Sada je: čet maj 16, 2024 8:40 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 278 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet jan 16, 2009 10:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Katrin je napisao/la:
Samo ti listaj al javi se kad upoznas pravog indiga. Kad ti on malo kaze tko je, sto je i zasto je!

Zašto nam ti ne kažeš tko su, što su i zašto su?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 17, 2009 12:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Zato sto ja nisam indigo :)
A zasto nam ti ne kazes??

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 17, 2009 12:32 am 
Indigo = svjesno bice = mudrije bice = zna vise
Covijek = malo manje svijesnije bice = malo manje mudrije = malo manje zna toga

Mladi indigo = balonja nafriziran egom itd... = balavac kolko god da je star
Mladi covjek = balonja nafriziran egom itd.. = balavac koliko god da je star

Srednje star indigo ( cca 22-23+ ) = pocinje kuzit neke stvari = malo je mudriji

Srednje star covijek ( cca 22-23+ ) = pocinje kuzit neke stvari = malo je mudriji

Stariji indigo = kuzi zasto je tu
Stariji covijek = kuzi zasto je tu

U oba slucaja imas 2 varijacije

Indigo kojem se ne posvecuje paznje da upozna i spozna istinu = neosvijesten kao i covjek

Covijek kojem se ne posvecuje paznje da upozna i spozna istinu = neosvijesten kao i indigo

Vice verse i u slucaju da im se posvecuje paznje da se upoznaju i shvate zasto su tu i kako zivjet i sta treba radit i cega se rijesit itd...

Dakle, zivimo u svijetu koji je pun ega, pun OPS bica i rijetko koji se izvuce i ode na OPD. Da se razumijemo, niti OPS nije los u koliko postoji moral kao sto ni OPD nije los u koliko postoji moral lol ( zar je moguc bez morala ). Dakle fantazije.

Indigo je obicna osoba kao sto je i covijek obicna osoba.
Indigo pojam je stvoren kako bi se klasificirale stvari i boostale ego covjeku jer on je kao napredniji ili sofisticiraniji. Sve je to stanje svijesti. Covjek = indigo. Nema nikakve razlike jer svi ljudi su indigo i nitko nije indigo.

To oko paranormalnog itd... Svi ljudi imaju sposobnost nezamislivu, netko ce radit na tome, netko ce radit puno na tome, netko ce zaboravit na to. Normalno je da onaj koji se posveti radu na sebi da ce imat vece "paranormalne" sposobnosti nego onaj koji uopce nema ni blage za to. Zasto? Stvar je samo stanja svijesti i prakse te ZNANJA.

Isti drek kao sto je i New Age izmisljen kao nekakva religija. Isti drek je i indigo. Stvoreno da bi te dezinformiralo i odvezlo na krivi trag. 98% stvari na netu je teska dezinformacija.

Ja necu rec da je ovo istina, reci cu da je to sto ja duboko u sebi znam jer mi to moja intuicija govori i u ovo kao u par stvari sam siguran da nije ego vec cista intuicija bez prerasuda.

Dakle postoje:

Primitivan covijek = coban
Normalan covjek = covijek
Svijesniji covijek = indigo
Jos svjesniji covijek = kristal
itd....
itd...
itd...

Zakljucak = covjek kakav god da bio.

Katrin rijesi se ega. Imas ga previse te vise necu nista komentirat jer je ovo uzaludno komentiranje izmedju tebe i mene i svega ovoga skupa od samog starta. Nadji nacin da pobijes moju teoriju a da ja tebe ne mogu pobit i super. Nacitao sam se i nacitao oko Indiga i svega toga skupa, pricao sa indigo osobama, upoznao indigo osobe shvatio itekako da sam i ja indigo osoba ( pa cak i po auri ) sto me naposlijetku dovelo na to da sam i ja kajla kao i svi oni kao i ostali svijet = jedno i nebitno a opet bitno i svjesno bice bez ikakve razlike u nekakvim stalezima i klasifikacijama. Klasifikacije su napravljene za jarane i egoboostere koji trebaju takve stvari da bi uopce mogli zivjet kao i vjera kao i 80% toga sto ovaj svijet momentalo ima u sebi tj. podrzava i sadrzava.

I'm out of this teme jer mi se neda natezat nit imam volje nit mi se iskreno da a jos manje me briga sta je indigo a sta nije jer znam da je to dezinformacija.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 17, 2009 11:09 am 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Ja nisam imao nameru ubedjivati se. Samo sam hteo cuti razna misljenja zasto neko misli da jeste, a neko da nije indigo. Hteo sam samo informacije.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 11:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
E ni meni se ne napucava s nekim jer postujem svacije misljenje. Al ovo mi nekako bilo drago i bas me zanimalo do koje granice to ide.
Kod:
Katrin rijesi se ega. Imas ga previse te vise necu nista komentirat jer je ovo uzaludno komentiranje izmedju tebe i mene i svega ovoga skupa od samog starta.

Ti meni kazes da kako si ti nacitan kako zato sve znas.. citiram te:
Citat:
Os da listam 2 dana koliko mjesta ima sa slicnim rijecima?

Tko tu ima veci ego??????
Ti jednostavno nemozes reci, ok ti tako mislis, uredu je. Nameces ljudima svoje misljenje a po meni to bas nije u redu.

Ja osobno smatram, ako je netko indigo u pravom smislu rijeci onda on to zna otkad se rodio. Istina, sada kad su ljudi malo prosirili svijest sad se odjednom prica o nekoj posebnoj djeci, kao nije ih bilo i prije, bla bla bla!!!
Ovo nikako nije krenulo sada samo sto prije ljudi nisu imali dovoljno otvoren um da to prihvate. Al ipak ono sto bi ja htjela da ljudi shvate je da nismo svi ista klasa i da nas netreba svrstavat nigdje! Svatko je poseban i svatko ima svoj put. To zelim jer znam ljude koji se da oprostis kurce da su indigo samo da budu posebni, da dobiju malo paznje a u biti su budale koje nemaju ni trunke znanja u svojoj glavi.
Ja sam upoznala pravog indiga iako covjek ima vec 60-70 godina. Taj lik otkako se rodio zivi SAMO da pomaze drugima i za nista vise!!!! Ima izvan redne sposobnosti kojima se jako divim. Npr. napravi astralnu projekciju dok prica s nekim ili radi nesto, nemora se mucit za nju. Kad pogleda sliku nekoga moze ti tocno reci sve o njemu. Vidi vise od nase 3 dimenzije i jako dobro zna kako se rjesiti razno raznih "nametnika" sa "visih" razina. I jako jako dobro moze ljudima citati misli, njemu nema smisla lagati. Da ne nabrajam dalje.. Zbog te osobe moj ujak je sada ziv. Dobio je srcani i zavrsio u bolnici, nakon toga je dobio drugi srcani! Taj lik je rekao da ce se moliti za njega. Nakon drugog srcanog nakon kojeg bi u takvoj situaciji covjek nepovratno umro, doktor je samo rekao: Ovo nikad nisam vidio, njega je samo bog spasio. Mom ujaku je srce bilo toliko slabo da nije moglo radit samo a nakon drugog srcanog nije trebalo raditi uopce. Ali taj lik je znao kako da mu pomogne i pomogao mu je!
Za takve osobe ja smatram da su indigo.
A slusaj sta mi je jednom prilikom rekao. Bio je kod moje obitelji na veceri, nakon vecere smo svi sjedili za stolom i pricali. Ja sam se ustala, setkarala malo po sobi kada je on rekao Citiram: Jesam ja vama rekao odakle sam? Moj tata je na to rekao: Da rekli ste da ste iz bla bla. On je rekao: Ja sam iz svemira! i hladno nastavio pricati nesto drugo. Moji ni dan danas neznaju zasto je to rekao al ja sam shvatila. Ta recenica je bila namjenjena meni, da on to nije rekao mene bi bilo jako tesko uvjeriti u sve ove price o plebejcima, kasiopejcima i kako se vec zovu...
Vidis, takve ljude ja smatam indigo ljudima, zivo mi se da nekazem sta za njihovu auru! Pa kad mi dodje netko i kurci se s tim kako je indigo, a ja citam misli njemu a ne on meni, takve ljude jako isprdam jer su zasluzili.
Cisto sumnjam da itko s ovog foruma moze reci: ja mogu isto sto i ovaj lik kojeg sam opisala. Ako mi to netko moze reci a da pri tome ne laze ja mu skidam kapu!
Taj lik nam je cak ispricao koliko je trazio majku dok je bio u svemiru. Letio je svemirom i gledao koja bi zena bila najbolja majka za njega, kada ju je nasao cekao je pravo vrijeme da se rodi.
Naslusala sam se bas super pricica od njega, fora je lik. Vazno mu je samo da pomogne nekome kome pomoc treba. Ako mu dodje netko tko nema sta jesti on mu da svoj zadnji novcic samo da mu pomogne. TO JE PRAVI OPD!!!!!! I po mom misljenju pravi indigo.

Ima na netu nekih "kao testova" da vidis da li si indigo. Po tome ja jesam 100 %. Al samim tim sto netko uopce mora rjesavat takve testove ili nesto slicno znaci da nije. Covjek od dana kad se rodi zna svoju svrhu na ovom svijetu. Jedino sto trebas znati odgovoriti je Tko sam? jos vaznije Sto sam? i naravno Zasto sam ovdje?.

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 4:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 16, 2009 11:20 pm
Postovi: 19
Ako su oni možda izmanipulirani od viših bića,da li bi oni bili posebni i imali ta saznanja da prestane ta manipulacija?

_________________
Započni dan s osmijehom i pobijedi ga s njim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 11:22 pm 
Ma gle zato sam i stao, i ja sigurno necu rec da ja nemam ega. Imam ga itekako. I nikad ga se necu rijesit niti mi je cilj u zivotu se rijesit ega. Imam neke svoje razloge zasto no okay, nije sav ego los po meni.

Katrin ja se znam koji puta zanjest no isto tako, cijela storija svega je bila o tome da ljudi vise shvate da je INDIGO drek. Pokusam na sve nacine da objasnim, okay koji puta to lose napravim, koji puta to dobro napravim no poanta svega je ta da je KLASIFIKACIJA nesto sto ljudima iskreno, al stvarno ne treba. Tu nema veze sa egom vec jednostavno sa cinjenicama.

A to oko paranormalnog, ajde eto ja cu ti izlistat svoje i rec kako sam dosao do njih. Dosta toga nisam nikad nikome rekao, neke necu niti rec nekome ali eo izlistat cu neke od njih. Vise o tome necu pricat jer takve stvari nisu za javnost niti cu to pricat bilo kome.

1.) Nemos me lagat. Ne tako kao tvoja osoba da sa slike znam stvari ali cim te vidim vec znam neke stvari. Dapace u prvih 10 minuta mozemo sjedit bez da ista pricamo, ne moram te ni gledat defakto znat cu neke stvari o tebi. Tj. znat cu ono sto mi je bitno. Nebitnim stavkama se ne zabrinjavam u zivotu.
2.) Vidim svoju auru. Ne trebaju mi specijalni drekovi da bi je vidio i od prije recimo cca godinu dana, godinu i pol vidim malo vise od aure. Ni sam neznam sta vidim no to je prevazislo auru po meni.
3.) Miliardu puta sam rekao da ce se nesto desit, miliardu puta isto se i desilo. Miliardu puta sam imao teorije o necemu, na kraju su se iste i ispostavile. Neke stvari znam unaprijed. Dal je to slucajni pogodak nebi bas rekao da je jer mi se svaki dan nesto desi da "pogodim" da ce tako ispast i to znam, to nije nagadjanje. U tome lezi caka.
4.) Znam tko sam bio u proslom zivotu. Mozda cudno izgleda ali fleshevi me peru sto se tice toga od kad znam za sebe. Reci cu cak da i znam neke detalje tipa svog imena te kako sam izgledao i kojeg sam spola bio. Reci cu da sam bio zena te da me to i dalje slijedi bez obzira sto sam musko u ovom ciklusu. Ime mi ima veze sa nickname-om takodjer. No nije bitno nista od toga. To sam sad spomenuo i cisto sumljam da cu ikad vise ista rec o tome. neke stvari su samo moje stvari.
5.) Svake veceri sanjam i "zivim" u snu. Tj. Budan sam u snu.
6.) Cujem svakodnevno svakakve zvukove, vidim svakakve figure pa cak i obrasce tj. definirana tijela itd... O tome necu vise.
7.) Znam zasto sam ovdje na ovoj planeti vec jako dugo ( ne od rodjenja. Od cca 8-9 godine.). Necu rec zasto jer takve stvari se ne govore iz vise razloga.
8.) Od kad znam za sebe, tj. evo pitaj bilo koga ko me poznaje da nebi ispalo da serem. Mogu ti cak dat emailove. Reci ce ti da ja nisam normalan, osoba koja ne zivi u ovom svijetu niti slijedi njihova pravila.
Vecina ljudi me nemoze pratit apsolutno nikako. Jedna od smjesnijih stvari da cisti filozofe neke odredjene boli glava nakon razgovora samnom.

Neke stvari od ovoga su u meni odmalena, neke sam "istrenirao" tokom zivota. Dovedi pred mene bioenergicara uglavnom ce bjezat od mene. To nikad nisam pitao zasto no znam zasto je to tako. Ako je bioenergicar fake one, mudruje. Ako je pravi, bjezi ili vec nesto drugo no nisam mu bas predrag.

Ima jos toga, ovo su neki dijelovi od. Ostatak necu rec jer sam i sad vec previse rekao.

Sad cu rec par stvari pa stagod sa tim informacijama vi radili radite.

1.) OPD, OPS, Indigo, Kristal = marketing te su potrebni samo u ovom denzitetu. Da nema njih nebi ni bilo svijeta. Moglo se to izbjec.
2.) Smak svijeta, nece se upoce desit. Osvijestavanje od strane maya-inog prorocanstva vec je odavno zavrsilo. Ljudi su ti kojima su godine bitne te je 2012 godina dezinformacija i to teska. Sve ovo generalno osvijestavanje koje se sada desava, desava se iz razloga sto je eto, vec priprema (Maya-dio) odavno gotova. Kako znam, nebitno je. Znam.

Postoje vise stadija evolucije covjeka
1.) od 0 - 25 cca = ulazak
2.) od 25 - 35 = ciscenje i povezivanje
3.) od 35 - na dalje = evolvuiranje koje traje dokle god da si ziv.

Neki se otkljucaju dok izlaze iz majcine utrobe. Neki se otkljucaju kasnije. Svi se otkljucaju kad tad. Pa makar na samrti.

Takodjer ako cemo uzet indiga ko indiga ( premda cu ti rec da su svi indigo i kristal ). Da ti neke stvari objasnim Katrin. Ja sam do svoje 17-este godine zivota, cca. Bio striktno po terminima covjeka Indigo na stranu OPS-a. Cistog OPS-a. I zbog toga te nekih drugih stvari, od mene su bjezali bioenergicari ne zato jer me se boje vec njihova energija, heh.. Necu o tome. No zamisli situaciju ovako.
Imas covjeka i sad oko njega "crne i bijele andjele" pa sad zamisli osobu sa samo crnim andjelima oko sebe koji svjesno zna da su crni samo oko njega te koji blokira bijele oko sebe. :) Sad vise nije tako. Sad je vecina onih drugih ne zato jer sam evolvuirao vec vise ne zelim odgadjat neke stvari u svom zivotu i zivjet kako svijet stvara akcije na mene. Sad ja preuzimam kontrolu nad sobom bez da gledam na svijet i njihove akcije te njihove nabijene prilagodbe.

Imas par termina.

1.) Neki ljudi su se rodili od rodjenja kao OPS ili kao OPD. To je bila njihova zelja prije radjanja jer su vec neke stvari prosli i shvatili.
2.) Vecina ljudi se rodila kao OPS ili OPD tj. stagod da odaberu jer ni u proslim zivotima nisu bili svjesni sta zele bit. Te tokom zivota mogu birat putove. Switchat ih ako ces tako rec. Neki switchanju citav zivot, neki nesvjesno dok neki svjesno udju u odredjenu i odaberu i tim putem uglavnom i nastave dalje.

Da napomenem, OPD i OPS itekako postoje, no ne terminima kako ih covijek naziva. I tu stajem sa pricom.

Netko ce rec da lazem, netko ce rec mozda, netko nece imat nista po tom pitanju. Iskreno, upoce niti jest to bitno niti bi vas to trebalo zamarat. Ja se inace pravim blesav i pravit cu se dokle god da sam ziv. Zasto, zato sto ja tako zelim.

Isto tako od mene ces u 80% slucajeva cut dezinformaciju. Zasto? Zato jer dezinformacija stvara informaciju. Te bis sam trebao shvatit informaciju jer nikad neces dobro shvatit informaciju ako nema prije toga dezinformacije. Koliko toga znam? Znam drek a znam previse. Teorija previse premalo = nebitna.

Ovo je prvi i zadnji puta da cu nesto otvoreno rec i rec to a da nema dezinformacija niti da se igram. Zasto? Zato jer je to moja volja no opet, dao sam jaaako malo informacija. Bolesno to sto se ja igram? Nije te ima svoj razlog. Jako puno ljudi se igra ljudima. No sve je to sa razlogom. Netko to iskoristava radi svojeg osobnog zadovoljstva, netko ne. U oba smisla te cini covjekom. Pitanje je samo kakvim.

Ja ti necu rec da sam ja indigo ili nesto drugo. Ja cu ti rec da sam ja ja te da je to isto tako jedino sta je bitno. Doduse za indigo pojam sam cuo tek prije godinu dana ako ces se smijat malo na tu temu lol. Zasto nisam cuo za to prije? Zato jer niti nisam trebao cut jer je to za moj pojam glupost. Dal sam ja puno razvijen? Reci cu ti da znam ljude ispod kojih se mogu doslovce sakrit koliko su razvijeni. No opet, znam stvari koje dosta ljudi nezna o sebi. Dal cu se razvit? Da, jer se svakim danom sve vise i vise razvijam. Isto tako ces i ti ako to budes htjela i radila na tome kao i bilo tko drugi. Sve je samo stvar izbora no u OPD neces prec ako se ne razvijes. Ovo di sad zivis, kako li je vec receno sto nije dezinformacija, je pred-finalna tocka OPS-a. Postoji jos jedna za koju vec svi znaju samo se trebaju duboko zapitat.

Mozda izgleda da solim pamet no iskreno ne solim. Vecina forumasa na ovom forumu je vec presla ove stvari odavno. Takodjer ima ljudi koji ce se meni smijat momentalo. Smijte se smijte. Znam zasto neke stvari radim.

Dalje? Kao sto sam i rekao, prvi i zadnji post ovakav da ce netko cut od mene. Mozda jednom kazem nesto vise, uglavnom dosta puta kazem svasta vise al uvjek cu ispast idiot lol. Zasto takva zelja, jer eto ja sam nebitan.

P.s. Draga katrin, to sto ti nisi indigo, to je sasvim logicno kad indigo niti ne postoji :) Nitko nije indigo a svi su indigo :) Tj. da svi. I ako cemo iskreno i rec da indigo postoji, indigo nije dosao na ovaj svijet da bude u cistom opd-u vec da papri te da ga vodi OPD dok zivi u i pakosti OPS-u. Kristal je taj koji je cisti OPD to nekakvim "teorijama".


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 4:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Cuj da si drugima cudan to ti svakako vjerujem i razumijem. Za mene to misle otkako sam propricala jer sam svasta pricala a nitko nije znao odakle mi ti podaci.
I ja mogu znati kakav je netko kada ga vidim, to vjerojatno "pokupim"
iz aure neznam ni sama, al daj mi sliku i drzi pistolj na glavi necu nista znati.
Na moju srecu se nesjecam proslih zivota i drago mi je jer ne zelim! Ali jakooo dobro znam odakle sam dosla. Otkad znam za sebe gledam u jedno mjesto na nebu i znam da je to mjesto odakle dolazim. Kad pogledam u te zvjezde smjesim se a da to ni neskuzim.
Moja mama je sva sretna otkako zna za indigo djecu ljude svejedno jer kako ona kaze napokon me razumije. Njoj je u glavi da sam i ja indigo i nemozes je uvjerit u nista drugo.


Citat:
Imas covjeka i sad oko njega "crne i bijele andjele" pa sad zamisli osobu sa samo crnim andjelima oko sebe koji svjesno zna da su crni samo oko njega te koji blokira bijele oko sebe. Smile Sad vise nije tako. Sad je vecina onih drugih ne zato jer sam evolvuirao vec vise ne zelim odgadjat neke stvari u svom zivotu i zivjet kako svijet stvara akcije na mene. Sad ja preuzimam kontrolu nad sobom bez da gledam na svijet i njihove akcije te njihove nabijene prilagodbe.


:) neznam odakle si andele izvukao al ok!

Jos nesto: Ono sto znam, osjetim ili posjedujem (mislim na informacije) volim podjelit s drugima, mozda im pomogne. Meni je dosta informacija na ovom forumu pomoglo da me pogura dalje, da nastavim vjerovati. A dogurala sam poprilicno....

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 4:28 pm 
Ljudi ce sami shvatit kad za to bude vrijeme :) Ja se sjecam doduse svog zivota koji nije bio bas "prosli" vjerujem jer ako je neam blage di sam bio u razmaku od tog i slijedeceg. No zvao sam se nox lol. Uglavnom, dosta toga ni sam ne mogu shvatit, shvaki dan shvatim tu i tamo nesto novo oko tog tko sam bio no ja zelim znat te stvari. Dize mi percepciju.

Pa bit ovog foruma po meni nije da da informaciju ili dezinformaciju vec da stvori guide jer svaka osoba ima drugacije kljuceve za odredjene stvari.

Hehe. Moj brat meni oduvjek govori ma K si ti indigo, ti si samo lujka. Da mi je samo znat na cemu je tata ili mama bila dok su te radili. Tak da.. :mrgreen:

Andjele sam "metaforicki" spomenuo. Nisu to andjeli, to su oni-koje-zelimo-upoznat reklo bi se.

No dosta o tome, ni ovo tema za to dizajnirana :)


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 9:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 12, 2009 4:35 pm
Postovi: 54
Ja sam oduvijek o sebi mislio kao o indigo djetetu.Možda samo to umišljam,ali drukčiji sam od drugih.Poseban sam.

Usudio bi se reći......bolji.Možda će me sada neki zločesti ljudi napasti,ali ja sam jači od njih.

Pozdrav braći indigovcima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 9:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hehe... uvijek je netko "bolji" od nekog drugog... ali ovisi o tome što se kod toga percipira.

"Bolje" je sujektivno i vrlooooo neodređeno.

Možda jedan glup primjer, ali ćemo malo uvidjeti nedostatke definicije "boljeg"... recimo da svi kažu "Bolje je biti jači i veći, biti razvijen, imati jake mišiće... tako da možeš dignuti i 150 kila bez problema". Dobro, ok. Takva konstrukcija tijela zahtjeva npr. široka ramena, jake mišiće, veličinu, itd. No, takvom "mišićavku" se pojave neki likovi sa puškama i žele ga živog uloviti ( i pojesti za ručak, haha !!! ). Mišićavko uviđa da mu mišići ništa ne pomažu kod mogućnosti obrane, već daje petama vjetra i trči što brže može. Dolazi do ograde ili zida u kojem je relativno mala rupa kroz koju bi se mogao provući inače, ali sada ne može pošto ima 100 kila mišića i vrlo je "razvijen". Pokušava se provući, ali - ne ide! Zapne u rupi i ovi ga ulove i pojedu za ručak.

Dakle, da li je "bolje" imati razvijene mišiće i veliko tijelo? U ovom slučaju možda i ne, ali inače možda da ( ako si drvosječa i to ti dobro dođe ).

BOLJE je relativan pojam i ovisi od situacije do situacije i o percepciji onog tko promatra.

Hajdemo rađe reći - pozitivnije ( težnja k balansu ), bit će lakše i bliže istini.

Eh, sad... da li su "indigo" djeca, odrasli i starci - pozitivni? Da li teže k balansu sistema u kojem se nalaze?

Možda je to bitnije pitanje od onog klasičnog "jesam li Indigo ili ne"...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 9:54 pm 
Odine, nije lose biti bolji. Nije lose biti i gori. No jedino sto je bitno jest da znas da ako si i bolji da uvijek postoji netko bolji od tebe :)

Premda bi ja rekao da ni onim glupima nije lose. Ne kuze dreka i super im je lol.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 10:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ako sam ispravno razumeo stvari koje sam citao na tu temu .. svi smo mi indigo dokle god smo iskreno usmereni na spiritualnost, i na neke da tako kazemo "vise stvari" i "vise ciljeve". Indigo je tu samo boja aure koja ukazuje na to da osoba u datom momentu koristi, primenjuje ili traga za znanjem iz oblasti spiritualnosti. Dakle ako sam ja inache "crven" .. dok razmisljam o Bogu, o nacinu na koji da pomognem drugima u njihovom razvoju i sazrevanju .. dok pokusavam da bolje shvatim sebe, druge, okolinu, okolinu okoline .. Tada sam indigo.

Bar sam tako ja to shvatio .. sad oduvek su postojali manje ili vise nadareni ljudi za neke oblasti, pa je kod nekoga to "indigovstvo" izrazenije kod nekog nije.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 14, 2009 12:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
pojam indigo djece je jednostavno određen za djecu (djecu!!! dakle) koja u mladosti već imaju jako razvijeno treće oko i indigo boju aure, koja u njima pobuđuje neke druge osjećaje spiritualnosti i viđenja raznih stvarnosti kao i ovladavanje nekim drugim sposobnostima kojima, naravno, bilo tko može ovladati ali su oni jednostavno imali tu (ne)sreću da ih već dobiju u mladosti bilo zbog nekih karmičkih rzloga ili nećeg trećeg.

ljudi često (a pogotovo na ovom forumu pošto ovdje vlada neko mišljenje da su to vanzemaljski hibridi) vole napadati da je to užasno egoistično, jer su svi zapravo indigo djeca i da se ne treba stvarati neka elita, ali ne shvaćaju da oni više nisu djeca i da nisu svi isti pa tako nisu svi indigo djeca. mislim da tu zapravo njihov ego radi sto na sat jer im se ne sviđa ideja da je netko napredniji od njih u nečemu.

primjer bi bio kao da netko konstaira marko je odličan gitarist jer ide u glazbenu školu već 5 godina, a ja na to kažem uvrijeđeno, nije to istina, svi smo mi odlični gitaristi samo se njemu poklanja prevelika pažnja jer bla bla bla, nje nje nje.

ja, recimo, nisam bio indigo djete kao mali, jer nisam imao nikakve vizije, viđenja drugih stvarnosti, posebne sposobnosti, ali se smatram da sam bio poseban kao i svako drugo dijete mojih godina na svoj način, ali nisam bio indigo pa prema tome ne mogu reći i ja sam indigo dijete. to bi bilo kao da u naletu ljubomore kažem i ja sam afroamerikanac.

jednostavno nisam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 14, 2009 1:31 pm 
Gle tu se uopce ne radi o tome da je netko napredniji ili ne. Zasto nije dobro iznosit svoja misljenja tj. ona svoja dogadjanja sa svojim higher selfom jest sama ljubomora. Svi ljudi su ljubomorni, priznali oni to sebi ili ne i to jest ne izbjezivo samo tako. Na tome treba dosta rada, ne mjesec vec dugogodisnji rad da bi se isto maklo kao i strah i sve ostalo. Rijetko tko zivi u theta stanju, rijetko tko dozivi deltu no jedino tamo nesto vrijedi kad se kaze. Ciscenje podsvijesti nije bas kratkotrajan posao. Bez obzira sto se on u stvarnosti desava instantno.

Danas nitko nije indigo, danas su svi indigo. Zasto, zato jer kao prvo KLASIFIKACIJE ne postoje. Rijec ja nesto klasificiram radi omalavozavanje sebe. Smatranje da ti nisi dostojan necega. Ta ne dostojnost je ego.

Val je danas i sada tu! Sve vise i vise po ovosvijetnom misljenju, onosvijetnom, uvjek je bio tu. Razlog zasto se djeca 'radjaju' indigo je totalan APSURD! Nitko se ne radja indigo. SVIMA JE ZABRANJENO da nose informacije ispod sebe prilikom transformacije. To je stvaran svijet, tamo nema bugova kao sto kod nas ima errora. Tamo kako se kaze tako je i samo je tako. Nema postedjenih ljudi. Ima samo naslijednika krvnih grupa koje se tako nauci od mladosti. Ima recimo Indija koja UCI tako od mladosti djecu. Milijuni ljudi tako uce djecu a ne da se ona takva radjaju.

Zasto se desava ta indigo pojava jest to da je val vec tu tako jak da je to za usrat se. Desava se zato jer je dijete kao maleno u alpha stadiju svijesti i totalno je NE NAUCEN kako ovaj svijet funkcionira pa onda brze moze da shvati stvari.

Radi se samo o valu i stadiju iste osobe. Sto si mladji to ti je lakse za uci u to, sto si stariji to je teze ali i ucinkovitije jer znas zasto ulazis u to. Imas iskustvo prije svega. Zato je djeci jako tesko danas u ovom svijetu jer je val tu, poprimili su puno toga iz vala i gledaju degenericnu civilizaciju kako ide.

Ma reci cu da nikom od njih nije tesko. Onaj koji je pravi 'indigovac' njemu nije tesko. On sve to razumije i zasto je tu i sve ostale pizdarije. A ono sto najvise razumije jest da DRAMA nema smisla. Dramatizirat nesto fakat nema smisla. Mi ljudi zivimo u drametini, mi jesmo drama od mozga a ne mozak.

Takodjer Demiruge, Indigovci se radjaju od kasnih 1950-tih. Ti u to vrijeme jos kao ni ja nismo bili ni planirani. Nasi roditelji su indigovci a kamo li mi. Indigo = nosaci vece mudrosti. Reci mi, ako nemas vece mudrosti, koji klinac onda radis ovdje sada i ovog momenta i diskutiras o takvom pojmu kad nemas nikakve veze sa mudroscu? Nema logike jelda.

To je sve pizdarija dizajnirana od strane iluminata, vrlo uskoglednih ljudi kao i znanstvenika koji se BOJE PREUZET ODGOVORNOST pa smisljanju nazive poput indiga i dodjeljuju ga djeci kako ONI slucajno nebi bili u tome i malo vise mozga koristili. Indigo, kristal, rainbow su stvorile PIZDE od ljudi a ljudi ih samo slijede ko ovcetine i odrzavaju jedan krug di ljudi zbog svog pomanjkanja ja, velikog EGA upadaju u taj zacarani krug da ni ne kuze o cemu se radi i briju da je to istina.

Indigo = Ulazak iz BETA U ALPHA stadij
Kristal = Ulazak iz ALPHE u THETA stadij
Rainbow = Interakcija izmedju THETE i DELTE.

Znaci, dal ti imao 0 ili 99 godina. SVE JEDNO JE. Tvoje stanje svijesti jedino sto je bitno no posto je BETA debilnija od ALPHE normalno je da djeca brze kuze stvari. To je cista logika.

Vi ste SVE STO JEST i SVE STO ZELITE BIT. Prestanite dramatizirat i kukat i brijat da nesto ne mozete kad NEMATE LIMITA. Vas mozak ima limit kojeg ste si sami nabili a ne svijet oko vas. Naucite kako uc u stanje thete i fix-ajte si podsvijest. Mijenjajte svoje 'urodjene' stvari kako vama pasu a ne kako vam je netko rekao. I de vise prestanite slusat sta vam svijet govori lol.

Nije da nekome solim pamet vec samo pokusavam objasnit o cemu se radi da vise skuzite o cemu je rijec. Indigo pojam je LAZ!


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub aug 08, 2009 7:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split




:love3: :love3: :love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pitanje
PostPostano: čet nov 12, 2009 9:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub nov 08, 2008 8:57 pm
Postovi: 58
Aidos je napisao/la:
Dali neko moze da nadje vezu izmedju indigo dece i "prorocanstva" o 2012 godini ,

Oboje su GLUPOST NAD GLUPOSTIMA!!!!!!!!!!! :!: ](*,)

_________________
DOOM SHALL RISE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pitanje
PostPostano: ned nov 15, 2009 2:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Gargamel je napisao/la:
Aidos je napisao/la:
Dali neko moze da nadje vezu izmedju indigo dece i "prorocanstva" o 2012 godini ,

Oboje su GLUPOST NAD GLUPOSTIMA!!!!!!!!!!! :!: ](*,)


baš kao i tvoj odgovor!!! =D> =D> =D>
:rofl
:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pitanje
PostPostano: pon nov 16, 2009 3:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 17, 2007 9:26 pm
Postovi: 35
Lokacija: Zagreb
Gargamel je napisao/la:
Aidos je napisao/la:
Dali neko moze da nadje vezu izmedju indigo dece i "prorocanstva" o 2012 godini ,

Oboje su GLUPOST NAD GLUPOSTIMA!!!!!!!!!!! :!: ](*,)



svaka cast majstore :)

_________________
"The word impossible is not in my dictionary"
-Napoleon Bonaparte


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sub feb 13, 2010 8:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
povlacim.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 278 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz