Sada je: sub apr 27, 2024 2:58 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 646 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 3:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Pa da, bas tako. Orion, Plejade, Sirijus i sl. su lokalna sazvezdja i zvezde na samom rubu galaksije, tako da ovo sve su lokalna prepucavanja. Nisu cak ni galakticka, a kamoli kosmicka zbivanja. To je sve ok.

Ali...

Taj navodni kosmicki VAL se siri iz centra kreacije i kao i svaki val siri se u svim pravcima istovremeno. To znaci da bi njegova magnutida obuhvatala promjer veci od nase galaksije, odnosno veci cak i od lokalne grupe galaksija. Ako je tako onda VAL u ovom momentu prolazi kroz milijarde planetarnih sustava u nasoj galaksiji(normalno ako je vec stigao do nase galaksije) i da se transormacija desava milionima razlicitih rasa.

Pitanje je...

Zasto su se onda citavi galakticki savezi okomili na nasu planetu. Kakva je ta utakmica koja bi privukla galakticku paznju?
Mislim da bi pokojni Daglas Adams mogao dati odgovor na ovo pitanje :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 1:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ziggy je napisao/la:
Pa da, bas tako. Orion, Plejade, Sirijus i sl. su lokalna sazvezdja i zvezde na samom rubu galaksije, tako da ovo sve su lokalna prepucavanja. Nisu cak ni galakticka, a kamoli kosmicka zbivanja.




U ovom postu uzimas cijeli niz stvari zdravo za gotovo.
Prvo sta si uzeo u obzir je to da koristis razdaljinu kao cisto mjerljivu i materijalnu velicinu.

To uopce ne mora biti tako. Postoje minimalno dva nacina za gledanje na stvar. Prvi je ovaj tvoj.
Dakle cisto materijalni pogled na razdaljinu i odnose u prostoru.
Drugi je energetski za kojeg imamo razloga smatrati da je puno relevantniji.

Da ti docaram razliku dat cu primjer.

Uzmimo da imas svoj TV odmah pored televizijskog odasiljaca.
Bez obzira sta je udaljenost mozda najvise metar ako ne podesis frekvenciju neces dobiti sliku.

Ako je razdaljina velika a odasiljac moze biti i u svemiru a frekvencija podesena slika ce biti na ekranu bez obzira na "udaljenost" u ovom prvom nacinu gledista stvari.
Iza takvog gledista stvari koji je puno objektivniji i na kojem lezi mnogo objektivnija stvarnost stoje objasnjenja za mnoge "neobjasnjive" fenomene od telekineze, telepatije, bilokacije i sl. da ne nabrajam.

Dalje, to koje su nam zvijezde blize a koje ne govori malo ili nimalo o tome sta se desava u svemiru.
Odgovor lezi u odnosu mikrokozmos-makrkozmos.
Dakle sve sta se desava u cjelini ocituje se u njegovim dijelovima.
Dakle misli globalno a djeluj lokalno.

Za primjer nek ti bude tvoj lokalni svemir dakle tvoje tijelo koje se zasniva na istim principima kao i ovaj "veliki svemir". Konkretno kad se pojavi neka molekula na membrani tvoje stanice ona propagira informaciju trenutno u dijelove koji nemaju nikakav materijalni dodir sa tom molekulom.
Takoder sastavljen si samo od vode pa razmisli o tome da voda ima mogucnost samu sebe restrukturirat. Dakle ako u litru vode ulijes samo jednu malu kolicinu strukturirane vode taj obrazac ce se propagirati kroz ostatak vode.

To samo naizgled izgleda nepovezano sa temom al imaj na umu da principi na kojima se to desava su isti kao i principi na kojima lezi cijeli ovaj svemir. Medutim naravno nama je to vidljivije i lakse za promatrat ovako izbliza.

Svemir je hiperdimenzionalan a nasa materijalna cula nisu mu prilagodena i bilo bi pogresno na osnovu njih izvlaciti bitnije zakljucke o bilo cemu. Dakle to sta mi vidimo samo dio stvarnosti ne govori o stvarnosti kao takvoj nego vise o tome kako smo nisko pali da umisljamo da ovaj mali dio stvarnosti sta vidimo i cujemo je jedino sta postoji.

Dakle to sta se nesto vidi lokalno znaci da mi to primjecujemo lokalno a ne da se ne desava globalno.
Svemir ima holografsku prirodu i cjelina je sastavljena od dijelova koji su identicni cijelini. U svakom najmanju dijelu atoma se prepoznaje "raspolozenje" cijeline. U nasim zivotima to je najlakse prepoznati preko pojave koju zovemo sinkronicitet.


Ziggy je napisao/la:
Taj navodni kosmicki VAL se siri iz centra kreacije i kao i svaki val siri se u svim pravcima istovremeno. To znaci da bi njegova magnutida obuhvatala promjer veci od nase galaksije, odnosno veci cak i od lokalne grupe galaksija. Ako je tako onda VAL u ovom momentu prolazi kroz milijarde planetarnih sustava u nasoj galaksiji(normalno ako je vec stigao do nase galaksije) i da se transormacija desava milionima razlicitih rasa.


NE. Ne mora biti i vjerojatno i nije tako.
Inace val se ne siri nuzno u svim smjerovima. Pogledaj samo laser npr.
Ali na stranu to.

Ne desava se to da se val igdje siri i da dolazi do nas po meni.
Stvar je u tome da mi ulazimo u snop tog vala tj PHOTON BELT-a.
To se desava periodicno i svi sustavi koji kruzeci oko galaktickog sredista u rotaciji dolaze u taj snop su izlozeni tom zracenju ili kako si ga ti nazvao val. Dakle ne iskljucujem mogucnost da je ovdje generalna guzva bas zbog toga sta Zemlja ulazi trenutno u taj snop fotona koji je tamo cijelo vrijeme. Vazno je primjetiti da je taj ciklus periodican i da je u svakom trenu jedan dio galaksije u "mraku" dok jedan dio je izlozen "svijetlu".
ako pogledas neke druge oblike mjerenja vremena kao npr. pojam Yuga u vedskom nacinu racunanja vremena primjetiti ces slican koncept.

Takoder psotoji teorija da "divovski tamni blizanac" cini sa nasim Suncem binarni sustav koji u odredenim dijelovima povijesti zaklanja Zemlji direktan utjecaj iz centra galaktike koji je iz nase perspektive u sazvijezdu Strijelca. To bi takder bio periodican i ritmican proces koji se spominje u kontekstu prije spomenutih Yuga. (nije 45)



Ziggy je napisao/la:
Zasto su se onda citavi galakticki savezi okomili na nasu planetu. Kakva je ta utakmica koja bi privukla galakticku paznju?
Mislim da bi pokojni Daglas Adams mogao dati odgovor na ovo pitanje :lol:


Mi ne znamo da su se okomili samo na nasu planetu a i da jesu odgovor bi mogao glasiti da se ovdje desava nesto zanimljivo. Trenutacno smo u fokusu.
Stav da je Zemlja uvijek u centru je podjednako netocan kao i da Zemlja nikad nije u centru.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 2:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Taj navodni kosmicki VAL se siri iz centra kreacije i kao i svaki val siri se u svim pravcima istovremeno.


Ne širi se iz centra kreacije. Kruži ciklički kroz galaksiju. Neprestano. A vjerojatno i druge galaksije imaju svaka svoj takav val. Taj val pruža jedinstvanu priliku svakih 309000 godina ( kako mi ovdje mjerimo vrijeme ) da se prirodnim putem možemo "prebaciti" na viši nivo, i ne samo mi, sve na planeti i uključujući i nju samu. Tada se realiteti koji se inače ne preklapaju, u jednom trenutku, postaju u graničnom dijelu premostivi za entitete koji su si "podesili" frekvenciju za ovaj viši. Oni koji se ne "podese", tj. ne usklade svoju frekvenciju s okolinom, vjerojatno će samo ostati tamo gdje su bili. Ali tu je još i skupina kometa koja zapljuskuje Zemlju svakih 3600 godina, a i tamno binarno sunce... pa se u 3.denziteu opet očekuju katastrofe. Tako bi se 3D Zemlja opet malo "odmorila" od ljudskih uništavanja prirode i drastično će se smanjiti broj ljudi, pa će onda oni početi "ispočetka". Dok za one koji "prođu" u 4. denzitet, te katastrofe neće biti pogubne, jer će energetski biti u drugačijim formama.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 3:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
naše buđenje nije toliko interesantno drugim rasama koje ovo promatraju, već će biti problema za njih ako ova planeta padne.
Iskreno nevirujem u tih 309 t godina, mislim da je to jedna od dezinformacija, ali stvar je u tome šta su reptili dosta toga zauzeli u ovoj galaksiji i šire se, stoga ako ova planeta padne, onda su u opasnosti ostale rase u galaksiji, stoga im je u interesu da se to ne dogodi.
Ja iman osjećaj da njih boli ona stvar oćemo li bit mi uništeni, njima je bitno da ovaj planet nebude zauzet.
Možda niste čuli za plan od galaktičke federacije da ako ovaj planet padne, da će ga uništiti skupa sa reptilima....... (jedna od mogućih događanja).

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 6:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Možda niste čuli za plan od galaktičke federacije da ako ovaj planet padne, da će ga uništiti skupa sa reptilima....... (jedna od mogućih događanja).


Je...o ja njih onda... pa što bića koja su OPD i svjetlosno orjentirani da uništavaju dio kreacije??? Onda nisu OPD jer uništavaju. Tako se "nismo dogovorili"... heh! Tada bi bili isti ko i ovi Reptili, dakle OPS. A gdje je onda stvarna protuteža tolikom OPS-u?

Vidjet ćemo...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 9:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Nek' planet ostane, a neka se ljudska rasa obriše s njezinog lica. Odvratni smo. Kako bi rekao Simmel - "Lijep krajolik, ali nelijep svijet".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 9:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jake, zašto toliko inzistiraš na OPS i OPD terminima? Zar zaista vjeruješ da postoji biće koje je ISKLJUČIVO OPS ili OPD? Ja iskreno ne vjerujem... nikad ni neću jer se kosi sa mnogim stvarima.

A sad opet, ovisi o našem poimanju toga, to je u suštini obična terminologija.

Da li je OPS sinonim za egoizam, a OPD za altruizam?
Je li Majka Tereza bila OPD?

Nije li lavica u trenutku kad se brine za svoje mlade OPD?
Kad daje život za njih?


A što se tiče samih ljudi, mislim da je jedan na 20 000 000 OPD, ako uopće jest. Mislim u većem djelu svoje budnosti, ovako se tu i tamo svima "zalovi", nažalost tako je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 9:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Pantagruel je napisao/la:
Nek' planet ostane, a neka se ljudska rasa obriše s njezinog lica. Odvratni smo. Kako bi rekao Simmel - "Lijep krajolik, ali nelijep svijet".



Slazem se s ovime 100%. Ljudi su najvece zvijeri, virus ovog planeta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 9:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jack, kada je rat, onda se ne gleda OPD i OPS već preživljavanje vlastite civilizacije.
OPD i OPS je s duhovne a ne fizičke strane, a njima je u interesu da njihove civilizacije ne budu napadnute.
Sad se stavi u njihovo mjesto, da si galaktička federacija i da imaš oko 500 milijardi stanovnika, bili ti riskirao napad na vlastite kolonije zbog jedne rase u kojoj ima tek 10-20 % probuđenih i koja nema tehnologiju da se obrani?
just think about that......

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 06, 2005 10:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hm... "rat" odnosno borba, odnosno suprotstavljanje snaga svjetla i mraka se odvija uvijek. Ali zar nije Federacija sastavljena od bića sa više stupnjeva denziteta? Oni sa viših imaju i veću moć, pa mislim da bi bez problema mogli maknuti one s nižih suprotnih opredjeljenja... nije rat fizički, mislim da je fizički samo na 3. denzitetu.

Pa mi i nismo dio federacije, mi smo u trenutnoj uniji s Reptilima. Kako nas nebi uništili zajedno s njima, trebali bi se odvojiti, tj. opredjeliti za svjetlo ili mrak višeg nivoa. Ok, i to je jedna opcija...

Jedino me kopka da ako širiš svjetlost, zvao se ti Federacija ili ne, nije mi logično da ubijaš, odnosno uništavaš bilo koji dio kreacije, bilo da je on suprotnog polariteta. Recimo kad ti daju znakove u žitu, oni samo polegnu žito, ne trgaju se stabljike i žito poslije nastavlja rasti. Dok krugovi od 4 D OPS-a imaju potrgane dijelove žita. Mislim da OPD stvorenja, odnosno entiteti, ne presjecaju prirodni tok nekog dijela kreacije, već ga eventualno preusmjere u pozitivu... Neznam, ovo je samo moje razmišljanje, može biti i jedno i drugo točno. A tko bi ga mogo znat... još smo samo na 3. nivou...
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Revelations Of A Mother Goddess by David Icke
PostPostano: pon mar 06, 2006 12:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 04, 2005 2:36 pm
Postovi: 57
Lokacija: Zagreb
Ovaj dokumentarac je napravio David Icke , na pocetku vrlo lijepo objasnjava cijelu piramidu illuminta, pa nas vodi kroz London itd.

Poslije toga slijedi intervju sa navodnom Mother Goddess po imenu Arizona Wileder (ne znam tocno kako se pise), dotice se tema od njenog pocetka programiranja (jako potanko opisuje procese programiranja, programer joj je Dr. Mengelea koji je prebacen iz Njemacke u Ameriku) tj. na koji su nacin nju programirali pa preko opisa razno raznih sotonistickih/illuminati rituala (gdje se odrzavaju, tko ih izvodi, koje su osobe prisutne na tim ritualima) govori i princezi Dijani i njezinom ritualnom ubojstvu...

Sve u svemu jaaako zanimljivo i poprilicno sokantno za one koju nisu upuceni u "protokole" illuminata, svako bi to trebalo pogledati.

Dokumentarac je velik oko 150 MB i traje 2 sata i 55 minuta

link: http://www.megaupload.com/?d=ORGEA1D8

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 03, 2006 2:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Ne radi vise sajt,ima li neki drugi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: David Icke
PostPostano: sri nov 22, 2006 12:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 01, 2006 1:13 pm
Postovi: 21
Lokacija: Zg
(ebook) - David Icke - The Round Table Bilderburg Network.pdf 10-Apr-2006 21:36 171k
(ebook) Icke, David - Masonic - Occultic Numerology.pdf 10-Apr-2006 21:46 841k
David Icke - AIDS-The Great Con Trick.doc 10-Apr-2006 22:12 27k
David Icke - Are There Aliens UFO Among Us.pdf 10-Apr-2006 22:12 87k
David Icke - Bush, Bin Laden, Illuminati (29).doc 10-Apr-2006 22:13 122k
David Icke - Children of the Matrix.txt 10-Apr-2006 22:13 4k
David Icke - Federal Reserve System Fraud.doc 10-Apr-2006 22:13 219k
David Icke - Holocaust Industries.txt 10-Apr-2006 22:13 11k
David Icke - Masonic - Occultic Numerology.pdf 10-Apr-2006 22:14 841k
David Icke - Mindcontrolled Celebrities.txt 10-Apr-2006 22:14 12k
David Icke - Reptilian Research Archives.pdf 10-Apr-2006 22:14 123k
David Icke - THE ILLUMINATI MILLENNIUM RITUALS.doc 10-Apr-2006 22:14 41k
David Icke - THE ILLUMINATI MILLENNIUM RITUALS.pdf 10-Apr-2006 22:14 111k
David Icke - The Book the Bushes Banned.doc 10-Apr-2006 22:14 91k
David Icke - The Book the Bushes Banned.zip 10-Apr-2006 22:14 63k
David Icke - The Dianna Document.txt 10-Apr-2006 22:14 15k
David Icke - The Illuminati Rituals on the false Millenium and coming age of light.txt 10-Apr-2006 22:14 8k
David Icke - The Rothschild Dynasty.pdf 10-Apr-2006 22:14 212k
David Icke - The TRUTH is Negative - Since When.pdf 10-Apr-2006 22:14 82k
David Icke - The hidden codes in the bible.pdf 10-Apr-2006 22:14 159k
David Icke - Warning of the Dangers of Vaccines.mpg 10-Apr-2006 22:34 45.0M
David Icke - Who really rules the world - short presentation of the illuminati and the new world order.pdf 10-Apr-2006 22:34 56k
David Icke - ebook - Alice in Wonderland and the WTC Disaster.pdf 10-Apr-2006 22:13 70k
David Icke Claims conspiracy at highest level.doc 10-Apr-2006 22:34 41k
David Icke HIGHLY IMPORTANT!! READ THE WHOLE FILE !! - - Tales from the Time Loop nwo, illuminati, reptils, reptilians, ufo.pdf 10-Apr-2006 22:37 6.0M
David Icke Related - Illuminati Mind Controled Slaves.pdf 10-Apr-2006 22:38 2.7M
David Icke Related - The hidden gears of freemasonry.pdf 10-Apr-2006 22:38 691k
David Icke related - Humanity's Historical Link to the Serpent Race.txt 10-Apr-2006 22:37 19k
David Icke-- Bush, Bin Laden, and the Illuminati.txt 10-Apr-2006 22:39 87k
David icke - Bloodlines of Illuminati - Must See.doc 10-Apr-2006 22:13 2.0M
EBook - David Icke - The Secret History Of the USA.pdf 10-Apr-2006 22:41 294k
EBook David Icke Bush, Bin Laden, Illuminati.pdf 10-Apr-2006 23:36 221k
Icke, David - (ebook) The Secret History Of the USA.pdf 11-Apr-2006 00:00 294k
Icke, David - NASA Masonic Conspiracy Apollo Missions Masonic Symbols.doc 11-Apr-2006 00:00 182k
Icke, David - Nasa Masonic Conspiracy Apollo Missions Masonic Symbols-1.doc 11-Apr-2006 00:00 182k
Icke, David - The Windsor-Bush Bloodline.pdf 11-Apr-2006 00:00 17k


http://www.jasonwhitney.net/filebase/ebooks/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 22, 2006 12:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Hrvatska izdavačka kuća Teledisk , izdaje njegove knjige za koji mjesec :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 22, 2006 7:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
F. RA je napisao/la:
Hrvatska izdavačka kuća Teledisk , izdaje njegove knjige za koji mjesec :D


Bit' će zabavno... Da ne govorim o dorbom djelu ljudi koji jos nisu ni culi za njega. Kazem jos, hehe...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: miscellaneus
PostPostano: čet nov 23, 2006 8:30 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 01, 2006 1:13 pm
Postovi: 21
Lokacija: Zg
Kabbalah) - The Illuminati Today - The Brotherhood & The Manipulation Of Society.pdf 31-Mar-2005 14:03 219K
(ebook-pdf) - Illuminati.pdf 31-Mar-2005 14:03 4.8M
Brown,.Dan.-.Illuminati.pdf 31-Mar-2005 14:03 2.4M
David Icke Related - Illuminati Mind Controled Slaves.pdf 31-Mar-2005 14:03 2.7M
Fritz Springmeier - Bloodlines of Illuminati - 1.41 Mo.pdf 31-Mar-2005 14:03 1.4M
GURPS - Illuminati.pdf 31-Mar-2005 14:03 8.3M
Illuminati - El Poder Secreto Detrã¡S De La Historia.pdf 31-Mar-2005 14:03 487K
Illuminati_NWO_Conspiracy_Silent_Media.pdf 31-Mar-2005 14:03 226K
William.J.Sutton.-.Illuminati.666.(R).pdf 31-Mar-2005 14:03 750K
Wilson, Robert A. - Las mascaras de los illuminati.pdf 31-Mar-2005 14:03 636K
[conspiracy].Illuminati.Handbook.pdf 31-Mar-2005 14:03 483K
[conspiracy].The.Illuminati.Formula.Used.to.Create.an.Undetectable.Total.Mind.Controlled.Slave.pdf 31-Mar-2005 14:03 1.9M
www.illuminati.fr.st - COPS - Scénario - X-Mass Murder - FR - JDR.pdf 31-Mar-2005 14:02 1.9M


http://www.ctio.noao.edu/www/ctio/ftp/p ... /ILUMINAT/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 04, 2006 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Na You TUbu ima gro materijala http://youtube.com/results?search_query=david+icke&search=Search

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 09, 2006 2:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Najveća tajna (27 MB )

http://www.4shared.com/file/7048009/a7a73722 :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 23, 2007 10:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 25, 2004 12:00 pm
Postovi: 46
Lokacija: Banja Luka
A ima li knjiga od Icka: Istina ce vas osloboditi..
Bas me je zainteresovao da je procitam..

_________________
U Svetlosti i u Tami Ja Jesam. Ja sam Mracan kao Ambis u koji se moras spustiti, da bi pronasao Ono za cim tragas. U praznini Nistavila Ja postojim.
USUDI SA DA ZNAS - NEMA SVETLOSTI BEZ TAME


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 23, 2007 5:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Imam na engleskom... jel te zanima pa da ju uploadam?

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 646 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 114 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz