Sada je: sub apr 27, 2024 9:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Cassiopaea Kult
PostPostano: pet jul 10, 2009 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
Citat:
Stvar tvoje percepcije, nista vise od toga. Receno najjednostavnije sto moze: "sto se babi milo to joj se i snilo". A tebi nije milo to sto vidis, pa se bunis.


a ček´ malo frende , želiš reći da si ti drukčiji. pa svi tako funkcionirama, cijeli ovaj svijet je jedna velika alatka da ti hrani i posti ego. želiš reći da je samo tvoja percepcija u pravu, da samo ti imaš zdrav razum, pa daj malo pogledaj oko sebe, pogleda na svijet ima koliko i ljudi koji se u njemu nalaze, ali glavno da svatko od nas zna da je njegova istina apsolutna i neporeciva.

"ja znam da su KS u pravu i da su svi ostali ovce, ko počne sumnjati u njih je kukavica"

"ja sam znanstvenik i samo empirijska znanost me zanima, sve ostalo je trabunjanje zaluđenih "crack-potova" koji nemaju osnovno poznavanje logike i zdravog razuma"

"Isus Krist je Bog, sve ostalo su lažni proroci!" - ne vidiš korelacije između svih ovih izjava

i sad si ti biraj, gledaj na svijet iz jednog ugla, i sve ostalo odbacuj, ili prihvati koliki je ovaj svijet zagonetka i uvaži svačije mišljenje. nije važno koji je izbor točan, možda ni ne postoji točan izbor.

Citat:
Mozes cak da potrazis i neki forum gde ce ti biti "ugodnije" i gde ce clanovi biti "prijateljskiji" prema tebi


a čekaj, ti si na ovom forumu jer je tebi neugodno, pali te loša atmosfera. pretpostavljam da si onda registiriran i na SuperZoni (forum o kojem znam iz druge ruke, nikad se nisam registrirao jer me zaluđenost članova vlastitim egom živcira - opet ponavljam, znam njihove postove sa drugog jednog foruma) jer ti paše da ti ekipa govori kako si zatupljen i izmanipuliran lažnim transkriptima. sve se bojim da si vi međusobno ne "tapšete po ramenima" kada se složite oko neke teme sa smajlijima, pa mislim, to je ljudski, svak želi biti prihvaćen ,voljen i uvažen pa makar to i bio banalni forumski razgovor, to je dio ljudske prirode i prirode vlastitog "ja".

Citat:
Koliko sam ja upucen ne postoji ni jedan naucni dokaz kako je tacno nastao taj prvi jedno-celijski organizam, isto kao sto nema dokaza da je iz toga nastala slozenija zivotna forma, o coveku i da ne pricamo.


evo vidiš kako je to relativno, ti nikad nisi čuo za dokaze jer čuješ samo ono što želiš čuti. pretpostavljam da nisi čuo jer vjerojatno ne želiš tratiti svoje vrijeme na knjižurine od 500 stranica sa dokazima (ni ja isto iskreno, jer mi jednostavno više paše metafizika i nešto ezoteričnija literatrua). btw. samo na temelju tih nedokazanih teorija danas su se razvile više od stotinjak raznih grana djelatnosti u poljoprivredi, šumarstvu, biljnoj selekciji, genetici, i drugima oblastima koji kroje svijet današnjice. sori frende, al nije new age znanost stvorila temelje svijeta, več ova čista empirijska koja već godinama od prvog trna koji je slučajno zabila crkvi u oko pa do današnjeg ponosnog srednjaka i osmijeha od uha do uha koji zabija svakoj crkvenoj, duhovnoj, religijskoj, metafizičkoj ustanovi. jebiga, ali tako je, naravno ja to malo generaliziram, ali ja sam definitivno osoba koja teži prihvatiti svačiji stav i mišljenej, nešt što kod jako malih ljudi vidim, valjda se zato i osjećam tako usamljeno.
Citat:
I molim te pokusaj da shvatis, moderatori i administratori to stalno ponavljaju, ovde se ne bavimo demokratijom i pravom misljenja i govora, ako hoces to da vezbas, nadji neki drugi forum.


i ja sam to shvatio, ovaj forum ima demokratski princip ublaženog kršćanskog foruma, citiraj knjigu il odjebi, nipošto ne sumnjaj u nju (naravno, ovaj forum je ublaženiji od kršćanskog ali svejedno). nadam se da mi post neće biti izbrisan, ali ako hoće, neću se ja žaliti, nije to moja "furka". :mrgreen:
:love3: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cassiopaea Kult
PostPostano: pet jul 10, 2009 8:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jul 10, 2009 4:37 pm
Postovi: 1
Lokacija: Earth
Pozdrav Svima! Koliko sam uspeo primetiti mnogo ljudi ustvari i nije procitalo "Val seriju" ili je procitao samo jednom. Smatram da nije dovoljno procitati jednom iako se procita celo. Kasiopejski materijal kao sesije nisu razumljive u potpunosti i da bi se razumela kompletna je gotovo tezak posao za prosecnog coveka pogotovo bez upotrebe "Val serije" koja pokusava da objasni sve navedeno. Prema tome dolazimo do pogresnih zakljucaka ili prosudbi moglo bi se reci i pogleda na sam rad koji je opsezan toliko da bi bio shvatljiv za vecinu citalaca tj onih koji se na neki nacin poistovecuju sa celim tim radom te grupe ljudi. Prema tome svaki sud koji bi covek mogao uputiti prema tom radu je totalno besmislen!

_________________
Dreams to reality is enough


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cassiopaea Kult
PostPostano: pet jul 10, 2009 9:15 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Zaključavam temu za sada.
Mislim da ovo nije dobra atmosfera za plodnu diskusiju.

Neka prenoći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cassiopaea Kult
PostPostano: pon dec 20, 2010 11:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
interesuje me vase misljenje, a pogotovo jack-a, posto ti najvise truda ulazes u sve ovo sto se moze naci ovdje na forumu po pitanju kasiopejaca, a da ne govorim o materijalu na tvojoj privatnoj stranici. jeste li se ikada kriticki osvrnuli na kasiopejce i koje ste zakljucke izvukli??? to bi bilo moje pitanje. hvala velika unaprijed na odgovorima!


Naravno da slijepo ne vjerujem u sve što kažu! no, imaju puno "hrane za misli", pa kad se te ideje i koncepti počnu primjenjivati u svakodnevnom životu - brzo uvidiš da ima smisla i da je to tako, pogotovo kad usporediš i sa drugim iskustvima ljudi. Misli su pokretačka snaga svega.

Naravno, ima i dosta stvari koje ne možemo sada direktno provjeriti, ali samo kao mogućnost - već pružaju potpuniju i "veću sliku" realiteta u kojem trenutno imamo ova iskustva ( koja trenutno prolazimo kao duše u materijalnim tijelima ).

Dakle, na svakom posebno je odluka kako će gledati svijet oko sebe. Hoće li mu/joj pri tome Kasiopejski materijal pomoći ili ne - to isključivo ovisi o toj osobi.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cassiopaea Kult
PostPostano: ned jan 09, 2011 1:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ovo je pravi kult za mene :)

http://www.youtube.com/watch?v=AqSZhwu1 ... re=related

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cassiopaea Kult
PostPostano: pon jan 10, 2011 6:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Ne treba žuriti nigdje pa ni u izjavama kaže jedna Arapska poslovica ovako: Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri
govori prije nego što nešto sazna, odgovara prije negoli nešto
shvati, odluči prije negoli nešto provjeri, kudi prije nego se u uvjeri

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cassiopaea Kult
PostPostano: uto jan 11, 2011 12:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
Termalni Bata je napisao/la:



kako si prezivio masovni suicid :D :rotfl: :rotfl:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 111 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz