Sada je: sub jun 15, 2024 10:01 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 704 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 11:44 am 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
po kojoj vjeri?u šta,koga,čega?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 11:48 am 
Dado je napisao/la:
po kojoj vjeri?u šta,koga,čega?


vjera u samog sebe :) psiholog ce ti reci da je droga bilder samopouzdanja...

uglavnom imaju ona "vantjelesna iskustva" , neki dozive boga, neki vraga, neki vanzemaljce ...


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 12:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Vidiš ovo...
Citat:
psiholog ce ti reci da je droga bilder samopouzdanja...


meni uopće nije jasno kako ti tako neki mulac to može reć kad to tako nije. Dapače, obrnuto je.
Ako imaš samopouzdanja, ne treba ti droga uopće ( ne treba ti uostalom nikad, ali isto ti i ne treba niti milion kuna niti eura... ). Tu je prava zamka. HTJETI. Ono što hoćeš, to obično i ostvariš ako imaš dovoljno znanja i energije. Htjeti je jebena zamka 3. denziteta... No shvatit će ljudi već... hehe. Naučit će. Prije ili kasnije. Netko lakše a neko teže... karma.

Joj, ima mnogo knjiga o samopouzdanju, ali preko pola je smeće za zaradu novca, a i ljudi koji to žele ostvariti - to mogu sami - bez da ih neko drugi "puni" s nekim savjetima.
Sve je stvar osobne volje. Ako nećeš, imaš milion izgovora, koji su ionako samo tebi bitni - a time sabe zavaravaš samo. Drugima je baš svejedno.

Dajte, malo pameti u glavu i ne slušati svakakve primamljive gluposti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 12:06 pm 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
O drogama i njihovom utjecaju ne možeš razgovarati s psiholozima ni psihijatrima,jer oni o njima pojma nemaju.Ovisnik o heroinu će dobiti metadonsku terapiju,dok nitko od tih 'stručnjaka' ne zna kako tretirati ovisnika o kokainu.

Droga nije bilder samopouzdanja.ONA JE RAZARAČ.

Vantjelesna iskustva nemaju veze s drogama,barem ne s ovima što se troše u Europi.

Droga djeluje negativno na astralni svijet,slažem se.

No to ne važi za sve.Ljudi iz Afrike ili npr. Latinske Amerike imaju tradiciju uzimanja droga staru tisućama godina,nisu opterećeni materijalnim i droge im služe za proširenje stanja svijesti.

S druge strane tzv. moderni čovjek,koristi droge iz želje za užitkom,pohlepe i znatiželje i doslovno si uništava dušu.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 3:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:
Vidiš ovo...
Citat:
psiholog ce ti reci da je droga bilder samopouzdanja...


meni uopće nije jasno kako ti tako neki mulac to može reć kad to tako nije. Dapače, obrnuto je.
Ako imaš samopouzdanja, ne treba ti droga uopće ( ne treba ti uostalom nikad, ali isto ti i ne treba niti milion kuna niti eura... ). Tu je prava zamka. HTJETI. Ono što hoćeš, to obično i ostvariš ako imaš dovoljno znanja i energije. Htjeti je jebena zamka 3. denziteta... No shvatit će ljudi već... hehe. Naučit će. Prije ili kasnije. Netko lakše a neko teže... karma.

Joj, ima mnogo knjiga o samopouzdanju, ali preko pola je smeće za zaradu novca, a i ljudi koji to žele ostvariti - to mogu sami - bez da ih neko drugi "puni" s nekim savjetima.
Sve je stvar osobne volje. Ako nećeš, imaš milion izgovora, koji su ionako samo tebi bitni - a time sabe zavaravaš samo. Drugima je baš svejedno.

Dajte, malo pameti u glavu i ne slušati svakakve primamljive gluposti.

:wink:


Upravo tako.
Pixica pa šta ti pričaš, pa to je ista spika ko i "tip koji si popije" će prije pristupiti nekoj curi nego dok je trijezan. Ali to je SAMO ZATO jer mu se SMANJUJE odgovornost za njegove postupke. Ako će mu to preći u naviku, on trijezan neće moći ni pogledati curi u oči, kamoli nešto drugo. Možeš ti to nazvati kako hoćeš, ali je ČINJENICA da je tako :).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pitanja za Tuzlaka
PostPostano: sub jul 23, 2005 4:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Tuzlak,

mislio si da ces mi pobjec bez odgovora na moja pitanja?
E pa neces!

Dakle zasto eskiviras moja pitanja?
Evo ih ponovo. Kad na njih odgovoris dobit ces nova ne brini, dobro razmisli prije nego odgovoris.

1. Kako tumacis sijaset slicnosti izmedu Horusa i Isusa kao i njihovih ucenja? Takoder slicnost jos nekih "poganskih" bozanstava i slicnost njihovog ucenja i zivota (uskrsnuce i sl.)?
2. Sta znaci biti roden u "nekom znaku"?


Ovo ti je bonus.

3. Kako komentiras pojam arijske i pavlinske hereze? Zasto si uvjeren da je prva losa a druga dobra? To je bitno pitanje jer mozda nisi svjestan da na tome pociva vise manje okvir za tvoju vjeru.
Zapravo dal si uopce uvjeren u bilo sta?

4. Kako tumacis bezocno mjenjanje biblije i njenu prilagodbu utjerivanju poreza i pacifikacija pucanstva od tipova klase Sv. Augustina i njemu slicnih. Dal je to u redu?

Ok za sad ti je dovoljno. KAd na to odgovoris moci cemo krenut i korak dalje.
Molim te budi iscrpan i konkretan i nemoj se izvlaciti na neku kvazi propovijed i spominjenja sudnjeg dana i tako to.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Bog! Viša sila! Evo, definišem...
PostPostano: pon aug 01, 2005 10:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 30, 2005 10:35 pm
Postovi: 7
Kad kazu Bog, ljudi, vernici, a i nevernici, pomisle: sedeo tako Bog, pa mu bilo dosadno, pa resio da stvori Zemlju, i na njoj sve savrseno. Znaci, misli se na neko savrseno bice koje ima samo dobre namere, i koje ima moc da da oprost i dozvoli ulaz u Raj. Znaci, misli dobro ljudima, i za ljude radi, i za ljude stvara. Zasto je on dobar, i zasto to radi, ne zna se, ali eto, tako je i to je aksioma. Nema dalje da se diskutuje, i to je kraj. E sad, hajde da kazemo da i ja tako mislim, kad kazem Bog. A kada kazem Visa Sila, znaci, taj neko, isto tako sedeo, isto mu bilo dosadno, pa hajde da napravi Zemlju (jer mu se moze) cisto da vidim sta sve moze da se desi (metodom slucajnih izbora)... I tako razbacao ljude, gleda i gusi se od smeha i mesli u sebi: Kakvi kreteni majko mila, zar je moguce da su sve ovo kadri da smisle i ucine sami sebi? I onda cisto iz zezanja, tako ponegde ponegde resi da umesa prste, cisto da mu ne bude dosadno. Znaci, stvorila (sila) je sve ovo tek onako, da li iz zezanja, ili iz hobija, ili zbog experimenata, ili zbog ishrane, to ne znamo, ali znam da ne mora obavezno da misli dobro ljudima i da radi za ljude, vec radi za sebe pa sad ljudima ako je dobro dobro, a ako ne, pa sta da vam radim. Jesam li dobro objasnio? Da li sam shvacen? Neko od vas igra simulacije stvaranja, pa sad da bi svoju "civilizaciju" doveo do napretka, sa drugima ratujes i gusis ih, gusis pobune i otimas resurse za svoj opstanak. E to se sada desava na Zemlji, a da li neko negde pokrece Dzojstik ili treska po tastaturi... Mislite o tome. Secam se jedne epizode Martija Misterije (hajde da vidim koliko vas zna ko je to) gde on skapira da je ova Zemlja i suncev sistem samo kopija jos jednog takvog suncevog sistema, koji je duplo veci (ili manji, ne secam se) a koji se okrece sporije od ovog naseg. A zasto? Jer su tvorci i tog i ovog naseg (a ni mi ni oni ne znaju za postojanje tvoraca) stvorili kopiju koja duplo brze radi (vreme tece) da bi videli kako ce da se zavrsi II svetski rat, da bi mogli da intervenisu na vreme. A Marti je to skapirao, pogadjate, igrajuci simulaciju. I onda im se obraca itd itd da ne duzim, ali mi se ta epizoda toliko svidela, pa eto, pamtim je i dan danas. Zamislite to: gledas recimo svoj zivot unapred, pa pustis da tece u vise pravaca, pa onda biras , po tebi, trnutno onaj odgovarajuci, Kao kad snimis poziciju u igrici, ili kao oni stripovi sa vise zavrsetaka. A verujem da ce masinerija zvana Hollywood za jedno desetak godina poceti i da snima filmove sa vise zavrsetaka, a ti preko daljinskog biras tok radnje. (vec rade na DVD-ima od preko 100 GB, HDD-i ce postati skupi, glomazni i besppotrebni) Sta mislite o ovom mom razmisljanju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 02, 2005 12:46 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kako god zvali tog Boga, Kreator, X, Y ili blkisdueurez4, taj entitet ( koji je u stvari skupina svih nas i svega oko nas i svih energija...bla,bla ) ima svijest najveću od svih:

Kratko i razumljivo: 7. denzitet.

Što je to i kako funkcionira - to ćemo već saznati, jer smo sad na tenutno na 3. denzitetu, a stvari iz 4. još možemo i sanjati i to jako teško. A svaki denzitet više je veliki pomak u svijesti. Svijest kamena jest nivo 1. Biljka ili životnija je svjesnija od kamena za xxx nečega u čemu se može mjeriti svijest ( ako se uopće može mjeriti, to je naša brija mjerenja svega ). Ljudi su na 3. denzitetu i imaju za yyy nečega veću svijest od biljaka i životinja. Tako dalje, 4. ima zzz veću svijest od našeg 3. ... itd... sve do 6. Tamo "kad" se svi nađemo ( oh Reptili, kad ćete tamo doći ), SVI/SVE zajedno ujedinjeno u SVEMU onda prelazi na 7. nivo, što vjerojatno se opet ciklički manifestira dalje kao prvi ( opa, Veliki prasak ?!? )...

Imaš dobro razmišljanje. Pozitivno.

Pazi sad: stvarno i ima beskonačno naših prošlosti, i beskonačno naših budućnosti. Percepcija stvarnosti je trenutačni fokus naše svijesti. Što proširuješ svijest, ulaziš dublje u "prošlost" i "budućnost", pa odjednom možeš utjecati na izbore koje ćeš odabrati. Veća percepcija, veća mogućnost izbora.

Pogledaj si 2. 3. i 4. sliku u dokumentu. Percepcija vezana uz prostor/vrijeme:

http://www.val.hr/znanje/literatura/-EN ... etails.zip

Ima još toga u dokumentu, dobro je za znati... Paralelnih univerzuma imaš ionako beskonačno... treba gledati kroz SVE denzitete, ne samo naš 3. ima tu još jako puno stvari koje bi trebali proučiti... Samo hrabro naprijed!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 02, 2005 2:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 30, 2005 10:35 pm
Postovi: 7
a o razmisljanju, ne kuzim poantu, sta bila jednom serija i biti ce filmovi sa vise zavrsetaka... da i????

Ne znam koju seriju pominjes, ja sam spomenuo Martija Misteriju, a izgleda da si ti taj koji ima kratko pamcenje, a ja da imam od 14 do 18 godina tesko da bih se secao tog LIKA iz STRIPA. E moj ti... i oduvek sam obozavao da ga citam, jer je imao extra teme za tadasnje vreme. Dilan Dog je bio nekako crnji, njega sam slabije citao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 10, 2005 10:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
galaksija je napisao/la:
U svakom slucaju, preporucio bih svima koji dobro stoje sa engleskim da procitaju tu knjigu, koju je Dr Baldwin stvarno profesionalno napisao. On tvrdi da vecina ljudi ponekad u zivotu ima jednog ili vise zakacenih ‘duhovih priljepaka’ a takodje i navodi sve principe njihove ‘dijagnostike’ i ‘terapije’.


Jel' postoji negdje na netu knjiga u PDF formatu? Jel ima netko link?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 10, 2005 9:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Od njega jedino imam:

Baldwin William - Close encounters of the possession kind

Ako ti pomaže, pošaljem ti na mail, u pdf-u je, 883 kB. Javi mail u PM ( private message ) ako te interesira.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 11, 2005 10:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Kapljice ajde molm te napisi kako je prosao tvoj prijatelj egzibicionista.
Sto vise to bolje.
A pisi i sve sto imas znanja iz visih sfera

Pozdrav!

Merhaba bre pucanstvo!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 16, 2005 8:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
...eh kako li je prosao moj prijatelj(uistinu to i jeste, mozda jedina osoba u mom zivotu da bih sigurno mogla reci MOJ PRIJATELJ a puno je bilo pretendenata da bi se napokon iskristalisalo sta uistinu znaci taj pojam).
Gdje poceti? To je jedina osoba koju sam srela u svom radoznalom i istrazivackom zivotu koja se bavila sa haman pa svacim sto je iole vezano za postanak covjeka. Imao je piramide raznih oblika prije 20 god.Posebno se interesovao za energiju iz kosmosa koja utice na covjeka. Mnoge eksperimente je radio, vecinom sam. Kakve veze ima potencija kod muskaraca i piramida, bio je njegov opus koji je usavrsio. Evo dobar prijedlog onim radoznalim koji jos nisu to probali :wink:
Nakon sto se pokazao kao vrlo dobar,uspjesan, sto bi se reklo, i jako mlad madjionicar, onda se posvetio psiho-analizama svih vrsta.Mentalne projekcije i putovanja svih dubina takodje je usavrsio, trazio je partnere, ali su mnogi odustali. Ja sam bila jedan od pokusnih kunica :P .Odusevljavalo me je sve to.
Sto se tice posla kao madjionicar, kad je htio da se povuce,dosli su mu njegovi nevidljivi saveznici za koje nije znao da postoje. Dzini.
Prvo, nije vjerovao, ali kad je bio satjeran uza zid, morao se boriti sa njima.Jer kad jednom sa njima sklopis savez,nesvjesno(crna magija,hipnoza,...)onda nece da te puste tek tako lahko da odes kad ti hoces. Uistinu duboko je more gajba/nevidljivi svijet. (Kabalu(onu pravu, koju necete naci u distribuciji preradio je davno))
Kad je shvatio sa kim ima posla,tek tad je skontao sta je sve radio u neznanju. Kaze: da je znao da su dzini ti koji rade sa tobom dok se bavis magijom, nikad nebi zapoceo ono sto je najvise volio:biti madjionicar.
Imao je sirok krug naucnika,rabina,pastora...oko sebe ali mu niko nije mogao pomoci.
Za vrijeme rata u Bosni,dosao mu je na san jedan Sejh (covjek malo uceniji od danasnjih ucenjaka)i rekao mu da odgovor mora potraziti u svojoj sobi. Inace, njegova dnevna soba je malo carstvo svijeta. Od piramida,sfinga,raznih africkih znamenja(da nekazem bogova,neuzubillah)praska koji je licno od Sai Babe,...podsjecala me je na sveti hram u Mekki za vrijeme dolaska Muhammeda s.a.w.s.
Naime,u vrijeme kad je Poslanik a.s. dosao sa objavom da je samo JEDAN BOG i to jos nevidljiv, u hramu se tad nalazilo 345 raznih bogova svih mogucih oblika i znacenja.Mozete sad zamislit kako je bilo Muhammedu kad je trebao objaviti da ti bogovi nisu nista do obicne figurice koje su djelo ljudskih ruku.
Elem,moj prijatelj je poceo meditirati u toj prostoriji (sad svjesno)jer je to radio i prije,ali nesvjesno.Tad su poceli da izlaze(iz figura i figurica) svi oni koji su mu bili pratioci svih tih dugih godina.Prepao se strasno, ne toliko od njih, koliko od cinjenice da ih nikad prije nije zamjecivao.U momentu kad su navalili na njega cuo je sebe da uci nesto njemu sasvim strano. Nije poznavao arapski ali je znao da je to taj jezik.Kuca se tresla,nadugo su o tome komsije pricale,jer sve se to dogadjalo u centru grada jedne evropske kraljevske drzave.Dugo je trajala borba, istinska borba, sa njima. Na kraju kad je dosao sebi ugledao je covjeka sijede brade u dugom crnom mantilu sa turbanom na glavi kako stoji i drzi Kur`an u desnoj ruci. Pruzio mu je Knjigu i tad je nestao.
Moj prijatelj nije bio musliman, nije znao nista o Islamu i dzinima. tad je poceo istrazivati Kur`an.7 dana nista nije jeo niti pio. Nije spavao. Nebi ni znao koliko je dana proslo da to nije vidio na posti koja mu se naslagala u sanducicu. Nakon toga je vrlo malo spavao, vrlo malo jeo,izucavao je tu knigu dan i noc, i tad je uspio da izadje dusom iz tijela.Nakon nekog vremena sreo je covjeka sijede brade u Bosni, negdje oko Fojnice,proveli su noc zajedno a da niti jednu rijec nisu progovorili.Vratio se kuci, izbacio budu, africke statue,...haman sve osim sfinge. Kaze, nesto mi draga u p.m.:wink:
Jednom dok sam prisustvovala dobrovoljnoj sesiji, okrenula sam sfingu na drugu stranu, jer je pozadinom bila okrenuta prema Mekki,ona se iste sekunde vratila u prvobitan polozaj. Kad je to vidio odlucio je da je izbaci.
Meni licno sama sfinga nije smetala, ali dokaz da nije sve onako kako mislimo bio je tu. (Mi muslimani nesmijemo drzati nikakve statue u kuci, niti kad idemo u toalet straznjicu da okrecemo u pravcu Mekke).
Sve ovo mozda izgleda zamrseno i nabacano, ali uistinu duga je prica i preduga da bi ovdje mogla biti napisana. Sva moja iskustva vezano za tog prijatelja su jedno veliko bogatstvo koje mi je pomoglo da nadjem sebe.Sufije su ljudi sa kojima se druzi moj prijatelj.
Uistinu puno je toga sto ja nisam mogla da "svarim" kod moga prijatelja. Neke stvari koje danas dozivljavam, odgovor su na pitanja koja sam imala tad, prije nekih 20 god.Sto znaci, da iako covjek traga,odgovor dodje u pravo vrijeme. Jer obicno kad trazimo nesto, ni sami ne znamo sta zelimo naci. Kad se sve fino slozi, odgovor dodje i onda ga docekas spreman. A kad se okrenes i razmislis, da je dosao tad kad si ga trazio, nebi skontao opet, ili bi pak "sviznuo"sa pameti.
Da li je recimo moguce imati NEVIDLJIVU zenu? Vi muskarci, sta mislite o tome? Moj prijatelj je ima.Osjetila sam,znam.
Zato, kad i sta cemo traziti, zavisi od nasega unutarnjeg stanja.
Moj prijatelj, koji je bio najvatreniji zagovornik da covjek moze sve, apsolutno sve, danas zna da mozes to ali samo sa jednim uvjerenjem: ako ti Svemoguci dozvoli. Jer On dozvoljava sve ono sto je dobro po tebe, ako se oslonis na Njega.
Moj prijatelj je dobio odgovore na pitanja koja je trazio godinama. Obilazio zemlje i razne ljude, koje su za masu nepoznati.Rekao mi je da je ostalo jos samo jedno pitanje,na odgovor ceka nekih 10 god.Mozda kad dobije i taj odgovor, mozda ce onda napustiti ovaj prolazni svijet u koji se on vraca samo kad mora.
Eto, nadam se da sam u svom ovom haosu uspijela bar jedan mali dio da prenesem. Covjek je mikrokosmos,rekao je moj prijatelj kojeg je nekad i kraljevska garda pratila na odstojanju.

Sad nesto nevezano za mog prijatelja, ali vezano za dzine. Prije godinu dana upoznala sam jednu zenu koju sam jako zavolila. Iskrena i draga dusa. Po nekim njenim gestovima naslutila sam da bi mogla imati dzina u sebi. Dala sam joj neku literaturu da cita i pocela je plakati. Kaze: u 9 od 10 ovih slucajeva ja se osjecam tako. Prije dva mjeseca ljekari su joj ustanovili MS(multipleskleroza). To je samo jedna od bolesti koju dzini mogu da izazovu.
Otisle smo zajedno kod prof.Mahmuta Karalica koji se bavi istjerivanjem dzina. Prizor je uistinu bio stravican. Zena koja nema niti 60 kg. dobiva snagu gorostasa i urlice kao razjaren lav.Koja je to borba bila da se dzin pokori i vrati se onome koji ga je poslao?!Svaki put kad bi prof.spomenuo Allaha Milostivog, bacio bi ju je na zemlju kao trijesku. Mislila sam da od nje nista ostati nece. Na kraju se je uistinu umorio, pocela je povracati i nakon sto je priznao grijeh, napustio je tijelo iznemogle zene.Snaga joj se pocela vracati,elhamdulillah,nakon sto je bila haman u invalidskim kolicima iscrpljena bolescu.
Za sve one koji nevjeruju, nema problema,znaci da ih oni ne bihuzure. Ali, kad SVJESNO pocnes da prociscavas hrdju iz svoga tijela, srca, onda nastaje panika. Zar bit stvaranja covjeka nije: BITI SVIJESTAN!
Lijepe snove i jos ljepse misli vam zelim :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 16, 2005 9:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hej, hvala na ovakvom predivnom postu. Zbilja se može nešto naučiti i iz njega. Naravno, ko razumije. Jer ako bacate bisere pred svinje - to ionako ništa neće njima značiti...

Da, dešavaju se razne stvari, pa i da nekoliko duša ( ma kakve one bile ) pokušavaju biti u jednom tijelu. Sad, ako su sve "ljudske" to i ne mora biti neki veliki problem, ali kad se neka "alien" duša želi utjeloviti da iskusi biti čovjek... hehe, tuuuuu tek nastaju razni problemi... hehe.

No, ako se baviš bilo kakvim ritualima, pozivaš negativne entitete u goste... pa ako se voliš baviti takvim stvarima, to ćeš i iskusiti... hehe. Opet: kako posiješ - tako ćeš i žnjeti!

Nevidljivu ženu??? Hmmm... kakva je to koja se "neće" pokazati... hehe?!? Šalu na stranu, ali možeš se "spojiti" sa bilo kojom ženom koja ima dušu. Dakle, možeš komunicirati sa beskonačno njih, ali imati ne možeš niti jednu. I obrnuto. To je smješno. Nitko nikog ne posjeduje. Pa čak ni mi ne posjedujemo svoja tijela, samo smo ih trenutno posudili. Niti se stvari ne posjeduju - koriste se ili posuđuju. Haha, pa tko još ovo nije shvatio?!
Jer mi nismo ljudska bića koja doživljavaju duhovno iskustvo, već duhovna bića koja doživljavaju ljudsko iskustvo!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 17, 2005 7:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
...hehe nisam mislila posjedovanje.Nista mi nemozemo posjedovati. NISTA nije nase. Cak ni nase rodjeno dijete.
Mislila sam na partnera, na zenu koja je uistinu nevidljiva za vanjski svijet ali je ti itekako mozes osjetiti. Nemoj mi reci Jack da nebi volio imati njezne ruke,jos njeznije usne a usta koja ne galame. :wink:

...vazda nasmijana i dobre volje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 17, 2005 9:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa ako ona nebi bila psihološki vampir... može.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 17, 2005 9:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ta žena je sigurno džin. Kada je onu legiju demona svesno prepoznao i oslobodio ih se, oni su mu nalepili jednog koji je uzeo lep i privlačan oblik - ženu. Stara i otrcana fora Dracoa i njihovih demona.
Da tvoj prijatelj ima fizičku ženu i troje dece ne bi se palio na tu utvaru. Imao bi preča posla.

Nego mnogo ti hvala za informaciju da muslimani ne smeju da okreću bulju prema Meki dok kenjaju :lol:
Šta rade kada je klozet mali i okrenut baš prema Meki? Popnu se na šolju i uhvate se za kazanče :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 17, 2005 10:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
Jack,uistinu postoji i vjerujem da te je zainteresovalo. Pa bujrum istrazuj :wink:

Pantelija,zao mi je sto cu te razocarati ali uistinu nezasluzujes repliku! :(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 17, 2005 10:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
Jack, pa ako si dovoljno JAK i siguran u sebe (hehe nesmijes se oslonit na Stvoritelja jer se nesto netrpite :wink: ) onda ti cak ni psiholoski vampir nebi trebao naskoditi.

Svako dobro


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 17, 2005 10:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
onda ti cak ni psiholoski vampir nebi trebao naskoditi.


Ma znam... sve manje me mogu uznemiravati... nedam im energije ni malo više... Otkrio sam obranu, zasad je dobra, odbila je sve napade. Ali uvijek imaju nove metode... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 704 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz