Sada je: čet mar 28, 2024 11:20 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 150 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet jan 27, 2005 2:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jan 20, 2005 11:01 am
Postovi: 14
Lokacija: Skopje
Pozdrav

Evo, ovo sam danas prochitala u jednoj dnevnoj novini, na stranici "Tehnet". Prevodim sa makedonskog:

Naslov: Ugradivanje RFID chipova kog ljudi

Doktor Dzon Halmak sa Harvarda je ubrizgao u sebe takozvani pametni RFID chip, velichinom zrna oriza (pirinach), koji sadrzhi kompletne podatke o njegovom nosiocu, od najednostavnije recheno, broj lichne karte i pasosha, preko broja bankarskog rachuna i kreditnih kartica, pa sve do broja zdravstvenoj knjizhici, DNK sastava ili krvne grupe. Podatcima koje sadrzhi chip, ugradjen u chovekovoj ruci, mozhe se obaviti bankarska transakcija, trgovina, ili se obichnim skeniranjem podacima iz chipa mogu prochitati sve potrebne informacije o njegovom nosiocu, ako on, na primer, bude odnesen u bolnici u komi i niko ne zna nishta o njemu (:))))))))) ovo bi mogla biti glavna motivacija naivchina da si ugrade takav chip - zabeleshka moja). Ovaj chip, koji proizvodi firma VeriChip je namenjen stoci ili domacim zhivotinjama, ali posle potega harvardskog doktora, kod koga chip zasad odlichno funkcionishe, sve je jachi pritisak za dozvolu da se chip ugradjuje i u ljude.

Eto, i oficijalno je pochelo mikrochipovanje:)))

Pre neki dan sam prochitala da je Bil Gejts dao 850 miliona dolara za vakcinaciju ljudi:)

Pozdravljam vas sve iz snezhne Makedonije

_________________
I najduzhi put pochinje prvim korakom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 06, 2005 1:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Taj Bill Gates mi je oduvek izgledao peskast.Ne cudi me sto on finansira vakcinaciju.Najcesce su negativci oni za koje se najmanje sumnja...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 31, 2005 11:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo kontrolni sistem ruši zanimljive web stranice:

Citat:
To keeping you up to date

PARA-NORMAL.COM is closed for refurbishment and clean up.



The reasons:



1.There are serious programming holes in the software that are causing the servers to crash,

we have moved servers several times trying to cure this problem only to find out it is a software

issue. We are now rebuilding the application and fixing these programming problems.



2.Recently we have had some copyright issues from various parties. We are taking this

close-down time to sort out this minor problem too.



Thank you for your continued support, para-normal.com will be back and live ASAP.



The Para-normal team.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 06, 2005 2:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 06, 2005 1:58 pm
Postovi: 38
Dokle ide kontrola čovjeka pročitajte ovdje - http://forum.sijelo.com/viewtopic.php?t=1332

:shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 06, 2005 4:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Da, cipovanje zivotinja je pocelo vec odavno. Sada su na redu ljudi. Samo sto sada istrazuju kako da ga na najlaksi nacin poture nama pod kozu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 07, 2005 2:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Da se malo zamislimo i nad onim što radimo u svojoj kući, a ne samo nad iskvarenim bijelim svijetom:

Hrvatska i Srbija - rijetke europske zemlje koje kriminaliziraju klevetu putem medija

P.S: A i da prekinemo prepucavanje koje nikuda ne vodi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Istina o Verichipu-u
PostPostano: sub aug 27, 2005 3:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
ISTINA O VERICHIP-u

Za ovu kratku prezentaciju vam treba PowerPoint ako ga nemate mozete skinuti besplatan PowerPoint Viewer 2003. Datoteka je velicine 1.9MB

http://download.microsoft.com/download/ ... viewer.exe

Prezentacija je velicine 0.5 MB, ovu prezentaciju pokazite sto vecem broju ljudi.

http://grunfer.mondokick.com/downloads/ ... mondex.pps


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 6:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 03, 2005 11:31 am
Postovi: 69
Lokacija: Bez zemlje
Vidio sam plakat: (u stilu) ...ugradite svom ljubimcu čip da uvijek znate gdje je... A? Izgleda da je sve to normalno! Alieni nama stavljaju čipove, mi životinjama (a i sami sebi :shock: ), a životinje pak piške po svom drvetu. Kad mi pređemo na idući nivo, "kreirat ćemo stvarnost" ekipi koja je "zaostala" na prethodnom.
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 8:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
ishatai je napisao/la:
Vidio sam plakat: (u stilu) ...ugradite svom ljubimcu èip da uvijek znate gdje je... A? Izgleda da je sve to normalno! Alieni nama stavljaju èipove, mi životinjama (a i sami sebi :shock: ), a životinje pak piške po svom drvetu. Kad mi preðemo na iduæi nivo, "kreirat æemo stvarnost" ekipi koja je "zaostala" na prethodnom.
slika


Da, prvi pokusi su uvijek na zivotinjama. Sve je to evolucija, nije sve tako sivo ima malo i crnog. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Supervojnici i chip
PostPostano: uto okt 25, 2005 2:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 13, 2005 8:59 pm
Postovi: 5
Što mislite o ovoj vijesti, objavljena je na Iskon.hr

________________________________________________

Supervojnici nikad nisu bili bliže. Znanstvenici koji rade za američku vojsku eksperimentiraju s kreiranjem superpametnih vojnika kojima će u mozgove biti ugrađeni mikročipovi.

Američki vojni stručnjaci pokušavaju napraviti supervojnike koji će biti znatno inteligentniji i ubojitiji zahvaljujući mikročipu implantiranom u njihove mozgove, objavio je australijski web-site News.com.

Zvuči kao znanstvena fantastika, ali znanstvenici vjeruju da će implantant neizmjerno poboljšati memoriju vojnih odreda, tako da vojnici u sjećanje mogu prizvati svaki detalj treninga kroz koji su prošli te time postati znatno učinkovitiji borci.

Istraživači na odjelu bioinženjerstva Sveučilišta u Sjevernoj Kaliforniji kreirali su čip koji djeluje na isti način kao i hipokampus - dio mozga koji upravlja memorijom.

U eksperimentu koji su proveli, tim istraživača izvadio je taj dio mozga mrtvim miševima i nadomjestio ga čipom. Rezultat je bio taj da je implantant slao točno iste elektronske signale kao i pravo ljudsko tkivo.

U idućoj fazi cilj je testirati ovaj implantant na živim životinjama. Ako i to bude uspješno, eksperiment će jednog dana biti realiziran na vojnicima, piše News.com.

Izgleda da se Pentagon uvjerio da je dio koji vojnicima nedostaje upravo mozak, jer se, eto, ne mogu sjetiti ni detalja treninga kroz koje su prošli.

Ipak, iako zvuči kao znanstvena fantastika, sasvim je jasno da ovi znanstvenici i stručnjaci iz Pentagona nikada nisu čitali science fiction, jer inače ne bi radili ovakve stvari.





IskonInternet
25.10.2005.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 11:21 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Iako je ovo već netko objavio u Novostima, mislim, ovo već daju u javnost... pa zapitajte se što već imaju i čime se sve koriste...

Superroboti vojnici već su odavno u "akciji", mrtva tijela u Vijetnamskom ratu su stavljali u led i odvozili u nepoznate laboratojrije... Danas već imate vojnike zombije, oživljena replicirana tijela sa "naredbama" u sebi...

No, o tome ćemo kasnije u kasiopejskim transkriptama...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 24, 2005 9:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Danas, 24.12.2005 ista prezentacija je prevedena na hrvatski jezik.

Prijevod by Streamer & Grunfer

Za ovu kratku prezentaciju vam treba PowerPoint ako ga nemate mozete skinuti besplatan PowerPoint Viewer 2003. Datoteka je velicine 1.9MB

http://download.microsoft.com/download/ ... viewer.exe

Prezentacija je velicine 0.5 MB, ovu prezentaciju pokazite sto vecem broju ljudi.

http://grunfer.hatona.org/cgi-bin/downl ... mondex_cro


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Frikovi čekaju u redu za RFID implatante
PostPostano: sub jan 07, 2006 5:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 23, 2005 7:55 pm
Postovi: 48
Evo opet ja donosim friške novosti s http://www.iskon.hr

Sićušni radiofrekfencijski čip (RFID) nalazi se ispod kože lijeve ruke jednog od geekova koji su ga dali ugraditi. FOTO: Reuters
RFID je jedna od tehnologija budućnosti za koju se smatra da će dosta toga promijeniti. Neki frikovi već su počeli ugrađivati RFID čipove pod kožu, ako vjerujete Reutersu.

RFID tehnologija, o kojoj smo prošle godine u nekoliko navrata pisali na našim stranicama, je metoda identifikacije određenog proizvoda po kojoj ugrađeni RFID čip pamti sve situacije i lokacije na kojoj se određeni proizvod nalazio. Uz pomoć odašiljača kojim se radiofrekfencijski signali šalju odgovarajućem RFID prijemniku omogućen je potpuni nadzor bilo kojeg predmeta, životinje ili osobe.

Čip koji su geekovi počeli ugrađivati stoji oko 2 US dolara, a u interakciju s uređajem koji ga "čita" dolazi kad mu se približi na udaljenost 7 do 8 centimetara.

Informacije o tome gdje nabaviti ovaj čip i prijemnik su dostupne online na "obilježenom" forumu (http://tagged.kaos.gen.nz), na kojem ljubitelji ove tehnologije mogu jedni s drugima stupiti u kontakt i razmijenjivati informacije i iskustva.

Dosada je čip ugradilo više od 20 osoba. Oni tvrde da postupak ugradnje čipa pod kožu nije bolan i da se, kada ga se ugradi, više gotovo i ne osjeća.

Uz pomoć ove tehnologije mogu se primjerice otvoriti vrata stana jednostavnim približavanjem ruke (u koju je ugrađen čip) prijemniku signala ili pak otvoriti datoteke u računalu za koje držimo da trebaju ostati sigurne od tuđih očiju.

Ipak, činjenica da RFID čip može pročitati svatko tko ima odgovarajući prijemnik znači da ovi geekovi trebaju još dosta poraditi na sustavu zaštite.

Možda bi jedino ovom problemu mogli doskočiti ako se od glave do pete omotaju tankom aluminijskom folijom?! :P [/url]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Frikovi čekaju u redu za RFID implatante
PostPostano: ned jan 08, 2006 5:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Pa da. Jos malo pa ce kreditne kartice, mirovinsko, zdravstveno, osobne iskaznice. Onaj koji ce odbijat nece uopce biti kul i trendi :)

Evo jedne prigodne pjesmice jednog banda :

-----------------------------------------------------------

The Kovenant - New World Order


Stand aside for the new world order
Systematic...Aristocratic
Don't decieve yourself get out of the way
We command and you obey
Beautiful to be the joker
Cursed by an all-to human future
Things you cannot defeat you start to believe in
New generations - Synthetic nations
I am your loving hate...This is the new world
I am your loving hate...This is the new world
New world order!!!
New world order!!!
New world order!!!
New world order!!!
Old-school fascism is on the rise
Narsissistic...Evangelistic
So many things are only here to be hated
No need for love when the world is sedated
Beautiful to be the joker
Cursed by an all-to human future
The world burns with death as a lover
It's systematic for the coming new order
I am your loving hate...This is the new world
I am your loving hate...This is the new world
New world order!!!
New world order!!!
New world order!!!
New world order!!!
World-wide genocide - Mass religious suicide
Immoral seduction - Digital corruption
I am your loving hate...This is the new world
I am your loving hate...This is the new world
New world order!!!
New world order!!!
New world order!!!
New world order!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 3:12 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 28, 2005 9:48 am
Postovi: 19
Malo fali da nas kontrolišu kao stoku ( mada više nisam siguran dal se razlikujemo od nje po pitanju svesti ). Implanti u rukama i neka slavlje počne čekajući sudbinu stoke.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 3:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jučer je bila neka reportaža na RTL televiziji, ili Novoj ne znam točno na vijestima i pričali su sa ljudima koji već imaju ugrađeno to. Prosječni američki debili (pritom ne generaliziram ali znate na što mislim). Neki likovi u srednjim dvadesetima, nabrijani na kompjuterske igrice i slično. Zasljepljeni "prednostima" koje čipovi donose (a koje svakako nisu nikakve posebne i više su djetinjaste prirode nego neophodne) ne vide loše strane. Tip je neki čak napisao knjigu čini mi se o prednostima čipa. I taj autor knjiga ga ima kako mi se čini. Stvarno mislim da ne kuži negativne strane svega toga, inače ne bi tako nešto pisao. Ah šta ćeš, nek si ugrađuje ko šta hoće... a sad, vidjet ćemo kud će sve to otići...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Frikovi čekaju u redu za RFID implatante
PostPostano: ned jan 08, 2006 3:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Crystal Dream je napisao/la:
Pa da. Jos malo pa ce kreditne kartice, mirovinsko, zdravstveno, osobne iskaznice. Onaj koji ce odbijat nece uopce biti kul i trendi :)


Najbolje od svega da je to istina... A većina će se ljudi čak i ovakvog profila kakvi su tu na forumu samo pokunjiti i kad će tko pozvati na kakav aktivizam reći će "ma šta ja mogu, ja sam ovo ono samo, šuti i pogni glavu da ne dobiješ od sustava, to je normalno, to tako ide" itd. ... Papci.



Crystal Dream je napisao/la:
Evo jedne prigodne pjesmice jednog banda :

-----------------------------------------------------------

The Kovenant - New World Order


Jel to onaj E.B.M. bend ili metal Kovenant?

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Frikovi čekaju u redu za RFID implatante
PostPostano: ned jan 08, 2006 5:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
Pantagruel

Jel to onaj E.B.M. bend ili metal Kovenant?
[/quote]

Metal/ EBM The Kovenant :) Mislim da su zbog svedskog EBM Covenanta i mijenjali ime.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 5:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Dakle S.e.t.i. i ta spika... Aha. Da radi njega, sudski spor je bio...
sorry na offtopicu, ionako se nema šta više reći, to je samo vijest.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 9:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
Malo "indirektnog" nadovezivanja na temu ugradnje čipova.Baš večeras u dnevniku načuh(govorili su o cijepljenju životinja) da će od ove godine(čini mi se,ili iduće?) biti obavezno "ugrađivanje" čipova u kućne ljubimce.
Danas oni,za par godina mi......jeza....

_________________
petra


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 150 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz