Sada je: čet mar 28, 2024 11:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: čet jul 07, 2011 9:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Čovijek možda i ima nešto u sebi, no da li je to dobro kazati da uzimajući novac (po mom mišljenju, onaj tko želi pomagati - mora biti besplatno i sa čistom ljubavlju) Braco radi dobro za svoje „duhovna ja“, ili ne vidi da krivm metodama pomaganja, radi štetu i drugim dušama. Svaka duša mora pronaći autohtoni unikatni način kako sagledati problem, i prepoznati uzročno stanje. Ako u dotičnome postoji nekakva "korisna" energija, sa kojom se ljudima može realno pomoći, onda je to i te kako potrebito, korisno; ali ako se to zloupotrijebljava, dal svjesno ili nesvjesno - kad tad na istoj osobi počnu se pojavljivati znakovi pada, nemoći, srozavanja isl. Ne branim ga, i ne kudim ga, naprosto pokušavam realno gledati činjenično stanje, međutim, nešto mi govori da tu nije sve kako treba. Neznam, možda i griješim, ali oduvijek sam ljude spremne na „nesebičnu pomoć mnogima“, smatrao da trebaju biti iznad svijesti materijalizacije ovog svijeta. Ta svijest morala bi biti vođena ka duhovnoj dimenziji „pomaganja“, stoga se čudim DVD i ostalim relikvijama?!

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: čet jul 21, 2011 12:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Kad ode Braco u Konzum neće mu dati ništa na račun toga što on ne naplaćuje svoje usluge, već će mu reć: 35 kuna i 25 lipa. Mora svatko moć živjet od onoga što radi po cijele dane...
:angel4:

_________________
http://www.4find.us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon jul 25, 2011 9:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jul 25, 2011 9:03 pm
Postovi: 1
paja.patak je napisao/la:
Kad ode Braco u Konzum neće mu dati ništa na račun toga što on ne naplaćuje svoje usluge, već će mu reć: 35 kuna i 25 lipa. Mora svatko moć živjet od onoga što radi po cijele dane...
:angel4:

Bio jedan takav sto nista nije naplacivao i njega smo razapeli Takvo je covjek bice


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: sri aug 10, 2011 8:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 05, 2010 9:15 am
Postovi: 142
http://www.4shared.com/document/iw9bL-m ... Braco.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: ned okt 14, 2012 11:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Evo bas sam imala Braco Livestreaming iz Chicago. Posljednji put sam bila kod Brace prije 3 godine, dolazio je svaka 2 tjedna, imala sam oko 65 km do njega. Medjutim, onda se preselio u drugi grad, dosta daleko od mene , tako da vise nisam isla.
http://www.braco-info.com/dcms/1st-live-stream?lang=en

Govorila sam sama u sebi prilikom gledanja u Bracu: "Gospode Boze, poklanjam ti moju ljubav i zadovoljstvo" :love5:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 8:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Govorila sam sama u sebi prilikom gledanja u Bracu: "Gospode Boze, poklanjam ti moju ljubav i zadovoljstvo" :love5:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:


Iliti u prevodu; Gospodine bože Braco poklanjam ti sve istinski vrijedno što imam.
Nje čudo da se ovaj onda valja u blagu...

Ako već misliš nekom nešto poklanjati onda odi do prve dječije bolnice na onkološki odjel, tamo ima stvarno potrebitih...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 8:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Ni meni nije jasno zašto toliko pozornosti daješ "iscjeliteljima".
Zar ti nije jasno da ti zapravo sama sebe iscjeljuješ?

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 9:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ok, možda i nešto iscjeljuje, ak niš drugo glavobolju. :mrgreen:

Ali nikako mi neide u glavu to obožavanje, padanje u nesvjest pred njim, klanjanje, lizanje ............neću biti prost :rofl :rofl

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 2:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Pridrzavam se Lazareva, a vi se dalje zajebavajte. :angel4:

"Gospode Boze poklanjam/saljem ti moju ljubav i zadovoljstvo"

znaci:

da se ne vezujem za materijalno, tj. zelje da budem zdrava, da mi se sudbina popravi, jer onda crpim energiju iz moje duse ili dusa moje djece to je onda cisti sotonizam, a kada se koncentriram da svu svoju ljubav i zadovoljstvo/uzitke predajem informativnom polju/drugim rijecima Bogu, onda dobivam nazad puno vise energiju, znaci manjak energije tj. rupe u mojoj auri se regeneriraju, i onda je moguce i poboljsanje u svim vidovima.
Ja sam samo gledala u Bracu bez ikakvih misli i molbi da mi bude bolje.
Imam vec duze vrijeme nemoguce bolove u krizima, zadnji put sam bila kod ortopeda 1997 na CT.
Onda sam imala male probleme sa donjom kicmom i ponekad trnjenjem nogu, i naravno nisu nista nasli odakle to dolazi, rekli su da su misici valjda prenapregnuti i bla bla bla.
Posto mi se unazad 2 godine situacija sa kicmom rapidno pogorsala, isla sam u maju 2012 kod ortopeda. Snimka lumbalne kraljeznice pokazala je da izmedju 4. i 5. prsljena nema diska, jednostavno istrosen. Dalje me je poslao na MRT - Kernspintomograf. Tu se pokazalo da imam i suzenje spinalnog kanala.
Lijecenje skolske medicine: nula, tako sto ne mogu da izlijece jer diska vise nema, za smanjenje bolova 2x dnevno Ibobrufen 800mg u 1 tjednu nije nimalo smanjio bolove, tako da mi je jos taj dodani otrov za djabe-ne uzimam nista.
Eventualno olaksavanja simptoma: gimnastika na spravama
Dosadasnji ucinak: vjezbanje na spravama uslovilo je do sada pobolsanje misica nogu i ruku. Bolovi u donjem djelu kraljeznice nisu se nimalo smanjili.

Moje stanje danas:
Ustajem se kao i obicno oko 8, 9 sati, zatim svakodnevna ceremonija sa 2 salice kave i 2 cigarete, zatim tusiranje. Tu sam vec kod tusiranja primjetila da se nesto lakse saginjem, dalje stajanje pred ogledalom, feniranje i sminkanje, obicno poludim od bolova vec nakon 5 minuta stajanja i stalno moram da mjenjam polozaj. Medjutim jutros primjetih samo vrlo vrlo malecke bolove u krizima. Prava muka za mene je navlacenje carapa, jutros se bez problema saginjem i navlacim carape i posto sam imala termin za fizikalnu terapiju u 11 i 30 h letim niz stepenice bez problema i na bicikl. Odjednom me noge nose, osjecam kao da ne dodirujem tlo. OK ja sada na vjezbama, na spravama pricam ovo sve mojo terapeutki. Ona se zainteresirala i postavlja mi daljnja pitanja.
Danas je Braco zadnji dan u Cikagu na svojoj turi po Americi, pa cu onda veceras opet.A vi sada.

E pa sada drustvo, po vasim gornjim komentarima :angel4: , bilo bi vjerojatno bolje da kljukam ibobrufen za bolove (koji uopste ne pomaze)
Da me operisu, iako tu nema sto da operisu, jedino ako dodje do paralize.
ili jednostavno da si kupim invalidska kolica


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 2:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Je ziher, između fizikalne terapije i Brace za poboljšanje je notorno zaslužan Braco.
Ljepo ti otkantaj nepotrebnu fizikalnu pa da novac ode za dječiju onkologiju a ti se drži blejanja u Bracu i pseudoflozofiranja.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 2:28 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ne bi ja puno filozofirao otkud se što crpi i da li se crpi, jer se tako nesaznajna beskrajna divota stvarnosti svodi na mehaniku, dešava se nekakvo otcjepljenje od suštine koja funkcionira na račun neke razumne sheme otkud je što... nađi u nečemu utjehu i mir jer ispada da tad tijelo dobiva priliku da gleda samo sebe i zacjeljuje i pri tome se što manje oslanjati na tuđe energije ili proglašavati tuđe energije svojim spasiteljem.
Evo sad na primjer, tvoj mir i sreća su vezani za ovog i onog i teme na forumu, i dok se pljuje po svemu tome, ti si na jako dobrom putu da opet imaš bolove zbog tako nastale loše energije a da u stvari tu nitko ne zna ko koga u stvari j....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Ja sam jos nocas pisala odmah nakon livestream, nisam ni znala hoce li biti nesto bolje ili nece. Reakcije drustva sa foruma sam znala unaprijed, za ovo kako vi nazivate pluvanje, ja nikome ne zamjeram i ne ljutim se, tako da nema sanse da mi se energija krade sa ovakvim komentarima.
Napomenula sam da mi fizikalna terapija nije nista smanjila bolove u lumbalnoj kraljeznici.
Prvi puta sam bila 2002 kod Brace, imala sam velike probleme sa nogama, nakon 4 sata posla jedva sam dolazila pjeske kuci otprilike 0,5 km. Odmah nakon 1. puta posjeta Braci moje stanje se tada toliko popravilo , da nisam takoreci osjecala pod po kojem gazim, takoreci sam imala osjecaj da letim,(ne koristim alkohol i droge) i onda sam radila i po 14 sati dnevno i nakon posla sam bila sposobna da jos idem ako treba na ples. I tako sam vise puta godisnje isla na to gledanje, npr. moja djeca su par metara iza mene hodala, jer nisu mogli mojim tempom da hodaju. Cerka je onda bila oko 18 godina i doktor joj je otkrio 5 cisti u desnoj dojci, ja sam nosila njenu sliku kod Brace, par mjeseci poslije na kontrolnom pregledu sa ultrazvukom doktor je blenuo i pitao ju, kako ste uspjeli sve ciste odstraniti, gdje su nestale :?: Inace je ona kao i moj suprug kod kuce osjetili tocno vrijeme kada sam bila pred Bracom(tada je jos primao svakog posebno, nije gledao u masu ljudi) Moja cerka je odjednom na radnom mjestu osjetila nesnosnu vrucinu, moj muz nemogucu vrucinu u predjelu srca (imao je prije infarkt) bas u trenutku kada sam bila pred Bracom jer ja sam tocno zapamtila vrijeme. Da toliko ljudi dolazi na te seanse sa Bracom to su na 10-tke tisuca, i uvijek ponovo dolaze, koja budala bi opet dosla, ako nije primjetila poboljsanje, bez obzira u cemu, zdravlju, obiteljskim odnosima, poslu, financijama itd. Ima naravno i ljudi kojima nista ne pomaze. U te se ubraja za sada nazalost moj brat sa MS iako vjeruje da ce mu pomoci ali nazalost za sada nista. Nocas u 24 sata na livestream-online vidjela sam da nas je bilo preko 600 online. Cijena od 3 dolara koja se placa sa kreditnom karticom ili Paypal nije nista ako racunam koliko kosta put tj. benzin i ostali troskovi kada se ide direktno na seansu kod njega, a djelovanje ima potpuno isto.
E sad ne treba nitko da racuna koja je to ogromna lova sto se ubire preko livestram, jer tu dolaze veliki troskovi organizacije, plata ljudima koji tu rade, cijena hotela itd. i naravno porez Americi.
Ima toga jos ohoho, ali zasad dosta. Vidjecu kako ce biti dalje, veceras jos jednom livestream \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 4:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
metuzalem je napisao/la:
Je ziher, između fizikalne terapije i Brace za poboljšanje je notorno zaslužan Braco.
Ljepo ti otkantaj nepotrebnu fizikalnu pa da novac ode za dječiju onkologiju a ti se drži blejanja u Bracu i pseudoflozofiranja.



Pardon metuzalem, ja zivim u drzavi gdje se fizikalna terapija, doktor skolske medicine, i sve ostale priznate terapije ne placaju, placa moje osiguranje, prema tome mozda bi bilo dobro da novac za djeciju onkologiju ti spendujes :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 5:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Stvar je u tome da bi "cilj" vjerojatno trebao biti takav da pacijent shvati zbog čega je npr. bolestan,....
Dakle čovjek bi možda trebao naučiti "loviti ribu",a ne naučiti kako primati\ dobivati je.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 5:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
@HO_OPONOPONO, za tvoju informaciju, ja živim u državi koja bi željela bit socijalna i društveno osjetljiva pa se iz mojeg poreza i prireza financira ili barem sufinancira zdravstveno osiguranje svih socijalno ugroženih kategorija a naročito djece, tako da sva djeca imaju besplatno zdravstveno osiguranje uključujući i onu onkološku, tako da za razliku od tebe, ja već poduže učestvujem u nečem korisnom za djecu.
Što se tiče Brace i Dg.Discus Hernia, pošto si tako moralna osoba, očekujem da uputiš protest svojem osiguravatelju u svezi fizikalne th. jer nije bilo koristi od tretmana pa da i isti nešto nauče i ne odobre ti daljnje beskorisno liječenje već novac proslijede stvarno zaslužnom Braci.

Zanimljivo je kako matrix na svakom nivou svjesnosti ima Appendix vermiformis kao stranputice za tragoca, za neke crvuljak se odaziva na ime Braco.
Eto, još malo negativne energije za Discus "Missing in action" Hernia :rofl

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 6:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Inace u drzavi kojoj zivim osiguranje placa onaj gospodin sa nebesa, samo sleti lova sa nebesa i onda narod to pokupi, niko ne treba ni ku__em da mrdne.

Inace jos nesto, jeli to ono onkolosko osiguranje, pa dobiju kemoterapiju besplatno :mrgreen:

da ti nisi mozda po struci nesto u vezi skolske medicine :help:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 6:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
kolos je napisao/la:
Ni meni nije jasno zašto toliko pozornosti daješ "iscjeliteljima".
Zar ti nije jasno da ti zapravo sama sebe iscjeljuješ?




kolos je napisao/la:
Ni meni nije jasno zašto toliko pozornosti daješ "iscjeliteljima".
Zar ti nije jasno da ti zapravo sama sebe iscjeljuješ?



Naravno da mi je jasno, ali opet zasto mi onda nije samo po sebi bolje. Znaci to bi mozda moglo biti kao davanje impulsa + placebo efekt ili je Braco sto ja mislim jedan dosta otvoren kanal bozanske energije. Otkako vise nista ne prica, samo gleda, ja sam od onda uvijek vidjela bjelu Auru oko njega, koja se seta od njega pa na lijevu stranu do vrata, a onda se opet vraca njemu. Jednom sam dozivjela to, da je ta njegova aura krenula ispred njega prema publici i tocno se naljepila na jednu zenu , koja je onda pocela da se trza koda ima neki napad, pa su je izveli iz prostorije, to je meni izgledalo ko istjerivanje djavola iz tjela zene. Jednom sam vidjela povise glave Brace malo nastranu, jedan veliki Orb otprilike velicine kosarkaske lopte, pa sam se zapitala sto je to sada, znam da sam na internetu negdje vidjela, dosla kuci i pronasla "Orb of life" Braco sam kaze da je normalan covjek kao i svi drugi, a da dolazi do iscjeljenja, to mu le tek ljudi kazu, on to sam isto nije znao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 6:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Naravno da mi je jasno, ali opet zasto mi onda nije samo po sebi bolje. Znaci to bi mozda moglo biti kao davanje impulsa + placebo efekt ili je Braco sto ja mislim jedan dosta otvoren kanal bozanske energije.

Dakle nije ti jasno :D .
U ovome je razlika između intelektualnog znanja/shvaćanja i iskustvenog znanja/shvaćanja.(tj. biti sljedbenik ili biti na Putu)
Probaj stati ispred zrcala i dovesti se u stanje kao kad gledaš u Bracu,ali bez da zamišljaš ili misliš o Braci ili bilo kome.
Dakle ti sama pokrećeš placebo efekt ili si ti sama kanal božanstvene energije...trenutno to uopće nema veze....opušteno i lagano.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 7:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
HO_OPONOPONO je napisao/la:
...........svakodnevna ceremonija sa 2 salice kave i 2 cigarete.........



Hmm, pa tu bi trebalo otpočeti sa samo ozdravljenjem, svaki dan si dušu dimiš :angel4:, već ti je sva pocrnila......od dima :toothy2:

Inače jednom sam bio u neobaveznom, neplaniranom, slučajno okupljenom društvu od kojih je jedna osoba bio energetičar-nisam ni znao niti sam ikad tu osobu prije vidio. Ono što sam ja na svoje oči vidio, na pola metra od sebe je bilo uklanjanje boli (uz to osjećaj širenja topline sa mjesta gdje je stavio ruku) te uklanjanje okusa cigarete kolege koji je pušio.

E sad, dal je to bilo samoozdravljenje i autosugestija-ne znam, al kamo sreće da si sam mogu ukoniti bol ili toplinu širiti kad treba

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iscjelitelj Braco sa Srebrnjaka
PostPostano: pon okt 15, 2012 7:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
kolos je napisao/la:
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Naravno da mi je jasno, ali opet zasto mi onda nije samo po sebi bolje. Znaci to bi mozda moglo biti kao davanje impulsa + placebo efekt ili je Braco sto ja mislim jedan dosta otvoren kanal bozanske energije.

Dakle nije ti jasno :D .
U ovome je razlika između intelektualnog znanja/shvaćanja i iskustvenog znanja/shvaćanja.(tj. biti sljedbenik ili biti na Putu)
Probaj stati ispred zrcala i dovesti se u stanje kao kad gledaš u Bracu,ali bez da zamišljaš ili misliš o Braci ili bilo kome.
Dakle ti sama pokrećeš placebo efekt ili si ti sama kanal božanstvene energije...trenutno to uopće nema veze....opušteno i lagano.





OK. Moze li mi netko ili ti sa sigurnoscu znaci 100% reci istinu. Moze samo da kaze kako on na to gleda tj. svojom lijevom racionalnom polovicom mozga, ili mu je to prihvatljivo ili ne. Znam samo to da kada sam nesto ocekivala nije se desilo, upravo onda kada sam mislila, ajd idem pa sto bude, bude, onda se desilo nesto sto uopce nisam ni mislila.
Naravno, da ja nisam podsvjesno dozvolila i sama stvorila uvjete u svojoj svijesti i podsvjesti tj. mjenjanjem svog pogleda na sve/Karaktera (Lazarev), nebi se nista promjenilo i zato i kazem da od Brace mozda dolazi kao neki impuls, placebo(vidi sto lazarev kaze o placebo efektu), okidac. Ima ljudi koji ne osjete nista, moguce da nisu sa svojom svijescu/podsvijescu uopce omogucili uvjete tj. moze se reci i zasluzili ( kako sijes, tako zanjes - uzrok---posljedica ) sve to lijepo objasnjava Lazarev. Ja sam dosta naucila od Lazareva u posljednjih 1,5 godina, da sam ga srece baram prije citala. Kada usporedim sada moje poglede na svijet, Karakter, kako mislim, velika je razlika, sto ne znaci ni o kojem slucaju da sada sve znam, citam ucim dalje................pa kako Bog da


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz