Sada je: čet maj 23, 2024 6:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1532 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 77  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: čet jul 01, 2021 2:09 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
sector57 je napisao/la:
sen-sei je napisao/la:


Nikako zaboraviti čvarke.
I eto ga Sladoljevljev recept.

:toothy2:


Cvarci i spek su danas ko suho zlato. Ko prije kavijar...

I bijeli luk, uz slaninu i čvarke, naravno, za svaki slučaj!?

Mislim da je ovaj “grafen-oksid signal” prilično jak: LINK-1; LINK-2

U tom slučaju, rakija i nikotin bi mogli biti glavna sredstva za neutralizaciju grafen-oksida!? Naravno, što se nikotina tiče, čovjek ne mora početi pušiti jer postoje i one žvakače gume i tablete za cuclanje, koje sadrže nikotin a služe za odvikavanje od pušenja.

**********************
U dodatku, neki naučni radovi na temu grafen-oksida gdje se može vidjeti da je on davno predlagan kao dodatak za vakcine (adjuvans) i da ima magnetna svojstva u određenim okolnostima:

Functionalized graphene oxide serves as a novel vaccine nano-adjuvant for robust stimulation of cellular immunity

Rare magnetism found in the world's strongest material

Toxicity of graphene-family nanoparticles: a general review of the origins and mechanisms

Graphene Oxides Decorated with Carnosine as an Adjuvant To Modulate Innate Immune and Improve Adaptive Immunity in Vivo

Itd…



slika

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pet jul 02, 2021 4:06 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
.



MAGNETISM - Vaxxed, Un-Vaxxed, Food - What's Happening? Who's Behind 'Graphene Flagship'?


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: sub jul 03, 2021 1:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
.



Namagnetisana prašina (grafen-oksid?!) u zraku.



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: sub jul 03, 2021 2:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
“Namagnetisana prašina” iz prethodnog videa bi vrlo lako mogla biti “korona-virus” (grafen-oksid?!) koji piči po zraku?!

Znači, ništa bez vakcine (razmućenog grafen-oksida?!)

Tu, sada, imamo i neke kuriozitete. Struktura grafena se predstavlja u obliku 3 heksagrama, odnosno, 3 šestice:

slika

Citat:
Ovdje je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zvijeri: jer je broj čovjekov i broj njezin 666.


Sljedeća slučajnost: gematrijska vrijednost pojma - “computer”:

slika
(Computer=beast=zvijer)

Nešto puno nekih - slučajnosti?! Ovdje bi neko mogao pomisliti da - grafen kao - “666”, možda igra ulogu u povezivanju čovjeka s kompjuterom (AI-artificial intelligence) - “666”?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: ned jul 04, 2021 12:19 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
Sophia je napisao/la:
galaksija je napisao/la:
Ovo je gornji video dekana Medicinskog fakulteta u Puli, kojeg je YT već obrisao, "mirrored" na drugom kanalu:







...


Evo su ga vec smjenili:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk ... ogDh0M4nNs

Cirkus u Diznilendu se nastavlja :roll:

Kako vidimo, Youtube nikako ne voli doktora Krešu, iz nekih „čudnih“ razloga, pa se ovaj morao reinkarnirati na Bitchute platformi:

LINK

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: ned jul 04, 2021 7:49 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
.



slika



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: ned jul 04, 2021 1:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
.


Graphene oxide + 5G = COVID-19


Rumble Video Link

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: ned jul 04, 2021 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
galaksija je napisao/la:


Ako uradis search na google on graphene-oxide i stavis godine 2010 pa na ovamo , vidjeces da oni rade intezivno na vakcini koristeci nanotehnologiju i graphene-oxide zadnjih 10 godina .
Samo idiotski um moze povjerovati da ovo nije sve isplanirano do najsitnijeh detalja i 80-90 % "ljudi" na ovoj planeti su idioti.
Sjecam se kako su nam u skoli ponavljali stalno da chovjek koristi samo 10-15 % svog mozdanog kapaciteta ali interesatno je kako sa tako malo mozdanog kapaciteta uz pomoc ega vjeruje da nesto zna i povezao je.
Mislim da si u pravu ono sto si rekao da ce doci do nekog "razdvajanja"..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: ned jul 04, 2021 3:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
Sophia je napisao/la:
galaksija je napisao/la:


Ako uradis search na google on graphene-oxide i stavis godine 2010 pa na ovamo , vidjeces da oni rade intezivno na vakcini koristeci nanotehnologiju i graphene-oxide zadnjih 10 godina .
Samo idiotski um moze povjerovati da ovo nije sve isplanirano do najsitnijeh detalja i 80-90 % "ljudi" na ovoj planeti su idioti.
Sjecam se kako su nam u skoli ponavljali stalno da chovjek koristi samo 10-15 % svog mozdanog kapaciteta ali interesatno je kako sa tako malo mozdanog kapaciteta uz pomoc ega vjeruje da nesto zna i povezao je.
Mislim da si u pravu ono sto si rekao da ce doci do nekog "razdvajanja"..

Naravno da je davno isplanirano. Takođe odavno znaju i to da je nikotin neprijatelj grafena, pa odatle i ova dugogodišnja anti-duvanska kampanja (dok broj drogeraša raste iz dana u dan). Grafen u obliku nano-čestica se vjerovatno odavno stavlja u vakcine i drugdje a na osnovu jednog od prethodnih videa, može se pretpostaviti i da nas praše njime. Kako to može svako vidjeti, veza nano-čestica iz vakcina i kemtrejlsa s kovidom i 5G mrežom je pominjana pod ovom temom još u aprilu prošle godine, mada grafen specifično nije bio nigdje pominjan u direktnoj vezi s kovidom. Isto tako, pominjana je i uloga nano-čestica kao interfejsa u ljudskom tijelu, kojeg je moguće spojiti sa AI/centralnim kompjuterom, preko 5G mreže.

U postu od 13 maja prošle godine, pod temom Cenzura interneta, naveo sam i sljedeće:

Citat:
(...)Takođe, jedan moj poznanik koji inače radi u jednoj od zapadnoevropskih zemalja je otišao u Bosnu u posjetu roditeljima i nakon par dana tamo, dobio „covid“, prebolio „covid“ i ostao zaglavljen tamo usljed opšteg karantina. Kad mi je to rekao, odgovorio sam mu da se smijem kladiti u bilo šta da niko od onih s kojima je bio u kontaktu u zemlji gdje radi (kao npr. njegova supruga i kolege) a takođe ni u Bosni (roditelji i braća) nisu dobili „covid“, na što mi je on odgovorio da nisu. Ukoliko je period inkubacije 14 dana, kako nam „eksperti“ kažu, onda je on u tom periodu trebao zaraziti dosta ljudi s kojima je bio u kontaktu a takođe i u toku bolesti jer su oko njega bili članovi porodice. Onda sam ga pitao – da li je dobio neku vakcinu u poslednjih godinu dana. Kaže, prije nekih pola godine ga je ugrizao „kućni ljubimac“ i imao je površnu ranu na ruci, pa je otišao kod doktora i tamo su mu dali kombinovanu vakcinu protiv difterije, velikog kašlja i tetanusa. Naravno, rane se nikada ne tretiraju vakcinama a pogovo protiv difterije i velikog kašlja. Čak i u slučaju opasnosti od infekcije bakterijama koje izazivaju tetanus, ne daje se vakcina (antigen), nego serum (antitjelo). Isto tako, u zemlji gdje radi, već su instalirali 5G mrežu a navodno ju i koriste. Tako dolazimo i do još jedne cenzurisane teme a to je veza između prethodno primljenih vakcina i „covida“?! Oni koji su proučavali dinamiku u vezi s ovom „pandemijom“, mogli su naći podatke da su Kinezi na području Wuhana bili podvrgnuti obaveznoj vakcinaciji, takođe Iranci i narod u Sjevernoj Italiji je imao u drugoj polovini prošle godinu kampanju vakcinacije protiv obične gripe. Ovdje imamo pitanje, da li se u tim vakcinama možda nalazi nešto što im normalno ne bi trebalo pripadati i što reaguje s nekim vanjskim frekvencijama? Da li imamo igdje podatke u vezi s tim – koliko pacijenata oboljelih od „covida“ je bilo prethodno vakcinisano u poslednjih godinu dana?


Takođe, u tekstu 5G i Covid 19 kojeg sam objavio u aprilu prošle godine, naveo sam i sljedeće:

Citat:
Nadalje, prethodno vakcinisani ljudi, dosta su prijemčiviji za “Covid-19” (pogledajte članak: Flu Vaccine Increases Coronavirus Risk 36% Says Military Study) …što bi, možda, značilo da pojedini sastojci vakcina mogu nepovoljno da reaguju s 5G frekvencijama a takođe i dovedu do stanja poznatog kao “Covid-19”?!


Itd.

Ne mora značiti da je grafen-oksid jedina nano-čestica u vakcinama a uzgred rečeno, autor članka takođe navodi i mogućnost skorašnjeg (sutrašnjeg?!) aktiviranja „grafenske komponente“ u jednom „širem stepenu“, u mnogima od nas, preko specifičnih frekvencija 5G mreže, što ćemo još vidjeti ili nećemo tj. kako ko?!

Ovdje se radi o jednoj vrlo sofisticiranoj operaciji i psihološkom ratu protiv čovječanstva, čemu se nije nimalo lako oduprijeti. Bilo kakav osjećaj straha ili panike, biće nam dobar indikator da smo se preselili u – ličnost, a kao takvi, nismo nigdje prispjeli, što znači, možemo ga samo popušit. Efikasan otpor će biti moguć samo iz (ljudskog) bića koje je humano, svjesno, svajesno i neustrašivo, po samoj svojoj prirodi.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: ned jul 04, 2021 6:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
Grafen je supervodič i već neko vrijeme rade na tome da razviju varijantu koja će provoditi struju na "sobnoj temperaturi", što će reć i na onoj tjelesnoj... A očekivali su i proboje u kvantnom računarstvu što ukazuje na linkanje s AI.

Evo tek jedan link
https://news.harvard.edu/gazette/story/ ... conductor/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: ned jul 04, 2021 7:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Svaka slučajnost koja nalikujje drugim slučajnostima je sasvim slučajna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: ned jul 04, 2021 11:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
sen-sei je napisao/la:
Grafen je supervodič i već neko vrijeme rade na tome da razviju varijantu koja će provoditi struju na "sobnoj temperaturi", što će reć i na onoj tjelesnoj... A očekivali su i proboje u kvantnom računarstvu što ukazuje na linkanje s AI.

Evo tek jedan link
https://news.harvard.edu/gazette/story/ ... conductor/

Izgleda da grafen-oksid postepeno pretvara cijelog čovjeka u “super-vodiča”?!

Citat:
the person becomes a superconductor. That is, it emits and receives signals. And when we found the materials that can cause this type of alterations in the body, we began to talk about graphene. We suspected it was graphene oxide since it had all the characteristics that magnetized people expressed after inoculation.

Izvor: '98% to 99% of the vaccination vial is graphene oxide'

Mislim da već sada imamo cijelu jednu armiju “super-vodiča koji primaju i odašilju signale”, radeći za gazdu/AI, u sklopu sprovođenja ove agende, čiji je cilj potpuno porobljavanje čovjeka, njegovim pretvaranjem u robotoziranog/transhumaniziranog entiteta ili daljinski kontrolisanog bio-hemijskog robota?!

Koliko je takvih "super-vodiča", već sada, među onima koji će da nas zaskoče ako kažemo da ovdje nema nikakvog virusa, niti pandemije; ako ne nosimo masku ili ne držimo distancu; ako odbijemo da primimo vakcinu; koliko je takvih među političarima, sudijama, medicinarima, terapeutima, medijskim radnicima, naučnicima, učiteljima, policajcima, oficirima, vojnicima itd. tj. u svim segmentima društva?!

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pon jul 05, 2021 12:44 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
.



'N-Acetylcysteine, precursor of glutathione, reduces and oxidizes graphene oxide'



...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pon jul 05, 2021 4:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
galaksija je napisao/la:
Sophia je napisao/la:
galaksija je napisao/la:


Ako uradis search na google on graphene-oxide i stavis godine 2010 pa na ovamo , vidjeces da oni rade intezivno na vakcini koristeci nanotehnologiju i graphene-oxide zadnjih 10 godina .
Samo idiotski um moze povjerovati da ovo nije sve isplanirano do najsitnijeh detalja i 80-90 % "ljudi" na ovoj planeti su idioti.
Sjecam se kako su nam u skoli ponavljali stalno da chovjek koristi samo 10-15 % svog mozdanog kapaciteta ali interesatno je kako sa tako malo mozdanog kapaciteta uz pomoc ega vjeruje da nesto zna i povezao je.
Mislim da si u pravu ono sto si rekao da ce doci do nekog "razdvajanja"..

Naravno da je davno isplanirano. Takođe odavno znaju i to da je nikotin neprijatelj grafena, pa odatle i ova dugogodišnja anti-duvanska kampanja (dok broj drogeraša raste iz dana u dan). Grafen u obliku nano-čestica se vjerovatno odavno stavlja u vakcine i drugdje a na osnovu jednog od prethodnih videa, može se pretpostaviti i da nas praše njime. Kako to može svako vidjeti, veza nano-čestica iz vakcina i kemtrejlsa s kovidom i 5G mrežom je pominjana pod ovom temom još u aprilu prošle godine, mada grafen specifično nije bio nigdje pominjan u direktnoj vezi s kovidom. Isto tako, pominjana je i uloga nano-čestica kao interfejsa u ljudskom tijelu, kojeg je moguće spojiti sa AI/centralnim kompjuterom, preko 5G mreže.

U postu od 13 maja prošle godine, pod temom Cenzura interneta, naveo sam i sljedeće:

Citat:
(...)Takođe, jedan moj poznanik koji inače radi u jednoj od zapadnoevropskih zemalja je otišao u Bosnu u posjetu roditeljima i nakon par dana tamo, dobio „covid“, prebolio „covid“ i ostao zaglavljen tamo usljed opšteg karantina. Kad mi je to rekao, odgovorio sam mu da se smijem kladiti u bilo šta da niko od onih s kojima je bio u kontaktu u zemlji gdje radi (kao npr. njegova supruga i kolege) a takođe ni u Bosni (roditelji i braća) nisu dobili „covid“, na što mi je on odgovorio da nisu. Ukoliko je period inkubacije 14 dana, kako nam „eksperti“ kažu, onda je on u tom periodu trebao zaraziti dosta ljudi s kojima je bio u kontaktu a takođe i u toku bolesti jer su oko njega bili članovi porodice. Onda sam ga pitao – da li je dobio neku vakcinu u poslednjih godinu dana. Kaže, prije nekih pola godine ga je ugrizao „kućni ljubimac“ i imao je površnu ranu na ruci, pa je otišao kod doktora i tamo su mu dali kombinovanu vakcinu protiv difterije, velikog kašlja i tetanusa. Naravno, rane se nikada ne tretiraju vakcinama a pogovo protiv difterije i velikog kašlja. Čak i u slučaju opasnosti od infekcije bakterijama koje izazivaju tetanus, ne daje se vakcina (antigen), nego serum (antitjelo). Isto tako, u zemlji gdje radi, već su instalirali 5G mrežu a navodno ju i koriste. Tako dolazimo i do još jedne cenzurisane teme a to je veza između prethodno primljenih vakcina i „covida“?! Oni koji su proučavali dinamiku u vezi s ovom „pandemijom“, mogli su naći podatke da su Kinezi na području Wuhana bili podvrgnuti obaveznoj vakcinaciji, takođe Iranci i narod u Sjevernoj Italiji je imao u drugoj polovini prošle godinu kampanju vakcinacije protiv obične gripe. Ovdje imamo pitanje, da li se u tim vakcinama možda nalazi nešto što im normalno ne bi trebalo pripadati i što reaguje s nekim vanjskim frekvencijama? Da li imamo igdje podatke u vezi s tim – koliko pacijenata oboljelih od „covida“ je bilo prethodno vakcinisano u poslednjih godinu dana?


Takođe, u tekstu 5G i Covid 19 kojeg sam objavio u aprilu prošle godine, naveo sam i sljedeće:

Citat:
Nadalje, prethodno vakcinisani ljudi, dosta su prijemčiviji za “Covid-19” (pogledajte članak: Flu Vaccine Increases Coronavirus Risk 36% Says Military Study) …što bi, možda, značilo da pojedini sastojci vakcina mogu nepovoljno da reaguju s 5G frekvencijama a takođe i dovedu do stanja poznatog kao “Covid-19”?!


Itd.

Ne mora značiti da je grafen-oksid jedina nano-čestica u vakcinama a uzgred rečeno, autor članka takođe navodi i mogućnost skorašnjeg (sutrašnjeg?!) aktiviranja „grafenske komponente“ u jednom „širem stepenu“, u mnogima od nas, preko specifičnih frekvencija 5G mreže, što ćemo još vidjeti ili nećemo tj. kako ko?!

Ovdje se radi o jednoj vrlo sofisticiranoj operaciji i psihološkom ratu protiv čovječanstva, čemu se nije nimalo lako oduprijeti. Bilo kakav osjećaj straha ili panike, biće nam dobar indikator da smo se preselili u – ličnost, a kao takvi, nismo nigdje prispjeli, što znači, možemo ga samo popušit. Efikasan otpor će biti moguć samo iz (ljudskog) bića koje je humano, svjesno, svajesno i neustrašivo, po samoj svojoj prirodi.

..


Ja sam radila software development dosta godina a zadnjih 10 godina vise ne toliko ali ostala sam u tom polju i imam uvid sta se desava u AI svijetu i koliko je to napredovalo, za neke bi bilo zastrasujuce da znaju sta se tu sve valja.
Hladno se moze ukinuti polovina radnih mjesta u sledecih 5-10 godina ...sta to znachi nek svako sam zakljuchi.
Zasto se stalno prica o umanjenoj proizvodnji ..sta umanjena proizvodnja znaci?...pa klimatske promjene i vec sad pretnje da se nece vise prozivoditi toliko mesa.
Itd..primjera ima puno.
Meni ovo sve izgleda kao ovce koje vjeruju cuvaru kad ih vodi na klanje...e sad sta tim mozgovima upravlja pitanje je ? ali da postoji odsustvo svake logike to je tachno, da bi se chovjek zapitao dali su vec robotizovani.
Mada robotizovanje i programiranje moze da se izvede suptilno i na eterichan nachin , nije tu ni potrebno toliko prikljucivanje na masinu..ta transhumanizacija je neka vrsta i eksperimenta dokle se kontrola moze da ode.
E sad da je humano bice svjesno svoje prirode , da li bi ga iko mogao plasiti sa smrcu i kakvom smrcu ??...o chemu je sva ova plandemija nego neko zastrasivanje sa smrcu lichnom i nasih najblizih i blal,,bla..bla po cio dan...

E sad da li ima neka dovoljno svjesna masa da balansira , vidjecemo..uglavnom pokrili su kreatori ovog novog svijeta sve scenarije,,pritisak grupe ce nekima biti tesko izdrzati , kao i izolacija od ludih koji misle da si ti lud i zaboga neodgovoran ..vidim to oko sebe vec.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pon jul 05, 2021 4:37 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
Iz teksta na donjem linku je moguće daunlodirati naučni rad španskih naučnika u pdf formatu, koji je preveden na engleski jezik i koji pokazuje da se u analiziranoj Pfizer vakcini, nije nalazilo skoro ništa drugo, osim – grafen oksida!? (Napomena: neki browser-i kao npr. Chrome, ne dozvoljavaju daunlod dokumenta.)


LINK


?!?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pon jul 05, 2021 6:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 31, 2016 9:29 pm
Postovi: 42
Ne znam je li ovo također stavljeno negdje , ako jest ispričavam se

https://rumble.com/vhfbov-professor-dol ... 0lnysQ7HDw

_________________
charleston


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pon jul 05, 2021 7:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
https://lbry.tv/@MarijaS:8/GRAFEN-OKSID ... RIJATELJ:a

Još samo da se pokaže da među kemtrejlsovim nanočesticama ima i onih grafenovog aerosola - i krug će biti zatvoren.


Dodatak:

Biodistribution of a High Dose of Diamond, Graphite, and Graphene Oxide Nanoparticles After Multiple Intraperitoneal Injections in Rats

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4602018/


Znači, ovi kažu, praktički u zaključku:
The nanoparticles (nanodiamonds, nanographite i nanographeneoxide) had no toxic effects on blood parameters and growth of rats, suggesting their potential applicability as remedies or in drug delivery systems.

Dok istovremeno, kažu:
Recently, the potential toxicity of graphene in biological systems has become of great concern [16–18]. It has been demonstrated that, after intravenous injection into mice, GO (Graphene oxide) accumulated in the lungs, resulting in pulmonary edema and granuloma formation [17, 18]. Intravitreal injection of GO into rabbits’ eyes affected the eyeballs’ appearance, intraocular pressure, electroretinogram, and histological parameters [19]. On the other hand, surface-functionalized graphene or GO with improved water dispersity and better stability in physiological environments appear to be much less toxic [17].


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pon jul 05, 2021 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Ko zna Engleski i ima volje moze da prouchi ovaj clanak iz 2016 o stetnosti graphen-a na ljudsko zdravlje.

https://particleandfibretoxicology.biom ... 016-0168-y

Mogu da se nadju neke stidije iz 2013 mada sigurno da su skolnjene svake ozbiljne objave o stetnom uticaju.
U jednom clanku sam procitala kako nisu primjetili uticaj na zdravlje miseva a onda su te miseve eleminisali nakon 12 nedelje, tek onako. :roll:
Vrlo je bitno kolika doza je ovog GO ubrizgana ili udahnuta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: pon jul 05, 2021 11:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
cheshirecat je napisao/la:
Ne znam je li ovo također stavljeno negdje , ako jest ispričavam se

https://rumble.com/vhfbov-professor-dol ... 0lnysQ7HDw


30. minuta 25. sekunda - pa nadalje...

Kako se priča sužava. Zar je zaista to od početka bila agenda... A, sad je čak i Reiner Fuelmich izjavio da on nikad nije imao namjeru inicirati nikakav Nirnberg 2 proces, već da on i njegova grupa rade na (konceptualnom) ustanovljenju Međunarodnog Korona Suda.

Sad, koliko će dugo trebati da od "korona" suda nastane KRUNSKI, aka Vrhovni Svjetski Sud.

No, bila agenda ili ne, svakako je dostatno malo poznavati ljudsku psihologiju. Kad se čovjeka dovede u prisiljavanje kroz protuzakonite akte, sasvim je razumljivo da će svatko s pola savjesti i zdravog razuma tražiti vladavinu zakona i prava... Nekako je to posve prirodna reakcija u svakog čovjeka. Pa i ne treba neko poznavanje ljudske psihologije za jednu tako banalnu (iako nimalo bezbolnu) manipulaciju. Tako da, nikakvo čudo... Pa tko zna, možda neki od nas i ne prežive sve ovo (ako recimo, dođe do prisilne igle) pa će nam imena potezati neki sutrašnji odvjetnici u tom Krunskom sudu...

Sve to štima, jedino, znamo koji su likovi zadnjih decenija radili na ostvarenju tog NSP=TheRuleOfLaw - sve sami državnici, uenovci, uneskovci, eurokomisijci, ceo-ovi svjetskih institucija, stručnjaci, stručnjaci aka tehnokracija (što i jest vladavina struka i stručnjaka kojekakvih). Nikakvo čudo što se na mnogim mjestima poteže i Prirodni Zakon, kad je sve to tako "prirodno čovjeku". Ta stvarno, kao što je... ma, ček, neću parafrazirati. Idem potražiti citat:

Fitts: (...) So, there is a deep intersection between running organized crime and these philosophers. Is that fair to say?
Dyer: Absolutely.
Fitts: So it’s the central banking warfare model, and at the heart of the central banking warfare model, it’s either a sovereign nation taking your items through war or sneaking around and taking your things through organized crime. It’s the same harvesting model, if you will.
So, they are sitting there harvesting people with organized crime or war, and it’s almost as though they are getting angry at people for letting them get away with it.
If you are stupid enough to let me steal your things, you aren’t smart enough to live. Do we hate our victim here?” (...) So, the question for the City of London is: How can I get the highest margin combined with the highest price earnings ratio and win the game?
The problem is that your financial liquidity depends on the rule of law, but your high margin depends on not obeying the rule of law. So the question is: How can you combine the two together? That is where mind control, propaganda, and all of this comes in.
Of course, having to govern that is the most frustrating experience in the world. It’s what causes these people to get crazy. They get into the state of multiple personality disorder, and then they start hating people because it’s fantastically frustrating to manage that whole process.
(...) In other words, there is a contradiction in their philosophy which is, “I’m going to deny you access to the information, and I’m going to manipulate your mind. Then I’m going to call you out for being stupid and not capable of governing. I’m going to get frustrated and come up with a plan to basically depopulate you.”
Izvor: The Philosophic Roots of Transhumanism with Jay Dyer

Tko zna, možda tim nekim budućim generacijama koje će odrastati u tom novom poretku svijeta bude, šta ja znam, lakše? Bolje? (U kom smislu, i za šta bolje, neću ni pitati. Pa ni retorički.) Dok se ne pojave prve inkvizicije...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Corona virus (COVID-19) epidemija/pandemija?!
PostPostano: uto jul 06, 2021 3:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
.


BREAKING: Graphene Oxide has been found in AstraZeneca vaccination vial (Exclusive Photo)


Na znam zašto nisam iznenađen?!

..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1532 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 77  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz