Sada je: sub jun 15, 2024 9:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub okt 13, 2012 3:23 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
Ima li itko pojima o čemu se ovdje radi.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... R0Vd60C96s


Proboj iz 4 D?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned okt 14, 2012 9:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Obična buka iz 3D........

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pon okt 15, 2012 12:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Proboj zvuka iz jedne druge prostorne dimenzije?
what.

Da, vjerojatno negdje iz ove stvarnosti, postoje mnogi izvori za to(ispod zemlje npr., itd).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 17, 2012 10:19 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
http://www.sott.net/article/240826-New- ... Apocalypse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub okt 20, 2012 6:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 03, 2009 5:25 pm
Postovi: 83
Lokacija: Zagreb

_________________
Tko ima uši, neka čuje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub okt 20, 2012 7:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
ala vreme leti.Jos 2 meseca do cuvenog datuma. :thumbup:

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub okt 20, 2012 9:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
ja nekad i zaboravim posto sam shvatio da datum nema veze ako se mi ne pomjerimo :)()

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto okt 23, 2012 11:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 24, 2011 12:40 pm
Postovi: 16
Saty je napisao/la:
ala vreme leti.Jos 2 meseca do cuvenog datuma. :thumbup:


A nekada sam govorio e sad ce to brzo jos par godina... :P
Ne voli narodnjake ali "vreme tece a ljubav sve jaca
svako svome mora da se vraca" =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 31, 2012 1:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 03, 2009 5:25 pm
Postovi: 83
Lokacija: Zagreb
Što će se promjeniti i što se već mijenja....

Grupna svjesnost planete Zemlje i svih onih koji postoje na njoj biće podignuta na viši nivo frekvencije (osnovna frekvencija). Okidač ovog procesa je dokazano kozmičko zračenje koje dolazi iz srca naše galaksije i koje se izgleda već izrazilo preko usmjerenih udara na naš solarni sistem i aktivnost sunca.
Povećano zračenje „solarnog vjetra“ koje se događa u ciklusima, kao i polja „tamne materije“, iskrivljuju magnetno polje planete Zemlje, što dovodi do pomicanja osa magnetnog polja i stalnog porasta njegove frekvencije.
Trenutno povećanje te frekvencije koju znanstvenici nazivaju Šumanova frekvencija, u stvari prouzrokuje evidentne pomake u svjesnosti cjelokupnog života na planeti Zemlji. Trenutna frekvencija je 13 Hz.

Po Majama, godine 2012. planeta zemlja će ući u novo razdoblje u smislu frekvencije i u novi krug stvaranja koji počinje procesom buđenja (osvješćivanja) koji je, međutim - već u toku!
21. 12. 2012. naša planeta sigurno neće „propasti“ kao što se to govori sa svih strana. To će biti dan kao i svaki drugi dan prije njega.

Ali, naše psihičko opažanje vremena i sebe samih kao „bića u vremenu“ će se iz temelja promjeniti u nadolazećim godinama. Detaljnije rečeno, postati ćemo svjesni iluzorne prirode vremena i „stvarnosti prostora“ kao jedno bez vremeno biće (u) SADAŠNJOSTI. .. by Ohtc Vesna Curguz

_________________
Tko ima uši, neka čuje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 31, 2012 2:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
bilo bi sjajno kad bi povratili nase stare moci sto smo imali u ZLatnom dobu.teleportacija,telekineza,letenje,telepatija,besmrtnost.Sve sto pozelimo.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 31, 2012 6:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Saty je napisao/la:
bilo bi sjajno kad bi povratili nase stare moci sto smo imali u ZLatnom dobu.teleportacija,telekineza,letenje,telepatija,besmrtnost.Sve sto pozelimo.


Moć, to je mantra današnjeg čovjeka, takve moći treba zaslužiti, onaj tko ih zasluži nisu mu ni potrebne jer ih nema potrebu koristiti, u višim stanjima svijesti nema želje ni potrebe jer sve je tu, sve je potpuno.
Nesvjesno ili polusvjesno biće koje funkcijonira kroz prizmu ega i potreba takve moći bi najvjerojatnije zloupotrebilo što iz znatiželje što iz samodokazivanja, to bi prouzročilo nesagledivu štetu.
Više svjesnosti znači više odgovornosti.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 31, 2012 7:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
kartikeya je napisao/la:
Saty je napisao/la:
bilo bi sjajno kad bi povratili nase stare moci sto smo imali u ZLatnom dobu.teleportacija,telekineza,letenje,telepatija,besmrtnost.Sve sto pozelimo.


Moć, to je mantra današnjeg čovjeka, takve moći treba zaslužiti, onaj tko ih zasluži nisu mu ni potrebne jer ih nema potrebu koristiti, u višim stanjima svijesti nema želje ni potrebe jer sve je tu, sve je potpuno.
Nesvjesno ili polusvjesno biće koje funkcijonira kroz prizmu ega i potreba takve moći bi najvjerojatnije zloupotrebilo što iz znatiželje što iz samodokazivanja, to bi prouzročilo nesagledivu štetu.
Više svjesnosti znači više odgovornosti.


Zasigurno onaj ko je na mracnoj strani nezasluzuje nikakve sposobnosti.Originala covek je onaj covek iz zlatnog doba, bio je vrlo vezan sa izvorom dok nisu dosli gmazovi i sve poremetili,neki kazu da su to uradlia bica iz Sirijusa, nebitno.97% LJudsko DNK nasa nauka naziva smecem a to je sve samo ne smece.Ako nam je dostupno 3%, pitanje dal uopste koristimo maximum od tih 3%.Vladari ovog sveta u sve moguce filmove stavljaju super junake bukvalno saljuci poruku" pogledaj njih ti bedni nejaki covece".Covek nije vise sto je nekad bio, on je obican komad mesa za gmazove iz druge dimenzije. LSD ih otkriva, mada ne preporucujem upotrebu.Sve sto je zabranjeno je zabranjeno sa razlogom.Konoplja npr. industrije bi popadale kao kule od karata.Ja da imam samo jednu od tih spomuthi sposobnosti zasigurno ne bi koristio u sali i u zle svrhe vec da pomognem ljudima.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 31, 2012 8:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Da dobro je letjeti - možeš biti Superman! :mrgreen:


A što se Zlatnog doba tiče - baš dobro da iz tog doba imamo provjerene informacije - i prema njima - žudimo za tim.
Problem je što pojma više nemamo, za koga se vezati niti kako da ga (to Zlatno doba) opet ostvarimo!

I dok tako čekamo kraj vremena, a onda dolazak novog Zlatnog doba, vjerujući u sve što "znamo" o DNK, zaista je najbolje poželjeti biti Supermen, svakako bolje nego sebe tretirati kao komad mesa za gmazove.
Naravno da ima još mogućnosti za izbjeći sva sranja koja su oko nas - pa je Kartikeya u biti rekao vrlo lijepo da je ovdje riječ samo o moći!

Moći koju u biti imamo i sada bez obzira što ne letimo, nemamo mogućnosti telekineze ili telepatije. Besmrtni smo! Nije li to dovoljno? Kažu nam i mislimo da jesmo - a to bi valjda bilo i najvažnije na ovom popisu - kao i mogući uzrok svih problema! Taj da imamo sve - imajući Dušu, Duh i Um, a htjeli bi biti Superman, da bi pomagali ljudima. Što je u konačnici tragikomično, pomagati, a ne moći sebe prepoznati!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 31, 2012 8:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Citat:
Ja da imam samo jednu od tih spomuthi sposobnosti zasigurno ne bi koristio u sali i u zle svrhe vec da pomognem ljudima.


Hm, bića iz sedme osme ili viših dimenzija imaju nama nezamislive moći pa ih ne koriste kako bi pomogli tamo nekom malom napaćenom čovjeku, to ima i svoj razlog valjda, to je isto kao da se mi mješamo u hranidbeni lanac vukova ili Hijena koji su eto nekom igrom predatori i krvoloci koji napadaju i proždiru ljupke antilope ili Jelene, ali oni imaju svoju ulogu u toj igri.
Problem je što mi ne vidimo dalje od nosa i ne možemo vidjeti šumu od drveća a htjeli bi ](*,)

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 31, 2012 8:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
alf je napisao/la:
Da dobro je letjeti - možeš biti Superman! :mrgreen:


A što se Zlatnog doba tiče - baš dobro da iz tog doba imamo provjerene informacije - i prema njima - žudimo za tim.
Problem je što pojma više nemamo, za koga se vezati niti kako da ga (to Zlatno doba) opet ostvarimo!

I dok tako čekamo kraj vremena, a onda dolazak novog Zlatnog doba, vjerujući u sve što "znamo" o DNK, zaista je najbolje poželjeti biti Supermen, svakako bolje nego sebe tretirati kao komad mesa za gmazove.
Naravno da ima još mogućnosti za izbjeći sva sranja koja su oko nas - pa je Kartikeya u biti rekao vrlo lijepo da je ovdje riječ samo o moći!

Moći koju u biti imamo i sada bez obzira što ne letimo, nemamo mogućnosti telekineze ili telepatije. Besmrtni smo! Nije li to dovoljno? Kažu nam i mislimo da jesmo - a to bi valjda bilo i najvažnije na ovom popisu - kao i mogući uzrok svih problema! Taj da imamo sve - imajući Dušu, Duh i Um, a htjeli bi biti Superman, da bi pomagali ljudima. Što je u konačnici tragikomično, pomagati, a ne moći sebe prepoznati!

Alf :blob:


Verujucu sve sto znamo, eh pa onda reci mi jel nije istina da nam je 97% DNK "smece".AKo imas dokaza uveri me.
Tesko da mogu to da nazovem besmrtnost, besmrtnost je kad se covek seca proslog zivota i svakog zivota koje je ikad ziveo.Kod nas postoji sistem zaboravljanja.Ako covek umre gotovo je ,inkarnica se bog zna gde i nece ni znati da je umro pre toga.Covek ne samo da se ne seca proslih zivota nego ne moze da se seti nista pre svoje cetvrte godine!! To je ono sto se zove VEO zaborava.Ako ih imamo zasto ih ne koristimo,mi smo baceni u ovaj 3D svet, nazovi to pad iz raja a original covek je bio multidimenzionalan.Naravno da ne mozemo koristite te sposobnosti jer smo genetski uskraceni, covek vidi jako mali deo ove :realnosti, bukvalno smo slepi/.Covek moze meditirati kolko hoce i raditi raznorazne tehnike i nikad nece moci da leti ili bilo sta poput toga.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 31, 2012 8:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
kartikeya je napisao/la:
Citat:
Ja da imam samo jednu od tih spomuthi sposobnosti zasigurno ne bi koristio u sali i u zle svrhe vec da pomognem ljudima.


Hm, bića iz sedme osme ili viših dimenzija imaju nama nezamislive moći pa ih ne koriste kako bi pomogli tamo nekom malom napaćenom čovjeku, to ima i svoj razlog valjda, to je isto kao da se mi mješamo u hranidbeni lanac vukova ili Hijena koji su eto nekom igrom predatori i krvoloci koji napadaju i proždiru ljupke antilope ili Jelene, ali oni imaju svoju ulogu u toj igri.
Problem je što mi ne vidimo dalje od nosa i ne možemo vidjeti šumu od drveća a htjeli bi ](*,)


Swerdlow je reko da su i ostale planete poput nase tj. robovlasnicke.Najgore je sto ljudi misle da su slobodni.Pozitivni vanzemaljci bi pre umrli nego sto bi ti pomogli, isto kao i "pozitivni" reptili.Ne postoje pozitivni reptili, da ih ima izasli bi i rekli istina i time prekinuli ovu patnju.Meni je prosto neverovatno da od svih moguca planeta ja sam rodjen na jednoj gde sam rob od kolekve do groba, ako je istina da su i ostale planete poput nase onda mi je bar lakse.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri okt 31, 2012 9:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Citat:
Meni je prosto neverovatno da od svih moguca planeta ja sam rodjen na jednoj gde sam rob od kolekve do groba,


I to tko zna koliko puta za redom, tu važi ona Kastanedina ŽIVJETI DA BI SE PONOVO RODIO.

Citat:
ako je istina da su i ostale planete poput nase onda mi je bar lakse.


E ovo zbilja prvi put čujem, svašta sam pročitao i čuo ali ovako nešto :rofl :dontknow: U univerzumu ima svega i svačega čak i daleko više nego što svi umovi zajedno mogu zamisliti.
Sigurno je da sličnih planeta našoj ima negdje u bespućima ove kreacije negdje sam naišao na podatak da negativaca poput reptila i njima sličnih negdje oko 0,5% cjelokupne kreacije: Ta područja su uglavnom na krajnje rubnim područjima galaksija gdje je energija svijetla i najgušća odnosno kristalizirana.
Ta područja su zadnja nastala zbog toga što je prilikom formiranja galaksija čitava stvar krenula iz centra prema van odnosno iz suptilnih u sredini do najgušćih na rubovima, da je tome tako svjedoče i snimke galaksija gdje se zorno vidi da je centar najsvijetliji (suptilniji) a rubovi tamniji (Grublji odnosno gušći). Eto ako ti šta može pomoći moje skromno znanje, nije nešto ali čovjeka vjerujem veseli he he.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet nov 01, 2012 1:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
To bi trebalo provjeriti!
Evo recimo kad umremo iduci put, napustimo fizicko tijelo. Naci cemo se na onoj strani gdje ce nam razno razni duhovni poluvodici provrtiti ovaj zivot, nabiti osjecaj krivnje reci gdje smo pogrijesili i da bi se trebali vratiti nazad kako bi spoznali i naucili :P
A da ih zajebemo i pokazemo srednjaka pa pravo zapicit prema svjetlu-centru galaksije gdje valjda ima neka normalnija planeta za naucit nesto pametno :mrgreen::mrgreen:

Al pitanje je dal se to moze i imamo li pogon. Jer u 4tom putu mislim da Ouspensky kaze da nakon smrti mjesec djeluje kao veliki magnet za duse. A dalje mi izgleda da nas tamo obrade i deportiraju nazad u fabriku :)

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet nov 01, 2012 10:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Toner je napisao/la:
To bi trebalo provjeriti!
Evo recimo kad umremo iduci put, napustimo fizicko tijelo. Naci cemo se na onoj strani gdje ce nam razno razni duhovni poluvodici provrtiti ovaj zivot, nabiti osjecaj krivnje reci gdje smo pogrijesili i da bi se trebali vratiti nazad kako bi spoznali i naucili :P
A da ih zajebemo i pokazemo srednjaka pa pravo zapicit prema svjetlu-centru galaksije gdje valjda ima neka normalnija planeta za naucit nesto pametno :mrgreen::mrgreen:

Al pitanje je dal se to moze i imamo li pogon. Jer u 4tom putu mislim da Ouspensky kaze da nakon smrti mjesec djeluje kao veliki magnet za duse. A dalje mi izgleda da nas tamo obrade i deportiraju nazad u fabriku :)


Tu nam može dosta pomoći molitva biti folkusiran na nju, biti u ljubavi koja je najvažnija komponenta u cijeloj ovoj priči.
Ja se nekako nadam da će se od 2012 nešto početi pozitivno događati jer ovo je uzelo previše maha i postalo prijetnja za opstanak cijele planete.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet nov 01, 2012 10:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Toner je napisao/la:
To bi trebalo provjeriti!
Evo recimo kad umremo iduci put, napustimo fizicko tijelo. Naci cemo se na onoj strani gdje ce nam razno razni duhovni poluvodici provrtiti ovaj zivot, nabiti osjecaj krivnje reci gdje smo pogrijesili i da bi se trebali vratiti nazad kako bi spoznali i naucili :P
A da ih zajebemo i pokazemo srednjaka pa pravo zapicit prema svjetlu-centru galaksije gdje valjda ima neka normalnija planeta za naucit nesto pametno :mrgreen::mrgreen:

Al pitanje je dal se to moze i imamo li pogon. Jer u 4tom putu mislim da Ouspensky kaze da nakon smrti mjesec djeluje kao veliki magnet za duse. A dalje mi izgleda da nas tamo obrade i deportiraju nazad u fabriku :)


Ovo mi je poznato.. gdje sam to čuo.. hmmm.

Ne možeš im pobjeći jer se nalaziš u i spojen na njihovu kolektivnu svijest. Jedini način se je osloboditi svih tih osjećaja, jer sva ta sječanja i emocije se nalaze u energetskom tijelu/polju (koji je djelom njihova kreacija) koje im je širom otvoreno nakon smrti..oni su kao morski psi, osjete i najmanju kap krvi i točno znaju gdje si..tako te i nađu. Ako nemaš te osjećaje - ne mogu te naći, a automatski rad oslobađanja od svih tih nama nametnutim stvarima i sam rad povezivanja i komunikacije sa duhom znači i to da je stisak/kontrola odvojene svijesti sve manja i manja.. i da, nakon smrti se vračaš kući. Al dug je to proces.

Nemam pojma što bi se dogodilo ako rečeš 'ne' na tu njihovu opciju da se moraš vratiti.. koliko ih znam, a to i rade, pošalju te direkt u hell like experiance gdje ti je jedina nada za bjeg izabrati ponovnu reinkarnaciju. Sigurno imaju još taktika...treba njima energija svake duše za rast i širenje tog kolektiva, tako da je i najmanja kap, budući da čini ocean, dragocjena. Previše su oni prefrigani da bi im netko samo tako pobjegao. a-a [-X , that's not so easy :angel4:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz