Sada je: sub apr 27, 2024 10:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 704 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet mar 18, 2005 1:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
OP,

i ja sam se dobro nasmijao dok sam čitao taj materijal a onda me je uhvatila neka tuga.

Ljudi će sve progutati kad im je rečeno da dolazi iz kredibilnih izvora. Čini mi se da se tu radi o specifičnom stanju svijesti, tj. mentalnom programu koji je praktično nemoguće neutralisati.

Što mali Mujo reče, "Ko mu se jednom naguzi, taj više nikada neće stati na noge. Kako god da se okrenemo, dupe nam dođe otpozadi, a Hrkljuš ko Hrkljuš, ne propušta ni jednu priliku..."


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 18, 2005 11:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Što mali Mujo reče, "Ko mu se jednom naguzi, taj više nikada neće stati na noge. Kako god da se okrenemo, dupe nam dođe otpozadi, a Hrkljuš ko Hrkljuš, ne propušta ni jednu priliku..."


Da,

Pušili su ga - puše ga - i pušit će ga !!!

Hahahaha!!!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 28, 2005 1:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
galaksija je napisao/la:
Kondore,

pa gdje si bio ranije?! Mi se ovdje patimo i razglabamo godinama nebili saznali istinu o svemu tome a ti nam tek sada kažeš da sve to možemo naći na gornjem linku!?

Hvala puno!!!

Pozdrav!


Ponasaj se onako ko sto se prestavljas. Od jedne strane zelis da kazes da nije dovoljan jedan link i jedna knjiga... a sa druge strane hoces da kazes da si dovoljno nacitan. Covjek je na kraju reko: MIR SVAMA !

Citat:
Da,

Pušili su ga - puše ga - i pušit će ga !!!

Jack... da mi izvinis,ali upravo to i radis. Ustvari,mozes sam primjetiti. Da ne ufiram sad i kome ;)

Citat:
Mi nismo u igrici na prvom, već na trećem nivou.

Jadan ti !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 28, 2005 10:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Mi nismo u igrici na prvom, već na trećem nivou.

Nisam jadan - imam crack za besmrtnost... zove ti se svijest. ( DUŠA )

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 28, 2005 11:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Mi nismo u igrici na prvom, već na trećem nivou.

Nisam jadan - imam crack za besmrtnost... zove ti se svijest. ( DUŠA )

:wink:


Jack... osim glupe bujne fantazije,nista nemas.Umrjet ces i odgovarat ces.
Sam sebi ismijavas i brukas sebe...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 29, 2005 4:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Momo, sad drhtim i strah me je... HAHHAHAAAA!!! Pa ne bojim se "umrijeti" kad treba, već sam to radio u ratu... da sad ne pokrećem temu... bilo je svakakvih sranja, ali je i to valjalo preživjeti. Tak da mi smrt ne predstavlja neki strah... od čega? Da izgubim tijelo? Pa što ti toliko voliš svoje tijelo da drhtiš zbog njegovog gubitka??? Koje OPS opredjeljenje... ja, ja,... moje,mojeeee, meniii,meni, ma nedam, nedaaaam... ja i ja opet... pa opet meni malo... pa za mene... hahaha!

Ne kužiš ti stari moj puno toga u "životu" pa ćeš izgleda učiti ponovo i ponovo dok to ne shvatiš... A to je tvoj izbor i ja te podržavam u tvom izboru.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 29, 2005 7:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Jack987 je napisao/la:
Momo, sad drhtim i strah me je... HAHHAHAAAA!!! Pa ne bojim se "umrijeti" kad treba, već sam to radio u ratu... da sad ne pokrećem temu... bilo je svakakvih sranja, ali je i to valjalo preživjeti. Tak da mi smrt ne predstavlja neki strah... od čega? Da izgubim tijelo? Pa što ti toliko voliš svoje tijelo da drhtiš zbog njegovog gubitka??? Koje OPS opredjeljenje... ja, ja,... moje,mojeeee, meniii,meni, ma nedam, nedaaaam... ja i ja opet... pa opet meni malo... pa za mene... hahaha!

Ne kužiš ti stari moj puno toga u "životu" pa ćeš izgleda učiti ponovo i ponovo dok to ne shvatiš... A to je tvoj izbor i ja te podržavam u tvom izboru.

:wink:


Hmm... iskreno mislio sam da imas malkice intelegencije... ali izgleda i ti si kisobran nosio kad je Bog odozgo bacao.
hehehehe... ti si stvarno odlepio od realnost ! Zao mi te !
Trebas se Bojati od paklu,burazeru... Nebudi blesav,tjelo je i onako samo rukavica u koja ulazi dusa,nista vise.Smrti se i ja ne boim,a ti se trebas bojati ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 29, 2005 8:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 05, 2005 2:46 pm
Postovi: 7
Ja mislim da nema pakla...
ne,ne...
Kada se bolje razmislim... siguran sam...
Samo su misli pakleno opasne...

:shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 29, 2005 11:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Momeeeeeeeeeeeeeee...
Citat:
Hmm... iskreno mislio sam da imas malkice intelegencije... ali izgleda i ti si kisobran nosio kad je Bog odozgo bacao.
hehehehe... ti si stvarno odlepio od realnost ! Zao mi te !
Trebas se Bojati od paklu,burazeru... Nebudi blesav,tjelo je i onako samo rukavica u koja ulazi dusa,nista vise.Smrti se i ja ne boim,a ti se trebas bojati


Zašto bi se trebao bojati? ( Nije bitno... pakla ili već nečeg drugog - nije sad ni bitno )
Ali realnost stvara svako živo biće ( ma sve je živo ionako ), mislim svašta što ima neku svijest... ona ti stvara realitete. Npr. znamo istog čovjeka. Mi ga sigurno drugačije gledamo međusobno, a možda i definitivno drukčije nego njegova majka. Za istu osobu imamo različite poglede. I to su dvije različite realnosti.
Inače, pitanje za tebe: što je realno?????????

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Šta ako ...?
PostPostano: pon apr 11, 2005 12:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Citat:
…u Svemu Što Jeste postoji 7 ravni/oblasti/nivoa postojanja (denziteti) i u svakom od njih obitavaju oni čija je svijest razvijena u stepenu koji odgovara tom denzitetu tj. šta ako je stanje/razvojni stepen nečije svijesti ono što mu određuje u kom denzitetu će da živi, odnosno, kvalitet njegovog života?


Nuh (14-15)
14. a On vas postepeno stvara?!

15. Zar ne vidite kako je Allah sedam nebesa, jedno iznad drugog, stvorio,,,


Al-Mu’minun
15. Vi cete, poslije toga, pomrijeti,

16. zatim cete, na onom svijetu, ozivljeni biti.

17. Mi smo sedam nebesa iznad vas stvorili, i Mi bdijemo nad onim sto smo stvorili;

Kuran 41/12. pa ih u dva vremenska razdoblja, kao sedam nebesa, stvorio, i odredio sta ce se u svakom nebu nalaziti. A nebo najblize sjajnim zvijezdama smo ukrasilii nad njim Mi bdijemo. To je odredba Silnoga i Sveznaloga.

Kuran 65/12. Allah je sedam nebesa i isto toliko zemalja stvorio; Njegovo naredjenje na sve se njih odnosi, a nek znate da je Allah kadar sve i da Allah znanjem Svojim sve obuhvata!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 11, 2005 7:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Mome,

nadam se da će te Allah dž.š. dobro nagraditi za ove tvoje misionarske napore.

Sestra od moje babe, koju sam zvao tetka Dara je takođe bila misionar kao i ti, pa te sasvim dobro razumijem. Samo, s tom razlikom što je ona promovisala verzu “nako” a ne “vako”, koju ti promovišeš. Ona je uvijek tvrdila da je ta razlika – drastična, a ja nisam imao razloga da sumnjam u to, s obzirom da sam je smatrao ekspertom po tom pitanju.

Međutim, tetka Dara nije imala internet na raspolaganju, nego je sve išlo izravno iz njenih usta u tuđe uši. Ona čak nije htjela ni da se uda, jer se cijelim svojim bićem posvetila Hrkiju (onom bez dž.š.). Navodno, da se udala, ne bi imala dovoljno vremena za Hrkija. Mene je od milja zvala Antihristom, mada mi ni dan danas nije jasno zašto, tako da je to ostalo misterija?!?

Neki čak tvrde da je ona tvorac one već čuvene krilatice: “Što je vise kleveta i laži, Hrkljuš nam je miliji i draži” a navodno je nije htjela patentirati iz ljubavi, kako prema njemu, tako i prema drugima koji njega vole. Tako se danas svako može besplatno služiti tom parolom.

Za nju se slobodno može reći da je “došla tiho, i ušla u – legendu”, (isto kao i Doc Holiday).

Otkako je izašla iz grada nije se javila, tako da mi još uvijek nije poznato da li ju je Hrkljuš dobro nagradio, kako je obećao u Pismu?! Nadam se da jeste, s obzirom da je u istom Pismu rekao da je istina sve ono što kaže.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 11, 2005 8:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Pa cenjeni prijju Galaksija... Nadam se InsAllah da ce me Bog nagraditi.
Nadam se da ce i tebe uputiti jednog dana... i to ti zelim.

Hrkljus (bez dz.s) reko sam to ko je.Dosta ste o njemu pisali,svjesni ste da postoji taj bog,samo neznate nazalost zasto je on poslan i koja je njegova Misija... Samo da znas da si ti sledbenik tog hrkljusa (dedzala,antihrista). Jer ti neznas da ce se on pojaviti iz Bermudskog trokuta i prestavljati se kao bog,bas na leteceg tanjira... a za vas bermudski trougao je Vremensko-prostorni portal.Sto znaci da vi ocekivate i mislite da se odatle pojavljaju bica iz drugog denziteta.

Zar nisam reko: Nema zlo a da nas Bog nije upomenio niti postoji Dobro a da nas nije uputio.

Druzenje na ovaj forum sa vama,nije bila misija nego da se podjeli mislenje... Ti si upravo taj Misionar.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 11, 2005 9:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
Mome,this is for you.




We Are Not Human Beings

Having a Spiritual Experience

We Are Spiritual Beings

Having a Human Experience


Teilhard de Chardin


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 12, 2005 8:27 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Mome prijatelju,


ne daj se ti zbuniti. Ti si ovdje jedini koji svaku svoju misao potkrepljuje dokazima iz knjige čiji se pisac ne može dovesti u pitanje, kao ni ono što je on u toj knjizi rekao, a znamo da je rekao istinu, jer je on tamo posebno naglasio da je istina sve što je rekao.

Isto tako, da tebe ne bi, mogli smo i umrijeti a da ne saznamo istinu o džinima-muslimanima, iz knjige koja pojašnjava onu prvu, pa čak i nadopunjuje ono što je dž.š. zaboravio tamo da kaže.

(Ja kad napišem neki tekst uvijek zaboravim da dodam da je istina sve ono što sam tu napisao i da priprijetim da će gadno da prođu svi oni koji mi ne povjeruju!?)

Neki dan su mi navratili i Hrkljuševi Svjedoci. I njima je Hrkljuš zabranio alkohol. Odmah sam ih upoznao s ovim tvojim otkrovenjima i pitao šta oni misle o tome. Oni su mi rekli da im je zabranjeno da misle o svemu što ne spada u njihovo Pismo, u kome je Onaj koji ga je pisao lijepo rekao da je sve istina što je tamo rekao i da njima druga istina ne treba!? Usput je On tamo sasvim jasno rekao i to da će svi oni koji zabadaju nos negdje drugo – dobiti po ušima.

S obzirom da se ni oni nisu potpuno odrekli logike, čistom logikom došli su do spoznaje - ako je sva istina u njihovom Pismu, onda ne može biti nigdje drugo. Osim toga, ko to voli da ga neko klepi po ušima?! Stoga, je i logično da njih tuđe istine ne zanimaju. Tako su oni otišli nesvjesni da će vjerovatno i umrijeti a neće saznati ono što si ti saznao, a i mi zahvaljujući tebi.

Imam neki utisak da su otišli uvjereni da je i mene Šuljkrh uzeo pod svoje. Ne stigoh im čak ni reći, da ni slučajno ne prolaze blizu Bermudskog Trougla, da ih onaj tvoj “dedo” ne bi od tamo zaskočio.
Da me je Šuljkrh uzeo pod svoje, zaključili su i Hrkljuševci Sedmog Dana. Za razliku od onih prvih, njima je Hrkljuš zabrano da rade subotom, pa su mi došli na vrata u nedjelju.

I njih sam odmah upoznao, kako s tvojom doktrinom tako i argumentima, međutim, oni su mi rekli da je to nemoguće jer se Hrkljuš pojavio u vidu anđela ispred Joze Smita mnogo kasnije, moglo bi se reći, nedavno; te je On tom priliko Jozi lično uručio najnoviju verziju Pisma, koja daleko prevazilazi sve ostale. Da ne bi tog Pisma, Jozo sigurno ne bi ni imao razloga da osniva subotarsku vjeru. Poslednja riječ nauke i tehnike, što bi se reklo. Tako oni čak tvrde da je ona verzija koju ti pominješ davno zastarila. Navodno, moramo ići ukorak s vremenom.

Kad sam im pomenuo ono u vezi džina-muslimana, oni su samo odmahnuli rukom i rekli da su to, u stvari, džini-subotari, jer su se oni u međuvremenu prebacili na ovu moderniju verziju hrkljuševstva.
(Ako je ova vijest tačna, onda ni džini ne rade više subotom!? Ovo ćemo uvrstiti u rubriku alternativnih vijesti kao kuriozitet.)

Međutim, ono što je čudno, i subotarima je Hrki zabranio svinjetinu, tako da se sada uvijek duboko zamislim kad jedem slaninu i pijem onu ogavnu balkansku šljivovicu.

Tako, izgleda da ja nigdje nisam prispjeo. Hrkljuševci me ne primaju jer bolujem od iznenadnih napada smijeha a i Hrkljušu sam se gadno zamjerio, u tajna društva neće da me prime jer ne znam da čuvam tajne, u ezoterička društva ne mogu zbog duvana;
pa se sada osjećam nekako nelagodno, ko prase u Teheranu.

Ja znam da ti nisi čitao ovu novu verziju Pisma koju je dobio Jozo Smit, jer čistom logikom, zašto bi je i čitao kad je u onoj verziji koje se ti pridržavaš sasvim lijepo rečeno da se u njoj nalazi sva istina; iz prve ruke, što bi se reklo, odakle sasvim jasno proizilazi da ona ne može biti nigdje drugo. Logika je logika, na kraju krajeva.

E, moj Mome, sad vjerovatno vidiš koliko ljudi na ovom svijetu živi u zabludi.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 12, 2005 9:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Citat:
Tako, izgleda da ja nigdje nisam prispjeo. Hrkljuševci me ne primaju jer bolujem od iznenadnih napada smijeha a i Hrkljušu sam se gadno zamjerio, u tajna društva neće da me prime jer ne znam da čuvam tajne, u ezoterička društva ne mogu zbog duvana;
pa se sada osjećam nekako nelagodno, ko prase u Teheranu.


A Hrkljuš trlja ruke utjeravši te u zabludu da nisi nigdje prispjeo.

Nisi ni ti izvan stada Hrkljuševa samo što je Hrkljuš na tebi primjenio posebnu taktiku :!:

Pa nije ni Hrkljuš od juče :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 12, 2005 10:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Citat:
Mome kaže:
Vanzemaljci ne postoje ! Zasto nemozes preuzeti to da "vanzemaljska civilizacija" tebi nije"oprala mozak" i da tvoje literature pripadaju njima.
:lol: , moj mome, to je ono šta ti želiš vjerovati a ne ono šta je, ja ni dan danas nemogu doći sebi koliko dokaza ima da su oni već ovdje a kamo li da postoje...a rijetki to vide.

Znači mome, odgovori mi na par stvari, zašto se roswell zataškavao i zašto se očevicima prijetilo ako je bio metereološki balon u pitanju?
Zašto je ubijeno 170 UFO istražitelja?
Zašto su ubijeni znanstvenici koji su u iranu i iraku pronašli dokaze da nas je stvorila vanzemaljska civilizacija?
Jesi li pogledao iti jedan dokaz o postojanju NLO-a ili si samo buljio u taj kuran, ili....pa ček malo jesi li se ikada zapitao kako je moguće da stotine tisuća ljudi laže jednu te istu stvar?
Jesi li pogledao crteže iz špilja starih 47000 godina?
Jesi li ti uopće čuo da je meksiko u 5 mj 2004 javno priznao postojanje i posjetu vanzemaljskih civilizacija???

Ajd mome, sad malo razmisli o ovome šta sam reka.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 12, 2005 10:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Nije fazon da mene neko ubjedjuje u nesto da li da ja vjerujem ili ne.
Zasto to?
Ja mogu citati vjersku knjigu, da li cu ja vjerovati u nju ili ne to je moja licna stvar. Odvagati cu onoliko koliko mi odgovara i vjerovati u to.
Tako je isto i sa vanzemaljcima, i sa bilo cim drugim.
NE-NAMETATI NESTO NEKOM je onako kako bi trebalo da bude.
Ja mogu procitati mnogo toga, bilo to knjiga bilo sa web stranica, mislim da je na meni odluka koliko je to istina, a koliko ne.
Ako je nekog vjerska knjiga uputila na pravi put neka je, i treba valjda da bude tako, pa postoje sure koje govore da imaju osobe kojima bog nece otvoriti dovoljno srce i da ce te osobe lutati citav zivot ne znajuci istinu.
Pa dobro neka bar neko i vidi tu istinu.
Opet sam ovdje procitao da se u carstvo Kraljevsko ulazi ponizno.
A zasto ponizan :?:

Ne bih nikog da vrijedjam, a moze li ovdje vise sta bez vjere :?:
Pustite nas sto lutamo, da i dalje lutamo, bar nikog ne vrijedjamo, citamo ono sto je drugima na ovoj planeti manje interesantno.
Ako smo zbog toga ZLO pa i neka smo, samo ne znam kakav je to bog koji voli ponizne sluge, ili je to sam djavo ili sejtan, kako god ista osoba 2 imena. Ako uopste postoji naravno hahaha :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 12, 2005 4:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Citat:
Znači mome, odgovori mi na par stvari, zašto se roswell zataškavao i zašto se očevicima prijetilo ako je bio metereološki balon u pitanju?


Nisam reko da leteci tanjiri ne postoje,nego postoje,vjerujem i ubjedjen sam,ali i u to da nisu nista vise od avioni "savrsene" tehnologije.
Inace,i meni bas interesuje zasto je i ko je zatvorio uste roswell-a na to pitanje ?
I Dzimia Kartera (americkog presjednika) je takodjer bilo zabranjeno da da izjavu o vidjenju letecih tanjira. I ja se pitam zasto ??
Dali je u bjeloj kuci postojao neko ko je bio veci od kartera i koje imao vecu moc i uticaj od njega ? MOGUCE !
Ili mu je receno: " Ukoliko zelis sacuvati svoj zivot,a ne samo polozaj,onda sto dalje od te teme!"
Sta se krilo iza tog "ili' znali su dr.Dzejsub,Dzon Kenedi i drugi,ali prije nego sto su progovorili usutila ih je nepoznata ruka.

Citat:
Zašto je ubijeno 170 UFO istražitelja?
Zašto su ubijeni znanstvenici koji su u iranu i iraku pronašli dokaze da nas je stvorila vanzemaljska civilizacija?


Za ubijena istrazitelja ti razmisli.Zasto zive danasnji istrazitelji,zasto oni koji govore kako njima pase zive bas fino ? Ili govore kako im se kaze ?
Da se razumjemo znaci... postoje leteci tanjiri i za to ko ubija istrazivaca i mene zanima i zasto ?

Citat:
Jesi li pogledao iti jedan dokaz o postojanju NLO-a ili si samo buljio u taj kuran, ili....pa ček malo jesi li se ikada zapitao kako je moguće da stotine tisuća ljudi laže jednu te istu stvar?


Evo da ti kazem...prvo nema slovo a da nisam procitao na ovu stranicu...
A za knjige,dokumentarci... da ti ne govorim. Samo za informaciju,Kur'an nazalost jos cjeli nisam procitao. Za ostalo izjasnio sam se.VJERUJEM DA POSTOJE LETECI TANJIRI I NI MALO NEBI SE OSJECAO CUDNO KAD BI MI NAD GLAVU SLETILA. Ono sto ja ne vjerujem jeste da: Oni koji upravljaju leteci tanjiri,nisu vanzemaljci nego ljudi,slike koje pokazujete kao "vanzemaljci" imaju identicni opis dzini. Takvi istrazivaci su ubijeni a oni koji tebe pere mozak zive.

Citat:
A Hrkljuš trlja ruke utjeravši te u zabludu da nisi nigdje prispjeo.

Nisi ni ti izvan stada Hrkljuševa samo što je Hrkljuš na tebi primjenio posebnu taktiku

Pa nije ni Hrkljuš od juče :lol:


:) Mimi... Kad bi ja imao srecu da vidim tog hrkljusa u celo bi ga pljunio, a ti bi mu se klanjala.Mi smo jedino "stado" koje se proti hrkljusa bori.
A da nije od jucer,znam,znam da je star 3.000 god.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 12, 2005 5:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Galaksija,eto da budem iskren,to pismo nisam citao a da mi je zabranjeno,nije.
Inace,Bog,jeste reko da je istina ono sto je objavio Muhammedu,ali nije reko da u to moras vjerovati,niti je nekoga prisilio.
Pa zar nebi ti dao uvjete radnicima ako si vlasnik neku fabriku ? U suprotno izbaceni su uz posla.Zamisli planetu zemlju,jedinu "fabriku" gdje se moze zaraditi "dobra plata" tj. dzennet a ciji je vlasnik Jedan.

A nije ti silom dato,ko sto ni ti nebi smio reci radnicima da mora to prihvatiti,nego ako hoce... Ko sto je nama Bog dao slobodu na izbor.
U vjeri nema prisilbe "prava istina jasno se razlikuje od zablude"
Sto se vaseg hrkljusa tice... Mislio sam na; citiram:
Citat:
“Imamo grabljivca koji je došao iz dubine kosmosa i preuzeo vlast nad našim životima. Ljudska bića su njegovi zarobljenici.

Grabljivac je naš vladar i gospodar. On nas je učinio poslušnim i bespomoćnim. Ako želimo da se pobunimo on guši našu pobunu, ako želimo da se ponašamo nezavisno on zahteva da da to ne činimo.”

…”Sve vreme ti o tome govorim na indirektan način, nagoveštavajući ti da nas je nešto zarobilo. Mi smo zaista zatvorenici.”

“Oni su preuzeli vlast zato što se nama hrane i oni nas nemilosrdno pritiskaju zato što im služimo kao sredstvo za održavanje života.


Dedzalu,koji je zaista "vlasnik" ove planete i koji je nas ucinio poslusnim i bezpomocnim.... a kojemu ce doci kraj. Cudno je da ti hrkljusevci nisu smjeli nista reci o onome sto sam ti govorio.
Ja sam na tog hrkljusa mislio,koji je osnivac novog svetskog poretka, koji ima dosta sledbenike u kojima i ti,"bez da znas",spadas u njima.
Da su NLO-i njegovo vlasnistvo,da je tehnologijom najmanje 300 godina ispred nas.Da su "vanzemaljci" njegove sluge.Da je bermudski trokut njegov dom.Da ce se pojaviti sa letece tanjire,na koje ces ti i tvoji istomisljenici misliti da su to ljudi sa drugog denziteta....

Mimi... vidi kome je POSEBNU TAKTIKU napravio :wink:

Citat:
"Grabljivci nam daju svoj um, koji postaje naš um. Um grabljivca je barokni, kontradiktoran, mrzovoljan, pun straha da svakog trenutka može biti otkriven.”


:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 12, 2005 8:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Čuo Huso da će se uvesti novi svjetski poredak a zajedno s tim i jedna religija, koja će biti obavezna za sviju, pa odmah požurio kod Hase da mu saopšti vijest:

“Jesil čuo bolan Haso da ćemo uskoro morat’ bit’ svi iste vjere?!?”.

Haso se prvo duboko zamislio, a onda zabrinuto odgovorio: “Uuuu…ko će tolki narod posunetit’”?!?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 704 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 113 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz