Sada je: sub apr 27, 2024 7:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri maj 30, 2007 10:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Eto, odlučio sam ovdje na forumu Galksije objaviti ovaj tekst koji će tematski biti vezan za tekstove koje sam pod nickom delija objavljivao i koji se nalaze na http://www.forum.hr/showthread.php?t=135076
Svakako, iz ovog se vidi da sam, nakon 10 godina, prestao s objavljivanjem informacija na forumu.hr, i to iz objektivnih razloga.
Naime pojedini forumaši na forumu.hr (Na rubu... znanosti), ''veliki mislioci'' (koji su čak dali sebi za pravo da nameću ostalim forumašima da ih se treba smatrati znanstvenicima), često su tokom mojih objava nekih interesantnih informacija (koje zadiru u okvire istraživačko-parapsiholoških domena) svojim besmislenim upadicama koje obično nisu bile vezane za temu, ili ako jesu tad su svojim besmislenim dijalogom jednostavno prekidali suštinu objava.
Na taj su način informacije u objavi u mnogočem izgubile od svoje vrijednosti.
To je svakako djelovalo i na to da postanem indiferentan prema sadržaju u mom objavljenom tekstu - iz kog razloga su tekstovi izgubili vrijednost cijelovitosti.

Sad dragi čitaoci ovog foruma čitajte onako kako se vama čita!
Naime, iz naslova se vidi da se je želim igrati s vama.
I kako ćemo se igrati to vam mogu reći i ovo.
Sve šta će biti napisano od mene na ovom forumu; neće biti istina.
(No ipak se pitam, a šta ako će sve napisano ipak biti istinito?).
Ma šalim se - ništa neće biti istinito.
Jest, nekima će se učiniti da je istinito - ali neka si oni izbiju Tu istinu iz glave jer ''Znanstvena elita'' je ta koja jedino ima pravo, putem svojih klonova, da ljudima utuvi u glavu pravu istinu - svakako njihovu istinu (što mu nekako dođe da su oni ''ispirači mozga ljudi, naročito mlađih'').
Čak i onda kad je vidljivo da neka ''znanstvena teza'' ne može da ''zadrži toplu vodu''.
Svakako, u ovu ''Znanstvenu elitu'' ne spadaju ZNANSTVENICI i ''Znanstvenici koji su prolupali''.
Prema tome, ovo koje slijedi odmah stavite u okvire šaljivih tekstova, jer ubrzo ćete moći shvatiti da tekstovi ulaze u paraznanstveno, ili kako to mnogi samozvani ''znanstvenici'' vole da kažu kvaziznanstveno, ili još bolje prolupano.
Dakle (poruka ''Neprolupanima''): NIŠTA od ovog što slijedi NEĆE BITI ISTINITO.
(Jedino, ako ste dovoljno inteligentni (jer vam je Spirit ostvario veći broj reinkarnacija) tad će reći: TO ŠTO SAM PROČITALA/O NIJE LAŽ - SVE JE TO ISTINA!
Ili, u najmanju ruku će reći (kao što je jedna forumašica napisala): čudno je meni sve to.... ima previše "slučajnosti"...

Svakako treba da upoznam one koji to ne znaju da su moje objave uglavnom vezane za duhovna i tjelesna zbivanja čovjeka, koja se pojavljuju ''pored'' svakodnevnih i utvrđenih koje danas znanstvena sistematika Ne može objasniti.
Također, moje su objave vezane i za STVARANJE (yin&yang-a, struna i superstruna, difrakcijskih rešetki, memorijskih polja (Monade monada i monada), antimaterije (koja je nastala iz pratvari), materije (koja je nastala iz antimaterije), kozmosa i svih sistema, u tom Ograničenom prostoru.
Upravo iz tog razloga mogu da tvrdim da je kozmos Stvoren od strane Entiteta; koji su neshvaćeni od strane ljudi - iz kog razloga je to savršeno uređen Ograničeni prostor.
I u tom Ograničenom prostoru nema kaosa (osim u glavama onih ljudi u čijim je stvoren neurološki poremečaj, koji pogađa, prema izvještaju WHO, više od bilijun ljudi u svijetu - a svakako i u glavama onih čiji su spiriti ostvarili MANJE od 60 reinkarnacija, odnosno max. 360 godina ''života spirita'' - od ukupno mogućih 12.600 godina; u Materijalnim tijelima).

Usput ću napomenuti da, što se tiče onih znanstvenih objava koje su vezane za Stvaranje..., tu se pokazuju velika odstupanja između znanstvenih i mojih saznanja (saznanja ''običnog smrtnika'', koji je povezao znanje znanstva s duhovnim iskustvom).
Tako se npr. moje saznanje u vezi crnih rupa u potpunosti razlikuje od saznanja Hawking-a i...
No u ovom momentu poništavati njegovu objavu o crnim rupama bilo bi od moje strane glupo, jer mozgovi koji smatraju da su ''ufurani'' u znanstvenu spoznaju su toliko ''isprani'' od njegovih objava da jednostavno nisu u stanju razdvojiti Logiku od Nelogike.
Ili, uzmimo npr. teoriju koja nas uvodi u to da se iz Hubbleovog dijagrama može saznati starost kozmosa - uz spoznaju da se kozmos širi.
Ta je teorija za mene smiješna.
Jer, pratimo li udaljenost Zemlje od; npr. Merkura - ta se udaljenost periodično prikazuje između 76 do 200 milijuna kilometara.
I ne bi li po ovoj osnovi bilo interesantno uraditi dijagram starosti Sunčevog sistema.
(Možda bi ispalo da je Sunčev sistem stariji od kozmosa.
Da, to bi ''isprani'' zasigurno prihvatili, ako bi to objavio neki poznati znanstven autoritet).
I onako usput da napomenem da znamo, bar neki, da se galaksije kreću oko centra kozmosa - a to znači da su galaksije u nekim momentima dalje a u nekim bliže jedne prema drugoj.
No ništa strašno u vezi objave Hawkinga, jer on je već naučen da korigira poneku od svojih ranijih objava.
Uostalom, možda on i zna da bi neke od njegovih objava mogao objaviti na neki drugi način ali ''radi mira u znanstvenoj kući'' i mogućnosti da ga ''isprani'' ne stave na listu ''prolupanih'' objavio je ono; koje je objavio.
Na kraju, da li ste došli i vi do spoznaje da se mnoge teorije znanstvenika mogu pobiti Logikom, odnosno Logičnim zaključivanjem?
Tako nam upravo Logika ne dozvoljava da prihvatimo postojanje Crne rupe u središtu galaksija.
No da bi se to pobilo čovjek mora znati da Crna rupa nema nikakvu vezu s česticama materije (antimaterije).
I tek kad čovjek to zna - tada se mogu iznositi teorije o Crnim rupama, kako su nastale i koja je svrha njihovog postojanja.
Također, Logika nam ne dozvoljava da mnoge ''teorije'' koje prate Globalno zagrijavanje prihvatimo za ozbiljno.
No o tome drugom prilikom.

Da, kad sam već spomenuu reinkarnaciju reći ću vam: Nije istina da se odvija reinkarnacija spirita.
Ipak, nešto se pitam, a šta ako je istina te se ipak odvija neka vrsta reinkarnacije?
(Da, sad sam se sjetio da sam gore u tekstu dao neke informacije o reinkarnaciji čovjekovog spirita.
Ništa, zbog toga ću morati dati kompletan izvještaj o reinkarnaciji).
No iako je istina da se odvija neka vrsta reinkarnacije, onda je to paraistina, ili kvaziistina koja je vezana za ono koje muči ljudsku misao od pamtivijeka.
Čak i prije od vremena kada je pronađen točak - jer, konstruktivno, točak ulazi u predmet znanstva.
Sad, kako znanstvenici negiraju da se reinkarnacija odvija, to vam ipak neću moći iznijeti istinu, već samo paraistinu u vezi reinkarnacije - kao i ostale paraspoznaje koje prate paraznanstveno razmišljanje ''Prelaska duše'' iz jednog tijela u drugo (svakako nakon smrti zadnje živučeg Materijalnog tijela).
No da napomenem još i ovo.
Kako po znanstvenim spoznajama duša ne postoji - to je nećemo posmatrati kao dušu već kao paradušu, ili kvazidušu.

Sad, nakon ovog uvoda slijede paratekstovi iz kojih ćete (barem neki, pametniji) moći i sami Zaključiti da se u PRIRODI sve odvija PO Sudbinskom ZAPISU - dakle i život čovjeka, da li se ostvaruje neka reinkarnacija itd.
I onog dana kad se znanstveno ustanovi da informacije koje ću iznositi nisu paraistinite, već istinite, tad će (na žalost mnogih ''znanstvenika'' i njihovih klonova) mnogo toga ''znanstvenog pasti u vodu''.

Toliko za ovaj puta.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 30, 2007 10:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
ajmo dalje =D> =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 03, 2007 10:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Iako se ovaj tekst nalazi i na mom blogu http://dhschultz.blog.hr/ ipak neka ovdje stoji i kopija teksta.

''ISPARANO I NEISPRANO''

Jedno je sigurno.
''Adamova civilizacija'' se nalazi pred svojim krajem.
To ne znači da ja najavljujem opću kataklizmu ljudskog roda već najavljujem da će i ova civilizacija uskoro doživjeti dakadenciju i degeneraciju (što se već uveliko pokazuje), koje su doživjele svih prethodnih 27 nama poznatih i nepoznatih civilizacija.
(Svakako, za mene je interesantna spoznaja da je ova civilizacija 28-ma).

Pogledamo li malo bolje ''oko sebe'' uvidjet ćemo da je u svijetu mnogo toga negativnog uzelo velikog maha.
Tako, ako ste više informirani tad znate da znanstvenici koji prate vojna dostignuća panično traže najsmrtonosnija oružja za masovno uništenje ljudi.
Trzavice između Istoka i Zapada, ali i Sjevera i Juga, su sve prisutnije i oštrije.
Dodamo li još i Globalizaciju koja stvara jaz između bogatih i siromašnih, pa Globalno zatopljenje Planete, pa... to pametnog čovjeka mora dovesti do granice nekontroliranih postupaka.
I sad se ljudi sve više pitaju: Može li se znati tko je krivac za ovo ružno stanje Planete, koje se nepobitno pokazuje (a koje stanje su najavili neki ''paraljudi'').

Na žalost čovjeka čovjek je kriv za stanje u kojem se je našla Planeta, ali ipak ne toliko koliko mu se pripisuje da je kriv.
Nisu čak krivi ni oni ''isprani intelektualci'' (i njihovi klonovi) koji se ''rukama i nogama bore'' da duhovnost ne ''uđe čak ni na mala vrata'' u područje znanosti.
Nisu krivi ni politicari, ni.......
Pa tko je onda kriv?
Znam, u to nećete povjerovati no ipak ću vam reći: Krivi su Sudbinski ZAPISI.

Sad će ''znanstvenik'' (a naročito ''isprani klon'') dreknuti: Ma koji Zapisi? To ne postoji!
- Pa kako koji Zapisi? Pa oni Zapisi koji su ''pohranjeni'' u monadama.
Ma koje monade? Šta su to monade?
- Pa to su ona mjesta koja se spominju još od vremena starogrčkih filozofa.
O njima su pisali svi filozofi.
Ipak, poznato je da je Gottfried Wilhelm Leibniz bio prvi koji je razvio sistematsko učenje te nedjeljive jedinice.
Usput, njegova saznanja o monadama je dogradio Branimir Petronijević koji je za monadu rekao: “Monada je pojedinačna svijest, nedjeljivo biće; njeni atributi su svijesnost i volja”.

I još bih mogao da ''znanstvenicima'' i njihovim ''ispranim klonovima'' mnogo toga ispričam, naročito o Spiritu (Duši), o Stvoritelju koji stvara, o kozmičkoj svijesti, o kozmičkoj energiji, o čovjekovoj bioenergiji..., ali koja korist od toga kad on ''stenje stalno ko papiga'': Nema Stvoritelja! Nema svijesti, osim čovječje (i to znanstvene)! Nema Kozmičke svijesti, energije! Nema nikakvih specifičnih titraja ni frekvencija! Nema zapisa! Nema monada! Nema duše! Postoji samo Kaos, koji vlada kozmosom - da bi se 16,5 milijardi godina planete okretale oko svojih sunašca, u svojim galaksijama, bez promjena (ukoliko ih nije pojela neka Crna rupa) - da bi se galaksije 16,5 milijardi godina brzinom svjetlosti udaljavale jedna od druge...
Interesantno je svakako još navesti to da je ''otac Kaos'' djelovao na Kemiju da ''kemijski djeluje'' na biokemijske stanice da se stvore bića koja će biti izgrađena od Devet sistema, a koji sistemi će se izgrađivati Devet mjeseci.
Dakle NIČEG Nema!
I da Nema - sve je to znanstveno dokazano.
Autsch, ubiše me u pojam ova Dokazana saznanja.

I umorih se.
Stoga predlažem da se počnemo igrati s brojevima i... slijedeći puta.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 08, 2007 5:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
DA LI ZNATE DA SU BROJEVI: 13, 18, 23, 28, 32, 43 i 53 VEZANI
ZA SUDBINSKE ZAPISE, ZA OSTVARIVANJA REINKARNACIJE I...


Ovaj tekst je nastao 8.6.2007. (= 23)

Ako ste ušli na stranicu http://www.forum.hr/showthread.php?t=135076 a zatim na predzadnju ili zadnju stranicu ovog hypperlink-a mogli ste pročitati post forumaša admiralnorton-a u vezi broja 13 te kopiju posta forumaša freudrick-a u kojem se govori o filmu ''The Number 23'' (''Broj 23'').
Svakako, da bi ovaj moj tekst dao kompletnu sliku vezanu za broj 23, a svakako i za brojeve: 13, 18, (23), 28, 32, 43 i 53 to ću taj tekst započeti ovako.

Kerry Thornley, suosnivač diskordijanizma, je objavio ovo:
''Ako je organizirana religija opijum za mase, tada je neorganizirana religija marihuana za luđačke alternativce''.
Riječ je naime o posebnome vjerovanju koje temelje svoga učenja vidi u ''njegovanju'' sukobljavanja, nesloge i kaosa.
I prema diskordijanskog vjerovanju - svi događaji na svijetu su izravno povezani s brojem 23, nekom njegovom permutacijom ili pak nekim brojem koji je u vezi s 23.

Na ovo mogu dati primjedbu da je podatak u vezi broja 23 netočan - iako moram priznati da se broj 23 kao i broj 32 najviše pokazuju u događajima u svijetu, uz primjedbu da su najviše vezani za individualnost mnogih poznatih; ranije živućih, danas živućih i u buduće živućih ljudi.
Ovim brojevima možemo još dodati, kao češće pojavljivani, i brojeve 13 i 28.
Uostalom i sami ćete se u to uvjeriti.

Sad nešto o filmu ''Broj 23''.
Svakako, interesantno je razmotriti skrivene informacije koje su vezane za ovaj film.
Poznato je da su Jim Carrey (glumac) i Joel Schumacher (režiser) poručili da je 13 passé i treba se čuvati svakog 23. dana u mjesecu i svakoga dana čiji zbroj znamenaka zbrojen (ili oduzet) daje 23.
Tako junaku filma, Walteru Sparrowu (Jim Carrey), za njegov rođendan njegova supruga Amanda (Virginia Madsen) poklanja knjigu naslova ''Broj 23''.
Sparrow postaje opčinjen knjigom i čini mu se da događaji opisani u knjizi na neobičan način korespondiraju s njegovim vlastitim životom.
Čitanje knjige polako prerasta u ovisnost i on se potpuno poistovjećuje s Fingerlingom, privatnim detektivom iz romana koji je u burnoj vezi s ljubavnicom Fabriziom.
Kako se njihova veza približava svome neizvjesnom zaključku, Sparrow postaje svjestan uloge koju je broj 23 imao u njihovim životima, ali i one koju bi mogao odigrati u njegovom.

Svakako, interesantno je znati da je film Joela Schumachera (''Broj 23'') premijerno prikazan 23. veljače, a negdje i 23. ožujka.
Nadalje, pas u filmu se zove Ned.
N je 14. slovo engleske abecede, E je 5., a D je 4.
Zbrojeno, to daje 23!
Također, broj slova u Animal Control Department (mjesto gdje u filmu radi Walter) broji 23 slova.
Broj njegovih registarskih tablica je 906 8HT, što zbrojeno daje 23. Itd, itd…
(I onako usput - Carrey je 1994. dobio prvu glavnu ulogu u filmu Ace Ventura: Šašavi detektiv).
A 1+9+9+4 = 23

No, enigma broja 23 Schumacherovu je filmu donijela više nesreće nego sreće, jer je kritika film gotovo jednoglasno sasjekla (bijednih 8 % pozitivnih recenzija na RottenTomatoes.com).
Manohla Dargis iz “New York Times”-a nazvala ga je “slučajnom komedijom u kojoj glumi mrtav-ozbiljan Jim Carrey”, dok je numerološki motiv dao kritičarima materijala za ismijavanje.
Uz to, Justin Chang iz “Varietyja” računao je: “šašava numerologija plus Jim Carrey minus narativna koherencija jednako Broj 23”, dok je Angela Baldassarre u duhu filma nabrojala 23 razloga zašto Schumacherov film nije baš dobar.
Konačno, Josh Bell iz “Las Vegas Weeklyja” ironično je prokomentirao kako računanje barem odvlači pažnju od toga kako je zaplet zapravo glup.

Napomena: Ovaj zadnji pasus sam objavio iz razloga koji ću kasnje objaviti, a koji se tiče reinkarnacije.

Dakle, u nastavku ovog teksta biće riječi o broju 23, a kasnije i ostalim brojevima koji šine komplet od SEDAM brojeva, koje sam već objavljivao: 13, 18, 23, 2 8, 32, 43 i 53.

Primjedba: Ovaj tekst se nalazi na mom blogu: http://dhschultz.blog.hr/

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 12, 2007 3:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Napomena:
Definitivno sam odlučio da objavljujem iste tekstova samo na Monitor forumu. hr i na ovom forumu.
Svakako iz meni poznatog razloga.
Ako vam se to neće sviđati - napišite.

Dakle slijedi nastavak.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Zadnja izmjena: tombola33; uto jun 12, 2007 3:52 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 12, 2007 3:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
Tombola33, ovaj isti tekst si na ovoj temi vec napisao Juna 3ceg.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 12, 2007 3:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Hvala na primjedbi - ispraviti ću grešku.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 12, 2007 4:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Napomena:
Definitivno sam odlučio da objavljujem iste tekstova samo na Monitor forumu. hr i na ovom forumu.
Svakako iz meni poznatog razloga.
Ako vam se to neće sviđati - napišite.

Dakle slijedi nastavak.


NIT JE OVO ŠALA - NIT JE PARANOJA

Moj stav je opće poznat: Sudbinski zapisi postoje i Reinkarnacija memorije se odvija!
DOKAZUJEM (ako ne svima onda sebi i još jednom broju ljudi).

Znajte, kad sam navršio 53 godine života postao sam svjestan da se moj život odvija po Sudbinskom zapisu.
U to sam siguran!
Evo zašto sam siguran.

Napomena:
1. Podaci koje ću vam iznijeti bit će prvi puta javno objavljeni.
2. Za preko 90% podataka posjedujem Dokaze u pisanoj formi, iz kojih se vidi da ti podaci nisu izmišljeni ili namješteni.
Sad provjerite da li čvrsto sjedite u običnoj ili uredskoj stolici.
Naime ako iz nje padnete - znajte da ne preuzimam bilo kakvu odgovornost ako se ozlijedite! :mrgreen:

Podsjećam vas na Sedam brojeva: 13, 18, 23, 28, 32, 43 i 53.


Što se tiče mog Ovoživotnog razvoja - sve se je odvijalo ovako:
* Početkom 1935. godine moja je majka ostala trudna.
Dakle 1+9+3+5 = 18
(Usputna primjedba: moji roditelji to nisu planirali - i to znači da je moja majka postala trudna po Zapisu).

* Početkom 5-tog mjeseca 1935. stvara se kontakt između Energetskog polja mojeg Spirita (Monade mojeg Spirita) i Određenog ekstra kromosomskog gena oblikovane bebe u stomaku moje majke.
* Tad "dobivam" Spiritualno obilježje koje će djelovati da se moj život odvija po Zapisu.
Dakle 5+ 1+9+3+5 = 23.

(Usput rečeno, moje Energetsko polje je u Sistemu Kozmičkog Uma; šifrirano Šifrom:
G.Z.P;s.13,18,23,28,32,43 i 53;A(a/o)n;tub;tvb)

* Konačno, rođen sam 22.10.1935 = 2+2+1+0+1+9+3+5 = 23

Svakako, ne znajući ništa o tome ja sam živio do svoje 53-će godine života životom ''običnog smrtnika'' ili kako bi još mogli reći životom ''čovjeka svakodnevnice''.

* Početkom 6-tog mjeseca 1988. godine shvatio sam da sam ostvario svjesni spiritualni kontakt sa Nekom sviješću iz Vantjelesnog područja.
Dakle 6+ 1+9+8+8 = 32

Nakon toga sam stvarao mnoge SVJESNE Vantjelesne kontakte - da bih došao do Saznanja i Spoznaja, od kojih sam neka objavio u svojim knjigama.

Zato sam u knjizi KRISTAL TESTAMENT ZA NOVO DOBA i mogao objaviti ovo:
(izvod iz knjige)
''...Tada sam također shvatio zašto sam 1. 12. 1995. godine napisao pismo jednoj na svjetskoj sceni veoma Poznatoj Osobi, u kojem stoji ovo:
... Tko sam ja?
Po materijalnom obilježju ja sam "bivši" Jugoslaven.
Rođen sam 22. 10. 1935. u Zagrebu.
Datum nevažan za ljude, ali je za mene od velikog značaja.
Naime, upoznat sam da je razvoj zametka u utrobi moje majke započet u vrijeme priprema ceremonijala koji je prethodio kanonizaciji St.Thomasa Morea.
Upravo je to bilo presudno da prije mog rođenja i od mog rođenja moj Podsvjesni sistem "komunicira" s Individualnim magnetnim poljem (s kojim je nekad komunicirao i Podsvjesni sistem; St.Thomasa Morea)...

Dakle, popularno rečeno, moj Spirit je inkarnirani Spirit čovjeka o kojem je prije 70-tak godina G. K. Chesterston, engleski književnik i novinar, napisao:
"Thomas More je više važan u ovo vrijeme nego što je bio u vrijeme njegove smrti ali još nije važan onoliko koliko će biti za 100 godina"...
Je li to slučajna poruka ili vizionarska informacija!?...''


* No jeste li primjetili da sam to pismo napisao 1. 12. 1995. godine.
Dakle 1+ 1+2+ 1+9+9+5 = 28

Znači, iz ovog prethodno iznešenog se može zaključiti da je moje Energetsko polje - bilo i Polje Thomas More-a.

Također, tada mi je bilo nametnuto od Nekog da se uz KRISTAL nađe i predmetak; TESTAMENT.


Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 12, 2007 8:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Nastavak

Sad pazite!
Ponavljam:
Početkom 5-tog mjeseca 1935. stvara se kontakt između Energetskog polja mojeg Spirita (Monade mojeg Spirita) i Određenog ekstra kromosomskog gena oblikovane bebe u stomaku moje majke.
* A u 5-tom mjesecu 1935. god. Thomas More je proglašen svecem.

* Da bude još interesantnije sve pripreme za ceremonijal da se Thomas More proglasi svecem završene su 18. 5. 1935.
Dakle: 1+8+ 5+ 1+9+3+5 = 32

No nemojte ovo samo tako preskočiti već analizirajte datum 18. 5. 1935.
Dakle
18
18 + 5 = 23
18 + 5 + 1935 = 32

Kakve li slučjnosti (reći će znanstvenik)

Dalje koje je interesantno navesti je; da se 1499, Thomas More prvi puta susreće sa nizozemskim naučnikom Desiderius Erasmus-om lektorom, piscem i prevodiocem.
* I od 1499-te More i Erasmus postaju veliki prijatelji.
Dakle: 1+4+9+9 = 23

* Interesantno je, da su se More i Erasmus upoznali 1. 8. 1499.
Dakle: 1+ 8+ 1+4+9+9 = 32

* A Erasmus je rođen 1466, a umro je 1536. godine.
Dakle: 1+4+6+6+ 1+5+3+6 = 32

* Dalje je interesantno - Erasmus, koji je poznat i po nadimku Roterdamski (Erasmo Roterodamo), rođen je 28. 10. 1466, a umro je 12. 7. 1536.
Dakle: 2+8+ 1+0+ 1+4+6+6 + 1+2+ 7+ 1+5+3+6 = 53

Intresantno je i to da je Erasmus preveo Nieuwe Testament (Novi zavjet) sa latinskog na grčki - u čemu je bio uključen i Thomas More.
Također, Erasmus je lektorirao More-ov roman UTOPIJU.

* I sve podatke o Thomas More-u sam izvadio iz knjige "SAINT THOMAS MORE" koju je napisao biograf E. E. Reynolds, a koja je publicirana, veoma interesantno, 1958. godine.
Dakle: 1+9+5+8 = 23

* Konačno, za mene je kulminacija svega da se je u biblioteci u New Yorku, od koje sam otkupio tu knjigu, ista vodila pod brojem: 3 1009 10012282 3.
Dakle: 3+ 1+0+0+9+ 1+0+0+1+2+2+8+2+ 3 = 32

I mogao bih još mnogo toga navoditi - iz kojih bi se navoda vidjelo da su More i Erasmus imali Zadatak od strane Kosmičkog Uma da urade ONO sto su uradili.

I za ne vjerovati - da ne posjedujem dokumentaciju.

* No interesantno je i to da sam ja, sad znam, po Zapisu došao u 3-ćem mjesecu 1991. godine u Nizozemsku.
Dakle: 3+ 1+9+9+1 = 23

Svakako, to nije sve.
Dakle bit će još

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 14, 2007 8:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Nastavak

U Nizozemskoj sam započeo pisati Testament za Novo doba, [...a Erasmus je preveo Nieuwe Testament (Novi zavjet) pri čemu je bio uključen i Thomas More].

No ubrzo po dolasku tu zemlju sam obolio.
Nakon nekoliko kontrola u 2 mj. 1992. godine pronađeno mi je da bolujem od raka grla.
Dakle: 2+ 1+9+9+2 = 23

Nakon Radioterapije (uz rad s kristalima) - 6. 5. 1992 (na prvoj kontroli) dijagnoza od strane liječnika je glasila: Zdrav.
Dakle: 6+ 5+ 1+9+9+2 = 32.


Moja supruga Sandy, bez koje ne bih mogao uraditi ono što sam do sad uradio (a i što ću uraditi), rođena je 1958. god. u New Yorku.
Dakle: 1+9+5+8 = 23

I Sandy je rođena 1958. a ja sam rođen 1935.
Dakle 23 godine razlike.

A Sandy se je počela "družiti" s kristalima 1985.
Dakle, opet: 1+9+8+5 = 23

Inače, krajem 1988. godine ostvaruje prvi kontakt sa mnom - da bi se 1989. godine udala za mene.
Dakle: 1+9+8+8+ 1+9+8+9 = 53


I mislim da su neki mogli shvatiti da su SVI važni datumi kanal medija vezani za brojeve: 53,43,32,28,23,18 i 13.

Znam, mnogi će reći da je to glupost - no strpite se do momenta kada ću vam crtežom uz opis iznijeti informaciju kako su kozmos, galaksije, zvijezdani sistemi USTROJENI (IZGRAĐENI) - kao i kako su USTROJENI Astrali.
I tek tada ćete moći shvatiti da je dovoljno samo Sedam brojeva da SVE, ako ne u kozmosu onda u galaksiji, bude povezano.
A to koje ću vam crtežom uz opis iznijeti - navest će mnoge pametne da shvate da nama ljudima poznati OSI Model (skup sedam slojeva koji određuju različite etape kroz koje podaci moraju proći od jednog uređaja do drugog u nekoj mreži) nije Idejno djelo čovjeka, već je čovjeku “ponuđeno” da stvori KOPIJU od USTROJENIH Sedam Astrala.

I još ukratko ovo.
Moj prvi kontakt s mojim najbližim saradnikom, Dejan K. sam ostvario 31. 01. 1998. godine.
Dakle: 3+1+ 0+1+ 1+9+9+8 = 32.

26.7.1999. godine (43) Dejan mi je putem faksa poslao ovu poruku:
"Danas kada sam išao odmarati, nametnula mi se je jedna informacija.
Naime, kroz glavu su mi prolazili (u svjesnom stanju) slijedeći brojevi: 2014 i 2104.
Ne znam da li to što znači?
Možda sam si autosugestivnim putem ja to nametnuo.
Možda je slučajnost?? Naime, 2014. g. će, po vama, početi “doba energije”, ja sam rođen 21.04...
Nazvat ću vas!

A Dejan je rođen 21. 04. 1971 - i sanjao je i broj 2014.
Dakle: 2+1+ 0+4+ 1+9+7+1+ 2+0+1+4 = 32

I vjerovali ili ne - Dejanov Spirit je dana 26.7.1999. prešao, po Zapisu, za “jednu stepenicu” - u Viši astral.

I na kraju da još iznesem zašto sam spomenuo Dejana.
Pa zato jer je Erasmus lektorirao More-ov roman UTOPIJU.
A Dejan se je angažirao da se lektoriraju moje knjige KRISTAL...

I možete li već sad prihvatiti postavku da je od Onostrane svijesti ISPLANIRANO mnogo toga šta se je dešavalo, što se dešava i što će se dešavati na našoj Planeti - što znači da se našoj Materijalnoj svijesti, kao i svim Materijanim tvorevinama materije Nameće mnogo toga da bi mogli bivstvovati, razmišljati... upravo onako kako je to Negdje Zapisano...
Također, možete li prihvatiti postavku da se uprevo zato jer negdje stoji Zapisano mnogo toga PONAVLJA.

Konačno, ako ste pregledali Podatke koje sam iznio na stranici http://www.forum.hr/showthread.php?t=135076 (Igra Brojkama), podatke koji stoje u mojoj Autobiografiji http://dhschultz.blog.hr/ onda ćete se barem zapitati: Je li moguće da nas učenjem, javnim glasilima... “ljudi Zavjere” uvjeravaju u Ono koje nema veze sa Stvarnošću.
No ipak nemojte žuriti s konačnim zaključkom, jer ja ću vam iznijeti još velik broj Postavki koje vam na kraju mogu “otvoriti oči”.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 14, 2007 8:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
hajde, nastavi samo!
citamo te :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 17, 2007 6:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Ponovit ću iz teksta raniji naslov:
DA LI ZNATE DA SU BROJEVI: 13, 18, 23, 28, 32, 43 i 53 VEZANI ZA SUDBINSKE ZAPISE, ZA OSTVARIVANJA REINKARNACIJE I...

Dakle, o broju 23 bi zasad bilo dosta.
Stoga pređimo na broj 13.

U pojedinim dijelovima svijeta broj se 13 smatra toliko nesretnim da ulice često nemaju kućni broj 13, hoteli nemaju 13. kat, aviokompanije nemaju sjedalo broj 13, pa čak i kod nas u nekim gradovima ne postoje autobusne linije s tim brojem.
Uz nesretnu trinaesticu veže se i ime Jude Iškariota, trinaestog gosta na Kristovoj posljednjoj večeri, ali i nordijskog zloduha Lokija koji je kao trinaesti, nepozvani gost provalio u Valhallu gdje je blagovalo dvanaestero bogova.
U antičkoj mitologiji 13 se povezuje s grčkim bogom podzemlja Hadom, odnosno rimskim Plutonom.
U srednjem vijeku je postojalo vjerovanje kako se vještice uvijek sastaju u skupinama od 12, a da je trinaesti sudionik redovito sam Vrag.
U jednoj se godini 13 puta javlja puni Mjesec, a znamo, mnogi ljudi imaju zdravstene tegobe u vrijeme punog Mjeseca.
U tarotu se trinaesta karta zove Smrt.
U Kabali ima 13 duhova zla.
Neuspješna misija Apolla na Mjesec nosi broj 13......

No da vidimo šta vam ja mogu ispričati o broju 13.

ZNANJE STARIH NARODA... I ZNANJE DANAŠNJIH ZNANSTVENIKA

Današnji nam znanstvenici nude teorije o postanku svijeta ne znajući da su u stvari ( i ) mnogi stari narodi ostavili ''svoje tragove'', dakle saznanja, u vezi kozmosa i njegove Izgrađenosti, odnosno njegovog Ustrojstva.
Tako se može pretpostaviti da su stari narodi Maya znali da je kozmos Izgrađen, dakle Ustrojen.
To se može zaključiti iz podatka, gdje kažu da se ...iz presjeka svijeta prema nebu pružaju ljestve od 13 prečaka, a prema paklu 9.
No nisu samo Maye ostavili saznanje da je kozmos Ustrojen.
Mnogi narodi na svim kontinentima su u svojim mitološkim predanjima iznijeli opise koji se mogu ukomponirati u Pregled 10+3 nivoa iz kojeg se može zaključiti da je kozmos Izgrađen.
Svakako, kako je kozmos Izgrađen, onda mora da postoji ''Glavni arhitekta'', kao i Stvoritelj, odnosno stvoritelji.
Šta više, postoje i znanstvena imena današnjice koji su iznijeli podatak koji se izvanredno ukomponiraju u Pregled 10+13.
Tako su neki fizičari iznijeli hipotezu da postoji u sklopu Sunčevog sistema ''nebesko tijelo'' Nemesis (''nemesis zrcalna materija'').
I da jedan broj znanstvenika nije objavio tu hipotezu, ja vam sigurno ne bi iznosio ovaj tekst.

Pa da vidimo taj Pregled 10+3.
1. Kozmički Energetski centar (Empirej, Nemesis) s kanaliziranom kozmičkom energetskom mrežom, koja je formirana od struna i superstruna, na koji način čini kozmos ZATVORENIM sustavom.

2. Silazni energetski kanali pozitivnog karaktera
3. Energetska područja neutralnog karaktera (''područja zrcalne materije'')
4. Silazni energetski kanali negativnog karaktera

5. Energetska mreža galaksije
6. Energetska mreža zvjezdanog sistema
7. Energetska mreža planetarnog sistema

8. čestice anorganske materije koje grade atom (u ovaj nivo spadaju i "izgrađeni" atomi).
9. čestice Organske materije (virusi) (u ovaj nivo spadaju i živi mikroorganizmi i stanice).
10. Sistemi koji u ZAJEDNIŠTVU formiraju planetu (molekule, i sistemi formirani od molekula - stanica).

Konačno, postoje još kozmički nivoi koji zatvaraju svoj cirkularni tijek do Energetskog centra (Empireja):
11. Uzlazni energetski kanali pozitivnog karaktera
12. Energetska područja neutralnog karaktera (''područja zrcalne materije'')
13. Uzlazni energetski kanali negativnog karaktera

I ovo je Temeljni obrazac (arhetip) po kojem su IZGRAĐENI Svi kosmički sistemi.

(U vezi Sistema; 10-ti nivo) VAŽNA napomena:
1. Sistemi koji u Zajedništvu formiraju planetu na kojoj od strane Kozmičkog Uma NIJE PLANIRAN ŽIVOT u
obliku živih bića formirani su od anorganske materije: dakle kao stijene, čvrsti minerali, prašina... i VIRUSI (koji
se MOGU razvijati u žive organizme, ali NIKAKO NE MOGU formirati kompliciraniji oblik živih bića
(predstavnika faune, flore i čovjeka),

2. Sistemi koji u Zajedništvu formiraju planetu na kojoj je od strane Kozmičkog Uma PLANIRAN ŽIVOT u obliku
živih bića formirani su:
a) u PRVOJ razvojnoj fazi u obliku anorganskog života, dakle kao stijene, minerali, prašina, vodene mase, oblaci...
i VIRUSI (koji će se u DRUGOJ i TREĆOJ razvojnoj fazi razvijati u organski oblik života).
b) u DRUGOJ razvojnoj fazi će poprimati oblik živih mikroorganizama,
c) u TREĆOJ razvojnoj fazi razvijat će se u predstavnike faune, flore i čovjeka.

No da se osvrnem na rečenicu: ''To se može zaključiti iz podatka, gdje kažu da se ...iz presjeka svijeta prema nebu pružaju ljestve od 13 prečaka, a prema paklu 9 ''.
Svakako, nije suvišno da vam kažem kako po mitologiji Maya pakao nije mjesto u koje se dolazi po kazni za učinjena ovozemaljskih zlih djela - već se pakao smatra nužnom točkom prelaza u toku kružnog putovanja, neizbježnog kozmičkog procesa, po kojem Sve mora da utone u materiju prije dostizanja svijetla.
Dakle, možete li shvatiti na kojoj se je Spoznajnoj ljestvici nalazio narod Maya. .
Prema tome, bacimo li pogled na Pregled 10+3 vidjet ćemo da se u 9. nivou nalaze čestice Organske materije od kojih su formirana živa bića, odnosno čovjek.

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 21, 2007 3:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Da ponovim Pregled 10+3.
1. Kozmički Energetski centar (Empirej, Nemesis) s kanaliziranom kozmičkom energetskom mrežom, koja je formirana od struna i superstruna, na koji način čini kozmos ZATVORENIM sustavom.

2. Silazni energetski kanali pozitivnog karaktera
3. Energetska područja neutralnog karaktera (''područja zrcalne materije'')
4. Silazni energetski kanali negativnog karaktera

5. Energetska mreža galaksije
6. Energetska mreža zvjezdanog sistema
7. Energetska mreža planetarnog sistema

8. čestice anorganske materije koje grade atom (u ovaj nivo spadaju i "izgrađeni" atomi).
9. čestice Organske materije (virusi) (u ovaj nivo spadaju i živi mikroorganizmi i stanice).
10. Sistemi koji u ZAJEDNIŠTVU formiraju planetu (molekule, i sistemi formirani od molekula - stanica).

Konačno, postoje još kozmički nivoi koji zatvaraju svoj cirkularni tijek do Energetskog centra (Empireja):
11. Uzlazni energetski kanali pozitivnog karaktera
12. Energetska područja neutralnog karaktera (''područja zrcalne materije'')
13. Uzlazni energetski kanali negativnog karaktera

A sad da vidimo kako izgleda šematski Obrazac prema Pregledu 10+3.

slika

Ako se malo bolje udubimo u analizu Obrasca na slici 1 možemo doći do interesantenih zaključaka.
Kao prvo, odmah možemo zaključiti da se pod brojevima 2, 3, 4, 11, 12 i 13 vode Nematerijalne vrijednosti.
Dakle odvojimo ih od Materijalnih vrijednosti koji su prikazani u Obrascu.

Svakako, Energetski centar Nemesis, iako je hipotetičan ipak se njegovo postojanje može prihvatiti - jer izvještaja da postoji to hipotetično ''nebesko tijelo'' ima veoma mnogo - a ''utkani'' su u mitovim svih naroda na svim kontinentima... pa do izvještaja pojedinih znanstvenika krajem 20. stoljeća.
Jasno, ako to ''nebesko tijelo'' postoji (a ja lično smijem da tvrdim da postoji) to ga slobodno možemo uvrstiti kao ''tijelo'' koje ima vrijednosti Materijalne prirode.

Dalje, iako se Vrijednosti pod 5, 6 i 7 u Obrascu vode kao Energetske mreže mi ih možemo staviti u okvire Materijalnih priroda jer Okružuju galaksije, zvjezdane sisteme i planete - kod kojih se pokazuju sve odlike Nematerijalno-Materijalnih vrijednosti.

Sad, što se tiče Vrijednosti koje se nalaze u Obrascu pod 8, 9 i 10 - te Vrijednosti bezdiskutabilno padaju u okvire Materijalnog.

I nakon ove analize možemo uraditi ovakav Pregled.
2, 3, 4, 11, 12 i 13 čine Nematerijalnu grupu,
dok
1, 5, 6 i 7 čine Nematerijalno-Materijalnu grupu
a
8, 9 i 10 čine Materijalnu grupu.

Jeste li shvatili esencijalnu poruku iz ovog Pregleda?
(Svakako, oni ''samo materijalni'' je neće shvatiti).

No možete li na slici 1 zapaziti čovjeka?
Naime ja mogu.
Ako ne možete tad ću vam pomoći sa slikom 2.

slika

A sad uradimo od Nematerijalno-nematerijalne i Materijalne grupe ovakav Obrazac.

slika

I da li i vi vidite ovdje čovjeka koji ima 7 žljezda s unutrašnjim lučenjem - 7 glavnih čakri... i ''uokviren'' je s aurom?
Ja sve to vidim.
Evo tog viđenja.

slika

No možete li sad shvatiti zašto je Mojsije objavio da je Bog stvarao svijet 6 + 1 dan = 7 dana?
I da je čovjek IZGRAĐEN (USTROJEN) a ne da je nastao čistim slučajem.

I možda će vam ovo pomoći da shvatite de se Evolucija odnosi na ''promjene u oblačenju'' Izgrađenog ''Adama''; i ''Eve'' - a ne na promjenu Osnovne strukture čovjeka.

I za ovaj puta dosta, a to znači da nastavak slijedi.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Zadnja izmjena: tombola33; uto okt 02, 2007 10:41 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 24, 2007 2:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Nastavak

Dakle ako ste dovoljno inteligentni (za što vam nije potrebna intelektualna naobrazba) onda ste mogli shvatiti da su brojevi 13 i 7 (6+1) fundametalno vezani za Stvaranje ŽIVOTA (i na) planeti Zemlji - dakle i čovjeka.
I upravo Inteligentni, a naročito Inteligentni intelektualci, mogu shvatiti da u ''igri Stvaranja'' nije bilo slučajnosti, već je Stvaranje potjecalo od INTELIGENTNIH Entiteta - no ne Boga, Alaha... koje nam nude crkvene hijerajhije.
Ipak moram navesti da INTELIGENTNE Entitete, koje ja spominjem, u mnogočemu možemo ''prepoznati'' kao Boga, kao Alaha..., a to znači da su Sve mitološke i crkvene priče Stvaranja daleko bliže Istini od Stvaranja kojeg nam nudi ''Znanstvena hijerarhija''.
No neka se znanstvenici na ovo ne ljute, jer onog dana kad će mnogi od njih shvatiti da se reinkarnacija ostvaruje shvatit će da su, kod mnogih, njihova Energetska polja (Monade) toliko Memorijsko-Spoznajno prazne da nije ni čudo što nam nude; ono što nam nude...

U prilogu ovog (reinkarnacije), od mnogih ću primjera izdvojit zadnji, objavljen na Monitoru (BBC-u):
Djevojčica od dvije godine postala članica Mense
Geogia Brown iz Hapmsphirea u Britaniji, stara 2 godine i 9 mjeseci razgovjetno izgovara riječi, logički zaključuje, broji, razlikuje boje i njihove nijanse. Testiranja prilagđena njenoj dobi zaprepastila su stručnjake jer je utvrđeno da ima IQ 152. Samo 30 članova Mense u povijesti postali su to prije 10 godine života. BBC...

I sasvim je sigurno da će njen logički zaključak glasiti da se reinkarnacija odvija.

...No pazite, ovo prethodno nije išlo na račun predstavnika Svih znanstvenih disciplina, već samo na one koji nam iznose bezvezne teorije ''Postanka svijeta'' (kojima je Kaos bog), koji nam Tvrdoglavo iznose bezvezne teorije širenja kozmosa - koji poništavaju postojanje VIŠE Svijesti (koja nije ljudska) - koji nam Uporno tvrde da je čovjek nastao evolucijom (kao slučajno, i uz njihovu spoznaju: od nekog majmuna) - koji Uporno poništavaju Energetske kozmičke Impulse (čije postojanje nijedna ''njihova'' aparatura ne može da registrira - a koje mnogi Kanal-mediji registriraju)...

Nastavak slijedi, u kojem će se moći vidjeti zašto se kosmos ne može širiti onako kako nam to danas znanstvenici iznose.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 27, 2007 10:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Ranije sam naveo da se tekstovi objavljeni na ovom forumu nalaze i na Monitor hr. Forum.
No mogu vam iznijeti da na forumu.hr poneki iznose svoje mišljenje na neke moje izvještaje - našto, ako smatram za potrebnim, odgovaram na komentar.
Eto tako su nastali postovi koji slijede.

Dakle, jedna osoba je napisala ovo:
JA bih vise rekla da se cijeli svijet vrti oko broja 12. A ovaj tekst sam pronasla u jednoj knjizi.

Čarobni broj 12
Odkada znaju brojati, ljudi vjeruju u moć nekih brojeva. Pritom posebni značaj ima broj 12; astrologija, računaje vremena i kalendar ravnaju se po njemu.
Numerolozi se bave značenjem brojeva. Po njihovom vjerovanju svaki broj ima određni utjecaj na ljude i na njihovu sudbinu. Posebno je višeznačan broj 12. Nalazimo ga u profanom – dan ima 12 sati, godina 12 mjeseci – ali i u uzvišenom: 12 apostola ili 12 znakova zodijaka.
PODJELA GODINE
S jedne je strane imao veliku ulogu pri sastavljanju kalendara jer se izmjena godišnjih doba lako izračuna pomoću ciklusa punog Mjeseca. Dvanaest se puta puni Mjesec pojavljuje na nebu dok se krug godišnjih doba ne zatvori. Na temelju tih spoznaja naši su preci podijelili godinu u 12 dijelova. I dan se može podijeliti na dva dijela od po 12 sati. Suncu također treba 12 mjeseci kako bi završilo svoj godišnji put. Kao da broj 12 predstavlja temeljno načelo reda u univerzumu.
Taj broj uvijek iznova nalazimo u mitologiji i religiji. Tako je grčki mitski junak Heraklo morao obaviti 12 zadaća. Stari Zavijet pripovijeda da se izraelski narod sastoji od 12 plemena. U Novom je Zavijetu Isus oko sebe okupio 12 apostola. Čak ni u apokalipsi ne može izbijeći značenje broja 12. Nebeski Jeruzalem ima 12 vratiju, a izgrađen je na 12 temelja na kojima su ispisana 12 imena 12 apostola. Izabrano je 12x12 osoba koje će sudjelovati u žrtvovanju janjeta.
Rimljani voje pravo u 5. st. pr. Kr. napisali na 12 ploča koje su bile temeljem gradskoga života. Iz Rima potječe i navika o prisutnosti 12 porotnika u sudskom procesu.
Ako broj božijih načela 3, pomnožimo s brojem materijalnog svijeta 4, dobit ćemo broj 12, broj savršenstva. On je dakle simbol za red u vremenu i prostoru.
Čovjek i sav život temelje se na ugljiku i njegovim molekularnim lancima, a ugljik je element sa rednim brojem 12.


Moj odgovor je glasio:
Da se razumijemo.
Svi brojevi (isključujem 0 kao broj) imaju svoje značenje koje PRIRODA, kao Akceptor, akceptira po njihovom Posebnom značaju; koji im daje Vrijednost u svom postojanju.
I svi brojevi su na svoj način čarobni.
Na žalost, “ljudi prošlosti” a naročito “ljudi današnjice” iznosili su i iznose objašnjenja za brojeve ne razmišljajući mnogo o prauzorku (arhetipu) koji je Uvjetovao da neki broj dobije svoje značenje u objašnjenju.
Upravo se to dešavalo i s brojem 12.
Naime broj 12 je našao svoje mjesto u svim, za taj broj vezanim, Objavama - ali niko nije otkrio Prauzorak koji je Uvjetovao da se je taj broj nađe u Objavi.
Taj Prauzorak sam ja već objavljivao u Igra Brojkama (str. 8) gdje se vidi Obrazac po kojem je formiran kozmos.
Eto ponovit ću ga, uz napomenu da sam sliku modificirao.

slika

Dakle prama slici se vidi da su sve Objave koje u sebi nose bitnost broja 12 vezane za Stvaranje, za Prostorna područja kao i za Vrijeme - jer stvaranje se je vršilo i vrši se vremenom, što znači da Sat i cifarnik (zifferblat) nisu Slučajno dobili, naročito od ljudi, svoju namjenu i formu.

slika

No kad sam već kod Stvaranja kozmosa - evo kako izgleda kozmos gledajući ga Izvana.

slika

Svakako, kako većina od vas površno gleda slike to vjerujem da niste zapazili Davidovu zvijezdu (čiji arhetip je upravo Obrazac kozmosa).
Pa da vam pomognem.

slika

I na kraju da kažem da se tiče broja 12 on je, kao i SVI u Prirodi postojeći brojevi (osim "0" koja nije broj) UTKAN u SEDAM Nivoa, koje narod popularno naziva astralima.
Dakle sve Objave koje u sebi nose bitnost broja 12 nemaju nikakvu direktnu vezu s Astralnim nivoima (kojih ima SEDAM).
Svakako, o 13 Nivoa čiji Fundament tvore Sedam astrala u jednom od slijedećih javljanja.
I još samo ovo: Gornji crteži kozmosa se ne odnose na Stvoreni Materijalni kozmos.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Zadnja izmjena: tombola33; uto okt 02, 2007 10:48 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 29, 2007 11:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
A sad ću vam iznijeti još jedan diskurs sa forum.hr koji je vezan za tekst od Nedelja Jun 24, 2007 2:47 pm (gdje se nalazi informacija: Djevojčica od dvije godine postala članica Mense).

Dakle, nakon tog mog teksta stiže mišljenje jednog pametnog momka:
klupko se odmotava...
1. delija (tombola33) je dakle, teški kreacionist, unatoč ogromnim dokazima koji govore u prilog razvitku vrsta iz jednostavnijih...

2. a kako se to svemir ne može širiti "kako nam znanstvenici iznose", ako postoje mjerenja koja na to ukazuju?
lažu? to je nova teorija zavjere ili?

3. zašto ne izneseš to znanje u recimo Nature-u, pa da svi imamo blagodat od toga,

4. nego ga stavljaš na forum.hr?


moj odgovor pametnom momku na 1 je glasio:
Jel ovi dokazi?

Za one kojima se neda prebrojavati crtice u srednjem krugu - samo na znanje da tih crtica (super struna) ima 32.
slika

slika

Ili ovi dokazi - koje su vrste nastale (slučajno) same od sebe iz najjednostavnijih?

slika
slika

moj odgovor na 2: Pa možda im je krojački metar bio urađen s greškom?

moj odgovor na 3: E tamo ti sjedi gl. urednik koji kaže ovako:
"Imajte na umu to sta zelite. Ako zelite priznanje nauke morate pisati "naucno", ako zelite priznanje umetnosti onda pisite "umetnicki", ako zelite priznanje crkve onda morate pisati "crkveno" itd. Morate znati kome se obracate pa prema tome prilagodjavate nacin svog pisanja i objasnjavanja.
Kako ste sada objasnili ispada da je to sto pisete pre vas filozofski stav. Ako sam u pravu onda pisite "filozofski".
Pozdrav, N.N.

moj odgovor na 4: Na dva foruma i dva bloga. (nek se zna za ko zna za kad).

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 02, 2007 8:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Na ovo od pametnog momka:
klupko se odmotava...
1. delija (tombola33) je dakle, teški kreacionist, unatoč ogromnim dokazima koji govore u prilog razvitku vrsta iz jednostavnijih...

slijedi na forum.hr ovaj odgovor:

Kako je diskutant objavio da sam teški kreacionist to mislim da ne bi bilo loše da vas upoznam s ovim.

Da sam težak jesam - pošto imam 103 kg.
Informativno: za mene je velika utjeha što sam prije 50 godina imao 115kg.
I tad sam se osjećao veoma dobro - možda zato jer sam se bavio sportom..
No i danas se osjećam veoma dobro, iako se ne bavim sportom.
I to je, po znanstvenom gledištu, čudna slučajnost - zar ne?

Sad, da sam kreacionist - to jesam i nisam.
Svakako, jesam iz tog razloga što su mi Sva Važna saznanja u vezi Postanka NAMETNUTA - što ne bi bilo moguće da ne postoji Svijest PRIRODE koja mi Sugestivno nameće ta saznanja koja su donedavno (do prije 19 godina) meni bila potpuno nepoznata.
A Nisam teški kreacionist iz tog razloga što i ja prihvaćam evoluciju.
No pazite!
Po meni, evolucija Nečeg se odvija tek nakon što je to Nešto Kreirano pa Stvoreno.
No mislim da se u vezi evolucije treba reći da kod mnogih vrsta u njihovom razvoju dolazi do prirodne degeneracije (ukoliko po Onostranom zapisu vrsta ne nestane prije započete faze degeneracije) nakon čega vrsta dobiva drugu formu.
To svakako važi i za ljudsku vrstu.

Pazite, da vam sad objašnjavam kako je Nešto Kreirano a zatim Stvoreno to neću, iz razloga što se mnogo toga treba reći da bi čovjek shvatio Kreiranje i Stvaranje - koje je vezano za PRIRODU.
(Primjedba: Djelomično će to biti iznijeto ovdje, a Sve u knjizi, na kojoj već dugo vremena radim).

Znam, sve ovo će mnogima od vas (ipak ne svima) izgledati, najblaže rečeno, luckasto - no razlog za to je što dosad tokom razvitka ''Adamove civilizacijske kolektivne svijesti'' mnogi, navodno pametni čije se MORA slušati, nemaju pojma odakle su trebali započeti sa svojim studijama, da bi shvatili kreacionizam i evoluciju.
A nemaju pojma jer uopće ne znaju da postoji Vječna PRIRODA.
I to je razlog da ne znaju ni šta je PRIRODA, a još manje; koje Vječne Misaone predstave tvore Vječnu PRIRODU koju, iz razloga što je tvorbena, možemo nazivati Generalna PRIRODA.
A da PRIRODA Postoji Vječno kaže nam definicija koju su nam ostavili starogrčki filozofi: „Bitne karakteristike prirode su njena beskonačnost, neprestana mijena i neprestani razvitak“.
(Napomena ''manje pismenim'': Vječnom je čini njena beskonačnost).
I upravo s ovim Saznanjem pametan čovjek NE MOŽE da pomisli, a kamo li da kaže, da je PRIRODU Stvorio Bog stvoritelj.
Jer, Nešto koje Postoji Vječno NIJE MOGLO biti STVORENO!
Eto, razmislite o ovom dok ne objavim slijedeči tekst.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 03, 2007 10:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Na drugom topiću nazad stoji ovo:
moj odgovor pametnom momku na 1 je glasio:
Jel ovi dokazi?

Za one kojima se neda prebrojavati crtice u srednjem krugu - samo na znanje da tih crtica (super struna) ima 32.


slika

Na ovo pametni diskutant ponovno kaže:
kako ti znaš da ima toliko superstruna? imaš li dokaz za to? ozbiljno, imaš li ikakve dokaze za to što govoriš, ili su to samo tvoje subjektivne procjene s čijom točnošću se niti ne želiš pozabaviti?
koliko sam shvatio, baviš se, kao ineki, numerologijom i tzv. crank matematikom. ne djeluje baš obećavajuće...



Na to slijedi moje:
Momče, žao mi je ali ti ama baš ništa ne razumiješ šta ja pišem i koje informacije iznosim - iako su te informacije lijepo objašnjene i to još uz prilog slika.
I pitaš: "kako ti znaš da ima toliko superstruna?"
I ja sam ti sinoć odgovorio (koje si izbrisao): Pa sam ih prebroji - a ja odoh spavati.
No kako si ti simpa "znanstvenik", uz to i model'ator ( ) to ću ti, da se ne mučiš, pomoći sa slikom.

slika


Eto vidiš - to što su znali stari Neznanstvenici (prije hiljadarke od godina) - to ti ne znaju današnji Znanstvenici.
(Svakako, tebe ja ne uvrštavam u znanstvenike).
I još da ti kažem ovo.
Ove 32 strune, koje su prikazane na gornjoj slici, samo su jedan broj od BEZBROJ struna koje tvore kosmičke, galaktičke, zvjezdane Energetske mreže - među koje spada Energetske mreža koja nosi Šifru (s kojom se mi ljudi služimo) 32.
Ah, da, i još da ti kažem da ću za dan-dva obznaniti Energetske mreže, pa Monade iz kojih ćeš moći zaključiti da ti je Spirit ostvario veoma malo reinkarnacija.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 04, 2007 3:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
No evo da vama forumašima galaktike postam još jednu interesantnu diskusiju sa foruma.hr

Diskutant: Sorry što kasnim ali imam još jedno pitanje.
Kako je traženje pravilnosti u nekim brojevnim sustavima (koje je čovjek stvorio da klasificira i pronađe pravilnosti u prostoru oko sebe) dokaz da postoji stvoritelj?
I kakve veze imaju posve slučajni dani/mjeseci/godine (izgleda da nema neke posebe pravilnosti kad uzimaš svo troje od toga, a kada samo neke od tih brojki) iz tvojeg života? Jesi ti neki novi prorok??


Moj odgovor:
1. Pa ako do sad iz mojih izlaganja nisi mogao da shvatiš da nas ona navode na to; da MORAJU postojati Neki entiteti (ne čovjek) koji SMIŠLJENO koriste Ontološki metod, da bi u PRIRODI Nastajalo i Postojalo Sve ono što je Nastalo i što Postoji (koje će na kraju, po logičnom zaključku, opet Nestati), onda nas dvoje nemamo o čemu raspravljati.
Svakako, po postavljenim pitanjima od tvoje strane izgleda da nisi shvatio da ja ne iznosim podatke koje će koristiti znanstvenici, već iznosim podatke onim običnim smrtnicima koji u svojoj običnosti znaju ocjeniti Pravi karakter onoga što je logično.

2. Po tebi (što je normalno) dani/mjeseci/godine iz mog života su slučajni - dok po meni Nisu slučajni!
To mogu da tvrdim jer mi je poznata Šifra Nepromjenjljive vrijednosti Srži mog bitka, pod kojom se MOJ Spirit iz Ovog života vodi u Sistemu kojeg mnogi nazivaju Kozmički Um.
Znam da ovo nisi mogao razumjeti, no šta da ti radim?
No možda ćeš ovo razumjeti?
Možda znaš da se u svijetu svake sekunde rodi troje djece, a to znači da se na minutu rađa 60 x 3 = 180 djece.
Svakako, na sat mu dođe 180 x 60 = 10.800.
Na 24 sata dođe 10.800 x 24 = 259.200.
Sad, svako dijete od tih rođenih Mora da bude Šifrirano - i to tako da mu je ZBIR Brojeva iz datuma vezan za brojeve 13, 18, 23, 28, 32, 43, 53.
Sad uzmi današnji datum: 27. 6. 2007. (= 24)
Konačno, sad ti uzmi kalkulator i uklopi 259.200 rođenih tako da se Zbir njihovog datuma uklopi u 7 navedenih brojeva.
I još ako bi uzeo sva danas rođena Živa bića koja nisu korjenom vezana za zemlju (a koja isto kao čovjek imaju Svoju Monadu za koju su vezana Šifrom Nepromjenjljive vrijednosti Srži svog bitka) onda ćeš vidjeti da se kozmička Organizacija nezamislivo inteligentno sprovedena u čitavom kozmosu.
A Svaka Organizacija MORA da ima svog Rukovodioca.
I na sve ovo ponovit ću ono tvoje:
1. Kako je traženje pravilnosti u nekim brojevnim sustavima (koje je čovjek stvorio da klasificira i pronađe pravilnosti u prostoru oko sebe) dokaz da postoji stvoritelj?3. Ovo te odaje da si jako, jako pametan intelektualac.

Nastavak slijedi

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 04, 2007 3:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
31.8.brisan dupliran prethodni tekst.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Zadnja izmjena: tombola33; pet aug 31, 2007 10:08 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 88 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz