Sada je: sub apr 27, 2024 7:38 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub okt 15, 2011 11:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
google translator (prijevod navoda tombole33 s nizozemskog):

1. I moje čeljusti i iza bradu vrlo tijesan u posljednja dva mjeseca. Oni se osjećaju stalno teško pogotovo kada sam progutati, kao i kad sam okrenuti glavu.
2. Moj vratnih mišića kontinuirano ugovoreno.
3. Ja često imaju bolove u kostima, ramena i kosti posebice kada dizanje teških predmeta.
4. Ponekad jasle poziva i peckanje u nekim stan.
5. Nadraženu, a ponekad i peckanje u desnoj pazuha.
6. Ponekad bol u desnoj lopatici.
7. Isti problemi s mojim ustima od početka.

• zadnja dva mjeseca imam izrazito suha usta noću da sam često probuditi.
• krvni tlak i tjelesna temperatura bili su normalni.
• protekla dva tjedna osjećam malo gadan u jutro.
• godišnje krv pregled kod liječnika, sve je bilo normalno, ali njezina BDP-a je 70 +, to je opet oko 6 tjedana ponovno proboli.
• redovito budan noću i dana sam redovito zaspati na kauču.
osjećam kao da sam guši, osobito noću.
• osjećam kao da sam guši, osobito noću.
• Moja desna ruka je vrlo slab i kad sam na taj način pokušati dizati moje podlaktice teško je tijesan.
• pravo na povratak u moj vrat je stvarno propalo.
• i svom liječniku opće prakse i moj stomatolog reći da sam vremenski mandibularni zglob (TMZ) su, nešto što možete učiniti kako bi ublažili ovaj.

pitanja:
- Želio bih još odjek moj vrat i eventualno PET scan.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri nov 02, 2011 10:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(63315)

Evo me, dišem zdravim plućima.
Tako kažu moji doktori, a i ja to tvrdim.
Spavam dobro, jedem i pijem odlično i održavam težinu već mjesecima cca. 82 do 85 kg.
Režem nokte na rukama i nogama bez teškoće i mogu da obavljam sve kućne poslove.
Šećem 4 puta dnevno svog ljubimca Kosmosa.
Vozim pokretni bicikl, ako je lijepo vrijeme – a ako nije tad nepokretnog u kući.
Vozim auto bez teškoća, a nosim teže stvari bez problema.
I, onako usput da kažem da se svaki tjedan tri puta i dalje takmičim igrajući biljar.
Posljednjih 15-tak dana su stigli izvještaji;
Kućni liječnik mi je predao izvještaj krvi i stanja vitalnih organa uz primjebu: Krv, kao i organi su super.
Za vas mogu samo reći da ste vi za mene supermen.
Od specijaliste u Nijmegenu sam saznao da više nema tumora.
Njegova primjedba je glasila: Od ove vrste tumora koja je vas napala preživi jedan od nekoliko hiljada oboljelih.
Kontrola nakon 3 mjeseca.
Svakako trebam navesti da sam ovih dana bio i na kontroli u Helmondu kod specijaliste za uho grlo i nos (gdje idem već ¸od 1992. godine - dakle od one godine kad je kod mene ustanovljen rak u grlu – nakon čega je to mjesto ozračivano 43 puta).
Konačno mogu da u ovu ekipu uključim i zubarku, koja je izuzetno zadovoljna sa stanjem mojih zubi.
Kažem mojih, jer tuđi još nisu ušli u moja usta.
Eto svi koji su bili uključeni kod mog iscjelivanja su „sretni i ponosni“ – (osim onih jedan : nekoliko hiljada) – ili, ukupno, onih nekoliko miliona ljudi koji nisu bili te sreće da ih „sretni i ponosni“ izliječe.
Shvaćate li poentu ove objave?
Shvaćate li tko umire a tko ostaje?
Shvaćate li da ljudi ostaju ili odlaze (umiru) po nekom programu (koji je nastao od Onostranog entiteta).
Ili ste možda uvjereni da ne postoji Onostrani entitet koji svojim intelektom djeluje na Sve – da bi to Sve bivstvovalo prema Određenom programu?
Ako ste uvjereni da ne postoji tad pročitajte moj Testament (kad bude završen) koji će mnoge uvjeriti da im je mišljenje „na krivom kolosjeku“.
Uostalom, kako protumačiti da sam ja nakon 30 godina pretjeranog uživanja alkohola (zadnjih 10 godina enormnog uživanja) prekinuo preko noći bez ikakvih priprema, bez liječenja s konzumacijom alkohola - da od 1981, godine do danas nisam popio nijednu čašicu alkohola.
Ili nakon 45 godina pretjeranog pušačkog staža sam preko noći i bez ikakvih priprema, bez liječenja prestao 1992. godine pušiti enormno veliku količinu cigareta (zadnjih godina 3 do 4 kutije dnevno).
I sad da vas pitam: Možete li shvatiti na kojem se inteligentnom nivou nalazi sarkatična misao Bad Wolf-a, gdje kaže da; ...neka sam poslušao onostranog da prekinem liječiti tumor.
Pa zar ta individua nije mogla pročitati da ja nisam prekinuo liječiti tumor.
I mislite li da kojim slučajem oboli Bad Wolf od raka da li bi ostao među nama?

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub nov 19, 2011 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(63775)

I dalje dišem!
U prošlom izvještaju sam napisao da su svi koji su se trudili da mi na svoj način pomognu pri ozdravljenju bili sretni i ponosni.
Konačno sam i ja postao sretan i ponosan jer sam se uvjerio da se nalazim pod okriljem Majke prirode i oca Stvoritelja.
To mogu da tvrdim jer sam do sad na moja misaona pitanja stizali misaoni odgovori koji su mi UNAPRIJED davali odgovore kako se trebam vladati u situaciji u kojoj sam se našao, te kakav će biti završetak svake sekvence mog „križnog puta“.
Tada sam shvatio slijedeće.
Upravo kao što sam prije 30 godina PREKO NOĆI ostao bez osjeta mirisa bilo kojeg produkta u kojem se nalaze molekule alkohola, nakon čega sam prestao do današnjeg dana konzumirati alkohol - upravo kao što sam prije 20 godina PREKO NOĆI ostao bez osjeta mirisa duhana, nakon čega sam prestao do današnjeg dana pušiti – tako mi je od momenta prve, a naročito druge operacije, oduzet osjet bolova koji su prisutni kod mnogih ljudi koji su prošli kroz isto ovo kroz koje sam ja prošao.
No svakako je interesantno da mi pojedini djelovi tijela registriraju „standardne“ bolove , npr. reumatske..., koji su prisutni kod starijih ljudi.
Tada sam prihvatio objave nekih autora koji su izjavili da Isus... u stvari nije ojećao bolove koji su trebali biti prisutni tokom svih mučenja kroz koja je prolazio.
Znam, teško je ljudima u ovo povjerovati, ali ja mogu.

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub dec 10, 2011 11:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(64279)

Kako sve lošije stojim s vremenom to ću završiti ovaj dio moje životne priče.
Sve u svemu ide na bolje.
Jest da ide polako, ali sad je već primjetljivo.
Jedino stanje kaak-a (dakle stanje brade i vrata) se veoma polagano popravlja.
Doktori kod kojih odlazim na kontrole su i dalje zadovoljni s mojim stanjem, i svakako me još uvijek smatraju posebnim.
I sad da remiziram sve dosad napisano.
Kao prvo moram radi pojedinaca naglasiti da su lječnici bili prisutni kod sva liječenja kroz koja sam prošao, a koje je vezano za tumore.
Svakako bi od mene bilo glupo i napošteno da tvrdim kako sam mogao i bez njihovog angažiranja da ozdravim.
Jest, da nisam išao na zračenje prije 20 godina i operacije krajem i na početku ove godine,
tad bih mogao reći da sam se iscijelio alternativnim putem.
Ovako, svakak čest medicinarima.
No da se razumijemo.
U svim slučajevima sam od Entiteta iz Onostranog područja tražio informaciju koju odluku da donesem vezanu za izliječenje.
Najinteresantnije je da sam tri puta htio donijeti važnu odluku da uradim nešto koje je bilo u suprotno od Onostrane informacije, ali tad su se oko mene događale takve nevjerojatne stvari tako da jednostavno nisam mogao ostati kod svojih odluka - već sam morao donijeti onakve kako su glasile Onostrane.
Znamo da velik broj ljudi prihvaća informaciju da mnogo toga šta se dešava čovjeku tokom njegovog života dešava se po njegovoj slobodnoj volji, koju on sam donosi, no ja to ne mogu prihvatiti iz razloga jer sam tokom života mnogo tog uradio, koje nisam htio uraditi.
Tu informaciju sam mnogo puta objavljivao, kao i da je čovjeku DATO da odlučuje po svojoj slobodnouj volji, ali mu je od Majke prirode i Oca Stvoritelja DATO da od 100% djeluje po svojim odlukama samo 33%, koje odluke i nisu presudne za ostvarenje važnih fragmenata iz života čovjeka.
Kao banalni primjer, čovjek može da obuće košulju koju želi, kao i koje će boje biti ta košulja prije odlaska na neki važan poslovni sastanak.
No košulju mora obući, jer to zahtjeva poslovni protokol poslovnog društva.
No sad da vidimo šta tko daje u medicini da se odredi kako liječiti oboljelog od raka.

Iza ovog slijedi još jedan nastavak.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub dec 10, 2011 11:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Do tog nastavka, mozda da procitas Maskaradu andjela!
slika

viewtopic.php?f=2&t=2868

lp

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: čet dec 29, 2011 8:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(64751)

Gordan:
Do tog nastavka, mozda da procitas Maskaradu andjela!

Hvala ti na preporuci da pročitam Maskaradu anđela.
Meni je u većim djelovima teksta mnogo toga poznato – jedino što nisam ostvario to da me je iko oteo.
Što se tiče vanzemaljaca nisam siguran da li sam s nekim od njih ostvarivao kontakte, iako se u mojoj kristalnoj lopti pojavljuju likovi kakvi su prikazivani u javnim glasilima.
Evo pogledaj taj lik koji se nalazi iza prvog lika.
U stvari se vide tri lika ako se koncentriraš da ih vidiš.

slika

Inače, ranije ja ne bih čitao tu objavu jer, kao što sam objavljivao, da sam je ranije pročitao tad bih kod pisanja svojih tekstova mislio da pišem pod utjecajem pročitanog.

I još poruka svima: Nadam se da ću sutra naći vremena da završim ovu moju istinitu priču.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub dec 31, 2011 8:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Zadnji nastavak

(64855)

Ponoviti ću iz ranijeg teksta ovo:
... Prihvatio sam operaciju, s tim da mi jedino operiraju tumor pod jezikom, dio jezika i vađenje zuba.

Prije operacije su izvršili sve pretrage i kod snimke ispod vrata su našli da je jedna limfna žlijezda malo povećana ali ne toliko da bi trebali vršiti biopsiju.
Ta limfna žlijezda je bila na desnoj strani vrata.
Ponovit ću ovo:
...kod snimke ispod vrata su našli da je jedna limfna žlijezda malo povećana ali ne toliko da bi trebali vršiti biopsiju.
Ta žlijezda bila je na desnoj strani vrata...

Tada sam ponovno išao na EHO,
Tad su ZNANSTVENI RADNICI ustanovili da je limfna žlijezda na desnoj strani ok ali je na lijevoj strani povečana.
Izvršili su biopsiju i ustanovili da se u žlijezdi nalazi tumor.
Zatim mi je doktor rekao da će izvršiti operaciju samo jedne limfne žlijezde a druge dvije će kontrolirati.

Nakon operacije je rekao da je morao operirati 5 limfnih žlijezdi u tri nivoa i da ima jedna koja se je otvorila i tumor je izašao napolje u stanice gdje su nastupile metastaze a druga je limfna žlijezda je zatvorena, ali aktivna.
Iz tog razloga trebam ići na radijaciju.
Radiolog i ostale njegove kolege konsultanti su bili istog mišljenja.

Doktor mi je NAKON operacije rekao da snimci koje se rade kao MRI scanerom... Ehom... njima ništa ne kažu da li je tumor u stanici - već oni trebaju iglicom ili otvaranjem tijela ispitivati sumnjive stanice - da bi saznali da li su oboljele ili ne.
Shvaćate li OVU IGRU medicinara.
I sad se pitam – pa ćemu onda troše pare na snimanje kad ne znaju da li ima ili nema kankera.

I na kraju vam još moram ovo ispričati.
Kad sam bio kod ekipe radiologa na pregledu da idem na zračenje, doktor mi je rekao: Mi vam ipak ne možemo dati garanciju da ćete biti izliječeni – jer se tumori mogu pojaviti i na drugim mjestima, odnosno možete umrijeti i od neke druge bolesti.

Eto dragi moji.
Ja se uglavnom osjećam dobro (osim područje ispod brade, iako je i to područje bolje).
Ostalo sve funkcionira super.

Sada, ako neko želi da mi postavi neko pitanje – izvolite.

I na kraju vam želim Sretnu Novu 2012-tu godinu!

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pon jan 02, 2012 12:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 17, 2009 12:37 am
Postovi: 64
Lokacija: Crna Gora
Takođe, sretna ova nova godina, sve najbolje u daljem životu.
Sve pohvale za rad tombola
:)

Sad pitanjca:
-šta je po tebi ustvari nibiru i đe se nalazi?
-kad očekuješ da uđemo u ledeno doba?
-da li je ova godina zaista prelomna?

:help: :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sub jan 07, 2012 11:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(65223)


Sad pitanjca:
-šta je po tebi ustvari nibiru i đe se nalazi?
-kad očekuješ da uđemo u ledeno doba?
-da li je ova godina zaista prelomna?

Odgovori:
-Nibru je i po mojim informacijama planet.
To nebesko tijelo putuje po putanji astrala pod brojem 43.
No ne samo Nibru već i velik broj astroida i šta više još nekih manjih planeta - koji su zaostali od IZGRADNJE kompletnog Sunčevog sistema.
Detalji o ovom će se naći u mojim poglavljima koji će tvoriti knjigu TESTAMENT ZA NOVO DOBA.

- čitava naša Planeta neće biti okovana u ledenom dobu, već veći dio.
Sam proces se neće desiti preko noći, već dugim nizom godina.

- dakle ova godina i još neke slijedeće će ući u prelomno doba.
No ima jedan veliki problem.
Sam proces prelaska Sunčevog sistema će se odvijati pod drugim frekvencijama koje neće pogodovati ljudima.

Toliko

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: čet jan 12, 2012 10:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Sve najbolje u Novoj, Tombola

Očekuje li nas promjena polova?
Hoće li Japan potonuti?

Citat:
Sam proces prelaska Sunčevog sistema će se odvijati pod drugim frekvencijama koje neće pogodovati ljudima.


Možeš li ovo dodatno objasniti?

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: čet jan 12, 2012 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
- mene bi zanimalo tombola33 ako bi htio da odgovoris, da li si citao Diagnostika karme od Lazarev-a ? - i ako jesi kakav je tvoj stav prema takvom shvacanju, jer vidim da se puno bakces sa karcinomom (tj. sa prisilnim ciscenjem duse - po Lazarevu). Mislim, bio je donedavno i kod mene, ali je nestao, kako neznam tocno ni sama, meni izgleda najvjerojatnije citanjem njegovih knjiga i promjenom mojih shvacanja prema svemu, iako naravno jos uvijek citam i ucim i imam jos dosta posla na sebi i svemu.

Ich wünsche dir gute besserung [-o< :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: čet jan 12, 2012 2:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 19, 2008 12:33 pm
Postovi: 56
Postano: čet jan 12, 2012 10:23 am :-k

Samo jednom sam ti se obratio, bilo je to prije par godina na fhr-u, a i tada zbroj sati i minuta bio je... 33!
:help:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: ned jan 22, 2012 12:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
sinke je napisao/la:
Sve najbolje u Novoj, Tombola

Hoće li Japan potonuti?

Očekuje li nas promjena polova?
Citat:
Sam proces prelaska Sunčevog sistema će se odvijati pod drugim frekvencijama koje neće pogodovati ljudima.


Možeš li ovo dodatno objasniti?

Hvala

--------------------------------------------------------------
(65726)

Kako mi pitanje o Japanu dosad niko nije ovako postavio to sam morao malo da tražim iz Onostranog područja informacije, da bih da bih na njega odgovorio.
Odgovor na ovo pitanje je:
Neće doći do potonuća Japana – kao što je npr. potonula Atlantida ali bit će potresa, naročito zadnji koji će se najvjerojatnije dogoditi u 11-tom mjesecu 2012-te.
Uz to će biti aktiviran tsunami enormne visine.
Ipak, neki djelovi Japana će se naći pod vodom.
Iskreno, bilo bi mi drago da se to ne dogodi.

Što se tiče druga dva pitanja ja sam na njih odgovorio na mnogim mjestima, i sad na pojedinačna pitanja nemam vremena da odgovaram.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: ned jan 22, 2012 5:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
HO_OPONOPONO je napisao/la:
- mene bi zanimalo tombola33 ako bi htio da odgovoris, da li si citao Diagnostika karme od Lazarev-a ? - i ako jesi kakav je tvoj stav prema takvom shvacanju, jer vidim da se puno bakces sa karcinomom (tj. sa prisilnim ciscenjem duse - po Lazarevu). Mislim, bio je donedavno i kod mene, ali je nestao, kako neznam tocno ni sama, meni izgleda najvjerojatnije citanjem njegovih knjiga i promjenom mojih shvacanja prema svemu, iako naravno jos uvijek citam i ucim i imam jos dosta posla na sebi i svemu.

Ich wünsche dir gute besserung [-o< :love3:

---------------------------------------------------------


- mene bi zanimalo tombola33 ako bi htio da odgovoris, da li si citao Diagnostika karme od Lazarev-a ?

Ne, nisam čitao.
Naime ja sam već objavljivao da meni jednostavno nije dozvoljeno da čitam knjige od drugih autora koji pišu teme koje i ja obrađujem, jer ako bih prije nego sam ja to napisao - tad bih mislio da sam to jednostavno prepisao.
Dakle kad ja napišem nove informacije a kasnije “naletim” na iste ili slične informacije od drugih autora tad sam siguran da sam dobro preveo one informacije koje su do moje svijesti stigle iz Onostranog područja, kao što su došle i do svijesti tih drugih autora.

A sad da ti odgovorim na ovo tvoje:
…Mislim, bio je donedavno i kod mene, ali je nestao, kako neznam tocno ni sama, meni izgleda najvjerojatnije citanjem njegovih knjiga i promjenom mojih shvacanja prema svemu…
Ti misliš - a ja sam u to siguran.

Mogu ti reći da ovo još nisam nikad objavio - koje se tiče tumora, ali i mnogih drugih sličnih bolesti.
Poznato nam je da postoji više vrsti tumora – zloćudni (maligni) i dobroćudni (benigni).
No prema OSNOVOJ podjeli postoje Samo DVIJE vrste, koji se razlikuju u svojoj suštinskoj postavci.
Tako od mnoguh vrsta tumora, isti nose u svojoj Suštini otisak materijanog obilježja, a od drugih vrsta tumora u svojoj Suštini nose otisak strogo spiritualnog obilježja.

Tako tumor kojeg su ljekari našli kod mene na glasnicama prije 21 godinu je imao materijalno obilježje.
Njega sam se riješio zračenjem.

Tumor koji je nađen kod mene ispod jezika imao je materijalno obilježje – kojeg je najbolje i nabrže bilo izliječiti operacijom, a relativno teško alternativnim putem.

Tumori koji su nađeni u linfnim žlijezdama su imali spiritualno obilježje.
Tih tumora ima u mom tijelu još – no ti tumori nisu aktivni (kao i u tvom slučaju).
Znači njih sam se mogao riješiti bez operacije ili drugih medicinskih zahvata.
Jednostavno kako se pojave tako i otiđu.
No da se razumijemo, spirit tih osoba treba da ima bude mnogo puta Ponavljan (reinkarniran) i jer ta osoba ima da tokom života uradi nešto po Zapisu
Ludo – zar ne?
U stvari ludo je za mnoge ljude koji će biti “uklonjeni” tokom i ubrzo nakon promijene položaja Solarnog sistema prema simetrali Gakaksije.

Dakle tvrdim da ti imaš neki zadatak koji ćeš morati da uradiš u ovom životu.
Da bih bio siguran u to što tvrdim, pošalji mi putem posta ili putem poruke datum rođenja.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: ned jan 22, 2012 5:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
sinke je napisao/la:
Postano: čet jan 12, 2012 10:23 am :-k

Samo jednom sam ti se obratio, bilo je to prije par godina na fhr-u, a i tada zbroj sati i minuta bio je... 33!
:help:

------------------------------------------------------------

Čini mi se da si dobio odgovor da ćeš biti sudionik u Trećem sv. ratu na Zemlji.
Dakle i iz ovog se vidi da ne bi trebalo da dođe krajem godine do kraja svijeta.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pon jan 23, 2012 10:48 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
tombola33 je napisao/la:
Naime ja sam već objavljivao da meni jednostavno nije dozvoljeno da čitam knjige od drugih autora koji pišu teme koje i ja obrađujem...


Pa, naravno, da ti nije dozvoljeno, samo bi razlozi za to mogli biti malo drugačiji!? Da nekim slučajem nisi poslušao te njihove naredbe, možda bi imao priliku vidjeti da se radi o jednoj standarnoj operativnoj proceduri tih sila, te bi odatle mogao uzeti u obzir i mogućnost da su te pretvorili u njihovog „proxy-servera“ ili 'ventil' za upumpavanje dezinformacija u ovu realnost.

Na primjer, u knjizi Karle Turner, Anđeoska Maskarada, predstavljen je slučaj gdje su čovjeku organizovali u životu slične "sinhronicitete" kao i tebi, međutim, za razliku od tebe, on nije progutao mamac. I on je bio i 'vidovnjak' i 'iscjelitelj', ali je jednostavno je odbio da sarađuje s njima, nakon čega su oni pokazali svoje pravo lice.

Slična dinamika manipulacije 'kontaktiranih'/žrtava otmica, opisana je i u knjigama Salvadora Freixeda, Visionaries, Mystics and Contactees; J. Keel-a, Our Haunted Planet, Operation Trojan Horse, Eighth tower itd. Dakle, sve se uglavnom svodi na rasturanje dezinformacija i formiranje novih 'kontejnera', zajedno sa navlačenjem naivnih ljudskih bića u njih.

Naravno, nakon toliko uloženog truda i godina provedenih u njihovoj službi, (dok si ti sigurno bio uvjeren da radiš za dobrobit čovječanstva), percepcija/ego ti vjerovatno neće dozvoliti da uzmeš u obzir mogućnost da sile koje te manipulišu nisu toliko dobroćudne kako ih ti predstavljaš a da ovu njihovu 'kosmologiju,' možeš slobodno baciti u kantu za smeće.

U svakom slučaju, sa srećom; i pozdravi "prijatelje“!

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pon jan 23, 2012 12:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(65877)

Može biti - može biti...
No ne trebaju li se čitaoci galaksije zapitati da li se tvoj post ne odnosi na tvoje djelovanje u društvu.
Naime, ja sumnjam da si ti ikad nekom napisao da mu daješ slobodu da on sam treba da odluči hoće li prihvatiti tvoje - koje je svakako "dobronamjerno"?

Gledaj, u mojoj knjizi na početku stoji ovo:
Kada sam započeo pisati ovo djelo moj veliki prijatelj i saradnik me je upitao: Možeš li mi reći kojoj vrsti ljudske populacije je namijenjena ista i u koju svrhu je pisana?
Moj odgovor je glasio: Ovo djelo je namijenjeno svim onim ljudima koje interesiraju teze koje se tiču postanka svijeta i svega onog koje se u tom svijetu nalazi.
Također je namjenjena i onima koje zanima kako je stvorena i kako se ostvaruje duhovna povezanost čovjeka s vantjelesnim (onostranim) područjima, astralima, čija se uloga osjeća u mnogo čemu kod razvoja čovjeka od njegovog rođenja pa do smrti.
Šta više, po mojim saznanjima, duhovna svijest Onostranog (Vantjelesnog) područja postaje aktivna još i prije njegovog rođenja.
I ta duhovna svijest “vodi” čovjeka kroz život od njegovog začeća, rođenja - sve do smrti.

Dakle već iz ovog kratkog izlaganja mogli ste izvući zaključak o čemu će biti govora u ovom djelu.
Upravo radi toga vas želim navesti na to da treba da shvatite da ono koje će biti napisano u ovom djelu treba da vam posluži isključivo kao vodić, a donošenje konačnog vlastitog zaključka u vezi pročitanog ostaje na vama samima.
Ta rečenica se odnosi i na to da ova knjiga nije napisana da nešto naučite.

Naime u ovom su djelu zastupljene razne teze, no iz njih ne možete ništa naučiti već vam te teze trebaju poslužiti da vas vode do vlastitog zaključka.
Stoga svaka ponuđena teza od moje strane vam nudi da nađete riješenje pojedinog predmeta, ali konačno riješenje mora biti vaše, a ne, zato jer sam sve to studirao dugi niz godina, povjerovati svemu onom koje sam ja napisao.
Da bi u potpunosti shvatili poruku koja se nalazi u iznešenoj rečenici iznijet ću vam ovaj primjer iz povijesti.
Aristotel, koji je i danas priznat kao jedan od najvećih filozofa, bezdiskutabilno je dokazivao da je Zemlja u centru i da se ne okreće oko osi.
I reputacija velikog filozofa držala je svijet u zabludi do kraja srednjeg vijeka.
Sad, da li treba da vas uvjeravam da je Aristotel uveliko pogriješio.
Ili, treba li da vas uvjeravam da sve što je Aristotel napisao ne zaslužuje da se nauči?
Razmislite o ovome.

I sad se pitam:
Nije li Aristotel bio "njihov" kako bi zaglupio ljude?
Nije li Galileo bio njihov - kojeg su, "oni" žrtvovali da ga napredni ljudi ne prepoznaju da je njihov?
To važi i za Isusa, Budu... za moj spirit koji se je nalazio u materijalnom tijelu Thomas More-a.
A kad je moja supruga vidjela moje grlo poslije operacije NAVODNO OD DOKTORA SPASIOCA NE-SARADNIKA "ONIH" tad je rekla: Da, iako si mi pružio mnogo dokaza da si reinkarnacija More-a, tek sad ti vjerujem da jesi.

Gledaj momče.
Ja nisam pročitao nijedno djelo od autora koje si neveo, ali da jesam našao bi zasigurno sijaset dokaza da oni nisu baš bili tako dobronamjerni kao što ti misliš.

Stoga, i ja želim da ti pozdraviš one "svoje" (koji nisu moji).

P.s. moja je preporuka da pratiš moje tekstove na mom blogu - gdje ćeš se čak i ti uvjeriti da je to pravi ZNANSTVENI rad.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pon jan 23, 2012 12:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
primječujem da u svim tombolinim materijalima, iako pokrivaju veliko područje postojanja i onostranog nema ni spomena o "klasičnom" vanzemaljskom npr; NLO, annunaki, krugovi u žitu, mali zeleni i slično... ima li koja natruha spoznaje i o tome, plizzz?
:hello2:

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: uto jan 24, 2012 8:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Da budem iskrena, TOMBOLA 33 ovu temu nisam pročitala od početka, tako da sam odmah donekle svjesna svoje uloge padobranca u svemu ovome...

Uglavnom u kratkim crtama shvatila sam da dobivaš ,,poruke,, iz onostranog i da ti se desila bolest...
Mene interesuju samo dva pitanja u vezi svega toga...
- Da li si dobio poruku-obavijest da će ti se ,,desiti,, bolest ?
- Da li si dobio poruku-obavijest šta je uzrok pojave te bolesti, ili još jasnije zašto ti se ona dešavala...

Pod ovim ne mislim na poruke-odgovore u vezi te bolesti , koje si ti inicirao-izazvao bilo kojim putem koristeći svoju vidovitost na bilo koji način , nego jednostavno poruke-obavjesti-odgovore koje si možda PREDHODNO dobio bez bilo koje svoje svjesne namjere ili bilo kojeg svog svjesnog djelovanja...

Ako si to već negdje napisao, može i link...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: uto jan 24, 2012 10:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
skreno, ovakva pitanja mi teško padaju jer ja nemam vremena da ponavljam tekstove koji se nalaze u ovoj mojoj Igri...

Dakle znak-u odgovor na tvoje pitanje se nalazi na početku stranice 28.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 90 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz