Sada je: sub apr 27, 2024 9:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet jun 23, 2005 12:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Izrael obnavlja politiku "ciljanih ubojstava"

Dan nakon tek djelomično uspješnog summita palestinskog predsjednika Mahmuda Abasa i izraelskog premijera Ariela Sharona, Izrael je najavio obnovu politike ciljanih ubojstava palestinskih aktivista, koja je obustavljena potpisivanjem krhkog izraelsko-palestinskog primirja 8. veljače u Šarm el Šeiku. Ministar javne sigurnosti Gideon Ezra kazao je na vojnom radiju da su izraelske snage pokušale u utorak u Gazi uhititi aktivista Islamskog džihada, ali da njihov pokušaj "nije donio željeni rezultat". Ariel Sharon obustavio je politiku ciljanih atentata nakon summita u Šarm el Šeiku, ali je na summitu prigovorio Mahmudu Abasu što nije uspio okončao aktivnosti radikalnih palestinskih organizacija. "Palestinska samouprava ne radi ništa, dakle jedini način da se to okonča je pokretanje široke operacije ciljanih ubojstava i uhićenja agenata Islamskog džihada", objasnio je Ezra. Iscrpnije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 23, 2005 2:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Jack987 je napisao/la:
Citat:
ako je on pravi slijediti ga i siriti ideal dobra,


Ne,ne,neeee... ne nikoga sljediti...

Razmisliti svojom glavom da li PO SVOM UČINITI nešto u TOM pravcu !!!
TAJ pravac je balansiranje snaga...pozitivnost. Ne dobro i zlo, već POZITIVNOST=BALANSIRANJE svih suprotnosti na svim nivoima.

:wink:

Ali sam za SVAKU sinergiju, odnosno udruživanje umnih snaga u smislu zajedničkog napretka. Tako jače pritišćemo rub - granicu realiteta i činimo da ona pukne, da si omogućimo izlaz u viši denzitet ( zasad ). Kolektivna svijest vrši pritisak na taj realm border, tj. granicu ( grid ) koja nas dijeli od ostatka univerzuma.

:wink:


OK, koje su tvoje ideje? Kako ces ti doprinjeti drustvu, kao jedinka u ostvarivanju zeljenog cilja, znas kao pojedinac neces nista uciniti...Zanima me konkretno djelovanje a ne prduckanje...Ako stvarno zelis sinergiju sto ces uciniti po tom pitanju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 23, 2005 3:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
OK, koje su tvoje ideje? Kako ces ti doprinjeti drustvu, kao jedinka u ostvarivanju zeljenog cilja, znas kao pojedinac neces nista uciniti...Zanima me konkretno djelovanje a ne prduckanje...Ako stvarno zelis sinergiju sto ces uciniti po tom pitanju?


Maro, na ovo pitanje sam već odgovorio više puta na forumu. Prolistaj i potraži, neda mi se sve to ponovo pisat. I kao pojedinac možeš jako puno učiniti. A to i radim i to već neko vrijeme. I to konkretno.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 23, 2005 7:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Jack987 je napisao/la:
Citat:
OK, koje su tvoje ideje? Kako ces ti doprinjeti drustvu, kao jedinka u ostvarivanju zeljenog cilja, znas kao pojedinac neces nista uciniti...Zanima me konkretno djelovanje a ne prduckanje...Ako stvarno zelis sinergiju sto ces uciniti po tom pitanju?


Maro, na ovo pitanje sam već odgovorio više puta na forumu. Prolistaj i potraži, neda mi se sve to ponovo pisat. I kao pojedinac možeš jako puno učiniti. A to i radim i to već neko vrijeme. I to konkretno.

:wink:


Hej Jack nisam te htjela povrijediti, nego me samo zanimalo kako da se i moje djelovanje nadopuni na tvoje, to znaci da smo dvoje, pa jos dvoje i to je vec mali kolektiv, a zajedno smo jaci, nemoj odmah da se ljutis, treba nam jaka akcija...vjeuj mi znam sta pricam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 23, 2005 11:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ma ne ljutim se, niti sam povrijeđen... sve je ok.

Da, dobro bi bilo međusobno nadopunjavanje i zajednički rad na svemu ovome. Pa, čitaj, gledaj, uči, iznosi svoja zapažanja, misli i ostalo što bi i drugima moglo biti korisno. Pričaj s ljudima kojima bi mogla pomoć da malo "progledaju", nikoga ništa ne siliti, ionako ćše sami htjeti saznati ako ih zaista zanima.
I imaš podršku od ekipe s foruma... bar većine njih.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 24, 2005 1:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Jack987 je napisao/la:
Ma ne ljutim se, niti sam povrijeđen... sve je ok.

Da, dobro bi bilo međusobno nadopunjavanje i zajednički rad na svemu ovome. Pa, čitaj, gledaj, uči, iznosi svoja zapažanja, misli i ostalo što bi i drugima moglo biti korisno. Pričaj s ljudima kojima bi mogla pomoć da malo "progledaju", nikoga ništa ne siliti, ionako ćše sami htjeti saznati ako ih zaista zanima.
I imaš podršku od ekipe s foruma... bar većine njih.

:wink:


Istina ja sam jos mala curica i treba da puno ucim, ali nesto mi stalno ne da mira, otvorila sam ovaj post sa razlogom;zanima me akcija imali ovdje ljudi od akcije ili se samo prducka...Ako smo svjesni situacije i znamo da to mozemo promijeniti treba nam organizacija i dogovor...zar ne?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 24, 2005 2:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ako smo svjesni situacije i znamo da to mozemo promijeniti treba nam organizacija i dogovor...zar ne?


Slažem se!

Ima li prijedloga? Svaki je dobrodošao...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 24, 2005 3:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Ima ih puno, trenutacno radim na jednim novinama, upoznala sam mladu ekipu ljudi koji su izdali novine, naime za sada je to mjesecnik, do devetog mjeseca moj kolega izdaje novine za Ljude koji zive u inozemstvu, biti ce on line, isto tako moj kolega otvara radio preko web-a, tu se dosta toga moze odraditi. U nekoj blizoj buducnosti u planu je i TV, no to cemo jos vidjeti kako cemo realizirati..Znaci za sada imamo mjesecnik koji je aktuelan medu ljudima vec tri mjeseca, imamo on line novine koje izlaze u devetom mjesecu i radio koji uskoro dolazi, razmisljam isto tako da se napravi jedan veliki portal koji bi ujedinio forume koji su produktivni i shvacaju o cemo se radi....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 113 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz