Sada je: čet mar 28, 2024 7:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 150 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pet aug 10, 2012 11:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Dolaze elktronske pilule :angel4:


http://translate.google.de/translate?sl=de&tl=hr&js=n&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.bluewin.ch%2Fde%2Findex.php%2F1979%2C639650%2FDie_elektronische_Pille_kommt%2Fde%2Fdigital%2Feditorial%2Fnews%2F

Kako funkcionira: :toothy2:

http://vimeo.com/45229049#


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pet aug 10, 2012 11:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
auu mili boze..
Ovo mi je sa jedne strane gotivno i zanimljivo a sa druge strane malo zastasujuce.
Ne znam dal s am skapirao poentu ovoga ali me malo podseca na epizodu south parka
Gde je jedan nesrecan slucaj doneo zakon o vezivanju pojaseva pri kenjanju radi nase sigurnosti i onda proveravaju nadziru..

MA ko li ce ga znati gde ovo sve moze da ode...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pet aug 10, 2012 2:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Čipiranje ljudi u SAD-u i Europi konačno odobreno!

http://matrixworld-hr.com/2012/08/10/ci ... -odobreno/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: sub jan 26, 2013 9:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/01/23/big-brother-obama-krece-u-mikrocipiranje-ljudi-i-novorodencadi/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sKVj2V4-yPE[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: uto jan 21, 2014 9:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ovo ispod sam nedavno dobio. Relativno je loše prevedeno i formatirano ali ipak daje dobru sliku u vezi sa situacijom na terenu. Američka patokratija je krenula s promocijom čipa uz kampanju ispiranja mozga populacije, što znači da će uskoro i evropska, pa tako i balkanska…

Citat:
VESTI IZ SVETA-ZDRAVLJE
Maskota Čipi RFID na nacionalnoj turneji koja pomaže djeci da ublaže strah od implatacije! Obamina Vlada organizira turneju seminara po školama diljem Sjedinjenih Američkih Država, tijekom koje maskota Čipi RFID educira djecu o neophodnosti čipiranja.

slika
kampanja : Oduševljenje djevojčice maskotom Čipi RFID !

U nastojanju da odvoji mit od istine o federalnom programu implatiranja RFID čipova, kampanja za podizanje svijesti je pokrenuta na turneju u jednom broju javnih škola diljem naše zemlje Operacija ima srdačnu animiranu maskotu , a nacrtani RFID čip se zove Čipi (Chippie). Oni koriste ovaj lik pokazati svojoj mladoj publici prednosti koje ima RFID implant ispod kože.

Nakon odgledanih 30 minuta kapricioznog crtanog filma u kojem se prati Čipi tijekom jedne od mnogih njegovih avantura , tu je lutkarska predstava gdje se djeca potiču da postavljaju bilo kakva pitanja Čipiju u vezi s RFID čipova ili procesa implantacije. Svako dijete napušta izložbu sa punjenom lutkom Čipi, bojanke i nekoliko informativnih letaka za njihove roditelje čiji sadržaj trajno ublažava strahove od čipovanja djece.

Mnogi od njih su dobili želju da implantiraju sebi čip na licu mjesta. "Osjećao sam to kao krajnju nuždu", objasnio je Doug Walker, koji je prisustvovao nedavnom "Chippie" seminaru Ugljični županije, u Wyomingu školi. Držeći svoju malu oteklu lijevu ruku nosi malu rupu u kojoj je bila umetnuta igla rekao je on . "Sada mogu dobiti besplatno slatkiše svaki put kad s mamom odem u banku ili trgovinu ! ", on ponosno ističe. "Čipi je moj novi najbolji prijatelj koji živi u meni!"

Volt Eisner, tvorac lika "Chippie" pozvan je da razgovara s roditeljima tijekom probnog leta marke nove kampanje . " Želimo uvjeriti roditelje da nema ništa za strah u realizaciji ovog novog programa . To je nešto što će neminovno imati svima koristi na duže staze i praktično ne postoje nedostaci . Ovo će stvoriti povišenu jednostavnost , udobnost i sigurnost u svim svakodnevnim transakcijama . Sa tehnologijom dostupni ovih dana , program je odavno trebalo obaviti . "

slika
Igla i RFID implant

Uvedite Čipija - novog najboljeg prijatelja vašeg djeteta , koji živi u unutrašnjosti njegovog tijela

(Big Horn , Vajoming ) - Unutar slabo osvijetljene kafeterije stotine roditelja , učenika i nastavnika sjede gledajući ka bini zanemeli u očekivanju .. Debele baršunaste draperije kriju magiju koju trebate se odvije na ovom mjestu . Za magijom se čezne u ovoj zajednici , i sada se očekuje na rubu svog sjedala u publici .

Odjednom se džingl čuje iz školske liječničke ordinacije . Tišina u početku , zatim počinje ujednačen zvuk, pa optimistička melodija počinje ispunjava ogromnu blagovaonicu . Dječje uzbuđenje je opipljivo , ali ona i dalje šute , ustremljenog pogleda , ne želeći propustiti ni jedan trenutak emisije nakon početka .

Glazba dostiže svoj tempo i zavjese polako počinju da se otvaraju . Uzdisaji se mogu čuti iz publike , jer svjedoče o 7 stopala visokom liku , cilindričnog oblika , koji stoji u središtu pozornice . On počinje pjevati visoko komičnim glasom , i to je trenutak kada izbija apsolutna ludnica . Neka djeca se mogu vidjeti skaču gore - dolje i divlje vrište . Drugi tapšu rukama , nasmijano i pjevaju zajedno , već poznavajući pjesmu koja se sada jedva čuje iznad dreke i vriske nekoliko stotina presrećne djece .

Ovo je scena današnjeg prijepodneva u osnovnoj školi u Plymouth u mjestu Big Horn ( država Vajoming ) , prva postaja na nacionalnoj turneji Čipija ekipe i RFID svijesti . Čipi RFID uređaj je korporativno sponzorirana maskota za novi mandat Obaminog programa RFID implantacije . Njegova svrha je da navede djecu i tinejdžere na RFID , na zabavan i ne prijeteći način .

Čipi hladno odgovara na dječja pitanja i stišava sve nedoumice koje mogu imati u vezi s RFID implantata. Djeca kažu da uživaju u Čipijevom optimističkom stavu , i veseloj prirodi. Maskota bi mogla vrlo lako postići razinu slave među djecom koji imaju ljubičasti dinosaurus Barney ili Teletubbies...

Mlađe generacije su izgleda posebno opčinjena njim na jednom nivou koji nadilazi čak i očekivanja menadžerskog tima odgovornog za distribuciju Čipijevih tematskih proizvoda tijekom kampanje.

" Čipi zaista odjekuje među malom djecom na alarmantnom stupnju" komentirao je Robert Howell, izvršni direktor marketinga i menadžerskog tima zaduženog za robnu liniju "Chippie". " Imali smo težak period u pokušaju da održimo korak s potražnjom svih proizvoda koje proizvodimo. Kada smo stigli u prvu školu , sve naše zalihe su ispražnjene u roku od 45 minuta . "

"On je tako cool !", Rekao je Haris Brading student na Plymouth osnovnoj školi . "Toliko volim Čipija! On je moj najbolji prijatelj na cijelom svijetu a ja ne mogu čekati da mi se u stvarnom životu moj vlastiti Čipi implantira u ruku !

"Još jedna mlada djevojka s kojom smo razgovarali , rekla je da ona želi roza RFID kada postane dostupan . Onda je nastavila, "Volim dio DVD - ja gdje su svi mali Čipija našli domove u tijelima dječaka i djevojčica i svi su živjeli sretno do kraja života .

"Čipija nacionalna turneja traje mjesec dana , s početkom u Wyomingu , i završetkom na istoku , na Floridi .

slika
nova kampanja : Čipi i Isus , ruku pod ruku , demantuju postojanje " Žiga zvijeri " !

Na nedavnoj konferenciji za tisak Čipi RFID je inzistirao : "Ja nisam žig zvijeri "

(Olimpijsko selo, Montana) - Nakon kontroverzi oko Čipija RFID - a u prvoj polovici školske turneje nacionalno edukativnog seminara, Čipi i njegovi pravni zastupnici održali su konferenciju za novinare da očiste zrak povodom brojnih neukusnih navoda koji su nedavno rečeni o Čipija i njegovom kampu .
Čipi je trenutno na pola puta u okviru turneje koja ima izgleda žestoku opoziciju u pojedinim državama. Dana 11. studenog , kada je po dolasku u njihovom zakazanom terminu pojavljivanja u Tartara srednjoj školi u Olimpijskom selu ( država Montana ) , Čipi i kompanija su suočene s gomilom razjarenih i konfrontirajućih demonstranata koji okružuju školu .

Unatoč prisustvu takvog intenzivnog neprijateljskog otpora, uspjeli su da u školi nastave s redovitom prezentacijom .

Publika je bila mnogo manja nego na prethodnim nastupima ali ekipa je trebalo dati 110% bez obzira na odziv birača. Šou je ipak prekinut kada je žena u publici počela snažno da recituje stihove Biblije , optužujući Čipija da je on " žig zvijeri". Ovo je izazvalo nekoliko djece u publici da se baci u histeriju , i show je morao biti otkazan .

Čipi je pokušao obavijestiti prisutne na konferenciji za novinare da su ove tvrdnje bile potpuno bezočna neistina. "Ja nisam žig zvijeri" Čipi je govorio njegovim visoko komičnim glasom, "Ja samo želim da održim Ameriku sigurnom !"

U povratku kući, Čipija ekipa je predstavila novu kampanju kojom guši staromodne i vjerske strahove. U njoj (na slici gore) se Čipi može vidjeti ruku pod ruku s Isusom Kristom .

Da li će se to dokazati kao uspješna taktika tijekom druge polovice Čipija turneje? Pretpostavljamo da će samo vrijeme i razumijevanje praznovjerne kršćanske manjine pokazati kako će sve na kraju ispasti.



](*,) #-o



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: sri jan 22, 2014 2:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Čipiranje novorođenčadi u Europi kreće od svibnja 2014.?!



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: ned jun 04, 2017 1:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 20, 2017 10:25 pm
Postovi: 13
Pozdrav

Nisam isčitavao celu temu nego malo prelistao na prvoj i poslednjoj strani. Molim prijatelje i cenjene posetioce
da ko može, nešto napiše o detektovanju i neutralisanju
RFID čipa kod ljudi ili uopšte čipova. Pošto ovde ima elektroničara ili elektrotehničara ili bilo ko, ko zna o tome.
Ili da ukažu na neke teme ovde ili druge izvore o tome .
Hvala mnogo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: uto jun 20, 2017 4:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: uto jun 27, 2017 11:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
autentika je napisao/la:



To nije nis novoga, za mikrocipiranje se vec odavno zna...

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: ned jul 09, 2017 9:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
To čipiranje je čisto zamagljivanje umova.
Dok god postoje mobiteli, ne treba nikakvo čipiranje. SVe, ama baš sve se uz mobitel može znati i doznati.
DOk je god baterija u njemu, makar bio ugašen

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pet jul 28, 2017 7:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Biste li dobrovoljno pristali čipirati se i izgubiti privatnost u zamjenu za sjećanje iz prošlih života?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pet jul 28, 2017 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Evo, čitajući tvoje pitanje, ovo mi pada na pamet:

200 godina od danas je. Mene odavno nema ovdje. Neki budući lik, muškarac ili žena koji živi 200 godina od danas (ili od moje smrti recimo) pristane se čipirati i gle čuda, dobije "moja sjećanja" i kao konta si "po reklami čipiranja" da sam ja neki tamo on, tj. ona iz "prošlog života" nekog kojeg se kao sad sjeća. A da ironija bude još veća - neka tamo sjećanja pohranjena u arhivi čipa (ili nekom klaudu ili hardu s kojim je čip povezan) - tko će mu garantirati da su sjećanja koja je dobio kao prvo IČIJA?, a kao drugo, da su baš moja samim tim što je netko na ta sjećanja nakalemio moju adresu i jmbg?

Pa da i budu prava, mogu se jedino početi smijati na ideju da će njemu "sjećanja mog života" IŠTA u životu donijeti što će mu pomoći u njegovom individualnom razvoju, jer ako meni nije pomoglo da NJEGA NEMA (da se ne reinkarniram u njega) - šta bi njemu donijela korisnoga u NJEGOVOM razvoju moja sjećanja (uostalom KOJA? koje mene? one s posla? one bratsko-sestrinske? one prijateljske? one grrrr? ona mojih samookrivljavanja ili optuživanja drugih? ona maštanja? ona sanjanja i lucidnih sanjanja i ap-ova? ona uvida? ona beyond "mene"? ona moje suštine i Sebstva, Boga da ne kažem?). Je, prva reakcija mi bješe smijeh, a odmah zatim ajme plače mi se od budalastosti epp-a. Pa mu (ili joj) kroz eter odmah šaljem poruku - ti si brate (ili sestro) TI, osebujno, jedinstveno ljudsko biće, živa duša, utjelovljenje samog Sebstva, suštine - i nisi ja, već TI. Kako ono kaže pjesma: nema
života od
sjećanja
dao bih
tri milijarde dolara
za jedan sekund

PRAVOG AUTENTIČNOG ŽIVLJENJA

(...)

Ajd sad, nastranu i sve to što rekoh i ne rekoh, kakve veze ima čipiranje sa tuđim sjećanjima? Da li se to taj EPP (propagandni program) već negdje pojavio u vezi s čipovima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pon jul 31, 2017 10:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
piskavac je napisao/la:
Biste li dobrovoljno pristali čipirati se i izgubiti privatnost u zamjenu za sjećanje iz prošlih života?


Nema tih para. Cemu to sjecanje, na kraju to je ionako proslo. A ako i je tako, onda sada imas priliku poboljsat ono sto si usro u proslima, pa da se vise ne vracas u ovu vukojebinu...

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pon jul 31, 2017 6:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
@SenSei... a što ako to nebi bilo sjećanje pohranjeno na neki hard disk, nego da ti pruže dokaz da se radi o tvojim, a ne tuđim ili izmišljenim sjećanjima?

Tipa poboljšaju ti eterično (suptilno) tijelo tako da ti pomognu aktivirati čakre, recimo srčanu čakru. Kad se ona aktivira čovjek dobije najbolje i od zemaljske i od astralne realnosti. Počinje osjećati vibracije drugih, njihove namisli i namjere, počinje uviđati gdje se npr. kreču zlodusi, a gdje dobra eterična bića koja imaju samo eterično tijelo jer su nadrasla potrebu za grubim tijelom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: čet aug 17, 2017 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
^^
^^
A što ako... bi stvari koje navodiš u drugom odlomku pokazale da su upravo one dokaz suprotnoga?

Baj d vej, nisam baš ni ja posve govorila o hard diskovima, a bome niti o čipićima sa i bez clouda...

Ali vidi šta je meni poanta tu: totalno mi je irelevantno jesu li tj. bi li ta sjećanja bila izmišljena, moja ili nečija tuđa. Čak i u banalnom svakodnevnom susretu s bilo kojim ljudskim bićem mora kroz tvoj emocionalno-mentalni sistem proći masa toga (i nije sve tvoje, naprotiv) - ono, to je svakodnevica svjesnosti. A da bi razlučio šta sa svim tim - e za TO ti treba i služi srčana čakra, a ne za psihizme.

Citat:
nadrasla potrebu za grubim tijelom


Mhmhmh... To se ja mrštim ;-). Potrebu? Ne radi se tu o potrebi. Čim bi takvo stvorenje počelo o tome kao o potrebi - helou?! Ajme, kidam nalijevo. Il nadesno. Mušice mu tuste. To je kao da se kaže da je prijateljstvo prekrasna "ideja" ali je vrijedno samo kao i kad je ideja, i da ga ne treba manifestirati kroz šetnju ili šolju kave, samo ga držati kao ideal visoko na nekom tronu, principalu ili već nekakvom vrhu piramide. Isto tako, to je kao kad bi reklo da je nadraslo potrebu za emocijama. Nema ih više, ono, nadišlo ih je, toliko je visoko da emocije više njega ne dotiču. E, visine ti, a tek dobrote... u takvom entitetu kojemu je "ispod časti" tvoje "grubo" tijelo? Oprosti, potrebe.

I za kraj, pošto mi se čini da te to što pitaš jako zanima - bi li ti dao neki svoj odgovor, ideju na to što si mene upitao? Što ako bi dobio nekakav dokaz (i šta bi te uopće zadovoljilo kao dokaz?) u tom smjeru koji navodiš? I naravno, možeš odgovoriti i na moje pitanje s početka ovog posta, ako želiš. A možeš ih staviti i jedno pored drugoga pa ih sudarati, kao zen koan... :-)

Sretno!
:kiss:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pon sep 04, 2017 3:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
http://www.fakti.org/rossiya/putiniana/ ... e-planetom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pon sep 04, 2017 3:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
http://novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Sef-K ... fresh=true


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pon sep 04, 2017 7:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
autentika je napisao/la:
http://novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Sef-Klinike-za-neurokirurgiju-KBC-Rijeka-Nisam-pristalica-cipova-i-ugradnje-mehanickih-modela-u-glavu.-Ne-mozemo-stvarati-kiborge?meta_refresh=true


Kako je žalosno što je ovo rekao:

Citat:
Šef Klinike za neurokirurgiju KBC Rijeka: Nisam pristalica čipova i ugradnje mehaničkih modela u glavu. Ne možemo stvarati kiborge


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: pon sep 04, 2017 9:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
piskavac je napisao/la:
autentika je napisao/la:
http://novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Sef-Klinike-za-neurokirurgiju-KBC-Rijeka-Nisam-pristalica-cipova-i-ugradnje-mehanickih-modela-u-glavu.-Ne-mozemo-stvarati-kiborge?meta_refresh=true


Kako je žalosno što je ovo rekao:

Citat:
Šef Klinike za neurokirurgiju KBC Rijeka: Nisam pristalica čipova i ugradnje mehaničkih modela u glavu. Ne možemo stvarati kiborge
:?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mikročipovi, RFID, Verichip
PostPostano: sri nov 29, 2017 1:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
https://dokumentarnifilmovi.net/tehnologija/dark-net-2016-sezona1-8epizoda-online-sa-prevodom/

Mozda nije novo iz 2016, ali zanimljivo
Pogledao prve dvije sezone, u drugoj je rijec o cipovima. Tocno sam si mislio da ce na ovakva vrata uletit cipiranje. Ljudi ce sami to trazit.....
Mislim da ce kroz jedno 5 godina to biti "normalno".

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 150 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz