Sada je: pon maj 13, 2024 7:31 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Koga sve financiraju rockfelleri?
PostPostano: sub dec 01, 2007 1:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 07, 2007 10:52 pm
Postovi: 78
Lokacija: C_ton
Ovo prenosim zato da znate na koji način se kreira javno mišljenje.Tko koga j..be,prosudite sami.I tak je uvijek sve stvar individualne procjene.
dr.M.Sabeheddin na Earth Changes TV.(neznam na čijoj je platnoj listi.)
iznosi sljedeće intervjue(citirat ču neke izjave);

James Simon Kunen(jedan od studentskih vođa šezdesetih)
"... revolucionarni studentski pokret je financiralo nekoliko bogataških obitelji,među njima i rockfelleri."
Eldridge Cleaver(nekadašnji vođa crnih pantera)
"Revolucionarni pokret kojem sam ja pripadao izmanipuliran je od strane vladajućeg sloja političara i bogataša.Našu ulogu su preuvewličali,negdje su nas financijski pomagali kak bi izgledali štojači i opasniji.A oni su opasnost po društvo.Mi nismo bili ni opasni ni jaki kako su nas prikazivali,ali smo bogatima trebali izgovor za što restriktivnije zakone koje su na naš račun uvodili.Kontrola društva odvija se kroz ovu manipulaciju.Isto vrijedi i za studentski pokret iz šezdesetih.Ova nacija bi se trebala zabrinuti."
dr.John Mack(psihijatar sa Hardvarda,autor besselera OTMICE,knjiga koja govori o iskustvima ljudi koje su oteli aliensi,osobni sponzor mu je Laurence Rockfeller,brat od Davida)
"...otmice ljudi služe kao bolno ali preventivno sredstvo.Aliens eksperimentiraju našim DNK u našu korist,kao što lovočuvar u vrijeme poplave veže noge životinji koju spašava,ili je uspava puškom dok životinja u strahu bježi."
"Oni su ovdje već godinama s ciljem da nam pomognu u duhovnom razvoju.onako kako to čine već tisučama godina,prisutni u svakom evolucijskom skoku koji smo napravili."
Terence McKenna(proučava halucinogene biljke na plantaži na Havajima)
"Naši preci konzumirajući ove biljke stupali su u kontakt sa vanzemaljskim inteligencijama."

ako neko još ima kakve podatke molim nek dopiše.

_________________
Rasa-lila i ostale boje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 01, 2007 11:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 8:53 pm
Postovi: 75
Sve je detaljno objašnjeno u kultnoj knjizi Johna Colemana
" Komitet 300 ".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 13, 2008 6:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 06, 2008 9:29 pm
Postovi: 53
aha, a dakle o tome se radi u toj knjizi.pretpostavljam da ima toga još.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 29, 2008 5:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
Ovaj, a kako to svi ti tajni moćnici počnu da nekog finansiraju? Evo, ja priznajem da želim da budem bezobrazno bogat, ali sve pare sam uvek sam stekao. A jako bih voleo da mi uleti tako neki bogataš sa velikom lovom. Bio bih zahvalan na informaciji kako bih se mogao staviti na neku takvu listu finansiranih. Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 15, 2008 2:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 10, 2008 10:32 pm
Postovi: 2
financirali su sve žive i nežive... u knjizi sjeme uništenja (william engdahl) dovodi ih se u vezu s istraživanjima na polju genetike i GMO-a...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 25, 2008 10:56 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: čet jul 24, 2008 12:23 am
Postovi: 68
slika

slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz