Sada je: sub apr 27, 2024 2:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet dec 13, 2012 8:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
tzg je napisao/la:
Nikako ne mogu shvatiti zašto se era vodenjaka shvaća više produhovljena, humanističnija, empatičnija i općenito sve bolje i obrnuto s obzirom na eru riba u kojoj živimo. Šta nisu ribe (horoskop) te koje su produhovljene, rade sve dobrobit drugih, žele mir i harmoniju svima, a tek onda sebi, koje vjeruju i najviše su od svih ostalih znakova empatične (toliko da doslovno se mogu slamati od bola kad vide tuđu bol). O osjećaju Jedinstva sa svime da i ne govorim, to je u samoj prirodi Riba da osjećaju i propovijedaju, pa kreativnost, umjetnost itd itd itd Naravno ima i Vodenjak sve to, ali ne u toj mjeri i sigurno nisu empatični. To da su otvoreniji novim idejama i inovacijama i tehnologiji to stoji, ali ne kužim čemu toliko željenje te ere vodenjaka, to mi je sve nekako pogrešno.

Ako gledamo posljednju eru riba, vidjeti ćemo samo rat, bijedu, siromaštvo i bogaćenje onih koji idu preko drugih, teška ambicioznost i teritorijalizam i patnju i nanošenje drugim bićima bol jer se shvaćamo bogom danima i baš nas briga - nedostatak empatije (ljudi i životinje, biljke, ma sve). DALI TO IMALO ZVUČI NA NEŠTO ŠTO BI TREBALO BITI ERA RIBA????? Pa to je suštinska suprotnost svemu što Ribe predstavljaju, čak i najniži oblici Riba nisu takvi, osim sociopata, ali njih ima u svim znakovima i imaju iste probleme. Pa religija - to je glavno objašnjenje ere riba i Isus jer je kao on bio riba. Ne znam, sve mi je to mutno, nekako mi je to sve era Ovna (borbenost i ratobornost, ponekad nemilosrdnost i puko izgaranje strasti bez razuma) nego era Riba.

Da :offtopic: sam malo i da, Riba sam u horoskopu pa se ne mogu nadiviti tome kakve sve grozne stvari ima za karakteristike neka era koja je trebala upravo suprotna biti, približiti ljude jedni drugima i to po onoj paroli: ne uči drugome ono što ne želiš da oni čine tebi, pa to je doslovno riblja himna :shock: a toliko se krši?!?!! Jedino me zanima ako je već era Riba bila ovakva, znači suštinska suprotnost onome što Ribe i jesu po horoskopu, kakva će biti era Vodenjaka.

Pa možda sam i u pravu glede toga: predviđam, hipotetski, da će tehnologija imati najveću ulogu u životu pojedinaca, da će sve biti ovisno o njoj, mentalno biće će biti toliko razvijeno da će zaboraviti na emocije i osjećaje, intuiciju, nego čista logika i razum lišen srca - znači red u društvu. Svi ko neki roboti koji samo filozofiraju o nekim idejama koje nikad ne provedu u djelo, a i ego tripovi ih udaraju ko od šale, znači više nego sada. Kibernetika, genetsko manipuliranje, kontrola rađanja, bezgotovinski novac (jer nije praktično nositi sa sobom keš), vladavina uma i uz to sve više i više iluzija (o svojoj veličini, posebnosti, naprednosti) Povezanost ljudi non stop, ali putem tehnologije, aka Facebook i tako to nešto, ma odvratno, bez ljudskog kontakta. Zapravo sve ono što vidimo već sada ili ćemo tek vidjeti jer su naznake tome - dobrodošli u vrli sivi svijet Vodenjaka. Ne znam stvarno, hvala bogu neću doživjeti eru Jarca :help:
dobar text svaka cast i mene to kopka isto samo sto je meni mrsko vise se smarati i postavljati bilo kakva pitanja hvala i u moje ime :thumbup:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet dec 13, 2012 8:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
HO_OPONOPONO je napisao/la:
od 42. minute pa do kraja




Slušajući T. Karajanovu sa linka čovjeka obuzme mir, spokojstvo, blaženstvo.... što je intervju duži taj mir biva jači, mir zaokuplja cijelo ljudsko biće: njegov um, srce.... ma naprosto se širi kao, pa ne znam opisati, ali kao neka divna morska hobotnica ljubičaste boje. I dalje se tolikom smirenošću naglašava Ljubav, Svjetlo, Mir, visoke vibracije, Dobro.... pri kraju se dotična dotakla chemtrailsa i negativnih sila ali tu je čovjek već toliko smiren i u tolikoj Ljubavi da je to zaista ne bitno!

Moja preporuka: ..... pa da ne duljim i ne filozofiram jer mi ne ide - ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet dec 13, 2012 9:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
tzg je napisao/la:
Nikako ne mogu shvatiti zašto se era vodenjaka shvaća više produhovljena, humanističnija, empatičnija i općenito sve bolje i obrnuto s obzirom na eru riba u kojoj živimo. Šta nisu ribe (horoskop) te koje su produhovljene, rade sve dobrobit drugih, žele mir i harmoniju svima, a tek onda sebi, koje vjeruju i najviše su od svih ostalih znakova empatične (toliko da doslovno se mogu slamati od bola kad vide tuđu bol).


Ne razumeš prirodu astroloških znakova i mešaš karaktere ljudi sa karakteristikama eona prema znacima. To se dosta razlikuje. Čovek u znaku Riba je mnogo složeniji jer ima i druge činioce, druge planete u drugim znacima, specifično respoređene, ascendent i još mnogo toga.

Eon se generalno vezuje za jedan znak i to samo na njegovu suštinu. To se vidi i u položaju kuća u horoskopu, u koji znak pada određena kuća ta oblast života će biti obeležena tim znakom. Ona kuća čiji vrh pada u znak Riba biće područje života sa gubicima, nestancima, patnjama i trpljenjem. To je i generalno značenje Riba: nestanci, trpljenje, odricanje, patnja, iluzije. Takođe i borba protiv svega toga, jer ne treba zaboraviti igru suprotnosti koja je uvek tu.

Vodolija nije samo humana, ume da bude i hladna i daleka, previše objektivna i nevezana. Taj eon će biti više orijentisan na otkrivanje, ujednačenje i deobu svega, a naročito informacija. To će biti informatičko doba pre svega. Ono je već i počelo. Već smo u njemu. I svi ovi svetski ratovi su zbog Vodolije. Kod nje je sve zajedničko, pa i ratovi. Ona deli SVE. Nikada ranije nije bilo svetskih ratova. Oni su takođe sastavni deo karakteristika Vodolije, jer ona ume da bude prilično bezosećajna u svojoj humanosti i potrebi da sve nesebično razdeli. Ona to radi malo nezrelo i spontano. Sune svima jednako, pa snađi se ko može. Ona teži svakom oslobađaju ali spontano, više nesvesno nego svesno, tako da imamo oslobađanje i perverzija kao iluziju "sloboda", "demokratiju" kao potpunu iluziju i zloupotrebu prave demokratije, rušenje svih tradicija kao iluziju prave slobode. Vodolija je više spontani buntovnik nego pravi oslobodilac.

Tek će eon Jarca da unese zrelost, konstruktivnost, meru i red u svemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet dec 13, 2012 2:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
Pantelija je napisao/la:
tzg je napisao/la:
Nikako ne mogu shvatiti zašto se era vodenjaka shvaća više produhovljena, humanističnija, empatičnija i općenito sve bolje i obrnuto s obzirom na eru riba u kojoj živimo. Šta nisu ribe (horoskop) te koje su produhovljene, rade sve dobrobit drugih, žele mir i harmoniju svima, a tek onda sebi, koje vjeruju i najviše su od svih ostalih znakova empatične (toliko da doslovno se mogu slamati od bola kad vide tuđu bol).


Ne razumeš prirodu astroloških znakova i mešaš karaktere ljudi sa karakteristikama eona prema znacima. To se dosta razlikuje. Čovek u znaku Riba je mnogo složeniji jer ima i druge činioce, druge planete u drugim znacima, specifično respoređene, ascendent i još mnogo toga.

Eon se generalno vezuje za jedan znak i to samo na njegovu suštinu. To se vidi i u položaju kuća u horoskopu, u koji znak pada određena kuća ta oblast života će biti obeležena tim znakom. Ona kuća čiji vrh pada u znak Riba biće područje života sa gubicima, nestancima, patnjama i trpljenjem. To je i generalno značenje Riba: nestanci, trpljenje, odricanje, patnja, iluzije. Takođe i borba protiv svega toga, jer ne treba zaboraviti igru suprotnosti koja je uvek tu.

Vodolija nije samo humana, ume da bude i hladna i daleka, previše objektivna i nevezana. Taj eon će biti više orijentisan na otkrivanje, ujednačenje i deobu svega, a naročito informacija. To će biti informatičko doba pre svega. Ono je već i počelo. Već smo u njemu. I svi ovi svetski ratovi su zbog Vodolije. Kod nje je sve zajedničko, pa i ratovi. Ona deli SVE. Nikada ranije nije bilo svetskih ratova. Oni su takođe sastavni deo karakteristika Vodolije, jer ona ume da bude prilično bezosećajna u svojoj humanosti i potrebi da sve nesebično razdeli. Ona to radi malo nezrelo i spontano. Sune svima jednako, pa snađi se ko može. Ona teži svakom oslobađaju ali spontano, više nesvesno nego svesno, tako da imamo oslobađanje i perverzija kao iluziju "sloboda", "demokratiju" kao potpunu iluziju i zloupotrebu prave demokratije, rušenje svih tradicija kao iluziju prave slobode. Vodolija je više spontani buntovnik nego pravi oslobodilac.

Tek će eon Jarca da unese zrelost, konstruktivnost, meru i red u svemu.
ne prdi pantelija majketi :read:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet dec 13, 2012 9:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
glibonja je napisao/la:
ne prdi pantelija majketi :read:

Sve sto pisemo, pricamo ili radimo, cesto vise govori o nama samima nego o temi koju pokusavamo obraditi.


Nesto mi se neda pretrazivati Cas. transkripte i koliko me pamcenje sluzi na jednom mestu sam procitao da su izjavili da je svako vezivanje za datume, pa tako i za 21.12. obicna manipulacija.
Onaj ko je citao - njemu je i poznato, a ko pise napamet - njemu dzabe trubljenje (da ne upotrebim neki drugi izraz)...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet dec 14, 2012 9:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Gle i dalje ti ne stoji ta teorija, pogotovo ne ona o informacijama. Ribe su znak kozmičkog oceana, znači gdje su sve informacije pohranjene i gdje je sve povezano, kako to onda povezati sa Vodenjakom kojemu trebaju tehnološka dostignuća da bi do tih informacija došao i ako ikad dođe s obzirom na usavršenu tehniku. Ribe imaju sposobnost da te informacije imaju odmah i ovdje, to je u njima i samo izlazi iz njih. Većina medija, i osoba s nekim paranormalnim sposobnostima su Ribe ili imaju jako izraženu Ribu u sebi ili Neptuna koji je vladar znaka ribe i aspekti s njima povezani (položaj planeta u kućama, kući riba 12., mjesec ili neku drugu istaknuti točku horoskopa - btw ovo pišem čisto da kažem da nisam samo na praktičnom stupnju poznavanja horoskopa, nego imam pojma o čemu pričam, iako nemam šta dokazivati, ali kazano mi je da ne poznajem stvarne karakteristike znakova i horoskopa pa eto...), Vodenjaci nisu ni blizu iako su na drugom mjestu ali opet jako daleko iza, bez da sada vrijeđam nekoga, čisto Ribe lakše dođu do informacija jer su povezanije sa svime oko sebe na jedan senzitivan osjećajan način, povezane SRCEM i dušom, a to bi trebalo biti novo doba.

Također, prijela Venere preko Sunca označava nekakav okret prema srcu, zajedništvu itd itd a Venera je egzaltirana u Ribama pa mogla bi i označiti prelazak u tu eru, čisto nešto pišem :blob:

Uostalom, iovako je sve to nebitno :D previše se opterećujemo oko tog datuma i svega toga, ako i je nešto znati ćemo i sve će biti ok, jedino šta je bitno, promjena se i desititi će se u nama ljudima, zabadava nam svi fotonski oblaci, svjetlosne zrake, gama zrake iz srca Galaksije, bitno je ono što je u nama i poštovanje koje trebamo imati jedni prema drugima.

Pokazuj ljubav i poštovanje prema svih ljudima i bićima na ovome svijetu - meni najdraže reiki "pravilo". Kakav bi samo svijet bio ljepši i bolji kad bi se svi barem poštovali, ne moramo se ni voljeti nužno, ali barem pokazivali poštovanje jedni prema drugima i prema drugim bićima, uključujući Zemlju, transformacija bi se odmah dogodila i prikazala pred našim očima. :hello2:


I još nešto, vrh kuće koja pada u znaku Riba biti će obilježen gubitcima i ostalim patnjama i sranjima koja će se dešavati, ma koja glupost utopistička, totalno tradicionalna astrologija koja nema veze s vezom. Meni je to 4. kuća i u tom pogledu (obitelj... znaš o čemu govorim) uopće nema patnje, dapače, to mi je jedna od najboljih stvari koje mi je Svemir mogao dati :love3: A i sami smo krojači svoje sudbine, a ako ti nešto smeta i boli te i uzrokuje ti patnju imaš dva izbora: 1.odustati i bijesniti do kraja života i ništa ne napraviti ili 2. prilagoditi se i iskoristiti najbolje od svega i vidjeti pozitivne stvari svega toga, promijeniti percepciju, a to je najveća snaga Riba :P
Malo smo ovim postovima :offtopic: , više smo za astrologiju, ali šta ćeš, dobro je imati kritički izražen stav i uvijek sumnjati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet dec 14, 2012 9:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Citat:
Vodolija je više spontani buntovnik nego pravi oslobodilac.


Da, baš nam to sada treba, buntovnik bez razloga i pokrića, čisto da se nešto promijeni, nije bitno jer ovako više ne ide, pa kud puklo da puklo, sloboda narodu i smrt fašizmu hahahhahah ispada da se povijest stvarno ponavlja ccc


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet dec 14, 2012 11:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 15, 2012 7:08 pm
Postovi: 9
Svakih 5 do 10 godina prezivljavam novi smak svijeta. Mah ne, sad kad je zvanicno da nas nece pogoditi niti meteorit, niti ce se izokrenuti zemlja (izvinite sto nisam strucna da to kazem "naucnim" jezikom - ipak sam vodolija), niti ce doci nasi prijatelji ili oni manje prijatelji vanzemaljci, ili SAMI MI iz nekog paralelnog svemira, jer su i ti nedavno otkriveni....ajdemo sada otvoriti novu temu u koji horoskopski znak ce nam uci Zemlja. Sad smo mi Vodolije krive za novi svjetski rat sto ce biti :D

Svijet je u nama, i sto trazimo odgovore svuda oko nas, pogledajmo u sebe. Sve je svijest. ALi vise je apsurdno traziti kraj svijeta kako bi u ljudima proradila svijest.

Ovo je dobar forum da dokucimo do zabacenih kutova razuma svakog od nas. Natjera covjeka na razmisljanje. Cak i Vodoliju koja neda misli vezati.




Ljudi uzivajte u zivotu i u bracnim zajednicama, jer ako nastupi etapa vodolija brak ce se ukinuti. Vjerujte ;).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 12:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Vidljivi sarkazam :?

Nitko ovdje ne govori o bilo kojem znaku tj. karakteristikama čovjeka posebno, nego o karakteristikama epoha kroz koje kao društvo, Zemlja prolazimo, a one se nazivaju po znakovima Zodijaka gdje su svakom od tih zamišljenih 30 stupnjeva dane određene karakteristike koje se poslije prenose na vrijeme u kojem se Zemlja nalazi, nije se išlo u opisivanje ličnog, natalnog horoskopa (a ono što sam napisao je čisto jer sam htio odgovoriti na to da ipak imam nekog znanja o horoskopu ništa drugo s obzirom da je Pantelija napisao da ne mogu suditi o nekom znaku na temelju natala, tj. aspekata i planeta pa time i osobnosti koju će ta osoba imati astrološki rečeno). Čisto je to bilo izražavanje određenog mišljenja o nečemu što čuješ svaki dan, a nema mi logike sa onim što se inače govori baš za te epohe zodijaka tj. znakova koji ih predstavljaju.

I pogledaj naslov ove teme: 22.12.2012. Kraj vremena i ovog ciklusa, nigdje nije pisano o smaku svijeta, nego o kraju ovog ciklusa, možda ipak nisi doživjela smak svijeta, ali biš mogla doživjeti kraj jednog ciklusa, ali šta češ, ograničeni Vodenjak to ne može shvatiti :kiss:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 12:52 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 15, 2012 7:08 pm
Postovi: 9
Bar ova vodolija nije toliko ogranicena da na uvredu uzvrati uvredom. Kad sam govorila o kraju svijeta govorim uopsteno o panici koja vlada medju ljudima, ne misleci samo na forumase. Ko zna, mozda mi se otvore vidici kad izucim astrologiju


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 6:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet dec 12, 2008 12:56 pm
Postovi: 36
tzg je napisao/la:
Vidljivi sarkazam :?

I pogledaj naslov ove teme: 22.12.2012. Kraj vremena i ovog ciklusa, nigdje nije pisano o smaku svijeta, nego o kraju ovog ciklusa, možda ipak nisi doživjela smak svijeta, ali biš mogla doživjeti kraj jednog ciklusa, ali šta češ, ograničeni Vodenjak to ne može shvatiti :kiss:



Ocigledno ti se nije dalo da procitas ovu temu od pocetka posto si relativno nov clan foruma.
Mnogi su pisali o smaku sveta.Da te uputim,bilo je reci o potopu,udaru komete,Nibiru,dolazecem talasu,menjanju frekvencije zemlje,prelazu u 4.denzitet(neki su tvrdili i u 5.)i raznim drugim apokalipsama vezanim za 2012.Naslov teme smo pogledali ali pitanje je da li si ti pogledao prethodnih 112 stranica?
Sad kad smo na svega nekoliko dana od "datuma" lako je mudrovati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 9:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Kad sam napisao na početku vidljivi sarkazam, tada je i završna rečenica bila isto sarkazam, očito se nitko više ne zna šaliti. A i stvarno ste smješni, jer očito ne čitate ono što sam napisao, da je to samo jedno mišljenje koje ne mora biti točno, ali ovo je forum i razmjena mišljenja bi trebala biti takva da se stavovi mogu braniti ili osporavati, a na uvrede ne odgovaram uvredama, čisto vraćam bumerang, u tome ništa loše, meni je baš bilo smješno kad sam napisa zadnju rećenicu da su Vodenjaci ograničeni i poslao ti uz to :kiss: pa to je očito sprdanje i svatko sa malim smislom za humor bi vidio da se šalim i da mi nije do uvreda, ali šta češ, svi već pušu i na hladno nisam ni ja izuzetak :|

Vremenski putniku - uključivanje na ovaj forum ne znači da sam tek početnik u ovim temama, znaš, imao sam ja i život prije foruma, pa tako i izučavanje ovih tema. Uključivanje na ovaj forum nije uvijek proporcionalno znanju kojeg imaš o metafizici i ostalim temama na ovom forumu. Ispada da i tu postoji hijerarhija očito, tj. datum uključenja označava stupanj na piramidi, koja licemjernost. I ako je izražavanje mišljenja mudrovanje i to par dana prije dana D, totalni si redikul, očito nema ništa pametnije za napisati pa se spuštaš na tu razinu umjesto da mi sa čvrstim stavovima, činjenicama i objašnjenjima napisanog uvjeriš u drugo ili barem dokažeš da to šta govorim je samo filozofiranje (šta zapravo i je). Sigurno si i ti Vodenjak :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 10:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Tema se zove Kraj vremena (hm, Kraj Vremena?) i ovog ciklusa - taj kraj vremena mogao bi biti tumačen (ako je to individui koja to može - moguće) kao početak promijene, koja se događa isključivo njemu samome, ali ovisi indirektno i s stanjem okoline u kojoj boravi!
Dakle, pogled ka unutra, ali i pogled na sve oko sebe, mogao bi malo razlučiti današnje događanje!

Što možemo vidjeti oko sebe? Mogućnost za 3. svjetski rat? Da, moguće je i to, ali je isto tako moguće vidjeti da je on već dulje prisutan i u događanju, jer sve to ovisi o "širokom" gledanju. Ali teško je vidjeti to iz ugla percepcije jednog normalnog čovjeka koji je eto imao sreću/nesreću da ne živi ovdje, pa piše po forumu, već živi recimo u Siriji. Ali čak i ako živi ovdje, slijep je ako ne vidi taj rat svuda oko sebe, sakriven u ekonomskoj manipulaciji, farmaceutskom napadu, političkom silovanju, bankarskom izrabljivanju, a svakako sveprisutnom i globalnom napadu na svakog čovjeka programiranjem, koje se pak vrši na sve moguće načine.

Što ćemo još vidjeti oko sebe? Da ljudi na Filipinima prilikom svake jače oluje umiru? Da vrijeme više nije onakvo kakvo je bilo? Da nam je netko ukrao godišnja doba?

Mnogo toga se događa, ali nekako dok nismo unutar takvog događanja mislimo da je za smak svijeta potrebno još nešto više. A to više doći će najavljeno s datumom!!!!

Mnogi danas realno žive svoje smakove, znajući što žive, jer nisu živi mrtvaci, pa pažnju usmjeravaju u sebe i ne očekuju niti žele neko događanje koje tek treba stići, oni znaju da je sve sada i ovdje ponuđeno i uzimaju to kao sadašnje događanje! Oni ne odlažu promijenu koju trebaju činiti samo na jednom mjestu - u sebi - već aktivno rade!

Neki drugi, debatirat će međutim o datumima linearnog vremena, o bračnim zajednicama koje spadaju u suptilnije programe iz grupe Obitelj, o DNK o kojoj pojma nemaju, ali znaju da će eto samo što nisu dobiti kristalno tijelo, o anđelima, vodičima, o transformaciji, o zlatnom dobu u kojem će sve biti super i svi ćemo živjeti idilu, točnije ne svi - samo oni odabrani koji su popušili ovu priču, o horoskopu, koji ima svoje značenje, ali za koga? Koga to određuje horoskop?

Evo jednostavnog pitanja, a koliko bilo jednostavno toliko je i vrlo komplicirano: Što je Vaša Duša u horoskopu?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 11:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Alf slažem se s tobom, i sam sam rekao da je promjena samo u nama i da je to prava transformacija, ovo u vezi horoskopa je čisto bilo diskutiranje i onda sam to pretvorio u malo podjebavanje jer eto dalo mi se malo, htio sam se nasmijati :twisted: i ne vidim ništa loše u tome.
Iako se baš ne bih složio u vezi horoskopa jer ima tu nečega, ali svejedno smo mi sami krojači svoje sudbine, horoskop nam može biti neka vrsta samoanalize, alata sa rast i razvoj, kao i druge tehnike samoiscjeljivanja, tarota itd itd.

A ne znam što mi je duša u horoskopu, taj materijal još nije kanaliziran na ove ravni :rofl

Kad je vrijeme za promjenu, SADA, jer uvijek postoji samo sada, uostalom meni je rečeno da se baš i ne zamaram s tim datumom i ostalim prijelazima jer će sve biti kako treba biti i svatko će moći odabrati za sebe šta će učiniti s time, čisto da i dalje živim život koji živim i dam najbolje od sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 1:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
@tzg
ja nemam pojma o horoskopu, uopće, imam neku ideju vodilju da je moj životni cilj totalno izbjegavati sve utjecaje nebeskih tijela, energetskih polja, i zemaljskih frikova, pa se ne trudim shvatiti utjecaj planeta i te kuće, scendente-to mi je sve prekomplicirano, previše tu slova ima....
Čitala sam o astrologiji ponešto, i zapamtila samo ono što mi paše, skroz površno, ...ali mi se ovo što piše tzg o ribama i vodenjacima baš uklopilo i baš mislim da je to to.
Nego, tzg, jel ti znaš šta o strijelcima , vagama, to bi me jako veselilo, još kad bi napisao nešto ..ako ti se ne da daj neki link da sama pročitam. Hvala.
Malo ja to kroz šalu, ali skroz sam ozbiljna...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 1:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ovaj Majanski kalendar je čisto horoskopski ili točnije astrološki.

Koliko vidim živuće Maje ne rade nikakva grupna samoubojstva.
Ovi koji su rekli o nekom prelasku na višu razinu-pričaju o smrti (fizičkog tijela)

Moguća je globalna katastrofa u par sekundi u bilo kojem vremenu.

Ja jesam za jedan reset ili reboot na globalnoj razini.

Ali NIŠTA se nažalost neće promijeniti iza spominjanog datuma, osim još veće krize (svaka generacija ju je upoznala dosad), širenja straha itd itd.

Zato rađe se skoncentrirajte na energetsku i prehrambenu neovisnost, da čim manje ovisite o korporacijama nego se zamarati tim nekim lažnim proročanstvima, kanaliziranjima i sličnim predstavama za obmanjivanje lakovjerih i "presvjesnih"

I dok ima sunca, van proizvoditi D vitamin a ne sjediti toliko pred kompjutorom :love3:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 1:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
@arwen dor :D imas mnogo stranica na kojima možeš saznati mnogo toga, sve o tim aspektima itd
http://www.astro.com/ - na ovoj imaš da si napraviš kartu i onda imaš neki program na kojemu možeš klikati o tim aspektima i planetima koji ti se nalaze gdje se već nalaze, ako niš drugo zabavno je ali moraš znati engleski ili google translator i kreni u prijevod :wink:
http://www.cafeastrology.com/ i ova je super čisto da kreneš u upoznavanje astrologije.

Ja imam tu sreću da su oko mene svi koji se s time bave i koji su mi mnogo pomogli u osobnom razvoju upravo interpretirajući natalnu kartu. Čudni su putevi božji, nekome neće astrologija sjesti, a nekome neće kanaliziranja nekih duhova sjesti (meni npr.), glavno je da to što sjedne vodi ka pozitivnom putu i uspjehu, a ustalom, ti si reiki majstor pa ti ne moram pričati o tome :mrgreen:

I drago mi je da ti to što govorim zvuči ok, shvatila si da samo izbacujem misli na papir figurativno i dijelim to s drugima, ne pametujem niti kritiziram.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 3:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 15, 2012 7:08 pm
Postovi: 9
TZG, niko ovdje ne ocjenjuje nicije znanje na osnovu prijavljenog vremena na ovaj forum, samo ti je Vremenski Putnik-ukoliko smijem govoriti u njegovo ime zelio ukazati na cinjenicu da se i u okviru ove teme spominjalo ne samo o kraju ovog ciklusa i pocetku nekog novog svjetlijeg vremena, vec se govorilo i o drasticnim katastrofama- koje sam ja spomenula uopsteno- koji si protumacio kao moj sarkazam.

Na kraju, svi smo zavrsili na ovom linku iz istog razloga: jer vjerujemo da postoji nesto vise iza naocala koje su nam stavljene na oci kroz koje posmatramo svijet.

Jedni ce to nazvati andjelima i djavolima, drugi duhovima, treci vanzemaljcima, cetvrti modifikacijama itd- ne shvataj me bukvalno. Svako posmatra i tumaci svijet na svoj nacin, koji odredjuje i okolina, i dostupnost informacija, pa djelimicno i samo odrastanje.

No ovdje smo s jednim razlogom-bar tako ja mislim- da dodjemo do istine i mislim da cemo na kraju doci do saznanja da ISTINA JESTE JEDNA ma na koliko nacina je mi tumacili.

Tada cemo svi govoriti jednim jezikom, a do tad bilo bi uredu da ono sto "ne razumijemo" - tolerisemo i trazimo odgovore.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 6:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
tzg..hvala ti za linkove..možda se tome posvetim, velim možda jer i ovo što imam treba održavati, raditi, stalno nadopunjavati...ne stigne se sve.
A o kraju svijeta i majanskom kalendaru..ja mislim da tu postoje dvije struje i dva načina tumačenja, bar dva ako ne i više. ja sam si odabrala tumačenje koje meni više paše, i po njemu neće se desiti ništa dramatično u smislu katastrofa biblijskih razmjera, ali nešto se ipak događa. Povećava se broj ljudi koji su osviješteni.
I da se ništa drugo ne desi, i sama ta činjenica o povećanju broja ljudi koji meditiraju, koji vježbaju jogu, prakticiraju bilo što od svega što se može prakticirati iz duhovnih praksi, sama ta činjenica je dovoljna za promjene u svijetu, i kad dostigne kritičnu masu bit će to ono što je potrebno za umiranje starog i rađanje nečeg novog. a to novo mora biti bolje i ljepše, garant.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 15, 2012 8:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088


:love11:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 115 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz