Sada je: sub apr 27, 2024 7:10 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 11:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Evo i Nostradamus govori u 2012 godini pa mislim da je red i njega ovde staviti...

"Dvadeset plus dva put šest će ih vidjeti
i sretni dočekati znanje s neba. Bolest, kuga,
Glad će nestati. Rim će se veseliti zbog spašenih duša.
Znanstvenici se smiješe od straha i divljenja"

20+2x6=20+12=32 ali misli se da je mislio na godinu 2012-u
U glavnom iz knjige koje čitam ovo pise ovako objasnjenje:

Račun je jednostavan. Dvadeset plus dva put šest jest godina 2012. Posjetitelji iz svemira priopćit će nam svoja znanja kako bi smo poboljšali svijet. To će nam znanje pomoći da pobijedimo razne bolesti i glad. Crkva je zato zadovoljna jer će mnoge duše biti spašene. Znanstvenici će se smiješiti od straha i divljenja jer će biti zaprepašteni znanjima koja će im se dati. Moguće je također da će mnoge znanstvene dogme biti odbačene i zamjenjene novim spoznajama.

Ovo sam prepisivao i malo skratio, mislim na objasnjenje, pa ako ima koja greska ne zamjerite.

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 11:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Zoky je napisao/la:
"Dvadeset plus dva put šest će ih vidjeti
i sretni dočekati znanje s neba. Bolest, kuga,
Glad će nestati. Rim će se veseliti zbog spašenih duša.
Znanstvenici se smiješe od straha i divljenja"


Meni ovo vise slici na neki sarkazam koji apelira na kraj svijeta.

Kao: 2012-e cemo ih vidjeti, i umjesto znanja dat ce nam laser u glavu. Bolest, kuga, glad ce nestati... zajedno sa pola ostalog svijeta.
Rim se nece veseliti zbog "spasenih" dusa jer ce u tom trenutku ljudi vidit da ih "Bog" bas i ne cuva, pa ce Vatikan ostat bez posla, tim vise sta nece vise bit potreban...
Znanstvenici se smijese od straha i divljenja, jer nisu svjesni da i njima ne gine laser, pa zadnje trenutke zivota provode zapanjeni u ono sta vide...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 12:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
U precesije se ne kužim ali nema šanse da val oplete sve isto tj.portale vako ljude nako.
Val može biti određena vibracija koju će svatko prihvatiti onako kako je jedino i može prihvatiti u zavisnosti od visine svoje vibracije.
Nekom će biti čekić u glavu, nekom šaka u čelo a nekom najljepša pjesma.

S tim u vezi bih se dotakao jedne druge dogme prisutne na ovom forumu a to je ZNANJE.

Znanje koje dolazi kroz glavu/intelekt/logički um nije ono znanje koje je svijetlo i ljubav i koje objektivno diže frekvenciju čovjeka.

To znanje dolazi iznutra i da bi se do njega došlo treba ga probuditi u sebi.

Onaj tko je probuđen će me razumjeti i njemu šaljem pozdrav iz dubine srca.

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 1:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Citat:
Onaj tko je probuđen će me razumjeti i njemu šaljem pozdrav iz dubine srca.


Ostale tko šljivi!
Čisto sumljam da bi jedan probuđeni na ovaj naćin diskriminirao!
Bez uvrede, jer uglavnom se slažem s tobom!
Ali mislim da znanje potpomaže jedno drugo buđenje koje prethodi onom pravom!
A ljudima koji su zablokirani raznoraznim pogrešnim informacijama i te kako je potrebno ono, nazovimo ga predbuđenje!

A kako će reagirati na znanje, da li spoznajom, nevjericom ili arogancijom, to je već nešto jako individualno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 2:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:-({|= :angel4: :idea1: može jedan zdravorazumski dodatak temi? e ovako,nakon silnog proanaliziranja hrpe izvora i tzv.znanja došao sam do zaključka: sve nam je to jedan veliki bullšit,sve te knjigice,slikice,filmići,vježbice,transkriptići,ovo i ono.....ljudi,shvatimo što je to znanje?pa jednostavno to je ono što nam najviše od svega u svemiru skrivaju,a nude nam urote,puste filozofije iz šupljeg u prazno,načine umovanja i života(što tek reći za obične ljude koji niti sanjaju o čemu pričamo) a pravo znanje skrivaju----ZNANJE,ZNANJE,ZNANJE o čemu? o tome kako da se izvučemo iz ovog 3d govna.pa valjda vam je jasno da je to bit.kako da više ne konzumiramo ove 3d situacije,ove 3d tzv. živote,ove reinkarnacije,kako da zbrišemo iz ovog zatvora koji nam oni,ti rogati,stalno iz početka zapravo tehnološki nameću.i tako već tisuće naših linearnih godina.ZNANJE VAM JE POSTUPAK KAKO PRESKOČIT OGRADU I ZBRISAT IZ OVOG 3D OKRUŽENJA U KOJEM SMO SVI SKUP ZATOČENI.i za kojeg sumljam da se itko ikad izvukao,tzv.znanjem,vježbama,spiritističkim tehnikama,načinom života,i kakvih sve načina.pa naši rogati čuvari prate naše karme čipiraju nas tako efikasno da možeš biti "bog" ali karmu stvaraš samim udisajem zraka npr. dok tu pobiješ milijun bakterija, i evo ti karme i novog života.mi ljudi zapravo ZNANJE nemamo!!!!!!!! a ako ga možda netko ipak ima,nek nam požuri reći,jel po svemu sudeći,da se nadovežem na temu,ovaj gore lijepo sročeni iluminatsko---reptilijansko---zatvorsko čuvarski---ritualni datum je početak BERBE,tisućljetne BERBE,kao i mnogo puta do sada.ljudi tad nam stižu njihovi glavni gazde,i dolazi SPREMANJE ZIMNICE.pa što mislite od kud nas tako puno na planeti?zašto?i što slijedi? prodaju nam iluziju o 4d i ostali šit a nama zapravo sljeduje novi raspored reinkarnacija.......ne paničarim,ali sve mi se čini da je to ta istina....a ZNANJE mi nemamo.... :help: :help: :help: drugo je pitanje što naše duše rade tu???? riječ zatvor mi je realni koncept :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 2:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Nije mi bila namjera nikog povrijediti niti diskriminirati.

Mae,analiza je paraliza.

Pokušaj nekad nešto sa srcem u sadašnjem trenutku.

pozdrav svima :oops:

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Mae,analiza je paraliza.

Pokušaj nekad nešto sa srcem u sadašnjem trenutku.


Sta sad znaci ovo: analiza je paraliza? Ovde se nekako stice dojam da postoje samo krajnosti. Ili koristis razum i analizu ili "srce" i osecaj.

A zar nije najbolje koristiti i "analizu" i "srce" istovremeno? Ono sto nam razum zakljuci analizom, a srce "oseti" valjda je najblize istini.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 2:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Citat:
A zar nije najbolje koristiti i "analizu" i "srce" istovremeno? Ono sto nam razum zakljuci analizom, a srce "oseti" valjda je najblize istini.


Evo jedna odlična sinteza! =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 2:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Citat:
Mae,analiza je paraliza.


Kokoraošu, i isključivost je paraliza, iako se ne rimuje! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
ne paničarim,ali sve mi se čini da je to ta istina

Kako ne panicis a tri helpa si stavio u post.
Smiri se,pa moraju i rogonje nesto da pojedu.Neces valjda da crknu od gladi? :D
Citat:
pa naši rogati čuvari prate naše karme čipiraju nas tako efikasno da možeš biti "bog" ali karmu stvaraš samim udisajem zraka npr. dok tu pobiješ milijun bakterija, i evo ti karme i novog života

A zar ne mislis da neko mozda prati njihove karme?Pa ja mislim da su oni tokom svih ovih godina nakupili dovoljnu karmu da im se sve ovo obije o glavu,ili sto bi Game rekao "da zmija sama sebe ugrize za rep". 8)

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 3:10 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dakle - izgleda da će 2012. zmija sama sebe ugristi za rep.

I zato imamo novu poskočicu ( od vrste zmija - poskok ): zmija - zmiji - grize rep.

( Umjesto riba ribi... sad ide zmija zmiji... )

2012. će na bacanje biti zmijskih repova... koji će biti kao riblji mamci... udice... zagrizi... zagrizi... i zapamtite: ZMIJA se čisti - od repa!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 7:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:angel4: :angel4: sa našeg gledišta oni su zli,pokvareni,i natovaruju si karmu što su tako zločesti prema nama-----sa nekog "višeg" gledišta ne rade ništa posebno----samo doslovno provode prirodni karmički zakon,potpomažući ga čipiranjem,zapravo čiste svoju karmu(ipak su 4.denz.--viši materijalni nivo) pažljivim čuvanjem nas "zločestih" da "kaznu" odradimo do zadnje kapi karme----ili do pomilovanja,i uz put grickaju nešto naših nusprodukata koji bi možda bili uzalud bačeni prirodni resursi da se ne koriste....u globalu-----naravno ima i tamo onih koji ne paze na karmu.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 7:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Veliki optimistu, a kako li tek zvučiš u pesimističnoj verziji????

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 7:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Ja se samo bojim da cemo mi biti mnogo gori kada dodjemo na 4D. :?

Osveta je slatka. :twisted:

@Jack

Najludji si. :lol:
Sad cu da promenim sig.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 7:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
mae je napisao/la:
Veliki optimistu, a kako li tek zvučiš u pesimističnoj verziji????

:wink:

:-# :-# :-# na žalost istina je pesimistična,premda je to tužna spoznaja i teško je to prihvatiti---------ali ne gubimo nadu,u svakom zatvoru---POMILOVANJA IMA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: a možda netko konačno provali u to "znanje" pa "pobjegnemo"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 9:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:03 pm
Postovi: 27
Lokacija: Nowhere
optimisti su optimisti, a pesimisti su dobro informirani optimisti :D

_________________
Finding the truth


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 9:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Citat:
optimisti su optimisti, a pesimisti su dobro informirani optimisti

:D
U svakom slućaju optimist je zadovoljniji, drugačije vibrira i u skladu s tim i privlaći! I što je najvažnije, čini se da nije previše ni ukusan!!!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
mae je napisao/la:
Citat:
optimisti su optimisti, a pesimisti su dobro informirani optimisti

:D
U svakom slućaju optimist je zadovoljniji, drugačije vibrira i u skladu s tim i privlaći! I što je najvažnije, čini se da nije previše ni ukusan!!!! :D

Suprotnosti se privlace.Ko je neutralan on nista ne privlaci. :wink:

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 12, 2006 10:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Let's play with the glue tube.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 14, 2006 5:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Citat:
Suprotnosti se privlace.Ko je neutralan on nista ne privlaci.


Nakon višednevnog i mukotrpnog razmišljanja... :idea:

Ja shvatim da bih i u toj priči ipak radije bila onaj pozitivni pol nego neutralni promatrač! To zvući taaako dooosaaadno!

Hej, ma zamisli proživjeti život jednog neutrona.... :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 122 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz