Sada je: čet mar 28, 2024 11:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 9:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
Nije upitno da Braco ima pristup energiji o kojoj sam govorio,pa neću ponavljati.Siguran sam da je činio i čini iscjeljenja. =D> Točka.
Ali da bi čovjek bio potpun,treba biti nogama čvrsto na zemlji,a glavom iznad oblaka, što ovdje očigledno nije slučaj.A oni koji su oko njega očigledno doprinose takovome stanju.Da li mu čine dobro,ako čovjek ne zna gdje je.Da li je potpuna ličnost,stabilna,učinkovita ili je energetski lutak.Pratim njegov rad nekoliko godina i promjena je jasno vidljiva.
Kult-ovi ličnosti uvijek su bili i ostati če pogrešni.Svako od nas je jedinstvena zvijezda koja treba jačati svoj individualni sjaj,a ne držati se za tuđe skute i slijep ići kroz život.Ali lakše je slabima ići utabanim stazama,nego rušiti prepreke na svome putu ka vlastitom sjaju i jedinstvenosti. Zar mislite da i Vi ,tko god bili,vježbom i mukotrpnim radom na sebi,ne možete osvjestiti svoje centre i postati energetski naprednija osoba. Što se tiče D.P. Vaša gornja izjava dovoljno govori,jer krpelj ostaje krpelj baš zato što neevoluira,nego se grebe i hrani tuđom slavom,da bi sebi priskrbio što mu treba.Mnogi stariji alternativci sa područja bivše Yuge,sječaju se kako je dotični iskoristio dvojicu iscjeljitelja iz BG,dok jedan nije prolupao i skončao život.Tko nije osjetio punoću , snagu i moć energije ,ne zna kakove se zamke sve kriju u "višim sferama" Ako poznavanje tehnika nije dio enegetski visoko frekventne osobe ,svašta se može dogoditi. "tko visoko leti brže pada i jače udari". Zato je bitno biti "uzemljen",poznavati tehnike, imati kontrolu nad sobom.Klapi oko njega je dobro,on je odlična reklama i to je ono na što želim ukazati.Ali ovo je Hr,koga briga,a tek Zg...a u looooooveee-onima oko njega. :mrgreen: Ako želite testirati moje znanje o energiji ,rado ću prema vremenu koje imam sa Vama raspraviti o toj temi. :lol: Pozdrav Braci i neka šutne bagru koja ga iskorištava-ako može. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 9:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
P.S. Bruno Groening nije "izgorio od "davanja energije",kao što u citiranom tekstu piše, nego suprotno. 8) Kada su mu lokalne vlasti u podjeljenoj Njemačkoj,uplašenoj i uništenoj,zabranile djelovanje,zbog vlastitog primitivizma i straha nakon"kulta Adolfa H.",jer svako masovno okupljanje oko pojedinca u to doba budilo je strahove i ružna sječanja,posebno kod neukih Evropljana,koji nisu razumjeli što se događe i kako je takovo liječenje moguče,pa im je najlakše bilo lupiti zabranu. #-o I umjesto da je dijelio ,on je izgorio. U neko drugo vrijeme,na nekom drugom mjestu,naučio bi kontrolirati i otpuštati višak,pa bi priča išla drugačije,ili bi iscjelio još tisuće.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 10:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 5:50 pm
Postovi: 13
Pa zapravo ja se slazem sa Vama u vezi toga da bi dosta njih trebao "sutnuti". No da bi razumjeli zasto su NEKI(koji tamo moraju biti) od njih kod Brace, trebali bi poznavati zivot Ivice Prokica, koji je bio pocetnik svega ovoga. Mnogo je tamo ljudi koji samo vuku pare, slazem se, no to je na njihovu stetu.

Ono sto ne razumjem u Vasom komentaru jest, zasto mislite da Braco ne zna, tko su ljudi oko njega i zasto mislite da ne stoji na zemlji, tj. da nije svjestan da se neki koriste njime da bi postigli neku novcanu moc ili "medijsku" pozornost?

U vezi Vaseg pitanja, zar ne mislim da bih i ja mogao podici svoj energetski nivo na neku visu razinu?
Ja sam toga svjestan i naravno radim na tome. No ipak ne moze pre zore svanuti. Treba ostati na zemlji, kao sto kazete, i treba neke stvari jos odraditi da bi postao stabilan odnosno da bi postao neovisan u svakom smislu. Ma da absolutno neovisan tesko je uopce zamisliti sta to znaci, a kamoli postici.

U vezi D.P....Kao sto sam rekao, on je tu odnedavno, sporedna karika na sudbinskom putu Brace, no ipak dodao je ono sto je najvise mogao.Zato mu ovim putem moram jos jednom zahvaliti na odlicnom treningu kojeg je ukljucio u knjigu Prvi dnevnik ozdravljenja. Neznam odakle mu ta ideja no djeluje fenomenalno, ali opet ne na sve ljude uvjereno. Barem na mene je ostavila velik utisak i donjela velike promejene.
Neznam dal ste upoznani sa dnevnikom u toj knjizi? Trening je osnovan na cistoj autosugestiji. Tu se nalazi par pozitivnih afirmacija, kao sto su: "Ja zasluzujem ljubav, Ja u potpunosti oprastam svome ocu, Ja u potpunosti oprastam svojoj majci, Imam snage za svaku promjenu, Ja sam potpuno zdrav, Sreca i ja smo jedno, itd..."
Ispod jedne recenice nalazi se 49 praznih crta. Na glas procitas recenicu i zapises je, zatvoris oci i prvo sto ti padne na pamet napises odma ispod recenice. To ponovis 49 puta sa jednom recenicom. Na kraju zatvoris oci, meditiras neko vreme, zamislis drvo i ispod njega Bracu kome predajes svoje probleme i misli.
Kada sam poceo ispunjavati taj dnevnik osjetio sam velike promjene. Snovi su se poceli kristalizirati(cak mi se u snovima poceo javljati Braco i Ivica, pa i dandanas dodju i donose mi razne poruke), ja sam poceo gledati na probleme sa sasvim drugog gledista. Izdigao sam se nad njih. Ono sto je neopisivo sta mi se desilo, je to sto mi se desilo na kraju tog treninga. Jednostavno ne mogu taj osjecaj opisati, dobio sam vizije o nekim stvarim iz privatnog zivota(iz proslosti u kojoj sam jos bio beba), dobio sam poriv da budem sto cisci, adrenalin mi se popeo na maksimum, slike su mi letjele kroz misli...sjecam se da sam tada otisao se kupati, cistiti zube, jednostavno bilo je u meni nesto sto sam htjeo zadrzati cisto, neopisiv osjecaj koji je trajao neko vreme.
Znaci trening u kojem stvaras vezu sa svojom podsvjescu i doslovno je programiras, plus toga izbacis mnogo stvari koje ti stoje u podsvjesti.
Zasto ne zahvaliti i Plecku za jedan takav trening. Mislim da je prvenstveno bila to njegova ideja i posljedica svega toga sto je u ovim godinama naucio putovanjem po svjetu. Ipak mislim da nije samo krpelj i da je dosta pridonjeo samo sa ovim dnevnikom.

Pozdrav i svako dobro!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 10:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 5:50 pm
Postovi: 13
PS:
Moram jos napisati da pre nego sto sam se upoznao sa Bracom, imao sam jako slab imunski sistem. Godisnje sam bio najmanje 4-5 puta bolestan. Najvise gripe sa vrucinama. Od malena, od kako pamtim non stop.
Odkako sam posao kod Brace, a tada sam i kupio knjigu Prvi dnevnik ozdravljenja i ispunio ga, pa do danas, tj. pune 3 godine i vise, jos nisam hvala Bogu, razbolio se niti imao ikakve gripe. Takodjer rjesio sam se herpesa koji su me mucili vise puta godisnje. Neznam kojim cudom no znam da mi se imunski sistem jako izboljsao.
Hvala Braci i ovom zivotu koji me poveo na vrata Srebrnjaka!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 11:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
Ono sto ne razumjem u Vasom komentaru jest, zasto mislite da Braco ne zna, tko su ljudi oko njega i zasto mislite da ne stoji na zemlji, tj. da nije svjestan da se neki koriste njime da bi postigli neku novcanu moc ili "medijsku" pozornost? :evil: još gore ako je svjestan :!:

U vezi D.P....Kao sto sam rekao, on je tu odnedavno, :!: nije od nedavno.čak mu je idodjelio posebni rang u Hupedu. /sporedna karika na sudbinskom putu Brace :?: , Tko je doveo Mlakara :?: tko glumi stručnjaka citirajuči istraživanja američkih časopisa :evil: D.P. :evil: // Dajte skinite nešto kvalitetne literature tu je bar ima.Preporučam Kabalističku, pa ima i neko Drvo tamo.. :lol: :lol: // Barem na mene je ostavila velik utisak i donjela velike promejene. // pa kada očigledno niste ništa kvalitetno čitali :lol:
Neznam dal ste upoznani sa dnevnikom u toj knjizi? :roll: nisam i ne želim prijepis,prijepisanog prijepisa kojim se OPET navodi ljude da im određena osoba stalno bude u podsvjesti,pa da postane programirani sljedbenik druga osobe- nekad su to zvali sluge! :evil: Trening je osnovan na cistoj autosugestiji. Tu se nalazi par pozitivnih afirmacija, kao sto su: "Ja zasluzujem ljubav, Ja u potpunosti oprastam svome ocu, itd..."
:oops: ja opraštam Vama što gubim vrijeme na Vašu neovisnost,Sljedbeniče! Sljep vodi gluhog =D>
-----------------------------------------------------------------------:!: opraštanje-najlakši put do vlastitog mira :!: kaže JeHoShuVaH :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 11:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
P.S. ajmo svi ........juriš na Srebrnjak 1,"daj DVD,knjigu,sliku,čarapu,dlaku iz nosa...... :lol: , ali D.P.-ovu knjigu uramiti iznad kreveta,"čujem da daje vizije u snu! :shock: hopa! isočio Braco,ibrkati parazit! :oops: uhhh kakav doživljaj :!:

Poanta ,Sljedbeniče, je u tome da postoje ljudi koji mogu dodirom,pogledom,mišlju liječiti druge ljude-zovu se iscjeljitelji,bioterapeuti... 8) to im je posao - poziv -put, ali bez mistifikacije! žišku :?: Čitaj C.G.Junga i arhetipove , Kabalu i Drvo Života ,meditiraj na Sefire,simbole,čakre (pazi na buđenje kundalinija- zato je Kabala "lakši" put za Evropljane,dok buđenje kundalinija zahtjeva nadzor Učitelja. :roll: Živimo u dobu kada je Znanje dostupno kao nikada prije,a ti-vi se uhvatio Mesije iz kvarta. :shock: A jesam se natipkao,a ti češ i tako po starom.
Sretno Sljedbeniče,pazi tko te vodi i kuda.Laku noć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 11:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 5:50 pm
Postovi: 13
Citam i citao sam ja i drugu kvalitetnu literaturu medju koju svrstavam i Bracine knjige.
Nisam nikakav sljedbenik, vec se sluzim onime sto mi je u trenutnom polju dostupnosti, za svoj vlastiti rast i razvoj.

"Jos gore ako je svjestan :!: "
Mislio sam da ste upoznati sa Bracinim radom i sa radom i zivotom Ivice. No ocito ne dovoljno, da bi razumili zasto. Svaka karika ima svoju ulogu.


A sta Vam je taj Huped zapeo za oci? Ne kontam...sta su to tamo sve skupovi sarlatana i slicno...ne razumjem kaj inzistirate na tom Hupedu? Inace neznam nista o tome, pa bih Vas molio da me prosvetlite...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 05, 2009 11:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 5:50 pm
Postovi: 13
I OK sve ja razumem da se svasta moze postici kroz znanje, i hvala bogu ima danas mnogo literature na netu. I hvala bogu otvoren sam prema novim spoznajama i nisam zapeo na Braci ili cemu god.
No zasto se javljam bas kod Brace. Zato jer u vreme kada sam dozivljavo neke uzraste i ajmo reci tako prosvjetljenja, nisam bio upucen u nikakvo znanje o alternativi, kabali, sefiritima, kundaliniju, svime time sto danas eto citam. Ali ipak, bez ikakvog znanja u meni je probudio nesto i potakao nesto sto mi je dalo pogon. Izboljsalo mi zdravstveno stanje. Podigao me na neku visu i novu razinu, za koju sada znam da je bila ionako dostupna. Ali pogledom :!: WTF :?:

Kao sto kazem, nisam zapeo kod Brace vec nastavljam sa ucenjem i pokusavam napredovati kroz sebe i ostalo znanje a ne kroz Bracu. Ono sto izpostavljam jest, da je on, bio okidac u nekom procesu koji svakako jest pozitivan u svakom smislu.
Hvala Bogu da je bio tamo i da je pomogao meni a i mnogima u mnogo tezim situacijama. I neka bude tako i nek pomaze na svoj nacin, koji je pomogao mnogima, pa tako i meni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 06, 2009 12:15 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
8) foliraš, Sljedbeniče, a ne znaš sa kime komuniciraš ! 8)

Ako netko izdaje "diplome" za lovu,bez ikakove provjere,titulira razne prevarante-onda je to kriminalna organizacija.
a ti utipkaj u tražilicu "huped", ili ti to iziskuje mentalni napor :?:

pogledaj tko je u odboru i tko vodi igru,ali ti to znaš :mrgreen:

pitaj svog Mesiju što misli o tome, ili "nebeski letač" ni sa time nije upoznat ? :lol: :lol: kako si tako blizak sa svima njima ,a ne znaš što rade :?: kvarna igra Sljedbeniče :twisted: zapamti MOJ pseudonim,
dolazi vrijeme za promjene!!! poruči to brkonji i klapi koju reklamiraš!
Istina če srušiti laž ! nekidan su u BG uhvatili gadove koji su varali umiruče od raka ! e pa ima ih još! i to unutar Hupeda, gdje tvoja klapa uzima lovu na račun smrti! žišku Sljedbeniče
:!: :evil: Zapamti moj pseudonim! ISTINA ČE POBJEDITI !!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 06, 2009 12:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 5:50 pm
Postovi: 13
Neznam zasto igras na kartu koju igras, ovde na forumu. Prvi put sam od vas cuo za tu organizaciju HUPED, i pogledao sam si malo...Kolko sam vidio traze nekoga savjetnika po pravnim pitanjima, pa ako se razumjete u pravo mogli bi se i prijaviti, pa malo raztjerati bandu koja zaradjiva na racun tudje nesrece.
I ja sam svjestan da takvog naroda ima na svakom koraku i slazem se da je takve treba pohapsiti ili ih bar onemoguciti u narednoj kradji. Neznam bas kako je to izvedljivo, jer ako otvorite svaki casopis, reklamiraju se na svakom koraku. Pa cak na nacionalnoj televiziji ima ih na teletekstu...
Neznam od kud vam ideja, da ja osobno poznajem ljude koje rade kod Brace, tj u Savezu ili cak Bracu licno? No ajde, sta se ja imam Vama opravdavat...Ali vidim da su vam bas Braco i brko zapali za oci...
Kao sto vam je poznato, Braco ne uzima pare za svoj pogled. S toga ne vidim zasto lagati na tako agresivan nacin, kao sto to vi radite. Cuj klapa uzima lovu na racun smrti... :shock: =;
Neznam samo ciji ste vi sljedbenik i u kakvom interesu je vama i slicnima napadati Bracu iz ocito laznog temelja(mora da ste politicar i politicki motivisana osoba). Pa da ste imalo mocni i da je istina na vasoj strani, do sad bi razotkrili vec tu mrezu lazi...
I mozda bi bolje bilo da razmislite malo o sebi i o svom letenju u oblacima, kolko vidim niste bas prizemljeni. Bas se bahato ponasate.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 06, 2009 6:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
Hahaha..........na tebe,Sljedbeniče,još ovaj put trošim vrijeme.
Nisam političar,ni ti bih htio biti-oni su Huped-u i dali odobrenje za takav način rada.Nisam "hrvatski močnik" jer bi to podrazumjevalo spregu politike,tajkunizacije i organiziranig kriminala.Tvog Gurua sam pohvalio za njegov rad, ali ako ne uzima novce,od čega živi? Hrani se suncem?Grije se suncem?Kupa se na kiši?Oblači u Caritasu? :lol:
Dobiti istinitu reakciju Sljedbenika,možeš samo žestokom istinom.Svojim znanjem se koristim da bih trgnu neuke sljepce koji poput ovaca dobrovoljno idu za "dobrim pastirom".On ne uzima,uzimaju oni oko njega,pa ga ovce sljede poput sveca.Halo zemlja zove :shock: !
Pa to je stara fora.Ničega,ponavljam ničega lošeg nema u tome da čovjek,pa tako i Braco NAPLATI svoj rad,kao i svatko drugi.Svinjarija je njega prikazivati kao sveca,a toliku lovu oko njega uzimati-što si sam potvrdio,te "da ih treba šutnuti",brko je karika...i slično.Braco je taj koji glumi sveca,pa neka ih on rastjera,jer su na njegovu sramotu,lopovi oko njega. :P Meni kažeš da sam bahat,Sljedbeniče?Tvoj Svetac ne komunicira s ljudima =D> Tko je tu bahat?Tvoj problem je neukost i ne znanje.Slabi poput tebe su početak kraja,budučnost pripada onima koji znaju,hoče i imaju hrabrosti rušiti sve ono što je dovelo ovu civilizaciju,do ovakovog ne-razmišljanja. Da ti tvoj Guru kaže da mu svinjac očistiš jezikom,sigurno bi i to napravio :lol:
P.S. Osjetim tvoju mržnju cijeli dan,Sljedbeniče.Hajde uzmi knjigu koju reklamiraš,pročisti se i oprosti mi....hahaha =D> :mrgreen:
P.P.S. samo je JEDAN iznad mene i ka Njemu idem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 06, 2009 7:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
tahuti,mislim da nema potrebe za takvim riječima i tom energijom.
Mr.Stealth mislim da si shvatio da većina na forumu radi na tome da ne ovise o nekome i s time se,koliko je to moguće,sprečava moguća manipulacija.Ako je Braco ono što te pokrenulo to je super,a ako on ili njegovo društvo manipulira to je sasvim druga priča.
Pridruži nam se i na drugim temama na forumu.
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 06, 2009 7:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 5:50 pm
Postovi: 13
Dakle da ponovim za druge koji ce citati ove komentare iza nas.

Kod Brace dolazite potpuno anonimno. Braco danas radi sa pogledom, koji je jednako ako ne i vise efikasan od nacina rada kao sto je pre radio. Naime prije, dok jos nije bilo ovolike mase ljudi, Braco se licno obracao ljudima, pomagao je dodirom i ukazivao na puteve koji vam se otvaraju. Otklanjao je mnoge prepreke na nasim putevima. Danas na taj nacin vise nije moguce raditi, barem ne kada dolazite sa grupom ljudi. Inace, mnogi i danas dogovore licni susret sa Bracom, kada pomoc ne stigne putem pogleda.

Kao drugo, Braco za svoj tretman, ne uzima nikakve novce(PONAVLJAM, ABSOLUTNO NIKAKVE NOVCE), jer i taj dar sto ima, nije kupio novcima, pa bi bilo neeticki da to dalje prodaje. Medjutim, na Srebrnjaku i dalje se mogu kupovati knjige koje je pisao, danas fizicki pokojni, Ivica Prokic. Njegovih 13 knjiga, kroz koje su opisana mnogobrojna prorocanstva, upute za miran zivot i njegov osobni zivot. Opisuje tko su ljudi koji rade oko njega, tko su ljudi koji mu zele zlo, i mnogo toga na vrlo jednostavan nacin i svakome razumljiv. Na Srebrnjaku moze se kupiti i Bracinih knjiga u kojima on otkriva svoj nacin razmisljanja i svoj osobni zivot. Ima tu mnogo pozitivnih i dobronamjernih pogleda na svet. Mnogo prica o ljubavi, o medjusobnom postovanju, svjedocanstava ljudi koji su ozdravili... Dakle sve te knjige se placaju i naravno ne djele se dzaba. Ali nitko nikoga ne tjera da kupi bilo sta na Srebrnjaku. Dakle uvjek mozete doci bez i jedne novcanice i nikad ne trebate kupiti ama bas nista. Ostaviti tamo niti jednu paru.
Dakle tko god siri price o tome kako Braco zaradjiva na svome radu, znajte da laze i da su mu namjere lose. Ma da ja osobno, takvih ljudi nikada necu moci razumjeti.
Ponavljam jos jednom, Braco za svoj rad, svoj pogled koji pomaze ljudima, NE NAPLACUJE! Nikada nije, i nikada neće! Dar koji ima, nije kupio i ne moze ga prodati!

Narod dolazi kod Brace radi pomoci, a ne radi knjiga koje mozete kupiti. A i da zelite knjigu, koju si ne mozete priustiti, radnici ce uvjek pokazati razumjevanje i dobru volje, te vam ju pokloniti. I to sam na vlastite oci dozivjeo.

PS: Tko god tvrdi da ima DAR iscjeljivanja, a taj dar naplačuje, znajte da vas laže i da mu je prvobitni cilj izvuci vam pare, a ne izljeciti vas. Pa Vi sad sami procjenite!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 06, 2009 7:45 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 5:50 pm
Postovi: 13
Naravno kolos, hvala na dobrodoslici.

Citam vec neko vreme literaturu sa portala znanja i tako sam naletio i na ovaj forum. Nastojim citati i ostale teme na ovom forumu i rado cu se ukljuciti u meni zanimljivim razpravama, a hvala bogu ima ih...no kad za to nadjem vreme.

Odlican je forum i stvarno ima odlicnih tema za razprave.

Pozdrav i svako dobro!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: ned jan 10, 2010 8:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
surfajući netom naletih na linkić za yotube;

uglavnom evo nam Brace uhvaćenog na djelu...on gleda, oni gledaju njega i to je to...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: o svemu po malo,ako treba biti če još......
PostPostano: ned mar 14, 2010 4:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 13, 2010 11:16 pm
Postovi: 14
tahuti je napisao/la:
haha :D :D :D ovaj dio o Garbinu je fenomenalan. =D>
nije ništa neobično ako "braco" sugestivnoj gomili odašilje energiju iz svog 3 ili 5-og oka,takozvanog "zvjezdanog centra".nažalost, kamera ga "baš" u tim trenucima ne snima :?. Primjer Brune Groeninga trebao bi biti dovoljan kao ogledni primjer "lječenje na daljinu/pogledom/itd".
Da li "braco" može i u kojoj mjeri pomoći , neka se svako zainteresiran osobno uvjeri. Zanimljivo je da se uz takovu osobu obavezno pojavljuje "glasnogovornik" Drago Plečko,koji "daje upute za primanje energije".Naravno,usput piše i knjige o "braci",snima,hvali...dobar posao za nekoga tko dva desetljeća "snima" jogije,iscjelitelje,gurue, a sam ništa od toga nije usvojio,niti razvio,za sve to vrijeme.Ali pisanje pričica i stvaranje kulta ličnosti ide mu od ruke.Oni koji poznaju funkcioniranje energije, njezinu kontrolu i moč,mogu činiti fenomenalne stvari.A ima ih.

Pitanje je zašto energetski snažna osoba(recimo da je sve što pričaju o "braci" istina) dozvoljava da mu takova osoba vodi "kampanju";zašto dozvoli da organizacija HUPED iz HR ( čiji je G.Garbin "istaknuti" član) njegovim besplatnim radom sebe uzdiže u nebesa i vrši monopol nad onima koji se bave Al.Med.;te besramno dijeli "titule" svakome tko hoče platiti njihovu cijenu? Ako jeste ono za što ga predstavljaju "slavne ličnosti " ove iskvarene države,neka progovori :evil: prvo njima koji su oko njega, onima čiji je član ; ili je lakše živjeti na "oblaku" poput njega :?:
Ovaj komentar če,siguran sam ,ponukati reakcije,obranu lika i djela D.Plečka i slično. o.k. Ali prije toga na stranici http://www.huped.com provjerite povijest organizacije , te njen sadašnji profil- a to je samo profit.Puno "doktora" i "iscjeljitelja", da nitko u Hrvatskoj ne bi trebao biti bolestan. :lol: Pozdrav svima.

E prijatelju ti si dobru temu otvorio,u potpunosti se slažem sa tobom.Tu je glavni problem,Braco možda ima moći nemogu ni potvrditi ni opovrgnuti.Monopol to je dobra tema!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: uto mar 30, 2010 6:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub nov 08, 2008 8:57 pm
Postovi: 58
ovaj tip je velenmajstor kad je u pitanju manipulacija ljudskih bica

_________________
DOOM SHALL RISE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: čet jul 07, 2011 7:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/ ... fault.aspx

20000 € dnevno na DVD, sličice, amajlije, skidanje uroka & bradavica...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: čet jul 07, 2011 8:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
"Ako je Braco Manipulacija, onda nema nicega na ovome svijetu sto NIJE Manipulacija "



Nitko nikoga ne tera da bilo sto kupuje na Bracinim Seansama !!!!!!!!!!!!!!

Da ste vi vidjeli ono sto sam ja vidjela, nebiste tako govorili !!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: čet jul 07, 2011 9:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Da ste vi vidjeli ono sto sam ja vidjela, nebiste tako govorili !!!!!!!!!!!

A što si to vidjela :!: :?:

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz