Sada je: pet mar 29, 2024 12:29 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Subliminalne poruke
PostPostano: sri jul 01, 2015 2:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
čekaj, ti to "subliminalnom mjuzom" zoveš ambiental new age žanr? zvukovi prirode i opuštajuća (ne uvijek uspješno) mjuza = "prirodno-muzički kolažni zvuk" = ambientalni nju ejdž

slušala sam te stvari svojevremeno i povremeno.
ko voli nek izvoli...

ali, kakva crna subliminalna mjuza. ta sve postaje subliminalno onog momenta kad to probaš pustiti u sebe... osim ako si neki žanr nije prisvojio naziv. nebitno.

probaj ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=pBx-tr1FDvY

nema force, nema drilanja i direktnih pokušaja intruzivnog bušenja po "čakrama", jača koncentracija, sabranost, oči se otvore i razbistri se magla u glavi. realnost, ne? a opet, može i opustiti jednako kao i razbuditi...
mada, znam, ne može svatko slušati klasiku... ako si sklon, ti počuj... pa vidi... nismo svi isto baždareni.

a usput budi rečeno, čak ni Monroeov Gateway nije me odveo ni u kakav astral, samo sam se dobro dobro dobro opustila i na kraju razbudila. što je u mojoj knjizi plus za Monroea. od svih binauralaca koje sam čula, taj plus još uvijek ima jedino RAM. ;-) šta'š izbirljiva sam... po novogovoru: hipersenzibilna. haha. ajme.

no, toliko off topika.

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Subliminalne poruke
PostPostano: čet jul 02, 2015 5:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Evo bas juce sam napisao kratak tekst o subliminarnim porukama.
To sto sam napisao je maltene kao novinski clanak. Samo od primera bi mogla cela knjiga da se napise, ovo je samo zagrebavanje povrsine.
https://www.facebook.com/notes/pi-snu/o ... nref=story


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz