Sada je: čet maj 23, 2024 11:37 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2304 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 1:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Jana je napisao/la:
GD, ajde odgovori što sam pitala, valjda nisi vidio... Brokva=nitna ? Kolika je ta tvoja? I može li željezna umjesto plastične/bakrene cijevi?

Brokva je čavao, ja sam ti već bila na to odgovorila


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 1:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Da, jesi ali evo neki mi kažu da je to nitna, pa više ne znam. Zašto onda GD malo piše o čavlićima pa onda o brokvi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 2:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Par komentara.

Po mome neke od mlaznica na notoriusovim slikama nisu chemtrailsi.
Vidim Sljeme iza i to je snimamo iz istog dijela grada gdje sam i ja i vec ih dugo pratim bas na tom djelu.

Medutim tu prolazi jedan od vecih zracnih koridora prema zapadnoj Evropi i dalje. Ako se prati raspored kretanja aviona sa Plesa i pojava mlaznica ovdje te vrlo kratko vrijeme rasprsenja - dosta njih su obicni avioni.

Tim vise sta oni kao po koncu slijede istu rutu, nikad se ne vracaju na isto podrucje vec je to vise aviona na razlicitim visinama.

Najvece chemtrailse na zg podrucju sam vidio na podrucju Svete Nedjelje kod Samobora gdje su slijedili mrežni uzorak i jedne slicne mrezaste na podrucju Pescenice. Kao da zaprasuju, koga i zasto..ostaje da se vidi. Ovi koji idu iznad sjeverozapadnog dijela grada nisu ni iz bliza ista stvar.

Dalje. Ne zelim kvariti tulum ali ovo sta je opisano kao chembuster jednostavno nije to.
Pravom chembusteru sacinjenom od 6 paralelnih bakrenih cijevi duzine od kojih 2 metra treba par dana da uspostavi klimatsku ravnotezu nad nekim podrucjem a chemtrailse rasprsuje uglavnom na nacin da uspostavlja ravnotezu orgona u atmosferi.

Chembuster nije isto sta i Cloudbuster u Reichovoj izvedbi koji moze biti i opasan ukoliko njim ne rukuje osoba koja se time bavi godinama. Chembuster se temelji na orgonitu. Litra i pol vode sa 100 cavlica je u najmanju ruku losa isprika za orgonit.

Ako vec idete raditi Chembuster napravite ga kako spada jer ovo nece raditi nista jer cak nema ni bazu od orgonita. O kristalima i tome slicnom da ne pricam.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 2:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jana brokva i čavao je jedno te isto, ali eto slučajno sam koristio 2 različita naziva.
Može bilo kakva cijev....bitno je da usmjerava gdje treba, samo nije ni jedna tako djelotvorna kao bakrena.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 2:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4222
Mislim da se na svim ovim fotografijama radi o kemtrejlsima jer sam iste „uzorke“ na nebu viđao iznad svoje glave u mnogo navrata, s tim što ja živim u jednom gradu iznad kojeg ne vode nikakve avionske rute.

Meni je veći fenomen taj što ih i pored toga niko ne primjeti. Ne bi me čudilo da se paralelno s tim operacijama odašilju i neke frekvencije za kontrolu uma stanovništva.

Jednom sam čak imao priliku vidjeti kako se mlaznica odmah iza aviona počela prekidati u nekoliko navrata, a onda je potpuno prestala da se pojavljuje dok se „avion“ brzo udaljavao bez ikakvog traga iza sebe. Imam utisak da se neke od tih letjelica kreću bar 2 – 3 puta brže od normalnih aviona.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 2:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Sad znam što je čavao, brokva i nitna :-)
Tek danas sam prestala kihati (ako opet ne počnem). Svako sunčano jutro kad se ustajem bar jedan chemtr. i to preko cijelog neba - smjer E-W

Zasad mogu napraviti ovo od GD, štetiti neće!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 3:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Sad znam što je čavao, brokva i nitna

Meni i dalje nije jasno.Jel moze prevod na engleski? :)

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 3:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Ekser=čavao. Nitnu zaboravi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 3:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Ali ja ne znam sta je nitna? I to stvarno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
Nisam vidio da li je ovo bilo objavljeno, pa stoga, evo...još jedno "objašnjenje" stručnjaka (samo šteta što je nakon toga interview-a počinio samoubojstvo)

Citat:
The Shield Project

Tuesday, 28 September 2004: If you have visited this page before you will know of the story told by the scientist I named "Deep Shield".

I received word early today that "Deep Shield" had committed suicide late last Sunday afternoon at his home in the Emeryville/Berkeley/Oakland area of California.

The method used was to run a hose from his car's exhaust pipe into the closed car in his garage. His wife found his body and she says that there was no suicide note.

However her late husband's behaviour and mood for the past month had been extremely agitated and dark.

The police are not pursuing this as a homicide because it is, in their mind, a clear and cut case of suicide. There will be the usual inquest/autopsy and most likely a very quiet funeral due to the nature of the death.

Our most sincere condolences are offered to his family.


Some may be wondering if further information will be forthcoming but at this time out of respect for the family there will be no name or credentials given. Perhaps at a future date his widow will be asked if more information should be revealed - it will be her decision.


http://www.holmestead.ca/chemtrails/shieldproject.html

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
nitna = zakovica (recimo kao čavao, ali samo s "glavom")


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 6:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Odlican link notorious.Ali mi ovo nije jasno:
Citat:
Ozone at ground levels does no good; indeed, ozone pollution at ground levels it what is used to determine the air quality. Higher levels of ground level ozone mean that air quality is bad.

A ovde kazu da je ozon koristan: http://www.medisana.co.yu/oozonu.htm

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
Organski portal je napisao/la:
Par komentara.

Po mome neke od mlaznica na notoriusovim slikama nisu chemtrailsi.
Vidim Sljeme iza i to je snimamo iz istog dijela grada gdje sam i ja i vec ih dugo pratim bas na tom djelu.

Medutim tu prolazi jedan od vecih zracnih koridora prema zapadnoj Evropi i dalje. Ako se prati raspored kretanja aviona sa Plesa i pojava mlaznica ovdje te vrlo kratko vrijeme rasprsenja - dosta njih su obicni avioni.

Tim vise sta oni kao po koncu slijede istu rutu, nikad se ne vracaju na isto podrucje vec je to vise aviona na razlicitim visinama.


Slike koje je prenio galaksija a djelomice i notoriuous sam snimio ja 20.1. i prikazuju zagreb i sljeme pod "teskom aerosolnom vatrom"

evo nekih od zapazanja koje ove anomalije svrstavaju u red chemtrailsa (more likely nego da su obicni contrailsi)

-avioni zaprasuju (iskljucuju/ukljucuju tragove) po volji. to sam napomenuo u prvom postu a imam i foto dokaze (na 10 stranici ovog topica mislim). moje fotografije snimljene su isti dan i prikazuju sljed dogadana od jedno 2-3 sata

-avioni s tragovima i bez njih lete na priblizno istoj visini (time su iskljucene atmosf. prilike kao odlucujuci faktor stvaranja tragova)

-odjednom ih je i po 6 u isto vrijeme na nebu te svojom interakcijom ostavljaju mrezu tragova tipa visestrukih X ili #. tragovi ostaju dulje vrijeme na nebu postupno se sireci i stvarajuci laganu (prepoznatljivo strukturiranu) naoblaku. uocljiv je pad temperature i uzasno tupa sivo-plava boja neba.

-avioni nisu komercijalni lineri nego genericki u svijetu svugdje prepoznati kao chemtrails avioni. bijeli su bez ikakvih oznaka. cak i male ofarbane plohe na komercijalnim linerima se primjecuju lagano cak i na takvoj visini. vec sam puno puta identificirao letjelicu crotaia airlines kada bi se radilo o putnicko/trgovackom preletu iste.

-gustoca preleta i red letena iznad zagreba nisu takvi da se u jednom trenutku na nebu u istom smjeru nade 6 aviona a onda po 2 dana nista.

-ne poznajem koridore letenja iznad zagreba, ali na vlastitom primjeru kada sam nekoliko puta letio prema madarskoj i njemackoj, avion je u velikom luku zaobilazio centar zagreba i prelazio tek preko rubnih djelova dubrave i okolo pa na sjever.

-jos jedan dokaz da komercijalne linije nemaju sto raditi iznad grada jest i sama konfiguracija piste. naime pista se pruza smijer JZ-SI, te je vjerujem gotovo nemoguce avionu s putnicima napraviti takav ostar zavoj (pogledajte sliku koju sam skino sa google maps i malo editirao)


slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 19, 2006 12:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Esperio Max je napisao/la:
Odlican link notorious.Ali mi ovo nije jasno:
Citat:
Ozone at ground levels does no good; indeed, ozone pollution at ground levels it what is used to determine the air quality. Higher levels of ground level ozone mean that air quality is bad.

A ovde kazu da je ozon koristan: http://www.medisana.co.yu/oozonu.htm


Radi se o jednom totalnom paradoksu.
Naime na mjestima sa velikom koncetracijom staklenickih i otrovnih plinova kao jedan od NUSPRODUKATA se razvija ozon. Buduci je on zbog svog oksidativnih potencijala puno lakse i ekonomicnije mjerljiv od raznih drugih plinova njegov postotak se uzima kao mjera zagadenosti na nekom prostoru.

Ozon je izuzetno ljekovit i njegova medicinska primjena seze do 150 godina u proslost. Od autohematerapije u Njemackoj prije WW2, pa preko Tesle pa na dalje.
Dakle ne da nije otrovan nego se sve vise koristi u ljekovite svrhe.

@Henry
Citat:
avioni zaprasuju (iskljucuju/ukljucuju tragove) po volji. to sam napomenuo u prvom postu a imam i foto dokaze (na 10 stranici ovog topica mislim). moje fotografije snimljene su isti dan i prikazuju sljed dogadana od jedno 2-3 sata


Pa ja sam samo rekao za ove notoriusove (za prvu konkretno jer sam vidio da je to tamo gdje ja svaki dan gledam, prema sjeveru iz smjera Kustosije) da nisu chemtrailsi. Tako i mislim i sad.

Citat:
-avioni s tragovima i bez njih lete na priblizno istoj visini (time su iskljucene atmosf. prilike kao odlucujuci faktor stvaranja tragova)


U ovom primjeru ne mislim bas da je to slucaj. Na mjestu gdje je to snimljeno svakodnevno prolaze avioni ali su vidljivi iskljucivo za vedrog vremena. Tu rutu drze vec 20 godina istim intezitetom. Da li su i tada postojali chemtrailsi u Hrvatskoj? Sumnjam...navodno su poceli sa aktivnostima 2000. Treba biti svjestan da i contrailsi i chemtrailsi mogu biti suma jako velikog broja faktora.

Citat:
-odjednom ih je i po 6 u isto vrijeme na nebu te svojom interakcijom ostavljaju mrezu tragova tipa visestrukih X ili #. tragovi ostaju dulje vrijeme na nebu postupno se sireci i stvarajuci laganu (prepoznatljivo strukturiranu) naoblaku. uocljiv je pad temperature i uzasno tupa sivo-plava boja neba.


Slazem se. Buduci to ovdje nije slucaj ja nemam sumnje (koliko je to vec moguce smrtniku) da se ne radi o chemtrailsima. Ovdje nikad nije doslo do vracanja aviona. Svi idu u jednom smjeru i iz tog smjera dolaze. NEma mreznih uzoraka kakve vidam recimo prema juznom dijelu.


Citat:
-avioni nisu komercijalni lineri nego genericki u svijetu svugdje prepoznati kao chemtrails avioni. bijeli su bez ikakvih oznaka. cak i male ofarbane plohe na komercijalnim linerima se primjecuju lagano cak i na takvoj visini. vec sam puno puta identificirao letjelicu crotaia airlines kada bi se radilo o putnicko/trgovackom preletu iste.


Na tim konkretnim rutama nisam takve primjetio. Uprkos svom svakodnevnom gledanju u nebo i preko 250 snimaka koje sam napravio, naime kao sta rekoh, to gotovo sigurno nisu chemtrailsi.

Citat:
-gustoca preleta i red letena iznad zagreba nisu takvi da se u jednom trenutku na nebu u istom smjeru nade 6 aviona a onda po 2 dana nista.


Na redosljedu letova se lako moze vidjeti frekvencija preleta iznad Zg-a i otprilike odgovora ovome sta se desava. Dakle na ovoj konkretnoj ruti svakodnevno pa ja bih rekao po 5 ili 6 od onih sta ja vidim.
Citat:
-jos jedan dokaz da komercijalne linije nemaju sto raditi iznad grada jest i sama konfiguracija piste. naime pista se pruza smijer JZ-SI, te je vjerujem gotovo nemoguce avionu s putnicima napraviti takav ostar zavoj (pogledajte sliku koju sam skino sa google maps i malo editirao)


Komercijalne linije itekako lete iznad gradova. U Sofiji prelijece maltene iznad zgrada na uzletistu. Prelet Budimpeste npr nudi kompletnu panoramu grada. Itd. Itd.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 24, 2006 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
Da parafraziram tekst iz neke od daaavnih sandijevih pjesama "nebo je danas otrovnooo!"

Danas su nas bas zasuli nemilice. upravo vidim 4 aviona istovremeno a jos je nebrojeno tragova upravo napravljenih tragova.
I da, Organski portal , "radnja" se odvija upravo u tom smjer o kojem ja pricam i oko kojega se ja i ti kosimo. Ma jednostavno mi ne sjeda da su to redoviti letovi. Ma ne moze on malo ispustati pa prekinuti pa opet nastaviti, pa da se na nebu vidi otprilike ovo (zamislite da je ovo isprekidani trag jednog aviona na nebu):
_______ ____ ___ ____


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 24, 2006 3:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ma ne moze on malo ispustati pa prekinuti pa opet nastaviti, pa da se na nebu vidi otprilike ovo (zamislite da je ovo isprekidani trag jednog aviona na nebu):


Haha... možda mu je fergazer zaštopan, ili mu je otišao auspuh-lager!!! Hahahaa!

Da...da... nemilosrdno nas praše.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 9:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Danas je ovdje nevjerojatan promet, slikala sam, pa ću jednog lijepog dana staviti slike. Nadam se da će uspjeti jer su neke u kontralihtu, bas je prema suncu bila najveća gužva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 8:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:arrow: :arrow: jučer sam od ranog jutra promatrao impresivne tragove po nebu najviše u smjeru od novog mesta prema sjeverozapadnoj bosni.ne znam jel to prirodno ali ti golemi "avionski" tragovi su bili na nebu skroz do popodne i lagano su se raspršivali i širili i doslovno su prekrivali cijeli horizont.kasnije ih se pojavilo dosta ukrižanih i sumnja u cemtrailse mi se pojavila jer to je kao neka ruta za putničke avione ali neki su avioni kasnije prolazili i tragovi su bili mali i brzo su nestajali dok ovi su bili doslovno "stabilni" sa tendencijom da prekriju cijeli horizont(kao zaprašivanje).zatim sam popodne poslom morao u Rijeku,šokiralo me količina tih tragova prema moru a bilo je tu i zbilja nekih "neprirodno" sivih.osim uv zračenja koje je jučer doslovno pržilo cijelim putem kroz gorski kotar moglo se vidjeti da je nebo totalno premreženo i vidjela se recimo 20% stupnjeva desno od sunca nekakva svjetlost kao mješavina male kuglaste duge ili kao da sunce ima manjeg dvojnika.isto vrlo jakog intenziteta i sjaja i rekao bih da je tamo bila najveća koncentracija onih tragova.ako je čak i bila duga iz vedrog neba, onda mi je ovo bila prva okrugla i vidljiva iz svih kuteva u dužinu od najmanje 100 km koju sam u životu vidio.gledam danas aviona ima,tragova nema, a vrijeme je isto kao i jučer tako da mi objašnjenje da se zbog nekih ciklona ili anticiklona avionski tragovi zadržavaju cijeli dan ne djeluje baš uvjerljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 30, 2006 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
Zanima me vaše mišljenje oko ovih sjena koje su vidljive na fotografijama. To ne bi smjele biti sjene, s obzirom da se sunce (ipak) nalazi iznad aviona?!

slika[/img]

slika

slika

Black Line 1 (640*480)
http://xs78.xs.to/pics/06175/blackline1.jpg

Black Line 2 (640*480)
http://xs78.xs.to/pics/06175/blackline2.jpg

Black Line 3
http://usera.imagecave.com/lawwalk/L4/P1190254a.JPG

Black Line 4
http://usera.imagecave.com/lawwalk/L4/P1190266a.JPG

Black Line 5
http://usera.imagecave.com/lawwalk/L4/P1190268a.JPG

Black Line 6
http://usera.imagecave.com/lawwalk/L4/P1190270a.JPG

Black Line 7
http://usera.imagecave.com/lawwalk/L4/P1190277a.JPG

Black Line 8
http://usera.imagecave.com/lawwalk/L2/C ... 02-036.JPG

Black Line 9
http://usera.imagecave.com/lawwalk/L2/C ... 02-033.JPG

Neka ideja? :idea:

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 30, 2006 8:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
^^^^ mozda se icrni princ ubacio u biznis :mrgreen: nemam druge ideje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2304 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz