Sada je: sub apr 27, 2024 11:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 71 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: 9/11
PostPostano: pet aug 22, 2008 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
sa index.hr:

"AMERIČKOJ javnosti jučer su otkriveni rezultati dugotrajne istrage o rušenju zgrade broj 7 u sklopu World Trade Centra u New Yorku 11. rujna 2001. Rušenje ove zgrade od 47 katova koja se nalazila sjeverno od "blizanaca", svih ovih godina je bilo plodno tlo za širenje niza teorija zavjere, jer nikome nije bilo jasno kako se ta zgrada srušila sama od sebe kada u nju nije udario zrakoplov te se nagađalo da ju je možda srušila i američka vlada.

Znanstvenici s Nacionalnog instituta za tehnologiju tvrde kako su dokazali da se zgrada urušila zbog posljedica požara koji su izazvale krhotine s "blizanaca". Nakon rušenja dvaju tornjeva WTC-a prekinut je bio gradski vodovod pa nije mogao djelovati protupožarni sustav zgrade 7.

Institut je do ovog zaključka došao nakon što su pomoću specijalnih računala kreirali čitavu zgradu, ciglu po ciglu. U program su stavili i svaki komad namještaja koji se nalazio u zgradi, sa svakim, i najmanjim detaljem. Nakon toga su izazvali požar u virtualnoj zgradi koja se potom urušila."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 12:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
Kako labavo objasnjenje i neistinito...nadam se da ovo nece nitko popusit

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 2:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
I onda je svizac zamotao čokoladu :D

Čini se da je WTC7 izrazito slaba točka službene verzije 9/11...
tko želi vjerovatu u službenu verziju; vjerovat će
tko želi istinu; istraživat će...

a vlasnik twinsa Larry Silverstein je lijepo rekao; (postoji snimka na Youtube;
"We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is pull it. And they made that decision to pull and we watched the building collapse."

Očekujem "neovisno" višegodišnje istraživanje koje će napraviti kompjuterski model Larry Silversteina, stanicu po stanicu, pa onda pokrenuli simulaciju sinaptičkih veza u njegovom mozgu te donijeti službeni zaključak kako je došlo do "pull it".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
mislim da ce vecina ljudi popusiti ovo, ako ih to uopce zanima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 8:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Veliku večinu ljudi to ne zanima, pogotovo naše dok ima kojekakvih Simona Gotovac i Vlatki Pokos.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
=D> =D> =D> =D> =D> #-o #-o #-o #-o #-o

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 24, 2008 12:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
nastranu wtc7 nego me zanima pravi wtc...
evo moje misljenje...
USA je saznala/gdje to nebi saznalo/ da alkajida zeli napravit devar kakav i da smjeraju na wtc...
cia i ostale agencije podmetnuli su exploziv na donje katove jeer sam udar aviona pa ni boinga nemoze srusit onakvu zgradetinu koja je konstuirana da izdrzi 7-8 rihtera i vjetar brzina iznad 150km/h...
rekose da su olabavile celicne resetke konstrukcije zbog toplote i da je tome pridonjelo rusenje katova gornjih...e sad...
donji katovi su napravljeni da drze i sebe i sve one katove iznad, temperatura u minuti nije mogla da zagrije 50 katova ispod i da sve resetke popadaju u istovrjeme, nego bi padale stepenicu po stepenicu, a ovako na kljucnim mjestima pukno exploziv i onda smo vidili kolaps kakav se desio...
samo se divim onim aligatorima kakve teorije smisljaju a jos se vise divim kako ljude puse te teorije...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: 9/11?
PostPostano: ned aug 24, 2008 8:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
9/11? Svi dokazi upucuju da je izvedeno od strane americke vladajuce institucije...

Da li se netko ikada zapitao zasto je napad na blizance, pentagon izveden tako glupasto sa puno „gresaka“ od strane amerike? Zasto nije izvedeno u najboljoj perfekciji (ako ne najboljoj, onda bar iole perfektnijoj) sto bi vladajuca instutucija to i mogla s obzirom na enermone kolicine novaca koje imaju na raspolaganju te, naravno, ljude u vladajucim institucijama? Primjerice, zasto nije bilo dovoljno da su se avioni zabili u tornjeve i to je to, nego su jos morali i srusiti tornjeve, a iole ozbiljnijem covjeku, kad sagleda dokaze, je jasno da se otakova megastruktura nemoze srusiti samo udarom aviona u nju. I recimo, Pentagon. Nema nikakvih ostataka aviona, sve snimke koji bi mogle ukazati sto je tocno udarilo su skrivene i sve se brzo zataskalo, a kazu boeing 767 udario.?! Dakle imali su enormne kolicine novca i vladajucu infrastrukturu da to naprave perfektno i da se nebi taj dogadjaj povezao sa njima, a ono „gresaka“ koliko zelis. S razlogom?

Kako sve vise neke stvari percipiram i razmisljam o tome, pitam se da li su oni ovo sve rade namjerno (kao u sahu, znaju nekoliko poteza vec unaprijed)? Mislim se da li su napad koji se desio 9/11 izveli namjerno glupasto sa puno „gresaka“ da bi se (mi) imali cime „zabavljati“ (teorije zavjere)? Dok mi analiziramo/ pokusavamo dokazati (s pravom) ljudima da je to sve namjerno uradjeno zbog novog nivoa imperijalisticke mobilizacije, oni u tim trenucima jednostavno preuzimaju (i preuzimali su) kontrolu u svijetu i usput govore da su teorije zavjere glupost ljudi koji nemaju vlastiti zivot. Znate onu, psi laju, karavane prolaze (mislim da je tako nekako)...

A mozda je netko ustvari i htio/htijeli da nam na ovaj nacin gdje ima dosta„gresaka“ (krtica?) pokaze/dokaze u velikom svjetlu kako ustvari funkcionira ovaj svijet. Da nam pojedine tajne grupe stoljecima ubijaju/manipuliraju vlastiti narod zbog osobnih...

No opet se pitam, mogli su to dakle uraditi i perfektnije, tako da bi bilo jako, jako tesko to povezati sa njima, a opet bi radili invazije (nazalost!) na zemlje treceg svijeta. A mozda ja nemam pametnijega posla pa sam evo ovdje i pametujem. Eto, uglavnom, razmisljam i dijelim ovu toplu vodu sa vama. mozda me proglasite i dezurnim ludjakom (!), ali ima vec poduze da me interesiraju neke drugacije stvari od ljudi koji su oko mene. duhovnost, astrali, pra-stvaratelj... kao i svjetska zavjera. eto :-)

pozdrav svima na grupi :-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 28, 2008 10:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
mislim da tu ne treba uopce uplitati nikakvu alkaidu i sl...mislim serviraju nam to da su ljudi iz pecina i spilja koji nemaju tv da tako kazem,napravili ovaj napad na wtc..

mislim,sta nas smatraju idiotima pa nam takve stvari serviraju..pa u najmanju ruku je smjesno..u kamenoj pecini su osmislili napad..oteli avione..pa to je uvredljivo..presmejsno zvuci..

:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 30, 2008 10:36 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Ta tema je lijepo obrađena ovdje:

http://www.youtube.com/watch?v=L7U22m9x ... 595853/pg1


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: The Truth Behind Terrorist Attacks : 9/11 , London, Irak
PostPostano: čet nov 13, 2008 11:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Vrlo iscrpno i korisno.

The Truth Behind Terrorist Attacks : 9/11 , London, Irak

http://www.youtube.com/results?search_q ... arch_type=

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 13, 2008 11:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
ja san i zaboravio na ovaj post :mrgreen:

e da, ali jos se ponekad pitam zasto je izveden tako aljkavo bez obzira na sve? #-o

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 13, 2008 11:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
recimo i ovo... http://www.youtube.com/watch?v=oT8yahuJ9xs&NR=1

nesmije se zaboraviti.. steta neki moje postevi se i brisu....

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 14, 2008 12:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
villy je napisao/la:
recimo i ovo... http://www.youtube.com/watch?v=oT8yahuJ9xs&NR=1

nesmije se zaboraviti.. steta neki moje postevi se i brisu....


procitaj komentare filma...

btw, sta se to brise?

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 14, 2008 1:48 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
btw, sta se to brise?


Ne, obično se premjesti post u adekvatnu temu...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 14, 2008 3:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 08, 2008 10:55 pm
Postovi: 57
Postovana gospodo pratim intezivno sve receno i kazano a tice se 9.11, tako da sam informisan.
Ja cu vam iznijeti ovdje jednu teoriju a vi prosudite sami njenu vrjednost.Napominjem da je 100% tacna a o tehnickim detaljima da se nagadzati.
Polovinom devedesetih, tehnicka sluzba je ustanovila da pomenuti tornjevi pocinju naglo da tone u zemlju.Naredni par godina to tonjnje je postalo intezivnije tako da je 97 G. doneseno rijesenje o neminovnom rusenju tornjeva.
Samo da dodam da je to investicija privatnih mocnika.
Da bi se tornjevi propisno urusili ta investicija bi vlasnike kostala toliko da bi na kraju bili u deficitu za jos jedne nove tornjeve.
U slucaju legalnog rusenja te troskove bi sami morali platiti a u slucaju nekog nelegalnog rusenja Osiguravajuce drustvo bi pokrilo vrijednost objekta, tako gubitnici bivaju dobitnici apsolutni.
O teoriji da ti tornjevi padnu od udara aviona mislim da mogu progutati samo djeca a da neki iole priuceni pilot tako uspjesno pilotira letjtlicom kao sto je Boing opet prica za djecu.Samo ove dvije cinjenice su dovoljne da sva teorija o terorizmu i A'lkaidi padne u vodu.
Danas imamo na milione strucnjaka koji ce dokazati da se ti objekti nemogu srusiti od udara aviona pa makar bio to i supr Boing a sve i jedan pilot Boinga ce vam potvrditi da mnogo profesionalniji piloti nebi bili ustanju izvrsiti takav manevar i tako precizno zariti avion kao sto je zabijen, a da ne pricam o bilo kakvim amaterima i njihovoj apsolutnoj nemogucnosti pilotiranja takvim letjelicama.
Lijep pozdrav i zabava.

_________________
miki90


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 14, 2008 3:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
NA ovo tvoje nadopunio bi da se nejverojatnije se radi o avionima pred otpis, vodjeni daljnskom kontrolom bez osoba - ljudi.
Isto tako vjerujem da je modificiran za tu svrhu, dublji proboj.
Naravno sa sobom je nosio nesto vise goriva i drugog, da sve bude malo spektakularnije - dojmljivije!
Ostalo znamo.
To je zaukruzena, bio bi zaukruzeni dogadjaj.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 14, 2008 9:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
miki90 je napisao/la:
Postovana gospodo pratim intezivno sve receno i kazano a tice se 9.11, tako da sam informisan.
Ja cu vam iznijeti ovdje jednu teoriju a vi prosudite sami njenu vrjednost.Napominjem da je 100% tacna a o tehnickim detaljima da se nagadzati.
Polovinom devedesetih, tehnicka sluzba je ustanovila da pomenuti tornjevi pocinju naglo da tone u zemlju.Naredni par godina to tonjnje je postalo intezivnije tako da je 97 G. doneseno rijesenje o neminovnom rusenju tornjeva.
Samo da dodam da je to investicija privatnih mocnika.
Da bi se tornjevi propisno urusili ta investicija bi vlasnike kostala toliko da bi na kraju bili u deficitu za jos jedne nove tornjeve.
U slucaju legalnog rusenja te troskove bi sami morali platiti a u slucaju nekog nelegalnog rusenja Osiguravajuce drustvo bi pokrilo vrijednost objekta, tako gubitnici bivaju dobitnici apsolutni.
O teoriji da ti tornjevi padnu od udara aviona mislim da mogu progutati samo djeca a da neki iole priuceni pilot tako uspjesno pilotira letjtlicom kao sto je Boing opet prica za djecu.Samo ove dvije cinjenice su dovoljne da sva teorija o terorizmu i A'lkaidi padne u vodu.
Danas imamo na milione strucnjaka koji ce dokazati da se ti objekti nemogu srusiti od udara aviona pa makar bio to i supr Boing a sve i jedan pilot Boinga ce vam potvrditi da mnogo profesionalniji piloti nebi bili ustanju izvrsiti takav manevar i tako precizno zariti avion kao sto je zabijen, a da ne pricam o bilo kakvim amaterima i njihovoj apsolutnoj nemogucnosti pilotiranja takvim letjelicama.
Lijep pozdrav i zabava.


jako interesantno, znas li gdje da dodjem do informacija da su tornjevi poceli tonuti. btw, teorija je sasvim na mistu. spoji korisno sa korisnim - lova od osiguranja+optuzi teroriste i razlog za napad na irak/afganistan (isto lova)...

:mrgreen: :blob:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 14, 2008 9:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
jack, gdje je nestao onaj moj prvi post?

UPDATE: nasao sam ga. a jesan blesav... :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 15, 2008 8:11 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Danas imamo na milione strucnjaka koji ce dokazati da se ti objekti nemogu srusiti od udara aviona pa makar bio to i supr Boing a sve i jedan pilot Boinga ce vam potvrditi da mnogo profesionalniji piloti nebi bili ustanju izvrsiti takav manevar i tako precizno zariti avion kao sto je zabijen, a da ne pricam o bilo kakvim amaterima i njihovoj apsolutnoj nemogucnosti pilotiranja takvim letjelicama.


Podsetilo me je ovo, te sam proverila podatke na netu: zgrada „Ušće“ - 141 m, 25 spratova, armirano-betonska konstrukcija, izgledom donekle podseća na „bliznakinje“ – je bombardovana u dva maha vođenim raketama, 21.04. i 27.04. Ukupno 12 (7/5) tomahavk-raketa je pogodilo zgradu. Zgrada je bila veoma oštećena, ali nije srušena.
Godina, naravno, 1999.

Tako sam naletela i na podatak o originalnoj ideji zakucavanja boingom u zgradu. Ona izgleda ne potiče od Bin Ladenove Akaide :mrgreen: :
Nikola Kavaja, emigrant, je 1977. u Čikagu oteo avion i planirao da se njime zakuca u „Ušće“, tadašnje sedište CK. Uhapšen je i osuđen na dvadeset godina zatvora.

Tekst iz nedeljnika „Vreme“:
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=302824

Ali me je definitivno zainteresovala ideja da je u stvari bilo važno zaista srušiti zgrade, a ne samo izvesti teroristički napad koji bi bio povod za otpočinjanje rata i uvođenje antiterorističkih mera. Suviše rizika i ostavljenih tragova, a da je isto (optužba za teroristički napad) moglo biti postignuto i samo ozbiljnim oštećenjem zgrade.

Mislim doduše da je priča šira od naplate od osiguravajućeg zavoda, šta konkretno, ne znam :-k .
Antena?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 71 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 116 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz