Sada je: ned jun 16, 2024 8:52 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1532 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 77  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: sri jul 14, 2021 5:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Zbog pritisaka na poslu sam primio kinesku vakcinu. Radim u zdravstvu.

Nikakve probleme nisam imao. Nikakva namagnetisanost, probao sam sa kašikom i slično. Ništa. Proverio sam sastav vakcine. Nikakav grafen. Isto mogu da potvrdim za kolege. Većina od 1500 radnika je vakcinisano i niko nije imao problem. Osim manjih simptoma korone kao odgovor organizma.

Kineska vakcina nije mRNA već standardna vakcina sa umrtvljenim virusom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 12:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
VAŽNA PORUKA - Prof. Sucharit Bhakdi, M.D

https://odysee.com/@JakaKozmos:c/URGENT ... fGsnxHC7W9


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 2:20 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
morcic je napisao/la:
VAŽNA PORUKA - Prof. Sucharit Bhakdi, M.D

https://odysee.com/@JakaKozmos:c/URGENT ... fGsnxHC7W9

Još kad bi nam profesor Bhakdi objasnio:

1. kako to da „virus“ piči unaokolo a – nikad nije izolovan?!


2. razliku (koje nema!) između simptoma uzrokovanih grafen-oksidom i onih koji su prisutni kod "kovida"?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 2:30 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
Francuski predsjednik Makron je, navodno, proglasio obaveznu vakcinaciju a takođe i rekao da nevakcinisanima neće biti omogućen pristup prodavnicama hrane, tako da se ostvaruje ono biblijsko da niko neće moći kupovati ili prodavati, ukoliko nije primio “žig zvijeri” (grafen-oksid?!). Ovdje vidimo i reakciju naroda.





..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 3:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
galaksija je napisao/la:
Francuski predsjednik Makron je, navodno, proglasio obaveznu vakcinaciju a takođe i rekao da nevakcinisanima neće biti omogućen pristup prodavnicama hrane, tako da se ostvaruje ono biblijsko da niko neće moći kupovati ili prodavati, ukoliko nije primio “žig zvijeri” (grafen-oksid?!). Ovdje vidimo i reakciju naroda.





..


Svi su drzavnicu izgleda dobili % vaksinisanih koji mora da se ispuni pa gdje god nije bar 60% vaksinisanih sa dvije doze, sprovode sve gore mjere i prijete.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 4:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Sen. Ron Johnson with families on adverse reactions to COVID vaccine | FOX6 News Milwaukee

https://www.youtube.com/watch?v=6mxqC9SiRh8&t=15s

The Press Conference was held June 26 and - to my knowledge - has received Little/NO Media Attention, except for a local TV Station and a regional Radio Program.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 8:20 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
.



Prisilna vakcinacija u Argentini!?



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 8:51 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
.



URGENT MESSAGE - GRAPHENE OXIDE IN ALL NEW VACCINES, MASKS & TEST KITS!


_________________________
Ukoliko postoji ijedan video u kojem je ukratko sumirano sve što je bitno, onda bi to, po mom mišljenju, bio ovaj. Dakle, grafen-oksid je – “virus”, dok ono što su nam servirali kao korona virus – NE POSTOJI.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 5:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
I na/u hrani...


https://www.youtube.com/watch?v=oaaHLu77pQc


Baš kao i magneti...

https://odysee.com/@thetruthisstrangert ... ith-clay:b


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 7:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
Iz ožujka 2021

Tko će odgovarati za hipoksiju učenika po školama ? Uživo zovemo MZO - Bernarda Jug

Pozivi uživo prema ustanovama u HR.


https://www.youtube.com/watch?v=-qIKC6_C4Ms


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 7:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Rajko je napisao/la:
Zbog pritisaka na poslu sam primio kinesku vakcinu. Radim u zdravstvu.

Nikakve probleme nisam imao. Nikakva namagnetisanost, probao sam sa kašikom i slično. Ništa. Proverio sam sastav vakcine. Nikakav grafen. Isto mogu da potvrdim za kolege. Većina od 1500 radnika je vakcinisano i niko nije imao problem. Osim manjih simptoma korone kao odgovor organizma.

Kineska vakcina nije mRNA već standardna vakcina sa umrtvljenim virusom.

Ovo što sam napisao možda nije istina. Probao sam opet sa kašikom i nekim metalima i ništa. Ali čujem danas da je jedna moja rođaka namagnetisana. Slušam i ne verujem. Probala i lepi joj se svašta na rame. Primila je drugu dozu kineske vakcine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 8:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
Rajko je napisao/la:
Rajko je napisao/la:
Zbog pritisaka na poslu sam primio kinesku vakcinu. Radim u zdravstvu.

Nikakve probleme nisam imao. Nikakva namagnetisanost, probao sam sa kašikom i slično. Ništa. Proverio sam sastav vakcine. Nikakav grafen. Isto mogu da potvrdim za kolege. Većina od 1500 radnika je vakcinisano i niko nije imao problem. Osim manjih simptoma korone kao odgovor organizma.

Kineska vakcina nije mRNA već standardna vakcina sa umrtvljenim virusom.

Ovo što sam napisao možda nije istina. Probao sam opet sa kašikom i nekim metalima i ništa. Ali čujem danas da je jedna moja rođaka namagnetisana. Slušam i ne verujem. Probala i lepi joj se svašta na rame. Primila je drugu dozu kineske vakcine.


Ja ti želim svako dobro :love5:
I da ostaneš i budeš zdrav.

E, sad, kad si već u situaciji... pored tog magnetizma, možeš provjeriti još dvije stvari:
1. vidi li se šta pod UV svjetlom
2. pronađe li te bluetooth, onaj s mobilnog, da li registrira čudne nove "uređaje"?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 9:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Hvala na podršci. :) Ja lično nemam nikakav magnetizam, proverio sam i blutut na telefonu i ništa. Potpuno sam normalan.

Mada sam ja primio samo prvu dozu. Drugu ne primam. Da dodam da praktikujem urinoterapiju tako da to možda ima neke veze. I pušim ko turčin. Čitao sam da cigare pomažu kod kovida. Preležao sam kovid sa dva dana minimalnih simptoma temperature i vrtoglavice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 15, 2021 10:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
sen-sei je napisao/la:
E, sad, kad si već u situaciji... pored tog magnetizma, možeš provjeriti još dvije stvari:
1. vidi li se šta pod UV svjetlom
2. pronađe li te bluetooth, onaj s mobilnog, da li registrira čudne nove "uređaje"?

Voltimetar je takođe pouzdan. Napon na području sljepočnica ide preko 20mV; takođe EM detektor pokazuje povećano EM zračenje na nekim područjima glave:

Detekcija grafen oksida kod vakcinisanih

***

Navodno, demagnetizacija organizma nakon grafenizacije ("vakcinacije"), može se ostvariti u toku 4-5 dana uz pomoć - glutationa (eng. glutathione) i cinka – LINK

Glutation je obično dostupan na tržištu u obliku prekursora N-acetil-cisteina (eng: N-Acetyl-Cysteine)

+ etanol (rakija, vino i ostala alkoholna pića); nikotin (duvan ili nikotinske žvakače gume ili naljepnice za odvikavanje od pušenja)




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pet jul 16, 2021 12:54 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
.



Pjesma koja je ovih dana popularna u Australiji



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pet jul 16, 2021 7:13 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
.


BREAKING DISCOVERY! What COVID Injections Do To Your BLOOD! Doctor Releases Horrific Findings!


Znači, ovdje se definitivno radi o trovanju čovječanstva grafen-oksidom! Patokratija/političari, sigurnosne službe, medijski radnici, medicinski radnici, pravnici, naučnici/"eksperti", religijski radnici (sveštenici, hodže i popovi), vojska, policija... ne mogu više negirati tu činjenicu, tako da svako dalje nastavljanje ove operacije grafenizacije ili trovanja čovječanstva „vakcinama“, podrazumijeva – ZLOČIN PROTIV ČOVJEČNOSTI, bez obzira na to, radio neko to svjesno ili nesvjesno. Istinske informacije su tu a to da li će ih neko ignorisati ili ne, njegova je stvar ali i odgovornost. U svakom slučaju, NIKO neće kasnije imati pravo na:

Citat:
Nisam znala... ja sam mislila; eto, ja sam samo radio svoj posao i ispunjavao zadatke koje sam dobijao od pretpostavljenih...

(Upravo tim riječima su se zločinci branili na Nirnberškom procesu.)

I na kraju, svako normalno ljudsko biće ima prirodno pravo da se brani protiv ove pošasti - svim sredstvima.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pet jul 16, 2021 11:54 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 20, 2015 5:27 pm
Postovi: 4
[i][/i]
galaksija je napisao/la:
morcic je napisao/la:
VAŽNA PORUKA - Prof. Sucharit Bhakdi, M.D

https://odysee.com/@JakaKozmos:c/URGENT ... fGsnxHC7W9

Još kad bi nam profesor Bhakdi objasnio:

1. kako to da „virus“ piči unaokolo a – nikad nije izolovan?!

Moguće da se profesor držao " stare škole" - gde nije dovođeno u sumnju postojanje virusa - pošao je od toga da ne uvodi zabunu...važno je šta je hteo da objasni - i uradio je to vrlo dobro....A da li uopšte postoje Virusi kao takvi - to je već dobro pitanje...za kasnije...i ne za sve...odmah....
2. razliku (koje nema!) između simptoma uzrokovanih grafen-oksidom i onih koji su prisutni kod "kovida"?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pet jul 16, 2021 11:57 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 20, 2015 5:27 pm
Postovi: 4
Victoren je napisao/la:
[i][/i]
galaksija je napisao/la:
morcic je napisao/la:
VAŽNA PORUKA - Prof. Sucharit Bhakdi, M.D

https://odysee.com/@JakaKozmos:c/URGENT ... fGsnxHC7W9

Još kad bi nam profesor Bhakdi objasnio:

1. kako to da „virus“ piči unaokolo a – nikad nije izolovan?!

Moguće da se profesor držao " stare škole" - gde nije dovođeno u sumnju postojanje virusa - pošao je od toga da ne uvodi zabunu...važno je šta je hteo da objasni - i uradio je to vrlo dobro....A da li uopšte postoje Virusi kao takvi - to je već dobro pitanje...za kasnije...i ne za sve...odmah....Uzgred...što bih ja bila početnik...Pratim vas već godinama...ovako ili onako...( dugo nisam mogla da nađem password pa da se ulogujem...Možda je ovo prvi post - to da...
2. razliku (koje nema!) između simptoma uzrokovanih grafen-oksidom i onih koji su prisutni kod "kovida"?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pet jul 16, 2021 3:09 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
Victoren je napisao/la:
Moguće da se profesor držao " stare škole" - gde nije dovođeno u sumnju postojanje virusa - pošao je od toga da ne uvodi zabunu...važno je šta je hteo da objasni - i uradio je to vrlo dobro....A da li uopšte postoje Virusi kao takvi - to je već dobro pitanje...za kasnije...i ne za sve...odmah....

..


Problem je u tome što kad god se priča o virusu, prva asocijacija je vakcina. Ljudi koji su prošli kroz studije medicinskih nauka a pogotovo kasnije postdiplomski napredovali, bivaju ponosni na svoje znanje koje se sastoji od jedne lijepe mješavine istinitih i lažnih informacija koje se rijetko kad dovode u pitanje i koje se ljubomorno štite od kojekakvih izazova. Kad je virologija u pitanju, mislim da se i tu radi o jednoj velikoj obmani koja je poseba tema, međutim, ova današnja kovid-obmana uveliko počiva na virološkoj obmani, tako da je teško raskrinkavati jednu a ostaviti drugu neokrnjenu. (Mark Tven davno reče: “Mnogo je lakše ljude prevariti, nego ih ubijediti u to da su prevareni”.) U vezi s tim, vrlo je bitno odgovoriti na pitanje - razlike između virusa i egzozoma. I jedni i drugi u praksi, izgledaju isto i teoretski, mogu izazivati upale, međutim, ovi drugi – nisu zarazni. A to je vrlo bitan podatak.

Ako mi ne utvrdimo i ne nazovemo uzročnika određene bolesti pravim – “imenom i prezimenom”, kao što bi to, u ovom slučaju, bio – grafen oksid i ne utvrdimo njegove osnovne karakteristike, kako ćemo mu se onda suprostaviti na jedan optimalan način? Nadalje, kako ćemo razotkriti samu pozadinu ove obmane, odnosno, njenu “etiologiju”? Mi moramo tačno znati s čim imamo posla. Već sada, čisto uz pomoć procesa opservacije i bez ikakvog medicinskog obrazovanja, mnogi su u stanju vidjeti to da mi ovdje nemamo posla ni sa kakvim “opasno zaraznim virusom”. Masa je slučajeva gdje član porodice oboli od korone, dok niko od ukućana, prijatelja i ljudi s kojim je taj čovjek bio u kontaktu, ne oboli. Kakav je to, onda, “opsno zarazan virus”? Zašto smo prošle godine viđali kineske doktore u onim hazmat odijelima za koje su čak tvrdili da ni ona nisu u stanju zaustaviti prijenos virusa, pa se moraju mijenjati nekoliko puta dnevno jer je on toliko zarazan?! A danas, doktori skoro da ne mare za njih. Sve je bila samo jedna velika predstava. “Došao direkto iz sljepih miševa ili nekih drugih čudnih životinja”!? “Jel’ od ove ili je od one”? “Zaraza izbila na pijaci”?! “Ma, nije na pijaci, nego negdje drugo”. Pa, poplava naučnih radova koji opisuju virus ovako ili onako.

S druge strane, onaj stručnjak koji javno dokaže prisustvo grafen oksida u vakcinama, automatski otkriva i pozadinu onoga što se desilo u Kini a kasnije i u svijetu a to se zove – genocid. Tu treba imati i znanje i muda a oni španski istraživači su imali i jedno i drugo. Kad bi vlada neke zemlje javno objavila samo to da je grafen-oksid uzročnik, to bi podrazumijevalo rat s Kinom a još prije, Treći svjetski rat, kako bi svjetska patokratija skrenula pažnju na drugu stranu a dobro znamo da onaj njen elitni dio, nikad ne strada i ne gine u ratovima. Dakle, kampanja vakcinacije protiv obične gripe je bila odrađena u Kini, u Iranu, u Sjevernoj Italiji itd. neposredno prije izbijanja “kovida”. Istovremeno je uspostavljena i 5G mreža. Onda imamo ono: 1 +1 = 2. Dejstvovanjem talasima određenih frekvencija preko 5G mreže, koje su u apsorpcionom spektru grafen-oksida, dolazi do negove ubrzane oksidacije, te tako i oštećenja ćelija i tkiva, upala i citokinske oluje što obično završava smrću. Stariji ljudi koji nemaju dovoljne rezerve glutationa u organizmu, prolaze daleko lošije od djece, koja ima relativno visoke rezerve tog anti-oksidansa.

Znači, prvu jedinicu podrazumijeva: filovanje čovječanstva grafen oksidom preko svakojakih vakcina, brisova za kovid-testove, maski, zaprašivanja (vjerovatno iz zraka ili preko ventilacionih sistema u nekim javnim ustanovama itd.), nakon čega slijedi druga jedinica tj. doziranje “pandemije” uz pomoć EM talasa 5G spektra. Malo odvrnu, malo zavrnu i stalno tako sve dok… skroz ne odvrnu a skroz će odvrnuti tek kad se većina ljudske populacije bude cijepila, tj. onoliko ljudi, koliko oni utvrde da treba. Tako imamo i “kovid talase” nazvane grčkim slovima. Naravno, to ne znači da će se onaj poslednji obavezno zvati – “omega”?! Tako bi dvojka podrazumijevala – depopulaciju.

Nadalje, postoje i neke indikacije da se uz pomoć određenih frevencija grafeniziranom čovjeku može kontrolisati um ili svijest, tj. koje ga neće ubiti, nego će ga samo kontrolisati?! Dakle, tu, onda, pričamo o – zombifikaciji. (Čini se da su eksperimenti davno odrađeni – pretraživač: “gangstalking”; “targeted individuals – TIs”)?!

Mislim da smo prešli onu tačku kad se stvar moga zaustaviti i zataškati, tako da sve ovo ne može nikako dobro završiti. Patokratija će vjerovatno nastaviti dalje sa procedurom ispiranja mozgova preko medija, represijom, sijanjem straha i panike, cyber-pandemijama uz isključenja struje i komunikacija (interneta); finansijski krah; moguć je i sceario lažne vanzemaljske invazije a bogami i Trećeg svjetskog rata, koji bi kao “spontano izbio”, mada se ovdje sve događa planski.

Mi se sada nalazimo u trci s vremenom (ukoliko – “igra nije naštimana”, kao što su to pominjali J. Keel, Gurđijev, Filip Dik, James Mahu, B. Bartholic itd.) kako bi se osvijestilo što više u ljudi u vezi sa situacijom u kojoj se nalazimo i pružilo jedan efiksan otpor. Patokratija ne smije previše da odvrne 5G slavinu jer kad bi vakcinisani počeli “padati mrtvi”, nevakcinisani bi pružili još veći otpor. Isto tako, kad bi patokratija podesila 5G sistem na “zombi frekvencije”, nevakcinisani bi primjetili da se “nešto čudno” zbiva s vakcinisanima, pa bi takođe pružili još veći otpor. S tim u vezi, sada trebamo očekivati još veće širenje panike preko medija i represivne mjere kako bi pocijepili što više ljudi ili ostvarili zadane kvote (tu bi svaka država imala svoju kvotu), prije nego što bi se prešlo na malo žešći 5G tretman. (Prema podacima koji su bili dostupni na deagel vebsajtu, države u kojima domiraju bijelci bi trebale najlošije proći u periodu do 2025.g.)

I na kraju, uzimajući sve ovo u obzir, mislim da “Bhakdi strategija” ne pije vode jer se nema više vremena za to.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: sub jul 17, 2021 4:49 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1532 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 77  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz