Sada je: čet maj 16, 2024 2:26 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub sep 01, 2007 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Nastavak

Pregledavši moje postove od prvog posta kojeg sam objavio na ovom forumu ustanovio sam da je kompletan tekst dosta “rastrgan”.
Zato sam odlučio da ubuduće tekstove koje ću objaviti na ovom forumu ne vežem s tekstovima na forumu.hr.

Za prvo “dotjerivanje” nastavit ću s informacijama koje su vezane za tekst od Petka Aug 17, 2007 9:42 pm i Subote Aug 18, 2007 10:31 pm a koji se vode pod mojim brojevima (3375) i (3573).
Na kraju teksta (3573) se nalazi ovaj pasus:
...Ipak, kako znam da će biti onih koji bi htjeli znati vrijednosti slova i brojeva u šifri - evo kratka informacija.
Temeljna šifra glasi:
G-Z-P /(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M/ D(+);“Y”;"E1;ex";"A";"E2;ey"
– odnosno:
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey"



Dakle evo objašnjenje za slova i brojeve koji se nalaze u temeljnoj šifri..
***G:
Koji će broj zamjeniti G to ovisi od broja pod kojim se u sistemu Kosmičkog Uma vodi Određena galaksija.
Naša galaksija, Kumovska slama, vodi se u sistemu Kosmičkog Uma pod brojem: 18 - koji broj je diktiran s time što se naše Sunce nalazi 25.920 godina svjetlosti od centra Galaksije.
Zbrojimo li brojeve: 2+5+9+2+0 = 18.

***Z:
Koji će broj zamjeniti Z to ovisi od udaljenosti zvijezde (sunca) od središta galaksije i brzine njenog kretanja oko središta galaksije.
Naše Sunce je udaljeno od središta galaksije 25.920 godina svjetlosti i kreće se brzinom od 233 km/sek.
Zbrojimo li: 2+5+9+2+0+ 2+3+3 = 26.

***P:
Koji će broj zamjeniti P to ovisi od mjesta na kojem se nalazi planeta od Svoje zvjezde (sunca).
Kako se Zemlja nalazi na trećem mjestu od Sunca to broj koji zamjenjuje P = 3.

***(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M/
Što se tiče brojeva koje će zamjeniti neku od vrijednosti (M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M;o njima sad neću iz tog razloga jer su te vrijednosti veoma spektakularne.
Jedino sad mogu iznijeti njihove vrijednosti koje su nama prepoznatljive kao brojevi: 13,18,23,28,32,43,53.

***M;
Koji će broj zamjeniti M (da li M1- M2...) to ovisi od D, ili (+).

***D) je datum, čiji je zbir brojeva u tom datumu vezan za jedan od brojeva Mreža ili Među-mreža (13-18-23-28-32-43-53).

***(+) je dodatak datumu; za koji je vezana osoba ili događaj – (ako su vezani za šifru pod kojom se vodi u sistemu Kosmičkog Uma).
(+) dodatak datumu se može, od nas; ljudi, prihvatiti kao spekulativan dodatak.
No upravo s tim dodatkom je preko Kozmičkog Uma data mogućnost da Sve što postoji u kosmosu dobije svoju šifru.

*** “Y” označava vrijednost zadatka osobe, događaja – (koja stoji u Zapisu).

*** “E1;ex” se odnosi na Sekvence slobodne volje osobe (ili osoba) koja je (ili su) duhovno vezani za događaj.

*** “A” se odnosi na vrijeme početka aktiviranja “duhovne vrijednosti”osobe ili događaja .

*** “E2;ey” se odnosi na Sekvence po zadatku koji stoji u Sudbinskom zapisu.

Onima koji su pročitali moju Autobiografiju trebalo bi biti poznato da sam u 53-ćoj godini života DOBIO enormni bioenergetski potencijal, nakon čega sam počeo iscjeljivati ljude bioenergijom.

Prema tome, momenat kada sam dobio enormnu bioenergiju je bio “obilježen” u mojoj Monadi pod šifrom:
18-26-3; (M1-M2-... -M4-M5-M6-...)23/ 22101935; 1; "E1;ex"; "53". "E2;ey"

Dakle prema pokazateljima koje sam iznio (a i koje još nisam iznio) – sve materijalno u kozmosu je kompjutezirano, a to znači da se Sve anorgansko i organsko nalazi pod Sugestivnom simulacijom.
Znači i ljudi.
Iako, ljudima je DAT (od strane Vodećih vrijednosti Viših sfera) najveći postotak Samosvijesti čija je latentna moć (potajna, skrivena moć) djelotvorna pri stvaranju Samovolje.

Nemojte da vas ova informacija “izbaci iz ravnoteže” – (ako je vaše mišljenje da čovjek posjeduje 100-postotnu samosvijest, samovolju).
Naime onog dana kad će ljudi shvatiti da od svog postanka žive unutar Sugestivne simulacije uvidjet će da i nije tako strašno biti simuliran, svakako na način na koji smo mi ljudi, a i sve ostalo, simulirani.
I tad će mnogi uvidjeti da je u stvari bilo strašno što ljudi nisu znali da žive pod simulicijom.
Naime, tek tad će shvatiti koje su sve gluposti radili sa svojim relativno malim postotkom Slobodne volje, koja im je DATA od strane Prirode i Stvoritelja.

Uostalom, da ljudi (živa bića) dišu po svojoj Slobodnoj volji – sigurno je da bi u nekom momentu mnogi zaboravili disati.
To se svakako odnosi i na ostale radnje onih funkcija koje su je DATE u nadležnost Vegetativnom živčanom sistemu.

Ili, da se insekti, ptice… ne nalaze pod simulacijom, mnoge biljke ne bi postojale - jer insekti, ptice… jednostavno, svojom svješću, ne bi vršili oprašivanje.

Ili… previše je tih ili da bi ih sve iznio u ovoj knjizi

Nastavak slijedi

(4784)

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 05, 2007 4:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(5166)

Nastavak

Mislim da ste mogli shvatiti da Kosmicki Um koristi Razne kombinacije kod "vezivanja" Zapisa za ONO; koje je vezano za Zapis.
Svakako - PRIRODA i Stvoritelj su preko Kosmickog Uma morali vrsiti razne manipulacije kod postavljanja kombinacija za sifre - radi nemoguce zamislivog broja Zapisa i sifri (za čitav Sunčev sistem).

No da se razumijemo.
Nigdje u prostoru zvjezdanih sistema, u našem slučaju Sunčevom sistemu, nisu u Astralima ZAPISANE Šifre onako kako sam ih ja napisao i objavio.
Zato sam i objavio u subotu Aug 18, 2007 11:31 pm, pod mojim brojem (3573), tekst iz kojeg se može zaključiti da je Jedan IMPULS taj koji aktivira Memoriju koja se nalazi u Monadi (kao i na PC tvrdom disku) i na taj način možemo svjesno (tokom meditacije) ili nesvjesno (jednostavno Nametnutom Mišlju koja nije Aktivirana od strane Materijalne svijesti čovjeka kod kojeg se je pojavila Misao) doći, putem Podsvijesti, do informacije koje stoje u Zapisu - opet u vidu Impulsa.

Da bih bio jasniji poslužimo se ovim primjerom.
Uzmimo, za ovaj primjer, da je početna Vrijednost Impulsa = "X1" - koji u sebi nosi vrijednost koja je izražena u vidu Frekvencije (koja se, opet, odražava kao Vrijednost od npr. o,oo1 titraja/Određeno vrijeme).

- Dakle imamo "X1"

- Kad ste ušli u stranicu "X1" (koja ima u sebi dosta teksta) prije svega uradite ovo: Stisnite tipku na tipkovnici Ctrl+F i u prozor tražilice upišite X

- Nakon toga ćete moći pročitati JASNU Poruku u dužoj formi koja će vam dati na znanje šta možete očekivati nakon 50 metara, ako se ispod markiranog kruga nalazi znak X

Možete li razumjeli našta vas navodim.
Možete li razumjeti da je dovoljan JEDAN Impuls Određene frekvencije koji će zamjeniti kompletnu šifru koja glasi:
G-Z-P /(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M/ D(+);“Y”;"E1;ex";"A";"E2;ey"
– odnosno:
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey

Svakako, za čovjeka nezamislivo malom promjenom Određene frekvancije dobiva se nova šifra - koja je svakom slučaju Vezana za svoju početnu Vrijednost impulsa.


Ovo sam vam iznio iz tog razloga da bi shvatili, kao sto cete kasnije saznati, da u nekim slucajevima P&S (odsad; P&S = PRIRODA i Stvoritelj) koriste brojeve da nam preko Kosmickog Uma a putem sifre "iznese pricu Buducnosti".
Tako je na primjer u datumu rodenja i smrti Einsteina dato ljudima Zemlje na znanje da ce na toj planeti svakako doci do Treceg svjetskog rata u kojem ce se koristiti ATOMSKO ORUZJE.

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 09, 2007 4:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Kako smatram da je ovaj dijalog između mene i diskutanta na forumu.hr veoma intsresantan to ću ga kopirati i na ovom forumu.

gocat:
Da li to znaći da zbroj u brojeva u datumu D, moraju dati jedan od 13..53 brojeva?
Ako je onda zbroj u D 32, onda će M biti 32?
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)32/23081981(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey"
Jel bi sad trebalo nekako M uvrstiti u ove brojeve 13..53 ili što vidim iz te jednadžbe?


tombola33:
Kako se tvoj Spirit vodi (i) u Astralu 28 razlog je da ti moram odgovoriti na tvoje pitanje - s primjerom.

Uzmimo za primjer Albert Einsteina
Rođen Ulm, 14. 03. 1879. = 1+4+ 3+ 1+8+7+9 = 33
Umro: Princeton, 18. 04. 1955. = 1+8+ 4+ 1+9+5+5 = 33

Inace, (za Einsteina) kompletna prica PRIRODE glasi ovako.
rođen: Ulm............. 14. 03. 1879.
Umro: Princeton...... 18. 04. 1955.
14
18
----
32

3.
4.
----
7 - dakle upisan u svim astralima

1879
1955
-------
3834 = 18 Osnovni Astral gdje se nalazi CENTRALNA Monada ŽIVUČEG Einsteina.

I sad možemo iznijeti neke podatke za Osnovnu šifru Einsteina:
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey

18-26-3 /(13-18-23-28-32-43-53)=konstanta
M=svijest Einsteina uključena u svih 7 astrala/
D=33+2023= (astral 13=Nobelova nagrada) u kom se nalazi i šifra budućeg rata sa godinom rata;
“Y“=1=vrijednost zadatka za ljude”;
"E1;ex=sekvence slobodne volje";
“A“=21=produhovljenje”;
"E2;ey=sekvence iz života"

Dakle iz ovog se vidi da D nije Direktno vezan za brojeve astrala - već zajedno sa +.

Produhovljenje: Imao je pet godina kad je dobio prvi kompas, i to je događaj kojeg se i sam kasnije rado sjećao.
Snažno ga je impresionirala magnetska igla kojom je upravljala neka nevidljiva sila.
1879 + 5 = 1884 = 21
(Svakako, da je poznat točan datum, odnosno točno vrijeme kad je dobio prvi kompas - ovaj broj 21 bi se, radi nas ljudi, sigurno uklopio u jedan od 7 brojeva Astrala).

I još neki primjeri za razumjevanje ovog koje iznosim.
Svakako je interesantno navesti da je Einstein između 1905. i 1925. godine promijenio naše razumijevanje prirode na svim razinama, od najmanjeg fotona pa do svemira kao cjeline.
Dakle 1905 + 1925 = 32

U ožujku 1905. godine Einstein je poslao u tada vodeći njemački časopis iz fizike Annalen der Physik članak pod naslovom Razmatrajući heuristički pogled prema emisiji i transformaciji svjetlosti. U tom radu iznio je novo razumijevanje strukture svjetlosti. Zaključuje da svjetlost ima dvojnu prirodu: ovisno o tipu eksperimenta, svjetlost će se ponašati kao čestica ili kao val. Diskretne, neovisne čestice energije od kojih se svjetlost sastoji kasnije su nazvane fotonima.
Dakle 3 + 1905 = 18

Einstein je uspješno objasnio fotoelektrični efekt pomoću koncepta fotona, što mu je donijelo i Nobelovu nagradu 1921.
Dakle 1921 = 13

Itd... itd...


(5346)

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 13, 2007 9:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(5553)

Nakon tog mog odgovora gocat se ponovno javlja s pitanjima - na koja mu odgovaram:
E moj gocat,
da čitaš moje tekstove ne bi mi trebao postavljati ovakva pitanja.

1. Po čemu si to zaključio da je moj astral 28?

Piše u tvom datumu rođenja.

2. Da li je M kod Einsteina onda 7?

Ne mješaj broj od 7 astrala (koliko ih ima u našem Sunčanom sistemu) s Vrijednosti koju nosi svaki astral posebice.
Dakle pitanje ti je totalno bez veze.
Uostalom, prouči bolje tekst koji se odnosi na shemu 1 i shemu 2 na 4-toj stranici ovog topića kojeg sam ja signirao sa svojom šifrom (3,403).
(na galaksiji Aug 15, 2007 11:03 pm; pod "mojim" brojem 3375

3. Od kuda ovaj 2023?

Sa interneta iz vremena kad si ti još bio mali dečec.
Naime, Treći sv. rat bi po Numerološkim vrijednostima trebao započeti 8/9. 09. 2023. godine.
Svakako bi mi bilo drago da je informacija netočna.

4. Jel onda D 2056?

Nije.

5. Kako se određuje točka prosvijetljenja? Npr zašto to možda nije datum kada je predstavio čuvenu E=mc2, ili neki drugi trenutak? Zašto se ne mjeri npr broj mjeseci od trenutka rođenja?
U prvom primjeru zbrajali smo godinu rođenja sa godinom prosvjetljenja. Zašto sada zbrajamo godinu u životu i mjesec u godini? Kako znamo kada događaj mjeriti od rođenja a kada od trenutne godine?


I ovo sam već objavio:
"Mislim da ste mogli shvatiti da Kosmicki Um koristi Razne kombinacije kod "vezivanja" Zapisa za ONO; koje je vezano za Zapis.
Svakako - PRIRODA i Stvoritelj su preko Kosmickog Uma morali vrsiti razne manipulacije kod postavljanja kombinacija za sifre - radi nemoguce zamislivog broja Zapisa i sifri (za čitav Sunčev sistem)...

Uz ovo još i ovo:
Ja sam mnogo puta objavio da Informacije o brojevima NE IZNOSIM JA već te Informacije dolaze do moje Materijalne svijesti LATENTNIM Putem - što znači da ODNEKUD (do mog DNA; i dalje) stižu Nečije MISLI, koje se nameću mojoj Materijalnoj svijesti - stvarajući nešto; kao moju Misao.
Dakle ja MISAONO postavim pitanje i nakon toga do moje Materijalne svijesti dolaze MISAONI odgovor (koji je vezan za to pitanje).

Uostalom, objavio sam i to da sam ja u ovom životu "produhovljen" u svojoj 53-ćoj godini života.

Sad, tko u to ne vjeruje to je njegova stvar.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 13, 2007 9:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
No, mislim da nije loše objaviti i ovoj velebni diskus jedne dugogodišnje forumašice sa forum.hr

Quote:
lala kaže:
došla sam na ovu temu samo jer sam krivo pročitala
-umjesto delijina-debljina...
mislila sam neki alternativni način za mršavljenje pomoću viska, kristala..
.kao igra brojeva-konfekcijskih
iđem sad na orbitrek
(javite kad dođete do nečeg tako korisnog)


Odgovor:
OVO GORE NAM NUDI SPOZNAJU, KAO NEOBORIVI DOKAZ, DA SE "REINKARNACIJA" (PONAVLJANJE) OSTVARUJE.

Naime jedno NEREINKARNIRANO živo biće, kojeg nazivamo čovjekom (dajmo mu oznaku XY) pokazuje se u Prvom životu kao totalni Idiot.
(Primjedba: dakle ne vređajmo idiote pogrdno - jer oni ipak nisu krivi što su Prvi puta rođeni).

Nakon Prve "Reinkarnacije" kod XY se tokom života pokazuju momenti samosvjesnosti.
Počinje sam da se služi žlicom, vilicom, nožem... a katkada izgovara suvisle riječi.

Tekar nakon Treće "Reinkarnacije" XY pokazuje neke odlike normalnog čovjeka - no slabo pamti, teško uči... još uvijek ne pokazuje znakove samostalnosti.

O toj grupi ljudi je objavljen članak:
Trećina čovječanstva mentalno poremećena
Zaključak istraživanja o mentalnim oboljenjima što ga je objavio ugledni medicinski časopis Lancet je da svake godine od nekog oblika mentalnog poremećaja pati čak 30 posto svjetske populacije, od čega dvije trećine ne prima nikakvu terapiju ili ona nije adekvatna. Prema podacima Svjetske zdravstvene organizacije (WHO), mentalne bolesti čine 14 posto globalnih bolesti, ali zbog zanemarivanja ili neadekvatnog tretmana mentalna oboljenja često rezultiraju onesposobljenošću pacijenata za normalan život.
BBC... http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/6977262.stm

Uglavnom, mentalno poremećeni treba da se "Reinkarniraju" NAJMANJE Deset puta (u ovo spada ova lala) da bi postali Normalni.

Do 30 "Reinkarnacija" XY neće vjerovati ni u šta koje ulazi u predmet Ta meta ta physika.
Tek nakon 30 "Reinkarnacija" kod XY se pokazuje interes u vezi "paranormalnog", ali ne ulazi u bit predmeta jer se plaši tajni koje okružuju to "paranormalno"...

Na kraju, to sam već objavio, Ponavljanje ("Reinkarnacija") se kod ljudi može ostvarivati max. 210 puta.

(5558)

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 18, 2007 11:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(5931)

Jest da na ovom forumu ima otvoren topik Treći svjetski rat, no kako je ovaj „moj rat“ vezan za informacije na mojem topiku: Igra brojkama... to mislim da je bolje da se tu i nađe.
Inače, tekst koji slijedi je napisan u desetljeću prije nego je nastupio 21. vijek uz napomenu da sam posljednjih dana izvršio veće korekcije u tekstu.
Dakle:

"ZABAVNI BALKAN ili TRECI SVJETSKI RAT"

Covjek ne treba biti prorok da ne moze da shvati da se svakim danom stvaraju "sve bolji uslovi" da zapocne Treci svjetski rat (koji treba, vjerovali ili ne, zapoceti na prostorima Balkana dana 8/9.09.2023. godine).
No odmah da navedem da to nije objava u vidu proročanstva, već studirajući ranije ratove koji su se odigrali na Zemlji numerološkom vjerovatnoćom sam došao do tog datuma.
Jest, postoje i drugi datumi kao mogući da započne taj Treći rat no u nijednom drugom, osim ovom najavljenom, se ne pokazuju brojevi 8, 9, 13, 18, 23, 28 i 33.
Jest, zelio bih (kao i mnogi drugi) da se taj rat ne dogodi; ni prije tog datuma, niti tog datuma, niti kasnije.
Svakako da imate pravo da kazete da je ovo ludo - ali samo do pred kraj 2023. godine.
Tad ce se sve dokazati - ukoliko Najviši krugovi ne smognu snage da PONIŠTE Memoriju III.rata..
Onda će ovo moje biti ludo - što ću javno priznati.

Sad cu vam iznijeti informaciju koja izlazi cak i iz okvira naucne fantastike.
Mnogi već znaju da ja vec 19 godina, dakle od 1988. sam svjestan da je Moj MATERIJALNI SISTEM SVIJESTI "ukljucen" u "KOSMICKI INTERNET SISTEM" - koji SISTEM mnogi nazivaju Kosmickim Umom.
Iskreno, prvih dana po "ukljucenju" sam pomisljao da mi je mozda um poremecen, no kako mi je veoma brzo pruzeno MNOGO dokaza da moja Materijalna svijest stvarno ostvaruje kontakt sa Nekom SVJESCU koja NIJE MOJA, to sam ubrzo shvatio da sam savrseno zdrava osoba.
Jest, moram priznati da mi je trebalo dosta vremena da bih Prepoznao SVOJU Misao (dakle Misao koju tvori MOJ Sistem MATERIJALNE svijesti) od Misli koja NIJE Moja (dakle od Izvantjelesne misli, koja mi se cesto namece kao Moja misao).
I upravo zato sto je Moj MATERIJALNI SISTEM SVIJESTI "ukljucen" u "KOZMICKI INTERNET SISTEM" ja mogu dati odgovor na na mnoga pitanja koja zadiru u Paranormalno, a svakako i Normalno spoznajno podrucje.

Sad da vam postavim pitanje:
Mozete li prihvatiti informaciju da je GENERALNA Priroda SVJESNA Svega sto se u njoj, Prirodi, desava?
Ako ne mozete tad cete tesko moci prihvatiti informacije koje slijede.
Ako mozete, onda cete moci prihvatiti i konstataciju da je Kosmos ipak UREDJENA SREDINA u kojoj vladaju Opci zakoni koje je POSTAVILA Generalna Priroda.

Nakon ovoga saznajte jos i ovo.
Jos prije stvaranja kosmosa Stvorena je (od pramaterije, pratvari) SUPSTANCIJA Postanka (Jin i Jang) - nakon toga Energetski centar (Empirej, Nemesis) - da bi preko tog Centra bile stvorene Energetske mreze (Strune i Superstrune) u kojima se nalaze Energetska polja (Monade, odnosno “nebeski tvrdi diskovi”) gdje se odlazu Memorijski programi koje su Zamislile Vrijednosti koje će po stvaranju kozmosa tvoriti Kozmički Um, za kog možemo slobodno reći da je to Sistem koji je među prvima nastao u Prirodi.
Po tim Programima su djelovale, i djeluju, po stvaranju kozmosa, Kosmicke sile da bi se u "svakom kutku" kosmosa odvijalo SVE ONO sto treba da se u Odredjenom vremenu Odvija.

Kako ovo, “Jos prije stvaranja kosmosa Stvorena je (od pramaterije, pratvari) SUPSTANCIJA Postanka (Jin i Jang) - nakon toga Energetski centar (Empirej, Nemesis) - da bi preko tog Centra bile stvorene Energetske mreze (Strune i Superstrune)”, ne bi bila samo tlapnja jednog “kvazi istraživača Nepoznatog” iznijet ću ovu znanstvenu spoznaju koja je nedavno objavljena u javnim glasilima:
- Prema najnovijoj računalnoj simulaciji tijela u svemiru prvotno su bila uobličena u dugačke niti koje su se prostirale svemirom u dužini od nekoliko tisuća svjetlosnih godina. Njih je u nov oblik preformulirala tamna tvar, o kojoj znanstvenici ne znaju puno budući da je nevidljiva. Tamna tvar ne emitira niti reflektira svjetlost, ali gravitacijski djeluje na vidljive tvari. Znanstvenici smatraju kako se čak tri četvrtine svemira sastoje od tamne tvari, pa se nadaju da će im istraživanje vezano uz ovu simulaciju pomoći u razumjevanju njenih osobina.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/6993870.stm

I samo onako, usputno, ovo (uz ostalo koje ide uz Postanak) ja znam već 18 godina - koje sam, djelomično, prije nekoliko godina objavio i na Monitor forumu hr.
...

Znamo, u "jednom kutku" kozmosa se nalazi Zemlja... covjek, ljudi.
A upravo navedene Kosmicke sile djeluju na svijest Odredjenih ljudi da URADE ono sto treba da URADE da bi se ODIGRALO ono sto treba da se ODIGRA na Planeti, a sto stoji, svakako, kao Memorija u Energetskim poljima...

Primjedba:
Kosmicke sile su cjelokupna masa SVIH SILA u kosmosu, i te SILE tvore Stvoritelja (kojeg neki nazivaju Bogom, neki Alahom, neki Jahveom...
Uz ovo samo da navedem da je i SVAKA Misao potencijalna (dakle ne samo ljudska) - što znači da u sebi nosi skrivenu, dakle latentnu moć da djeluje kao Sila.
Da bi razumijeli: skrivenu, dakle latentnu moć - takvu moć pokazuju npr. potencijalni lijekovi.

A da je Misao potencijalna, mislim da je dovoljno iznijeti samo ovaj izvještaj (od mnogih koji su nam u posljednje vrijeme ponuđeni od strane znanstvenika istraživača):
25-godišnjak snagom misli upravlja kompjuterom
- Stručnjaci američke kompanije Cyberkinetics Neurotechnology Systems razradili su način kako kontrolirati kompjuter bez upotrebe miša, na primjeru 25-godišnjeg kvadriplegičara koji upravlja kompjuterom samo uz pomoć konektora spojenog na njegovu lubanju i sto malih senzora implantiranih u mozak. Iako takav način rukovanja kompjuterom nije baš praktičan poput uobičajenog, sustav omogućava da korisnik svojim mislima koristi TV, pregledava e-mail i igra igrice. Sustav nije savršen već se pokazao funkcionalnim 70 posto vremena, pa ćemo još pričekati dane kada ćemo igrati Doom 3 bez korištenja ruku, samo snagom svojih misli.
http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=s ... rainspower

Ne vjerujete u istinitost prethodno iznesenog?
Pa i ne trebate ako to ne mozete ili ne zelite.
Ipak citajte dalje, onako, radi zabave, jer mozda ce vam ovaj tekst opustiti napregnute zivce (koji su svakako napregnuti radi momentalne situacije u kojoj se svijet nalazi DANAS, a "ovako kako ide" bit ce vam zivci jos vise napregnuti SUTRA).

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 19, 2007 10:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Sad mi jos odgovorite i na ovo pitanje:
Mislite li da je Prirodi (KOJA MISLI) sa Stvoriteljem (KOJI STVARA) bilo NEMOGUCE da u Zajednistvu, u kosmosu, Stvore Energetske centre (Nemesis galaksija - Nemesis zvjezdanih sistema) preko kojih ce stvoriti Energetske mreze koje su formirane od Energetskih kanala (struna i superstruna) koji u svojem MIMOILAZENJU tvore Energetska polja (monade), koja Polja mozemo u potpunosti poistovjetiti s nama poznatim kompjuterskim tvrdim diskovima.
Na taj nacin bi u kosmosu bio PROVEDEN Kosmicki Internet sistem, a u tom bi se slucaju u navedenim Energetskim poljima mogli naci utisnuti Zapisi po kojima ce se odvijati Dogadaji, koji trebaju da se odvijaju po zapisanom.
Konacno, u tom slucaju bi svaki Zapis MORAO biti Sifriran.
Svakako, ta informacija nas navodi na mogućnost prisustva Kolektivne svijesti.

A da je u kozmos komjuteriziran to nam govori informacija po kojoj su i živa bića, dakle i čovjek, stvoreni po osnovnim modelima kompjuterske tehnologije.
Da ne bih ostao samo na pretpostavci evo moje kompletne studije koja se tiče usporedbe Čovjeka s Kompjuterom.
...”Dakle, prema pokazateljima koje sam iznio (a i koje još nisam iznio) – sav kozmos je kompjuteriziran.
I mi ljudi smo, od Prirode i Stvoritelja, stvoreni Biokompjuteri (što nas čini Bioandroidima – što nas navodi na spoznaju da se nalazimo unutar simulacije.
Možete li ovo prihvatiti?
Ako ne možete, onda evo i Trećeg pokazatelja koji nas upućuje na to da shvatimo; da neko djeluje na naš Materijalni i Duhovni razvoj od začeća do smrti.
Taj Treći pokazatelj je nepobitna sličnost između čovjeka i svega što je vezano za kompjuter – koja se sličnost uostalom već i mogla uočiti i iz mojeg ranijeg izlaganja.

Dakle analizirajmo živog čovjeka s kompjuterskom tehnologijom.
(Napomena: Oni koji ne poznaju u detalje tu tehnologiju teško će moći u potpunosti poistovjetiti te totalno različite; a ipak identične vrijednosti).
Pogledajmo.
(ČOVJEK); Leđna moždina =
(KOMPJUTER); Matična ploča (Motherboard)

(ČOVJEK); Središnji živčani sistem. koji prenosi impulse da se stvori misao ili slika na (NEVIDLJIVOM EKRANU) u Mozgu =
(KOMPJUTER); Dodatna kartica koja prenosi signale preko sistema da se stvori slika na Ekranu.

(ČOVJEK); sve je povezano Endokrinim žlijezdama, memorijskim stanicama, Žilama, Živcima, Crijevima i Organima za različite potrebe – i sve to je ograđeno s kostima i kožom =
(KOMPJUTER); sve je povezano Karticama sa Čipovima, Žicama, Dodatnim karticama i uređajima za različite potrebe – i sve to je ograđeno limom i plastikom

ČOVJEK posjeduje ekstremitete koji mu služe kod: traženja Opipom, stvaranja Otisaka, kod stvaranja zvučnih efekata – što nas navodi da ih uporedimao s Mišom, Štampačem, Zvučnikom.

Ako bi sveli, kod ČOVJEKA, Osjetila za receptore u jednu vrijednost – tu vrijednost bi mogli bez razmišljanja izjednačiti sa Tasturom KOMPJUTERA.

Dalje, to što ja za ČOVJEKA Vegetativni (Autonomni) živčani sistem – to je za KOMPJUTER; BIOS (software koji posreduje između hardwarea i operativnog sistema i raznih drugih aplikacija).

A Stanice koje su ''ugrađjene'' u ČOVJEKA možemo prihvatiti kao bipolarne i unipolarne tranzistore, kondezatore... koji su ugrađeni u KOMPJUTER.

Uostalom, zar nas već i virusi, uzročnici mnogih bolesti, ne mogu asocirati na kompjuterske viruse.

Dakle, ako prethodno prihvatimo za ozbiljno – tad nam nije teško shvatiti da su Priroda i Stvoritelj morali uraditi (i) za živog ČOVJEKA “Svedržiteljski kompjuter” (Netwerk) preko kojeg će na njega moći djelovati da prima impulse, koji će biti PREVEDENI u informacije koje će, na kraju, često biti registrirane kao misao koja će se pojaviti u mozgu.

No odakle dolaze impulsi do živog čovjeka.
Dolaze iz Vantjelesnog Spiritualno-memorijskog polja (Monade) kojeg možemo po funkciji izjednačiti s kompjuterskim Tvrdim diskom.
(Tvrdi disk je elektronički uređaj koji se koristi za pohranu podataka kao npr. Upravljačkih programa, korisničkih programa i drugih informacija).

Na kraju analize Čovjek = Kompjuter iznijet ću i ovaj podatak.
Čipove, koji se nalaze ugrađeni na karticama koje se nalaze u kompjuterskoj aparaturi, možemo po funkciji izjednačiti sa besmrtnim extra-genima koji se nalaze “ugrađeni” u čovjeku, vjerojatno, na besmrtnim extra-kromosomima.
Iskreno, možda naziv besmrtni extra-geni nije ispravan, no kako mi je taj naziv formalno nametnut još prije desetak godina to ću ga i dalje koristiti u svojim tekstovima.
I pitam se, ne djeluju li upravo na te besmrtne extra-gene neki faktori koji ne samo da stimuliraju diobu stanica već imaju još neke dodatne funkcije, kao na primjer da prenose impuls-informacije koje, po potrebi, trebaju da stignu iz Viših sfera do Određenih neurona u mozgu čovjeka – i obratno.
U tom slučaju bi se i teoretske postavke G.Haberlandta i A.G.Gurviča (po kojima postoje nekromosomi, desmosomi i mitogenske zrake) mogle prihvatiti - a to znači da bi mogli prihvatiti i spoznaju po kojoj se (…i) čovjek nalazi unutar simulacije.
Uostalom, zar nas ne može navesti na tu spoznaju i saznanje da se kromosomi sa genima nalaze unutar tvari želatinozne konzistencije (nonbasic chromosomal proteins) – koju tvar je “čovjek nazvao”: matrix.

Neću ulaziti u to da li ćete sve prethodno iznešeno prihvatiti za ozbiljno – ali ja to mogu i moram prihvatiti jer posjedujem velik broj ličnih pokazatelja i dokaza da su Priroda i Stvoritelj prvo stvorili čovjeka u obliku biokompjutera – da bi u ovom vremenskom periodu razvoja čovjeka djelovali da i on sam stvori aparat koji se po funkciji može izjednačiti s biokompjuterom.

Nastavak slijedi

(6016)

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 19, 2007 10:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Oprosti na maloj primjedbi ( koja je subjektivna i nema većeg značenja na ostatak materijala ):
Citat:
Dalje, to što ja za ČOVJEKA Vegetativni (Autonomni) živčani sistem – to je za KOMPJUTER; BIOS (software koji posreduje između hardwarea i operativnog sistema i raznih drugih aplikacija).


Bios samo pokreće matičnu ploču i osnovnu komunikaciju sa uređajima, dakle, hardwerom. Podešavanje biosa znači sinhroniziranje hardwera.

Citat:
BIOS refers to the firmware code run by an IBM compatible PC when first powered on. The primary function of the BIOS is to prepare the machine so other software programs stored on various media (such as hard drives, floppies, and CDs) can load, execute, and assume control of the PC[3]. This process is known as booting up.

BIOS can also be said to be a coded program embedded on a chip that recognizes and controls various devices that make up the PC. The term BIOS is specific to personal computer vendors. Among other classes of computers, the generic terms boot monitor, boot loader or boot ROM are commonly used. Boot is short for bootstrapping.


http://en.wikipedia.org/wiki/BIOS

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 19, 2007 11:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 15, 2007 11:37 am
Postovi: 22
Lokacija: Čardak ni na nebu ni na zemlji
tombola33 je napisao/la:

Podsjećam vas na Sedam brojeva: 13, 18, 23, 28, 32, 43 i 53.


Što se tiče mog Ovoživotnog razvoja - sve se je odvijalo ovako:
* Početkom 1935. godine moja je majka ostala trudna.
Dakle 1+9+3+5 = 18
(Usputna primjedba: moji roditelji to nisu planirali - i to znači da je moja majka postala trudna po Zapisu).

* Početkom 5-tog mjeseca 1935. stvara se kontakt između Energetskog polja mojeg Spirita (Monade mojeg Spirita) i Određenog ekstra kromosomskog gena oblikovane bebe u stomaku moje majke.
* Tad "dobivam" Spiritualno obilježje koje će djelovati da se moj život odvija po Zapisu.
Dakle 5+ 1+9+3+5 = 23.

(Usput rečeno, moje Energetsko polje je u Sistemu Kozmičkog Uma; šifrirano Šifrom:
G.Z.P;s.13,18,23,28,32,43 i 53;A(a/o)n;tub;tvb)

* Konačno, rođen sam 22.10.1935 = 2+2+1+0+1+9+3+5 = 23




Mozes li,molim te,malo pojasniti po kojim kriterijima se,pri računanju tih brojeva,odabire hoće li u račun ući samo godina ili godina i mjesec ili godina,mjesec i dan?

Npr.:
Osoba rođena 01.12.1981 će računajući dobiti broj 23 jer je
1+1+2+1+9+8+1=23
ali ako kažemo da je osoba rođena početkom 12-og mjeseca 1981 dobijemo broj 22 jer je
1+2+1+9+8+1=22
isto tako može se ustvrditi da je dotična osoba rođena krajem 1981 iz čega proizlazi broj 19 jer je
1+9+8+1=19 . :|

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 20, 2007 3:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Jack987 je napisao/la:
Oprosti na maloj primjedbi ( koja je subjektivna i nema većeg značenja na ostatak materijala ):
Citat:
Dalje, to što ja za ČOVJEKA Vegetativni (Autonomni) živčani sistem – to je za KOMPJUTER; BIOS (software koji posreduje između hardwarea i operativnog sistema i raznih drugih aplikacija).

Bios samo pokreće matičnu ploču i osnovnu komunikaciju sa uređajima, dakle, hardwerom. Podešavanje biosa znači sinhroniziranje hardwera.
[quote]


(6115)

Jack987,
Zahvaljujem ti na tvojoj maloj primjedbi - koja je za mene ogromno velika.
Naime ja pišem knjigu, a u toj knjizi neće smjeti biti grešaka.
Čak ni malih.

Svakako sam iskoristio ovaj momenat da još malo dotjeram drugi dio ranije objavljenog teksta - koji sad izgleda ovako:
(Napomena: Izmjene će biti naglašene svjetloplavim slovima):
..."Dakle analizirajmo živog čovjeka s kompjuterskom tehnologijom.
(Napomena: Oni koji ne poznaju u detalje tu tehnologiju teško će moći u potpunosti poistovjetiti te totalno različite; a ipak identične vrijednosti).
Pogledajmo.

(ČOVJEK); Leđna moždina =
(KOMPJUTER); Matična ploča (Motherboard)

(ČOVJEK); Središnji živčani sistem. koji prenosi impulse da se stvori misao ili slika na ''EKRANU'' u Mozgu (čije postojanje je za ljude nepoznanica). =
(KOMPJUTER); Matična ploča sa Dodatnom karticom (koja je povezana s matičnom pločom) koja prenosi signale preko sistema da se stvori slika... na Vidljivom Ekranu.

(ČOVJEK); sve je povezano Endokrinim žlijezdama, memorijskim stanicama, Žilama, Živcima, Crijevima i Organima za različite potrebe – i sve to je ograđeno s kostima i kožom =
(KOMPJUTER); sve je povezano Karticama sa Čipovima, Žicama, Dodatnim karticama i uređajima za različite potrebe – i sve to je ograđeno limom i plastikom.

ČOVJEK posjeduje ekstremitete koji mu služe kod: traženja Opipom, stvaranja Otisaka, kod stvaranja zvučnih efekata – što nas navodi da ih uporedimao s Mišom, Štampačem, Scanerom, Zvučnikom.

Ako bi sveli, kod ČOVJEKA, Osjetila za receptore u jednu vrijednost – tu vrijednost bi mogli bez razmišljanja izjednačiti sa Tasturom KOMPJUTERA.

Dalje, to što ja za ČOVJEKA Vegetativni (Autonomni) živčani sistem – to je za KOMPJUTER Bios, koji pokreće matičnu ploču i osnovnu komunikaciju s drugim uređajima.

A Stanice koje su ''ugrađjene'' u ČOVJEKA možemo prihvatiti kao bipolarne i unipolarne tranzistore, kondezatore... koji su ugrađeni u KOMPJUTER.

Uostalom, zar nas već i virusi, uzročnici mnogih bolesti, ne mogu asocirati na kompjuterske viruse.

Dakle, ako prethodno prihvatimo za ozbiljno – tad nam nije teško shvatiti da su Priroda i Stvoritelj morali uraditi (i) za živog ČOVJEKA “Svedržiteljski kompjuter” (Netwerk) preko kojeg će na njega moći djelovati da prima impulse, koji će biti PREVEDENI u informacije koje će, na kraju, često biti registrirane kao misao koja će se pojaviti u mozgu.

No odakle dolaze impulsi do živog čovjeka.
Dolaze iz Vantjelesnog Spiritualno-memorijskog polja (Monade) kojeg možemo po funkciji izjednačiti s kompjuterskim Tvrdim diskom.
(Tvrdi disk je elektronički uređaj koji se koristi za pohranu podataka kao npr. Upravljačkih programa, korisničkih programa i drugih informacija).

Na kraju analize čovjek = kompjuter iznijet ću i ovaj podatak.
Čipove, koji se nalaze ugrađeni na karticama koje se nalaze u kompjuterskoj aparaturi, možemo po funkciji izjednačiti sa besmrtnim extra-genima koji se nalaze “ugrađeni” u čovjeku, vjerojatno, na besmrtnim extra-kromosomima.
Iskreno, možda naziv besmrtni extra-geni nije ispravan, no kako mi je taj naziv formalno nametnut još prije desetak godina to ću ga i dalje koristiti u svojim tekstovima.
I pitam se, ne djeluju li upravo na te besmrtne extra-gene neki faktori koji ne samo da stimuliraju diobu stanica već imaju još neke dodatne funkcije, kao na primjer da prenose impuls-informacije koje, po potrebi, trebaju da stignu iz Viših sfera do Određenih neurona u mozgu čovjeka – i obratno.
U tom slučaju bi se i teoretske postavke G.Haberlandta i A.G.Gurviča (po kojima postoje nekromosomi, desmosomi i mitogenske zrake) mogle prihvatiti - a to znači da bi mogli prihvatiti i spoznaju po kojoj se (…i) čovjek nalazi unutar simulacije.
Uostalom, zar nas ne može navesti na tu spoznaju i saznanje da se kromosomi sa genima nalaze unutar tvari želatinozne konzistencije (nonbasic chromosomal proteins) – koju tvar je “čovjek nazvao”: matrix.

Neću ulaziti u to da li ćete sve prethodno iznešeno prihvatiti za ozbiljno – ali ja to mogu i moram prihvatiti jer posjedujem velik broj ličnih pokazatelja i dokaza da su Priroda i Stvoritelj prvo stvorili čovjeka u obliku biokompjutera – da bi mu tokom razvoja (evolucije) dali Djelomično pravo (do 33%) da vlada samomišljenjem kako bi donosio, sada u mnogim slučajevima, samoodluke - daleko više nego u samom početku razvoja.
Konačno mu je data Stvaralačka moć da u ovom vremenskom periodu svog razvoja i on sam stvori aparat koji se po funkciji može izjednačiti s čovjekom-biokompjuterom.

Dakle, po ovom možemo slobodno zaključiti da praroditelje čovjaka nisu ''donijele rode iz svemira''.
Druga je stvar ta - da su te ''rode'' dolazile do Zemlje da prate razvoj homo sapiensa".


Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 20, 2007 4:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(6120)

No da se ukratko osvrnem na besmrtne extra-gene i kromosome koji se nalaze u besmrtnim extra-stanicama.
Iskreno, ja ne znam koju riječ da upotrebim koja bi tačno okarakterizirala vrijednost gena.
Fantastično?
Ne, jer ta riječ ne odaje pravu vrijednost gena.
Naime, mislim da će se mnogi složiti s mojim mišljenjem da već i za one informacije koje su nam u posljednje vrijeme iznijeli genetičari ta je riječ “sladunjava”.

A koju tekar riječ koristiti da bi čovjek ispoljio svoje oduševljenje kad sazna da jedan broj besmrtnih exstra-gena čine jednu od temeljnih vrijednosti Kosmičkog Uma – (kojeg slobodno možemo smatrati Intelektom Prirode).
Naime, upravo putem besmrtnih extra-gena Priroda i Stvoritelj dolaze do KOMPLETNIH INFORMACIJA o stanju i djelovanju Svih živih bića – da bi po tim Informacijama vršili KONTROLU Svega onoga koje u sebi nosi otisak Organske materije.

Mora se priznati da su znanstvenici krajem prošlog i početkom ovog vijeka dosta toga .novog iznijeli o genima.
No, to je sigurno, oni ne znaju da su upravo geni ti preko kojih Priroda i Stvoritelj kontroliraju balans (ravnotežu) između živih bića.
Taj balans se odnosi na balans koji treba da se održi između predstavnika flore s jedne strane i predstavnika faune s druge strane.
Normalno, ako dođe do debalansa, Priroda i Stvoritelj će djelovati preko besmrtnih; extra-gena, kromosoma i stanica; da kod ODREĐENIH Vrsta živih bića dođe do selekcije prirodnim putem - i to uništenjem ili samouništenjem onih vrsta živih bića koja su PO BROJU premašila, od Prirode, dozvoljenu kvotu.

Uostalom, pročitajmo jednu vijest (od mnogih istog sadržaja koje u zadnje vrijeme možemo nači u javnim glasilima):
Najveći ekološki problem je previše ljudi
U vremenu koje će vam trebati da pročitate ovu rečenicu, u svijetu će biti rođeno sedmero djece. Tim tempom, do polovice stoljeća broj stanovnika naše planete će se udvostručiti. Čak i da se postroži natalitetna politika, broj rođenih i dalje bi se sa sadašnjih 6.7 milijardi popeo na oko 9.2 milijarde do 2050. I upravo je to najveći ekološki problem. Čak i da države pokušaju uvesti neke ekološke mjere u svoju politiku, poput smanjenja emisija stakleničkih plinova, uz toliki broj ljudi rezultati se neće primjetiti.

http://observer.guardian.co.uk/comment/ ... 98,00.html

Jedno je sigurno.
Ako je čovjek mogao U VEOMA KRATKOM VREMENSKOM INTERVALU izraditi Superkompjuter koji obavlja preko 2.500 milijardi operacija u sekundi – onda si možemo zamisliti koliko je savršen Superkompjuter kojeg je Svijest Prirode kreirala tokom vremena kojeg znamo kao VJEČNA PROŠLOST.
(Usputna primjedba: Superkompjuter kojeg je kreirala Priroda stvoren je od strane Stvoritelja u vidu kosmičkog Netwerk-a).

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 22, 2007 10:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Fazan Gnjetao je napisao/la:
Mozes li,molim te,malo pojasniti po kojim kriterijima se,pri računanju tih brojeva,odabire hoće li u račun ući samo godina ili godina i mjesec ili godina,mjesec i dan?

Npr.:
Osoba rođena 01.12.1981 će računajući dobiti broj 23 jer je
1+1+2+1+9+8+1=23
ali ako kažemo da je osoba rođena početkom 12-og mjeseca 1981 dobijemo broj 22 jer je
1+2+1+9+8+1=22
isto tako može se ustvrditi da je dotična osoba rođena krajem 1981 iz čega proizlazi broj 19 jer je
1+9+8+1=19 . :|

Pozdrav!


(6273)

Interesantno je da su mi ovakvo pitanje već mnogo puta postavili a niko da ''mućne'' svojom glavom da dođe do relativno jednostavnih odgovora.
Izvini momče, ali moram ti reći da si i ti veliki gotovan, kao i mnogi drugi koji moje tekstove ''ne čitaju'' već samo u njih ''gledaju'' iz kog razloga treba da im se ''na taci iznese gotova ispećena pogača''.
Ipak, možda grešim?
Možda su samo meni ovi odgovori relativno jednostavni?
Stoga izvini na onom; gotovan. :wink:

No hajde da budem simpatičan. :twisted:
Pozivam se na objavljeni tekst:
Za prvo “dotjerivanje” nastavit ću s informacijama koje su vezane za tekst od Petka Aug 17, 2007 9:42 pm i Subote Aug 18, 2007 10:31 pm a koji se vode pod mojim brojevima (3375) i (3573).
Na kraju teksta (3573) se nalazi ovaj pasus:
...Ipak, kako znam da će biti onih koji bi htjeli znati vrijednosti slova i brojeva u šifri - evo kratka informacija.
Temeljna šifra glasi:
G-Z-P /(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M/ D(+);“Y”;"E1;ex";"A";"E2;ey"
– odnosno:
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey"

Dalje, u objašnjenju za slova i brojeve koji se nalaze u temeljnoj šifri nalazi se:
*** “Y” označava vrijednost zadatka osobe, događaja – (koja stoji u Zapisu).
Pazi - vrijednost zadatka osobe, događaja

Dakle već se iz ovog može zaključiti da su osobe - kod kojih Neki ili SVI brojevi u datumu Rođenja (ali i Smrti) daju brojeve nevedenih 7 - ''Vidljivo obilježene'' što znači da je, po Zapisu, Određeno da u toku svog života DAJU Nešto koje će manje-više biti od nekog značaja za ljudski rod.
(Možda, na primjer, da objave u toku svog života neki Novi kuharski recept koji će biti malokaloričan, a izuzetno sladokusan). =D>

Uostalom, pogledajmo ovaj pasus iz ovog teksta:
Za prvo “dotjerivanje” nastavit ću s informacijama koje su vezane za tekst od Petka Aug 17, 2007 9:42 pm i Subote Aug 18, 2007 10:31 pm a koji se vode pod mojim brojevima (3375) i (3573).
Razumiješ li?
VAŽNO (koje treba osoba DATI) treba da bude na svoj način ''Vidljivo obilježeno'' i vezano za jedno ili više od 7 navedenih brojeva.
Ako nije ''Vidljivo obilježeno'' tad je zadatak osobe, na primjer, da ''uništava O i stvara CO2''. #-o
Uostalom, osobe Neponovljenog Spirita (dakle ''Nereinkarnirane'' - ili idioti) i NE MOGU DATI ništa što bi bilo od nekog značaja za ljudski rod.
No i datumi rođenja Neponovljenih Spirita su na svoj način vezani za broj 13, koji broj je broj Prvog astrala.
No postoji jedna ''caka'' koja je urađena od strane Kozmičkog Uma.
Naime ako datumi neke osobe Neponovljenih Spirita (idiota) daju neki broj od 7 astrala - tad je to Pokazatelj da je već sada Zapisano da će ta osoba u daljnjem spiritualnom razvoju (Ponavljanjem) u TOM astralu morati DATI ljudskom rodu nešto Veliko.

Vidi sad ovo.
Tvoje pitanje je meni postavljeno:
Upisano: Srijeda Sep 19, 2007
Dakle 9+ 1+9+ 2+0+0+7 = 28.
Iz ovog ja mogu zaključiti da je tebi DAT zadatak da mi postaviš gore navedeno pitanje - kako bi i drugi koji nisu shvatili moje informacije shvatili šta ja pišem.

Jedno treba da shvatiš.
Naš Sunčev sistem je IZGRAĐEN tako da SVE koje je postojalo, koje postoji i koje će postojati pada pod 7 postojećih Astrala.
(Ovo će biti detaljno razrađeno nakon Trećeg rata)
ALI!
Vrijednosti navedenih 7 brojeva (13, 18, 23, 28, 32, 43 i 53) nisu važne za Zapise - već nas upućuju da saznamo u kojem Astralu se nalazi Zapis.
(Skicu 7 astrala sam ranije objavio).
I još shvati da su Astrali IMPULSNO povezani, a to znači da jedan Zapis jedne Osobe, jednog Događaja... može da bude Utisnut u, na primjer, Astralu 18, a drugi Zapis koji je vezan za tu istu Osobu ili Događaj, u Astralu 32...
A Astrali su, po meni, Energetske mreže i Međumreže koje su Stvorene od Struna i Superstruna - a karakteristika Superstruna je da se pokazuju duljinama od oko 10 na 35 metara.
(Dakle npr. proton bi bio sto milijardi milijardi puta veći od tih struna.)
I te Superstrune tvore prostore koje koje ja nazivam Energetska polja (Kozmički "tvrdi diskovi") - koje su drugi filozofi nazvali Monade.
Sad, ako pokušaš razmisliti koje su to sitna Polja (Memorijska polja) kojih ima Bezbroj u jednom Astralu - tad možeš shvatiti da i svaka travka, bubica pa i djelovi atoma... imaju Svoju Monadu.

A što se tiče Brojeva koji označuju pojedini Astral isti imaju svoj ARHETIP po kojem su dobili svoj Broj.

I sve ovo bi možda moglo biti Nemoguće da nemamo jednostavne Pokazatelje da je Moguće.
Na primjer pogledajmo ovu adresu:
http://www.google.com/search?sourceid=n ... =markacija
Sad pokušajte uraditi ovo:
http://www.google.com/search? sourceid=navclient&aq=t&ie=UTF-8&rls=GGLD,GGLD:2004-16,GGLD:en&q=markacija
ili ovo:
http://wwp.google.com/search?sourceid=n ... =markacija
i pokušaj naći stranicu koju sam stavio na prvo mjesto.
Shvaćaš li Poruku?

A na ovo tvoje:
Osoba rođena 01.12.1981 će računajući dobiti broj 23 jer je
1+1+2+1+9+8+1=23
ali ako kažemo da je osoba rođena početkom 12-og mjeseca 1981 dobijemo broj 22 jer je
1+2+1+9+8+1=22
iznijet ću ovaj podatak:
Drugi svjetski rat je započeo 1. 9. 1939. = 32
odnosno
Drugi svjetski rat je započeo početkom 9-tog mjeseca 1939. i to TOČNO u 1 sat poslije ponoći = 32.
(Ako nisi znao za ovaj podatak - sad znaš).

I na kraju:
"Shvatite da Kosmicki Um koristi Razne kombinacije kod "vezivanja" Zapisa za ONO; koje je vezano za Zapis.
Svakako - PRIRODA i Stvoritelj su preko Kosmickog Uma morali vrsiti razne manipulacije kod postavljanja kombinacija za sifre - radi nemoguce zamislivog broja Zapisa i sifri (za čitav Sunčev sistem)...


Jest, vi nećete naći Kombinaciju - ali ja moram jer mi je to DATO u Zadatak.

Isto kao što je Nostradamus (koji je umro 1566-te = (18) DOBIO Zadatak da napiše ''Proročanstvo'' pisanog u 4 stiha, kojih je bilo 642 podjeljenih u 7 ''centurija''. (23)
Interesantno je da je knjiga objavljena 1557-me.

Eto, ako to izloženo nisi shvatio tad je bolje da bude forumaš Monitora, forum.hr. :mrgreen: :twisted:

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 23, 2007 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Znam da je u ovo sve prethodno iznešeno teško povjerovati.
Ipak, kada bi imali slobodnog vremena i mogućnost da se u potpunosti posvetite studiranju svih Nepoznanica koje ulaze u vrijeme kad kozmos nije postojao i kad bi vam bili “ponuđeni” dokazi koji bi bili toliko čvrsti da se ne bi nimalo kolebali prihvatiti te dokaze kao jedino pravovaljane, dakle Istinite – vjerujem da se, u svojoj biti, sadržaj vaših pisanih tekstova ne bi uopće razlikovao od mojih.

Na kraju još da napomenem da nas informacije o genima mogu dovesti do spoznaje da su ratovi na Zemlji simulirani od Prirode i Stvoritelja.
Ako to mozete prihvatiti, tad vam nece biti tesko prihvatiti i to da se je svaki Veci rat na Zemlji MORAO odvijati po Sudbinskom zapisu (koji stoji kao OTISAK u nekom Energetskom polju (Monadi)) - a to bi znacilo da je SVAKI Rat bio (ili ce biti) sifriran Svojom sifrom.

Kako sam dosad u mojim tekstovima često spominjao monade to mislim da nije loše da ukratko spomenem neke informacije vezane za taj pojam.
Monade se spominju još od vremena starogrčkih filozofa.
O monadama su pisali mnogi filozofi.
Ipak, poznato je da je Gottfried Wilhelm Leibniz bio prvi koji je razvio sistematsko učenje te nedjeljive jedinice.
Njegova saznanja o monadama je dogradio Branimir Petronijević koji je za monadu rekao: “Monada je pojedinačna svijest, nedjeljivo biće; njeni atributi su svijesnost i volja”.
Mnogo je istine u ovoj rečenici u što ćete se uvjeriti ako pročitate moja djela.
Ipak, kako niko nije opisao mjesto gdje se nalaze monade, to su filozofi-materijalisti i mogli poništili spoznaju postojanja monada..
No nakon mojih informacija koje sam dosad iznio mislim da ste mogli shvatiti gdje se nalaze ta Energetska polja.
I oni koji će prihvatiti postojanje: tih Polja, da je kozmos komjuteriziran, mogućnost da smo do velike mjere simulirani - tad će ti ljudi moći prihvatiti i informaciju da se u tim Energetskim poljima (monadama) nalaze OTISCI Memorija koji su nastali kao filmska ostvarenja pojedinaca kao i kolektiva i to u obliku Holograma.

Nastavak slijedi

(6444)

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 24, 2007 3:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(6520)

Kako sam objavio da je Moj MATERIJALNI SISTEM SVIJESTI "ukljucen" u "KOZMICKI INTERNET SISTEM" to sam svakako mogao doci do sifara ratova u kojima je Balkan odigrao, odnosno, u kojem ce odigrati glavnu ulogu.

............Ratovi..............sifra rata koja se nalazi u Temeljnoj sifri
* ..ISTOCNA KRIZA..............= ....*23... 21...
* ..PRVI BALKANSKI RAT.......= ...*23... 22...
* ..DRUGI BALKANSKI RAT....= ...*23... 23...
* ..PRVI SVJETSKI RAT.........= ....*32... 31...
* ..DRUGI SVJETSKI RAT.......= ...*32....32...
* ..TRECI SVJETSKI RAT........= ...?32....33...

Primjedba: brojevi *23 i *32 su brojevi koji oznacuju Energetsku mrezu (Asstral) u kojoj se nalaze Energetska polja u kojima su UTISNUTI podaci Odredjenog rata.
Osim ovih Energetskih mreza u Suncevom sistemu se nalaze formirane jos i Energetske mreze (Astarali) koje se u sistemu Kosmickog Uma vode pod brojevima:
13, 18, *(23) 28, *(32), 43 i 53.
Dakle, oko, i u samom Suncevom sistemu postoje Energetske mreze (Astrali) koje se vode pod brojevima: 13, 18, 23, 28, 32, 43 i 53.

Na ovom forumu sam objavio Temeljnu šifru koja važi za sve ljude koji žive na planeti Zemlji i za sve događaje koji su se dešavali ili će se dešavati na Planeti:
G-Z-P/(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7-)M/D(+);“Y”;"E1;ex";"A";"E2;ey"
odnosno, uvrštavajući poznate nam brojeve umjesto slova dobijamo:
18-26-3/ (13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);Y;E1;ex;A;E2;ey

Pa da vidimo kako bi izgledale na primjer šifre:
Istočna kriza:
18-26-3/ (M1-M2-M3-28-32-43-53)13-18-23/21(1875);1;E1;ex;“A“;"E2;ey"

Početak Prvog svjetskog rata:
18-26-3/ (M1-M2-M3-28-32-43-53)13-18-23-28-32/31(2861914);1;E1;ex;”A”;E2;ey

Početak Drugog svjetskog rata:
18-26-3/ (M1-M2-M3-28-32-43-53)13,18,23-28-32/32(191939);1;E1;ex;”A”;E2;ey

Sad vam nudim jednu PRICU (koju, ako ne zelite, ne trebate primiti za ozbiljno).
Sve je zapocelo od Osmana I. (al-Ghazi) koji je 1299 godine uzeo naslov sultana da bi se, po njemu, dinastija i narod Turskog Carstva nazvali Osmanlije.
Tada, a i kasnije, osvajacki ratovi na podrucju Balkana, kao i prisila ljudi drugih vjera da "prigrle" Islam... ucinilo je da je Priroda djelovala na Stvoritelja da stvori u jednom Energetskom polju OTISAK sifre za Buducnost Balkana - automatski i Evrope; do zemalja koje se nalaze na Istoku zemaljske kugle.
Svakako, kako je zbir brojeva u 1299-toj godini (1+2+9+9) iznosio 21 to se je taj broj nasao u "Prvom" OTISKU koji je prethodio ratovima većih razmjera.

Od tada se sve odigrava po planiranim, dakle po Sudbinskim zapisima koji su Otisnuti u sistemu Kozmičkog Uma.

Tako;
1875. = (1+8+7+5) = 21) na Balkanu dolazi do Istocne krize da bi se tri godine kasnije, od;
1878 od 13. 6. do 13. 7. = (1+3+ 6+ 1+3+ 7 = 21) odrzao Berlinski kongres, nakon cega dolazi do smirivanja Krize.
(Svakako ce se mnogi pitati zasto nisu brojevi u godini 1875 uzeti u obzir.
Jednostavno zato jer tih 3 godina se nije vodio rat - već su se po šiframa i Zapisu stvarali Zapisi budućih ratova).

Nakon Istocne krize su Priroda i Stvoritelj "shvatili" da ce se na podrucju Balkana, a zatim Evrope, MORATI odigravati ratni okrsaji.
Stoga je “Priroda dala svoj pristanak da Stvoritelj stvori OTISAK u jednom od Energetskih polja” gdje se je, taj OTISAK, vodio pod brojem ...22 (koji broj ce se nalaziti u sifri Prvog Balkanskog rata).
I upravo po OTISNUTOM Zapisu koji je sifriran (a u kojoj se je sifri nalazio broj 22) zapoceo je;
8.10.1912. = (8+ 1+0+ 1+9+1+2 = 22) Prvi balkanski rat (objavom rata Turskoj od strane Bugarske, Srbije i Grcke), da bi mir izmedju Turske i saveznika bio sklopljen;
30.5.1913. = (3+0+ 5+ 1+9+1+3 = 22).

Zatim je u sistemu Kozmičkog Uma stvoren OTISAK u drugom Energetskom polju, gdje se je taj OTISAK vodio pod brojem ...23 (koji broj ce se nalaziti u sifri Drugog Balkanskog rata).

No pazite!
Ovoj broj 23 nije broj koji pokazuje Astral, već je to Šifra koja zamjenjuje “D”(+).
Dakle 18-26-3/ (M1-M2-M3-28-32-43-53)13-18-23/23(3061913);1;E1;ex;“A“;"E2;ey"

Svakako, po OTISNUTOM Zapisu broja ...23 zapoceo je Drugi balkanski rat;
30.6.1913 = (3+0+ 6+ 1+9+1+3 = 23), prepadom bugarske vojske na srpsku i grcku vojsku u Makedoniji.
Mir izmedju zaracenih strana je bio sklopljen;
10.8.1913. = (1+0+ 8+ 1+9+1+3 = 23)

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 24, 2007 11:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri aug 08, 2007 11:45 pm
Postovi: 21
Zanima me zasto se u tvojim izračunima brojevi SAMO zbrajaju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 26, 2007 9:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Yado je napisao/la:
Zanima me zasto se u tvojim izračunima brojevi SAMO zbrajaju?


Odgovor ću ti dati nakon što završim izlaganje o Trećem sv. ratu.

No možda će ti na ovo moći odgovoriti neko od onih koji svraćaju na ovaj topik.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 26, 2007 9:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(6737)

Jasno, veci broj ljudi na svijetu i nova vojna tehnika su ucinili daje u sistemu Kozmičkog Uma isplaniran Rat vecih razmjera kojeg znamo pod nazivom Prvi svjetski rat, za kojeg je stvoren OTISAK sa sifrom u kojoj ce se naci broj ...31.
I tako, da bi zapoceo Prvi svjetski rat, na Franju Ferdinanda je izvrsen atentat u Sarajevu;
28.6.1914. = (2+8+ 6+ 1+9+1+4 = 31),
da bi po kapitulaciji Bugarske;
30.9.1918. = (3+0+ 9+ 1+9+1+8 = 31) doslo do zavrsetka Prvog svjetskog rata.

Nakon tog svjetskog rata je opet doslo do enormnog povecanja broja stanovnika na Planeti, stvoreno je jos mocnije oruzje - iz kog je razloga Stvoritelj stvorio OTISAK kojeg je OTISNUO u Polju velikih ratova, i koji OTISAK je dobio sifru u kojoj se nalazi broj 32.

Stoga, da bi zapoceo Drugi svjetski rat to je;
1.9.1939. = (1+ 9+ 1+9+3+9 = 32 godine Njemacka napala na Poljsku,
da bi Njemacka potpisala bezuslovnu kapitulaciju;
8.5.1945. = (8+ 5+ 1+9+4+5 = 32 kada je zvanicno zavrsen Drugi svjetski rat.

Svakako je interesanto navesti da je u toku 39-te do 45-te bilo mnogo sporednih dogadaja (kao u ostalom u toku svakog rata koji se je odigrao na Planeti) koji su se odigrali po Zapisu.
* Tako, po Programu Kosmickog Uma, Njemacke su trupe sa svojim pristalicama morale izvrsili 7 neprijeteljskih ofenziva (koliko ima Astrala) na prostorima Balkana (Jugoslavije) od 1942. godine.
Dakle: 7+ 1+9+4+2 = 23
Navedimo neke:
* 15.1.1942, zapocela neprijateljska ofenziva u Ist. Bosni.
Dakle: 1+5+ 1+ 1+9+4+2 = 23
* 31.3.1942, slijedeca nep. ofenziva, takoder u Ist. Bosni.
Dakle: 3+1+ 3+ 1+9+4+2 = 23
* 1.6.1942, nep. ofenziva na Kozari.
Dakle: 1+ 6+ 1+9+4+2 = 23
* U 5 tom mjesecu 1944, pokrenute Njemacke desantne trupe da izvrse napad na Drvar (Titovo ranjavanje).
Dakle: 5+ 1+9+4+4 = 23...

Jest, Njemacka je potpisala bezuslovnu kapitulaciju 8.5.1945, kojeg je dana zvanicno zavrsen Drugi svjetski rat, ali je u "igri ratovanja" ostao jos Japan.
I Priroda i Stvoritelj ne bi bili ono sto jesu da nisu "odredili" datum kada ce biti bacene a-bombe na gradove Hiroshimu i Nagasaki.
Tako su 6.8. i 9.8. 1945. bacene a-bombe na Hiroshimu i Nagasaki;
…6. 8. i
+ 9. 8. 1945.
---------------
16.6. 1945 = (1+6+ 6+ 1+9+4+5 = 32)
da bi
14.8.1945. = (1+4+ 8+ 1+9+4+5 = 32) Japanska vlada prihvatila Potsdamsku deklaraciju.

Da bi Priroda i Stvoritelj pokazali da su Svemoguci to su „isplanirali“ da se;
20.4.1889. = (2+0+ 4+ 1+8+8+9 = 32) u Austriji rodi A. Hitler.
Svakako, da bi Hitler imao (i) na Balkanu protivnika, to su opet Priroda i Stvoritelj isplanirali da se;
7.5.1892. = (7+ 5+ 1+8+9+2 = 32) na Balkanu, rodi Josip Broz Tito.
(Interesantno je da je uzet drugi datum kao dan Titovog rodjenja, dan;
25.5.1892. koji je u Jugoslaviji bio poznat kao Dan mladosti.
Iz toga se vidi da Priroda MISLI kroz covjeka jer mu je NAMETNULA, da ne bude zabune, datum u kojem takodjer zbir brojeva daju opet;
2+5+ 5+ 1+8+9+2 = 32).

Normalno, kako je Tito po zavrsetku rata (koji se je vodio pod sifrom 32), bio zasluzan da se stvori FNR Jugoslavija - to je;
29.11.1945. = (2+9+ 1+1+ 1+9+4+5 = 32) ta drzava i dobila to ime.

A sad jedan interesantan podatak.
- Raspad Drzave cije je ime glasilo Jugoslavija, zapocet je u 4-om mjesecu 1990. godine.
(Zvanicni podatak iz; ATRIUM ENCYKLOPEDIE - Holland/1995).
Dakle: 4+ 1+9+9+0 = 23
odnosno,
- nakon smrti utemeljitelja druge Jugoslavije, maršala Josipa Broza Tita 1980. godine (18 8) počeo je njen polagani raspad.
odnosno,
- stranka Franje Tuđmana (HDZ) pobjedila je na prvim slobodnim izborima u Hrvatskoj 1990. godine i to tokom Prvog kruga slobodnih izbora 22. 4. i Drugog kruga u 5-tom mjesecu.
Dakle: 1+9+9+0+ 2+2+ 4+ 5 = 32

Napomenut ću da su ovo podaci koje sam našao u enciklopedijama što znači da nisu intreprentirani od moje strane.

Svakako da ne bi bilo pravedno da pod tu sifru ...32 ne padne i neki od politicara koji je bio "zasluzan" da dode do RASPADA navedene Drzave.
Stoga, vec davno ranije su Priroda i Stvoritelj odredili;
10.12.1999. = (1+0+ 1+2+ 1+9+9+9 = 32) dan kada ce zauvijek "sklopiti oci" Franjo Tudzman.
(U knjizi na kojoj sad radim bit ce iznijet podatak iz kojeg se vidi da su svi politicari i generali koji su "unistili" Jugoslaviju bili, na svoj nacin, vezani za sifru 32).

Dakle, iz prethodnog se moze zakljuciti da, ipak, nije bio ljudski faktor presudan da dodje do Velikih ratova kao i do raspada drzava, (u ovom slucaju drzave koju mnogi zovu "Titova Jugoslavija").

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 26, 2007 12:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
tombola,
zašto negde sabiraš sve cifre iz kompletnog datuma (d+d+m+m+y+y+y+y), negde sabiraš samo mesec i godinu (m+m+y+y+y+y), a negde samo godinu (y+y+y+y) ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 26, 2007 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(6854)

Eto, tako smo dosli i do Treceg svjetskog rata.
Taj rat bi, kao sto sam vec naveo, po Zapisu koji stoji u jednom Energetskom polju, zapoceti 2023.
Zasto 2023 - mnogo je razloga koje sad, zbog opseznosti materijala, necu iznositi.

Znajuci godinu - MENI nije bilo tesko odrediti da taj rat treba zapoceti;
8./9.09.2023. = (8+9+ 9+ 2+0+2+3 = 33)

A koje oruzje ce se koristiti u tom Ratu?
Pa to nam je "dato na znanje" sa bombom koja je bacena ne Hiroshimu;
6.8.1945. = (6+ 8+ 1+9+4+5 = 33)
...

Eto, to bi bio moj doprinos da najavim Treci svjetski rat do kojeg je, mozda to niste znali, moglo doci (ali nije doslo) u vrijeme kada je izvrsen atentat na Regana.
I mogao je zapoceti i u drugim prilikama - ali nije zapoceo.
I sve ce tako "teci" do 2023. godine.
A tada, neka mi na ovo svaki citalac ovog teksta oprosti - ako se mi ljudi u medjuvremenu ne promjenimo, priroda ce na Zemlji biti toliko UNISTENA - da ce za ljude mozda i biti najbolje da dodje do tog rata.
A nakon rata, ako bi gledali nas ljude kroz prizmu Spirita, nasi ce se Spiriti (kao materijalni ljudi, dakle "ljudi od krvi i mesa") sresti na Zemlji nakon nekoliko stotina godina.

Uostalom, evo još jednog izvještaja (od mnogih) koji su nedugo objavljeni u javnim glasilima:
[b]Planet pod pritiskom
Može li nas Zemlja podnijeti?
Pitaju se to skoro svi znanstvenici koji se bave zaštitom okoliša. Alarmantne činjenice oko kojih treba poduzeti hitne akcije su: jedan od šest ljudi na zemlji gladuje; do 2025. dvije trećine ljudi će živjeti na području na kojem će problem biti opskrba vodom; 2010. proizvodnja nafte će dosegnuti vrhunac i zalihe će biti stanjene; klimatske promjene povećavaju suše, poplave i gubitke životinjskih i biljnih vrsta. Mnogi znanstvenici misle da zemlja ulazi u šestu veliku fazu izumiranja vrsta, a kemijska zagađenja počela su se pronalaziti i u tijelima novorođenčadi, uglavnom zbog zagađenja zraka.[/b
http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/3686106.stm

E pa VODECI, zelim vama ali i i vasim Spiritima sve najbolje!

Ah, da!
Svakako ce vas zanimati tko ce voditi Glavnu rijec u Trecem svjetskom ratu koji se vodi pod sifrom 33.
Takodjer, nece biti na odmet da vam kazem: Onaj koji ce voditi Glavnu rijec u Trecem svjetskom ratu provest ce (u svijetu) i Vojnu diktaturu.

Dakle, Glavna rijec, kao i provedba Vojne diktature je, od Kosmickog Uma, "dodjeljena" internacionalnoj Organizaciji cija kratica glasi NATO ili NAVO.
A kako ce se odrazavati u svijetu ta Vojna diktatura opisao je Georg Orwell u svom romanu ciji je naslov 1984.

I evo vam jos jedne kratke price.
1984-te godine su mnogi ljudi na Zemlji "odahnuli", jer se nije obistinila vizija Georga Orwell-a koju je opisao u svom romanu 1984.
Naime mnogi su tada mislili da ce te godine zapoceti "Orwell-ovo doba" - sto znaci da je na Planeti trebala zapoceti Vojna diktatura.
Dakle, po svima, Orwell je "promasio".

Nazalost, Orwell nije "promasio" jer sve sto je opisao jos 1946 to ce se, po Zapisu, i ostvariti (a mislim da je vec svim ljudima na Planeti jasno da se je to zadnjih godina pocelo primjetno ostvarivati).
A da ce na Zemlji doci, po Sudbinskom zapisu, do TOTALNE Vojne diktature govore nam i slijedece datum-sifre i sifre.

* Poznato je da Orwell zapoceo sa pisanjem svog romana 1946. godine.
Zbrojimo li: 1+9+4+6 = 20 - na taj smo nacin dosli do brojke koja oznacava KRAJ stoljeca, nakon čega će ubrzo doci "Orwell-ovo doba".
A kad ce se ostvariti sve sto je opisano u knjizi, podaci stoje:
1. u Naslovu knjige 1984, i
2. u Broju tehnoloskih noviteta koji su predvidjeni - (od spijuniranja uz pomoc televizije... do naucne kontrole ljudskog uma).
Tih noviteta je u Orwellovom romanu bilo 137).
Dakle: 1+9+8+4+ 1+3+7 = 33.
Eto, tu vam lezi odgovor na pitanje: Koje Doba je opisano u romanu 1984.?

Svakako, tu možemo i navesti Einstaina koji se smatra glavnim tvorcem atomskog oružja.
(O njemu sam pisao u tekstu pod mojim brojem: 5346).

No, od Prirode i Stvoritelja su predvidjeni i neki drzavnici koji ce, u svoje vrijeme, imati zadatak da Pozitivno djeluju na "Negativnu grupu" koja bi trebala zapoceti Najveci rat.
Tako je Pozitivna licnost koja treba Pozitivno da djeluje na "Svjetsku negativu" princ Alexander, koji ce biti vodeca licnost Nizozemske.

Da je to tocno mozemo zakljuciti iz ovih podataka: Willem-Alexsander rodjen je u Utrecht-u 27.4. (13) 1967. (23)
Kako je Alexsander-ov Sudbinski zapis vezan za buduce dogadjaje koji se trebaju odvijati na Zemlji - to je Allexander i rodjen godine 1967.
Dakle 1+9+6+7 = 23 - na koji je nacin "vezan" i za Energetsku mrezu koja se vodi pod brojem 23.
I to bio razlog da svoje skolovanje zavrsi u Velikoj Britaniji; 1985.
Dakle 1+9+8+5 = 23.

Konacno, datum po kojem je "obiljezen" da ce morati voditi glavnu rijec vezanu za Treci svjetski rat je; 3.7.1985. - kad je postao clan Drzavnog savjeta (Raad van State)
Dakle 3+ 7+ 1+9+8+5 = 33
Ovaj tekst je izvod iz daleko vece obrade ratova koji su vodjeni u blizoj i daljoj proslosti - iz koje obrade se vidi da su svi Veliki ratovi vodjeni po Sudbinskim zapisima - što znači da se u formi Zapisa nalaze u Energetskim poljima (monadama, odnosno "kozmičkim tvrdim diskovima").

Zavrsna rijec autora ovog teksta.
Znam, da bi prethodno iznesene informacije dobile karakter ozbiljnosti i vjerodostojnosti, morao bih obraditi daleko veci broj ratova koji su se odvijali na planeti Zemlji.
No kud bih dosao?
Koliko stranica bih jos trebao napisati uz ovaj tekst koji je vec sada dugacak za objavljivanje u nekom casopisu, novinama.
Uostalom, mnogima ni Dugačak tekst uz prilog velikog broja dokaza da je tekst ISTINIT ne bi pomogao.
I ti ljudi ne mogu shvatiti zašto Vodeće grupacije ljudi TOLIKO ŽURE da se stvore uslovi PRESELENJA (barem za neko vrijeme), ako nigdje drugdje - ono na Mjesec.

(Ipak, mogu navesti da sam obradio velik broj poznatih ratova od Cezara na ovamo).
I američki građanski rat, i Oktobarsku revoluciju, i… i svi su ti ratovi vezani za jedan od Astrala.

I onako, za zabavu:
Am. gr. rat
12.4.1861. (23) juznjaci bombardiraju Fort Sumter i tako pocinje rat.
8. 4. 1865. (32) prakticki je zavrsen rat.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 27, 2007 11:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Yado je napisao/la:
Zanima me zasto se u tvojim izračunima brojevi SAMO zbrajaju?

squaw:

tombola, zašto negde sabiraš sve cifre iz kompletnog datuma (d+d+m+m+y+y+y+y), negde sabiraš samo mesec i godinu (m+m+y+y+y+y), a negde samo godinu (y+y+y+y) ?


(6989)

Prvo.
Kao što ovaj moj kompjuter NIJE Autor informacija koje se nalaze na ovom topiku - tako isto ni JA NISAM Autor istih.
Znam, nevjerojatno je, ali ja jedino, vezano za neku temu s posebnim sadržajem, putem Podsvijesti primam podatke gdje da tražim i nađem podatke, koje treba da objavim.
Tada, kao što mnogi koji rade s viskom na pitanje dobivaju odgovor: To je to što si trebao naći - tako i ja dobivam odgovor, s tim što ja taj odgovor primam Misaonim putem.
Dakle to nisu moji izračuni!

Što se tiče SAMO zbrajanja, to je ispalo zato jer u tekstovima dosad nije bilo potrebno koristiti druge računske radnje.
A koriste se.

Za primjer:
Interesantno je navesti; da je, od strane Kosmickog Uma formiranje NATO-a bilo "isplanirano" jos 1875. godine.
Znam, mnogi ce pomisliti da "nisam pri zdravoj pameti" - ali?
Pogledajmo!
Sifra 21 - je sifra pod kojom se vodi Istocna kriza (1875 = 1+8+7+5), a formiranje NATO-a se vodi pod sifrom 21 (da bi kasnije bio vezan i za sifre ratova koji ce se kasnije u Evropi odigravati).
Svakako, da bi to dokazali treba da pratimo formiranje NATO-a po fazama.

I faza:
* Prvi razgovori o Medjusobnom oruzanom nenapadanju su zapoceti 1947. godine izmedu: Belgije, Francuske, Engleske, Luksemburga i Nizozemske.
Dakle: 1+9+4+7 = 21

II faza:
* 1948, ove drzave su ostvarili Cvrst dogovor o Nenapadanju.
Dakle: 1+9+4+8 = 22

III faza:
* 1949, ovim ce se drzavama prikljuciti jos 7 drzava (pet + sedam = 12) koje ce formirati NAVO ili NATO - za kojeg
znamo da je glavni vojni savez Zapada.
Dakle: 1+9+4+9 = 23

Svakako je interesantno navesti da je NATO formiran 4.4.1949.
godine.
Dakle: 4+ 4+ 1+9+4+9 = 31

A znamo - 31 je sifra Prvog svjetskog rata.

Da ce NATO biti "upisan" u Polju Drugog svjetskog rata (32) to se moze saznati iz datum-sifri:
*** 3-ci mjesec 1948. godine (kada je stvoren; Cvrst dogovor o nenapadanju),
i
*** 25.4.1999. godine (kada je odrzan samit NATO-a).
Dakle:
.....3.... 1948....... (3+ 1+9+4+88) = ........25
25 4..... 1999....... (2+5+ 4+ 1+9+9+9) = 39
Zbrojimo li: 25 + 39 = 64
Svakako, posto su dva datuma u pitanju to cemo: 64 : 2 = 32


A da je NATO "upisan" u Polju Treceg svjetskog rata (33) - to se moze saznati takoder iz datum-sifri:
*** 3-ci mjesec 1948. godine i 25.4.1999. godine.
Dakle:
......3..1948
25. 4. 1999
----------------
25..7. 3947 (2+5+ 7+ 3+9+4+7) = 37

I kako je prosao Drugi svjetski rat - to je Kosmicki Um; sifru 37 zbrojio sa sifrom Drugog svjetskog rata (32)
Dakle:
(37 + 32) = 69.
Kako ce se ostvariti TRI svjetska rata to cemo 69 : 3 = 33.

A evo jos nekih interesantnih podataka vezanih za NATO.

Iznio sam: broj prvih Potpisnica koje su formirale NATO je bilo 12: Belgija, Francuska, Engleska, Luksemburg, Nizozemska,
Island, Italija, Kanada, Danska, Norveska, Portugal i USA
(Pazite: kosmos je podjeljen u 12 polja).

* U 2-gom mjesecu 1952, pristupaju ovom Savezu: Grcka i Turska - dakle dvije drzave koje su direktno ucestvovale u Balkanskim
ratovima.
Dakle:
2+ 1+9+5+2 +2 = 21
(Pod sifrom 21 se vodi formiranje NATO-a).

* Zapadna Njemacka; koju je Kosmicki Um registrirao kao jednu drzavu - dakle pod brojem 1 - takoder pristupila NATO-u 1955.
Dakle:
1+ 1+9+5+5 = 21

* Slijedeca, Spanija, kao jedna drzava pristupa NATO-u 1982.
Dakle:
1+ 1+9+8+2 = 21

Interesantno je da je u sistemu Kosmickog Uma registrirana Zapadna Njemacka pod brojem: 1, a Istocnu Njemacku pod brojem 2.
* Zato je, po Zapisu - Istocna Njemacka primljena u NATO 1990.
Dakle:
2+ 1+9+9+0 = 21.

I mislim da je dosta podataka o NATO-u.
Svakako, ljudi Moraju shvatiti - da je ta Internacionalna organizacija nastala po Zapisu - sto znaci: da je Ova Organizacija pod patronatom: Kosmickog Uma.

I jos ova napomena:
SVI datumi-sifre, onako kako koje stoje u prethodnom pregledu uzeti su iz: ATRIUM ENCYCLOPEDIE / Holland / 1995 - do koje sam došao, po shvaćanju ljudi, na nevjerojatan način.

I mislim da sad mnogi mogu prihvatiti informaciju: da je "Neko"; koji je stvarao sifre i datum-sifre morao ZNATI SVE,
i MISLITI NA SVE.

Dakle - U Prirodi, ipak MORA postojati; SVEZNAJUCI - a to znaci da MORA postojati i SVEMOGUCI, a to znaci da postoji i
SVIJEST koja je Negdje AKUMULIRANA - i cija Spoznaja je; TOTALITARNA.

No treba da znate: SVEMOGUCNOST se ne moze izvesti u "jednom trenu" - jer i SVEMOGUCNOST pada pod zakon Prirode - narocito zakon koji se odnosi na "izradu otisaka sifri" u Energetskom polju.

I za covjeka je vazno da zna: Kao sto SVEMOGUCI ne moze; U jednom TRENUTKU izraditi otisak sifri" - tako se otisak sifri ne moze U jednom TRENUTKU niti izbrisati.

To pravilo vazi i za covjekovu svijest, koja - ukoliko zeli izbrisati neki otisak koji je utisnut u Energetskom polju za koje je Spiritualno vezana Svijest tog covjeka - to brisanje nece moci uraditi; U TRENU - dakle BRZO.

A sad jos nesto.

Za one koji ce primjetiti da postoje razne vrste kalendara (sto znaci da se brojcane vrijednosti razlikuju u datumima) vazi napomena:
Kosmicki Um "prihvaca" tzv. Svjetski kalendar - koji je prihvacen u vremenu kada se i odvijaju dogadaji po Programu Kosmickog Uma.
Uostalom, i Svjetski kalendar je Djelo Kosmickog Uma.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz