Sada je: čet maj 16, 2024 7:06 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Eurovision 2024
PostPostano: ned maj 12, 2024 12:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 120
Ima li neko nesto da prozbori vezano za ovu ritualisticku+satanisticku pobjedu Svajcarske nocas na Euroviziji 2024, gdje najavljuju dolazak Ahrimana nakon sto napokon otvore portal Hadronskim Kolajderom!?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eurovision 2024
PostPostano: ned maj 12, 2024 10:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 71
Ja sam pomislila da se pitanje odnosi na ove "izvođače" čiji sam delić nastupa videla sinoć, slučajno.

https://www.youtube.com/watch?v=UMq8ofCstMQ irska "veštica" sa metalnim zubima i njen partner iz pakla.

Sve to nije ništa novo.. samo je pitanje - da li pakao zaista tako izgleda .. vatra, vampirski zubi, krv i bsdm outfit ???

Evrovizija me podseća na gej parade .. kad si prinuđen da nemaš reakciju iako ti dođe da se krstiš sve vreme dok gledaš u nešto iz tog domena. Nameće se izokrenuta stvarnost i progone ljudi koji bi možda imali normalne reakcije na te provokacije, ali ih je sve manje, jer su shvatili da je pametnije gledati svoja posla dok svetu preti katastrofa.

Pa nek se taj svet pobrine sam za sebe - meni je dosta idiotske preraspodele odgovornosti , kao kad kažu - sami smo krivi za sve što nam se dešava!
E pa brale , ja nisam kriva za mnogo što šta... ni za kvazi izbore, ni za ratove ovde ... spisak je predugačak.


A Švajcarac se u roze koNbinaciji uvuko u dupe svima u čije se dupe trebalo uvući da se stigne dotle . šta će biti posle, ostaje nam da vidimo ... a verovanto ništa pametno, ko i do sad.

Mene su u školi "pogrešno"učili da je umetnost namenjena zadovoljavanju ljudskih potreba za LEPIM.

Evrovizija kao pederski i satanistički , perverzni vašar u šta se pretvorila ne zadovoljava moje potrebe za lepim i ne gledam to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eurovision 2024
PostPostano: ned maj 12, 2024 1:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
Constantine je napisao/la:
Ima li neko nesto da prozbori vezano za ovu ritualisticku+satanisticku pobjedu Svajcarske nocas na Euroviziji 2024, gdje najavljuju dolazak Ahrimana nakon sto napokon otvore portal Hadronskim Kolajderom!?

Pedo-satanistički kult koji odavno ovdje vlada iz sijenke, u ovim vremenima se sve više i više otvoreno prikazuje u javnosti. Nemaju se čega bojati jer im se nema ko suprostaviti u realnosti u kojoj vlada akutna nestašica istinskih ljudskih bića.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Eurovision 2024
PostPostano: ned maj 12, 2024 6:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 15, 2024 8:06 am
Postovi: 130
našla se u svoj toj paradi kiča i programiranja umova za buduće naraštaje (cilj toga su djeca,a ne matore kljusine) i poneka rijetka arhaična najobičnija ljudska emocija...

https://www.klix.ba/magazin/muzika/pred ... /240512007


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz