Sada je: čet mar 28, 2024 11:39 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 229 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: kako se zaštiti
PostPostano: pet mar 26, 2010 7:23 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned feb 21, 2010 9:57 am
Postovi: 23
Lokacija: Čakovec
Zadnje dvije godine stalno mi se ponavljaju jedne te iste tegobe, bez očitog zdrastvenog uzroka; sa relativno eskalirajućim porastom. Uobičajen nivo energije, koje imam na pretek, drastično preko noći pada; umor, vrtgolavica, mutan vid.. Nisam slabokrvna, samo nisko tlakaš, ne prenisko. Mršavim. Zadnjih nekoliko mjeseci učestalo me boli srčani mišić, žile oko njega...Naravno, nema medicinske teorije da mi je nešto, jer sam fizički zapravo zdrava. Bioenergetičarka koja me jučer punila je rekla da nikad u životu nije vidjela da se srčana čakra ne vrti. Nematerijalni "lebdeći" entiteti, duše, se "prikopčavaju" na mene i crpe mi energiju. Kako da se najbolje od toga zaštitim i kakav je to Hebeni sistem da se samo tako bez pardona netko može prikopčati na mene i uzimati mi energiju, damn reptiles.

_________________
Jednako privlači jednako, nejednako se odbija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: kako se zaštiti
PostPostano: pet mar 26, 2010 9:25 am 
Logos je napisao/la:
Zadnje dvije godine stalno mi se ponavljaju jedne te iste tegobe, bez očitog zdrastvenog uzroka; sa relativno eskalirajućim porastom.


Logos, zdravstveni "uzroci" su u stvari vrlo često "simptomi" kojim tjelo javlja da su u nama pokrenuti neki procesi. Uzroci su ispod toga i treba do njih tek doći. Tu sama klasična medicina puno ne pomaže osim što pokušava fiksirati simptome, pa onda to često dobije nastavak na način da se prvotni povuku, a drugi još dublji počinju biti prisutni i tako se odjednom nađemo skroz bolesni i disfukcionalni, pravi pacjenti kakvi i trebaju trenutnim vladajućim "zdravstvenim snagama".

Logos je napisao/la:
Nematerijalni "lebdeći" entiteti, duše, se "prikopčavaju" na mene i crpe mi energiju. Kako da se najbolje od toga zaštitim i kakav je to Hebeni sistem da se samo tako bez pardona netko može prikopčati na mene i uzimati mi energiju, damn reptiles.


Hm, ako si svjesna novih koji su se "prikopčali" jesi li razmišljala koji bi mogao biti mogući uzrok? Kao što si rekla "tako bez pardona" kolko znam nije standardan način da se isti prikače. Razmisli da li je bilo kakvog traumatskog iskustva koje je tome prethodilo, kroz koje je moglo doći do slabljenja zaštite ili nesvjesnog otvaranja?
Druga stvar, da li si možda prakticirala neke metode za koje ne znaš kako točno funkcioniraju (meditacije, vizualizacije, nešto iz newage arsenala čudesa za "novog čovjeka", itd.) što bi te moglo otvoriti, a da toga nisi bila niti svjesna?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: kako se zaštiti
PostPostano: pet mar 26, 2010 7:15 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned feb 21, 2010 9:57 am
Postovi: 23
Lokacija: Čakovec
prasimix je napisao/la:
Logos je napisao/la:
Zadnje dvije godine stalno mi se ponavljaju jedne te iste tegobe, bez očitog zdrastvenog uzroka; sa relativno eskalirajućim porastom.


Logos, zdravstveni "uzroci" su u stvari vrlo često "simptomi" kojim tjelo javlja da su u nama pokrenuti neki procesi. Uzroci su ispod toga i treba do njih tek doći. Tu sama klasična medicina puno ne pomaže osim što pokušava fiksirati simptome, pa onda to često dobije nastavak na način da se prvotni povuku, a drugi još dublji počinju biti prisutni i tako se odjednom nađemo skroz bolesni i disfukcionalni, pravi pacjenti kakvi i trebaju trenutnim vladajućim "zdravstvenim snagama".




Logos je napisao/la:
Nematerijalni "lebdeći" entiteti, duše, se "prikopčavaju" na mene i crpe mi energiju. Kako da se najbolje od toga zaštitim i kakav je to Hebeni sistem da se samo tako bez pardona netko može prikopčati na mene i uzimati mi energiju, damn reptiles.


Hm, ako si svjesna novih koji su se "prikopčali" jesi li razmišljala koji bi mogao biti mogući uzrok? Kao što si rekla "tako bez pardona" kolko znam nije standardan način da se isti prikače. Razmisli da li je bilo kakvog traumatskog iskustva koje je tome prethodilo, kroz koje je moglo doći do slabljenja zaštite ili nesvjesnog otvaranja?
Druga stvar, da li si možda prakticirala neke metode za koje ne znaš kako točno funkcioniraju (meditacije, vizualizacije, nešto iz newage arsenala čudesa za "novog čovjeka", itd.) što bi te moglo otvoriti, a da toga nisi bila niti svjesna?


To se počelo događati nakon poroda, kojih 3 mjeseca iza toga..( sada je tome već 2 godine) prije sam često znala pasti u nesvijest; ali kad je ovo počelo..to je bilo nešto drugo..prvo sam pomislila da je nešto sa zdravljem, naravno, nakon raznih pretraga zaključno je stanje bilo da sam savršeno zdrava. Obzirom da su se ta stanja ponavljala i da se nisam osjećala dobro, otišla sam doktoru ayurvede koji je nakratko pomogao, ili sam si sama, no sve i masno naplatio. Koji je rekao da sam duboko anemična, da mi slezena šteka, pa jetra, pa bla bla, pa masaže, pa kiropraktika, pa napici, pa dijeta, pa ovo ono, uzela sam od toga što sam mogla, ali možda sam i onda kucala na kriva vrata. Bioenergetičarka mi sada veli da će to ponavljati, jedino kako si mogu pomoći je da si riješim tečaj bioenergije i naučim samu sebe zaštiti. Nisam meditirala, niti radila vizualizaciju, osim disanja i stalnog čitanja, ne radim baš previše na sebi, nemam ni vremena, iskreno. Fakat mi je previše više ovoga, meteoropat sam i ionako mi se stalno brika u glavi od tih promjena, sada opet ponovno ti valovi i pikanje kod srca... inače sam hiperaktivna, energična, stalno leteća, brzo hodam, brzo pričam, trošim se ali se tako i punim, sad kad su takva stanja-jedva hodam, ne spavam, kao zombi, nivo energija nula bodova, zaista preteško više. Pitam ju zašto; veli ona a imaš takvu primamljivu energiju koja odgovara tim dušama koje su mlado umrle i nisu spremne otići dalje, ja se u svojoj muci smijem i kažem, pa baš super, šta sam sretna kada tako mogu "pomagati" al obzirom da bi stvar mogla biti i kobna za mene, nije mi za smijanje. Imam tu genetsku predispoziciju za srčane bolesti, pa obzirom da mi je to najslabija karika, tu me i "pukne". Ne želim stalno brijati o tome niti pričati, šta odašiljem to mi se i vraća, al lagano sam počela očajavati...Imam vjeru i dalje, znam da me se štiti, samo sada mi možda treba malo više pomoći. Razmišljala sam da se smirim, pritajim svoju energiju, uklopim u ostale, hoću reći sakrijem u njima, u društvo, neznam, jer možda previše odskačem, ma neznam, pričam gluposti. . . :help:

_________________
Jednako privlači jednako, nejednako se odbija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: kako se zaštiti
PostPostano: pet mar 26, 2010 11:06 pm 
Logos je napisao/la:
Obzirom da su se ta stanja ponavljala i da se nisam osjećala dobro, otišla sam doktoru ayurvede koji je nakratko pomogao, ili sam si sama, no sve i masno naplatio. Koji je rekao da sam duboko anemična, da mi slezena šteka, pa jetra, pa bla bla, pa masaže, pa kiropraktika, pa napici, pa dijeta, pa ovo ono, uzela sam od toga što sam mogla, ali možda sam i onda kucala na kriva vrata.

Razumjem, ako si bila kod nekog ajurvedičara poput Tomislava Petrušića onda potpuno razumjem ono masno naplatio. Sigurno je pomogao da si olakšaš džep #-o
Logos je napisao/la:
Bioenergetičarka mi sada veli da će to ponavljati, jedino kako si mogu pomoći je da si riješim tečaj bioenergije i naučim samu sebe zaštiti.

Pretpostavljam da ti nudi svoj tečaj bioenergije? Ako si bila kod nje i onda te sama ne uspjeva zaštiti zašto bi ponuđeni tečaj (svoj ili nečiji drugi) napravio ikakvu razliku?

Logos je napisao/la:
inače sam hiperaktivna, energična, stalno leteća, brzo hodam, brzo pričam, trošim se ali se tako i punim, sad kad su takva stanja-jedva hodam, ne spavam, kao zombi, nivo energija nula bodova, zaista preteško više.

Ovo mi nije baš jasno. Puniš se tako da se trošiš? Je ti to punjenje dolazi kroz interakciju s drugim ljudima ili je ovo rečeno više simbolički, tipa dok si u movingu, dotle si ok?
Logos je napisao/la:
Pitam ju zašto; veli ona a imaš takvu primamljivu energiju koja odgovara tim dušama koje su mlado umrle i nisu spremne otići dalje, ja se u svojoj muci smijem i kažem, pa baš super, šta sam sretna kada tako mogu "pomagati" al obzirom da bi stvar mogla biti i kobna za mene, nije mi za smijanje. Imam tu genetsku predispoziciju za srčane bolesti, pa obzirom da mi je to najslabija karika, tu me i "pukne".

Huh, ova tvoja bioenergetičarka mi zvuči čudno. Reći da imaš "primamljivu energiju", neka me drugi isprave, izgleda kao vrlo hrabra tvrdnja. Ne znam koliko je ista realno uspjela netkome pomoći ali možda da popričaš s još nekim? Ok, vjerujem da si svjesna da se može na svakakve likove naletjeti i nadam se da imaš postavljena svoja mjerila tko samo priča, a tko može i nešto napraviti. Možda da je razmisliti o nekoj hipnoterapiji da te vrati u trenutak pojavljivanja uzroka (nikako nemoj Denisi Legac, ispod 1000EUR ne računaj za reći "dobar dan").
Spominješ "genetsku predispoziciju", to bi mogao biti neki karmički uzrok iz prošlih života. Svoje tjelo biramo, ništa nije slučajno, ali isto tako ne znači da se karmičkih repova ne možemo riješiti u ovom životu. Zašto se uzrok aktivirao kad se aktivirao, to je isto za razmisliti, moguće da je bio neki "okidač" vezan za porod, ili neka druga trauma koje se više i ne sjećaš ili ne želiš ni misliti o njoj.
Logos je napisao/la:
Ne želim stalno brijati o tome niti pričati, šta odašiljem to mi se i vraća, al lagano sam počela očajavati...Imam vjeru i dalje, znam da me se štiti, samo sada mi možda treba malo više pomoći. Razmišljala sam da se smirim, pritajim svoju energiju, uklopim u ostale, hoću reći sakrijem u njima, u društvo, neznam, jer možda previše odskačem, ma neznam, pričam gluposti. . . :help:

Ne mislim da pričaš gluposti. Ako ne pričaš i tražiš rješenje neće ti se moći pomoći, jasno mi je da se o tome ne može sa svakim pričati ali na mjestima poput ovog foruma mislim da se možeš otvoriti. Što više pitanja i ogovora i biti ćeš prije u poziciji odlučiti što i kako dalje. Žao mi je što ne mogu trenutno više pomoći. :dontknow:


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: pet mar 26, 2010 11:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Pozdrav Logos.
Slažem se da bi trebala naučiti što više o energijama tijela,ali tečaj bioenergije???To je nešto što prvi puta čujem?!Gotovo jedina stvar oko koje se svi bioenergetičari slažu,a to je i moje mišljenje(a nisam bioenergetičar),jest da se to nemože naučiti,već je to "dar" koji imamo.Eventualno mi taj "dar" možemo aktivirati ako ga do sada nismo bili svijesni.
-termin "dar" ne koristim u smislu da smo ga dobili od boga ili od šta ja znam,već naše tijelo koje smo dobili rođenjem jednostavno ima ili nema taj potencijal-
Moja pretpostavka koja se temelji jedino na ovom tvom tekstu jest da se moraš promijeniti,tj. početi djelovati.
Citat:
...meteoropat sam i ionako mi se stalno brika u glavi od tih promjena, sada opet ponovno ti valovi i pikanje kod srca... inače sam hiperaktivna, energična, stalno leteća, brzo hodam, brzo pričam, trošim se ali se tako i punim, sad kad su takva stanja-jedva hodam, ne spavam, kao zombi, nivo energija nula bodova, zaista preteško više.

Ako si svjesna toga,možda bi trebala razraditi neku taktiku održavanja energije u konstati,ne previše ali ni premalo.U jednu ruku ti si sretna,vjerojatno postoji puno ljudi koji jednostavno nemaju termine za svoja stanja pa si nemogu pomoći.
Pročitaj nešto od Lazareva http://www.4shared.com/file/100350280/4 ... rme_1.html ,možda malo proučiti simptome "bolesti" koji ti zahvaćaju organe,tijelo i prema tome tražiti moguće uzroke.
Ovime ne odbacujem da je moguće da imaš zakačene neke entitete,već je to velika vjerojatnost,ali pitanje je zašto?Osloni se malo na sebe i riješit ćeš stvar.Bit će polaganije,duže i teže ali će biti to pravo riješenje za tebe.

Evo prasimix :occasion5: me malo preduhitrio s odgovorom.Pitanja su dobra,čim ih više postaviš,veća je vjerojatnost da postaviš pravo na koje će ti netko možda moći dati razumljiv odgovor.
:occasion5: :occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub mar 27, 2010 2:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
inače sam hiperaktivna, energična, stalno leteća, brzo hodam, brzo pričam, trošim se ali se tako i punim, sad kad su takva stanja-jedva hodam, ne spavam, kao zombi, nivo energija nula bodova, zaista preteško više.


E da... ti se trošiš, a prikačeni entitet se puni! Osjećaš kao da si ti, a zapravo nisi - već se radi o zakačenom entitetu.

Riješi ga se. Radi ono što on ne voli. Smij se, zabavljaj, šali, unosi svjetlost u sebe u obliku novih saznanja, svijesti... tako ćeš mu se zgaditi i lakše će se odvojiti od tebe. Možda i sam pobjegne kad osjeti istinsko svjetlo ( od toga bježe glavom bez obzira... hehe ).

Promjena vibracijskih frekvencija je ključ uspjeha.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub mar 27, 2010 7:32 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned feb 21, 2010 9:57 am
Postovi: 23
Lokacija: Čakovec
Jack987 je napisao/la:
Citat:
inače sam hiperaktivna, energična, stalno leteća, brzo hodam, brzo pričam, trošim se ali se tako i punim, sad kad su takva stanja-jedva hodam, ne spavam, kao zombi, nivo energija nula bodova, zaista preteško više.


E da... ti se trošiš, a prikačeni entitet se puni! Osjećaš kao da si ti, a zapravo nisi - već se radi o zakačenom entitetu.

Riješi ga se. Radi ono što on ne voli. Smij se, zabavljaj, šali, unosi svjetlost u sebe u obliku novih saznanja, svijesti... tako ćeš mu se zgaditi i lakše će se odvojiti od tebe. Možda i sam pobjegne kad osjeti istinsko svjetlo ( od toga bježe glavom bez obzira... hehe ).

Promjena vibracijskih frekvencija je ključ uspjeha.

:mrgreen: :wink:


Hvala svima na savjetima; lakše mi je upravo kada pojmim da u ovom našem svijetu, ipak ima i onih koji shvaćaju i žele razumijeti. Jack; belive you me; vrlo sam pozitivna i šaljiva, zajebant; pokušavam se osviještavati svakodnevno, shvatiti, puniti se novim znanjima...znala sam pomisliti da je stvar baš u tome, da možda pretjerujem pa me se napada. Ali svejedno, još jednom, Hvala puno svima :love3:

_________________
Jednako privlači jednako, nejednako se odbija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub mar 27, 2010 7:35 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned feb 21, 2010 9:57 am
Postovi: 23
Lokacija: Čakovec
promjena vibracijskih frekvencija je ključ uspjeha... daj, ako imaš volje, objasni mi to malo pobliže please

p.s- Lazarev je skinut, polako se već i čita :love1:

_________________
Jednako privlači jednako, nejednako se odbija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: kako se zaštiti
PostPostano: sub mar 27, 2010 7:45 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned feb 21, 2010 9:57 am
Postovi: 23
Lokacija: Čakovec
prasimix je napisao/la:
Logos je napisao/la:


Razumjem, ako si bila kod nekog ajurvedičara poput Tomislava Petrušića onda potpuno razumjem ono masno naplatio. Sigurno je pomogao da si olakšaš džep #-o

Ne, ovaj je bio Bilić :)

Logos je napisao/la:
Bioenergetičarka mi sada veli da će to ponavljati, jedino kako si mogu pomoći je da si riješim tečaj bioenergije i naučim samu sebe zaštiti.

Pretpostavljam da ti nudi svoj tečaj bioenergije? Ako si bila kod nje i onda te sama ne uspjeva zaštiti zašto bi ponuđeni tečaj (svoj ili nečiji drugi) napravio ikakvu razliku?

Jer si sama mogu najviše pomoći i obzirom da, kad stvar počne ponovno, ja to osjetim-ODMAH bih trebala pristupiti pročišćavanju energije, a ne čekati da me zašteka herc ili sl. Žena hoće pomoći, radi free of charge, samo mislim da nije ni ona sama to razradila do kraja, ali hoće, sigurna sam.

Logos je napisao/la:
inače sam hiperaktivna, energična, stalno leteća, brzo hodam, brzo pričam, trošim se ali se tako i punim, sad kad su takva stanja-jedva hodam, ne spavam, kao zombi, nivo energija nula bodova, zaista preteško više.

Ovo mi nije baš jasno. Puniš se tako da se trošiš? Je ti to punjenje dolazi kroz interakciju s drugim ljudima ili je ovo rečeno više simbolički, tipa dok si u movingu, dotle si ok?

Zapravo oboje; naravno kroz interakciju sa drugim Pozitivnim ljudima, ove druge jako izbjegavam. I dok sam u moovingu da, to ti je kao kad vježbaš-umoriš se, ali se i nabiješ energijom.

Logos je napisao/la:
Pitam ju zašto; veli ona a imaš takvu primamljivu energiju koja odgovara tim dušama koje su mlado umrle i nisu spremne otići dalje, ja se u svojoj muci smijem i kažem, pa baš super, šta sam sretna kada tako mogu "pomagati" al obzirom da bi stvar mogla biti i kobna za mene, nije mi za smijanje. Imam tu genetsku predispoziciju za srčane bolesti, pa obzirom da mi je to najslabija karika, tu me i "pukne".

Huh, ova tvoja bioenergetičarka mi zvuči čudno. Reći da imaš "primamljivu energiju", neka me drugi isprave, izgleda kao vrlo hrabra tvrdnja. Ne znam koliko je ista realno uspjela netkome pomoći ali možda da popričaš s još nekim? Ok, vjerujem da si svjesna da se može na svakakve likove naletjeti i nadam se da imaš postavljena svoja mjerila tko samo priča, a tko može i nešto napraviti. Možda da je razmisliti o nekoj hipnoterapiji da te vrati u trenutak pojavljivanja uzroka (nikako nemoj Denisi Legac, ispod 1000EUR ne računaj za reći "dobar dan").
Spominješ "genetsku predispoziciju", to bi mogao biti neki karmički uzrok iz prošlih života. Svoje tjelo biramo, ništa nije slučajno, ali isto tako ne znači da se karmičkih repova ne možemo riješiti u ovom životu. Zašto se uzrok aktivirao kad se aktivirao, to je isto za razmisliti, moguće da je bio neki "okidač" vezan za porod, ili neka druga trauma koje se više i ne sjećaš ili ne želiš ni misliti o njoj.

Da, zapravo me okidač i najviše zanima...želim početi rješavati to od samog početka, hipnoregresija zvuči odlično, možda da odem Michaelu Newtonu...hm..
Logos je napisao/la:
Ne želim stalno brijati o tome niti pričati, šta odašiljem to mi se i vraća, al lagano sam počela očajavati...Imam vjeru i dalje, znam da me se štiti, samo sada mi možda treba malo više pomoći. Razmišljala sam da se smirim, pritajim svoju energiju, uklopim u ostale, hoću reći sakrijem u njima, u društvo, neznam, jer možda previše odskačem, ma neznam, pričam gluposti. . . :help:

Ne mislim da pričaš gluposti. Ako ne pričaš i tražiš rješenje neće ti se moći pomoći, jasno mi je da se o tome ne može sa svakim pričati ali na mjestima poput ovog foruma mislim da se možeš otvoriti. Što više pitanja i ogovora i biti ćeš prije u poziciji odlučiti što i kako dalje. Žao mi je što ne mogu trenutno više pomoći. :dontknow:


Hvala ti na pomoći i podršci, baš si supač :D

_________________
Jednako privlači jednako, nejednako se odbija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: kako se zaštiti
PostPostano: sub mar 27, 2010 9:18 pm 
Logos je napisao/la:
prasimix je napisao/la:
Razumjem, ako si bila kod nekog ajurvedičara poput Tomislava Petrušića onda potpuno razumjem ono masno naplatio. Sigurno je pomogao da si olakšaš džep #-o

Ne, ovaj je bio Bilić :)

Ha, moguće da su takve cijene standardi te "struke" :) Kolko su se ti ljudi napatili po Indijama, valjda žele to sada masno naplatiti (naravno masno je od nesaturiranog maslaca, također znanog kao ghee :-" )

Logos je napisao/la:
Jer si sama mogu najviše pomoći i obzirom da, kad stvar počne ponovno, ja to osjetim-ODMAH bih trebala pristupiti pročišćavanju energije, a ne čekati da me zašteka herc ili sl. Žena hoće pomoći, radi free of charge, samo mislim da nije ni ona sama to razradila do kraja, ali hoće, sigurna sam.

Štogod, ovo meni liči samo kao rad na fiksiranju simptoma ali ne i uzroka, svakako puno, puno bolje nego se anestezirati nekim pilulama, ali treba pokušati doći do uzroka.

Logos je napisao/la:
Zapravo oboje; naravno kroz interakciju sa drugim Pozitivnim ljudima, ove druge jako izbjegavam.

Dobro, vjerujem da u to ne ide i "pozitiva" nekih ljudi koji žele ostaviti pozitivan dojam sreću, radost, entuzijazam, od kojih nekad imamo osjećaj da ćemo se razboliti, valjda osjećamo da nešto si njima nije u redu (često prije drugi, nego oni sami). Na takvu vibru koja izvana izgleda pozitivno, mislim da bi lako mogli zatitrati naši "priljepci".

Logos je napisao/la:
Da, zapravo me okidač i najviše zanima...želim početi rješavati to od samog početka, hipnoregresija zvuči odlično, možda da odem Michaelu Newtonu...hm..

Možda M.Newton ili netko od njegovih praktikanata (najbliži su u Austriji, Salzburg i Beč). Ima nešto na što sam upozoren glede Newtona i što mi je diglo upitnik nad glavom, a to je upitna nepristranost, tj. tendencija da sugerira klijentu određene stvari, što je BIG NO-NO u toj profesiji! To bi moglo dovesti u pitanje dosta saznanja koja je opisao u "Putovanju duša".
Za ovo bi trebao ponovno pročitati i proanalizirati spomenutu knjigu, ali nešto što bi svakako trebalo uzeti u obzir i što je npr. William Baldwin u "Spiritual Releasment Therapy" na str.125 sveo na "ASK WHY, GET A LIE" (pitanja zašto? i kako? se ne bi smjela koristiti jer je klijent u promjenjenom stanju svijesti i kao takav lako prima sugestije).


Zadnja izmjena: prasimix; sub mar 27, 2010 9:43 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub mar 27, 2010 9:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Logos je napisao/la:
promjena vibracijskih frekvencija je ključ uspjeha... daj, ako imaš volje, objasni mi to malo pobliže please

p.s- Lazarev je skinut, polako se već i čita :love1:

Ako je ovo namijenjeno meni,nećeš biti baš sretna mojim odgovorom.
Po meni imaš dobro zaključivanje,iskoristi to,u postovima koje smo napisali iznad je vjerojatno večina odgovora na tvoja pitanja.Probaj ih sagledati iz više kuteva i možda u njima ima više značenja.
Imam volje za objašnjavanjem,ali mislim da znaš više nego si to pokazala u svojim postovima.Vjerojatno si o čitala o načinima kako mijenjati "frekvenciju",ali nisi shvatila.Uglavno na dobrom si mjestu što se tiče promjene " frekvencije".
:occasion5:
Citat:
...naravno kroz interakciju sa drugim Pozitivnim ljudima,...

P.S.-Znaš li što je energetski vampirizam?Ako neznaš,ćini mi se da imamo temu na forumu.Možda sve što trebaš učniti jest biti malo na "energetskoj dijeti".

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: ned mar 28, 2010 3:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
promjena vibracijskih frekvencija je ključ uspjeha... daj, ako imaš volje, objasni mi to malo pobliže please


Saznanje o energetskom vampirizmu, krađi energije, organskim portalima... ima o tome dosta tu na forumu, kao i drugdje, pa slobodno se posluži. Kad postaneš svijesna tih stvari - to ti već znači podizanje frekvencije.

Ponekad i samo saznanje o nekoj negativnoj stvari napravi jako dobru zaštitu od iste.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: pon mar 29, 2010 10:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 26, 2010 8:08 am
Postovi: 68
Pozdrav

imam slična iskustva, zadnje je bilo noćas gdje sam se probudio sjedeći na rubu kreveta jer sam osjetio gušenje. Jednom sam toliko hroptao da se brat ustao i zvao me da me probudi i rekao mi je " reći ćeš mi da sam lud ali na tebi su bile tri siluete"

U zadnje vrijeme se probudim nakon 10 min- pola sata (bar mi se tako čini) i osjetim da mi nešto izvlači energiju osjećam se kao da sam radio cijeli dan fizički na suncu, što je daleko od stvarnosti.

Još od djetinjstva sam svjestan takvih pojava ali su ih ljudi zvali vješticama.......

Nekada sam znao poprskati sva 4 zida sobe svetom vodom i bio bih miran 2-3 dana, da li su to koincidencije ili je stvarno ne znam ali sam uvjeren da je djelovalo.....

Zanima me da li netko ima sličnih iskustava i kako se riješiti ovoga :evil:

Hvala :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub apr 03, 2010 2:29 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri feb 10, 2010 2:42 pm
Postovi: 19
Lokacija: Pleiades
Jedini savjet koji ti mogu dati i za koji ja pouzdano znam da radi jest - ispuni srce ljubavlju. To im se gadi više od svog znanja svijeta. Jedna iskra prave ljubavi može odagnati i najgoreg neprijatelja, najgoreg slugu Zla.

Reci, da li imaš iskustva sa samovoljnom astralnom projekcijom? Ako imaš, onda ti savjetujem da to ne radiš tako dugo dok se ne "riješiš" tih "entiteta" (oni nisu entiteti, oni su energetske manifestacije bića - human or otherwise) jer najviše vrebaju u astralu.

_________________
Siguran u to da te volim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sri apr 07, 2010 12:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 26, 2010 8:08 am
Postovi: 68
Da ovo s ljubavlju djeluje, sada sam tek pročitao post.

Prije 2 dana sam gledajući tv skupa s ukućanima opet doživio to isisavanje, počmem se tresti i tada to što govoriš, sam razmišljao o ljubavi i zamišljao sam osobe koje volim i osjetio sam ljubav, prestalo je kroz 4-5 min. Zadnji put kad mi se to dogodilo sam bio sam i probudilo me iz sna ali je trajalo 25-30 minuta. Očito je da napredujem. :tongue:

pozdrav svima :love10:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: čet apr 08, 2010 9:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Calneon je napisao/la:
Jedini savjet
koji ti mogu dati
i za koji
ja
pouzdano znam
da radi jest -
ispuni srce ljubavlju.
To im se
gadi
više od svog
znanja
svijeta.


:angel4: :toothy2: :mrgreen: :wink:
u vezi jezichkih nesporazuma,terminoloshkih nesuglasica i ne-chitanja tema i postova na forumu(osim svojih)
:love5: :love5: :love5: :love5: :love5: :love5: :love5:
Ljubav = Svetlost = Znanje
:love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub apr 10, 2010 11:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
praktično religije nemaju efikasan sistem borbe protiv bilo kakvog entiteta, jer su cesto podlozne njima...
islam je u "egzorcizmu" dogurao najdalje, kroz "molitve" pune pozitivnom energijom opsjednutog pa ajmo rec otjeraju ali nije dugotrajno rjesenje jer vec u iducem kolko sam zakljucio on se opet vraća. Jedini nacin jest da iscjeljitelj padne u trans u na nekim visim nivoima jednostavno UBIJE taj entitet, a to je prakticno skoro nemoguce a i ne bas ispravno.
Pumpanjem pozitivne energije, LJUBAVI, koja smeta takvim entitetima tjera ih, ali ih se i ne rješava, jedini djelotvoran način je upravo vec objašnjen na prvoj stranici.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub apr 10, 2010 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 47
Po mom misljenju konotacija LJUBAVI kao oponent i rjesenje danasnjoj situaciji (nasoj vlastitoj) previse razvlaci, kao zvaka koja gubi svoj okus kad je previse zvacete.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet jun 25, 2010 11:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 21, 2009 7:38 pm
Postovi: 210
Lokacija: Beograd
:love12:


Zadnja izmjena: SUZY; sri jul 07, 2010 4:24 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet jun 25, 2010 11:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 21, 2009 7:38 pm
Postovi: 210
Lokacija: Beograd
:love12:


Zadnja izmjena: SUZY; sri jul 07, 2010 4:25 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 229 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz