se spomenu i alien / new age agende tipa Joshua Stone ili sekte koje obilaze Olymp i cekaju spustanje Zeusa ili evociraju "Atlantide iznad Sapca", briju po "kosmickim kapijama na Kosovu" te krizu nacionalnog identiteta (jest da tako nesto ne postoji kao takvo ali je najblize slici realnosti) idu poistovjecivati sa "kosmickom agendom usmjerenom protiv jednog naroda" te prodaju "kapi za spajanje sa Svime", dobije se evidencija u stanje zvano "cisti debilizam", gdje je evidentno kako kontrolori i ljude sa odredjenim sposobnostima mogu pretvoriti u najvece fanatike ili jednostavno - budale.

Toliko o "sto se babi htilo to se babi snilo" fenomenu :toothy2:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub jul 23, 2011 4:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2011 11:53 am
Postovi: 147
Lokacija: Rujan
Citat:
Stavljanje simbola i medaljona sa simbolima ili buba i skorpija i slicno.... To pogotovo mi nebi palo na pamet!


Ne bi ni meni. Primetila sam da ne smeju ni da pomisle da mi pridju otkad nosim Svarogov 'rog' oko vrata. Cak ni u snovidjenjima. Jednostavno ih nema.

P.S. Zhacnu me ponekad nekim zvucima iz daljine, ali to je macji kasalj u odnosu na predjasnje bliske susrete.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub jul 23, 2011 8:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
Slazem se sa vama.
Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: uto sep 13, 2011 8:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Pozdrav,nisam čitao sve postove,ali me interesuje jeli neko slučajno spominjao Voladerose,grabljivce opisane u "aktivna strana beskraja" u kontekstu ove teme.Interesuje me u koju grupu bi ova bića mogli svrstati.

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: pet jan 13, 2012 8:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Jedan prilog temi:

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/300553 ... obnoj-noci

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/301137 ... avio-djavo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: pet jan 13, 2012 10:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Masa roditelja zna jako dobro sakrivati da im je dijete teži- opasni oblik psihičkog bolesnika. To znaju skrivati godinama i prave se ,,ludi,, sve dok se ne desi neko veliko zlo da bi neke stvari tek onda izašle na vidjelo i u kojima su žrtve upravo ti najbliži...To je neki naš balkanski programčina ...i odnosi se na veliki broj ne samo psihičkih bolesti kada bi se u nekim početnim stadijima moglo nešto i uraditi...

Iza toga kao krivac na red dolazi država i zakoni koji i kad neko bližnji primjeti stvari koje su opasne po samu tu osobu kao i njenu okolinu ustvari ne radi ništa, jer im po zakonu ne možeš ništa ako sam-a nije odlučio da ide ljekaru, koristi neku terapiju itd,itd... Uglavnom kad se nešto desi tada počnu djelovati i onda dolazi hitna i policija i naravno izađe članak u medijima...

I treće zbog svega je to tako kao što jest su rijetki ili nikakvi načini koje su uzele maha da se tim osobama i pomogne ...jer primirje takvih bolesti,(mislim i na zvaničnu i nezvaničnu medicinu)i neka određena vremenska normala ne znači nažalost i izlječenje... I na kraju uvijek postoji đavo kao lokalni krivac za sve...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: čet mar 01, 2012 9:50 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 27, 2012 12:58 pm
Postovi: 6
Hi, ja imam sličan problem, tj. netko se zakačio na mene i želim ga se riješiti. Znate li kome da se obratim da mi pomogne nekim postupkom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: čet mar 01, 2012 9:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
ja ne znam zašto dozvolite entitetima da se kače na vas svojom duhovnom slabošću i onda tražite pomoć od nekog drugog da vas riješi entiteta koji je na vama. nema smisla.
ali istina, nema svrhe kriviti se i tražiti zašto, nego treba riješiti problem i nastaviti dalje. tko god ti pomogne, bio uspješan ili ne, moraš nastaviti iz toga kao jači/jača i osviješteniji/a. dopuštati sebi prihvatiti više energije i osloboditi se stvari koje ti oduzimaju energiju, prvo brze i pretjerano obrađene hrane, štetnih navika i stresa. mislim da bi kao prevenciju za daljnje napadaje trebalo barem pola sata na dan nastojati postići mir i sreću postojanja, odnosno raditi nešto što nas usrećuje do te mjere da aktivira energiju i potiče nas na stvaranje. svatko ima neki cilj. da ga nema, ne bi se ni inkarnirao u ovo vrijeme

stvar je u tome da ako se entitet jednom zakači, znači da je aura iz ovog ili prošlog života oštećena ili ima premalo energije da se brani i moguće je da je nekad dozvoljen prijelaz entitetima u tvoje energetsko polje. kad se to jednom dogodi, osobe su sklone napadima jer nemaju zaštitu kao što bi trebale. a to nije ništa za brinuti se, treba samo živjeti sretno i biti svoj. jer u protivnom će te za 5 ili 10 godina zadesiti isti slučaj


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: ned mar 04, 2012 2:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Danas me lokalni fakeri pokusavaju satima probiti. Vidio sam mentalno dvije grupe ljudi - prvi neki debili koji rade neki wicca ili samanski ritual ali daju svoju energiju drugima koji rade malo konkretnije stvari tipa goetija, njih dvojica u zamracenoj sobi mantraju nad mnom i imaju simbol koji izgleda kao mali nepravilni crni krug sa sitnim nozicama okolo njega...nesto kao mali crni pauk. To im je, koliko sam skuzio, osnovni simbol preko kojega magijski djeluju na druge. Nisam mentalno vidio glavne igrace ali vjerujem da, posto su umrezeni, daju svoju energiju kao back up za magijski napad.

Ovih dana je ionako aktivna scorpio frekvencija kroz (da, kroz) Mjesec iz Scorpio konstelacije, masovno se ljudima krade energija da bi se napajala vampirska sfera (post demonski svemir), pa nije tesko magijskim kurcicima na lokalnoj i globalnoj razini djelovati sa pojacanim poljem sfere.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: ned mar 04, 2012 3:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
zanimljivo, ja sam jutros prvo sanjo kako netko oživljava mrtvaca,i kaže mu da sam ja odgovoran za njegovu smrt.tada taj mrtvac krene na mene i ja sad iščekujem šta će bit.onda me nešto zaskoči,nađem se u paraliziranom stanju/night terrror tipa i probudim se osjećajući neko biće na mojoj glavi i u periferiji vida vidim nekakve kanđe kojima se drži za mene.u sekundi sam se uspio otarasiti paralize i tog bića s lakoćom i bez straha ,kao što se tjera dosadnog komarca,a kad se samo sjetim kako sam prije bio prestravljen i bespomoćan takvim događanjima :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sri mar 07, 2012 11:31 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 07, 2012 10:47 am
Postovi: 2
Pozdrav svima! Pratim Vas već neko vrijeme pa sam odlučila da i nešto napišem.Da ne opisujem ovdje cijelu svoju obiteljsku dramu koja me na koncu dovela i do velikih spoznaja, htjela bi samo čuti vaše mišljenje o djelovanju ili ne djelovanju. Dakle dva člana moje obitelji opsjednuli su entiteti zbog njihove potpune predaje entitetima iz jedne sekte. Kako su i mene počeli napadati ja sam izgubila živce i skoro doživjela živčani slom i tako su mi se pokvarili svi elektronički uređaji u kući (uključujući auto), suprug ja i pas smo se razboljeli itd...onda sam shvatila mehanizam djelovanja i pokušali su još jednom sa napadom ali nisu uspijeli...počelo je sa simptomima bolesti i na jedan dan mašina za pranje rublja nije radila (kad je doš majstor nakon tjedan dana opet je sam aproradila i sada normalno radi).Uglavnom vjera u Boga i molitva puno su pomogli i u regulaciji naših međusobnih odnosa,ali svako toliko ipak napadnu.Zanima me da li ja trebam djelovati u smislu pokušaja odtranjivanja tih entiteta iz svoje obitelji i ako da kako, ili ih prepustiti svojim sudbinama koje vode totalnom samouništenju i raspačivanju imovine za ovu sektu (zdravstveno stanje im je sve gore i gore pa tako i financijsko). Hvala na svim prijedlozima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: pon mar 12, 2012 12:25 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 27, 2012 12:58 pm
Postovi: 6
Thanks, nije tako jednostavno zašto nešto naiđe, zbog nečega otprije, nisi svjestan o čemu je riječ. Dođe kad se najmanje nadaš, zapravo možda i nije povezano s ničim, već samo ti vidiš vezu. Dakle nešto možda iz podsvjeti, nešto iz prijašnjih događaja ili ti se to samo čini. Zapravo treba to odfikariti, tj. ne pridavati uopće pažnju, ali nemreš se riješiti tuđe volje. Dakle ako je to uvjetovano tuđom voljom, to onda treba nekako odbiti od sebe, a kako?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: pet mar 23, 2012 9:44 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2012 9:01 pm
Postovi: 11
Osobno smatram da smo svi više manje povremeno ili stalno zaposjednuti raznim entitetima. Problem nastane kad se kaotična bića umiješaju. Meni je svako toliko normalna stvar da se aktivira nešto užasno u meni i to želi razoriti sve. Čak to vidim u ogledalu kad se pogledam. Ništa strašno za mene, ali za okolinu jest. Prvi korak, pustiti to da se iskali ili nahrani, a onda ga pogurati u dubinu da ne izlazi dok ne mora. Rad s kristalima pomaže...;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub mar 24, 2012 12:42 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2012 9:01 pm
Postovi: 11
Dva filma usko vezana uz ovu temu, jedino je po meni ograničenje što se vežu isključivo na katoličku crkvu. Demon, alien, entitet iz kaosa, mentalni program...pojmovi koje crkva prisvaja pod krinkom sotone, a sami se tome klanjaju.







Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub apr 07, 2012 12:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Poceli su rituali. Kradja energije na kolektivnom nivou i individualni po gradovima.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: čet apr 19, 2012 12:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 16, 2012 9:41 pm
Postovi: 17
Zrin je napisao/la:
Hi, ja imam sličan problem, tj. netko se zakačio na mene i želim ga se riješiti. Znate li kome da se obratim da mi pomogne nekim postupkom.

imamo isti problem :shock: . Ja sam isla kod svestenika,ali on vise ne radi u Beogradu gde je bio.Preselio se u Rijeku. Egzorcista je i to pravi. :P

_________________
"sto si blize snu,to vise osobna legenda postaje istinski smisao zivota"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: čet apr 19, 2012 12:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 16, 2012 9:41 pm
Postovi: 17
pope.is.alien. je napisao/la:
ja ne znam zašto dozvolite entitetima da se kače na vas svojom duhovnom slabošću i onda tražite pomoć od nekog drugog da vas riješi entiteta koji je na vama. nema smisla.
ali istina, nema svrhe kriviti se i tražiti zašto, nego treba riješiti problem i nastaviti dalje. tko god ti pomogne, bio uspješan ili ne, moraš nastaviti iz toga kao jači/jača i osviješteniji/a. dopuštati sebi prihvatiti više energije i osloboditi se stvari koje ti oduzimaju energiju, prvo brze i pretjerano obrađene hrane, štetnih navika i stresa. mislim da bi kao prevenciju za daljnje napadaje trebalo barem pola sata na dan nastojati postići mir i sreću postojanja, odnosno raditi nešto što nas usrećuje do te mjere da aktivira energiju i potiče nas na stvaranje. svatko ima neki cilj. da ga nema, ne bi se ni inkarnirao u ovo vrijeme

stvar je u tome da ako se entitet jednom zakači, znači da je aura iz ovog ili prošlog života oštećena ili ima premalo energije da se brani i moguće je da je nekad dozvoljen prijelaz entitetima u tvoje energetsko polje. kad se to jednom dogodi, osobe su sklone napadima jer nemaju zaštitu kao što bi trebale. a to nije ništa za brinuti se, treba samo živjeti sretno i biti svoj. jer u protivnom će te za 5 ili 10 godina zadesiti isti slučaj

veruj mi da ja nisam ni znala da imam zakacku,a kamoli da sam dozvolila da imam ! Sve dok nisam dosla u kucu u kojoj zivim vec 12 godina,ja nisam imala nikakvih problema glede toga ! Ovde su se desavale same strahote,bolestine nama koji tu zivimo,da bih ja cula po komsiluku...Prodali su tu kucu,jer su svasta culi u toku noci i iz straha pobegli iz nje,a mi kao budale nemamo gde,pa smo tu gde jesmo...Ja sam uspela dosta toga da resim,ali je ostalo jos jako malo.. :shock:

_________________
"sto si blize snu,to vise osobna legenda postaje istinski smisao zivota"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: pet apr 20, 2012 12:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 6:15 am
Postovi: 46
Lokacija: Innerspace
tan_kju je napisao/la:
Zrin je napisao/la:
Hi, ja imam sličan problem, tj. netko se zakačio na mene i želim ga se riješiti. Znate li kome da se obratim da mi pomogne nekim postupkom.

imamo isti problem :shock: . Ja sam isla kod svestenika,ali on vise ne radi u Beogradu gde je bio.Preselio se u Rijeku. Egzorcista je i to pravi. :P


Ne znam da li ste culi za Djoku iz Margite kod Vrsca, sa obzirom da vidim da pominjete Beograd. Iskreno nisam upoznao licno coveka, ali licno poznajem mnoge ljude kojima je pomogao. Covek je valjda nekakav crkvenjak ili slicno, poznat je u celom Banatu. Izuzetan covek, navodno nista ne naplacuje.

Razmisljam se i ja da odem kod njega (ako je jos ziv), cisto iz radoznalosti, informativno. Malo dete mojih kumova je imalo probleme sa vidjenjem raznih baba, deda i ostalih cuda po kuci i u strahu su otisli kod njega. Pomogao im je u roku pola sata i sada je sve OK. Ako petogodisnja devojcica pokazuje roditeljima na nevidljivog lika koji stoji u cosku sobe, verujem da u tome ima mnogo vise od decije maste. Verovali ili ne, covek cak i sa slike daje tacnu dijagnozu bolesniku (valjda , citanjem Aure), poznat je i na VMA i VMC. Ne znam, ali mozda moze da pomogne.
Ako neko zeli vise, mogu se raspitati.

P.S.Nadam se da ovo Admin i moderatori nece shvatiti kao nikakvu reklamu, a ako shvate, neka obrisu ili neka me obaveste (ne bih da spamujem).

_________________
Nismo in svesni svoga dana ako nismo svesni cesto nevidljivih sitnica u njemu koji nas cine velikim - OSECANJA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: pet apr 20, 2012 12:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
pravda013 je napisao/la:
tan_kju je napisao/la:
Zrin je napisao/la:
Hi, ja imam sličan problem, tj. netko se zakačio na mene i želim ga se riješiti. Znate li kome da se obratim da mi pomogne nekim postupkom.

imamo isti problem :shock: . Ja sam isla kod svestenika,ali on vise ne radi u Beogradu gde je bio.Preselio se u Rijeku. Egzorcista je i to pravi. :P


Ne znam da li ste culi za Djoku iz Margite kod Vrsca, sa obzirom da vidim da pominjete Beograd. Iskreno nisam upoznao licno coveka, ali licno poznajem mnoge ljude kojima je pomogao. Covek je valjda nekakav crkvenjak ili slicno, poznat je u celom Banatu. Izuzetan covek, navodno nista ne naplacuje.

Razmisljam se i ja da odem kod njega (ako je jos ziv), cisto iz radoznalosti, informativno. Malo dete mojih kumova je imalo probleme sa vidjenjem raznih baba, deda i ostalih cuda po kuci i u strahu su otisli kod njega. Pomogao im je u roku pola sata i sada je sve OK. Ako petogodisnja devojcica pokazuje roditeljima na nevidljivog lika koji stoji u cosku sobe, verujem da u tome ima mnogo vise od decije maste. Verovali ili ne, covek cak i sa slike daje tacnu dijagnozu bolesniku (valjda , citanjem Aure), poznat je i na VMA i VMC. Ne znam, ali mozda moze da pomogne.
Ako neko zeli vise, mogu se raspitati.

P.S.Nadam se da ovo Admin i moderatori nece shvatiti kao nikakvu reklamu, a ako shvate, neka obrisu ili neka me obaveste (ne bih da spamujem).


Ne mogu ne upitati: da li je tip maloj sredio vid da ih više ne vidi ili je sredio tog konkretnog dedu ili babu, a mala vidi sve ostale? Meni je odgvoor poznat, a da li je tebi?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 229 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz