Sada je: sub apr 27, 2024 10:43 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Jinnovi
PostPostano: pon jul 13, 2009 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
ovo crpim znanje iz vampira/sotoniste/jinn owner & controlera/ deklariranog OPSovca, posto doslovno moram znanje izvlacit iz njega moze jos zvucati dosta fragmentarno, ali posluzi, ako ko jos ponesto zna o tome, molio bi da nadodaje...

uglavnom

u islamskoj mitologiji jinnovi su bića neke tamo X dimenzije, zive na ovom svijetu poput i nas, imaju svoje osjecaje, razmnozavaju se sve isto ko u nas, hrane se psihickom energijom ljudi, i ima ga svaki covijek na odredjenoj točki tijela, tu spavaju dok se ne aktiviraju, kad se uspjesno aktivira, osoba je sluzbeno unovacena u svijet demona... vidi ih, razgovara sa njima, izgledaju kao svjetleće sfere, u krscanskoj mitologiji su to andjeli i demoni, znaci imaju dobri i losi, jedni skode ljudima drugi pomazu, svuda su oko nas, najstariji je lucifer, ima ih jos mali milion, ako znaš ime mozes ga kontrolirat.
samo su vrhovni imami mogli ih prizivat a mogli su od njih traziti bilo kakve usluge zelje itt.

ugl, ovaj ima aktiviranog dzina, vidi ga i prica sa njim kao i sta ostalima, ugl dzin ima potrebu da se manifestira tj da preuzme ljudsko tijelo sto mu ovaj dopusta s vremena na vrijeme, hrani se prljavim mislima psovkama itd, mrzi isusa dakle snažnog OPDeovca i molitava koji mole imami...posto su bića vatre voda ih ubija, na taj naččin ovaj je ubio trojicu, pustio ih je u svoju ruku i potopio u vodopad nakon cega su pocrkali, navuko ih je na foru da ce im dati tijelo al da ih "mora procistiti" i kad se priblizio vodi ruka mu se naglo pocela trzati jednostavno bjezala od toga ...
kaze da je dao dusu za svog dzina, tj potpunu manifestaciju, znaci, lik nema dusu, kad umre on umire i dzin sa njim, a inace dzinovi slijede njega u iducem reinkarnaciji...

mislio sam da je duša = um, al po njegovom to nije tako, sad kako je pitam i vas vase misljenje...


kolko je zajebana imamova molitva za jinnove evo pogledajte i sami
http://www.youtube.com/watch?v=Ee5jVBvaoL8
za vrijeme utakmice cut cete u pozadiji molitvu sa vrha dzamije, kad je to cuo ovaj igrac koji je imao aktiviranog dzina pomahnito je i umro, doslovce bio je instant kill

lik koji mi je to objasnio, strasno je mocan, mag i vampir + kontrolirani jinn, udarna kombinacija, jedina obrana svjesnost hehe po obicaju
ali nema ni on toliko znanja i svjesnosti da objasnjava sve kako je ubiti realno, jer kaze da zbog lucifera ratovi neprestaju, doduse znamo tko je taj lucifer, skup guštera zeljnih negativne energije hehe, i to mi je zajeb sto moram dosta sam analizirat
ugl zanimaju me koji su denzitet oni? da su 6d kako ga moze kontrolirat a opet 3d i 4d da nema fizicke manifestacije manjka mi logike...

ugl demoni ko demoni, cudno mi da nema OPDovaca medju njima, ali koji su k... oni dobri sto samo pomazu ljudima, a svi ko nastali od luce?
konfuzno? i meni je

ako se sta skora sjetim ili kad doznam jos od toga, objavim...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jinnovi
PostPostano: pon jul 13, 2009 11:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 07, 2009 10:14 pm
Postovi: 51
Lokacija: Alpha Centauri
Pricao mi je prijatelj da je citao knjigu od Muhammed Isa Davud "Razgovor sa dzinom muslimanom" i tip kaze da mu se dizala kosa na glavi dok je citao.Ja je nisam uspio naci ni da skinem sa neta niti da je kupim.A ako bi neko slucajno nasao link za skinuti....Bio bih jako zahvalan,volio bih da je procitam.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jinnovi
PostPostano: uto jul 14, 2009 12:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Buhaha je napisao/la:
Pricao mi je prijatelj da je citao knjigu od Muhammed Isa Davud "Razgovor sa dzinom muslimanom" i tip kaze da mu se dizala kosa na glavi dok je citao.Ja je nisam uspio naci ni da skinem sa neta niti da je kupim.A ako bi neko slucajno nasao link za skinuti....Bio bih jako zahvalan,volio bih da je procitam.....


pa dzin, demon...sta si vidio u filmovima, mogu i u realnom svijetu, igraju bas na kartu straha i negativne energije, ovaj je usred kafica imo napad, tj pustio ga, citav kafic se ispraznio ubiti samo im dvjema curama htio pokazat djavla, tj ono sto su trazile...

ja tom liku govorim sve sta ga ceka dalje i koje su posljedice svega toga, onda se iznenadim kad vidim kolko zna, a nije bas zalazio po ovakvim forumima, doduse ima dosta gresaka...
sotonizam u vidu potpune slobode i stjecanja moci nad ostalim bicima postujem, svatko ima svoj nacin i slobodnu volju, ali pokoravanje minornijem bicu je vec bezveze..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jinnovi
PostPostano: uto jul 14, 2009 9:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
galaksija napisao: dosta toga objašnjava

DEMONI-PRIVJESCI

Jedni od njih su tzv. demoni. Naziv demon smo im mi dali, dok oni obično sami sebe smatraju i nazivaju “entitetima sila mraka” – ESM. Ove sile kontrolišu sve one koji su na “njihovim frekvencijama” tj. na njihovom “dometu”, što znači ne samo nas kao 3D OPS ljudska bića, nego i vanzemaljce OPS tipa, sa drugih planeta, dimenzija i denziteta.

Čini se da ovi entiteti sila mraka takođe žive u jednom hijerarhijskom sistemu koji je karakterističan za sve OPS oblasti postojanja, pa tako i našu. Oni koji su na dnu “piramide” mentalno su kondicionirani tako da slušaju naređenja “odozgo”, dok im se istovremeno uskraćuju sve informacije koje imaju veze sa objektivnom realnošću. Tako se i za njih može reći da žive u nekoj vrsti iluzije u kojoj jedan strah od kazne “odozgo” igra veoma bitnu ulogu.

Uloga ovih entiteta se mahom svodi na mentalni uticaj na žrtvu u smislu da se ova ponaša u skladu sa “frekvencijama” tih ‘sila zla’.
Mnogo ljudi je svojom voljom sklopilo „ugovor s đavolom“ odnosno stupilo u neku vrstu saveza s njima u ovom životu ili nekom pređašnjem. Razlozi za tako nešto su mnogobrojni ali se mahom svode na ostvarenje neke lične koristi za sebe u ovom životu. To je mahom rezultat onih klasičnih ljudskih poriva kao što je povećanje lične moći i želja za vlašću i kontrolom drugih ljudskih bića. Ljudi koji su samoživi, samoljubivi, sebični i sa jakim egom imaju tendenciju da učine šta god je potrebno ne bi li ostvarili svoje porive, te tako i „prodaju dušu“ đavolu kako bi ušićarili u ovom životu. (Npr. Osobe koje se bave crnom magijom su takođe „klijenti“ ovih entiteta). Međutim, dok čovjek sklapa savez s ovim entitetima imajući u vidu svu onu potencijalnu korist u ovom životu, dotle „đavoli“ sklapaju ugovor s čovjekom imajući u vidu vječnost. Tako onda ove osobe i nakon svoje smrti ostaju robovi ovim entitetima, te kad se ponovo rode automatski ostaju pod njihovom kontrolom. Naravno, u mnogo slučajeva čovjek je takođe samo jedna žrtva manipulacije ovih sila i pretvara se u njihovu alatku, nesvjestan da je pod njihovim uticajem i kontrolom.
S kojim silama će se neko uskladiti u svom životu u mnogome zavisi od njegove slobodne volje, a stepen i način korištenja slobodne volje je često srazmjeran razvojnom stepenu svijesti određene individue.

e sada ajmo malo sta vi mislite... zasto se oni toliko boje allahove rijeci (tko god bio allah koji je dao te molitve) i na samo zazivanje hvaljen isus oni pizde....
mislim da je to ovako: materija i antimaterija, ako se susretnu masovna eksplozija nastaje i oslobodi se oblik ciste energije, energije boga posto je bog napola + napola minus ta energija ode na onu stranu dje fali....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jinnovi
PostPostano: pet jul 17, 2009 11:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 17, 2006 8:26 am
Postovi: 35
Lokacija: Zagreb
A sta kazete tek na prodaju duse i ugovor s vragom, ta ponuda je postala cak javana ponuda

Iz teške se ekonomske krize koja je pogodila Latviju ljudi pokušavaju izvući na sve načine, a najbizarniji je ponudio poduzetnik koji ljudima daje kredite u zamjenu za dušu
Kontora, tvrtka za izdavanje zajmova smještena u Rigi koju predstavlja Viktor Mirosičenko (34), klijente poziva na potpisivanje ugovora prema kojemu u zalog daju svoju 'besmrtnu dušu'.

Mirosičenko je za Reuters rekao da tvrtka neće zapošljavati utjerivače dugova niti će biti fizičkog nasilja. 'Ako neće moći vratiti zajam, što možete? Neće više imati dušu, to je sve', rekao je Viktor.

Latvija se nalazi među zemljama najgore pogođenima ekonomskom krizom te su male tvrtke koje izdaju male zajmove postale vrlo popularne.

Mirosičenko je rekao da tvrtka u osnovi vjeruje klijentima da će vratiti novac. Zasad je riječ o malim iznosima, do 500 dolara, za čiji povratak klijenti imaju od jednog do 90 dana, s velikim kamatama, naravno. U dva mjeseca, koliko tvrtka radi, zajam je podiglo oko 200 ljudi

http://www.tportal.hr/funbox/funtime/27 ... redit.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jinnovi
PostPostano: pet jul 17, 2009 8:45 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jun 13, 2009 12:47 pm
Postovi: 3
Dzinni su po Kuranu bica napravljena od vatre.Ima ih muslimana,a ima ih i drugih.
Pise u Kuranu da je nekoliko dzinova slusalo Kuran i prihvatilo ga.
E na kakvim su ti oni nivoima nemam pojma al'istrazujem.Ja sam mislio ono,dzinovi su zli,a meleci(andjeli)dobri,medjutim ima tih dzinova i ovakvih i onakvih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jinnovi
PostPostano: pet jul 17, 2009 9:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Samo da javim da sam pročitao temu.

Šta se u meni dešavalo da opišem (ovo neka se ne uzima kao odgovor u temu): j. im m., pun mi ih je k., folovi, pa onda kontam pojma nemam a volio bih nešto napisati, pa opet kontam pojma nemam, pa onda mi dođe pun k. i da imam pojma,... Kada ću više pročitati i upiti literaturu na Galaksiji - čupam se.

Neznam, moje "oružje" je pravičnost i poštenje. Nikome zla ne mislim mada imam (vidim) problema sa percepcijom gdje sam. Da sam egoističan i sve se oko mene vrti. To je činjenica - svako jutro se budim i kontam da se oko mene sve ovo piše i vrti.

Elem, fino se osjećam ako pogledam sebe i kontam - nisi loš i zao - na drugoj si strani.


Zašto me privukla ova tema?

Zato što kontam da me još samo neki iz arsenala šejtanluka može zapasti na ovom svijetu. I onda kontam - Kad su ovi do sada bili ovaki bolje da se izvinjavam u ovoj temi.

Izvinjavam se Džinima - ostavite me više na miru molim vas i molim Onog koji je iznad vas - nemoj više molim te.

Eto na šta sam spao...

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jinnovi
PostPostano: ned jul 19, 2009 11:53 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jun 13, 2009 12:47 pm
Postovi: 3
Ako mislis da ti moze pomoci,nemam sad link,ali sajt se zove "Lijecenje Kuranom"pa izgooglaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jinnovi
PostPostano: ned jul 19, 2009 7:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Ima na tisuće tekstova i tehnika kako se otarasiti raznoraznih priljepaka,za koje mislim da su samo skakanje iz jednog kontejnera u drugi.Tako dugo dok ne shvatimo da mi nismo ovdje bez razloga i da imamo cilj,tako dugo ni nećemo shvatiti kako se riješiti tih entiteta.A kad shvatimo i dalje ćemo se susretati snjima i prepoznati ih samo što tad znamo zašto.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 69 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz