Sada je: sub apr 27, 2024 10:20 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 1:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Jednostavno i bez kompliciranja objasnjenjo. Sad jednostvano preći na "djela". "Puno teorije ali malo prakse,kako kod samog sebe tako i kod većine drugih".
http://www.svjetloradnici.com/2012/12/1 ... #more-4477
:love6:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 9:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Još jedan..........


"Vi koji ste spremni, bili ste pripremani kroz mnoge živote. Kad ste se inkarnirali u ovaj život, bili ste svjesni da će ovaj život donijeti priliku za završetak – završetak životnih ciklusa i životnih iskustava, i mogućnost da se napokon oslobodite gustoće treće dimenzije."


Znači to je to, samo odabrati način završetka životnog ciklusa........

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 9:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Sterop je napisao/la:
Jednostavno i bez kompliciranja objasnjenjo. Sad jednostvano preći na "djela". "Puno teorije ali malo prakse,kako kod samog sebe tako i kod većine drugih".
http://www.svjetloradnici.com/2012/12/1 ... #more-4477
:love6:


Šta je lijepo objašnjeno?

Da popravljaju navlakuše onako kako im se "digne"? Šta je u ovoj gomili kanaliziranih rečenica uopće rečeno? Osim kontradikcije da neće nitko ništa odraditi za nas, ali i naputka da budemo otvoreni primiti?
Šta primiti, koga primiti?

Naravno, glavni lik priče kao i obično u svemu i kod većine posljednje vrijeme - je duh. I taj duh nema veze s vezom, a najmanje s slobodnom Dušom, a niti Duhom.

Ali izgleda da je to najbolja i najperfidnija navlakuša koja je ponuđena, osim da smo ovo sve sami odabrali!!!! - pa jednostavno ljudi produhove sebe, ne shvaćajući koga su primili u zagrljaj!

I ne treba nam veći smak svijeta! On je tu - u realizaciji, samo se taj smak ne vidi! I taj je je smak: jednostavan, bez kompliciranja izvediv, a za ekipu i vrlo isplativ, uz malo truda - dobivaju sve! Brzo i jednostavno.

Kao i uvijek - majstorski izvedeno! Ali voli taj Krist ovce, one su mu najdraže...

citat iz teksta:

"Mi smo ovdje, Bića Svjetlosti su ovdje. Slavlje je pripremljeno, ali Vi sami morate doći na njega."
"Vaši susjedi iz okolnih galaksija spremni su da vam pomognu, da vam ponude savjete i da vam daju nove tehnologije iznad onih koje imate danas."

Ups - nekako su zaboravili spomenuti tko je sve ovdje i što sve radi - zaista. Ali vole ovce kada se vuk preruši...pogotovo ako pomisle da su sve to same odabrale i da mu same dozvole prstup kako u stado tako i u njih. A vuk je - kao što se da vidjeti - jedno vrlo, vrlo duhovno biće, pa je proširio duhovnost po svim temama, a dok je ovce pripuštaju "slobodnom" voljom u sebe, Duša se osjeća kao jedan od tri praščića kojem je otpuhana kuća!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 10:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
jebi mi sve ima smisla ali u sustini sto kaze onaj adampants najbitnije je da si povezan sa svojom intuicijom jebes ga a ne sa mozgom koji treba hiruski odstraniti :shock: p.s otprilike sam ija nedje tako podjeljen sa swim owim neznam sto mi je ciniti ali znam da u sustini znam ono pravo ali problem je sto onno krivo uvijek isliva na povrsinu nevalja ni puno biti slatkorijeciv jer se odmah dovodi sebe u missunderstud :)

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 10:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ma šta ja znam, ne znam ja puno ali imam neku averziju prema svim tim kanaliziranjima, porukama, savjetima, primanjima - ma pogotovo PRIMANJIMA. Ma hajde???
Nismo li već trebali naučiti? Nije li važno spoznati sebe - pronaći svoju Dušu. Šta će nam itko?
Ma meni se na sam izraz Svjetlosni Radnici diže kosa na glavi!
Nek rade za sebe i dalje od mene. Ne treba mi nitko. Imam sve. Dajem im otkaz u prošlom vremenu, u sada i u budućem - mada nikad nisam ni pristala na suradnju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 11:14 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Artemida je napisao/la:
Ma meni se na sam izraz Svjetlosni Radnici diže kosa na glavi!


Srećom pa nemam kose jer da imam... i meni bi.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 2:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Jutros se priśetih jedne pjesmice koju je za đecu spjevao neprevaziđeni supergenije Duško Radović

Šta je na kraju?
Na kraju neba, na kraju mora, na kraju puta?
Šta je na kraju deca bi htala da znaju?
Zato jedu, zato spavaju,
Zato rastu brže od kaputa.
Šta je na kraju srede? Četvrtak.
A šta - na kraju četvrtka? Petak.
Na kraju svih krajeva?
Uvek je jedan novi početak.
Krajevi se potroše,
počeci uvek traju.
Početak - eto šta je na kraju!

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 2:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Ma kakvo kanalizovanje ...... Ostaviti kucu samu ..... Pa koji to dobri domacin ostavlja kucu samu ???

Ako treba da se dobije neko saznanje, ima milion metoda i nacina.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 4:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Stereotipno misljenje i dalje na djelu,ovo ide u ovu ladicu ono ide u onu ladicu(crno-bijelo) i udrimo kolo i dalje. Tolko od mene. :angel4: :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto dec 18, 2012 5:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter


http://pravdatvcom.wordpress.com/2012/12/15/21-12-2012-das-heilige-kreuz-tibetischer-monch-projekt-blue-beam-nibiru-matrix-sonnen-halo-in-china-weihnachten-wintersonnenwende/

http://translate.google.de/translate?sl=de&tl=hr&js=n&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fpravdatvcom.wordpress.com%2F2012%2F12%2F15%2F21-12-2012-das-heilige-kreuz-tibetischer-monch-projekt-blue-beam-nibiru-matrix-sonnen-halo-in-china-weihnachten-wintersonnenwende%2F


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri dec 19, 2012 8:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=hlfYHAV1i8w













[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c-KCtzr2Kjg[/youtube]

Evo ljudi, pa uzivajte.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri dec 19, 2012 8:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
HO_OPONOPONO je napisao/la:


nema sanse.Projekat Blu Bim je moguc al definitnov NE 21 decembra.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri dec 19, 2012 8:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Mnogi ljudi imaju osecaj da je prethodnih nekoliko godina proletelo mnogo brze nego ranije, evo objasnjenja.Vrlo kratko i jasno.


[youtube][http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c-KCtzr2Kjg/youtube]

Evo detaljnije.Nadam se da vecina ovde zna engleski.
http://www.in5d.com/time-speeding-up-5d.html

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri dec 19, 2012 10:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
“Ima li ovdje koga živog”, pita jedan mrtvac.

“Ima”, odgovara drugi mrtvac, “ali kako izgleda, nećemo još dugo”.

“Kako to misliš?, pita prvi mrtvac, “zar možemo još više umrijeti”?

“Ide smak svijeta a bolje je biti živ mrtvac, nego mrtav živac”, odgovori ovaj.

“Ima li neka treća opcija”, pita opet onaj prvi.

“Šta hoćeš više”?! - kaže drugi mrtvac.

“Pa, mislim… hm… kako bi bilo da… onako, skroz oživimo? – reče onaj prvi.

“Đe si bolan vidio da mrtvac može oživit”?! – odgovori drugi.

“A jesil ti to iz Bosne, matere ti”?! – pita prvi.

“Pa, odakle ću bit”?! – odgovori drugi.

“E, jebiga, đe baš na tebe naletih da te nešto pitam!? Taman sam pobjego otamo”

“Odma sam ja znao da si i ti otamo, dok postavljaš takva pitanja. Mislio si da ćeš oživit kad izađeš otamo, haaa?!”

“Ma, nisam, nego… lakše se diše. ”

“E, pa jarane, nećeš dugo.”

“A, jel ti to mene oćeš da uplašiš, haaa? E, sad odoh oživit… iz inata”.

“Stani bolan, đe ćeš, kud si kreno!?! Ajmo popit pivu. Kad oživiš, nema pive... nema koka… nema ćevapa…”

“Hm, ajd, dobro. Ako je tako, onda i nije neka žurba. Pa, kud puklo da puklo.”




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri dec 19, 2012 10:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
=D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet dec 20, 2012 5:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 26, 2008 5:03 pm
Postovi: 31
Lokacija: Balkan
Da ja podelim sa vama jednu dobru dobru teoriju. Teorija nije moja originalno, ali je pokusavam prosiriti i racionalizirati.

Ova planeta je zatvor planeta.

To znaci da smo ovde zatvorenici, kontakti sa vanzemaljcima nisu dopusteni, konstantno nad nama vrse brainwashing na hiljade nacina. Mi smo mozda zasluzili da tu budemo, a mozda nismo. Neki su ovde jer su bili kriminalnci na drugim planetama u standardnim civililizacijama, neki su bili extremisti, genijalci, neki korumpirani politicari, neki kultisti, a neki najverovatnije samo ratni zarobljenici (vecina). Da je potrebno 7 milijardi zatvorenika drzati izolovane od kosmickih civilizacja - je znak koliko je svemir u banani, koliko cak i napredne civilizacije imaju problema.

Znaci, da mi NE bi odavde pobegli, i poceli se inkarnirati u tim civliziacijama, postavljeni su ovde zatvorski cuvari, strogi mehanizam, i njihove brojne manipulacije.

Mozemo da spekulisemo dalje ko su ti zatvorski cuvari i sta oni rade.

Zatvorski cuvari mogu biti vrlo brutalni prema nama, jer se tako obicno tretiraju zatvorenici. Samo pomislite na obican zatvor, i vi cete cak i prizeljkivati da cuvari biju zatvorenike, jer oni su to "zasluzili", takodje prizeljkivacete i da se zatvorenici medjusobno maltretiraju.

Ali to uopste ne znaci da greysi kao rasa nemaju emocije, meni izgleda da su greysi cak i emocionalniji od humanoida. Isto i insektoidi. Ali grupice greysa i insektoida, i reptila, koji ovde rade kao zatvorski cuvari, svesno ili nesvesno, mogu biti brutalni i bezosecajni, takav je njihov posao, sta ces.

Vracam se na pricu, znaci ovakav zatvor zahteva i da cuvari mogu manipulisati prostor-vremenom, jer svaki put kada dodje do unistenja planete, oni onda vrate celu planetu nekoliko godina unazad, npr pet, ili dvadeset. Kao sto se na kompjuterskoj igrici moze snimati, i onda otvoriti stariji snimak svaki put kada nam krene igra lose, ili ako izgubimo.

I ja mislim da je ovo taj fenomen koji se desava.

Svaki put kada nesto unisti planetu, ili bar deo nje, oni moraju vracati vreme nazad, i onda spreciti tu katastrofu. Vidovnjaci onda imaju predosecaj da ce se nesto dogoditi, onda prorokuju, ali ovaj put cuvari sprece katastrofu, i svet se nastavlja.

Neki new ageri onda pokupe kroz chaneling ili intuitivno da je bio smak sveta 2012, i misle da ce se to dogoditi, ali nece jer to je proslost.

Moze se desiti da biti kraj svete sledece godine, ili 5 godina unapred, ili vise, ali cemo biti onda vraceni nazad uvek. I pravi kraj sveta nije dozvoljen.

Tokom procesa vracanja, nase secanje biva blokirano ("izbrisano") na buducnost, i ponasamo se kao da ne znamo da smo bili u buducnosti, ali mnogi osecaju cudne nuspojave.

Ja mislim da nema nikakvog uzdizanja u visi denzitet, ili nekog prosvetljenja. Impresije prelazaka u visi denzitet i impresie prosvetljenja mogu biti deo procesa brainwashinga kada nas vracaju nazad, da bi lakse obavili ceo proces feeduju (hrane) nas takvim idejama da prelazimo u neko bolje/vise mesto/stanje.

Takodje, deo operacije u ovom zatvoru su teski brainwashinzi u prostorima izmedju zivota, baze na marsu, mesecu, i jos nekim mestima gde se ljudi koji umru programiraju pre nego sto se opet inkarniraju. Ima i nekih lepih prostora paralelno sa ovom planetom, koje Michael Newton(?) spominje, ali pre ili kasnije svako biva uvuchen u programiranje bez obzira koliko se nasladio u tim lepim magicnim mestima.

S obzirom da su ovde bacani zatvorenici iz nekoliko frakcija i civilizacija, onda svaki od njih ima neku flotu i operatore. Npr insekotide na veneri, baze na marsu, na kuiperovom pojasu. Ima bar 4 frakcija, koje moraju da se trpe medjusobno.

Znaci zatvor planeta u nekoj zabacenoj pripizdini u ovoj galaxiji, to je to. :D Zato uzivajte, bavite se i duhovnoscu ali nemojte propustiti da uzivate u zivotu.

Mozete da pronadjete iz svog zivota lepe trenutke koje su vam se desile u proslosti, i doneti snazne odluke da kada cete opet to doziveti da ce vam se otvoriti secanje na buducnost koji ste vec ziveli.

_________________
[]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet dec 20, 2012 6:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Zanimljiva teorija. Ostaje samo pitanje kako iskopati rupu ispod zida i pobeći? Gde pobeći? ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet dec 20, 2012 6:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
Zanimljivo da,svakakve teroije meni padaju na pamet posljednji dana, ali sinoc pred spavanje, pred san, mozak, um, svijest, sta li vise mi je krenulo obrađivati informacije koje sam citao, procitao na ovome forumu, razne knjige o metafizici itd, i krenulo je kao da je sve ovo veliki hologram, kako se ljepo opisalo sa onim lukom po slojevima omotano,zatvor u zatvoru, recimo da i sama smrt je hologram, sve te dimenzije denziteti , otmice, sivi, plavi, zakacenja je veliki hologram..... sjecam se jedne epizode zvijezdani staza, gdje su likovi u hologramu skuzili da su program i oteli ove sto su u tom hologramu ispoljavali svoje mastarije, potrebe.... i da, mnogo toga mi je sinoc proslo kroz glavu, jako brzo procesuiranje informacija, razvijanje teroija, nesto sto mi se bas pred samo upadanje u san zna desiti, i ono sto sam sinoc razvijao u glavi ne mogu sad tocno opisati, ali ovo bi bio neki vise manje sadrzaj :D ,,,,, sad dali je to pokupljena neka informacija izvana, programiranje il ista vec, ali eto podijelih vamo, tko zna mozda netko ima slicna iskustva u posljednej vrijeme...

sad mozda je van teme sve ovo, ali eto tu upisah, mozda su te promjene vec pocele #-o #-o :read:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet dec 20, 2012 11:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje
Danteov pakao je ovdje... cistiliste!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet dec 21, 2012 12:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
evoMedoma je napisao/la:
Zanimljivo da,svakakve teroije meni padaju na pamet posljednji dana, ali sinoc pred spavanje, pred san, mozak, um, svijest, sta li vise mi je krenulo obrađivati informacije koje sam citao, procitao na ovome forumu, razne knjige o metafizici itd, i krenulo je kao da je sve ovo veliki hologram, kako se ljepo opisalo sa onim lukom po slojevima omotano,zatvor u zatvoru, recimo da i sama smrt je hologram, sve te dimenzije denziteti , otmice, sivi, plavi, zakacenja je veliki hologram..... sjecam se jedne epizode zvijezdani staza, gdje su likovi u hologramu skuzili da su program i oteli ove sto su u tom hologramu ispoljavali svoje mastarije, potrebe.... i da, mnogo toga mi je sinoc proslo kroz glavu, jako brzo procesuiranje informacija, razvijanje teroija, nesto sto mi se bas pred samo upadanje u san zna desiti, i ono sto sam sinoc razvijao u glavi ne mogu sad tocno opisati, ali ovo bi bio neki vise manje sadrzaj :D ,,,,, sad dali je to pokupljena neka informacija izvana, programiranje il ista vec, ali eto podijelih vamo, tko zna mozda netko ima slicna iskustva u posljednej vrijeme...

sad mozda je van teme sve ovo, ali eto tu upisah, mozda su te promjene vec pocele #-o #-o :read:


I ja sam dosla do istog zakljucka, vec neko vreme mi se to isto vrzma po glavi, Toliko teorija, pa svaka ima kontrateoriju, pa ovo , ma nije nego ono , ma neka ide sve dodjavola, svako na osnovu svog iskustva i trenutne (aj sad da zvucim malo new age) frekfencije zakljucuje, veruje, dozivljava, sto kada se sve oduzme i sabere dodjemo do jedne hologramske corbetine , hehe.
P prijatno nam svima :mrgreen:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 114 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz