Sada je: sub apr 27, 2024 5:43 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 4:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Da li nekome nesto znaci ovaj datum 17.02.2053.?
Ne pitajte me odakle mi to,ne znam ni ja :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 10:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Bubastra je napisao/la:
Da li nekome nesto znaci ovaj datum 17.02.2053.?
Ne pitajte me odakle mi to,ne znam ni ja :D


U knjizi admirala Domazeta spominje se 2053.g. kao godina kada će prestati tridesetogodišnji rat. On tvrdi kako će rat početi 2023.g. i događaj, koji će biti povod tom ratu, će se desiti u Rijeci. Nažalost, ne znam kako se knjiga zove no čuo sam da je izdana čini mi se prije negdje pola godine. Inače tip je radio kao vojni obavještajac i mislim da puno toga zna. U knjizi spominje "deterministe", a to su, kako on tvrdi, ljudi koji vladaju svijetom iz sjene i njihovo djelovanje uzrokuje sav ovaj nered po svijetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 10:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
"Deterministi",hm zanimljvo. To se poklapa sa pricom o iluminatima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 10:35 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Heh, ili me to neće zaboljeti jer ću biti u 4. denziću gdje se vrijeme više ne mjeri kao takvo, ili ću ( ako preživim u ovom tijelu ) imati nova iskustva u 3. denzitetu, otprilike u 41. godini novog ciklusa, tražeći hranu za preživljavanje jer je veći dio planete uništen i nenaseljen. Bili su neki udari nekih meteora prije četrdesetak godina...pa je nastalo veliko sranje. A tko zna?!?

Čuo sam za ovu knjigu, bilo je u novinama. Mislim da je ima u knjižarama za kupiti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 10:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Ma nemam pojma više ništa što se tiče tih godina...

Ako će se desiti sranje, onda će to bit kad se svi budemo najmanje nadali!

Već mi na vrh glave tih predviđanja pa ništa na kraju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 10:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Covece,pade mi napamet,pa na kraju ce stvarno da bude ko u "Mad Max-u". A ja sam u to vreme mislila da je to nekakva "moda",snimati filmove o propasti civilizacije. Bio je i jedan film,necu ga nikada zaboraviti,a gledala sam ga kao mala samo jednom u zivotu,mislim da se zove "Amerika 3000". Isto je kao Mad Max,samo sto izmedju sebe ratuju muskarci i zene. Zene imaju muskarce za oplodjavanje i to je to,heheh. A na kraju filma,happy end,opet se svi lepo udruze. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 5:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
A šta ako se apsolutno ništa ne desi 2012. godine?
(pod tim podrazumijevam i sve slične datume asocirane sa "propašču svijeta", NWO-om, itd.)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 5:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Znači da im je plan uspio na drugi način kreiranjem nove matrice za nas.
, majanski kalendar završava u 10 mj 2011.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 5:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Organski portal je napisao/la:
J.G. je napisao/la:
A šta ako se apsolutno ništa ne desi 2012. godine?
(pod tim podrazumijevam i sve slične datume asocirane sa "propašču svijeta", NWO-om, itd.)



Mozda je to samo do mene ali ja ne vidim smisao ovog pitanja i uopce sta ti konkretno pitas. A sta bi se to pobogu desilo.


Npr. mozda ovo:

http://superzona.hatona.org/posledice.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 6:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Svejedno, koncenzus je da ako do katastrofe ne dode da ce to biti prava katastrofa!



To bi stvarno bila katastrofa!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 6:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Na onom linku Tetra tvrdi da ce se te stvari dogoditi do 2010-te.Pa ako se ne dogode pitaj njega u cemu je stvar.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 7:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Organski, aj ti lijepo pogledaj jedan dokumentarac gdje čovjek 6 sati izlaže tajne majanskog kalendara jer se cijeli život bavi njime i kraj kalendara je oko sredine 10 mj 2011, to šta se ne slaže s nekim poravnanjima ili nekim tamo kasiopejcima ništa ne znači kalendaru koji tada završava jer tada mu završava završni cilkus koji traje 260 dana

Potraži na netu, Ian Lungold - Secrets of mayan calendar revealed

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 7:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
U svakom slućaju meni je taj datum nekako simpatičan, jer od kada sam čula za njega i njegovo moguće značenje, mnogo se manje umaram nekim trivijalnim i nebitnim stvarima u životu! On mi je dobrodošla motivacija za rad na sebi, tako da u mom slučaju - nema greške!
Da nisam čula za njega mnoge bih stvari vjerojatno odgodila za ono nakon mirovine, kad nebudem znala što sa sobom...žalosno, da!
Ali nakon toliko pogrešnih datuma, nekako je i vrijeme za onaj pravi- po zakonu vjerojatnosti!
Ja ga zamišljam kao vrijeme kulminacije naših unutarnjih preobrazbi koje su već odavno počele....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 7:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ja osobno u tom datumu vidim datum za jedan veliki ilum sotonistički ritual, kombinacija se mogu dobit tri trice, jedanaestica jedna, može se dobit 33, ma kako god okrenija ispadaju iluminatski ritualni brojevi.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Evo malo o kalendaru Maja: http://en.wikipedia.org/wiki/Maya_calendar

A ovde neki lik objasnjava zasto nije 21.12.2012. vec 28.10.2011: http://www.airstream-indie-radio.com/ma ... -date.html

Mada meni tu nista nije jasno. :roll:

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 07, 2006 10:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:03 pm
Postovi: 27
Lokacija: Nowhere
ako se prica o datumu 21.12.2012. od kud nekima 22.12.? Svi sve mjesaju

_________________
Finding the truth


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 7:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Ah, godina više manje...a šta je sa razlikom u vremenu, opet diskriminacija, ovi na istoku će se prije prosvijetliti...ili će pobjeći na zapad da imaju više vremena! :D

U svakom slučaju mi ćemo gledati dnevnik, pa ćemo biti na vrijeme obaviješteni!!!!!To će sigurno biti udarna vijest - " Nestalo puuuno Japanaca, nitko nama ideju gdje bi mogli biti, a ovi koli su ostali, izgledaju pomalo nezainteresirani za sudbine svojih bližnjih...!"(hvala Jack!)

Obzirom da je datum očito pomalo neizvjestan, predlažem - poravnati sve račune u sebi i sa onima oko sebe što prije!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 08, 2006 7:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Enigmaa je napisao/la:
ako se prica o datumu 21.12.2012. od kud nekima 22.12.? Svi sve mjesaju


Neznam možda zato jer zima te godine na sjevernoj polutki počinje 22 . 12


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 12:03 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:03 pm
Postovi: 27
Lokacija: Nowhere
ma da bar bude 22.12., meni je rodjendan 21.12. pa ga zelim docekat na miru ko čovik :lol:
u sta ce mi biti veselo ukoliko je sve ovo istina

_________________
Finding the truth


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 11:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Vidi, nemam ja nista protiv da ti mislis da je to 2011 ili 3011 ali....prvo prouciti sta je precesija pa donositi zakljucke.


Hehe... pitanje je sad: da li je Swardlow rekao nešto o tome? To te ja pitam!

A možda je i ključno pitanje: da li je Mickey Mouse rekao nešto o tome? OP... vidi jel je Mickey spominjao u svojim naslikanim filmićima nešto o tome. Ako je ikad spomenuo, morat ćemo se konzultirati i sa Hrkljušem, pa valjda i on nešto zna o svemu tome...

Dakle - NIJE BITNO što netko kaže ( bilo to Kas, Swardlow, ili Mickey Mouse ), nego HAJDEMO TO ISTRAŽITI ČINJENICAMA. Objektivno.

Mislim da je kosmički događaj - kad se poklapaju neki tokovi energija - poravnavanja planeta, sunca i centra galaksije - ključan događaj za određene promjene. Dakle, nije bitno koji je to broj u ljudskoj svijesti, već pozicija u kojoj se nešto bitnije mijenja i dešava.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 51 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz