Sada je: ned apr 28, 2024 12:14 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri aug 04, 2010 10:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
luka313 - hvala na informaciji.


Kako se već vide dijelovi Poglavlja koja će tvoriti knjigu TESTAMENT ZA NOVO DOBA to ću vam ovdje iznijeti tekst kojeg sam objavio na forumu.hr.
Naime kako vjerujem da mnogi od vas ne svraćate na taj forum to bi mi bilo žao da ne pročitate isti.
Svakako, svaku kritiku na tekst, od vaše strane, rado ću pročitati.

Jedan forumaš je napisao ovo:
Taj Veliki prasak ... ne shvatam kako čovječanstvo može pušiti tu priču.
A stalno peglaju sa tim.
Kažu da nije bilo Ničeg i da je onda sve nastalo iz Ništa! I da se to stalno ponavlja.
A prije toga su rekli da ništa je Ništa. I da iz Ništa nikad ne može nastati ništa drugo osim drugo Ništa.
I da Ništa nije čak ni absorber značenja. I da se o Ništa se ne može reći ništa jer se Ništa ne može ni zamisliti. I da se za ništa može samo veličati njegovo ništavilo.
Kako je onda sve nastalo iz Ništa i u čemu je nastalo, kad (po toj teoriji VP) osim Ništa nije bilo ništa? I kada je nastalo ako nije bilo vremena? Koji prostor je zauzelo (to nešto što se rodilo iz ništa) ako nije bilo prostora? Na koju stranu je raslo ako nije bilo strana? Gdje bila uskladištena energija potrebna da se stvore prostor, vrijeme i šta ti ja znam. I kako oni uopće mogu znat što se desilo unutar tog Ništa kad u Ništa ništa što udje ne može izać, pa ni znanje o tome.
Metafizički užas me obuzima što ta vrst neznanja i dalje traje. Absurd i to absurdčina. Mene zbunjuje sve to. Sve me to podsjeća na onu bajku Carevo novo odjelo.
Ja sam siguran da nije bilo (samo) NIšta kad se desio taj Veliki Prasak. Bilo je još nešto, al ne znam kako da objasnim i dokažem. Nemoć filozofije biće.
Ako ima netko da mi ovo pojasni, blagodarim unaprijed.
Ako može bez previše kvantne fizike i digresija o fraktalima i piovima i medjuprostorima u prostoru kojeg nema. Mene to ne zbunjuje, ali nije potrebno, zamagli suštinu. Ako bi, recimo, štampali novčanicu od PI dolara, ja bih je želio imati u što većim količinama iako neki ne mogu zamisliti taj broj. Kao i trećinu miliona, odmah prihvaćam ako netko ponudi.


Moj odgovor je glasio:

momče,
Kako ti tekst zvući veoma inteligentno, evo da ti ja iznesem tekst koji će možda zadovoljiti tvoju znatiželju.

No prvo da ti kažem da se je prije praska nešto dešavalo.
Drugo, prasak se je odigrao - ali ne tako veliki kako ga opisuje znanost.
Treće, kozmos ne postoji kao stvarna veličina.
Uostalom, evo teksta iz moje još nedovršene knjige.

Znajte, tekstove koji slijede možete okarakterizirati kao znanstvene doktrine, ali dopuštam da ih posmatrate i kao tekstove koji ulaze u okvire “na rubu znanosti”, odnosno, ako vam se to više sviđa, da ih posmatrate kroz prizmu “preko ruba znanosti”.
Već na samom početku vas moram upoznati da će tekstovi koji slijede u stvari biti uvodnici u kompletno saznanje koje je vezano za Postanak svijeta.
To svakako znači da ja neću odmah započeti s izlaganjem kako je svijet Postao - iako bi po nekoj logici bilo normalno da započnem iznositi teoriju koja se tiče začetka, odnosno da započnem s izlaganjem od onog momenta kad je u ne-prostoru Majke (Iskonske) prirode formirana prva trodimenzionalna čestica koja nam je poznata kao Supstancija postanka, Božja čestica koju znanstvenici nazivaju Higgsov bozon - već ću vas polagano uvoditi u materiju vezanu za sam Postanak.
Na to me je svakako navelo to, što će se u izlaganju kompletne materije Postanka naći mnogo novih informacija koje traže da budu od moje strane shvatljivo obrazložene.
To se naročito odnosi kod iznašanja informacija koje su vezane za sve ono koje se je dešavalo u vremenu prije samog začetka – koje vrijeme možemo posmatrati jedino kroz prizmu fikcije.
A zasigurno se je nešto dešavalo.

No da ne dođe do zabune.
Ja sam ovdje naveo vrijeme koje vječno ''prati'' cirkularne promjene koje su se dešavale u ne-prostoru vječne Majke prirode, a do kojih promjena je dolazilo radi toga što osnovnu tvorbu Majke prirode vječno tvore 4 prirode različitih karaktera, koje se u određenom vremenskom razdoblju smjenjivaju.
Ovo prethodno iznešeno će kasnije biti potpuno objašnjeno.

Sigurno vam je poznato da su izlaganja koja ulaze u polja fikcije mnogim ljudima teško shvatljiva.
Ovako, kad je u svijesti čovjeka prisutna spoznaja da postoje galaksije, zvjezdani sistemi, da se u nebeskim svodovima mogu naći fenomeni kao što su crne rupe, strune i superstrune, da se dešavaju veliki spektakli vezani za nove i supernove... to je svakom čovjeku lakše da prihvati fikciju koja se odnosi na ne-prostor.
(Pazite: ne beskonačni prostor - već ne-prostor).
Što više, nije neshvatljiv niti ne-prostor Majke prirode, jer pomisao da se u tom ne-prostoru nalaze navedene materijalne vrijednosti daje sigurnost svijesti čovjeka, što rezultira da se kod čovjeka neće ispoljavati pojava lagane vrtoglavice, ako započne razmišljati o tom pojmu.

Sad da vas upoznam i s ovim.
Sigurno ste primjetili da dosad nisam spominjao kozmos (svemir, univerzum...).
Zašto?
Jednostavno zato jer je i kozmos ne-prostoran, što znači da je kozmos u stvari fikcija.
Naime kozmos nema granice, a to znači da kozmos sam po sebi i ne postoji.

Ipak, u ne-prostoru Majke prirode se nalazi centralna točka koju čini Supstancija postanka oko koje se po zakonima Majke prirode okreću izgrađene materijalne galaksije i sve ono koje se nalazi u sklopu tih materijalnih vrijednosti.
Jasno, kako se sve materijalne vrijednosti koje su stvorene u ne-prostoru Majke prirode okreću oko centralne točke, (čak i crne rupe čije esencije u sebi imaju strogu nematerijalnu vrijednost) sve to čini cjelinu koju možemo staviti u okvire zamišljenog prostora, da bi to zamišljeno vodili pod imenom kozmos.
Upravo zato kozmos možemo prihvatiti kao da postoji ali ga ne možemo posmatrati kao prostor, jer nas pojam prostora obavezuje da ga ograničimo, što, kad je kozmos u pitanju, nije moguće.
Prema tome pojam kozmos možemo koristiti, ali samo kao pojam, da bi kroz tu fikciju mogli bolje shvatiti sve stvarno-postojeće materijalne vrijednosti koje postoje u ne-prostoru Majke prirode.

Svakako da ova informacija pobijaja Veliku eksploziju kozmosa (big bang), njegovo zakrivljenje i širenje...
Što se tiče crnih rupa, mnogi će pitati gdje se one pokazuju
Pokazuju se u samim galaksijama i (mnogim) zvjezdanim sistemima, i one su ''zadužene'' za stvaranje gravitacijskih sila u sistemima.
No crne rupe se pokazuju i nakon nestanka nekog sistema, i to na mjestu gdje se je nalazio taj sistem.
Svakako, po ''smrti'' sistema, u centralnu točku koja se nalazi u crnoj rupi sabija se kompletna materija, koja je tvorila sistem.
Jasno, ova informacija vezana za kozmos i crne rupe traži široko objašnjenje, koje ću kasnije objaviti u cjelosti.

Odmah mogu navesti da sam svjestan reakcije koju će pokazati mnogi predstavnici znanosti kad ovo pročitaju, no ja kategorički stojim na tome da je ova informacija točna jer je bazirana na osnovu totalno logičkih zaključaka, s kojim se služi i svijest Majke prirode.
A za mene je totalno logički zaključak taj, da ako znamo da je prostor objektivno postojeći oblik realnosti, što ispunjava uvjet postojanja cjelokupnog materijalnog svijeta, tad znanost ne može taj pojam posmatrati kroz trancendenciju jer u tom slučaju zakazuje u svom učenju.

U tom se slučaju treba donijeti odluka
- da znanost treba da ostane u okvirima realnosti
- ili je treba prebaciti u okvire filozofije, ili još bolje u okvire ''ta meta ta fizika'', koje dvije discipline si mogu dopustiti da u svojim tezama koriste subjektivizam, što bi rekli da može ovako, al' može i onako – dakle kozmos ne postoji; i postoji .

Stoga, ako će znanost ostati u okvirima realnosti, tad ne bi u svojim znanstvenim tezama smjela koristiti pojam beskonačnog prostora - već jedino može koristiti pojam bekonačni ne-prostor, koji se na kraju krajeva stapa u fikciju.
Ako to ne prihvati onda je ne možemo prihvaćati kao znanost, jer kozmos je ipak beskonačan ne-prostor, što nas i mora navesti na to da ga posmatramo kao fikciju.
Jasno, oni koji će i dalje smatrati da kozmos nije fikcija nemaju potrebu da mijenjaju svoje mišljenja i spoznaje, koja su vezana za sam kozmos.
Naime promijena njihovog mišljenja ne bi donijela nikakve negativne efekte koji bi djelovali na to da se moraju mijenjati saznanja, koja su vezana za materijalne vrijednosti koje znamo kao galaksije, zvjezdani sistemi idr.

A to što znanost kaže da se kozmos širi, to možemo slobodno prihvatiti kao istinu, no uz napomenu da se širi radi pojave novih galaksija, koje taj ne-prostor popunjavaju do širih razmjera.
Tako u stvari zvjezdani sistemi šire galaksije, no one se ipak šire do određenih granica njihovih vanjskih rubova.

No zasad dosta o kozmosu, jer o toj fikciji će biti još mnogo riječi u ovoj knjizi.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub okt 02, 2010 9:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Izvinjavam se, svima onima koji su me čitali na ovom forumu. što se ne javljam. ali forsiram knjigu kako bih mogao istu dostaviti na uvid sponzorima - koji su već zainteresirani da sponzoriraju kompletan projekat TESTAMENTA ZA NOVO DOBA / II. dio.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pet dec 24, 2010 6:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Poštovanim štovaocima Galaksija. forum-a, naročito onima koji su svraćali da se zajedno sa mnom "igraju s brojkama, slovima i slikama" tombola33 želi da provedu lijepe božične praznike (što važi i za one koji ne slave Božić ali na taj dan ipak postave bogatu trpezu punu jelom i pićima - eto; zlu ne trebalo) :angel4:

I usputna poruka, uskoro se ponovno čujemo.

tombola33

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pet dec 24, 2010 8:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
OMG, OMG, He's Alive.
:hello2: :thumbup:

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri maj 25, 2011 5:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(59694)

Danas sam odlučio da se "vratim" vama - vama živim ljudima na ovom forumu.
Ne, nisam doživio kliničku smrt, ali sam 21. 01. 2011. potpisao Životni testament da moj kućni ljekar obavi, po mojoj izjavi, Euthanasiju.
(U Nizozemskoj je euthanasija dopuštena po zakonu).
Možda će neko od vas pomisliti da se šalim i da dramatiziram kako bih postao popularna ličnost na ovom forumu, ali s ovim se nije šaliti.
Svakako da mogu navesti da sam kroz tri mjeseca nekoliko puta pomišljao i na samoubistvo na tradicionalan način s lijekovima - ali sam od strane Majke Prirode i Oca Stvoritelja uvijek bio
spriječen da to uradim.
Dakle, kroz dan-dva ću vam ukratko iznijeti kroz šta sam prošao od datuma koji sa nalazi na Zdravlje i alternativna medicina / VITAMIN B17.
Jest, možda bi na tom topiku trebao nastaviti s mojom pričom, ali kako je ovaj topik "rezerviran" za moju Igru brojkama, slovima i slikama to ću ovdje objaviti Strahote kroz koje sam MORAO proći - jer sam Kanal medij koji ima zadatak da dovrši knjigu TESTAMENT ZA NOVO DOBA.

Toliko za ovaj puta.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: čet maj 26, 2011 7:32 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Manje više svi okorjeli borci prođu kroz takvu fazu jednom ili više puta, bilo bi lijepo da otvoriš temu pa pišeš to je bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: čet maj 26, 2011 9:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(59830)


TUMORI, METASTAZE I ZNANJE MEDICINE

Započeti ću od ovog teksta kojeg sam objavio:

Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafijaPostano: pon jul 12, 2010 10:53 am

Član foruma: tombola33

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 354
Lokacija: --- / nl Evo da se i ja malo javim na ovom topiku.

Ja sam prije 18 godina bolovao od raka na grlu.
Dakle znam šta je rak.
Ovih dana sam nakon pregleda u najboljoj bolnici u Europi (Nijmegen u Nl.) saznao da bolujem od te bolesti i to ispod jezika.
Iskreno, to je za mene isto kao da su mi rekli da sam jače prehlađen.
Što se tiče doktora, nakon svih mogućih pregleda oni su mi saopčili da mi je jedina šansa da preživim operacija tokom koje će izvršiti - sjećenje rupe u jeziku, vađenje zuba, sjećenje vrata oko 10 cm. da bi izvadili limfnu žlijezdu (koja je u stvari čista, ali, kako oni kažu, tko zna šta se može s njom desiti kroz koju godinu), sjećenje komada mesa na nozi da bi zaljepili rupu na jeziku.
Da bi kraj bio najljepši, možda će ipak nakon operacije trebati zračiti radijacijom to mjesto.
Iskreno, čestitam im što mi nisu rekli da će na kraju trebati da urade kemoterapiju.

Na moje pitanje da li može alternativnim putem da se spriječi rast tumora - odgovor je bio: APSOLUTNO NE POSTOJI TA MOGUĆNOST.
Svakako, kako sam ja dugi niz godina S USPJEHOM liječio ljude alternativnim putem, kako sam napisao dvije knjige KRISTAL I i II, kako sam uostalom i liječio sebe to sam ih upitao šta oni na to mogu da kažu, rekli su: ako ste ih izliječili tad je to bilo slučajno.

No da ne dužim, odbio sam operaciju - nakon čega je nastalo od strane liječničke komisije uvjeravanje da to MORAM uraditi jer ću umrijeti bez njihove pomoći.
Sve u svemu MEDICINSKI CIRKUS.

Jasno, pitao sam ih da li znaju da B17 pomaže ljudima da reguliraju svoje stanje bez operacija.
Odgovor je opet glasio: Apsolutno ne!

Tad sam postavio pitanje: Pa šta mi onda nudite kao riješenje od strane farmaceutske industrije?
Odgovor: Momentalno ništa, ali poslije operacije ćemo vam prepisati neke od lijekova.

Slijedi nastavak 1

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pet jun 03, 2011 6:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(59982)


Nastavak 1.

Žao mi je, ali kako je u mojoj najbližoj porodici krenulo sve nizbrdo: moja bolest (koju ja ipak ne prihvaćam kao bolest, jer sam duboko uvjeren da nisam bolestan – koju informaciju također primam iz Onostranog područja), zatim povratak bolesti moje supruge (koja se je do pred kraj prošle godine oporavila do nevjerojatno pozitivnog stupnja – što nas drži u dubokoj Vjeri da će se opet oporaviti), bolest moje kčerke - koja se je našla u Americi u bezglavoj situaciji... to nisam u mogućnosti da redovno pišem na forumu.
Što je najgore, sve ove bolesti su popraćene velikim smanjenjem našeg financijskog buđeta, do kojeg je svakako došlo radi toga jer u toku svih 23 godine studiranja svega od kojeg sam u većini objavio u moje tri objavljene knjige, na blogovima, forumima – trošeći velik dio sredstava za aparate, tonere, velike količine papira idr. ; uz besplatno liječenje bioenergijom i kristaloterapijom velikog broja ljudi od kojih nisam tražio da mi plate za uslugu.
Mnogi od vas znaju da sam ja kanal medij koji ima da izvrši u ovom životu svoj Određeni zadatak koji je vezan za to da objavim Testament za Novo doba.
Uostalom, od nekih proroka je najavljeno da čovječanstvo na Zemlji mora da prođe kroz tri doba: Doba Oca, Doba Sina i Duhovno Doba.
Svakako mnogi znaju da na moja misaona pitanja primam misaone odgovore kao informacije.
I sigurno ćete se pitati kako to da nisam unaprijed znao kroz šta ću proći tokom zadnjih 9 mjeseci.
Djelomično sam znao, ali nije bilo nikakve mogućnosti da ne prođem kroz ono kroz šta sam prošao i kroz šta prolazim.
No o tome u slijedećem drugom nastavku.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Zadnja izmjena: tombola33; pet jun 03, 2011 6:47 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pet jun 03, 2011 6:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Drži se tomobola33, nedaj da ti ovi 4D nitkovi unište volju! :thumbup:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: ned jun 05, 2011 12:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
TOMBI brate, tata si majke mi!
stuci to! nemogu ti ništa oni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jun 08, 2011 3:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Jack987 i Judziin hvala na podršci.

(60147)

No idemo dalje.

Dakle sve je započelo tokom 6-tog mjeseca kada sam svratio kod kućnog doktora u vezi nekih problema sa stomačnom kiselinom.
Nakon razgovora, nešto me je navelo da mu pokažem malu kožicu ispod jezika, koju sam primjetio možda 15-tak dana ranije, ali ja nisam mnogo obraćao pažnju na nju.
Inače sam bio veoma u dobroj fizičkoj kondiciji, vozio bicikl, svakodnevna šetnja 3 do 4 puta kao i 20 min. na sobnoj beskrajnoj traci, šetnja sa svojim ljubimcem Kosmosom, sve je kod mene (krvni pritisak, tjelesna temperatura, krvna slika, svi organi...) funkcioniralo u superlativu.
Dakle super zdrav 75-godišnjak.
Jedino što sam povremeno imao bol u vratnom pršljenu – koju sam bol ipak držao pod kontrolom s kristalom s kojim sam održavao svoje zdravlje 23 godine.
Kućni doktor, pogledavši to mjesto ispod jezika odmah me je poslao na pregled onkologu.
Odmah po dolasku liječnik je uradio biopsiju, a kroz 5 dana mi je saopčio da imam maligni tumor ispod jezika i da je najbolje da odem u najbolju bolnicu u Nijamegen kod specijalista.
Svakako da sam tad tražioo Onostrani odgovor o stanju u kojem sam se našao.
Odgovor je glasio: Ništa ne možeš posebno da uradiš jer sve će se odvijati prema Onostranom programu – nazovima prema Karmičkom zapisu.
Dalje je stvarno išlo, za običnog čovjeka, sve po nekom nevjeratnom programu.

Slijedi nastavak 3

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: uto jun 14, 2011 8:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
si vidio ti to koja su to djubrad! koja igra, al neka neka, nemogu oni bit tolko pametni kolko mi zidova mozemo glavom razbit!

ovo se dogadja kod sviju, ali APSOLUTNO SVIH!
dok si fino na facebooku, dok igras igrice, dok listas novine i ides na posao nikome zivom ne smetaš, svakome si dobar onakav kakav si( uredu, vecini, ovisno kolko rodbine imas), nitko te ne primjecuje niti ti soli pamet icim drugim osim regularnom dnevnom pricom o metereološkom stanju prognoziranom za današnji datum.

a onda, lijepo počneš učit, napreduješ, gradiš svoj unutarnji mir i srecu, i odma i ODJEDNOM si interesantan u pogledu poruge i hakanja, gledaj budale!
a onda odjednom, kad shvate da ih ne jebeš 5%, onda ti svak odjednom prilazi kritizira te, nastoji ti pomoc, prodaje ti glupe price, zena/djevojka najednom milion problema kojih prije nije bilo, roditelji odjednom milion nekih novih prohtjeva i zahtjeva, kritika i očekivanja, nekih novih nikad prije vidjenih ciljeva za tebe i tvoju buducnost, prijatelji odjednom ali polako "odoše"....

kad vide ni to nejebeš 5%, e onda odjednom su svi opet dobri sa tobom, opet te tako lijepo prihvaćaju, samo sada pokušavaju te povuc za sobom na lijep način...
ma nemoj sad to, ajmo sad u krevet, ajmo na put, bit ce vremena bla bla...
vide odnio vrag salu....

odjednom se svi na nekoj fazi razbole, ili se razboli netko u obitelji, ili se ubije netko samo da nas maknu sa puta.

zato, upornost i inat, ako ništa mi balkanci smo puni kaprica...
tombi dont worry be sexy!
vjerujem u tebe


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jun 22, 2011 3:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Nastavak 3

(60435)


Već sam opisao moj susret s doktorima u Nijmegenu – kad sam nakon razgovora sa troje doktora kategorički odbio da idem na operaciju tumora ispod jezika.
Tumor je po njihovim riječima bio velik oko 2,5 mm.
Tad su mi liječnici predložili da dođem nakon 16 dana ponovno na razgovor, kad treba definitivno da se odlučim za ili protiv operacije.
Pristao sam radi supruge.
Na žalost program je učinio svoje.
Supruga je bila sve nervoznija, što mi je zaista teško padalo.
Tokom tih 16 dana sam otišao kod jednog liječnika s dugogodišnjom praksom koji je uz svoju doktorsku praksu liječio ljude alternativnim putem.
Interesantan pregled, koji je izvršio alternativnim priborom, zaokružio je ovim riječima: Nakon ovog pregleda je mogu samo reći da vi niste sa ove Planete.
Naime, uz ostalo, uz vas su prije vašeg poroda, u stomaku vaše majke bila su još tri spiritualna bića.
Najvjerojatnije tri vaša nerođena brata.
(Primjedba: Ovo je samo potvrdilo neka moja saznanja koja su vezana za moju reinkarnaciju i u vezi spiritualnih vodića (anđela) koji nas vode od prije rođenja pa do smrti.
Nisam više kod njega navraćao jer sam saznao ono koje sam trebao saznati).

Tokom drugog razgovora s doktorima nakon 16 dana ja sam opet kategorički odbio da idem na operaciju.
Svakako da sam tokom svih ovih dana tražio Onostrani odgovor, koji je glasio: Treba da se vladaš prema programu – koji će se razvijati prema Zapisu.

Kad smo došli kući supruga, koja me zasigurno nevjerojatno obožava, više nije mogla psihički da se prilagodi situaciji.
To stanje se je naročito pogoršalo kad je jedan od doktora iz komisije slijedeće jutro nazvao telefonom i nagovarao suprugu da me nagovori da idem na operaciju, jer u protivnom ću ubrzo umrijeti.
Dao nam je pet dana da mu javimo odluku.

Nastavak 5 slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pon aug 01, 2011 2:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(60912)

Nastavak 4.

Telefonski razgovor je učinio svoje.
Da ne dužim, na kraju je ostala opcija, ili izgubiti suprugu ili prihvatiti operaciju.
Prihvatio sam operaciju, s tim da mi jedino operiraju tumor pod jezikom, dio jezika i vađenje zuba.

Prije operacije su izvršili sve pretrage i kod snimke ispod vrata su našli da je jedna limfna žlijezda malo povećana ali ne toliko da bi trebali vršiti biopsiju.
Ta limfna žlijezda je bila na desnoj strani vrata.
Zapamtite podatak:
...kod snimke ispod vrata su našli da je jedna limfna žlijezda malo povećana ali ne toliko da bi trebali vršiti biopsiju.
Ta žlijezda bila je na desnoj strani vrata...

I neću da dužim jer ću detaljni opis događaja ostaviti za Poglavlje u mojoj kjnjizi pod nazivom: AUTOBIOGRAFIJA.

Ubrzo sam bio spreman za operaciju.
Sve u svemu nije bilo tako strašno, iako prvih dana nije bilo prijatno – kao uostalom i danas nakon godine dana nakon operacije.
Prva dva dana nisam ništa jeo, a kasnije sam jeo i pio tekučinu veoma otežano.
Tako je išlo do prve kontrole, kad su mi doktori izjavili da je operacija uspjela i da je tumor u potpunosti odstranjen.

No tad je započeo moj i od moje supruge „križni put“- kada smo se supruga i ja uvjerili da s nama MEDICINARI MALIPULIRAJU - odnosno da nam LAŽU..

Nastavak slijedi

A sad jedna napomena onima koji prate ovaj moj izvještaj.
Možda će vam se učiniti da prepolagano iznosim isti.
Možda vama da, ali po meni ne.
Naime ja Moram završiti TESTAMENT kojeg sam započeo pisati.
Usput rečeno to je u stvari :sizisov posao“.
Uz to, ja dosad nisam nikada naplačivao ni od koga za informacije koje sam iznosio u javnost – što mi se je sada osvećuje.
Naime jednostavno sam došao u stanje kad bih morao tražiti financijsku pomoć (nešto kao milostinju) da završim započeto.
I nećete možda vjerovati, ali ja primam u Nl. 270 eura penzije.
No neću dalje da kukam jer to nisam naučio tokom 75 godina ovog života.
Svakako mogu navesti da jedan broj Poglavlja knjigeje gotov i kad objavim da ću započeti s prodajom Poglavlja vjerujem da će se naći jedan broj onih koji će željeti odtkupiti iste.
No o tome uskoro.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri aug 24, 2011 7:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(61209)
Nastavak 5

Operacija tumora ispod jezika (6-ti mjesec 2010) je bila uspješna i iako i danas imam problema s ustima i jezikom, ipak se s time nije strašno nositi.

Tada sam krajem 2010-te ponovno išao na EHO,
Sad da vas podsjetim na ovo koje sam ranije napisao: ...kod snimke ispod vrata su našli da je jedna limfna žlijezda malo povećana ali ne toliko da bi trebali vršiti biopsiju.
Ta žlijezda bila je na desnoj strani vrata...


Tad su ZNANSTVENI RADNICI ustanovili da je limfna žlijezda na desnoj strani ok ali je jedna na lijevoj strani povečana.
Izvršili su biopsiju i ustanovili da se u žlijezdi nalazi tumor.
Zatim mi je doktor rekao da će izvršiti operaciju samo jedne limfne žlijezde a druge dvije će kontrolirati.
Nakon operacije je rekao da je morao operirati 5 limfnih žlijezdi u tri nivoa i da ima jedna koja se je otvorila i tumor je izašao napolje u stanice gdje su nastupile metmetastaze a druga je limfna žlijezda je zatvorena, ali aktivna.
Iz tog razloga trebam ići na radijaciju.
Radiolog i ostale njegove kolege konsultanti su bili istog mišljenja.

Tada sam ja izgubio glavu, i pristao da idem na radijaciju.
No kad su počeli izrađivati masku i čepove za usta odjednom je IZ ČISTA MIRA nahrupio vodenasti šlajm u moje grlo (NIKO OD DOKTORA NIJE IMAO ODGOVOR ODAKLE I ZAŠTO SE JE POJAVIO TAJ ŠLAJM) tako da nisam mogao disati.
Na to sam isčupao čep iz usta - sjeo - uzeo zrak u pluća i odlučno rekao: NEMA TEORIJE DA BIH SE DALJE LIJEČIO ni zračenjem ni kemoterapijom
Nakon toga se je moja supruga u potpunosti složila s mojom odlukom, jer je dan ranije (kao slučajno) našla na jednom blogu slike jednog mladog čovjeka čija usta su bila potpuno uništena (izgorijela) od radijacije – što mi nije htjela reći do onog momenta kad sam odbio daljnje liječenje klasične medicine.
Taj mladi čovjek nije završio blog – i sad se zna zašto.

No sad je porazno ovo.
Doktor mi je NAKON operacije rekao da snimci koje se rade kao MRI scanerom... Ehom... njima ništa ne kažu da li je tumor u stanici - već oni trebaju iglicom ili otvaranjem tijela ispitivati sumnjive stanice - da bi saznali da li su oboljele ili ne.
Shvaćate li OVU IGRU medicinara.

Tad sam se sjetio moje prve supruge koja je prije 22 godine u Sarajevu operisana (sad znam bez potrebe) – da bi nako operacije i kemoterapije nakon godine i pol „platila“ životom od ogromnog znanja medicine toga doba.

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pet sep 02, 2011 6:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(61716)


No evo kratkog izvještaja neposredno nakon operacije limfnih žlijezdi.

06. 01. 2011.
Navećer nakon operacije limfnih žlijezdi teško mi je reći kako sam se osjećao.
Nemam bolova, već jedino teško gutam.
Naime mišići jednjaka ne rade jer su slabi.
Poslije gutljaja tekućine nastaje nadražaj da moram kašljati jer mišići ne mogu da kontrolirano primaju tekućinu, koja se vraća u usta ili se slijeva prama dišnim organima.
Problemi s jezikom (otečen je i slabo pokretljiv od operacije tumora ispod jezika 31.08. 2010.) i dalje traju.

07. 01.
Slabo sam spavao, ali bolova nemam – no sve je užasno napeto.
Malo sam jeo, ali i dalje ne mogu da pijem tekučinu – jer nakon gutljaja me obuzima kašalj.
Veoma su otečeni obrazi (kod kostiju čeljusti).
Bolničarka mi je skinula dva drena – od šest.
Od vrha desnog i lijevog uha prema rezu ispod brade je potpuno drveno.
Ispod vrha brade do reza ispod brade osjećam kao da mi je od betona.
Područje totalno neosjetljivo na dodir – uz osjećaj da su na tom mjestu obješeni utezi od 0,5 kilograma.
Sve u svemu osjećam se veoma loše.
Doktor kaže da je sve to normalno za ovakvu operaciju.
Inače, supruzi je rečeno da je operirano tri nivoa limfnih žlijezdi, koje su bile pod tumorom.
Dalje više nije smio da operira.

08. 01..
Stanje je nepromjenjivo, uz napomenu da su mi sve žile vrata jako otečene i napete (ko žice na gitari).
Odstranjena su još dva drena.
Jedino pozitivno je da malo bolje mogu jesti hranu.

09. 01.
Nešto sam bolje spavao.
Jeo sam bolje i nešto malo bolje pijem tekučinu, ali s punom koncentracijom da namjestim glavu kod gutanja.
Odstranjen još predzadnji dren – uz veliku bol kod vađenja cjevčice.
Primjećujem da na lijevoj strani vrata kroz cjevčicu drena ne ističe sukrvica, što sam primjetio doktoru kod vizite.
Pogledao je površno cjevčicu i rekao da je sve u redu.

10. 01. Sve isto kao i dan ranije.

11. 01.
Vađenje zadnjeg drena - uz enormu bol.
Otvor cjevčice je bio zaštopan iz kog razloga nije isticala sukrvica.
Opsovao sam u sebi doktore i bolničarke.
Oko 16 sati izlazim iz bolnice.

28. 01. 2011.
Do danas sam se osjećao kako-tako, mogu reći izdržljivo – iako nema velikih promjena na bolje od PRVE i DRUGE operacije.

30. 01. (24 dana nakon operacije limfnih žlijezdi)
Naspavao sam se – iako sam se nekoliko puta na kratko budio.

31. 02.
Danas se osjećam veoma loše.
Pred većer imam osjećaj da će mi brada (''od betona'') i kosti čeljusti eksplodirati.
Imam osjećaj da ću se ugušiti.
Razmišljam o odlasku na Hitnu pomoć u Eindhoven – no kako u bolnici Eindhoven NEMA NIKAKVOG IZVJEŠTAJA o mojem liječenju u Nijmegenu – odustajem, uz pomisao da ukoliko to ne popusti uradit ću samoubistvo.
Ipak se je stanje malo stabiliziralo.

02. 02.
Supruga zove telefonom u Nijmegen u vezi moje dokumentacije liječenja, gdje su joj
odgovorili da spremaju izvještaj kojeg će najvjerojatnije poslati u Eindhoven slijedećeg ponedeljka.

Što se tiče temperature – jučer je prvi puta od operacije temperatura iznosila između 36,2 – 37,1 C dok je jučer iznoslia 37,7 C.
Krvni pritisak je uglavnom bio stalno normalan.

----------------------------------------------

29.03.2011.

Primjedbe na stanje u kom se nalazim nakon operacija:
- tumora ispod jezika (august 2010.) i

Desnu stranu jezika osjećam uglavnom isto kao i nakon prve kontrole 3. septembra.
Oko 15 dana na lijevoj strani jezika osjećam trenutnu bol kad gutam..

- operacija linfnih žlijezdi ( januar 2011.)
Ispod lijevog i desnog uha, do brade, osjećam i dalje jake blokade.
Ipak otečenost je manja.
Ispod brade uglavnom i dalje osjećam kao da je od cementa.
Napetost na operacionom rezu je ista kao i krajem februara.
Osjećam povremeno bol u desnoj ključnoj kosti i ispod desne lopatice.
Kod uzimanja svakog prvog zalogaja hrane osjećam jake vibracije u djelu ustiju i brade, no nakon dva tri zalogaja se ovo smiruje.
Još uvijek jedem malo otežano.
Pijem nešto bolje, iako mi se katkada zaustavi zadnji gutljaj vode u grlu.
Često osjećam kao da mi ''srce lupa u glavi''.
Spavam uglavnom dobro.

Bio sam na oodem masaži 8 puta ali zadnje tri masaže nisu mi prijale tako da sam za neko vrijeme prekinuo odlaziti na masažu.
Inače, tjelesna temperatura je svakodnevno normalna (do oko 37, 3 stupnja.
Krvni pritisak je uglavnom nešto niži od normalnog (1o5 / 65).

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub sep 24, 2011 4:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(62163)


Danas je 24. 09. 2011.
Dakle prošlo je 13 mjeseci od operacije tumora ispod jezika, odnosno 8 mjeseci od operacije limfnih žlijezdi.
Sad da vas podsjetim na ovo koje sam napisao ranije:
...Nakon operacije je (doktor) rekao da je morao operirati 5 limfnih žlijezdi u tri nivoa i da ima jedna koja se je otvorila i tumor je izašao napolje u stanice gdje su nastupile metmetastaze, a druga je limfna žlijezda je zatvorena, ali aktivna...
... Tada sam ja izgubio glavu, i pristao da idem na radijaciju.
No kad su počeli izrađivati masku i čepove za usta odjednom je IZ ČISTA MIRA nahrupio vodenasti šlajm u moje grlo (NIKO OD DOKTORA NIJE IMAO ODGOVOR ODAKLE I ZAŠTO SE JE POJAVIO TAJ ŠLAJM) tako da nisam mogao disati.
Na to sam isčupao čep iz usta - sjeo - uzeo zrak u pluća i odlučno rekao: NEMA TEORIJE DA BIH SE DALJE LIJEČIO ni zračenjem ni kemoterapijom...
I sad se pitam - nije li odnekud nametnuto da se ovo desi?
Na to će, ne znajući ono što ja znam, mnogi reći: Kakvao suludo pitanje.

Evo zašto sam ponovio ovu informaciju.
Mnogi ljudi na nekim forumima znaju da sam ja Kanal medij koji ima konkretan ZADATAK od strane Onostranog da napišem TESTAMENT ZA NOVO DOBA u kojem će se nalaziti NOVE informacije koje treba da koriste Određeni ljudi koji će ostati na planeti Zemlji nakon 2013. godine.
Svakako je interesantno znati (za one koji to ne znaju) da iz Onostranog područja putem moje podsvjesti dolaze do moje Materijalne svijesti impulsi koje moja Materijalna svijest prevodi.
Na taj način dolazim do odgovora koji se odnose na postavljena pitanja od moje strane.
Tako dolazim i do odgovora šta treba da uradim u pojedinim slučajevima.
Uostalom, da ne dobivam odgovore na moja pitanja nema teorije da bih mogao napisati sve nove informacije koje će se nalaziti u TESTAMENT-u.
Naime napisati najlogičniju teoriju Postanka svijeta koja ima u svom izještaju znanstvenu podlogu ipak nije tako jednostavno napisati.
Da je to istina pokazuje nam to da od prije više od 6.000 godina niko nije iznio prihvatljivu logičnu postavku koja ulazi u vrijeme prije Postanka materijalnih formi poznatih nam pod nazivom antimaterija i materija – uz napomenu da iz tog vremena nije iznešena nijedna logička postavka odakle se je pojavila energija - kao i šta Postoji VJEČNO.
Također, tvrdnja crkve da Bog Stvoritelj postoji vječno je veoma naivna postavka.
Čak i znanstvena postavka Velikog praska (Big bang-a), nakon čega je stvoren kozmos, nema u sebi ni malo logike da se je taj prasak stvarno desio.
Konačno, poništavanje postojanja etera od strane današnjih, nazovimo, znanstvenika, može nas jedino uputiti na to da se ti navodni znanstvenici nalaze daleko od toga da prihvate ovu hipotetsku energetsu formu, kao i daleko do mnogih istina koje ulaze u područje njihovog djelovanja.
A medicinari ulaze također u okvire znanosti.
I medicinari su ti koji će vas tvrdoglavo uvjeravati da su oni ti koji liječe tumore – koristeći moderne aparate koji im „kažu sve“.
Jest, da ima izliječenja od strane medicinara ima – ali ima i od alternative.
Zašto sam vam ovo prethodno iznio.
Jednostavno zato jer sam od Onostranog određen da ljudima iznesem istine vezane za mnoge
izmišljene priče koje u nastale od strane jednog broja znanstvenika i medicinara.
Ovdje ja neću iznositi izmišljene priče koje znanstvenici „brane do posljednjeg daha“ kao istinu koja ne može mijenjati – kao na primjer da nema ničeg bržeg od brzine svjetlosti - već ću vam iznijeti istinu od strane medicinara koji će vas uvjeravati da će vam oni pomoći, jer im njihovi aparatim kažu sve.
(Ovdje izdvajam aparate kojim se služe laboratorijsko istraživanje).

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub sep 24, 2011 4:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 17, 2009 12:37 am
Postovi: 64
Lokacija: Crna Gora
Citat:
...koje treba da koriste Određeni ljudi koji će ostati na planeti Zemlji nakon 2013. godine.


Đe se izgubi sad 2012-ta?
:|


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub sep 24, 2011 6:53 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 21, 2011 2:54 pm
Postovi: 18
Lokacija: Time And Relative Dimension In Space
Nek je tebi onostrano reklo da prekines leciti tumor :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub okt 15, 2011 10:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(62898)

Danas je 15. 10. 2011.
Dakle prošlo je 22 dana od mog zadnjeg javljanja.
Razlog ne javljanja je bio taj što sam trebao prije dva dana ići na kontrolu u bolnicu gdje su mi operirali tumore i želio sam da, nakon pregleda, sačekam rezultate.
Svakako je interesantno reći da od dana kada su mi pronađeni tumori nisam uzimao nijednu vrstu lijeka protiv te opake bolesti.
Što se tiče hrane, oko 2 mjeseca prije započetog “križnog puta” supruga i ja smo postali vegetarijanci – bez nekog posebnog razloga.
Nakon pronađenih tumora ja sam dalje jeo svu vrstu hrane koja je etiketirana s BIO+ odnosno zdravu prirodnu eko bio organsku hranu.
Što se tiče voća nisam pretjerano obraćao posebnu pažnju da li padaju pod 100% ekološku prehranu.

Kad sam došao kod doktora na pregled donio sam, kao i obično, ovaj izvještaj kako ne bi ispustio neki važniji detalj mog momentalnog zdravstvenog stanja.

Dubravko Hrnjak
Geboren 22-10-1935

slika

1. Mijn kaak zowel als achter mijn kin zijn sterk verkrampt de afgelopen twee maanden. Ze voelen continu hard aan vooral wanneer ik door slik zowel als wanneer ik mijn hoofd draai.
2. Mijn nek spieren zijn continu aangespannen.
3. Ik heb regelmatig pijn in mijn botten, schouder en rechter sleutelbeen vooral bij het optillen van zware artikelen.
4. Soms kribbelt zowel als een branden gevoel bij enkele molteken.
5. Soms een geïrriteerd en brandend gevoel bij zijn rechter oksel.
6. Soms pijn in zijn rechter schouderblad.
7. Hetzelfde problemen met mijn mond sinds vanaf het begin.

• Afgelopen twee maanden heb ik s avonds een extreem droge mond waarvan ik vaak wakker van wordt.
• bloeddruk zowel als lichaamstemperatuur zijn normaal.
• afgelopen 2 weken voel ik s ochtends een beetje misselijk.
• bij de jaarlijkse bloed onderzoek bij de huisarts was alles normaal behalve zijn BNP is 70+, dit wordt weer over 6 weken opnieuw geprikt.
• s nachts wordt hij regelmatig wakker en over dag val ik regelmatig in slaap op de bank.
het gevoel alsof ik stik vooral s nachts.
• het gevoel alsof ik stik vooral s nachts.
• mijn rechter arm is heel erg zwak en als ik iets daarmee probeert op te tillen wordt mijn onder arm zwaar verkrampt.
• rechts achter in mijn hals is heel erg ingezakt.
• zowel mijn Huisarts als mijn tandarts zeggen dat ik temporal mandibular gewricht (TMJ) heb, kunnen jullie iets hieraan doen om dit te verlichten.

Vragen:
- ik wil graag opnieuw een echo van mijn hals gebied en eventueel een PET scan.

Ovaj izvještaj je napisan na nizozemskom jeziku kojeg neću da prevodim.
Ako neko od vas zna taj jezik može prevesti, no iz urađene skice koju sam uradio mnogi mogu zaključiti o čemu se radi.
Uglavnom, mjesta označena s brojevima su pretjerano zategnuta.
Ako je kod nekih prisutna bol, ta bol je prisutna radi oštečenja nekih živaca.

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 125 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz