Sada je: čet mar 28, 2024 3:07 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: čet aug 21, 2008 4:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 10:25 am
Postovi: 35
Dali je tko od vas bio kod iscjelitelja Brace ja sam bio par puta i to je nevjerovatno koju moc on ima i na koji on nacin pomaze ljudima. U prostoriju uđe po stotinu ljudi i svi cekamo dok na pozornici nedođe Braco. Kad stigne na pozornici mora biti tisina i svi mi gledamo ga u oci te preko svojih misli kazemo mu svoje probleme koje se zelimo resiti. Znam zvuci vrlo cudno al to je istina. Nakon nekoliko sekundi gledanja u njega pocnem osjecati neku toplinu i ljubav neki ljudi pocnu plakati cak mogu vidjeti kako se oko nas prostorija mjenja kad njega gledas i vidis kako ima vise obraza i kako jedan taj obraz tebe gleda. Neki kazu da kako vide svijetlost oko njegove glave. A sta je najbitnije on mi je mnogo pomogo u zivotu i dao mi novi smisao za zivot.

Za vise informacija pogledajte video koji je u engleskom jeziku:

http://www.youtube.com/watch?v=4kYMWea0Ti0

i drugi dio

http://www.youtube.com/watch?v=bhk2t_scdqU&feature=related

_________________
Neke stvari se ne mogu dokazati i opisati, nego se mogu samo osijetit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 21, 2008 6:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
i kako ti je on pomogao u životu i kakav je to tvoj novi(koji je uopće bio stari ?) smisao života: možda spamanje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 21, 2008 7:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 10:25 am
Postovi: 35
metuzalem je napisao/la:
i kako ti je on pomogao u životu i kakav je to tvoj novi(koji je uopće bio stari ?) smisao života: možda spamanje?


ja cu reci samo ovo kad jednom shvatis da Bog postoji zauvjek ce ti se zivot promjeniti i zahvalujuci Braci ja sam to shvatijo.

_________________
Neke stvari se ne mogu dokazati i opisati, nego se mogu samo osijetit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 21, 2008 8:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
atlas356 je napisao/la:
metuzalem je napisao/la:
i kako ti je on pomogao u životu i kakav je to tvoj novi(koji je uopće bio stari ?) smisao života: možda spamanje?


ja cu reci samo ovo kad jednom shvatis da Bog postoji zauvjek ce ti se zivot promjeniti i zahvalujuci Braci ja sam to shvatijo.


tja, pa to si mogao i mene pitati, nego koji ti je sada smisao života ako nije tajna?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 21, 2008 10:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
atlas356 je napisao/la:
ja cu reci samo ovo kad jednom shvatis da Bog postoji zauvjek ce ti se zivot promjeniti i zahvalujuci Braci ja sam to shvatijo.


Što je uopće Bog? Da li je to osoba kojoj se klanjaš?
Ja osobno ne volim da mi se itko klanja, a sumnjam da bi neka toliko razvijena svijest kao što je taj tvoj ''Bog'' htjela da joj se itko klanja.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 21, 2008 11:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobro... o tome što je Bog imamo u temi o Definicijama pojmaova... pa pogledajmo malo tamo... da ovdje sve ne ponavljamo.

No, što radi Braco i kako radi... može malo detaljnije, opisi okruženja... da li radi na upit ljudi ili se predstavlja kao neki "veeeeeliki majstor"? Koristi li reiki na cijeloj grupi?

Ajd, ako može malo više informacija... može se svašta naučiti, a ako entitet zbilja pomaže - super, dajmo ljudima korisne informacije!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 10:25 am
Postovi: 35
tamna_shuma je napisao/la:
atlas356 je napisao/la:
ja cu reci samo ovo kad jednom shvatis da Bog postoji zauvjek ce ti se zivot promjeniti i zahvalujuci Braci ja sam to shvatijo.


Što je uopće Bog? Da li je to osoba kojoj se klanjaš?
Ja osobno ne volim da mi se itko klanja, a sumnjam da bi neka toliko razvijena svijest kao što je taj tvoj ''Bog'' htjela da joj se itko klanja.


Ja nisam reko da je Braco Bog to je daleko od toga. Bog je samo jedan kao sto ga svi mi poznamo. Braco je samo obican covjek koji dobiva moc od Boga da pomaze drugima ljudima i nikad te moci nesme naplacivati jer bi mu tada bile oduzete.

_________________
Neke stvari se ne mogu dokazati i opisati, nego se mogu samo osijetit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 12:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
atlas356 je napisao/la:
Ja nisam reko da je Braco Bog to je daleko od toga. Bog je samo jedan kao sto ga svi mi poznamo. Braco je samo obican covjek koji dobiva moc od Boga da pomaze drugima ljudima i nikad te moci nesme naplacivati jer bi mu tada bile oduzete.


Znam da nisi reko da je Braco bog. Pitala sam tebe što za tebe znači riječ Bog. Jer mi je, ovo što si napisao, zvučalo totalno kršćanski.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 1:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
dakle ništa od smisla života :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 10:25 am
Postovi: 35
metuzalem je napisao/la:
dakle ništa od smisla života :-k


Smisao zivota je taj da ti nisi materija i da ti nisi svoje tijelo nego da smo svi mi duse. Nas cilj je duhovno se razvijati te siriti pozitvnu energiju jedni drugima kao sto je to ljubav i radost. Najbitnije je to da mi moramo ciniti doprinos ovom drustvu u kojem se nalazimo i nesmijemo biti sebicni i pohlepni zato moramo promeniti svoj nacin razmisljanja te odbaciti materijalizam od sebe. Mi moramo promjeniti ovu materijalisticku civilizaciju te stvoriti novu civilizaciju u kojoj nece biti mrznje, straha, sebicnosti i ostalih negativnih stvari.

_________________
Neke stvari se ne mogu dokazati i opisati, nego se mogu samo osijetit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 8:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 10:25 am
Postovi: 35
tamna_shuma je napisao/la:

Znam da nisi reko da je Braco bog. Pitala sam tebe što za tebe znači riječ Bog. Jer mi je, ovo što si napisao, zvučalo totalno kršćanski.


Bog je za mene ljubav jer ako nema u sebi ljubavi on nebi mogao sve ovo stvoriti sta je stvorijo. Ljubav je najveca sila u svemiru i Bog je absolutna ljubav.

Kad jedno odes Braci i on ti pomogne u zivotu i unese u tvoju kucu radost shvatis da ipak u ovom svijetu boli i mrznje postoji pravda i da te netko kao Bog cuva od svega zla. Zato se pitam kako bi zivot bio nepravedan bez Boga jer mora postojati neka sila koja stiti i njeguje ovaj svemir jer bez te sile u svemiru bi vladao kaos i sve bi jednog dana propalo.

Neke se stvari nemogu dokazati i opisati nego se mogu osijetit.

_________________
Neke stvari se ne mogu dokazati i opisati, nego se mogu samo osijetit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 9:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 10:25 am
Postovi: 35
Jack987 je napisao/la:
Dobro... o tome što je Bog imamo u temi o Definicijama pojmaova... pa pogledajmo malo tamo... da ovdje sve ne ponavljamo.

No, što radi Braco i kako radi... može malo detaljnije, opisi okruženja... da li radi na upit ljudi ili se predstavlja kao neki "veeeeeliki majstor"? Koristi li reiki na cijeloj grupi?

Ajd, ako može malo više informacija... može se svašta naučiti, a ako entitet zbilja pomaže - super, dajmo ljudima korisne informacije!

:mrgreen: :wink:


Evo mozda ti ovaj video odgovori na tvoje pitanje. Ovo je snimka iz Bracinog rodendana 23.11.2004

http://www.youtube.com/watch?v=jQNHwMgC9Pw

Uskoro cu opsirnije opisat rada gospodina Brace te covjeka koji je zasluzan za sve ovo.

_________________
Neke stvari se ne mogu dokazati i opisati, nego se mogu samo osijetit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 2:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
atlas356
Citat:
Uskoro cu opsirnije opisat rada gospodina Brace te covjeka koji je zasluzan za sve ovo.

jedva čekam.
ne želim te uvrijediti sa sljedećim
pitanjima,samo me zanimaju odgovori.
Stvarno ne naplaćuje?
Zašto ga Oliver Mlakar predstavlja(badava?)?
I stvarno ga predstavlja kao božanstvo (4 minuta i 32 sekunda na youtube-u)
Ne napadam Bracu ali u inscertu se prikazuje kao stvaranje kulta.Braco ovo,Braco ono,itd.Želio bih znati njegovo mišljenje.
I možda malo u tehnici kojom (možda) hipnoza?
Još jednom pozdravljam to kaj radi,ili? :mrgreen: :occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 4:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
atlas356 je napisao/la:
tamna_shuma je napisao/la:

Znam da nisi reko da je Braco bog. Pitala sam tebe što za tebe znači riječ Bog. Jer mi je, ovo što si napisao, zvučalo totalno kršćanski.


Bog je za mene ljubav jer ako nema u sebi ljubavi on nebi mogao sve ovo stvoriti sta je stvorijo. Ljubav je najveca sila u svemiru i Bog je absolutna ljubav.

Kad jedno odes Braci i on ti pomogne u zivotu i unese u tvoju kucu radost shvatis da ipak u ovom svijetu boli i mrznje postoji pravda i da te netko kao Bog cuva od svega zla. Zato se pitam kako bi zivot bio nepravedan bez Boga jer mora postojati neka sila koja stiti i njeguje ovaj svemir jer bez te sile u svemiru bi vladao kaos i sve bi jednog dana propalo.

Neke se stvari nemogu dokazati i opisati nego se mogu osijetit.


Donekle mi je jasno ovo gore da je ''bog'' ljubav. Ali, meni ne treba Braco da mi unese mir u kuću, to radi svećenik kad mu baka plati 100 kn za sveta 3 kralja. haha :notworthy: :rotfl:
Ja smatram da se mi sami čuvamo i samo odlučujemo o svojim postupcima. Kada mi se nešto loše dogodi, sigurna sam da me to nije ''bog kaznio'' već da sam to loše sebi napravila sama jer sam znala da je to zlo za mene korisno i da ću iz njega nešto naučiti. Na primjer, kad sam bila na moru, znala sam da ako kažem nešto bezobrazno prijateljici o nekome da će mi se poslije toga nešto dogoditi. Ja sam svejedno bila bezobrazna i kada sam silazila sa stijene, poskliznula sam se i pala. Kao da sam sama izabrala da ću pasti i da se tome neću oduprijeti jer sam smatrala da je tako ispravno. Te ''loše'' stvari se događaju radi nekog disbalansa u nama.

A sad o Braci. Da li se ovo sve događa u crkvi? Sumnjam da se išta toliko duboko događa u crkvi. Možda se varam. Nekako mi se to sve čine kao čuda, a ja u čuda ne vjerujem baš, odnosno ne uzdam se u čuda, već u sebe. Možda je to sve na filmiću autosugestija ljudi. Pogledala sam par intervjua i u nijednom Braco ništa ne priča. Voljela bi čuti Bracino mišljenje.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 5:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
tamna_shuma je napisao/la:
Ali, meni ne treba Braco da mi unese mir u kuću, to radi svećenik kad mu baka plati 100 kn za sveta 3 kralja. haha :notworthy: :rotfl:


[-X a, ne, ne to je moja baka a ne tvoja :rofl

kada ta generacija ode (nije da priželjkujem ali to je sudbina) crkve će ponovo biti prazne....
teško će internet generacijama prodavati ono što prodaju mojoj baki.

Zanimalo me što ima Braco za poručiti ali od sljedbenika se dobivaju samo uopćeni formalni odgovori naštelani na quasi-pozitivnu vibru i obznanu "Bog postoji", šteta ili možda i nije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 24, 2008 12:34 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ja smatram da se mi sami čuvamo i samo odlučujemo o svojim postupcima. Kada mi se nešto loše dogodi, sigurna sam da me to nije ''bog kaznio'' već da sam to loše sebi napravila sama jer sam znala da je to zlo za mene korisno i da ću iz njega nešto naučiti.


Da. Sami sebi smo najbolji "Brace"...

Pogledao sam filmić... imam utisak da šalje ljudima neku vrstu "kolektivnog" reikija... što je u redu i svaka čast - bitno je da su ti ljudi tamo svojevoljno tako odlučili.

Ako gledamo "karmičkim okom"... iz percepcije i svijesti koje su, možda, 5. denzitet... lječenje nekoga bez PRISTANKA je jako slično i MANIPULACIJI, bilo kakvoj... ali... ipak... miješanje u tuđu slobodnu volju. Vjeroajtno je posljedica ista, ili bar, slična.

Jer tko smo mi da bi odlučivali uplitati se u tuđe lekcijske profile?! Ako je netko odlučio biti bolestan, iz nekog razloga - to je baš prava lekcija za njega i to je, u biti, njegov NAPREDAK. Jer to sad odrađuje i iskušava. Ako mi prisilnim lječenjem to promijenimo, izokrenuli smo njegov tok učenja - i time mu to isto pridonijeli u nekoj idućoj inkarnaciji ( jer on/ona to mora proći kad-tad ). Gledano očima karme - mi smo tada OTEŽALI stvar, iako se trenutno iz naše 3D percepcije čini kao da pomažemo nekome... tako da ga izlječimo... nene... "neće moći ove noći" - idemo u "idući krug"... tj. ide bebaaaaaaaa ( ponovo ).

U redu je samo ako bolestan pristane na lječenje. Tada se "doktoru" ne nabija negativna karma, već vjerojatno pozitivna.

Dobro, Braci dođu valjda ljudi koji to i sami žele...

Možda ne govori zato što ni ne treba govoriti... čista energija pozitivne namjere ne treba riječi... jer... frekvencija je frekvencija... odašilje se u eter i tko ju prepozna - primi... ili ne...

No, ako ne želi odgovarati, možda bi mogao odgovoriti na neki e-mail... hmmm... :-k

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 24, 2008 1:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Da, ali tako svatko može stat pred gomilu i gledat u nju. Ja po tom njegovom pogledu ne mogu znat na koji način on razmišlja, zato bi htjela da nešto kaže o svemu tome.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 24, 2008 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 10:25 am
Postovi: 35
Zamisli je napisao/la:
Hahaha :notworthy: ovo je hit!

ATLAS356 znas,ljude je lako zajebati.

Braco :^o pravi pare sa zlatnim nakitom koji"se puni svaki put sve vise" ako se posecuje Braco,knjige,dvd-s,ali zlato je najvaznije.:wink:

Postavi ti pitanje na sve to! :-k

Usput da ti kazem da nije braco nikoga izlecio.Znaci bruka kako su ljudi naivni. #-o


Ako je prevarant prijavite ga policiji. Sta cekate prijavite ga odmah, naravno ako imate za vasu tvrdnju dokaze. :roll:

:mrgreen:

_________________
Neke stvari se ne mogu dokazati i opisati, nego se mogu samo osijetit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 24, 2008 3:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
atlas356 je napisao/la:
Ako je prevarant prijavite ga policiji. Sta cekate prijavite ga odmah, naravno ako imate za vasu tvrdnju dokaze. :roll:

:mrgreen:


:lol: kako da ne po osnovi "Bog postoji", primanja donacija/poklona ili nekaj slično.

Nitko ne može osporiti inteligenciju iza Brace i sličnih, recimo izvjesnog Giovania Garbina koji također operira na području prugerlanda.
Sljedbenike istog lika nije od njega separirala niti pravomočna sudska osuda zbog nanošenja tjelesne ozljede djetetu ili što je 1997 prebio svoju asistenticu...a njegov najveći doprinos alternativi se i dalje prepričava među njegovim obožavateljima kada je otkrivši rupu u zakonu sam sebe prijavio za mjesto vječnika u Zgb. skupštini kao pripadnika talijanske nacionalne manjine gdje je i bio jedni glasač za to mjesto te je tako upiknuo 200.000,00 Kn naknade godišnje.... =D>
http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/ar ... a,21150.jl

Vrlo je teško odvojiti žito od kukolja, jer kukolj je perfidan, igra na osnovne emocije, općenite formulacije "Bog postoji" i nadu bolesnih ljudi....

Evo ja i dalje čekam da nam se malo pobliže i detaljnije objasni Braco i njegovo djelovanje i poslanje ali nekako predviđam da će jedino što ću dočekati biti; trebaš doći i osjetiti Bracu osobno ...

Kako bih volio da me se opovrgne....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 24, 2008 4:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 10:25 am
Postovi: 35
Zlato je nosijo zbog toga jer zlato upija iz tijela svu negativnu energiju. Tako da zlato deblokira blokadu u tijelu koju je stvara negativna energija. Zbog te blokade koja blokira cirkulaciju krvi i energije ljudi postanu bolestni.

:wink:

_________________
Neke stvari se ne mogu dokazati i opisati, nego se mogu samo osijetit.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz